REFRESH

Volei » Ieri » Toate meciurile

ITALIA: SuperLega

16:30Cisterna - Taranto 3:1
19:00Lube Civitanova - Monza 3:0
19:00AmânatPerugia - Piacenza -:-

POLONIA: PlusLiga

15:45Zawiercie - Olsztyn 3:2
18:30Slepsk Suwalki - Cuprum 3:1

ANGLIA: Super League

18:30London Polonia - Sunderland 0:3

ANGLIA: Super League Women

12:45Polonia London F - Tendring F 3:0
13:30London Inter Crocs F - London Orcas F 0:3

AUSTRIA: 2. Bundesliga - Primul tur

14:00Graz - Dobling 0:3
16:30VC Mils - Bisamberg 1:3
18:30Weiz 2 - UVC Graz 2 1:3

AUSTRIA: Austria Cup

18:00Waldviertel - Weiz 3:0
19:30UVC Graz - Amstetten NO 2:3

AUSTRIA: AVL Women

17:00Bisamberg F - Salzburg F 1:3

AUSTRIA: 2. Bundesliga Women - Primul tur

16:00Weiz F - UVC Graz 2 F 3:1

AUSTRIA: Austria Cup Women

14:00ATSE Graz F - SG TI-Volley F 0:3

BELGIA: EuroMillions League

15:00Waremme - VDK G. 2:3

BRAZILIA: Superliga

01:00Sesi - Funvic 3:0
22:00AmânatUberlandia/Gabarito - Sao Jose dos Campos -:-
00:00AmânatBlumenau - Guarulhos -:-

CROAŢIA: Superliga

17:00Mladost Ribola Kastela - Marsonia 3:0

DANEMARCA: Volleyligaen

14:00Aarhus - Hvidovre 3:0
15:00Nordenskov UIF - Marienlyst 0:3
18:00Middelfart - DHV Odense 3:0

DANEMARCA: Divizia a 1-a

12:00Aarhus 2 - Skovbakken 3:0
12:00Aarhus 3 - Randers 1:3
11:00Gentofte 2 - Grondal 3:0
13:00AmânatHvidovre VK 2 - Frederiksberg -:-
13:00AmânatKV 61 - Koge -:-

DANEMARCA: Volleyligaen Women

15:00AmânatKoge F - ASV Elite F -:-

DANEMARCA: Division 1 Women

13:00Kolding F - Ikast F 0:3
14:30AmânatVLI F - Lyngby 2 F -:-

ELVEŢIA: NLA

18:00Luzern - Amriswil 3:2
19:00TSV Jona - Lausanne 2:3

ELVEŢIA: NLA Women

17:30Schaffhausen F - NUC Volleyball F 1:3
18:00Val-de-Travers F - Cheseaux F 0:3

EUROPA: MEVZA

19:00AmânatMyjava (Svk) - Aich/Dob (Aut) -:-

EUROPA: Baltic League

16:00Biolars/Olaine - Jekabpils 0:3
17:00BIGBANK Tartu - Parnu 3:0

EUROPA: Balti Liiga Women

12:00AmânatJelgava F - Ausrine KKSC F -:-
12:00RSU-MVS F - VK miLATss F 3:1
16:00Latvijas Universitate F - Kaunas F 1:3
17:00TTU F - Alytus F 1:3

FINLANDA: Mestaruusliiga Women

15:00Nurmon Jymy F - Helsinki F 3:1

GERMANIA: 1. Bundesliga - Turul învinșilor

16:00Netzhoppers - Herrsching 2:3

GERMANIA: 2. Bundesliga North

17:00Moerser - Bocholt 3:0
17:00Neustrelitz - Bitterfeld 0:3
17:00Schuttorf - Mondorf 3:2
17:00Warnemunde - Lindow/Gransee 3:1
18:00AmânatVCO Berlin - Essen -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga South

16:00Freiburg - L.E. Volleys 3:0
17:00Karlsruhe - Friedrichshafen 2 0:3

GERMANIA: 1. Bundesliga Women

17:30Potsdam F - Dresdner SC F 1:3

GERMANIA: 2. Bundesliga North Women

15:00VCO Berlin F - Sorpesee F 3:2
17:00Koln F - ETV Hamburg F 3:0
18:00Dingden F - VCO Munster II F 3:0

