REFRESH

Tenis » Azi » Toate meciurile

ATP - SIMPLU: Davis Cup - World Group (Lume) - Play off-uri

17:10Gojo B. (Cro) - Lajovic D. (Srb) 2:1
Setul 2Cilic M. (Cro) - Djokovic N. (Srb) 0:1 (4:6,1:1)

ATP - DUBLU: Davis Cup - World Group (Lume) - Play off-uri

21:30Mektic N./Pavic M. - Cacic N./Djokovic N. -:-

ECHIPE - MASCULIN: Davis Cup - World Group (Lume) - Play off-uri

In directCroaţia - Serbia 1:0

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Antalya 3 (Turcia), zgură

09:05Ajdukovic D. (Cro) - Peniston R. (Gbr) 1:2
09:05Barranco C. J. (Esp) - Jianu F. C. (Rou) 2:1
09:10Esteve L. E. (Esp) - Ramanathan R. (Ind) 2:0
11:40Borges N. (Por) - Hardt N. (Dom) 2:0

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Forli 2 (Italia), suprafață dură (sală)

13:05Vatutin A. (Rus) - Sels J. (Ned) 0:2
14:40Bachinger M. (Ger) - Celikbilek A. (Tur) 2:0
17:40Lenz J. (Ger) - Cressy M. (Usa) 0:2
Setul 2Rodionov J. (Aut) - Cobolli F. (Ita) 1:0 (6:4,4:2)

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Sao Paulo (Brazilia), zgură

15:10Diaz Acosta F. (Arg) - Darderi L. (Ita) 0:2
15:10Jarry N. (Chi) - Dellien H. (Bol) 2:0
17:35Collarini A. (Arg) - Meligeni Alves F. (Bra) 1:2
Setul 2Ficovich J. P. (Arg) - Heide G. (Bra) 1:0 (6:3,3:0)

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Antalya 3 (Turcia), zgură

12:10Bonadio R./Fonio G. - Orlov V./Ramanathan R. 2:0
13:00Barranco C. J./Roca Batalla O. - Hsu Yu H./Tseng C. H. WO -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Forli 2 (Italia), suprafață dură (sală)

13:05Sancic A./Weissborn T-S. - Sabanov I./Sabanov M. 2:0
16:10Vavassori A./Vega Hernandez D. - Rosol L./Sachko V. 1:2

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Sao Paulo (Brazilia), zgură

17:10Barrientos N./Gomez A. - Martinez L. D./Romboli F. 2:0
21:20Matos R./Meligeni Alves F. - Cachin P./Cuevas M. -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Antalya 34 (Turcia), zgură

09:00Madarasz G. (Hun) - Harris B. (Gbr) 1:2
09:00Parizzia N. (Sui) - Fils A. (Fra) 0:2
09:00Toledo B. P. (Esp) - Martinez L. (Sui) 2:1
11:30Apostol B. I. (Rou) - Wenger D. (Sui) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Cairo 18 (Egipt), zgură

10:00Ho R. (Tpe) - Habib H. (Leb) 0:2
10:00Mansilla Diez M. (Esp) - Schell N. (Ger) 2:0
10:00Tenti F. (Arg) - Vidal Azorin J. F. (Esp) 0:2
11:00Alcala Gurri M. (Esp) - Gill F. (Gbr) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Heraklion 9 (Grecia), suprafață dură

10:00Wehnelt K. (Ger) - Broom C. (Gbr) 0:2
10:00Wendelken H. (Gbr) - Pontjodikromo S. (Ned) 1:2
10:30Christodoulou S. (Cyp) - Fery A. (Gbr) WO -:-
11:30Park U. (Kor) - Seelig K. (Usa) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Monastir 46 (Tunisia), suprafață dură

10:30Mu T. (Chn) - Parker S. (Gbr) 0:2
10:30Scaglia M. (Fra) - Blanchet U. (Fra) 0:2
15:30Echargui M. (Tun) - Zhu M. (Usa) 2:1
15:30Paulson A. (Cze) - Vasiliauskas M. (Ltu) 2:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Santo Domingo (Republica Dominicană), suprafață dură

15:30Brugnerotto M. (Ita) - Kuhar M. (Usa) 2:0
15:30Panta J. (Per) - Musialek A. (Fra) 2:0
17:00Bertran P. (Dom) - Wallart E. (Fra) 0:2
17:00Corwin F. (Usa) - Ingildsen J. (Den) 0:2

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Villa Allende (Argentina), zgură

