Handbal » 23.03.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
FRANŢA: Starligue
21:00Nimes - St. Raphael 39:37GERMANIA: Bundesliga
16:40Kiel - Flensburg-H. 26:3320:00Wetzlar - Hamburg 25:27
ROMÂNIA: Liga națională Feminin
11:00Zalău F - Targu Jiu F 22:2015:00Corona Brașov F - CS Mioveni F 35:29
17:30Rapid București F - Râmnicu Vâlcea F 33:32
18:00Magura Cisnadiei F - Știința București F 33:24
18:00SCM Craiova F - Gloria Buzău F 28:26
SPANIA: Liga ASOBAL
18:30La Rioja - Atl. Valladolid 28:2520:00Benidorm - Barcelona 28:34
20:30BM Sinfin - Morrazo Cangas 22:26
22:00Nava - CD Bidasoa Irun 29:28
AUSTRIA: OHB Cup
20:30Aon Fivers - Handball Tirol 28:30AUSTRIA: WHA Feminin
18:00MGA Handball F - Tulln F 27:2219:00St. Polten F - Fuchse F 21:33
20:00Graz F - Feldkirch F 22:16
20:00Korneuburg F - Atzgersdorf F 29:32
20:00Stockerau F - roomz JAGS WV F 31:27
21:20Hypo NÖ F - Ferlach/Feldkirchen F 35:21
BELARUS: Division 1 - Play-off
12:00BGUFK-SKA - Masheka 27:3814:00Meshkov Brest - RGUOR-2006 47:35
14:30SKA Minsk - Aist Kitaya 35:25
18:00Kronon - Gomel 33:26
BELGIA: Division 1 - Turul câștigătorilor
21:00Hubo Handbal 2 - Lebbeke 35:3521:15Houthalen - Tournai 26:25
21:45Kraainem - Sasja KV 25:25
BELGIA: Division 1 - Turul învinșilor
21:15Eynatten-Raeren - Haacht 36:26BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer Liga
20:00Izvidac - Leotar 31:2520:00Konjuh - Vogosca 30:25
20:30Maglaj - Krivaja 31:30
21:00Capljina - Gracanica 23:36
21:00Gorazde - Borac 27:27
21:00Sloboda Tuzla - Hercegovina 30:25
BULGARIA: A RHG
15:00Osam Lovech - HK Levski 34:2217:00Spartak Varna - NSA Sofia 33:25
19:00Fregata Burgas - Shumen 21:31
COREEA DE SUD: H League
08:00Chungnam Athletic - Doosan 24:28COREEA DE SUD: H League Women
06:00Gyeongnam DC F - Busan F 25:2410:00Gwangju City F - Seoul City F 27:30
CROAŢIA: Premijer liga - Grupă campionat
20:30Vinkovci - Nexe 25:28CROAŢIA: Premijer liga - Grupă retrogradare
18:30Karlovac - Rudar 29:2719:30Gorica - KTC Krizevci 32:23
20:00Trogir - Kastela 25:26
21:00Osijek - Dubrava 26:26
CROAŢIA: 1. HRL Women
18:00Koka F - Dugo Selo F 29:2018:00Podravka Vegeta F - ZARK Split F 10:0
19:00Osijek F - Sesvete F 28:25
19:00Rudar Labin F - Lok. Zagreb F 22:34
DANEMARCA: Herre Handbold Ligaen
17:00Aalborg - Lemvig 35:2817:00Fredericia - Nordsjælland 31:26
17:00GOG - Mors 37:30
17:00Kolding - Skjern 30:30
17:00Ringsted - Ribe-Esbjerg 30:27
17:00Skanderborg AGF - Bjerringbro/Silkeborg 22:19
17:00Sønderjyske - Holstebro 34:29
DANEMARCA: 1. Division
16:00Odder - Grindsted 19:3016:30FIF - Vendsyssel 30:22
DANEMARCA: 1.Division Women
15:00Aalborg HK F - Hadsten F 17:3315:00DHG F - AGF F 24:20
15:00EH Aalborg F - HOJ F 25:24
15:00Ejstrup/Haervejen F - Roskilde F 31:21
15:00Fredericia F - Sondermarkens F 25:27
15:00Ringsted F - Holstebro F 29:27
ELVEŢIA: NLA
19:00Bern - Thun 30:3019:00Kadetten - Geneve 35:25
19:00Kreuzlingen - Suhr 31:28
19:00Kriens - Pfadi Winterthur 26:29
19:00Zürich - St. Gallen 37:22
ELVEŢIA: SPL Feminin - Retrogradare
18:00Thun F - Aargau Ost F 28:2821:00Herzogenbuchsee F - Stans F 32:12
