REFRESH

Tenis de masă » Azi » Toate meciurile

OTHERS - MASCULIN: ITT Cup (Republica Cehă)

23:00Konvalinka O. (Cze) - Hejda Jr V. (Cze) 3:1
23:30Zaplatilek C. (Cze) - Hendrych J. (Cze) 3:1
Setul 4Hendrych J. (Cze) - Konvalinka O. (Cze) 1:2
00:30Hejda Jr V. (Cze) - Zaplatilek C. (Cze) -:-
10:00Pour L. (Cze) - Nemec M. (Cze) -:-
10:30Manas J. (Cze) - Vilhelm P. (Cze) -:-
11:00Nemec M. (Cze) - Vilhelm P. (Cze) -:-
11:30Pour L. (Cze) - Manas J. (Cze) -:-
12:00Manas J. (Cze) - Nemec M. (Cze) -:-
12:30Vilhelm P. (Cze) - Pour L. (Cze) -:-
14:00Beran T. (Cze) - Podrazil V. (Cze) -:-
14:30Dvorak P. (Cze) - Dura M. (Cze) -:-
15:00Podrazil V. (Cze) - Dura M. (Cze) -:-
15:30Beran T. (Cze) - Dvorak P. (Cze) -:-
16:00Dvorak P. (Cze) - Podrazil V. (Cze) -:-
16:30Dura M. (Cze) - Beran T. (Cze) -:-
18:00Prusa D. (Cze) - Foff L. (Cze) -:-
18:30Soucek L. (Cze) - Stach M. (Cze) -:-
19:00Foff L. (Cze) - Stach M. (Cze) -:-
19:30Prusa D. (Cze) - Soucek L. (Cze) -:-
20:00Soucek L. (Cze) - Foff L. (Cze) -:-
20:30Stach M. (Cze) - Prusa D. (Cze) -:-
22:00Urbanek J. (Cze) - Stusek M. (Cze) -:-
22:30Foff L. (Cze) - Prida K. (Cze) -:-
23:00Stusek M. (Cze) - Prida K. (Cze) -:-
23:30Urbanek J. (Cze) - Foff L. (Cze) -:-
00:00Foff L. (Cze) - Stusek M. (Cze) -:-
00:30Prida K. (Cze) - Urbanek J. (Cze) -:-

OTHERS - MASCULIN: Liga Pro (CZ) (Republica Cehă)

23:00Pavliska M. (Cze) - Skalicky J. (Cze) 0:3
23:25Bradac P. (Cze) - Bilek Z. (Cze) 3:1
23:25Hisler P. (Cze) - Leopold M. (Cze) 2:3
23:25Janovsky Z. (Cze) - Hons K. (Cze) 3:2
23:25Skalicky J. (Cze) - Herold J. (Cze) 2:3
23:30Svec J. (Cze) - Kolenic T. (Cze) 3:2
23:50Hruska V. jr (Cze) - Mares E. (Cze) 1:3
Setul 4Masa P. (Cze) - Krejci A. (Cze) 1:2
23:50Mazurek M. (Cze) - Pavliska M. (Cze) 0:3
01:00Batog T. (Cze) - Pacha R. (Cze) -:-
01:00Pesula T. (Cze) - Adamec M. (Cze) -:-
01:30Klement M. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) -:-
01:30Kucirek O. (Cze) - Hasmanda R. (Cze) -:-
02:00Adamec M. (Cze) - Stepanek J. (Cze) -:-
02:00Pacha R. (Cze) - Svoboda J. (Cze) -:-
02:30Batog T. (Cze) - Klement M. (Cze) -:-
02:30Pesula T. (Cze) - Kucirek O. (Cze) -:-
03:00Stepanek J. (Cze) - Hasmanda R. (Cze) -:-
03:00Svoboda J. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) -:-
03:30Adamec M. (Cze) - Kucirek O. (Cze) -:-
03:30Pacha R. (Cze) - Klement M. (Cze) -:-
04:00Hasmanda R. (Cze) - Pesula T. (Cze) -:-
04:00Kliuchuk R. (Ukr) - Batog T. (Cze) -:-
04:30Klement M. (Cze) - Svoboda J. (Cze) -:-
04:30Kucirek O. (Cze) - Stepanek J. (Cze) -:-
05:00Hasmanda R. (Cze) - Adamec M. (Cze) -:-
05:00Kliuchuk R. (Ukr) - Pacha R. (Cze) -:-
05:30Stepanek J. (Cze) - Pesula T. (Cze) -:-
05:30Svoboda J. (Cze) - Batog T. (Cze) -:-
09:00Lorenc M. (Cze) - Vavrecka R. (Cze) -:-
09:00Pesek K. (Cze) - Klapa V. (Cze) -:-
09:00Potensky J. (Cze) - Kasinski Z. (Cze) -:-
09:00Pusch F. (Cze) - Hofman D. (Cze) -:-
09:30Cernik J. (Cze) - Pechacek J. (Cze) -:-
09:30Hruska V. sr (Cze) - Kulhanek P. (Cze) -:-
09:30Kopecky F. (Cze) - Louda J. (Cze) -:-
09:30Krupa D. (Cze) - Stusek D. (Cze) -:-
10:00Hofman D. (Cze) - Kopecky F. (Cze) -:-
10:00Kasinski Z. (Cze) - Hruska V. sr (Cze) -:-
10:00Klapa V. (Cze) - Cernik J. (Cze) -:-
10:00Vavrecka R. (Cze) - Krupa D. (Cze) -:-
10:30Kulhanek P. (Cze) - Potensky J. (Cze) -:-
10:30Louda J. (Cze) - Pusch F. (Cze) -:-
10:30Pechacek J. (Cze) - Pesek K. (Cze) -:-
10:30Stusek D. (Cze) - Lorenc M. (Cze) -:-
11:00Lorenc M. (Cze) - Krupa D. (Cze) -:-
11:00Pesek K. (Cze) - Cernik J. (Cze) -:-
11:00Potensky J. (Cze) - Hruska V. sr (Cze) -:-
11:00Pusch F. (Cze) - Kopecky F. (Cze) -:-
11:30Hofman D. (Cze) - Louda J. (Cze) -:-
11:30Kasinski Z. (Cze) - Kulhanek P. (Cze) -:-
11:30Klapa V. (Cze) - Pechacek J. (Cze) -:-
11:30Vavrecka R. (Cze) - Stusek D. (Cze) -:-
13:00Barbora A. (Cze) - Tonar L. (Cze) -:-
13:00Batthyany T. (Cze) - Brozik K. (Cze) -:-
13:00Brezna T. (Cze) - Klapa V. (Cze) -:-
13:00Velky Jr. D. (Cze) - Moskor V. (Cze) -:-
13:30Cernik J. (Cze) - Pechacek J. (Cze) -:-
13:30Jablonovsky J. (Cze) - Pesula T. (Cze) -:-
13:30Jochym P. (Cze) - Stach J. (Cze) -:-
13:30Kopecky F. (Cze) - Hofman D. (Cze) -:-
14:00Brozik K. (Cze) - Kopecky F. (Cze) -:-
14:00Klapa V. (Cze) - Cernik J. (Cze) -:-
14:00Moskor V. (Cze) - Jochym P. (Cze) -:-
14:00Tonar L. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) -:-
14:30Hofman D. (Cze) - Batthyany T. (Cze) -:-
14:30Pechacek J. (Cze) - Brezna T. (Cze) -:-
14:30Pesula T. (Cze) - Barbora A. (Cze) -:-
14:30Stach J. (Cze) - Velky Jr. D. (Cze) -:-
15:00Barbora A. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) -:-
15:00Batthyany T. (Cze) - Kopecky F. (Cze) -:-
15:00Brezna T. (Cze) - Cernik J. (Cze) -:-
15:00Velky Jr. D. (Cze) - Jochym P. (Cze) -:-
15:30Brozik K. (Cze) - Hofman D. (Cze) -:-
15:30Klapa V. (Cze) - Pechacek J. (Cze) -:-
