Handbal » 18.05.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
GERMANIA: Bundesliga
19:00Leipzig - Hamburg 39:2720:00Eisenach - Flensburg-H. 28:27
20:00Erlangen - Magdeburg 27:32
20:00Hannover-Burgdorf - Fuchse Berlin 25:28
ROMÂNIA: Liga națională Feminin
11:30CS Mioveni F - Gloria Buzău F 33:4117:30Baia Mare F - Zalău F 30:25
17:30Bistriţa F - Știința București F 30:19
17:30Corona Brașov F - Râmnicu Vâlcea F 38:34
17:30Dunărea Brăila F - Targu Jiu F 43:24
17:30Rapid București F - Magura Cisnadiei F 32:32
SPANIA: Liga ASOBAL
19:00Atl. Valladolid - Ademar 36:3319:00CD Bidasoa Irun - Puerto Sagunto 34:24
19:00La Rioja - BM Sinfin 32:28
19:00Nava - Cuenca 35:32
19:00Puente Genil - Granollers 25:28
19:00Torrelavega - Morrazo Cangas 32:33
20:30Benidorm - Anaitasuna 37:40
AUSTRIA: HLA - Play-off
19:30Aon Fivers - Linz 30:3521:20Alpla HC Hard - Krems 32:26
BELGIA: Division 1 - Turul câștigătorilor
21:15Lebbeke - Hubo Handbal 2 27:2921:15Sasja KV - Kraainem 30:26
BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer Liga
18:00Capljina - Maglaj 32:3519:00AnulatBorac - Celik Zenica -:-
19:00Gracanica - Vogosca 30:26
19:00Krivaja - Sloga Doboj 37:32
20:00Leotar - Hercegovina 27:33
BULGARIA: A RHG - Play-off
16:00Lokomotiv Gorna - Shumen 30:2517:00Fregata Burgas - Osam Lovech 30:27
CROAŢIA: 1. HRL Women
18:00AnulatKoka F - Sinj F -:-DANEMARCA: Kvindeligaen Women - Play-off
15:00Odense F - NFH F 28:29DANEMARCA: Kvindeligaen Women - Retrogradare
15:00Holstebro F - Bjerringbro F 29:35ELVEŢIA: SPL Feminin - Play-off
18:30Amicitia Zurich F - Bruhl F 27:26ELVEŢIA: SPL Feminin - Retrogradare
18:00Thun F - Stans F 31:14EUROPA: European Cup
20:00Valur (Ice) - Olympiacos SFP (Gre) 30:26FRANŢA: Cupa Franței Feminin - Play-off
20:05Metz F - Dijon F 29:20GERMANIA: 2. Bundesliga
19:00Dormagen - Potsdam 27:3219:00Hamm-Westfalen - Huttenberg 32:36
20:30Dessauer - Coburg 2000 27:30
GERMANIA: 1. Bundesliga Women
17:00Buxtehuder SV F - Halle-Neustadt F 29:2719:00Bensheim-Auerbach F - BVB Dortmund F 29:28
19:00Blomberg-Lippe F - Neckarsulmer F 32:37
19:00Oldenburg F - Zwickau F 30:26
19:30Solingen F - Thuringer F 32:38
20:00Bad Wildungen F - Bietigheim F 24:41
20:30Metzingen F - Leverkusen F 24:19
GERMANIA: 2. Bundesliga Women
18:30TuS Lintfort F - Fuchse Berlin F 25:3019:00Grobenzell F - Bremen F 35:33
19:00Kirchhof F - HSG Freiburg F 19:22
19:00Leipzig F - Nord Harrislee F 28:26
19:30Regensburg F - Göppingen F 23:25
19:30Rodertal F - Nurtingen F 28:26
20:00Kurpfalz Baren Ketsch F - Waiblingen F 36:29
20:30Mainz F - Rosengarten F 27:31
ITALIA: Serie A - Play-off
20:00Conversano - Brixen 36:3320:00Meran - Fasano 23:25
ITALIA: Serie A - Play out-uri
19:00Secchia Rubiera - Cingoli 33:3121:30Trieste - Pressano 16:21
JAPONIA: JHL
06:00Toyama Dreams - Osaki Osol 22:3107:00Ryukyu Corazon - Toyota Motor East Japan 25:31
08:00Earth Friends BM - Zeekstar Tokyo 30:35
09:00Fukuoka - Toyota Boshoku Kyushu 25:39
JAPONIA: JHL Women
08:30Prestige International Aranmare F - HC Nagoya F 32:2210:00The Terrace Hotels F - Kagawa Bank F 26:23
11:00Sony Semiconductor Manufacturing F - Omron Yamaga F 20:21
LITUANIA: Lietuvos Lyga - Play-off
14:00Dragunas Klaipeda - Sviesa 44:39LUXEMBURG: AXA League - Grupă retrogradare
19:00Bieles - Museldall 22:2621:15Rumelange - Mersch 43:28
21:15Schifflange - Standard 21:25
LUXEMBURG: AXA League - Turul câștigătorilor
21:15Berchem - Dudelange 40:4721:15Differdange - Kaerjeng 39:35
21:15Esch - Diekirch 34:27
NORVEGIA: REMA 1000-ligaen women - Play-off
19:15Storhamar F - Sola F 32:26OLANDA: HandbalNL League
20:00Bevo HC - Houten 38:2720:00KRAS/Volendam - Hurry-Up 35:24
20:00Limburg Lions - Aalsmeer 23:30
OLANDA: Eredivisie Women - Locurile 5-8
20:00Vlug en Lenig F - Kwiek F 29:2520:00Westfriesland SEW F - Quintus F 37:24
OLANDA: Eredivisie Women - Play-off
20:00Veneco Velo F - JuRo Unirek F 27:28POLONIA: Superliga - Play-off
