REFRESH

Handbal » 28.05.2022 » Toate meciurile

FRANŢA: Starligue

21:00Nimes - Istres -:-

SPANIA: Liga ASOBAL

13:00Ademar - Barcelona -:-

BELGIA: Division 1 - Turul câștigătorilor

21:15Izegem - Eynatten-Raeren -:-
21:15Kortrijk - Houthalen -:-
21:15Sasja KV - Eupen -:-

CROAŢIA: Premijer liga - Play-off

19:00Sesvete - Gorica -:-

CROAŢIA: Premijer liga - Retrogradare

19:00Karlovac - Metkovic -:-
19:00Umag - RK KTC Krizevci -:-

CROAŢIA: 1. HRL Women

20:00Bjelovar F - Trogir F -:-
20:00Lok. Zagreb F - Umag F -:-
20:00Osijek F - Dugo Selo F -:-
20:00Podravka Vegeta F - Koka F -:-
20:00Sesvete F - Dalmatinka F -:-
20:00Tresnjevka F - Zelina F -:-
20:00Zrinski F - Split 2010 F -:-

DANEMARCA: Bambusa Kvindeligaen Women - Play-off

15:00Viborg F - Herning-Ikast F -:-
17:00Esbjerg F - Odense F -:-

EUROPA: European League - Play-off

17:00Magdeburg - Nexe -:-
19:30Wisla Plock - Benfica -:-

EUROPA: European Cup

16:00Minaur Baia Mare (Rou) - Naerbo (Nor) -:-

EUROPA: MOL Liga Women - Retrogradare

19:00Kunovice F - Zlin F -:-

FRANŢA: Proligue - Play Off-uri promovare

19:00Nice - Selestat -:-
20:00Pontault - Dijon -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

17:00Rostock - Huttenberg -:-
20:00Emsdetten - Hamm-Westfalen -:-
20:00Ferndorf - Bietigheim-Metterzimmern -:-
20:30Eisenach - Elbflorenz -:-
20:30Großwallstadt - Essen -:-

GERMANIA: DHB Pokal Women

16:00Oldenburg F - Buxtehuder SV F -:-
18:30Thuringer F - Bietigheim F -:-

ISLANDA: Olis Deildin - Play-off

19:00IBV Vestmannaeyjar - Valur -:-

LETONIA: SynotTip Virsliga - Play-off

17:00ASK/LSPA - Dobeles Tenax -:-

MACEDONIA DE NORD: Superleague - Turul învinșilor

18:00AnulatStruga - Met. Skopje -:-

MACEDONIA DE NORD: Superleague Women - Turul câștigătorilor

18:00Despina F - Kumanovo F -:-
18:00Gjorche Petrov F - Metalurg Skopje F -:-
18:00Struzanka F - Pelister F -:-
18:00Vardar SCJS F - Cair F -:-

MACEDONIA DE NORD: Superleague Women - Turul învinșilor

18:00Gevgelija F - Spartak F -:-
18:00Kuzman Vardar F - ZRK Feniks F -:-
18:00Shampion F - Ovce Pole F -:-

MUNTENEGRU: Prva liga

19:00Brskovo - Berane -:-
19:00Buducnost - Komovi -:-
19:00HC Rudar - Jedinstvo -:-
19:00Lovcen - Sutjeska Niksic -:-
19:00Mornar - Danilovgrad -:-
19:00Partizan Tivat - Budvanska -:-

NORVEGIA: REMA 1000-ligaen women - Play-off

20:15Storhamar F - Kristiansand F -:-

OLANDA: Eredivisie

20:00BFC - GHV -:-
20:00Houten - Aalsmeer 2 -:-
21:00Feyenoord - EHC -:-
21:00Havas - Arnhem -:-
21:00KRAS/Volendam 2 - Emmen -:-
22:00Hercules - Waalwijk -:-