15:30Moskor V. (Cze) - Stach J. (Cze) -:-
15:30Tonar L. (Cze) - Pesula T. (Cze) -:-
17:00Andrle T. (Cze) - Grill J. (Cze) -:-
17:00Lengal D. (Cze) - Stehlik O. (Cze) -:-
17:00Niezgoda R. (Cze) - Dzida J. (Cze) -:-
17:00Postelt T. (Cze) - Mares E. (Cze) -:-
17:30Biolek M. (Cze) - Kratochvil M. (Cze) -:-
17:30Hruska V. jr (Cze) - Jindrak L. (Cze) -:-
17:30Jablonovsky J. (Cze) - Pesula T. (Cze) -:-
17:30Mastera M. (Cze) - Volhejn J. (Cze) -:-
18:00Dzida J. (Cze) - Biolek M. (Cze) -:-
18:00Grill J. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) -:-
18:00Mares E. (Cze) - Hruska V. jr (Cze) -:-
18:00Stehlik O. (Cze) - Mastera M. (Cze) -:-
18:30Jindrak L. (Cze) - Postelt T. (Cze) -:-
18:30Kratochvil M. (Cze) - Niezgoda R. (Cze) -:-
18:30Pesula T. (Cze) - Andrle T. (Cze) -:-
18:30Volhejn J. (Cze) - Lengal D. (Cze) -:-
19:00Andrle T. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) -:-
19:00Lengal D. (Cze) - Mastera M. (Cze) -:-
19:00Niezgoda R. (Cze) - Biolek M. (Cze) -:-
19:00Postelt T. (Cze) - Hruska V. jr (Cze) -:-
19:30Dzida J. (Cze) - Kratochvil M. (Cze) -:-
19:30Grill J. (Cze) - Pesula T. (Cze) -:-
19:30Mares E. (Cze) - Jindrak L. (Cze) -:-
19:30Stehlik O. (Cze) - Volhejn J. (Cze) -:-
21:00Levicky J. (Cze) - Darin K. (Ukr) -:-
21:00Lieskovsky D. (Cze) - Pavelka R. (Cze) -:-
21:00Nohejl V. (Cze) - Barta M. (Cze) -:-
21:00Svanda L. (Cze) - Malina V. (Cze) -:-
21:30Kaisler V. (Cze) - Vidourek J. (Cze) -:-
21:30Pikous M. (Cze) - Korp Sr. P. (Cze) -:-
21:30Smesny M. (Cze) - Polovka R. (Cze) -:-
21:30Zientek Z. (Cze) - Navrat T. (Cze) -:-
22:00Barta M. (Cze) - Smesny M. (Cze) -:-
22:00Darin K. (Ukr) - Zientek Z. (Cze) -:-
22:00Malina V. (Cze) - Kaisler V. (Cze) -:-
22:00Pavelka R. (Cze) - Pikous M. (Cze) -:-
22:30Korp Sr. P. (Cze) - Lieskovsky D. (Cze) -:-
22:30Navrat T. (Cze) - Levicky J. (Cze) -:-
22:30Polovka R. (Cze) - Nohejl V. (Cze) -:-
22:30Vidourek J. (Cze) - Svanda L. (Cze) -:-
23:00Levicky J. (Cze) - Zientek Z. (Cze) -:-
23:00Lieskovsky D. (Cze) - Pikous M. (Cze) -:-
23:00Nohejl V. (Cze) - Smesny M. (Cze) -:-
23:00Svanda L. (Cze) - Kaisler V. (Cze) -:-
23:30Barta M. (Cze) - Polovka R. (Cze) -:-
23:30Darin K. (Ukr) - Navrat T. (Cze) -:-
23:30Malina V. (Cze) - Vidourek J. (Cze) -:-
23:30Pavelka R. (Cze) - Korp Sr. P. (Cze) -:-

OTHERS - MASCULIN: Setka Cup (Lume)

23:00Vlasenko V. (Ukr) - Nikolenko S. (Ukr) 3:0
23:05Dyrl V. (Mda) - Paniivan H. (Mda) 3:1
23:15Stoces L. (Cze) - Danicek A. (Cze) 0:3
23:25Diachenko M. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 3:0
23:30Valenda D. (Ukr) - Torba R. (Ukr) 0:3
23:35Panteleev S. (Mda) - Nizioc I. (Ukr) 3:2
23:45Brichacek D. (Cze) - Brozek M. (Cze) 3:0
Setul 3Nakliutskyi A. (Ukr) - Nikolenko S. (Ukr) 1:1
Setul 4Kobets V. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) 1:2
00:25Kyi Y. (Ukr) - Chelpanov S. (Ukr) -:-
00:30Vlasenko V. (Ukr) - Valenda D. (Ukr) -:-
00:35Volkov P. (Ukr) - Samofal Y. (Ukr) -:-
00:55Mishchenko O. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
01:00Nakliutskyi A. (Ukr) - Torba R. (Ukr) -:-
01:05Pereyaslavsky D. (Ukr) - Kostiuk B. (Ukr) -:-
01:25Hrymovskyi O. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) -:-
01:30Valenda D. (Ukr) - Nikolenko S. (Ukr) -:-
01:35Kobets V. (Ukr) - Samofal Y. (Ukr) -:-
01:55Kyi Y. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
02:00Vlasenko V. (Ukr) - Torba R. (Ukr) -:-
02:05Kostiuk B. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) -:-
02:25Babenko P. (Ukr) - Chelpanov S. (Ukr) -:-
02:30Nakliutskyi A. (Ukr) - Valenda D. (Ukr) -:-
02:35Volkov P. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) -:-
02:55Mishchenko O. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) -:-
03:00Torba R. (Ukr) - Nikolenko S. (Ukr) -:-
03:05Kobets V. (Ukr) - Kostiuk B. (Ukr) -:-
03:25Kyi Y. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) -:-
03:30Nakliutskyi A. (Ukr) - Vlasenko V. (Ukr) -:-
03:35Pereyaslavsky D. (Ukr) - Samofal Y. (Ukr) -:-
03:55Hrymovskyi O. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
04:05Volkov P. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) -:-
04:25Mishchenko O. (Ukr) - Chelpanov S. (Ukr) -:-
04:35Kobets V. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) -:-
04:55Kyi Y. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) -:-
05:05Volkov P. (Ukr) - Kostiuk B. (Ukr) -:-
05:25Mishchenko O. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) -:-
05:35Samofal Y. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) -:-
05:55Dukhovenko O. (Ukr) - Chelpanov S. (Ukr) -:-
06:05Kobets V. (Ukr) - Volkov P. (Ukr) -:-
06:25Kyi Y. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) -:-
06:35Pereyaslavsky D. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) -:-
06:55Hrymovskyi O. (Ukr) - Chelpanov S. (Ukr) -:-
