Handbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
FRANŢA: Starligue
21:00Montpellier - Cesson -:-GERMANIA: Bundesliga
20:00Gummersbach - Wetzlar -:-21:30Melsungen - Fuchse Berlin -:-
ROMÂNIA: Liga națională
18:00CSM Constanța - Steaua București -:-ROMÂNIA: Liga națională Feminin
11:00CS Mioveni F - Bistriţa F -:-13:00Rapid București F - Targu Jiu F -:-
15:00Zalău F - SCM Craiova F -:-
17:30Corona Brașov F - Dunărea Brăila F -:-
18:00Magura Cisnadiei F - Gloria Buzău F -:-
SPANIA: Liga ASOBAL
18:30Puerto Sagunto - Huesca -:-20:00Torrelavega - BM Sinfin -:-
21:30La Rioja - Anaitasuna -:-
AUSTRIA: HLA - Grupă retrogradare
20:00Barnbach/K. - HSG Graz -:-20:00Hollabrunn - Voslauer -:-
AUSTRIA: HLA - Play-off
21:20Handball Tirol - Linz -:-AUSTRIA: WHA Feminin
20:00Atzgersdorf F - MGA Handball F -:-20:00Feldkirch F - Hypo NÖ F -:-
20:00Ferlach/Feldkirchen F - Stockerau F -:-
20:00Korneuburg F - roomz JAGS WV F -:-
20:00Tulln F - St. Polten F -:-
BELARUS: Division 1 - Locurile 5-8
13:00Gomel - RGUOR-2006 -:-13:30Masheka - Aist Kitaya -:-
BELARUS: Division 1 - Play-off
15:30Meshkov Brest - SKA Minsk -:-16:30Kronon - BGUFK-SKA -:-
BELGIA: Division 1 - Turul câștigătorilor
21:15Houthalen - Lebbeke -:-21:15Kraainem - Hubo Handbal 2 -:-
21:15Sasja KV - Tournai -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer Liga
18:00Izvidac - Sloga Doboj -:-21:00Borac - Vogosca -:-
21:00Capljina - Sloboda Tuzla -:-
21:00Gracanica - Konjuh -:-
21:00Krivaja - Gorazde -:-
21:00Leotar - Maglaj -:-
COREEA DE SUD: H League Women - Play-off
10:30Sugar Gliders F - Samcheok City F -:-CROAŢIA: Premijer liga - Grupă campionat
20:00Nexe - Vinkovci -:-20:00Varazdin - Sesvete -:-
CROAŢIA: Premijer liga - Grupă retrogradare
19:00Karlovac - KTC Krizevci -:-19:30Gorica - Kastela -:-
20:00Moslavina - Dubrava -:-
CROAŢIA: 1. HRL Women
18:00Bjelovar F - ZARK Split F -:-DANEMARCA: Herre Handbold Ligaen - Turul câștigătorilor
17:00GOG - Skjern -:-18:45Fredericia - Ringsted -:-
DANEMARCA: Kvindeligaen Women - Grupă retrogradare
17:00Aarhus United F - Skanderborg F -:-DANEMARCA: Kvindeligaen Women - Retrogradare
15:00Holstebro F - Roskilde F -:-ELVEŢIA: Schweizer Cup
19:00Basel - Kadetten -:-ELVEŢIA: Schweizer Cup Women
16:00Bruhl F - Zug F -:-EUROPA: Liga campionilor - Feminin - Play-off
17:00Ferencvaros F - Esbjerg F -:-19:00Kristiansand F - Győr F -:-
EUROPA: European Cup
16:30Olympiacos SFP (Gre) - Ferencvaros (Hun) -:-EUROPA: European Cup Women
22:00Elche Mustang F (Esp) - Gran Canaria F (Esp) -:-EUROPA: MOL Liga Women - Play out-uri
19:00Olomouc F - Plzen F -:-FINLANDA: SM Liiga - Play-off
16:00BK-46 - Riihimäen Cocks -:-FRANŢA: Proligue
21:30Cournon d'Auvergne - Caen -:-FRANŢA: Division 1 Women
20:30Saint Amand F - Nantes F -:-21:00Merignac F - Dijon F -:-
21:30Achenheim Truchtersheim F - Toulon F -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga
19:00Bietigheim-Metterzimmern - N-Lubbecke -:-19:00Dessauer - Vinnhorst -:-
20:30Dormagen - Hamm-Westfalen -:-
20:30Lubeck-Schwartau - Potsdam -:-
GERMANIA: 1. Bundesliga Women
19:00Neckarsulmer F - Buxtehuder SV F -:-19:00Thuringer F - Oldenburg F -:-
19:00Zwickau F - Halle-Neustadt F -:-
19:30Solingen F - Bensheim-Auerbach F -:-
