Handbal » Mâine » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
FRANŢA: Starligue
21:00Nimes - Ivry -:-22:00Nantes - Chambery Savoie -:-
GERMANIA: Bundesliga
20:00Flensburg-H. - Stuttgart -:-21:30Rhein-Neckar - Hannover-Burgdorf -:-
SPANIA: Liga ASOBAL
18:00BM Sinfin - Atl. Valladolid -:-19:30Puerto Sagunto - Cuenca -:-
21:00Nava - Benidorm -:-
AUSTRIA: HLA - Grupă retrogradare
18:00Voslauer - HSG Graz -:-20:00Hollabrunn - Barnbach/K. -:-
AUSTRIA: HLA - Play-off
18:15Handball Tirol - Linz -:-21:20Fuchse - Aon Fivers -:-
AUSTRIA: WHA Feminin
18:00St. Polten F - Atzgersdorf F -:-20:00Graz F - Tulln F -:-
20:00Hypo NÖ F - Fuchse F -:-
20:00MGA Handball F - Korneuburg F -:-
20:00roomz JAGS WV F - Ferlach/Feldkirchen F -:-
20:00Stockerau F - Feldkirch F -:-
BELGIA: Division 1 - Turul câștigătorilor
19:00Hubo Handbal 2 - Sasja KV -:-21:15Houthalen - Kraainem -:-
21:15Tournai - Lebbeke -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer Liga
21:00Hercegovina - Borac -:-21:00Konjuh - Capljina -:-
21:00Maglaj - Gracanica -:-
21:00Sloboda Tuzla - Izvidac -:-
21:00Sloga Doboj - Gorazde -:-
21:00Vogosca - Leotar -:-
CROAŢIA: Premijer liga - Grupă campionat
20:00Sesvete - Porec -:-20:00Vinkovci - Varazdin -:-
CROAŢIA: Premijer liga - Grupă retrogradare
20:00Dubrava - Osijek -:-20:00Kastela - Trogir -:-
20:00KTC Krizevci - Gorica -:-
20:00Metkovic - Moslavina -:-
20:00Rudar - Karlovac -:-
CROAŢIA: 1. HRL Women
18:00Podravka Vegeta F - Zamet F -:-18:00ZARK Split F - Lok. Zagreb F -:-
20:30Zrinski F - Dugo Selo F -:-
ELVEŢIA: SPL Feminin - Play-off
18:30Bruhl F - Kreuzlingen F -:-20:00Nottwil F - Amicitia Zurich F -:-
ELVEŢIA: SPL Feminin - Retrogradare
18:30Stans F - Thun F -:-EUROPA: Liga campionilor - Feminin - Play-off
17:00Metz F - CSM București F -:-19:00Győr F - Kristiansand F -:-
EUROPA: MOL Liga Women - Play out-uri
16:00Zlin F - Plzen F -:-19:00Poruba F - Olomouc F -:-
FRANŢA: Proligue
16:45Billere - Selestat -:-21:30Sarrebourg - Pontault -:-
FRANŢA: Division 1 Women
21:00Besancon F - Toulon F -:-21:30Achenheim Truchtersheim F - Merignac F -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga
18:00Aue - Dessauer -:-19:00Hamm-Westfalen - Lubeck-Schwartau -:-
19:00N-Lubbecke - Hagen -:-
20:30Potsdam - Großwallstadt -:-
GERMANIA: 1. Bundesliga Women
19:00Bensheim-Auerbach F - Halle-Neustadt F -:-19:00Blomberg-Lippe F - Leverkusen F -:-
19:30Solingen F - Metzingen F -:-
20:00Bad Wildungen F - Thuringer F -:-
20:00BVB Dortmund F - Zwickau F -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga Women
19:00Grobenzell F - Nurtingen F -:-19:00Kirchhof F - Leipzig F -:-
19:30Nord Harrislee F - Regensburg F -:-
19:30Rodertal F - Göppingen F -:-
20:00Kurpfalz Baren Ketsch F - HSG Freiburg F -:-
20:30Fuchse Berlin F - Rosengarten F -:-
20:30Mainz F - Waiblingen F -:-
ITALIA: Serie A
20:00Albatro - Secchia Rubiera -:-20:00Bozen - Conversano -:-
20:00Cassano - Carpi -:-
20:00Eppan - Pressano -:-
20:00Fasano - Meran -:-
20:00Sassari - Cingoli -:-
20:00Trieste - Brixen -:-
ITALIA: Serie A Women
16:00Sassari F - Erice F -:-18:00Pontinia F - Teramo F -:-
19:30Casalgrande Padana F - Dossobuono F -:-
20:00Mezzocorona F - Padova F -:-
JAPONIA: JHL
08:00Hokuriku Electric Power Blue Thunder - Earth Friends BM -:-08:00Toyota Boshoku Kyushu - Zeekstar Tokyo -:-
09:00Ryukyu Corazon - Toyama Dreams -:-
JAPONIA: JHL Women
07:00Takayama F - Sony Semiconductor Manufacturing F -:-07:30Mie Violet Uris F - HC Nagoya F -:-
LITUANIA: Lietuvos Lyga - Play-off
14:30Sviesa - Vilnius -:-LUXEMBURG: AXA League - Grupă retrogradare