07:00Datsenko A. (Ukr) - Tur A. (Ukr) -:-
07:05Kostiuk B. (Ukr) - Samofal Y. (Ukr) -:-
07:20Kuzmych V. (Ukr) - Smyrnov M. (Ukr) -:-
07:25Babenko P. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
07:25Kulynych M. (Ukr) - Pyrtyk B. (Ukr) -:-
07:30Skrypnyk O. (Ukr) - Zhurba A. (Rus) -:-
07:50Chaikovskyi B. (Ukr) - Chulanov O. (Ukr) -:-
07:55Fylypiv R. (Ukr) - Hovorunets S. (Ukr) -:-
08:00Datsenko A. (Ukr) - Zhurba A. (Rus) -:-
08:05Khurtak E. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) -:-
08:20Mokryak I. (Ukr) - Pleskach V. (Mda) -:-
08:20Sydorak N. (Ukr) - Hovorunets O. (Ukr) -:-
08:25Nikolenko A. (Ukr) - Hlaholev M. (Ukr) -:-
08:30Skrypnyk O. (Ukr) - Tur A. (Ukr) -:-
08:35Butko V. (Ukr) - Bohach S. (Ukr) -:-
08:35Khoroshun O. (Ukr) - Voloshko V. (Ukr) -:-
08:50Kuzmych V. (Ukr) - Chulanov O. (Ukr) -:-
08:50Melnic F. (Cze) - Kalev L. (Ukr) -:-
08:50Rakov V. (Ukr) - Sitak A. (Ukr) -:-
08:55Hrosov D. (Ukr) - Chumak V. (Ukr) -:-
08:55Kulynych M. (Ukr) - Hovorunets S. (Ukr) -:-
09:00Datsenko A. (Ukr) - Skrypnyk O. (Ukr) -:-
09:05Sotnikov E. (Ukr) - Hostiev M. (Ukr) -:-
09:05Sydorenko A. (Ukr) - Lukianevych V. (Ukr) -:-
09:15Plyska O. (Cze) - Pavelka J. (Cze) -:-
09:20Hovorunets O. (Ukr) - Smyrnov M. (Ukr) -:-
09:20Sanchez J. (Esp) - Silva L. (Cze) -:-
09:20Zaporojan V. (Cze) - Pleskach V. (Mda) -:-
09:25Hlaholev M. (Ukr) - Pyrtyk B. (Ukr) -:-
09:30Zhurba A. (Rus) - Tur A. (Ukr) -:-
09:35Khurtak E. (Ukr) - Bohach S. (Ukr) -:-
09:45Fiser P. (Cze) - Sprongl J. (Cze) -:-
09:50Chaikovskyi B. (Ukr) - Sydorak N. (Ukr) -:-
09:50Mokryak I. (Ukr) - Melnic F. (Cze) -:-
09:50Veis M. (Cze) - Sitak A. (Ukr) -:-
09:55Fylypiv R. (Ukr) - Nikolenko A. (Ukr) -:-
10:00Skrypnyk O. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) -:-
10:05Lukianevych V. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) -:-
10:15Plyska O. (Cze) - Sprongl J. (Cze) -:-
10:20Kuzmych V. (Ukr) - Hovorunets O. (Ukr) -:-
10:20Rakov V. (Ukr) - Sanchez J. (Esp) -:-
10:20Zaporojan V. (Cze) - Kalev L. (Ukr) -:-
10:25Hrosov D. (Ukr) - Voloshko V. (Ukr) -:-
10:25Kulynych M. (Ukr) - Hlaholev M. (Ukr) -:-
10:30Tur A. (Ukr) - Zhurba A. (Rus) -:-
10:35Butko V. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) -:-
10:45Fiser P. (Cze) - Pavelka J. (Cze) -:-
10:50Melnic F. (Cze) - Pleskach V. (Mda) -:-
10:50Sydorak N. (Ukr) - Chulanov O. (Ukr) -:-
10:50Veis M. (Cze) - Silva L. (Cze) -:-
10:55Hostiev M. (Ukr) - Chumak V. (Ukr) -:-
10:55Nikolenko A. (Ukr) - Hovorunets S. (Ukr) -:-
11:00Tur A. (Ukr) - Skrypnyk O. (Ukr) -:-
11:05Khurtak E. (Ukr) - Lukianevych V. (Ukr) -:-
11:15Plyska O. (Cze) - Fiser P. (Cze) -:-
11:20Chaikovskyi B. (Ukr) - Smyrnov M. (Ukr) -:-
11:20Mokryak I. (Ukr) - Kalev L. (Ukr) -:-
11:20Sanchez J. (Esp) - Sitak A. (Ukr) -:-
11:25Fylypiv R. (Ukr) - Pyrtyk B. (Ukr) -:-
11:25Khoroshun O. (Ukr) - Sotnikov E. (Ukr) -:-
11:30Zhurba A. (Rus) - Datsenko A. (Ukr) -:-
11:35Sydorenko A. (Ukr) - Bohach S. (Ukr) -:-
11:45Sprongl J. (Cze) - Pavelka J. (Cze) -:-
11:50Kuzmych V. (Ukr) - Sydorak N. (Ukr) -:-
11:50Rakov V. (Ukr) - Silva L. (Cze) -:-
11:50Zaporojan V. (Cze) - Melnic F. (Cze) -:-
11:55Hrosov D. (Ukr) - Hostiev M. (Ukr) -:-
11:55Kulynych M. (Ukr) - Nikolenko A. (Ukr) -:-
12:00Tur A. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) -:-
12:05Butko V. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) -:-
12:20Chaikovskyi B. (Ukr) - Hovorunets O. (Ukr) -:-
12:20Kalev L. (Ukr) - Pleskach V. (Mda) -:-
12:20Veis M. (Cze) - Sanchez J. (Esp) -:-
12:25Fylypiv R. (Ukr) - Hlaholev M. (Ukr) -:-
12:25Sotnikov E. (Ukr) - Voloshko V. (Ukr) -:-
12:30Zhurba A. (Rus) - Skrypnyk O. (Ukr) -:-
12:35Khurtak E. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) -:-
12:50Chulanov O. (Ukr) - Smyrnov M. (Ukr) -:-
12:50Silva L. (Cze) - Sitak A. (Ukr) -:-
12:50Zaporojan V. (Cze) - Mokryak I. (Ukr) -:-
12:55Hovorunets S. (Ukr) - Pyrtyk B. (Ukr) -:-
12:55Khoroshun O. (Ukr) - Chumak V. (Ukr) -:-
13:00Chuhai S. (Ukr) - Kurylenko O. (Ukr) -:-
13:05Butko V. (Ukr) - Lukianevych V. (Ukr) -:-
13:15Moulis P. (Cze) - Kocvara V. (Cze) -:-
13:20Kuzmych V. (Ukr) - Chaikovskyi B. (Ukr) -:-
13:20Veis M. (Cze) - Rakov V. (Ukr) -:-
13:25Hrosov D. (Ukr) - Sotnikov E. (Ukr) -:-
13:25Kulynych M. (Ukr) - Fylypiv R. (Ukr) -:-
13:30Zaitsev O. (Ukr) - Lushchyk A. (Ukr) -:-
13:35Bohach S. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) -:-
13:45Hruska J. (Cze) - Novak R. (Cze) -:-
13:50Sydorak N. (Ukr) - Smyrnov M. (Ukr) -:-
13:55Khoroshun O. (Ukr) - Hostiev M. (Ukr) -:-
13:55Nikolenko A. (Ukr) - Pyrtyk B. (Ukr) -:-
14:00Aristarkhov S. (Ukr) - Prilepa D. (Ukr) -:-
14:05Khurtak E. (Ukr) - Butko V. (Ukr) -:-
14:15Moulis P. (Cze) - Novak R. (Cze) -:-
14:20Hovorunets O. (Ukr) - Chulanov O. (Ukr) -:-
14:25Hlaholev M. (Ukr) - Hovorunets S. (Ukr) -:-
