Hochei » Mâine » Cote
Pariază de pe mobil la Unibet!
Cote oferite de Unibet - Pariază acum!
FINLANDA: Liiga - Play-off
17:00IFK Helsinki - Pelicans -:- [ 2.18 | 3.80 | 2.95 ]17:00Jukurit - Kärpät -:- [ 2.20 | 3.90 | 2.85 ]
17:00TPS Turku - Tappara -:- [ 2.88 | 3.95 | 2.17 ]
GERMANIA: DEL - Play-off
16:00Straubing - Schwenninger -:-ROMÂNIA: Campionatul National
18:30Steaua București - Sportul Studențesc -:-SUA: NHL
01:00Buffalo Sabres - New Jersey Devils -:- [ 2.55 | 4.25 | 2.35 ]18:30Florida Panthers - Detroit Red Wings -:-
21:30Minnesota Wild - Vegas Golden Knights -:-
22:00Edmonton Oilers - Anaheim Ducks -:-
00:00Arizona Coyotes - New York Rangers -:-
00:00Colorado Avalanche - Nashville Predators -:-
SUEDIA: SHL - Play-off
16:15Frolunda - Leksand -:- [ 2.10 | 3.80 | 3.10 ]ASIA: Liga Asiei - Play-off
08:00Red Eagles Hokkaido - HL Anyang -:-AUSTRIA: ICE Hockey League - Play-off
19:00Bolzano - Salzburg -:-BELARUS: Extraleague - Play-off
11:55Zhlobin - Gomel -:-CANADA: OHL - Play-off
01:00Brantford Bulldogs - Ottawa 67s -:-01:00Kitchener Rangers - Erie Otters -:-
01:00London Knights - Flint Firebirds -:-
01:35Oshawa Generals - Barrie Colts -:-
22:00Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves -:-
CANADA: WHL - Play-off
03:00Medicine Hat Tigers - Red Deer Rebels -:-03:00Moose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings -:-
03:00Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders -:-
03:00Swift Current Broncos - Lethbridge Hurricanes -:-
04:00Portland Winterhawks - Victoria Royals -:-
04:00Prince George Cougars - Spokane Chiefs -:-
04:00Wenatchee Wild - Kelowna Rockets -:-
04:05Everett Silvertips - Vancouver Giants -:-
CANADA: QMJHL - Play-off
00:00Cape Breton Eagles - Rimouski Oceanic -:-00:00Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan -:-
00:00Moncton Wildcats - Chicoutimi Sagueneens -:-
01:00Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders -:-
01:00Drummondville Voltigeurs - Saint John Sea Dogs -:-
01:00Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques -:-
01:00Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada -:-
01:00Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders -:-
22:00Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques -:-
22:00Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes -:-
00:00Cape Breton Eagles - Rimouski Oceanic -:-
00:00Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan -:-
00:00Moncton Wildcats - Chicoutimi Sagueneens -:-
00:00Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada -:-
CANADA: LNAH - Play-off
02:00Assurancia de Thetford Mines - St-Georges -:-02:00Riviere-du-Loup - Jonquiere Marquis -:-
02:00Sorel-Tracy - Petroliers Laval -:-
ELVEŢIA: National League - Play-off
21:00Lausanne - Davos -:- [ 1.81 | 4.00 | 3.50 ]21:00Zug - Bern -:- [ 1.81 | 3.90 | 3.55 ]
ELVEŢIA: MyHockey League - Play-off
19:30Chur - Seewen -:-ESTONIA: Hokiliiga - Play-off
16:00Viru Sputnik - Everest -:-16:30Narva PSK - Valk 494 -:-
EUROPA: Alps Hockey League - Play-off
19:00Vipiteno - Ritten -:-20:15Salzburg 2 - Cortina -:-
EUROPA: BeNe League - Play-off
20:30Liege Bulldogs - Neuwied -:-FINLANDA: Mestis - Play-off
17:00IPK - Hermes -:-17:00Kettera - Kiekko-Espoo -:-
FINLANDA: Mestis - Retrogradare
17:00Hokki - Pyry -:-FINLANDA: Suomi-sarja - Retrogradare
17:30Laser HT - S-Kiekko -:-FINLANDA: SM-sarja U20 - Play-off
17:00Ässät U20 - KooKoo U20 -:-FINLANDA: SM-sarja U20 - Retrogradare
13:10RoKi U20 - K-Vantaa U20 -:-15:00SaPKo U20 - TUTO U20 -:-
FRANŢA: Ligue Magnus - Play-off
21:15Grenoble - Bordeaux -:-FRANŢA: D1 - Play-off
19:00Nantes - Dunkerque Corsaires -:-19:05Epinal - Chambery -:-
GERMANIA: DEL2 - Play-off
18:00Kaufbeuren - Kassel -:-20:30Crimmitschau - Regensburg -:-
GERMANIA: DEL2 - Play out-uri
20:30Bietigheim/Bissingen - Selber -:-GERMANIA: Oberliga - Play-off
19:00Hannover - Heilbronner -:-19:30Weiden - Trappers -:-
ITALIA: IHL - Play-off
19:30Varese - Pergine -:-NORVEGIA: EHL - Play-off
17:00Storhamar - Frisk Asker -:- [ 1.56 | 4.50 | 4.35 ]REGATUL UNIT: Elite League
