REFRESH

Tenis » Mâine » Toate meciurile

ATP - SIMPLU: Montreal (Canada), suprafață dură

23:30Schwartzman D. (Arg) - Ramos A. (Esp) -:-
01:30Nishioka Y. (Jpn) - Auger-Aliassime F. (Can) -:-
01:30Rublev A. (Rus) - Evans D. (Gbr) -:-
03:00Draper J. (Gbr) - Tsitsipas S. (Gre) -:-

WTA - SIMPLU: Toronto (Canada), suprafață dură

00:00Zheng Q. (Chn) - Jabeur O. (Tun) -:-
01:30Kanepi K. (Est) - Muguruza G. (Esp) -:-
02:00Bencic B. (Sui) - Williams S. (Usa) -:-
03:30Andreescu B. (Can) - Cornet A. (Fra) -:-

ATP - DUBLU: Montreal (Canada), suprafață dură

23:30Carreno-Busta P./Melo M. - Behar A./Escobar G. -:-
01:00Gonzalez S./Molteni A. - Cabal J.S./Farah R. -:-
01:00Bonzi B./Monfils G. - Pospisil V./Sinner J. -:-
02:30De Minaur A./Norrie C. - Cerundolo F./Schwartzman D. -:-
03:00Draxl L./Harper C. - Bolelli S./Fognini F. -:-
19:00Dimitrov G./Rublev A. - Granollers M./Zeballos H. -:-
19:00Hurkacz H./Zielinski J. - Bopanna R./Middelkoop M. -:-

WTA - DUBLU: Toronto (Canada), suprafață dură

00:00Heisen V./Niculescu M. - Sanders S./Zhang S. -:-
00:00Muhammad A./Shibahara E. - Dabrowski G./Olmos G. -:-
18:00Gauff C./Pegula J. - Bouzkova M./Siegemund L. -:-
18:00Kenin S./Putintseva Y. - Kichenok L./Ostapenko J. -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Chicago (SUA), suprafață dură

01:30Verdasco F. (Esp) - Broady L. (Gbr) -:-
19:00Gojo B. (Cro) - Kukushkin M. (Kaz) -:-
19:00Olivieri G. A. (Arg) - Safiullin R. (Rus) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Lima (Peru), zgură

02:00Etcheverry T. M. (Arg) - Quiroz R. (Ecu) -:-
19:00Huertas Del Pino A. (Per) - Mena F. (Arg) -:-
19:00Otegui J. B. (Arg) - Varillas J. P. (Per) -:-
19:00Tirante T. A. (Arg) - Chappell N. (Usa) -:-
19:00Ugo Carabelli C. (Arg) - Hoyos Franco A. (Col) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Meerbusch (Germania), zgură

11:00Dzumhur D. (Bih) - Andreev A. (Bul) -:-
11:00Hanfmann Y. (Ger) - Tabur C. (Fra) -:-
11:00Milojevic N. (Srb) - Moraing M. (Ger) -:-
11:00Novak D. (Aut) - Struff J-L. (Ger) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: San Marino (San Marino), zgură

11:00Cecchinato M. (Ita) - Forti F. (Ita) -:-
11:00De Jong J. (Ned) - Vacherot V. (Mon) -:-
11:00Giustino L. (Ita) - Weis A. (Ita) -:-
11:00Janvier M. (Fra) - Kotov P. (Rus) -:-

CHALLENGER FEMININ - SIMPLU: Concord (SUA), suprafață dură

17:00Scott K. (Usa) - Muchova K. (Cze) -:-
17:00Tauson C. (Den) - Sharma A. (Aus) -:-
17:00Volynets K. (Usa) - Tan H. (Fra) -:-
17:00Wang Q. (Chn) - Golubic V. (Sui) -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Chicago (SUA), suprafață dură

00:00Couacaud E./Schnur M. J. - Eubanks C./Shelton B. -:-
01:30Holt B./Monroe N. - Gille S./Smith J-P. -:-
01:30Hach H./Reese H. - King E./Krueger M. -:-
19:00Lammons N./Withrow J. - Kozlov S./Uchida K. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Lima (Peru), zgură

23:00Baker B./Chappell N. - Merino A./Panta J. -:-
23:00Otegui J. B./Tirante T. A. - Galdos S./Olivo R. -:-
03:30Huertas Del Pino C./Huertas Del Pino A. - Bueno G./Buse I. -:-
19:00Mejia N./Quiroz R. - Gomez J. S./Ogura K. -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Curtea de Arges (România), zgură

11:00Gima S. (Rou) - Beloborodko I. (Ukr) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Frankfurt am Main (Germania), zgură

11:00Broska F. (Ger) - Popovic S. (Srb) -:-
11:00Wehnelt K. (Ger) - Steiner M. (Ger) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Jakarta (Indonesia), suprafață dură

05:00Chanta T. (Tha) - Leong M. W. K. (Mys) -:-
05:00Mukund S. K. (Ind) - Imamura M. (Jpn) -:-
05:00Shimizu Y. (Jpn) - Shanmugam A. (Ind) -:-
05:00Tanuma R. (Jpn) - Park U. (Kor) -:-
06:30Crnokrak A. (Aus) - Mochizuki Y. (Jpn) -:-
06:30Dev S D P. (Ind) - Takeuchi K. (Jpn) -:-
06:30Kotzen A. (Usa) - Imai S. (Jpn) -:-
06:30Kumasaka T. (Jpn) - Lee D. H. (Kor) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Columbus, OH (SUA), suprafață dură (sală)

