REFRESH

Handbal » 21.05.2022 » Toate meciurile

FRANŢA: Starligue

21:00Toulouse - Nimes 26:35

ROMÂNIA: Liga națională - Retrogradare

11:00SCM Politehnica - CSM Oradea 38:23
13:00Știința Bacău - Sighisoara 28:26

SPANIA: Liga ASOBAL

13:00Barcelona - BM Sinfin 32:21
18:00Anaitasuna - La Rioja 33:29
18:00Antequera - Puente Genil 24:25
18:00Atl. Valladolid - Cuenca 27:29
18:00Benidorm - Nava 31:26
18:00Huesca - CD Bidasoa Irun 30:29
18:00Morrazo Cangas - Ademar 32:33
18:00Torrelavega - Granollers 24:33

AUSTRIA: HLA - Grupă retrogradare

19:00Barnbach/K. - Voslauer 21:24
20:00SC Ferlach/T. - Fuchse 31:23

AUSTRIA: WHA Feminin - Play-off

21:20Hypo NÖ F - Atzgersdorf F 27:21

BELARUS: Division 1

13:00Gomel - Masheka 24:25
16:30Kronon - BGUFK Minsk 23:34

BELGIA: Division 1 - Turul câștigătorilor

21:15Eynatten-Raeren - Kortrijk 25:29
21:15Houthalen - Sasja KV 27:25

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer Liga

19:00Borac - Sloboda Tuzla 27:27
19:00Iskra - Sloga Doboj 30:29
19:00Izvidac - Maglaj 43:28
19:00Krivaja - Bosna Visoko 28:26
19:00Leotar - Gradacac 35:32
19:00MRK Sloga - Konjuh 40:29
19:00Vogosca - Gracanica 33:34

CROAŢIA: Premijer liga - Play-off

21:00PPD Zagreb - Nexe 31:26

CROAŢIA: 1. HRL Women

18:00Koka F - Zrinski F 38:24
19:00Split 2010 F - Bjelovar F 33:32
20:30Dalmatinka F - Tresnjevka F 10:0
20:30Trogir F - Osijek F 30:28

DANEMARCA: Bambusa Kvindeligaen Women - Play-off

17:00Odense F - Herning-Ikast F 29:23

ELVEŢIA: SPL Feminin - Play-off

19:00Zug F - Nottwil F 32:31

ELVEŢIA: SPL Feminin - Retrogradare

18:30Arbon F - Amicitia Zurich F 30:28
18:30Kreuzlingen F - Thun F 27:33
18:30Olten F - Herzogenbuchsee F 32:32

EUROPA: European Cup

18:00Naerbo (Nor) - Minaur Baia Mare (Rou) 29:25

EUROPA: MOL Liga Women - Play-off

18:00Lazne Kynzvart F - Olomouc F 26:25
18:30Most F - Plzen F 32:19

FRANŢA: Division 1 Women

21:00Besancon F - Brest Bretagne F 30:24
21:00Bourg De Peage F - Chambray Touraine F 28:34
21:00Dijon F - Merignac F 28:23
21:00Fleury Loiret F - Celles F 31:30
21:00Nantes F - Toulon F 35:29
21:00Nice F - Plan de Cuques F 26:26
21:00Paris 92 F - Metz F 20:25

GERMANIA: 2. Bundesliga

20:15Hamm-Westfalen - Eisenach 24:19
20:30Huttenberg - Emsdetten 35:28

GERMANIA: 1. Bundesliga Women

19:00Bad Wildungen F - Bensheim-Auerbach F 35:34
19:00Bietigheim F - Metzingen F 38:25
19:00Blomberg-Lippe F - Halle-Neustadt F 30:25
19:00Neckarsulmer F - Buxtehuder SV F 30:32
19:00Oldenburg F - Zwickau F 22:29
19:00Rosengarten F - Leverkusen F 23:28
19:00Thuringer F - BVB Dortmund F 38:27

