REFRESH

Hochei » Azi » Toate meciurile

FINLANDA: Liiga

15:00AmânatJYP - Tappara -:-
15:30KalPa - TPS Turku -:-
15:30AmânatKooKoo - Sport -:-
17:00Jukurit - Hämeenlinna -:-

GERMANIA: DEL

20:30AmânatEisbaren Berlin - Straubing -:-
20:30Krefeld - Ingolstadt -:-
20:30Mannheim - Bremerhaven -:-
20:30Nurnberg - Wolfsburg -:-
20:30Schwenninger - Bietigheim/Bissingen -:-

REPUBLICA CEHĂ: Extraliga

18:00Trinec - Olomouc -:-
18:30AmânatZlin - Sparta Praha -:-
19:00Karlovy Vary - Plzen -:-
19:00Kladno - Ceske Budejovice -:-
19:00AmânatMountfield HK - Vitkovice -:-

RUSIA: KHL

14:30AmânatNovosibirsk - Vladivostok -:-
18:00AmânatNiznekamsk - Khabarovsk -:-
18:10AmânatDynamo Minsk - Sochi -:-
18:30AmânatJokerit - Podolsk -:-

SUA: NHL

02:00Boston Bruins - Washington Capitals -:-
02:00Buffalo Sabres - Dallas Stars -:-
02:00Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets -:-
02:00Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators -:-
03:00Nashville Predators - Winnipeg Jets -:-
04:00Edmonton Oilers - Florida Panthers -:-
04:30Los Angeles Kings - Colorado Avalanche -:-
05:00Seattle Kraken - San Jose Sharks -:-
05:00Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens -:-

AUSTRIA: ICE Hockey League

19:30AmânatZnojmo - Villach -:-
20:15Dornbirn - Black Wings Linz -:-
20:15AnulatKlagenfurt - Bratislava -:-
20:30Innsbruck - Salzburg -:-
20:45Bolzano - Valpusteria -:-
20:45HK Olimpija - Vienna -:-

BELARUS: Extraleague - Turul câștigătorilor

18:00Gomel - Soligorsk -:-
18:00Yunost Minsk - Neman Grodno -:-
18:00Zhlobin - Vitebsk -:-

CANADA: OHL

02:00North Bay Battalion - Sudbury Wolves -:-
02:05Oshawa Generals - Mississauga Steelheads -:-
02:05Peterborough Petes - Ottawa 67s -:-
02:30Barrie Colts - Owen Sound Attack -:-
02:30Windsor Spitfires - Soo Greyhounds -:-

CANADA: QMJHL

01:00AmânatHalifax Mooseheads - Baie-Comeau Drakkar -:-
01:00AmânatSaint John Sea Dogs - Quebec Remparts -:-
02:00AmânatVictoriaville Tigres - Blainville-Boisbriand Armada -:-

CANADA: U Sports

01:00AmânatRyerson - Toronto -:-
02:30AmânatGuelph - Laurier -:-
23:30AmânatNipissing - UOIT -:-

DANEMARCA: Metal Ligaen

20:00Rodovre - Rungsted -:-

ELVEŢIA: National League

20:45Ajoie - Zug -:-
20:45Bern - Fribourg -:-
20:45Biel - Zurich -:-
20:45Davos - Lausanne -:-
20:45Langnau - Ambri-Piotta -:-
20:45Rapperswil - Servette -:-

ELVEŢIA: Swiss League

21:00Thurgau - Winterthur -:-

EUROPA: BeNe League

21:30Den Haag - Liege Bulldogs -:-
21:30Heerenveen - Mechelen -:-

FINLANDA: Mestis

18:30Hokki - Koovee -:-
18:30Kiekko-Pojat - Kettera -:-
18:30RoKi - TUTO -:-

FINLANDA: SM-sarja U20 - Retrogradare

17:30Sport U20 - RoKi U20 -:-

FINLANDA: SM-sarja U20 - Turul câștigătorilor

17:00Kärpät U20 - KalPa U20 -:-

FRANŢA: Ligue Magnus

21:00Briancon - Amiens -:-
21:00Chamonix Mont-Blanc - Bordeaux -:-
21:00Mulhouse - Cergy-Pontoise -:-
21:00Nice - Rouen -:-
21:30Gap - Anglet -:-

GERMANIA: DEL2

20:30Bad Nauheim - Kaufbeuren -:-
20:30Frankfurt Lowen - Tolzer Lowen -:-
20:30Freiburg - Selber -:-
20:30Landshut - Dresdner Eislowen -:-
20:30Lausitzer Fuchse - Kassel -:-
21:00Bayreuth - Heilbronner -:-
21:00Crimmitschau - Ravensburg -:-

GERMANIA: Oberliga North

21:00Erfurt - Essen -:-
21:00Halle - Crocodiles Hamburg -:-
21:00Hannover - Hammer Eisbaren -:-
21:00Herner - Trappers -:-
21:00Rostock - EC Hannover -:-
21:30Herford - Diez-Limburg -:-