17:00Edmund K. (Gbr) - Ross G. (Usa) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Ust-Kamenogorsk (Kazakhstan), suprafață dură

07:00Karpovich Y. (Rus) - Kubareva A. (Blr) -:-
07:00Kudashova D. (Rus) - Yamalapalli S. (Ind) -:-
07:00Maklakova E. (Rus) - Barkova T. (Rus) -:-
07:00Yashina E. (Rus) - Kovaleva A. (Rus) -:-
08:30Ainitdinova G. (Kaz) - Kulambayeva Z. (Kaz) -:-
08:30Easwaramurthi A. (Ind) - Vaynberg S. (Rus) -:-
08:30Kazionova E. (Rus) - Solomatina A. (Rus) -:-
08:30Shauha D. (Blr) - Tkacheva M. (Rus) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W60 San Bartolome de Tirajana (Spania), zgură

11:00Bouzas Maneiro J. (Esp) - Avanesyan E. (Rus) -:-
11:00Lamens S. (Ned) - Helgo M. (Nor) -:-
11:00Monnet C. (Fra) - Shnaider D. (Rus) -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Frankfurt am Main (Germania), zgură

11:00Barnat J./Mares V. - Jenicek J./Paty D. -:-
11:00Kellovsky D./Penzlin J. - Milenkovic M./Mortier S. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Jakarta (Indonesia), suprafață dură

08:00Chanta T./Ratiwatana Sa. - Barki N. A./Rungkat C. -:-
08:00Park U./Son J. H. - Shimizu Y./Tanuma R. -:-
09:30Alcantara F. C./Mochizuki Y. - M Rifqi F./Susanto D. A. -:-
09:30Imamura M./Sueoka Y. - Imai S./Takahashi Y. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Columbus, OH (SUA), suprafață dură (sală)

17:00Battistone B./Battistone S. - Boulais J./Trotter J. K. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Guayaquil (Ecuador), zgură

23:00Buitrago N./Gomez M. - Flores J./Seelig K. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Padova (Italia), zgură

11:00Dellien Velasco M. A./Navone M. - Santibanez S./Stepanov R. -:-
11:00Ajdukovic D./Nincevic F. - Bertuccioli F./Picchione A. -:-
11:00Malgaroli L./Serafini M. - Iannaccone F./Ovcharenko O. -:-
11:00Bosio G./Speziali F. - Taylor J./Walkin B. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W100 Landisville, PA (SUA), suprafață dură

20:00Chang S./Danilina A. - Mandlik E./Rosca C. -:-
20:00Hart J. M./Hewitt D. - Han N./Jang S. J. -:-
20:00Chang H./Jones M. - Shymanovich I./Thandi K. K. -:-
20:00Abduraimova N./Kuwata H. - Anderson R./Hartono A. -:-
20:00Miyazaki L./Rompies J. - Di Lorenzo F./Zacarias M. -:-
20:00Catanzarite A./Shaikh H. - Pattinama Kerkhove L./Santamaria S. -:-
20:00Gamarra Martins I./Webley-Smith E. - Andrianjafitrimo T./Waltert S. -:-
20:00Han X.Y./Zhu L. - Burrage J./Silva E. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Ust-Kamenogorsk (Kazakhstan), suprafață dură

09:30Maklakova E./Pospelova A. - Barkova T./Falei A. -:-
10:30Amirgalieva M./Andreevskaya V. - Kazionova E./Kulambayeva Z. -:-
10:30Iatcenko P./Shauha D. - Ainitdinova G./Kubareva A. -:-
10:30Tkacheva M./Yashina E. - Bavisetti S./Yamalapalli S. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W60 San Bartolome de Tirajana (Spania), zgură

11:00Fita Boluda A./Rus A. - Boehner L./Pulchartova L. -:-

FETE - SIMPLU: Pardubicka juniorka (Republica Cehă), zgură

11:00Charvatova N. (Cze) - Smekalova M. (Cze) -:-
11:00Valentova T. (Cze) - Forejtkova E. (Cze) -:-

ECHIPE - MASCULIN: Davis Cup - Group III (Lume)

06:00Arabia Saudită - Iran -:-
06:00Iordania - Malaezia -:-
06:00Iran - Emiratele Arabe Unite -:-
06:00Pacific Oceania - Arabia Saudită -:-
06:00Pacific Oceania - Emiratele Arabe Unite -:-
06:00Syria - Iordania -:-
06:00Vietnam - Syria -:-
06:00Vietnam - Malaezia -:-
12:00Benin - Coasta de Fildeş -:-
12:00Kenya - Algeria -:-
12:00Maroc - Kenya -:-
12:00Maroc - Namibia -:-
12:00Mozambic - Coasta de Fildeş -:-
12:00Namibia - Algeria -:-
12:00Zimbabwe - Mozambic -:-
12:00Zimbabwe - Benin -:-

ECHIPE - MASCULIN: Davis Cup - Group IV (Lume)

07:30Irak - Yemen -:-
07:30Maldive - Brunei -:-
07:30Sri Lanka - Kyrgyzstan -:-

ECHIPE - FEMININ: Billie Jean King Cup - Group II (Lume)

05:00Iran F - Laos F -:-
05:00Malaezia F - Maldive F -:-
05:00Singapore F - Pacific Oceania F -:-
05:00Taiwan F - Vietnam F -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.