GERMANIA: 2. Bundesliga Women

19:00Fuchse Berlin F - Herrenberg F 33:22
19:00Göppingen F - Bremen F 32:23
19:00Heide F - Solingen F 33:31
19:00Kurpfalz Baren Ketsch F - Regensburg F 32:24
19:00Mainz F - Nurtingen F 27:22
19:00TuS Lintfort F - Nord Harrislee F 32:23
19:00Waiblingen F - Aldekerk F 43:25
19:00Wuppertal F - Leipzig F 25:23

ITALIA: Serie A - Play-off

20:00Conversano - Sassari 24:23
20:00Fasano - Brixen 26:25

ITALIA: Serie A - Play out-uri

19:00Eppan - Albatro 24:24
20:00Carpi - Secchia Rubiera 25:26

LETONIA: SynotTip Virsliga - Play-off

14:00Dobeles Tenax - ASK/LSPA 43:25

LITUANIA: Lietuvos Lyga - Locurile 5-8

18:00Amber - Grifas 34:32

LITUANIA: Lietuvos Lyga - Play-off

14:00Alytaus - Dragunas Klaipeda 25:31
17:00Granitas Kaunas - Sviesa 35:38

MACEDONIA DE NORD: Superleague - Turul câștigătorilor

19:00Eurofarm Pelister 2 - Eurofarm Pelister 27:30
20:00Tikvesh - Ohrid 28:22

MACEDONIA DE NORD: Superleague - Turul învinșilor

18:00AnulatMet. Skopje - Tinex Prolet Skopje -:-
19:30Prilep - Struga 33:31

MACEDONIA DE NORD: Superleague Women - Turul câștigătorilor

15:30Metalurg Skopje F - Vardar SCJS F 26:23

MACEDONIA DE NORD: Superleague Women - Turul învinșilor

13:00Astibo F - Gevgelija F 29:30

OLANDA: Eredivisie

20:00Arnhem - Houten 32:31
21:00EHC - KRAS/Volendam 2 29:35
21:00Vlug en Lenig - Dynamico 27:23
21:00Waalwijk - BFC 28:28
21:45Emmen - Bevo HC 2 32:30
22:00Hellas - Havas 33:32

OLANDA: HandbalNL League

20:00Quintus - Aalsmeer 17:30
21:00Hurry-Up - KRAS/Volendam 24:27
21:00Limburg Lions - Bevo HC 38:23

OLANDA: Eredivisie Women - Play-off

15:15HandbaL Venlo F - Amsterdam F 34:28
20:00Westfriesland SEW F - Vlug en Lenig F 31:25
20:30Kwiek F - KRAS/Volendam F 38:29

POLONIA: Central League

17:00Przemysl - Nielba Wagrowiec 33:31
18:00Gorzów Wlkp. - Olsztyn 29:31
18:00Zamosc - Slask 27:23
19:00Biala Podlaska - Ostrow Wielkopolski 31:28
19:00GKS Zukowo - Wielun 28:29
19:00Legnica - Legionowo 27:32
19:00Zaglebie Sosnowiec - Grudziadz 36:27

POLONIA: Superliga Feminin

15:30JKS Jaroslaw F - Kielce F 31:22
15:30Zaglebie F - Kobierzyce F 27:24
17:00MKS Lublin F - Start Elblag F 36:23

POLONIA: I Liga Women

17:00Radom F - Karczew F 19:27
18:00Cracovia F - Zory F 21:28
18:00Jelenia Gora F - Olkusz F 32:26
18:00Lubicz F - Arka Gdynia F 21:33
18:00Ruch Chorzów F - Legnica F 39:15
18:00Ruda Slaska F - Lodz F 23:29
18:00Wroclaw F - Sosnica Gliwice F 28:27
19:00Bukowsko Dopiewski F - Sambor Tczew F 37:25

PORTUGALIA: Andebol 1

17:00Gaia - Povoa 28:28
18:30Boa Hora - SC Horta 29:33
19:00Porto - Benfica 32:28
19:00Sporting - Madeira 33:25
20:05Avanca - Vitoria 23:23
20:30ABC Braga - Xico Andebol 35:22
21:00Maia-Ismai - Belenenses 26:29

