REFRESH

Rugby » Mâine » Toate meciurile

ANGLIA: Premiership Rugby

17:00Exeter Chiefs - London Irish -:-
17:00Gloucester - Newcastle Falcons -:-
17:00Harlequins - Bath -:-
17:00Leicester Tigers - Sale Sharks -:-

FRANŢA: Top 14

16:00Biarritz - Brive -:-
16:00Bordeaux Begles - USA Perpignan -:-
16:00Clermont - Section Paloise -:-
16:00Stade Francais - Lyon -:-
18:00Racing 92 - Montpellier -:-
22:00Stade Toulousain - Castres Olympique -:-

ANGLIA: Greene King IPA Championship

16:30Jersey - Ampthill -:-
17:00Bedford Blues - Richmond -:-
17:00Coventry R.F.C - Ealing -:-
17:00London Scottish - Hartpury University -:-

EUROPA: Rugby Europe Trophy

14:00Lituania - Ucraina -:-

EUROPA: Europe Super Cup

14:30Yenisey-STM Krasnoyarsk - Tel-Aviv Heat -:-
16:30Delta - Lusitanos -:-
18:30Lokomotiv Penza - Black Lion -:-

GEORGIA: Didi 10

13:00Academia Tbilisi - Junkers -:-
13:00AIA Kutaisi - Kharebi Rustavi -:-
13:00Ares Kutaisi - Lelo Tbilisi -:-
13:00Batumi - Locomotive Tbilisi -:-
13:00Kazbegi - Bolnisi Kochebi -:-

GERMANIA: 1. Bundesliga

14:00Germania List - Hamburger -:-
15:00RK 03 Berlin - Odin/Dohren -:-
15:30Berliner - Berlin Grizzlies -:-
17:00Handschuhsheim - Frankfurt -:-
17:00Heusenstamm - Neuenheim -:-

ITALIA: Top10

16:00Colorno - Cammi Calvisano -:-
17:00Lazio - Mogliano -:-
17:00Petrarca Padova - Fiamme Oro -:-
17:00Rugby Lyons - Rovigo -:-

LUME: United Rugby Championship

15:00Zebre - Edinburgh -:-
19:15Cardiff Rugby - Dragons -:-
19:15Connacht - Ulster -:-
21:35Ospreys - Munster -:-

LUME: Americas Pacific Challenge

00:30Brazilia B - Uruguay B -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

07:45Japonia - Australia -:-
22:00SUA - Noua Zeelandă -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

04:35Wellington - Southland -:-

NOUA ZEELANDĂ: Bunnings NPC

04:05Taranaki - Manawatu -:-
09:05Hawke's Bay - Waikato -:-

NOUA ZEELANDĂ: Heartland Championships

03:00Buller - North Otago -:-
04:30Horowhenua - Thames Valley -:-
04:30King Country - Wairarapa -:-
04:30Mid Cant - Poverty Bay -:-
04:30South Cant - Wanganui -:-
04:30West Coast - East Coast -:-

OLANDA: Ereklasse

16:00Amstelveense - LRC DIOK -:-
16:00Dukes - Utrechtse RC -:-
16:00Groningen - Haagse -:-
16:00Hilversum - Oemoemenoe -:-
16:00Oisterwijk - Haarlem -:-
16:00The Bassets - Gooi -:-
18:30Eemland - Hookers -:-

POLONIA: Ekstraliga

15:00Master Pharm Lodz - Juvenia Krakow -:-
15:00Ogniwo Sopot - Budowlani Lublin -:-
15:00Orkan Sochaczew - Lechia -:-
15:00Posnania Poznan - Arka -:-
15:00Skra Warszawa - Pogon Awenta Siedlce -:-

PORTUGALIA: CN Honra

14:00Sao Miguel - Agronomia -:-
16:00Cascais - CDUL -:-
17:00CDUP - Montemor -:-
17:00Evora - Belenenses -:-
18:00AA Coimbra - Direito -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

15:00Dragon - Sparta -:-
15:00Praga - Ricany -:-
15:00Slavia - Prelouc -:-
15:00Vyskov - Tatra Smichov -:-

RUSIA: Premier League

12:30VVA-Podmoskovye - Novokuznetsk -:-
14:00Rostov - CSKA -:-

SCOŢIA: Tennent's Premiership

17:00Aberdeen Grammar - GHA RFC -:-
17:00Glasgow Hawks - Selkirk -:-
17:00Jed-Forest - Currie -:-
17:00Marr - Edinburgh Academical -:-
17:00Musselburgh - Hawick -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din rugby - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.