GERMANIA: 2. Bundesliga South Women

17:00Bad Soden F - Dingolfing F 2:3
17:00Holz F - Grimma F 0:3

GRECIA: A1

17:00Kifisia - OFI 3:2

IRAN: Super League

14:30Amol - Rafsanjan 3:0
14:30Matin Varamin - Paykan 3:1
14:30Saipa Tehran - Gorgan 3:1
14:30Shahdab Yazd - Hoorsun Ramsar 3:0
14:30Shahrdari Urmia - Azar Battery Urmia 3:1
14:30Sirjan - Javaheri Gonbad 1:3
15:30Sepahan - Rah Yab Marivan 3:1

ITALIA: Serie A2

18:00BCC-NEP Castellana - HRK Motta di Livenza 3:2
19:00Cantu - Lupi Santa Croce 0:3
19:00Cuneo Volley - Ortona 3:0
19:00Porto Viro - Bergamo 2:3
19:00Reggio Emilia - Lagonegro 1:3

ITALIA: Serie A1 Women

18:00Chieri '76 F - Vallefoglia F 3:0
18:00Monza F - Bergamo F 3:1
19:15AmânatNovara F - Conegliano F -:-
19:15Scandicci F - Cuneo F 3:2

ITALIA: Serie A2 Women

16:00Brescia F - Marsala F 3:0
16:00AmânatRavenna F - Seap Dalli Cardillo F -:-
18:00Macerata F - Altino F 3:0
18:00Martignacco F - Mondovi F 3:0
18:00Pallavolo Sicilia F - Montecchio F 2:3
18:00Pinerolo F - Club Italia F 2:3
18:00PVT Modica F - Soverato F 0:3
18:00AmânatSant'Elia F - Olbia F -:-
18:00Sassuolo F - Marignano F 3:1

JAPONIA: V.League

05:00Toray Arrows - Nagano 3:0
06:00JT Thunders - JTEKT 0:3
06:00AmânatNagoya - Panasonic Panthers -:-
07:00FC Tokyo - Suntory Sunbirds 0:3
08:00Oita Miyoshi - Osaka Sakai 0:3

JAPONIA: V.League Women

05:00AmânatDenso Airybees F - JT Marvelous F -:-
05:00AmânatHisamitsu Springs F - PFU Blue Cats F -:-
06:00AmânatAgeo F - NEC Red Rockets F -:-
06:00Body Queenseis F - Okayama Seagulls F 3:1
06:00AmânatHimeji Victorina F - Kurobe Aqua Fairies F -:-
06:00Hitachi F - Toray Arrows F 0:3

LETONIA: Nacionala Liga

13:00Ozolnieki - Kuldigas 3:0
13:00Riga - RTU 0:3
18:00AmânatAizpute - Ventspils -:-

NORVEGIA: Eliteserien

13:00NTNUI - Tromsø 3:0
14:00Asker - Koll 0:3
15:00TVN - Førde 1:3

NORVEGIA: Eliteserien Women

12:30TVN F - Førde F 2:3
15:30NTNUI Volley F - Tromso F 0:3

OLANDA: Eredivisie

18:00AmânatPapendal/Arnhem - RECO -:-

OLANDA: Eredivisie Women

15:30AmânatPapendal/Arnhem F - Set-Up' 65 F -:-
16:30Summa Peelpush F - Sliedrecht F 0:3
21:00AmânatLaudame Financials F - Zwolle F -:-

PERU: LNSV Women

00:30Latino Amisa F - Circolo F 3:1
22:00Dep. Jaamsa F - Rebaza Acosta F 3:1
00:30Regatas Lima F - San Martin de Porres F 1:3

POLONIA: TAURON Liga Women

13:30AmânatJoker Swiecie F - Bielsko-Biala F -:-
21:30Chemik Police F - Legionowo F 3:0

POLONIA: I. Liga Women

16:00SMS PZPS Szczyrk F - Aleksandrow Lodzki F 3:0
17:00Nowy Dwor Mazowiecki F - San Jaroslaw F 2:3