14:25Voloshko V. (Ukr) - Chumak V. (Ukr) -:-
14:30Chuhai S. (Ukr) - Lushchyk A. (Ukr) -:-
14:35Sydorenko A. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) -:-
14:45Hruska J. (Cze) - Kocvara V. (Cze) -:-
14:50Vivatenko M. (Ukr) - Daragan S. (Ukr) -:-
14:55Hrosov D. (Ukr) - Khoroshun O. (Ukr) -:-
14:55Rak S. (Ukr) - Valenda D. (Ukr) -:-
15:00Prilepa D. (Ukr) - Kurylenko O. (Ukr) -:-
15:05Lukianevych V. (Ukr) - Bohach S. (Ukr) -:-
15:15Moulis P. (Cze) - Hruska J. (Cze) -:-
15:20Maltsev D. (Ukr) - Slozka M. (Ukr) -:-
15:25Nikolenko S. (Ukr) - Torba R. (Ukr) -:-
15:25Sotnikov E. (Ukr) - Chumak V. (Ukr) -:-
15:30Zaitsev O. (Ukr) - Aristarkhov S. (Ukr) -:-
15:35Grinenko K. (Ukr) - Bielokon Y. (Ukr) -:-
15:45Novak R. (Cze) - Kocvara V. (Cze) -:-
15:50Semipeadnii V. (Mda) - Dubrovin V. (Mda) -:-
15:50Vons V. (Ukr) - Nyzhnyk R. (Ukr) -:-
15:55Hostiev M. (Ukr) - Voloshko V. (Ukr) -:-
15:55Vlasenko V. (Ukr) - Valenda D. (Ukr) -:-
16:00Chuhai S. (Ukr) - Prilepa D. (Ukr) -:-
16:05Peretiatko A. (Ukr) - Homylko A. (Ukr) -:-
16:20Mul S. (Mda) - Harea V. (Ukr) -:-
16:20Vivatenko M. (Ukr) - Slozka M. (Ukr) -:-
16:25Lykhytskyi O. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) -:-
16:25Rak S. (Ukr) - Nikolenko S. (Ukr) -:-
16:30Aristarkhov S. (Ukr) - Lushchyk A. (Ukr) -:-
16:35Yushko R. (Ukr) - Melashenko O. (Ukr) -:-
16:50Nyzhnyk R. (Ukr) - Daragan S. (Ukr) -:-
16:50Semipeadnii V. (Mda) - Harea V. (Ukr) -:-
16:55Chepurnyi A. (Ukr) - Levyn S. (Ukr) -:-
16:55Vlasenko V. (Ukr) - Torba R. (Ukr) -:-
17:00Zaitsev O. (Ukr) - Kurylenko O. (Ukr) -:-
17:05Grinenko K. (Ukr) - Homylko A. (Ukr) -:-
17:15Blazek J. (Cze) - Drabek M. (Cze) -:-
17:20Maltsev D. (Ukr) - Vons V. (Ukr) -:-
17:20Mul S. (Mda) - Dubrovin V. (Mda) -:-
17:25Hnoievoi R. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) -:-
17:25Nikolenko S. (Ukr) - Valenda D. (Ukr) -:-
17:30Chuhai S. (Ukr) - Aristarkhov S. (Ukr) -:-
17:35Melashenko O. (Ukr) - Bielokon Y. (Ukr) -:-
17:45Botka J. (Cze) - Stejskal T. (Cze) -:-
17:50Semipeadnii V. (Mda) - Mul S. (Mda) -:-
17:50Vivatenko M. (Ukr) - Nyzhnyk R. (Ukr) -:-
17:55Lykhytskyi O. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) -:-
17:55Rak S. (Ukr) - Torba R. (Ukr) -:-
18:00Zaitsev O. (Ukr) - Prilepa D. (Ukr) -:-
18:05Peretiatko A. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) -:-
18:15Blazek J. (Cze) - Stejskal T. (Cze) -:-
18:20Harea V. (Ukr) - Dubrovin V. (Mda) -:-
18:20Vons V. (Ukr) - Slozka M. (Ukr) -:-
18:25Hnoievoi R. (Ukr) - Levyn S. (Ukr) -:-
18:25Vlasenko V. (Ukr) - Nikolenko S. (Ukr) -:-
18:30Lushchyk A. (Ukr) - Kurylenko O. (Ukr) -:-
18:35Grinenko K. (Ukr) - Melashenko O. (Ukr) -:-
18:45Botka J. (Cze) - Drabek M. (Cze) -:-
18:50Maltsev D. (Ukr) - Daragan S. (Ukr) -:-
18:55Chepurnyi A. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) -:-
18:55Torba R. (Ukr) - Valenda D. (Ukr) -:-
19:00Chuhai S. (Ukr) - Zaitsev O. (Ukr) -:-
19:05Yushko R. (Ukr) - Homylko A. (Ukr) -:-
19:15Blazek J. (Cze) - Botka J. (Cze) -:-
19:20Vivatenko M. (Ukr) - Vons V. (Ukr) -:-
19:25Lykhytskyi O. (Ukr) - Levyn S. (Ukr) -:-
19:25Vlasenko V. (Ukr) - Rak S. (Ukr) -:-
19:30Aristarkhov S. (Ukr) - Kurylenko O. (Ukr) -:-
19:35Peretiatko A. (Ukr) - Bielokon Y. (Ukr) -:-
19:45Stejskal T. (Cze) - Drabek M. (Cze) -:-
19:50Maltsev D. (Ukr) - Nyzhnyk R. (Ukr) -:-
19:55Hnoievoi R. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) -:-
20:00Pisceanschi V. (Ukr) - Gammer V. (Mda) -:-
20:00Prilepa D. (Ukr) - Lushchyk A. (Ukr) -:-
20:05Grinenko K. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) -:-
20:20Slozka M. (Ukr) - Daragan S. (Ukr) -:-
20:25Levyn S. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) -:-
20:30Cioclea I. (Mda) - Plamadeala D. (Mda) -:-
20:35Peretiatko A. (Ukr) - Melashenko O. (Ukr) -:-
20:50Vivatenko M. (Ukr) - Maltsev D. (Ukr) -:-
20:55Hnoievoi R. (Ukr) - Lykhytskyi O. (Ukr) -:-
21:00Pisceanschi V. (Ukr) - Plamadeala D. (Mda) -:-
21:05Homylko A. (Ukr) - Bielokon Y. (Ukr) -:-
21:15Provaznik L. (Cze) - Schmidtmayer F. (Cze) -:-
21:20Vons V. (Ukr) - Daragan S. (Ukr) -:-
21:30Cioclea I. (Mda) - Gammer V. (Mda) -:-
21:35Grinenko K. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) -:-
21:45Mlejnek J. (Cze) - Sabuka D. (Cze) -:-
21:50Nyzhnyk R. (Ukr) - Slozka M. (Ukr) -:-
22:00Pisceanschi V. (Ukr) - Cioclea I. (Mda) -:-
22:05Yushko R. (Ukr) - Bielokon Y. (Ukr) -:-
22:15Provaznik L. (Cze) - Sabuka D. (Cze) -:-
22:30Plamadeala D. (Mda) - Gammer V. (Mda) -:-
22:35Melashenko O. (Ukr) - Homylko A. (Ukr) -:-
22:45Mlejnek J. (Cze) - Schmidtmayer F. (Cze) -:-
23:00Prus S. (Ukr) - Yamchuk V. (Ukr) -:-
23:15Provaznik L. (Cze) - Mlejnek J. (Cze) -:-
23:30Konkulovskyi R. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) -:-
23:45Sabuka D. (Cze) - Schmidtmayer F. (Cze) -:-