19:00Martinez M. N. (Arg) - Torres J. B. (Arg) 0:2
19:00Rodriguez Taverna S. (Arg) - Lingua Lavallen A. L. (Arg) -:-
00:30Carou I. (Uru) - Paz J. P. (Arg) -:-
00:30Comesana F. (Arg) - Navone M. (Arg) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Antalya 34 (Turcia), zgură

09:00Cherubini D. (Ita) - Laskutova K. (Rus) 0:2
09:00Martinez Cirez C. (Esp) - Hoste Ferrer C. (Esp) 2:1
09:30Toth A. K. (Hun) - Kudermetova P. (Rus) 2:0
11:30Vasilescu A. (Rou) - Yoruk I. (Tur) 2:1

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Bengaluru (India), suprafață dură

03:30Nitture A. D. (Ind) - Bhamidipaty S. R. (Ind) 0:2
06:30Bavisetti S. (Ind) - Lee S-R (Kor) 2:0
06:30Bhosale R. (Ind) - Rachapudi P. (Ind) 2:0
06:30Chaudhari V. (Ind) - Yadlapalli P. (Ind) 1:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Cairo 18 (Egipt), zgură

10:00Dmitrichenko Y. (Kaz) - Klaffner M. (Aut) 2:1
10:00Samir S. (Egy) - Branstine C. (Can) 2:1
10:00Zolotareva A. (Rus) - Nefedova A. (Usa) 1:2
11:00Alhussein L. (Egy) - Vicens Mas R. (Esp) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Cancun 6 (Mexic), suprafață dură

19:30Kozarov K. (Srb) - Rusova A. (Svk) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Curitiba (Brazilia), zgură

23:30Gamarra Martins I. (Bra) - Ferreira T. M. C. (Bra) 2:0
16:00Zeballos N. (Bol) - Kurata N. (Bra) 0:2
19:00Ce G. (Bra) - Welker E. (Ger) -:-
21:30Escauriza L. (Par) - Pedretti G. T. (Bra) 0:2
23:30Gamarra Martins I. (Bra) - Capurro Taborda M. (Arg) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Heraklion 9 (Grecia), zgură

10:00John-Baptiste L. (Gbr) - Fossa N. (Ita) 1:2
10:00Laki M. (Gre) - Khirin N. (Isr) 0:2
10:00Zelnickova R. (Svk) - Ushijima R. (Jpn) 2:0
10:30Yushchenko V. (Rus) RETRAS - Amariei I. D. (Rou) 1:1

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Lousada 2 (Portugalia), suprafață dură (sală)

12:00Baszak W. (Pol) - Falkner Z. (Slo) 1:2
12:00Moratelli A. (Ita) - Ku Y. (Kor) RETRAS 1:0
14:30Cervino Ruiz C. (Esp) - Barkova T. (Rus) 2:0
14:30Szabanin N. (Hun) - Aksu A. (Tur) 2:1

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Monastir 46 (Tunisia), suprafață dură

15:30Behulova B. (Svk) - Radovanovic . N. (Fra) 1:2
15:30Ghioroaie I. G. (Rou) - Ng M. (Hkg) 2:1
16:00Karunaratne A. (Sri) - Anger J. (Fra) 2:0
16:00Morita A. (Jpn) RETRAS - Ma Y. (Chn) 0:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Santo Domingo (Republica Dominicană), suprafață dură

15:30Perez Garcia M. P. (Col) - Wijesundera R. (Usa) 1:2
15:30Van Nguyen C. (Usa) - Samudio A. (Col) 2:0
17:00Echeverria N. (Usa) - Antal A. (Rus) 0:2
17:00Malik T. (Usa) - Ivanova D. (Usa) 0:2

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Jablonec nad Nisou 2 (Republica Cehă), suprafață dură (sală)

11:00Grey S. B. (Gbr) - Makarova E. (Rus) 2:0
11:00Kuzmova V. (Svk) - Khromacheva I. (Rus) 2:1
12:30De Vroome I. (Ned) - Kulikova A. (Fin) 1:2
12:30Monnet C. (Fra) - Vismane D. (Lat) 2:0

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Selva Gardena (Italia), suprafață dură (sală)

16:30Andreeva E. (Rus) - Wagner S. (Ger) 2:0
18:00Yuan Y. (Chn) - Jacquemot E. (Fra) 2:1

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Antalya 34 (Turcia), zgură

11:30Matsui T./Uesugi K. - Malgaroli L./Parizzia N. 2:0
11:45Lomakin G./Prihodko O. - Harris B./Kirci K. 2:1

