REFRESH

Tenis » Mâine » Toate meciurile

ATP - SIMPLU: Wimbledon (Regatul Unit), iarbă

13:00Basilashvili N. (Geo) - Van Rijthoven T. (Ned) -:-
13:00Djokovic N. (Srb) - Kecmanovic M. (Srb) -:-
13:00Humbert U. (Fra) - Goffin D. (Bel) -:-
13:00Norrie C. (Gbr) - Johnson S. (Usa) -:-
13:00Otte O. (Ger) - Alcaraz C. (Esp) -:-
13:00Paul T. (Usa) - Vesely J. (Cze) -:-
13:00Sinner J. (Ita) - Isner J. (Usa) -:-
13:00Tiafoe F. (Usa) - Bublik A. (Kaz) -:-

WTA - SIMPLU: Wimbledon (Regatul Unit), iarbă

13:00Begu I. (Rou) - Ostapenko J. (Lat) -:-
13:00Bouzkova M. (Cze) - Riske A. (Usa) -:-
13:00Parry D. (Fra) - Jabeur O. (Tun) -:-
13:00Sakkari M. (Gre) - Maria T. (Ger) -:-
13:00Tsurenko L. (Ukr) - Niemeier J. (Ger) -:-
13:00Zhang S. (Chn) - Garcia C. (Fra) -:-

ATP - DUBLU: Wimbledon (Regatul Unit), iarbă

13:00Fery A./Gill F. - Krawietz K./Mies A. -:-
13:00Nedovyesov A./Qureshi A. U. H. - Matos R./Vega Hernandez D. -:-
13:00Koolhof W./Skupski N. - Martinez P./Smith J-P. -:-

WTA - DUBLU: Wimbledon (Regatul Unit), iarbă

13:00Aoyama S./Chan H-C. - Bains N./Lumsden M. -:-
13:00Frech M./Haddad Maia B. - Kuzmova V./Rus A. -:-
13:00Barnett A./Nicholls O. - Kichenok N./Olaru I.R. -:-
13:00Han X.Y./Zhu L. - Muhammad A./Shibahara E. -:-

DUBLU MIXT: Wimbledon (Regatul Unit), iarbă

13:00O'Mara J./Barnett A. - Arevalo M./Olmos G. -:-
13:00Dodig I./Chan L. - Mies A./Routliffe E. -:-
13:00Gonzalez M./Christian K. - Roger-Vasselin E./Cornet A. -:-
13:00Sock J./Gauff C. - Edmund K./Nicholls O. -:-
13:00Matos R./Kichenok L. - Soares B./Haddad Maia B. -:-
13:00Kubot L./Kostyuk M. - Krawietz K./Melichar-Martinez N. -:-
13:00Pavic M./Mirza S. - Vega Hernandez D./Dzalamidze N. -:-
13:00Kokkinakis T./Muhammad A. - Skupski N./Krawczyk D. -:-
13:00Farah R./Ostapenko J. - McLachlan B./Chan H-C. -:-
13:00Middelkoop M./Perez E. - Gonzalez S./Yang Z. -:-
13:00Venus M./Rosolska Ali. - Murray J./Williams V. -:-
13:00Purcell M./Sanders S. - Polasek F./Klepac A. -:-
13:00Behar A./Schuurs D. - Peers J./Dabrowski G. -:-
13:00Rojer J-J./Shibahara E. - Krajicek A./Guarachi A. -:-
13:00Ebden M./Stosur S. - Skupski K./Watson H. -:-
13:00Mahut N./Zhang S. - Escobar G./Hradecka L. -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Luedenscheid (Germania), zgură

11:00Cuevas P. (Uru) - Zhang Z. (Chn) -:-
11:00Haase R. (Ned) - Kovalik J. (Svk) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Malaga (Spania), suprafață dură

12:00Celikbilek A. (Tur) - Barroso Campos A. (Esp) -:-
12:00Lestienne C. (Fra) - Diez S. (Can) -:-

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Troyes (Franţa), zgură

12:00Hemery C. (Fra) - Torres J. B. (Arg) -:-
12:00Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Brancaccio R. (Ita) -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Cali (Columbia), zgură

00:00Smith K./Zhu E. - Ficovich J. P./Zukas M. -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Los Angeles, CA (SUA), suprafață dură