21:00Belfast - Glasgow -:-21:00Dundee - Manchester -:-
21:00Nottingham - Coventry -:-
21:00Sheffield - Cardiff -:-
21:15Fife - Guildford -:-
REPUBLICA CEHĂ: Chance Liga - Play-off
18:00Litomerice - Zlin -:-REPUBLICA CEHĂ: ELJ - Play-off
17:30Kometa Brno U20 - Sparta Praha U20 -:-18:00Trinec U20 - Karlovy Vary U20 -:-
RUSIA: KHL - Play-off
12:30Omsk - Yaroslavl -:-16:00Sp. Moscova - Magnitogorsk -:-
RUSIA: VHL - Play-off
14:00Yugra - Khimik -:-RUSIA: NMHL - Play-off
12:00Polot - Fakel -:-SLOVACIA: 1. liga - Play-off
18:30Zilina - Dubnica -:-SLOVACIA: 2. Liga - Play-off
18:30Bardejov - Senica -:-18:30Puchov - HK Detva -:-
SLOVENIA: IHL - Play-off
18:15Crvena zvezda - Triglav Kranj -:-SPANIA: LNHH - Play-off
14:00Majadahonda - Jaca -:-SUA: AHL
01:00Bridgeport Islanders - Charlotte Checkers -:-01:00Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds -:-
01:00Laval Rocket - Belleville Senators -:-
01:00Syracuse Crunch - Lehigh Valley Phantoms -:-
01:00Utica Comets - Providence Bruins -:-
02:00Chicago Wolves - Grand Rapids Griffins -:-
02:00Milwaukee Admirals - Rockford IceHogs -:-
02:00Texas Stars - Iowa Wild -:-
03:05Colorado Eagles - Abbotsford Canucks -:-
04:00Henderson Silver Knights - Bakersfield Condors -:-
04:00Tucson Roadrunners - San Diego Gulls -:-
21:00Laval Rocket - Belleville Senators -:-
21:15Cleveland Monsters - Rochester Americans -:-
23:00Utica Comets - Springfield Thunderbirds -:-
00:05Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley Phantoms -:-
SUA: ECHL
01:00Adirondack Thunder - Reading Royals -:-01:00Kalamazoo Wings - Cincinnati Cyclones -:-
01:00Trois-Rivieres Lions - Maine Mariners -:-
01:05Greenville Swamp Rabbits - South Carolina Stingrays -:-
01:05Norfolk Admirals - Atlanta Gladiators -:-
01:05Worcester Railers - Newfoundland -:-
01:15Toledo Walleye - Wheeling Nailers -:-
01:30Florida Everblades - Jacksonville IceMen -:-
01:30Savannah Ghost Pirates - Orlando Solar Bears -:-
02:00Fort Wayne Komets - Indy Fuel -:-
02:20Tulsa Oilers - Wichita Thunder -:-
02:35Kansas City - Iowa Heartlanders -:-
03:05Rapid City Rush - Allen Americans -:-
03:10Utah Grizzlies - Idaho Steelheads -:-
21:00Trois-Rivieres Lions - Maine Mariners -:-
00:05Norfolk Admirals - Atlanta Gladiators -:-
00:05South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits -:-
SUA: FPHL
01:05Port Huron Prowlers - Binghamton Black Bears -:-01:30Danbury Hat Tricks - Watertown Wolves -:-
01:35Carolina Thunderbirds - Wytheville -:-
01:35Motor City Rockers - Columbus River Dragons -:-
02:30Baton Rouge - Mississippi Sea Wolves -:-
00:05Motor City Rockers - Binghamton Black Bears -:-
00:07Elmira River Sharks - Watertown Wolves -:-
SUA: SPHL
01:05Roanoke Dawgs - Fayetteville Marksmen -:-01:35Knoxville Ice Bears - Huntsville Havoc -:-
02:05Birmingham Bulls - Macon Mayhem -:-
02:05Pensacola Ice Flyers - Evansville Thunderbolts -:-
02:10Quad City Storm - Peoria Rivermen -:-
SUA: USHL
01:05Youngstown Phantoms - Madison Capitols -:-02:05Cedar Rapids - Muskegon Lumberjacks -:-
02:05Dubuque Fighting Saints - SUA U18 -:-
02:05Fargo Force - Waterloo Black Hawks -:-
02:05Green Bay Gamblers - Chicago Steel -:-
02:05Lincoln Stars - Sioux Falls Stampede -:-
02:05Omaha Lancers - Tri-City Storm -:-
02:05Sioux City - Des Moines Buccaneers -:-
SUA: NCAA - Play-off
23:00Michigan State Spartans - Western Michigan Broncos -:- [ 1.81 | 4.60 | 3.45 ]23:30Wisconsin Badgers - Quinnipiac Bobcats -:- [ 2.25 | 4.00 | 2.70 ]
02:30North Dakota Fighting Hawks - Michigan Wolverines -:- [ 2.30 | 4.35 | 2.55 ]
SUEDIA: AllEttan Play Off-uri - Grupa promovare
17:00Kristianstad - Halmstad -:- [ 1.77 | 4.20 | 3.50 ]18:00Piteå - Vimmerby -:- [ 2.38 | 4.20 | 2.33 ]
19:00Brodernas/Vasby - Hudiksvall -:- [ 2.06 | 4.10 | 2.75 ]
SUEDIA: SuperElit U20 - Retrogradare
17:00Hanvikens U20 - Oskarshamn U20 -:-18:00Västerås U20 - Malmo U20 -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din hochei - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.