20:30Metzingen F - Blomberg-Lippe F -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga Women
18:30Waiblingen F - TuS Lintfort F -:-19:30Bremen F - Fuchse Berlin F -:-
20:00HSG Freiburg F - Grobenzell F -:-
20:00Regensburg F - Kirchhof F -:-
20:00Rosengarten F - Nord Harrislee F -:-
20:30Nurtingen F - Mainz F -:-
GRECIA: A1 - Play-off
18:00AEK Atena - PAOK -:-ITALIA: Serie A
20:00Brixen - Bozen -:-20:00Carpi - Albatro -:-
20:00Cingoli - Cassano -:-
20:00Conversano - Fasano -:-
20:00Meran - Sassari -:-
20:00Pressano - Trieste -:-
20:00Secchia Rubiera - Eppan -:-
ITALIA: Serie A Women
16:00Cassano F - Pontinia F -:-19:00Dossobuono F - Sassari F -:-
19:00Erice F - Jomi Salerno F -:-
19:00Teramo F - Brixen F -:-
21:00Padova F - Casalgrande Padana F -:-
JAPONIA: JHL
05:00Fukuoka - Toyama Dreams -:-07:00Osaki Osol - Wakunaga -:-
07:00Toyoda Gosei - Hokuriku Electric Power Blue Thunder -:-
08:00Toyota Boshoku Kyushu - Daido -:-
11:00Zeekstar Tokyo - Toyota Motor East Japan -:-
JAPONIA: JHL Women
07:30HC Nagoya F - Kagawa Bank F -:-07:30Omron Yamaga F - Hiroshima Maple Reds F -:-
08:00Hokkoku Bank F - Takayama F -:-
08:00The Terrace Hotels F - Osaka Lovvits F -:-
11:00Sony Semiconductor Manufacturing F - Prestige International Aranmare F -:-
MACEDONIA DE NORD: Superleague - Turul câștigătorilor
18:15Alkaloid - Ohrid -:-19:00Tikvesh - Butel Skopje -:-
20:00Tinex Prolet Skopje - Eurofarm Pelister -:-
MACEDONIA DE NORD: Superleague - Turul învinșilor
19:00Eurofarm Pelister 2 - Multi Esens -:-19:30Vardar Negotino - Skopje 2020 -:-
20:00Kumanovo - Golden Art -:-
MALTA: 1st Division - Turul câștigătorilor
16:00La Salle - Kavallieri -:-18:00Swieqi - Aloysians -:-
MUNTENEGRU: Prva liga
16:30Buducnost - Sutjeska Niksic -:-19:00Brskovo - Partizan Tivat -:-
19:00HC Rudar - Lovcen -:-
21:00Jedinstvo - Budvanska -:-
NORVEGIA: REMA 1000-ligaen women - Play-off
21:00Fredrikstad F - Sola F -:-POLONIA: Superliga - Play-off
16:10Kielce - Chrobry Glogow -:-POLONIA: Superliga - Turul învinșilor
19:00Legionowo - Unia Tarnow -:-POLONIA: Central League
13:00ZPRP Kielce - Stal Gorzow -:-19:00Biala Podlaska - Lodz -:-
19:00Zaglebie Sosnowiec - Nielba Wagrowiec -:-
20:00Szczecin - GKS Zukowo -:-
POLONIA: I Liga
16:00Jeziorak - Bydgoszcz -:-17:00SMS Kwidzyn - Gryfino -:-
18:00Chrzanow - ZPRP Kielce II -:-
18:00Mazur Sierpc - Warszawianka -:-
18:00Pabianice - Piotrkowianin Piotrków 2 -:-
18:00Wolsztyn - Swiebodzin -:-
18:00Zagiew Dzierzoniow - Zielona Gora -:-
18:30Konstantynow Lodzki - Nowe Piekuty -:-
19:00Grudziadz - Oborniki -:-
19:00Oborniki Slaskie - Grunwald Poznan -:-
19:00Ol.Grodkow - Koscian -:-
19:00Orlik Brzeg - Lider Swarzedz -:-
19:00Ostrowiec - Przeworsk -:-
19:00Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew -:-
20:00Katy Wroclawskie - Real Astromal Leszno -:-
20:00SKPR Swidnica - Nowa Sol -:-
20:00UW Warszawa - Wisla Plock II -:-
21:00SMS ZPRP Plock - Konin -:-
POLONIA: Superliga Feminin - Turul câștigătorilor
17:00Koszalin F - Kobierzyce F -:-19:00Gniezno F - MKS Lublin F -:-
POLONIA: Central League Women
17:30Pogon Szczecin F - Sosnica Gliwice F -:-18:00Radom F - Kielce F -:-
18:00Ruch Chorzów F - Sambor Tczew F -:-
19:00Zory F - SPR Gdynia F -:-
POLONIA: I Liga Women