19:00Bieles - Schifflange -:-21:15Standard - Rumelange -:-
LUXEMBURG: AXA League - Turul câștigătorilor
21:15Differdange - Esch -:-21:15Kaerjeng - Berchem -:-
MACEDONIA DE NORD: Superleague - Turul învinșilor
19:30Prilep - Kumanovo -:-MACEDONIA DE NORD: Superleague Women
20:00Struzanka F - Pelister F -:-OLANDA: Eredivisie
21:05PSV Handbal - Aalsmeer 2 -:-21:10Arnhem - Bevo HC 2 -:-
21:30EHC - BFC -:-
21:30Vrone/Berdos - Emmen -:-
21:30Watersley - Hercules -:-
22:00Hellas - Quintus -:-
OLANDA: HandbalNL League
21:30Houten - Limburg Lions -:-21:45KRAS/Volendam - Bevo HC -:-
OLANDA: Eredivisie Women - Turul câștigătorilor
19:00Amsterdam F - Vlug en Lenig F -:-21:05JuRo Unirek F - Kwiek F -:-
21:05Venlo F - Westfriesland SEW F -:-
21:30Veneco Velo F - Quintus F -:-
OLANDA: Eredivisie Women - Turul învinșilor
18:45KRAS/Volendam F - PSV Handbal F -:-21:15Boer'n Trots Kaas F - E&O F -:-
POLONIA: Central League
18:00GKS Zukowo - Slask Wroclaw -:-18:00Lodz - Zamosc -:-
18:00Stal Gorzow - Biala Podlaska -:-
19:00Zaglebie Sosnowiec - Stal Mielec -:-
POLONIA: I Liga
18:00Warszawianka - Zwolen -:-19:00Szczypiorniak Olsztyn - Jeziorak -:-
POLONIA: Polish Cup
17:00Chrobry Glogow - Wisla Plock -:-19:30Wybrzeze Gdansk - Kielce -:-
POLONIA: Central League Women
17:00Sambor Tczew F - Zory F -:-18:00SPR Gdynia F - AZS Poznan F -:-
20:00Sosnica Gliwice F - Handball Warszawa F -:-
POLONIA: I Liga Women
17:00Ruda Slaska F - Olkusz F -:-PORTUGALIA: Andebol 1 - Grupă campionat
17:00Benfica - Porto -:-17:00Sporting - ABC Braga -:-
PORTUGALIA: Andebol 1 - Grupă retrogradare
17:00Vitoria SC - Vitoria -:-20:00Avanca - Gaia -:-
PORTUGALIA: Andebol 1 - Locuri
20:00Povoa - Aguas Santas -:-PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Turul câștigătorilor
19:00Madeira SAD F - Benfica F -:-20:00Colegio de Gaia F - CJ Almeida Garrett F -:-
20:30ABC Braga F - Sao Pedro Sul F -:-
PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Turul învinșilor
19:00Barros F - Juvelis F -:-19:00Gil Eanes F - Alpendorada F -:-
REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Play out-uri
19:00Jicin - Hranice -:-REPUBLICA CEHĂ: Extraliga Women
17:00Lazne Kynzvart F - Slavia Praga F -:-19:00Most F - Pisek F -:-
RUSIA: Superleague - Play out-uri
13:00Saratov - Akbuzat -:-16:00Kaustik - Omsk -:-
SLOVACIA: Extraliga - Locurile 5-8
17:00Zahoraci - Nove Zamky -:-20:00Topolcany - SKP Bratislava -:-
SPANIA: Division de Honor Plata
20:00Alcobendas - Villa de Aranda -:-20:00Antequera - Cisne -:-
20:00Eivissa - Malaga -:-
20:00Guadalajara - Barcelona II -:-
20:00Horneo Alicante - Agustinos Alicante -:-
20:00Mallorca - Zamora -:-
20:00Novas - Caserio Ciudad Real -:-
20:00Oviedo - Burgos -:-
SPANIA: División de Honor Feminin - Locurile 5-8
17:00BM Granollers F - Aula Valladolid F -:-18:00Beti-Onak F - Guardes F -:-
SPANIA: División de Honor Feminin - Play-off
17:30Porrino F - Elche Mustang F -:-20:00Bera Bera F - Malaga F -:-
SPANIA: División de Honor Feminin - Play out-uri
19:00Elda F - La Calzada F -:-20:30Gran Canaria F - Oviedo F -:-
UNGARIA: NB I
15:45Tatabanya - Balatonfuredi -:-19:00Csurgoi - Gyongyosi -:-
19:00Dabas - Szeged -:-
19:00Eger - Ferencvaros -:-
19:00Komloi - Telekom Veszprem -:-
19:00NEKA - Budakalasz -:-
19:00PLER - Veszpremi KKFT -:-
UNGARIA: NB I Women
18:00Dunaujvarosi F - MTK Budapest F -:-19:00Bekescsabai F - Mosonmagyarovar F -:-
19:00Vasas F - Kozarmisleny F -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din handbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.