PORTUGALIA: 1a Divisao Women

17:00Uminho F - Barros F 25:26
19:00Maiastars F - CALE F 24:22
19:30Alpendorada F - Benfica F 26:29
20:00CJ Almeida Garrett F - Porto Salvo F 24:30
21:00Colegio de Gaia F - Juvelis F 23:22

REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Play-off

18:30Karvina - Plzen 29:24
19:00Zubri - Dukla Prague 31:24

REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Retrogradare

18:00Strakonice - Hranice 27:25

ROMÂNIA: Cupa României Feminin

11:00CSM Bucuresti F - Magura Cisnadiei F 28:23
15:30Râmnicu Vâlcea F - Rapid București F 41:39

RUSIA: Superleague - Locurile 5-8

13:00Saratov - Taganrog 30:23

RUSIA: Superleague - Play-off

15:00St. Petersburg - Perm 24:27

SERBIA: Superliga - Turul câștigătorilor

19:00Partizan Beograd - Dubocica 35:34
20:00Metaloplastika - Samot 35:29

SLOVACIA: Extraliga - Locurile 5-8

19:00Modra - Bojnice 24:30
19:00Nove Zamky - SKP Bratislava 33:25

SLOVACIA: Extraliga - Play-off

18:00Povazska Bystrica - Hlohovec 36:35

SLOVENIA: 1. NLB Liga

20:00Dobova - Celje 28:37
20:00Ivancna Gorica - Ribnica 24:31
20:00Koper - Loka 33:30
20:00Smartno - Jeruzalem Ormoz 32:30

SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Grupă campionat

21:00Ajdovscina F - Krka F 26:29

SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Locurile 13-16

20:30Vrhnika F - Branik F 10:0

SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Locurile 5-8

20:00Aklimat Ptuj F - ZRD Litija F 27:34

SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Locurile 9-12

20:00AmânatCeleia Zalec F - Koper F -:-

SPANIA: Division de Honor Plata - Turul câștigătorilor

20:00Amenabar - Malaga 26:25
20:00Burgos - Eivissa 33:27
20:00Cisne - Barcelona II 36:29
20:00Guadalajara - Puerto Sagunto 34:26
20:00Novas - Horneo Alicante 28:30

SPANIA: Division de Honor Plata - Turul învinșilor

20:00Alcobendas - Sant Quirze 37:33
20:00Balonmano Soria - Sarria 34:23
20:00Teucro - Cordoba 21:25
20:00Villa de Aranda - Ciudad Real 26:29
20:00Zamora - Esplugues 26:25

SPANIA: División de Honor Feminin

19:00Lanzarote Zonzamas F - Gran Canaria F 24:29
20:00BM Granollers F - Aula Valladolid F 36:27
20:00Guardes F - Malaga F 21:27
20:00La Calzada F - Sant Quirze F 32:26
20:00Zuazo Barakaldo F - Tenerife F 25:18
21:00Elche Mustang F - Porrino F 26:23

SUEDIA: Handbollsligan - Play-off

19:10Ystads IF - Skövde 29:34

TURCIA: Superlig Women

14:00Tekirdag F - Ant. Anadolu F 80:10
14:00AmânatYalikavak F - Arac Bld. F -:-
15:00Uskudar F - Izmir F 27:31
16:00Gorele F - Anadolu F 27:27
17:00Ego Spor F - Konyaalti F 19:34
18:00Kastamonu F - Yenimahalle F 29:28

UNGARIA: NB I

18:00Ferencvaros - Komloi 34:30
19:00Balatonfuredi - Eger 38:25
19:00Csurgoi - Veszpremi KKFT 30:28
19:00Dabas - Gyongyosi 28:33
19:00Tatabanya - Kecskemeti TE 42:34

UNGARIA: NB I Women

18:00Dunaujvarosi F - Kisvardai KC F 25:26
18:00Vasas F - Siofok KC F 27:33
19:00Erdi F - Budaors F 28:29

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din handbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.