ELVEŢIA: SPL Feminin - Turul câștigătorilor
18:30Bruhl F - Winterthur F 35:28EUROPA: Liga campionilor - Feminin - Play-off
19:00Kristiansand F - DVSC Schaeffler F 27:27EUROPA: European League Women - Play-off
15:00Bistriţa F - Mosonmagyarovar F 27:2517:00Storhamar F - Thuringer F 33:26
EUROPA: European Cup
18:00Minaur Baia Mare (Rou) - Bregenz (Aut) 37:3120:30Olympiacos SFP (Gre) - Krka (Slo) 31:26
21:00Ferencvaros (Hun) - Presov (Svk) 32:29
EUROPA: Baltic League - Play-off
14:00Dragunas Klaipeda - Raasiku/Mistra 35:2917:00Granitas Kaunas - Dobeles Tenax 25:25
EUROPA: BENE-League - Play-off
21:00Aalsmeer - Bocholt 27:2921:00Limburg Lions - Vise 26:25
EUROPA: MOL Liga Women
18:00Plzen F - Sala F 27:35FINLANDA: SM Liiga - Play-off
16:00SIF - GrIFK 22:23FINLANDA: SM liiga Feminin - Retrogradare
16:00Cocks F - Atlas F 28:3517:15Dicken Island Girls F - BK 46 F 30:30
GERMANIA: 2. Bundesliga
19:00Minden - N-Lubbecke 31:2519:00Potsdam - Aue 40:28
20:30Essen - Dessauer 23:28
GERMANIA: 1. Bundesliga Women
17:00Buxtehuder SV F - Metzingen F 27:2219:00Zwickau F - Neckarsulmer F 32:25
20:00Bad Wildungen F - Blomberg-Lippe F 23:34
20:00BVB Dortmund F - Leverkusen F 23:20
20:00Oldenburg F - Solingen F 34:26
GERMANIA: 2. Bundesliga Women
19:00Waiblingen F - Nord Harrislee F 26:2619:30Regensburg F - Mainz F 25:26
19:30Rodertal F - Kurpfalz Baren Ketsch F 32:28
20:00Göppingen F - Fuchse Berlin F 28:23
20:00HSG Freiburg F - Rosengarten F 19:36
20:00Kirchhof F - Grobenzell F 34:23
20:30Nurtingen F - Bremen F 32:18
GRECIA: A1
16:00Zafeirakis - AEK Atena 29:3417:00Panellinios - Drama 26:33
18:00Aeropos Edessas - PAOK 23:29
18:00Diomidis Argous - A.S.E. Douka 26:21
18:00Ionikos - Kilkis 24:24
ISLANDA: Olis Deildin
19:30KA - Vikingur 33:18ISLANDA: Olis Deild Women
19:30Afturelding F - Valur F 20:3319:30Fram F - Ka Thor F 26:23
19:30Haukar F - IR Reykjavik F 21:21
19:30Stjarnan F - IBV F 23:23
ITALIA: Serie A
16:30Eppan - Sassari 28:3319:00Bozen - Secchia Rubiera 36:27
19:30Pressano - Cassano 30:33
20:00Brixen - Albatro 32:24
20:00Conversano - Carpi 37:28
20:00Meran - Cingoli 34:33
20:00Trieste - Fasano 23:27
ITALIA: Serie A Women
18:00Pontinia F - Erice F 31:3419:30Cassano F - Mezzocorona F 31:25
19:30Jomi Salerno F - Brixen F 32:24
21:00Padova F - Dossobuono F 26:24
JAPONIA: JHL
06:00Toyota Auto Body - Ryukyu Corazon 33:2207:00Toyota Boshoku Kyushu - Toyama Dreams 36:13
LITUANIA: Lietuvos Lyga
13:00Grifas - Vilnius 21:31LUME: Club Friendly
11:30Ohrid (Mkd) - Skopje 2020 (Mkd) 40:2413:00Eurofarm Pelister 2 (Mkd) - Tikvesh (Mkd) 23:26
13:30Eurofarm Pelister (Mkd) - Kumanovo (Mkd) 40:21
15:00Prilep (Mkd) - Multi Esens (Mkd) 23:27
15:30Butel Skopje (Mkd) - Struga (Mkd) 24:18
19:00Alkaloid (Mkd) - Vardar Negotino (Mkd) 48:28
19:00Multi Esens (Mkd) - Tikvesh (Mkd) 28:32
19:00Radovis (Mkd) - Vardar 1961 (Mkd) 21:42
20:30Ohrid (Mkd) - Eurofarm Pelister (Mkd) 25:32
LUME: Meciuri amicale între cluburi - Feminin
13:00Astibo F - Ovce Pole F 21:3813:00Shampion F - Despina F 19:30
