Handbal » 28.04.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
FRANŢA: Starligue
18:00PSG - Dunkerque -:-GERMANIA: Bundesliga
16:00Stuttgart - Hamburg -:-17:30Bergischer - Erlangen -:-
ROMÂNIA: Liga națională
17:30CSM București - SCM Politehnica -:-17:30CSM Focșani - 'U' Cluj -:-
17:30Potaissa Turda - CSM Sighișoara -:-
17:30Vaslui - Buzău -:-
SPANIA: Liga ASOBAL
13:00Puente Genil - Nava -:-18:00Cuenca - Benidorm -:-
19:30Atl. Valladolid - Granollers -:-
AUSTRIA: HLA - Play-off
18:15Fuchse - Aon Fivers -:-21:20Krems - Bregenz -:-
AUSTRIA: WHA Feminin
15:45Fuchse F - Graz F -:-COREEA DE SUD: H League - Play-off
10:30Doosan - Hanam -:-CROAŢIA: Premijer liga - Grupă retrogradare
18:00Trogir - Metkovic -:-19:00Osijek - Rudar -:-
CROAŢIA: 1. HRL Women
16:30Koka F - Sesvete F -:-18:00Zamet F - Dugo Selo F -:-
20:30Lok. Zagreb F - Zrinski F -:-
20:30Rudar Labin F - Dalmatinka F -:-
21:00Split 2010 F - Osijek F -:-
DANEMARCA: Herre Handbold Ligaen - Turul câștigătorilor
19:00Aalborg - Ribe-Esbjerg -:-20:45Bjerringbro/Silkeborg - Mors -:-
DANEMARCA: Kvindeligaen Women - Grupă retrogradare
16:00Ringkøbing F - Bjerringbro F -:-ESTONIA: Meistriliiga - Play-off
17:00Polva Serviti - Raasiku/Mistra -:-EUROPA: Liga campionilor - Feminin - Play-off
15:00Bietigheim F - Odense F -:-17:00CSM București F - Metz F -:-
EUROPA: European Cup
18:00Minaur Baia Mare (Rou) - Valur (Ice) -:-EUROPA: European Cup Women
17:00Benfica F (Por) - Michalovce F (Svk) -:-EUROPA: MOL Liga Women - Locuri
15:30Dunajska Streda F - Sala F -:-EUROPA: MOL Liga Women - Play out-uri
17:00Poruba F - Zlin F -:-FRANŢA: Division 1 Women
16:00Plan de Cuques F - Chambray Touraine F -:-GERMANIA: 2. Bundesliga
18:00Großwallstadt - Minden -:-18:00Nordhorn-Lingen - Huttenberg -:-
GERMANIA: 1. Bundesliga Women
17:00Leverkusen F - Bad Wildungen F -:-GERMANIA: 2. Bundesliga Women
17:00Göppingen F - Kurpfalz Baren Ketsch F -:-17:00Leipzig F - Rodertal F -:-
ISLANDA: Olis Deildin - Play-off
21:30FH Hafnarfjordur - IBV Vestmannaeyjar -:-MACEDONIA DE NORD: Superleague - Turul învinșilor
19:00RK Aerodrom - Prilep 0:10MACEDONIA DE NORD: Superleague Women
18:00Astibo F - Metalurg Avtokomanda F -:-18:00Gevgelija F - Despina F -:-
18:00Kumanovo F - Pelister F -:-
18:00Ovce Pole F - Gjorche Petrov F -:-
18:00Shampion F - Spartak F -:-
18:00Vardar SCJS F - Struzanka F -:-
18:00ZRK Skopje F - Cair F -:-
MUNTENEGRU: Prva liga
20:00Berane - Mornar -:-NORVEGIA: REMA 1000-ligaen - Retrogradare
19:00Melhus - Kristiansand -:-NORVEGIA: REMA 1000-ligaen women - Play-off
19:00Oppsal F - Storhamar F -:-NORVEGIA: REMA 1000-ligaen women - Retrogradare
17:30Follo F - Volda F -:-OLANDA: Eredivisie
15:00BFC - Feyenoord -:-15:00Tachos - PSV Handbal -:-
15:15Bevo HC 2 - Watersley -:-
OLANDA: HandbalNL League
17:00Limburg Lions - KRAS/Volendam -:-OLANDA: Eredivisie Women - Turul câștigătorilor
16:00Quintus F - Vlug en Lenig F -:-OLANDA: Eredivisie Women - Turul învinșilor
14:30Boer'n Trots Kaas F - KRAS/Volendam F -:-15:45PSV Handbal F - E&O F -:-
POLONIA: Superliga - Locurile 5-8
19:00Ostrow Wielkopolski - MMTS Kwidzyn -:-POLONIA: Superliga - Play-off
16:00Wisla Plock - Zabrze -:-POLONIA: Superliga - Turul învinșilor
17:00Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków -:-19:00Zaglebie Lubin - Wybrzeze Gdansk -:-
POLONIA: Central League
18:30Slask Wroclaw - Wielun -:-POLONIA: I Liga
15:00UMCS Lublin - Konskie -:-17:00Wejherowo - Olsztyn -:-
19:00Morag - USAR Kwidzyn -:-
19:00Przemysl - Viret Zawiercie -:-
POLONIA: Superliga Feminin - Turul câștigătorilor
17:00Piotrcovia F - Zaglebie F -:-POLONIA: Central League Women
16:00AZS Poznan F - Legnica F -:-18:00Jelenia Gora F - Handball Warszawa F -:-
POLONIA: I Liga Women
17:00SMS ZPRP Lublin II F - San Jaroslaw F -:-PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Turul învinșilor
23:15Alpendorada F - Barros F -:-REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Play out-uri
12:30Hranice - Nove Veseli -:-REPUBLICA CEHĂ: Extraliga Women
17:45Slavia Praga F - Lazne Kynzvart F -:-RUSIA: Superleague - Play out-uri
15:00Akbuzat - Saratov -:-SERBIA: Superliga Women - Play out-uri
19:00Radnicki F - Napredak F -:-SLOVACIA: Extraliga - Play-off
18:00Povazska Bystrica - Bojnice -:-SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Turul câștigătorilor
20:00Ajdovscina F - Ljubljana F -:-SPANIA: Division de Honor Plata
13:00Burgos - Guadalajara -:-SPANIA: División de Honor Feminin - Play-off
15:00Porrino F - Guardes F -:-TURCIA: Superlig Women
15:00Konyaalti F - Izmir F -:-16:00Gorele F - Tekirdag F -:-
17:00Yalikavak F - Kastamonu F -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din handbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.