00:00Sheremeta V. (Ukr) - Tebenko Y. (Ukr) -:-
00:05Kovalchuk K. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
00:25Rehotun D. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
00:30Prus S. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) -:-
00:35Kuprykov S. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) -:-
00:55Gomilko O. (Ukr) - Karchevsky T. (Ukr) -:-

OTHERS - MASCULIN: TT Cup (Lume)

23:00Vashchuk R. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) 0:3
23:20Kulisek M. (Cze) - Pasek D. (Cze) 3:2
23:25Kaptanovskyi A. (Ukr) - Zdrobylko B. (Ukr) 3:0
23:50Kotrbaty P. (Cze) - Kulisek M. (Cze) 3:2
23:55Tuchkevych V. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) -:-
00:25Vashchuk R. (Ukr) - Kaptanovskyi A. (Ukr) -:-
00:55Tuchkevych V. (Ukr) - Zdrobylko B. (Ukr) -:-
01:25Kaptanovskyi A. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) -:-
01:30Zhitomirskiy D. (Ukr) - Victor C. (Usa) -:-
01:55Tuchkevych V. (Ukr) - Kaptanovskyi A. (Ukr) -:-
02:00Zhitomirskiy D. (Ukr) - Chen J. (Usa) -:-
02:25Vashchuk R. (Ukr) - Zdrobylko B. (Ukr) -:-
02:30Chen J. (Usa) - Victor C. (Usa) -:-
02:55Tuchkevych V. (Ukr) - Vashchuk R. (Ukr) -:-
03:00Zhitomirskiy D. (Ukr) - Lu Hsu C. (Usa) -:-
03:25Zdrobylko B. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) -:-
03:30Victor C. (Usa) - Lu Hsu C. (Usa) -:-
04:00Chen J. (Usa) - Lu Hsu C. (Usa) -:-
07:50Vakulenko D. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) -:-
07:55Lebed D. (Ukr) - Baystryuchenko D. (Ukr) -:-
08:20Krutko O. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) -:-
08:25Semenets O. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) -:-
08:35Kovalchuk N. (Ukr) - Schepanskyi Y. (Ukr) -:-
08:45Einer R. (Ukr) - Rakel D. (Est) -:-
08:50Shkurupii O. (Ukr) - Vovk V. (Ukr) -:-
08:55Dubrovin D. (Ukr) - Lytvynenko M. (Ukr) -:-
08:55Dziabura O. (Ukr) - Zaitsev A. (Ukr) -:-
09:05Lievshin A. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) -:-
09:10Marin F. (Esp) - Llamas I. (Est) -:-
09:15Valo R. (Est) - Einer R. (Ukr) -:-
09:20Marsik R. (Cze) - Marat F. (Cze) -:-
09:20Vakulenko D. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) -:-
09:25Lebed D. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) -:-
09:30Filatov S. (Ukr) - Dubrovin D. (Ukr) -:-
09:35Tkachenko A. (Ukr) - Schepanskyi Y. (Ukr) -:-
09:40Aracil S. (Esp) - Limonta E. (Esp) -:-
09:45Poder K. (Est) - Rakel D. (Est) -:-
09:50Fiklik O. (Cze) - Marsik R. (Cze) -:-
09:50Vovk V. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) -:-
09:55Zaitsev A. (Ukr) - Baystryuchenko D. (Ukr) -:-
10:05Kovalchuk N. (Ukr) - Lievshin A. (Ukr) -:-
10:05Teterya U. (Ukr) - Lytvynenko M. (Ukr) -:-
10:10Almagro F. (Esp) - Llamas I. (Est) -:-
10:15Poder K. (Est) - Einer R. (Ukr) -:-
10:20Krutko O. (Ukr) - Shkurupii O. (Ukr) -:-
10:20Ruzicka J. (Cze) - Marat F. (Cze) -:-
10:25Semenets O. (Ukr) - Dziabura O. (Ukr) -:-
10:35Tkachenko A. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) -:-
10:40Marin F. (Esp) - Aracil S. (Esp) -:-
10:40Teterya U. (Ukr) - Dubrovin D. (Ukr) -:-
10:45Valo R. (Est) - Rakel D. (Est) -:-
10:50Ruzicka J. (Cze) - Marsik R. (Cze) -:-
10:50Vakulenko D. (Ukr) - Vovk V. (Ukr) -:-
10:55Lebed D. (Ukr) - Zaitsev A. (Ukr) -:-
11:05Lievshin A. (Ukr) - Schepanskyi Y. (Ukr) -:-
11:10Almagro F. (Esp) - Limonta E. (Esp) -:-
11:15Filatov S. (Ukr) - Lytvynenko M. (Ukr) -:-
11:15Poder K. (Est) - Valo R. (Est) -:-
11:20Fiklik O. (Cze) - Marat F. (Cze) -:-
11:20Shkurupii O. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) -:-
11:25Dziabura O. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) -:-
11:35Tkachenko A. (Ukr) - Lievshin A. (Ukr) -:-
11:40Aracil S. (Esp) - Llamas I. (Est) -:-
11:50Krutko O. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) -:-
11:50Ruzicka J. (Cze) - Fiklik O. (Cze) -:-
11:50Teterya U. (Ukr) - Filatov S. (Ukr) -:-
11:55Semenets O. (Ukr) - Baystryuchenko D. (Ukr) -:-
12:05Kovalchuk N. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) -:-
12:10Almagro F. (Esp) - Aracil S. (Esp) -:-
12:20Vakulenko D. (Ukr) - Shkurupii O. (Ukr) -:-
12:25Dubrovin D. (Ukr) - Lytvynenko M. (Ukr) -:-
12:25Lebed D. (Ukr) - Dziabura O. (Ukr) -:-
12:35Tkachenko A. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
12:40Marin F. (Esp) - Limonta E. (Esp) -:-
12:50Krutko O. (Ukr) - Vovk V. (Ukr) -:-
12:55Semenets O. (Ukr) - Zaitsev A. (Ukr) -:-
13:00Filatov S. (Ukr) - Dubrovin D. (Ukr) -:-
13:05Plishilo V. (Ukr) - Schepanskyi Y. (Ukr) -:-
13:10Almagro F. (Esp) - Marin F. (Esp) -:-
13:15Aksjonov N. (Est) - Trofimov E. (Est) -:-
13:20Fiklik O. (Cze) - Khalaila A. (Cze) -:-
13:20Kebalo D. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) -:-
13:25Kolos M. (Ukr) - Baystryuchenko D. (Ukr) -:-
13:35Teterya U. (Ukr) - Lytvynenko M. (Ukr) -:-