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Cairo 18 (Egipt), zgură

13:30Huang T./Lo Chien H. - Mansilla Diez M./Vidal Azorin J. F. 0:2
13:45Ho R./Schell N. - Iamachkine P./Tenti F. 2:0

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Cancun 7 (Mexic), suprafață dură

03:30Imamura M./Ochi M. - Gonzalez F. E./Zuniga Cantillana F. A. -:-
03:30Gomez J. S./Patino L. - Kissell C./Sheehy J. -:-
03:30Rousseau H./Rubio Fierros A. F. - Mendoza A./Nunez D. A. -:-
03:30Hussey G./Spec M. - Ansari A./Bybel N. -:-
03:30Glinka D./Tamm K. - Draxl L./Harper C. -:-
04:30Blanch D./Mbithi M. - Handel T./Steinegger Y. -:-
04:30Kawabata Z. G./Sanchez B. M. - Britto L./Zormann Da Silva M. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Heraklion 9 (Grecia), suprafață dură

13:30Lanik T./Vaitiekunas P. - Broom C./Patten H. 0:2
14:15Pontjodikromo S./Wehnelt K. - Hodkin S./Wendelken H. 2:1

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Monastir 46 (Tunisia), suprafață dură

16:30Bourgois C./Scaglia M. - Bouquier A./Parker S. 1:2
16:30Fernandez Flores D./Soriano Barrera A. - Jovic V./Ouakaa A. 1:2

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Santo Domingo (Republica Dominicană), suprafață dură

20:30Bertran P./Panta J. - Gima S./Zemel Y. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Villa Allende (Argentina), zgură

21:30Kestelboim M./Martinez M. N. - Egea F. E./Hidalgo G. A. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Antalya 34 (Turcia), zgură

12:00Hoste Ferrer C./Martinez Cirez C. - Drazic M./Eraydin B. 2:0
13:00Laskutova K./Toth A. K. - Curovic T./Isaeva A. 2:0

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Bengaluru (India), suprafață dură

14:15Balu S./Chilakalapudi S. S. - Chaudhari V./Yadav M. 1:2
14:30Bavisetti S./Bhosale R. - Chamarthi S. S./Sadiq S. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Cairo 18 (Egipt), zgură

14:15Dmitrichenko Y./Samir S. - Nugroho P. M./Petrenko V. 2:1
14:30Lin F. A./Zhuoma Y. - Falei A./Zolotareva A. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Cancun 6 (Mexic), suprafață dură

18:00Barrera A. I./Torres Murcia M. C. - Pitt A./Yamalapalli S. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Curitiba (Brazilia), zgură

23:00Kurata N./Piai E. - Klimovicz J./Konishi J. 2:0
23:30Ferreira T. M. C./Xavier L. . C. - Kaul M. L./Welker E. 0:2
04:30Ce G./Pedretti G. T. - Doldan H./Doldan S. -:-
21:30Ce G./Pedretti G. T. - Kurata N./Piai E. -:-
22:30Kaul M. L./Welker E. - Escauriza L./Zeballos N. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Heraklion 9 (Grecia), zgură

13:00Barbulescu . B. E./Ushijima R. - Olyanovskaya V./Olyanovskaya N. 0:2
14:30Christofi E./Laki M. - Fossa N./John-Baptiste L. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Lousada 2 (Portugalia), suprafață dură (sală)

14:30Ozerova A./Yersh K. - Gimbrere J./Smith A. 0:2
16:30Cervino Ruiz C./Jorge M. - Jurna E./Sakellaridi S. 2:0

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Monastir 46 (Tunisia), suprafață dură

17:00Chanta A./Cirotte A. - Saigo R./Saigo Y. 1:2
17:00Radovanovic . N./Tsitskishvili S. - Mansouri Y./Simone A. 0:2

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Santo Domingo (Republica Dominicană), suprafață dură

23:00Gomez Pezuela Cano M./Schenck S. - Ivanova D./Van Nguyen C. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Jablonec nad Nisou 2 (Republica Cehă), suprafață dură (sală)

13:00Salkova D./Struplova J. - Havlickova L./Klimovicova L. 0:2
15:00Chwalinska M./Sebov K. - Khromacheva I./Malygina E. RETRAS 1:0

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Selva Gardena (Italia), suprafață dură (sală)

15:00Barnett A./Nicholls O. - Chong E. W./Uchijima M. 0:2

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.