GERMANIA: Oberliga South

20:30AmânatLindau - Fussen -:-
20:30AmânatRosenheim - Weiden -:-
21:00Hochstadter EC - Deggendorfer -:-
21:00Landsberg - Memmingen -:-
21:00Passau - Regensburg -:-
21:00AmânatRiessersee - Peiting -:-

KAZAKHSTAN: Championship

15:00AmânatKulager - Kokshetau -:-
15:00AmânatTemirtau - Kazzinc-Torpedo -:-
15:30AmânatAlmaty - Aktobe -:-

POLONIA: Polish Hockey League

19:00MMKS Podhale - Tychy -:-
19:00Sanok - Krakow -:-
19:00Unia Oswiecim - Katowice -:-
20:00Zaglebie - Jastrzebie -:-

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga - East

19:30Valasske Mezirici - Zdar nad Sazavou -:-

REPUBLICA CEHĂ: ELJ

15:00Olomouc U20 - Kladno U20 -:-
17:15Karlovy Vary U20 - Pardubice U20 -:-
18:00AZ Havirov U20 - Kometa Brno U20 -:-
18:00Ceske Budejovice U20 - Jihlava U20 -:-
18:00Liberec U20 - Litvinov U20 -:-
18:00Mlada Boleslav U20 - Chomutov U20 -:-
18:00Plzen U20 - Mountfield HK U20 -:-
18:00Vitkovice U20 - Sparta Praha U20 -:-
19:00Trinec U20 - Zlin U20 -:-

RUSIA: VHL

15:00Omskie Krylia - SKA Neva St. Petersburg -:-
17:30Tambov - Kurhan -:-
18:00AKM - Orsk -:-
18:00Voronezh - Mechel Chelyabinsk -:-
18:30HC Rostov - Gornyak -:-

RUSIA: MHL

10:00Stalnye Lisy - Belye Medvedi -:-
11:00Amurskie Tigry - Tayfun -:-
12:00Mikhaylov Academy U20 - Din. St. Petersburg -:-
14:00Atlant - Loko -:-
15:00Ladya - Loko-76 -:-
16:00MHC Spartak - SKA-Varyagi -:-
16:00AmânatSputnik Almetievsk - Irbis -:-
18:00Dyn. Moscow - Russkie Vityazi -:-
18:00SKA-1946 - Kapitan -:-
18:30HC Riga - Krylya Sovetov -:-

RUSIA: NMHL

16:30Progress Glazov - Kristall BDK -:-
18:00Bryansk - Rossosh -:-

SLOVACIA: Extraliga

18:30B. Bystrica - L. Mikulas -:-
18:30Spisska Nova Ves - Kosice -:-
19:00AmânatNitra - Nove Zamky -:-
19:00AmânatZvolen - Trencin -:-
20:30Michalovce - Presov -:-

SLOVACIA: 1. liga

18:00AmânatLevice - Ziar nad Hronom -:-
18:00AmânatSkalica - HC 19 Humenne -:-
18:30Trnava - Topolcany -:-
18:30AmânatZilina - Slovan Bratislava B -:-
19:00AmânatBrezno - Dubnica -:-
19:00Dubnica - Pov. Bystrica -:-
19:00AmânatPov. Bystrica - Martin -:-

SUA: AHL

02:00Charlotte Checkers - Springfield Thunderbirds -:-

SUEDIA: HockeyAllsvenskan

20:00AmânatBIK Karlskoga - Vita Hasten -:-
20:00IF Bjorkloven - Troja/Ljungby -:-
20:00Kristianstads - AIK -:-
20:00Modo - HV 71 -:-
20:00Mora - Almtuna -:-
20:00Vasteras - Tingsryds -:-
20:00Vasterviks IK - Sodertalje -:-

SUEDIA: AllEttan Södra

20:00Huddinge - Väsby -:-
20:00Karlskrona - Tyreso Hanviken -:-

SUEDIA: SuperElit U20 - Turul câștigătorilor

20:00Lulea U20 - AIK U20 -:-
20:00Rogle U20 - HV 71 U20 -:-
20:00Vaxjo U20 - Linkopings U20 -:-

SUEDIA: SuperElit U20 - Turul învinșilor

19:00Timra U20 - Oskarshamn U20 -:-
20:00Leksands U20 - Sodertalje U20 -:-

SUEDIA: SDHL Women

20:00HV 71 F - AIK F -:-
20:00Linkopings F - Brynäs F -:-
20:30Djurgardens F - Leksands F -:-
20:30Göteborg F - SDE HF F -:-

UCRAINA: Superleague

18:45Bilyi Bars - Kramatorsk -:-
19:00SK Sokil Kyiv - HC Mariupol -:-

UNGARIA: Erste Liga

17:00Fehervari Titanok - MAC Ujbuda -:-
18:30ACSH Gheorgheni - Brașov -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din hochei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.