13:40Limonta E. (Esp) - Llamas I. (Est) -:-
13:45Tamashauskas E. (Est) - Aksjonov N. (Est) -:-
13:50Vakulenko D. (Ukr) - Krutko O. (Ukr) -:-
13:50Zaplatilek C. (Cze) - Fiklik O. (Cze) -:-
13:55Lebed D. (Ukr) - Semenets O. (Ukr) -:-
14:10Teterya U. (Ukr) - Dubrovin D. (Ukr) -:-
14:15Kukeste A. (Ukr) - Trofimov E. (Est) -:-
14:20Dolezal M. (Cze) - Khalaila A. (Cze) -:-
14:20Shkurupii O. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) -:-
14:25Dziabura O. (Ukr) - Baystryuchenko D. (Ukr) -:-
14:35Kasatiy O. (Ukr) - Oliynik G. (Ukr) -:-
14:45Filatov S. (Ukr) - Lytvynenko M. (Ukr) -:-
14:45Kukeste A. (Ukr) - Aksjonov N. (Est) -:-
14:50Dolezal M. (Cze) - Fiklik O. (Cze) -:-
14:50Vovk V. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) -:-
14:55Zaitsev A. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) -:-
15:05Bodnaruk E. (Ukr) - Syniavskyi I. (Ukr) -:-
15:10Aksenin V. (Ukr) - Kalinyuk D. (Ukr) -:-
15:15Tamashauskas E. (Est) - Trofimov E. (Est) -:-
15:20Teterya U. (Ukr) - Filatov S. (Ukr) -:-
15:20Zaplatilek C. (Cze) - Khalaila A. (Cze) -:-
15:35Romaniv O. (Ukr) - Oliynik G. (Ukr) -:-
15:40Vorsuliak Y. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) -:-
15:45Kukeste A. (Ukr) - Tamashauskas E. (Est) -:-
15:50Dolezal M. (Cze) - Zaplatilek C. (Cze) -:-
16:00Gritsienko N. (Ukr) - Vahta D. (Ukr) -:-
16:05Kasatiy O. (Ukr) - Bodnaruk E. (Ukr) -:-
16:10Faflei Y. (Ukr) - Kalinyuk D. (Ukr) -:-
16:30Kotik A. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) -:-
16:35Romaniv O. (Ukr) - Syniavskyi I. (Ukr) -:-
16:40Aksenin V. (Ukr) - Vorsuliak Y. (Ukr) -:-
17:00Nechyporuk V. (Ukr) - Vahta D. (Ukr) -:-
17:05Bodnaruk E. (Ukr) - Oliynik G. (Ukr) -:-
17:10Faflei Y. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) -:-
17:20Budik B. (Cze) - Dvorak M. (Cze) -:-
17:30Nechyporuk V. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) -:-
17:35Romaniv O. (Ukr) - Bodnaruk E. (Ukr) -:-
17:40Vorsuliak Y. (Ukr) - Kalinyuk D. (Ukr) -:-
17:50Zahradka Z. (Cze) - Budik B. (Cze) -:-
18:00Kotik A. (Ukr) - Vahta D. (Ukr) -:-
18:05Kasatiy O. (Ukr) - Syniavskyi I. (Ukr) -:-
18:10Faflei Y. (Ukr) - Vorsuliak Y. (Ukr) -:-
18:15Taaber S. (Est) - Kregzde D. (Est) -:-
18:20Skopec D. (Cze) - Dvorak M. (Cze) -:-
18:30Nechyporuk V. (Ukr) - Kotik A. (Ukr) -:-
18:35Romaniv O. (Ukr) - Kasatiy O. (Ukr) -:-
18:40Aksenin V. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) -:-
18:45Liu L. (Est) - Taaber S. (Est) -:-
18:50Skopec D. (Cze) - Budik B. (Cze) -:-
19:00Vahta D. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) -:-
19:05Syniavskyi I. (Ukr) - Oliynik G. (Ukr) -:-
19:10Faflei Y. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) -:-
19:15Mannik M. (Ukr) - Kregzde D. (Est) -:-
19:20Zahradka Z. (Cze) - Dvorak M. (Cze) -:-
19:30Nechyporuk V. (Ukr) - Vahta D. (Ukr) -:-
19:40Trofymchuk A. (Ukr) - Kalinyuk D. (Ukr) -:-
19:45Mannik M. (Ukr) - Taaber S. (Est) -:-
19:50Skopec D. (Cze) - Zahradka Z. (Cze) -:-
20:00Kotik A. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) -:-
20:15Liu L. (Est) - Kregzde D. (Est) -:-
20:30Kotik A. (Ukr) - Vahta D. (Ukr) -:-
20:45Mannik M. (Ukr) - Liu L. (Est) -:-
21:00Nechyporuk V. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) -:-
21:20Pasek D. (Cze) - Kulveit J. (Cze) -:-
21:30Kotik A. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) -:-
21:50Brozek M. (Cze) - Pasek D. (Cze) -:-
22:20Kulisek M. (Cze) - Kulveit J. (Cze) -:-
22:50Kulisek M. (Cze) - Pasek D. (Cze) -:-
22:55Rybachuk R. (Ukr) - Lugovskyi S. (Ukr) -:-
23:20Brozek M. (Cze) - Kulveit J. (Cze) -:-
23:25Berezynskyi S. (Ukr) - Rybachuk R. (Ukr) -:-
23:50Kulisek M. (Cze) - Brozek M. (Cze) -:-
23:55Semeniuk I. (Ukr) - Lugovskyi S. (Ukr) -:-
00:25Semeniuk I. (Ukr) - Rybachuk R. (Ukr) -:-
00:55Berezynskyi S. (Ukr) - Lugovskyi S. (Ukr) -:-

OTHERS - MASCULIN: TT Star Series (Republica Cehă)

09:00Kveton O. (Cze) - Martinko J. (Cze) -:-
09:35Abbasi A. (Irn) - Kadlec V. (Cze) -:-
10:10Prokopcov D. (Cze) - Brhel S. (Cze) -:-
10:45Koldas T. (Cze) - Sip M. (Cze) -:-
11:15Kveton O. (Cze) - Kadlec V. (Cze) -:-
11:45Abbasi A. (Irn) - Prokopcov D. (Cze) -:-
12:15Koldas T. (Cze) - Martinko J. (Cze) -:-
12:45Brhel S. (Cze) - Sip M. (Cze) -:-
13:15Kveton O. (Cze) - Prokopcov D. (Cze) -:-
13:45Koldas T. (Cze) - Kadlec V. (Cze) -:-
14:15Martinko J. (Cze) - Sip M. (Cze) -:-
14:45Abbasi A. (Irn) - Brhel S. (Cze) -:-

OTHERS - MASCULIN: Win Cup (Ucraina)

23:00Chuiko R. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) 3:0
23:00Minin O. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 1:3
23:00Yurchenko H. (Ukr) - Haponov O. (Ukr) 0:3
23:15Hutnychenko O. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) 2:3
23:30Chuiko R. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) 3:0
23:30Halynskyi M. (Ukr) - Griban V. (Ukr) 3:2
