Baschet » 03.04.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
EUROPA: Champions League - Play-off
18:30Murcia - Ludwigsburg -:-19:00Bonn - Peristeri -:-
20:00Tenerife - Tofas -:-
21:00Unicaja - Promitheas -:-
SUA: NBA
01:00Toronto Raptors - Los Angeles Lakers -:-01:00Washington Wizards - Milwaukee Bucks -:-
01:30Miami Heat - New York Knicks -:-
01:30Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder -:-
02:00Minnesota Timberwolves - Houston Rockets -:-
03:00Denver Nuggets - San Antonio Spurs -:-
03:00Utah Jazz - Cleveland Cavaliers -:-
04:00Golden State Warriors - Dallas Mavericks -:-
04:00Sacramento Kings - Los Angeles Clippers -:-
ALBANIA: Superliga
18:00Apolonia Fier - Elbasani -:-18:00Fieri - Kamza Basket -:-
18:00Skenderbeu - Beselidhja -:-
18:00Tirana - PBC Flamurtari -:-
18:00Vllaznia - Partizani Tirana -:-
ARGENTINA: Liga A
02:30Independiente de Oliva - Olimpico -:-03:00San Martin - La Union -:-
00:00San Lorenzo - Comunicaciones Mercedes -:-
ASIA: WASL - West Asia League - Play Offs
21:00Sagesse Al Hekmeh Beirut - Al-Riyadi -:-AUSTRALIA: NBL1 South
11:00Ballarat - Bendigo Braves -:-11:00Ringwood - Kilsyth -:-
11:00Sandringham Sabres - Knox -:-
AUSTRALIA: NBL1 South Women
09:00Ballarat F - Bendigo F -:-09:00Ringwood F - Kilsyth F -:-
09:00Sandringham F - Knox F -:-
BELARUS: Premier League
15:00SDUSHOR Minsk - Rubon II -:-BOLIVIA: Libobasquet
02:30Can Oruro - Basquetbol La Paz -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Turul câștigătorilor
18:00Igokea - Mrkonjic Grad -:-BRAZILIA: NBB
00:00Paulistano - Cerrado -:-01:00Cearense - Flamengo -:-
01:00Sao Paulo - Brasilia -:-
00:30Bauru - Sao Jose -:-
BRAZILIA: LBF Women
00:30Ituano F - Corinthians F -:-23:45Campinas F - Sao Jose F -:-
CHILE: LNB
00:00Sportiva Italiana - Puente Alto -:-CROAŢIA: Premijer liga
18:00Bosco - Alkar -:-18:00Skrljevo - GKK Sibenka -:-
20:30Dubrava - Zabok -:-
EUROPA: FIBA Europe Cup - Play-off
19:00Bahcesehir Kol. - Varese -:-19:00Chemnitz - Bilbao -:-
EUROPA: BNXT League - Turul învinșilor
19:45Feyenoord - Circus Brussels -:-EUROPA: Latvia-Estonian League - Play-off
18:00BK Ogre - Prometey -:-18:00Tartu Ulikool - Ventspils -:-
EUROPA: EuroCup Women - Play-off
19:30Besiktas F - BA London Lions F -:-FILIPINE: Cupa Filipine
10:30Meralco Bolts - Terrafirma Dyip -:-13:30Rain Or Shine Paint. - Converge FiberXers -:-
GERMANIA: Pro A
19:00Bayreuth - Dresden -:-19:00Giessen - Kirchheim -:-
19:30Bremerhaven - Bochum -:-
19:30Koblenz - Phoenix Hagen -:-
19:30Nurnberger - Jena -:-
19:30Paderborn - Frankfurt -:-
19:30PS Karlsruhe - Trier -:-
20:00Munster - G. Dusseldorf -:-
GRECIA: A1 Women
14:00Eleftheria F - PAOK F -:-14:00Giannina F - Athinaikos F -:-
14:00Iraklis F - Panathinaikos F -:-
14:00Lefkadas F - GAS Evnikos F -:-
14:00Proteas Voulas F - Esperides Kalliotheas F -:-
ISLANDA: Premier League Women - Turul câștigătorilor
21:15Keflavik F - Njardvik F -:-21:15Stjarnan F - Grindavik F -:-
ISLANDA: Premier League Women - Turul învinșilor
21:15Fjolnir F - Snaefell F -:-21:15Thor AK Akureyri F - Valur F -:-
KAZAHSTAN: National League - Play-off
14:00Aktobe - Astana 2 -:-KOSOVO: Superliga
18:00Bashkimi - Peja -:-18:00Golden Eagle Ylli - Trepca -:-
18:00Sigal Prishtina - Vellaznimi -:-
MEXIC: CIBACOPA
04:15Astros - Venados de Mazatlan -:-04:15Frayles de Guasave - Halcones de Obregon -:-
05:15Caballeros de Culiacan - Pioneros de Los Mochis -:-
05:15Ostioneros de Guaymas - Angeles CDMX -:-
05:15Rayos de Hermosillo - Zonkeys de Tijuana -:-
NORVEGIA: BLNO - Play-off
19:00Gimle - Fyllingen -:-NOUA ZEELANDĂ: NBL
08:30Southland Sharks - Manawatu Jets -:-REPUBLICA CEHĂ: NBL - Turul învinșilor
18:00Srsni Pisek - Olomoucko -:-RUSIA: VTB Cupa Promo - Turul învinșilor
17:15Minsk - Saratov -:-18:30Nizhny Novgorod - Uralmash Ekaterinburg -:-
RUSIA: Super League - Play-off
15:00Temp Sumz Revda - Novosibirsk -:-18:00Khimki M. - Dome-Springs Izhevsk -:-
SERBIA: First League
18:00Cacak 94 - Vrsac -:-18:00Joker - Zlatibor -:-
18:00Leskovac Zdravlje - Vojvodina Novi Sad -:-
18:00OKK Beograd - Subotica -:-
18:00OKK Novi Pazar - Tamis -:-
18:00Radnicki - Metalac -:-
18:00Sloboda - Dynamic -:-
18:00Sloga - Mladost Zemun -:-
SLOVACIA: Extraliga
18:00Nitra - Handlova 36:37SLOVACIA: Extraliga Women - Play-off
18:00Piestanske Cajky F - Samorin F -:-18:00Slavia Banska Bystrica F - Ruzomberok F -:-
SLOVENIA: Liga Nova KBM
18:00Sencur - LTH Castings -:-18:00Tajfun Sentjur - Krka -:-
SUA: NIT
01:00Indiana State - Utah Utes -:-03:30Seton Hall - Georgia -:-
SUEDIA: Basketligan - Play-off
19:04BC Lulea - Nassjo -:-19:04Borås - Sodertalje -:-
SUEDIA: Superettan
19:00AIK Basket - Eskilstuna -:-19:00Helsingborg - IK Eos -:-
19:00Huddinge - Djurgarden -:-
19:30Wetterbygden Stars - KFUM Kalmar -:-
SUEDIA: Basketligan Women - Play-off
19:00Norrkoping F - Hogsbo F -:-19:00Uppsala F - Ostersund F -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.