OLANDA: HandbalNL League

21:00Aalsmeer - Limburg Lions -:-
21:00Hurry-Up - Bevo HC -:-
21:00KRAS/Volendam - Quintus -:-

POLONIA: I Liga - Grupa promovare

16:00Lodz - Koscierzyna -:-
18:00Oborniki Slaskie - Olimpia Piekary -:-

POLONIA: Polish Cup Women

17:00Zaglebie F - Kobierzyce F -:-

PORTUGALIA: Andebol 1

17:00Aguas Santas - Porto -:-
17:00Belenenses - Avanca -:-
18:00Xico Andebol - Gaia -:-
19:00Madeira - Sanjoanense -:-
20:00Vitoria - ABC Braga -:-
21:00Povoa - Boa Hora -:-
23:00SC Horta - Sporting -:-

PORTUGALIA: 1a Divisao Women

17:30Benfica F - CS Madeira F -:-
18:00Barros F - CALE F -:-
19:00Juvelis F - Maiastars F -:-
19:00Porto Salvo F - Madeira F -:-
20:00Alavarium F - CJ Almeida Garrett F -:-
20:00Sao Pedro Sul F - Colegio de Gaia F -:-
23:15Alpendorada F - Uminho F -:-

RUSIA: Superleague - Locurile 5-8

13:00Dinamo Astrakhan - Akbuzat -:-
18:00Taganrog - Saratov -:-

RUSIA: Superleague - Play-off

16:00Chekhovskiye Medvedi - CSKA Moscow -:-
18:00Perm - St. Petersburg -:-

RUSIA: Superleague Women - Locurile 5-8

16:00Astrahanochka F - Krasnodar F -:-

SERBIA: Superliga - Turul câștigătorilor

19:00Radnicki - Metaloplastika -:-

SLOVACIA: Extraliga - Locurile 5-8

19:00SKP Bratislava - Modra -:-

SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Grupă campionat

19:00Krka F - Celje F -:-

SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Locurile 13-16

19:00Branik F - Sava Kranj F 0:10
21:00Logatec F - Vrhnika F -:-

SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Locurile 5-8

20:00Velenje F - Aklimat Ptuj F -:-

SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Locurile 9-12

15:30Olimpija F - Celeia Zalec F -:-
19:00Koper F - Izola Bori F -:-

SPANIA: Division de Honor Plata - Turul câștigătorilor

20:00Barcelona II - Novas -:-
20:00Eivissa - Guadalajara -:-
20:00Horneo Alicante - Amenabar -:-
20:00Malaga - Burgos -:-
20:00Puerto Sagunto - Cisne -:-

SPANIA: Division de Honor Plata - Turul învinșilor

20:00Ciudad Real - Alcobendas -:-
20:00Cordoba - Zamora -:-
20:00Esplugues - Balonmano Soria -:-
20:00Sant Quirze - Teucro -:-
20:00Sarria - Villa de Aranda -:-

SPANIA: División de Honor Feminin

20:00Aula Valladolid F - Zuazo Barakaldo F -:-
20:00Gran Canaria F - Bera Bera F -:-
20:00Morvedre F - Elche Mustang F -:-
20:00Porrino F - BM Granollers F -:-
20:00Sant Quirze F - Lanzarote Zonzamas F -:-
20:00Tenerife F - Guardes F -:-

TURCIA: Superlig Women

14:30Konyaalti F - Uskudar F -:-
15:00Anadolu F - Tekirdag F -:-
15:00Ant. Anadolu F - Ego Spor F -:-
16:30Izmir F - Yalikavak F -:-

UNGARIA: NB I

14:00Komloi - Balatonfuredi -:-
15:05Telekom Veszprem - Tatabanya -:-
18:00Kecskemeti TE - Csurgoi -:-

UNGARIA: Hungarian Cup Women

16:45Ferencvaros F - Siofok KC F -:-
19:15Győr F - Dunaujvarosi F -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din handbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.