23:30Zubko V. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) 2:3
23:45Zhuravlev A. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) 3:0
00:00Griban V. (Ukr) - Yurchenko H. (Ukr) 1:3
00:00Minin O. (Ukr) - Zubko V. (Ukr) 3:1
Setul 5Rubtsov E. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) 2:2
Setul 1Storozhenko O. (Ukr) - Hutnychenko O. (Ukr) 0:0
00:30Halynskyi M. (Ukr) - Haponov O. (Ukr) -:-
00:30Plyushch P. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
00:30Styranets M. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) -:-
00:45Zhuravlev A. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) -:-
01:00Halynskyi M. (Ukr) - Yurchenko H. (Ukr) -:-
01:00Kovalenko Vl. (Ukr) - Minin O. (Ukr) -:-
01:00Rubtsov E. (Ukr) - Chuiko R. (Ukr) -:-
01:15Zhuravlev A. (Ukr) - Hutnychenko O. (Ukr) -:-
01:30Griban V. (Ukr) - Haponov O. (Ukr) -:-
01:30Solovey V. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) -:-
01:30Styranets M. (Ukr) - Zubko V. (Ukr) -:-
01:45Storozhenko O. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) -:-
02:00Batiuk D. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) -:-
02:00Haponov O. (Ukr) - Yurchenko H. (Ukr) -:-
02:00Styranets M. (Ukr) - Minin O. (Ukr) -:-
02:15Holoborodko Y. (Ukr) - Hutnychenko O. (Ukr) -:-
02:30Griban V. (Ukr) - Halynskyi M. (Ukr) -:-
02:30Kovalenko Vl. (Ukr) - Zubko V. (Ukr) -:-
02:30Solovey V. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) -:-
02:45Storozhenko O. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
03:00Batiuk D. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) -:-
03:00Zubko V. (Ukr) - Minin O. (Ukr) -:-
03:30Kovalenko Vl. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) -:-
03:30Solovey V. (Ukr) - Batiuk D. (Ukr) -:-
04:00Krol Y. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) -:-
04:30Fashchevskyi I. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) -:-
05:00Krol Y. (Ukr) - Batiuk D. (Ukr) -:-
05:30Krol Y. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) -:-
06:00Fashchevskyi I. (Ukr) - Batiuk D. (Ukr) -:-
06:30Batiuk D. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) -:-
07:00Fashchevskyi I. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) -:-
07:30Butkov M. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
07:30Sharpay V. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) -:-
08:00Akimov Y. (Ukr) - Onischenko R. (Ukr) -:-
08:00Marchenko S. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-
08:00Zavinskiy S. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
08:15Tulenin A. (Ukr) - Tabakov A. (Ukr) -:-
08:30Butkov M. (Ukr) - Onischenko R. (Ukr) -:-
08:30Sharpay V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-
08:30Telugin Z. (Ukr) - Deineha M. (Ukr) -:-
08:45Lutsyshyn O. (Ukr) - Lyzohub S. (Ukr) -:-
09:00Akimov Y. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
09:00Marchenko S. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) -:-
09:00Zavinskiy S. (Ukr) - Deineha M. (Ukr) -:-
09:15Tulenin A. (Ukr) - Lyzohub S. (Ukr) -:-
09:30Butkov M. (Ukr) - Akimov Y. (Ukr) -:-
09:30Sharpay V. (Ukr) - Marchenko S. (Ukr) -:-
09:30Telugin Z. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
09:45Lutsyshyn O. (Ukr) - Tabakov A. (Ukr) -:-
10:00Boychuk V. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) -:-
10:00Onischenko R. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
10:00Zavinskiy S. (Ukr) - Telugin Z. (Ukr) -:-
10:15Tulenin A. (Ukr) - Lutsyshyn O. (Ukr) -:-
10:30Deineha M. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
10:30Demchenko V. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) -:-
10:30Derevynskyi D. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) -:-
10:45Lyzohub S. (Ukr) - Tabakov A. (Ukr) -:-
11:00Boychuk V. (Ukr) - Marchenko S. (Ukr) -:-
11:00Onischenko R. (Ukr) - Akimov Y. (Ukr) -:-
11:00Trydukh I. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
11:15Tabakov A. (Ukr) - Tulenin A. (Ukr) -:-
11:30Boychuk V. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) -:-
11:30Deineha M. (Ukr) - Telugin Z. (Ukr) -:-
11:30Onischenko R. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) -:-
11:45Lyzohub S. (Ukr) - Lutsyshyn O. (Ukr) -:-
12:00Deineha M. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
12:00Demchenko V. (Ukr) - Marchenko S. (Ukr) -:-
12:00Derevynskyi D. (Ukr) - Akimov Y. (Ukr) -:-
12:15Lyzohub S. (Ukr) - Tulenin A. (Ukr) -:-
12:30Akimov Y. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) -:-
12:30Marchenko S. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) -:-
12:30Trydukh I. (Ukr) - Telugin Z. (Ukr) -:-
12:45Tabakov A. (Ukr) - Lutsyshyn O. (Ukr) -:-
13:00Demchenko V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-
13:00Derevynskyi D. (Ukr) - Onischenko R. (Ukr) -:-