13:30ZPRP Kalisz F - Jutrzenka Plock F -:-16:00SMS ZPRP Plock F - KS Poznan F -:-
16:00Swiebodzice F - Pietrowice Wielkie F -:-
17:00Rzeszow F - Uniwersytet Warszawa F -:-
18:00Olkusz F - Slask Wroclaw F -:-
18:30Lodz F - UMCS Lublin F -:-
18:30Varsovia F - Radzymin F -:-
19:00Kwidzyn F - SMS ZPRP Plock II F -:-
21:00Koscierzyna F - Bukowsko Dopiewski F -:-
PORTUGALIA: Andebol 1 - Grupă campionat
18:00Benfica - ABC Braga -:-22:00Porto - Sporting -:-
PORTUGALIA: Andebol 1 - Grupă retrogradare
20:00Avanca - Vitoria -:-20:00Gaia - Vitoria SC -:-
PORTUGALIA: Andebol 1 - Locuri
23:00Povoa - Madeira SAD 25:3020:30Aguas Santas - Belenenses -:-
PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Turul câștigătorilor
17:30ABC Braga F - Madeira SAD F -:-20:00Colegio de Gaia F - Sao Pedro Sul F -:-
PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Turul învinșilor
20:00Gil Eanes F - Juvelis F -:-23:15Alpendorada F - Barros F -:-
REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Locurile 5-8
16:00Dukla Prague - Brno -:-19:00Zubri - Frydek-Mistek -:-
REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Play-off
20:30Lovosice - Karvina -:-REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Play out-uri
18:00Strakonice - Jicin -:-REPUBLICA CEHĂ: Extraliga Women
16:00Pisek F - Most F -:-RUSIA: Superleague - Play-off
17:00CSKA Moscow - Dinamo Astrakhan -:-RUSIA: Superleague Women - Locurile 9-12
15:30Izhevsk F - Stavropol F -:-16:30Luch F - Adyif F -:-
RUSIA: Superleague Women - Play-off
20:00TSKA Moscova F - Zvenigorod F -:-SERBIA: Superliga - Grupă retrogradare
20:00Dubocica - Obilic Beograd -:-20:00Vranje - Jugovic -:-
SERBIA: Superliga - Play-off
20:00Pancevo - Vojvodina -:-SERBIA: Superliga Women - Play-off
19:00Medicinar Sabac F - Crvena zvezda F -:-SERBIA: Superliga Women - Play out-uri
20:00Mladost NP F - Nis F -:-SLOVACIA: Extraliga - Locurile 5-8
20:00Nove Zamky - Topolcany -:-20:00SKP Bratislava - Zahoraci -:-
SLOVACIA: Extraliga - Play-off
19:00Presov - HK Kosice -:-SLOVACIA: Extraliga - Play out-uri
19:00Modra - Hlohovec -:-SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Locurile 5-8
19:00Izola F - Velenje F -:-19:00Krka F - Aklimat Ptuj F -:-
SPANIA: Division de Honor Plata
17:30Cisne - Horneo Alicante -:-18:00Agustinos Alicante - Mallorca -:-
18:00Barcelona II - Antequera -:-
18:30Malaga - Alcobendas -:-
20:00Novas - Oviedo -:-
20:00Villa de Aranda - Caserio Ciudad Real -:-
21:30Zamora - Eivissa -:-
SPANIA: División de Honor Feminin - Play-off
19:00Bera Bera F - Aula Valladolid F -:-19:00Malaga F - BM Granollers F -:-
SPANIA: División de Honor Feminin - Play out-uri
21:00Oviedo F - Elda F -:-SUEDIA: Handbollsligan Women - Play-off
15:00Hallby F - Savehof F -:-16:00Skara F - H 65 Hoor F -:-
TURCIA: Superlig Women
15:30Anadolu F - Uskudar F -:-UNGARIA: NB I
18:00Budakalasz - Dabas -:-19:00Balatonfuredi - Csurgoi -:-
19:00Eger - Szeged -:-
19:00Gyongyosi - NEKA -:-
19:00Komloi - PLER -:-
19:00Veszpremi KKFT - Tatabanya -:-
UNGARIA: NB I Women
16:30MTK Budapest F - DVSC Schaeffler F -:-19:00Bekescsabai F - NEKA F -:-
19:00Kozarmisleny F - Alba Fehervar F -:-
19:00Vaci F - Vasas F -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din handbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.