16:00Chrobry Glogow - Zabrze 21:28POLONIA: Superliga - Turul învinșilor
19:00Wybrzeze Gdansk - Legionowo 38:30POLONIA: Central League
16:00Biala Podlaska - ZPRP Kielce 31:3318:00Zamosc - Stal Gorzow 27:26
19:00Zaglebie Sosnowiec - Lodz 23:36
POLONIA: I Liga
17:00Gryfino - Wejherowo 39:4017:00Nowa Sol - Zielona Gora 29:19
17:00Oborniki - USAR Kwidzyn 33:30
17:00Oborniki Slaskie - Swiebodzin 31:32
17:00Wisla Sandomierz - Konskie 30:37
18:00Gwardia Koszalin - Olsztyn 34:27
18:00Zagiew Dzierzoniow - Lider Swarzedz 48:33
19:00AnulatDziewiatka Legnica - Real Astromal Leszno -:-
19:00AnulatGorzyce Wielkie - Lider Swarzedz -:-
19:00Konin - Nowe Piekuty 25:22
19:00Morag - Bydgoszcz 33:24
20:00UMCS Lublin - ZPRP Kielce II 32:27
20:00UW Warszawa - Pabianice 42:40
POLONIA: Superliga Feminin - Retrogradare
20:00Zory F - Kalisz F 26:29POLONIA: Superliga Feminin - Turul câștigătorilor
19:00Piotrcovia F - Koszalin F 27:26PORTUGALIA: Andebol 1 - Grupă campionat
17:00Benfica - Sporting 32:4117:00Porto - ABC Braga 34:25
PORTUGALIA: Andebol 1 - Grupă retrogradare
20:00Avanca - Vitoria SC 27:2220:00Gaia - Vitoria 34:29
PORTUGALIA: Andebol 1 - Locuri
17:00Aguas Santas - Madeira SAD 30:3720:00Povoa - Belenenses 30:32
PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Turul câștigătorilor
20:00CJ Almeida Garrett F - Sao Pedro Sul F 22:3420:30ABC Braga F - Benfica F 25:29
PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Turul învinșilor
20:00Gil Eanes F - Barros F 26:26REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Play-off
19:00Karvina - Plzen 36:3419:00Koprivnice - Lovosice 35:28
REPUBLICA CEHĂ: Extraliga Women
18:00Most F - Lazne Kynzvart F 26:2718:00Slavia Praga F - Pisek F 26:21
ROMÂNIA: Cupa Romaniei
15:00Minaur Baia Mare - CSM Constanța 24:2917:30Dinamo București - CSM București 38:30
RUSIA: Superleague Women - Locurile 5-8
17:00Krasnodar F - Togliatti F 36:26RUSIA: Superleague Women - Play-off
19:00Rostov-Don F - TSKA Moscova F 26:28SERBIA: Superliga - Grupă retrogradare
18:00Jugovic - Radnicki 36:3618:00Obilic Beograd - Proleter 36:35
18:00RK Ub - Crvena zvezda 29:38
18:00Vranje - Dubocica 30:28
SERBIA: Superliga - Play-off
20:30Partizan - Pancevo 31:21SERBIA: Superliga Women - Play-off
20:00Zeleznicar F - Crvena zvezda F 32:36SLOVACIA: Extraliga - Locurile 5-8
19:00Zahoraci - Topolcany 34:3220:30SKP Bratislava - Nove Zamky 20:21
SLOVACIA: Extraliga - Play-off
18:00Presov - Povazska Bystrica 30:1919:30Bojnice - HK Kosice 26:27
SLOVENIA: 1. NLB Liga
20:00Ivancna Gorica - Koper 32:2620:00Krka - Gradec 31:26
20:00Loka - Dobova 31:24
20:00Skofljica - Ribnica 20:25
20:30Jeruzalem Ormoz - Celje 27:26
SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Turul câștigătorilor
19:00Celje F - ZRD Litija F 26:29SPANIA: Division de Honor Plata
20:00Agustinos Alicante - Antequera 32:2720:00Barcelona II - Oviedo 28:24
20:00Burgos - Novas 31:29
20:00Caserio Ciudad Real - Alcobendas 24:27
20:00Cisne - Guadalajara 34:30
20:00Malaga - Mallorca 31:25
20:00Villa de Aranda - Eivissa 20:20
20:00Zamora - Horneo Alicante 30:21
SPANIA: División de Honor Feminin - Locurile 5-8
21:30Guardes F - Beti-Onak F 31:27SPANIA: División de Honor Feminin - Play out-uri
20:30Gran Canaria F - Elda F 26:2021:00Oviedo F - La Calzada F 25:24
TURCIA: Superlig Women - Locurile 5-8
16:00Uskudar F - Izmir F 42:3719:00Gorele F - Bursa BB F 45:47
TURCIA: Superlig Women - Play-off
15:00Konyaalti F - Kastamonu F 40:38UNGARIA: NB I
19:00PLER - Csurgoi 33:26UNGARIA: Hungarian Cup
16:30Szeged - NEKA 39:3319:00Telekom Veszprem - Dabas 38:27
UNGARIA: NB I Women
18:00Budaors F - DVSC Schaeffler F 26:3718:00Ferencvaros F - Alba Fehervar F 39:26
19:00Győr F - Vasas F 41:22
19:00Kisvardai KC F - Dunaujvarosi F 18:23
19:00Kozarmisleny F - Bekescsabai F 25:28
19:00Vaci F - Mosonmagyarovar F 24:30
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din handbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.