Baschet » 25.04.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
EUROPA: Euroliga - Play-off
21:15Panathinaikos - Maccabi Tel Aviv -:-ARGENTINA: Liga A
03:00Riachuelo - La Union -:-04:00Olimpico - Obras -:-
ASIA: WASL - West Asia League - Play Offs
18:00Al-Riyadi - Shahrdari Gorgan -:-AUSTRALIA: NBL1 East
09:00Sydney Comets - Norths Bears -:-09:30Maitland M. - Hornsby S. -:-
12:00Illawarra Hawks - Sutherland -:-
AUSTRALIA: NBL1 East Women
07:00Sydney Comets F - Norths Bears F -:-07:30Maitland Mustangs F - Hornsby S. F -:-
10:00Illawarra Hawks F - Sutherland F -:-
AUSTRALIA: NBL1 Central
08:45Eastern Mavericks - Southern Tigers -:-08:45North Adelaide Rockets - West Adelaide Bearcats -:-
08:45Norwood Flames - South Adelaide Panthers -:-
08:45Sturt Sabres - Woodville Warriors -:-
10:15Forestville Eagles - Central Districts Lions -:-
AUSTRALIA: NBL1 Central Women
07:00Eastern Mavericks F - Southern Tigers F -:-07:00North Adelaide Rockets F - West Adelaide Bearcats F -:-
07:00Norwood Flames F - South Adelaide Panthers F -:-
07:00Sturt Sabres F - Woodville Warriors F -:-
08:30Forestville Eagles F - Central Districts Lions F -:-
AUSTRALIA: NBL1 West
10:00Kalamunda Eastern Suns - Willetton Tigers -:-AUSTRALIA: NBL1 West Women
08:00Kalamunda Eastern Suns F - Willetton Tigers F -:-AUSTRIA: Superliga - Play-off
19:00Traiskirchen - St. Polten -:-20:00Klosterneuburg - Kapfenberg -:-
20:00Swans Gmunden - Oberwart -:-
20:00Wels - UBSC Graz -:-
BAHRAIN: Premier League - Play-off
20:00Al Muharraq - Al Ahli -:-BELARUS: Premier League Women - Play-off
18:00Olimpia Grodno F - Horizont Minsk F -:-BOLIVIA: Libobasquet
02:00Kinwa - Leones de Potosi -:-03:30Can Oruro - Atletico Nacional -:-
CANADA: Super League
02:00London - West Virginia Grind -:-CHILE: LNB
03:00Sportiva Italiana - Valdivia -:-DANEMARCA: Basketligaen - Play-off
20:15Næstved - Horsens -:-20:15Svendborg - Bakken Bears -:-
DANEMARCA: Basketligaen - Turul învinșilor
20:00Copenhaga - Bears Academy -:-ESTONIA: Korvpalli Meistriliiga - Play-off
18:30TAL TECH - Rapla -:-FINLANDA: Korisliiga - Play-off
18:30BC Nokia - Kataja -:-FINLANDA: I Divisioona A - Play-off
18:30Honka - Jyvaskyla -:-ISRAEL: Super Liga
17:00Ironi Kiryat Ata - H. Afula -:-18:30Hapoel Beer Sheva - Hapoel Holon -:-
LITUANIA: NKL - Play-off
18:00Jurbarkas - Kretinga -:-MEXIC: CIBACOPA
06:15Rayos de Hermosillo - Pioneros de Los Mochis -:-06:15Venados de Mazatlan - Astros -:-
NOUA ZEELANDĂ: NBL
05:00Otago Nuggets - Canterbury Rams -:-10:30Wellington Saints - Bay Hawks -:-
PUERTO RICO: BSN
03:00Capitanes De Arecibo - Vaqueros de Bayamon -:-03:00Piratas de Quebradillas - Aguada Santeros -:-
03:00San German - Indios de Mayaguez -:-
RUSIA: VTB Cupa Promo - Play-off
20:00Lokomotiv Kuban - Parma Perm -:-RUSIA: Super League - Play-off
16:00Temp Sumz Revda - Dynamo Vladivostok -:-RUSIA: Super League - Play out-uri
14:00Rusichi Kursk - Lokomotiv Kuban 2 -:-17:00CSKA Moscova 2 - Chelyabinsk -:-
RUSIA: Premier League Women - Locurile 5-8
12:00Enisey Krasnoyarsk F - Spartak Moscow F -:-17:00Nadezhda F - Samara F -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.