15:30ZRK Skopje F - Metalurg Avtokomanda F 27:53
16:30Spartak F - Gjorche Petrov F 22:44
LUXEMBURG: AXA League - Grupă retrogradare
19:00Bieles - Standard 21:2721:15Rumelange - Museldall 44:30
LUXEMBURG: AXA League - Turul câștigătorilor
21:15Berchem - Diekirch 39:2421:15Dudelange - Differdange 31:32
21:15Kaerjeng - Esch 27:30
MALTA: 1st Division - Turul câștigătorilor
17:15Swieqi - La Salle 39:1918:45Kavallieri - Aloysians 29:27
MUNTENEGRU: Prva liga
18:00Mornar - Budvanska 31:2519:00Berane - Sutjeska Niksic 32:23
19:00HC Rudar - Buducnost 26:22
19:00Lovcen - Partizan Tivat 29:19
NORVEGIA: REMA 1000-ligaen
17:45Kolstad - Elverum 29:2818:00Fjellhammer - Naerbo 26:25
NORVEGIA: REMA 1000-ligaen women
15:30Follo F - Gjerpen F 24:2517:00Oppsal F - Tertnes F 34:29
NORVEGIA: 1. Division
15:00Grenland - Melhus 25:2517:00Falk - Sandefjord TIF 25:26
17:00Ryger Stavanger - Bergsoy 31:25
17:30Fyllingen - Ros 38:29
18:00Randesund - Oslo-Studentenes IK 28:36
NORVEGIA: 1.Division Feminin
15:00Fyllingen F - Junkeren F 23:2216:30Levanger F - Glassverket F 32:40
17:00Kjelsås F - Haslum F 24:40
OLANDA: Eredivisie
20:00BFC - Dynamico 33:2120:00Tachos - Aalsmeer 2 23:29
20:00Watersley - EHC 40:25
21:30Vrone/Berdos - Hellas 35:38
21:45Arnhem - Feyenoord 33:27
21:45Hercules - KRAS/Volendam 2 40:22
21:50Emmen - Quintus 42:30
OLANDA: Eredivisie Women - Turul câștigătorilor
20:00Kwiek F - JuRo Unirek F 20:3120:00Westfriesland SEW F - Venlo F 39:51
21:15Quintus F - Veneco Velo F 23:24
OLANDA: Eredivisie Women - Turul învinșilor
20:00E&O F - Boer'n Trots Kaas F 29:31POLONIA: Superliga
19:00Legionowo - Kielce 23:3119:00Unia Tarnow - Wisla Plock 26:35
POLONIA: Central League
18:00Nielba Wagrowiec - Lodz 26:2119:00GKS Zukowo - Stal Gorzow 32:34
20:00Ciechanow - Zaglebie Sosnowiec 33:28
20:00Olimpia Piekary - Zamosc 30:29
POLONIA: I Liga
13:00UMCS Lublin - Ostrowiec 34:3116:00SMS ZPRP Plock - Piotrkowianin Piotrków 2 39:31
16:00Warszawianka - Pabianice 20:28
16:00Zabrze 2 - Chrzanow 35:45
17:00Oborniki - SMS Kwidzyn 27:28
17:00USAR Kwidzyn - Bydgoszcz 31:27
18:00Gwardia Koszalin - Jeziorak 41:27
18:00Mazur Sierpc - Konstantynow Lodzki 42:26
18:00Nowa Sol - Ol.Grodkow 20:24
18:00Zagiew Dzierzoniow - Wolsztyn 32:37
18:00Zielona Gora - Real Astromal Leszno 26:27
18:00Zwolen - UW Warszawa 32:31
19:00Konin - Trojka Ostroleka 32:20
19:00Lider Swarzedz - SKPR Swidnica 35:32
19:00Oborniki Slaskie - Orlik Brzeg 37:24
19:00Przeworsk - Viret Zawiercie 30:29
19:00Swiebodzin - Koscian 33:30
19:00Wejherowo - Morag 28:27
20:30Grunwald Poznan - Katy Wroclawskie 25:23
POLONIA: Superliga Feminin - Turul câștigătorilor
17:00Kobierzyce F - Piotrcovia F 27:2917:00MKS Lublin F - Koszalin F 35:23
POLONIA: Central League Women
18:00AZS Poznan F - Sosnica Gliwice F 33:2918:00Radom F - Handball Warszawa F 25:27
18:00Ruch Chorzów F - Legnica F 43:21
20:00Zory F - Kielce F 36:15
POLONIA: I Liga Women
12:30Gniezno II F - KS Poznan F 34:1813:00Kwidzyn F - Jutrzenka Plock F 20:32
18:00Lodz F - Radzymin F 30:41
19:00Rzeszow F - UMCS Lublin F 32:28