00:00Joncour R. (Fra) - Angele J. F. (Fra) -:-
00:00Kang K. (Usa) - Kypson P. (Usa) -:-
00:00Nidunjianzan F. (Chn) - Kikuchi Y. (Jpn) -:-
00:00Perez A. (Usa) - Perera M. (Usa) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W100 Charleston, SC 2 (SUA), zgură

17:00Zhao C. (Can) - Navarro E. (Usa) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25+H Palma del Rio (Spania), suprafață dură

23:00Snigur D. (Ukr) - Lahey A. (Usa) -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Los Angeles, CA (SUA), suprafață dură

01:30Mayo A./Mayo K. - Ayeni A./Gregg P. -:-
02:00Asaba A./Bangoura S. - Pereira B./Smith R. -:-
04:00Brady K./Khan N. - Quinn E./Vallejo D. -:-
04:00Maginley J./Montsi K. - Holt B./Svajda Z. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Dallas, TX (SUA), suprafață dură

03:00Clark E./McNally J. - Kissell C./Sheehy J. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W100 Charleston, SC 2 (SUA), zgură

17:00Chang S./Kulikov A. - Thombare P./Zuger J. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Los Angeles, CA (SUA), suprafață dură

23:00Thamchaiwat B./Yang Y. Y. - Cataldi T./Thiel M. -:-
00:00Cayetano E./Ewing S. - Hui K./Jones M. -:-
00:00Ly-Nguyen S./Murphy M. - Hance K./Jovic I. . -:-
00:00Da C. M. S./Piai E. - Rachapudi P./Walker B. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25+H Palma del Rio (Spania), suprafață dură

23:00Fossa N./Rossi F. - Cervino Ruiz C./Mikulskyte J. -:-
23:00Savinykh V./Stollar F. - Bassols M./Eala A. -:-

BĂIEȚI - SIMPLU: Wimbledon (Regatul Unit) - Calificări, iarbă

13:00Badenhorst D. (Rsa) - Miyoshi K. (Jpn) -:-
13:00Boika L. (Usa) - Minighini D. (Ita) -:-
13:00Bonding O. (Gbr) - Tokac T. (Tur) -:-
13:00Bondioli F. (Ita) - Braswell J. (Usa) -:-
13:00Coman M. A. (Rou) - Eriksson S. (Swe) -:-
13:00Ferri L. (Ita) - Ellouck R. (Isr) -:-
13:00Gandolfi G. (Ita) - Bancalari A. (Chi) -:-
13:00Jefferson H. (Gbr) - Rahman Y. (Usa) -:-
13:00Kim A. (Usa) - Stephens Z. (Gbr) -:-
13:00Koshis C. (Cyp) - Coquelin H. (Gbr) -:-
13:00Matsuoka H. (Jpn) - Rankin M. (Gbr) -:-
13:00Ridout F. (Gbr) - Jones L. R. (Jpn) -:-
13:00Sodan . I. (Cro) - Loutit J. (Nzl) -:-
13:00Winter E. (Aus) - Alvarez Valdes L. C. (Mex) -:-
13:00Zekic N. (Cro) - Jones H. (Aus) -:-
13:00Zgola B. (Pol) - Ciavarella N. (Ita) -:-

FETE - SIMPLU: Wimbledon (Regatul Unit) - Calificări, iarbă

13:00Blackford E. (Gbr) - Rabman T. (Usa) -:-
13:00Broadfoot G. (Rsa) - Schou N. (Den) -:-
13:00Candiotto A. (Bra) - Simunyu C. (Irl) -:-
13:00Cooling R. (Gbr) - Kenzhibayeva S. (Kaz) -:-
13:00Ewald W. (Pol) - Skelton M. (Gbr) -:-
13:00Jessup M. (Usa) - Kruger I. (Rsa) -:-
13:00Li Y. (Tpe) - Ogunwale J. (Gbr) -:-
13:00Milic E. N. (Slo) - Paradisi A. (Ita) -:-
13:00Nijkamp R. M. (Ned) - Ngijol-Carre M. (Fra) -:-
13:00Piani D. (Gbr) - Bartha P. (Hun) -:-
13:00Quevedo K. (Usa) - Valente D. (Ita) -:-
13:00Roach G. (Gbr) - Rowinska M. (Pol) -:-
13:00Rustemova Z. (Kaz) - Ahlawat S. (Ind) -:-
13:00Sagandikova A. (Kaz) - Johnson S. (Gbr) -:-
13:00Umeda H. (Jpn) - Vogt M. (Ger) -:-
13:00Van den Broek I. L. (Ned) - Xu N. (Can) -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.