13:00Telugin Z. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
13:15Lutsyshyn O. (Ukr) - Tulenin A. (Ukr) -:-
13:30Maksimenko A. (Ukr) - Riabukhin A. (Ukr) -:-
13:30Naida O. (Ukr) - Samoilov V. (Ukr) -:-
13:30Trydukh I. (Ukr) - Deineha M. (Ukr) -:-
13:45Tabakov A. (Ukr) - Lyzohub S. (Ukr) -:-
14:00Kirsanov K. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
14:00Pirveli R. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) -:-
14:30Maksimenko A. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
14:30Naida O. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) -:-
14:30Yurchenko H. (Ukr) - Haponov O. (Ukr) -:-
14:45Sidorenko Y. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) -:-
15:00Kirsanov K. (Ukr) - Riabukhin A. (Ukr) -:-
15:00Pirveli R. (Ukr) - Samoilov V. (Ukr) -:-
15:00Tatarinov V. (Ukr) - Griban V. (Ukr) -:-
15:15Rehush A. (Ukr) - Shelest O. (Ukr) -:-
15:30Maksimenko A. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) -:-
15:30Naida O. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
15:30Yurchenko H. (Ukr) - Griban V. (Ukr) -:-
15:45Sidorenko Y. (Ukr) - Shelest O. (Ukr) -:-
16:00Plyushch P. (Ukr) - Samoilov V. (Ukr) -:-
16:00Tatarinov V. (Ukr) - Haponov O. (Ukr) -:-
16:00Yolkin A. (Ukr) - Riabukhin A. (Ukr) -:-
16:15Rehush A. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) -:-
16:30Riabukhin A. (Ukr) - Maksimenko A. (Ukr) -:-
16:30Samoilov V. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
16:30Yurchenko H. (Ukr) - Tatarinov V. (Ukr) -:-
16:45Sidorenko Y. (Ukr) - Rehush A. (Ukr) -:-
17:00Griban V. (Ukr) - Haponov O. (Ukr) -:-
17:00Plyushch P. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
17:00Yolkin A. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) -:-
17:15Shelest O. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) -:-
17:30Haponov O. (Ukr) - Yurchenko H. (Ukr) -:-
17:30Plyushch P. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
17:30Yolkin A. (Ukr) - Maksimenko A. (Ukr) -:-
17:45Storozhenko O. (Ukr) - Sidorenko Y. (Ukr) -:-
18:00Griban V. (Ukr) - Tatarinov V. (Ukr) -:-
18:00Riabukhin A. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) -:-
18:00Samoilov V. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
18:15Shelest O. (Ukr) - Rehush A. (Ukr) -:-
18:30Griban V. (Ukr) - Yurchenko H. (Ukr) -:-
18:30Kirsanov K. (Ukr) - Maksimenko A. (Ukr) -:-
18:30Pirveli R. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
18:45Shelest O. (Ukr) - Sidorenko Y. (Ukr) -:-
19:00Haponov O. (Ukr) - Tatarinov V. (Ukr) -:-
19:00Riabukhin A. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
19:00Samoilov V. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) -:-
19:15Storozhenko O. (Ukr) - Rehush A. (Ukr) -:-
19:30Burdakov A. (Ukr) - Khoroshko A. (Ukr) -:-
19:30Tatarinov V. (Ukr) - Yurchenko H. (Ukr) -:-
19:45Rehush A. (Ukr) - Sidorenko Y. (Ukr) -:-
20:00Haponov O. (Ukr) - Griban V. (Ukr) -:-
20:00Saienko O. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) -:-
20:15Storozhenko O. (Ukr) - Shelest O. (Ukr) -:-
20:30Burdakov A. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) -:-
21:00Grabskiy A. (Ukr) - Khorolskyi V. (Ukr) -:-
21:00Saienko O. (Ukr) - Khoroshko A. (Ukr) -:-
21:15Pisklov S. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
21:30Burdakov A. (Ukr) - Saienko O. (Ukr) -:-
21:30Lazebny R. (Ukr) - Metla O. (Ukr) -:-
21:45Zaporozhets D. (Ukr) - Hutnychenko O. (Ukr) -:-
22:00Andreev O. (Ukr) - Khoroshko A. (Ukr) -:-
22:00Grabskiy A. (Ukr) - Metla O. (Ukr) -:-
22:15Pisklov S. (Ukr) - Hutnychenko O. (Ukr) -:-
22:30Khoroshko A. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) -:-
22:30Lazebny R. (Ukr) - Khorolskyi V. (Ukr) -:-
22:45Zaporozhets D. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
23:00Andreev O. (Ukr) - Saienko O. (Ukr) -:-
23:00Grabskiy A. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-
23:15Pisklov S. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) -:-
23:30Andreev O. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) -:-
23:30Metla O. (Ukr) - Khorolskyi V. (Ukr) -:-
23:45Hutnychenko O. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
00:00Khorolskyi V. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) -:-
00:00Khoroshko A. (Ukr) - Saienko O. (Ukr) -:-
00:00Liushnia O. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) -:-
00:15Zhuravlev A. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) -:-
00:30Abalmaz S. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) -:-
00:30Metla O. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-
00:30Saienko O. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) -:-
00:45Hutnychenko O. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din tenis de masă - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.