PORTUGALIA: Andebol 1
20:00Aguas Santas - Gaia 32:2320:00Belenenses - Avanca 34:28
20:00Madeira SAD - Benfica 34:34
20:00Povoa - Vitoria SC 21:18
20:00Sporting - Porto 35:32
20:00Vitoria - ABC Braga 30:30
PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Turul câștigătorilor
17:30Sao Pedro Sul F - ABC Braga F 27:3121:30CJ Almeida Garrett F - Colegio de Gaia F 26:25
PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Turul învinșilor
19:15Juvelis F - Barros F 27:2220:00Alpendorada F - Gil Eanes F 20:30
REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Play-off
18:00Lovosice - Zubri 34:2919:00Karvina - Brno 26:17
19:00Koprivnice - Dukla Prague 35:36
REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Play out-uri
11:30Malomerice - Strakonice 29:27SERBIA: Superliga
17:00Obilic Beograd - Vranje 26:2419:00Pancevo - RK Ub 38:30
19:00Partizan - Metaloplastika 30:27
19:00Vojvodina - Jugovic 36:17
SERBIA: Superliga Women
17:30Nis F - Bekament F 27:2017:30Radnicki F - Zeleznicar F 23:24
20:00Medicinar Sabac F - Napredak F 31:22
20:00Mladost NP F - Vojvodina F 32:28
SLOVENIA: 1. NLB Liga
19:00Trebnje - Slovan 38:3120:00Ivancna Gorica - Loka 29:29
20:00Ribnica - Gradec 35:32
20:00Skofljica - Jeruzalem Ormoz 25:27
SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Locurile 5-8
20:00Krka F - Izola F 26:2720:30Aklimat Ptuj F - Velenje F 22:23
SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Turul câștigătorilor
19:00AmânatLjubljana F - Celje F -:-19:00ZRD Litija F - Ajdovscina F 31:28
SPANIA: Division de Honor Plata
18:00Barcelona II - Alcobendas 27:2919:30Agustinos Alicante - Malaga 27:31
19:30Cisne - Villa de Aranda 25:27
19:30Oviedo - Horneo Alicante 28:27
20:00Guadalajara - Antequera 28:25
20:00Novas - Mallorca 18:18
SPANIA: División de Honor Feminin
20:00Bera Bera F - Aula Valladolid F 42:2320:00Beti-Onak F - Elda F 28:24
20:00Elche Mustang F - Guardes F 31:23
20:00Gran Canaria F - Oviedo F 32:23
20:00La Calzada F - BM Granollers F 28:32
20:00Porrino F - Malaga F 27:29
SUEDIA: Handbollsligan
17:00Savehof - Kristianstad 28:3418:00Amo HK - Ystads IF 30:32
SUEDIA: Handbollsligan Women
15:00H 65 Hoor F - Aranas F 33:2615:00Skuru F - Savehof F 26:22
16:00Kristianstad F - Hallby F 24:23
16:00Kungalvs F - Lugi F 28:32
16:00Vasteras F - Skara F 29:25
TURCIA: Superlig
12:00Sakarya - Beykoz Bld. 34:3712:00Trabzon - Rize Genclik 25:24
15:00Bahcelievler - Koycegiz Belediye 33:39
16:00Konya - Spor Toto 31:41
TURCIA: Superlig Women
15:30Izmir F - Kastamonu F 31:36UCRAINA: Superleague
10:00Donbas Mariupol - Odessa 30:2912:00CSKA Kiev - Motor 17:48
14:00Karpaty Uzhgorod - Khmelnitsky 19:21
16:00SKA Lviv - Izmayil 22:41
UNGARIA: NB I
18:00Budakalasz - Tatabanya 30:3018:00Szeged - Csurgoi 41:25
19:00Dabas - Telekom Veszprem 32:40
19:00Gyongyosi - Eger 31:26
19:00Komloi - Veszpremi KKFT 29:28
UNGARIA: NB I Women
18:00NEKA F - Kisvardai KC F 31:2819:00Vasas F - Bekescsabai F 28:25
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din handbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.