PORTUGALIA: Taca de Portugal

13:00AD Machico - Vitoria 0:3
18:00Esmoriz GC - Gondomar 3:0
18:00SC Caldas - Castelo Maia GC 3:2
18:00Sporting de Espinho - Oeiras 3:0
19:00A. J. F. Bastardo - Viana 3:0
20:00AmânatSporting CP - Academica de Espinho -:-

PORTUGALIA: 1. Divisao Women - Turul câștigătorilor

16:30AmânatVilacondense F - Porto Volei F -:-
17:00Sporting F - Leixoes F 1:3
18:30AJM/FC Porto F - Vitoria Guimaraes F 3:0
19:00Clube Kairos F - Benfica F 2:3

QATAR: Volleyball League

15:00Al Shamal - Al-Rayyan 1:3
17:30Al Gharafa - Police Club 0:3

REPUBLICA CEHĂ: 1. liga - Turul învinșilor

15:00Volejbal Ostrava - MFF Prague 3:1

RUSIA: Super League

15:00Zenit Kazan - Krasnoyarsk 3:0

RUSIA: Vysshaya Liga А

14:00Kama - Barnaul 0:3
14:00Lokomotiv Izumrud - Magnitka-Universitet 1:3
15:00Novokuybyshevsk - Tarhan 3:0
15:00TSKA Moscova - Akademiya Kazan 3:2
16:00Iskra - Groznyj 3:0
16:00MGTU Moscow - Volzhanin Kostroma 3:2
18:00Chelyabinsk - Tyumen 0:3
18:00Yaroslavl - Avtomobilist 3:0

RUSIA: Super Liga - Feminin

18:00Dynamo Kazan F - Odintsovo F 3:0
18:00AmânatDynamo Moscow F - Kaliningrad F -:-

SPANIA: Superliga - Feminin

17:00AmânatBarca F - Cajasol F -:-
18:00Las Palmas F - Alcobendas F 3:1

SUEDIA: Elitserien

17:00Orkelljunga - Floby 3:1

TURCIA: Efeler Ligi

12:00Cizre Bld - Spor Toto 0:3

TURCIA: 1. Ligi

12:00Kula Bld. - Istanbul BB 0:3
12:00Melikgazi Bld - Malatya BSB 2:3
12:00Niksar - Develi 3:1
12:00Yesilkent Spor - Haliliye 3:2
13:00Kutahya - HGTC Bursa 1:3
13:00Sanliurfa B.Sehir Bld. - Hatay B.Sehir 0:3
13:00Tursad - Maliye Ihtisas 3:0
14:00Saint Joseph - Konya BSB 3:2
15:00Milas Bld - Alanya Bld 1:3
16:00Aydin Buyuksehir Belediye Spor - Bigadic Bld. 1:3

TURCIA: Sultanlar Ligi Women

12:30Yesilyurt F - THY F 0:3
14:00AmânatAnkara Karayollari F - Nilufer Bld. F -:-
15:00Bolu Bld F - Mert Grup Sigorta F 3:1
16:00Fenerbahce F - Vakifbank F 1:3
16:00Kuzey Boru Genclik F - Galatasaray F 2:3

UCRAINA: Ukrainian Cup - Preliminar

11:00Kherson - VNAU 0:3
11:00Khotynski Kozaky - Barkom 0:3
11:00VSK VNAU - Zhytychi Zhytomyr 0:3
13:00DSO Ternopil - Epitsentr Podoliani 0:3
13:30Burevisnyk - Dnipro 0:3
13:30Reshetylivka - Bakhmut Artemovsk 3:1

UCRAINA: Superleague Women

11:00Regina F - Polesie Zhytomyr F 0:3
13:30Volyn Lutsk F - Ternopil F 3:0
16:00Poltavchanka F - Alanta F 3:1
18:30Zaporizhya F - Prometey F 0:3

UNGARIA: NB I

18:00Dagi - Rakosmente 3:1
18:00Debrecen - Penzugyor 1:3
18:00Vegyesz - Fino Kaposvar SE 3:2
19:00MAFC - Dunaferr 3:1
21:00Kistext - Kecskemeti RC 1:3

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din volei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.