REFRESH

Handbal » Azi » Toate meciurile

FRANŢA: Starligue

18:00St. Raphael - Nantes -:-

GERMANIA: Bundesliga

15:00Melsungen - Fuchse Berlin -:-
17:05Göppingen - Gummersbach -:-
17:05Kiel - Hamburg -:-
17:05Stuttgart - Bergischer -:-

SPANIA: Liga ASOBAL

13:00Atl. Valladolid - Morrazo Cangas -:-
18:00Cisne - Granollers -:-

BELGIA: Division 1

19:00Hubo Handbal 2 - Tournai -:-
21:00Kraainem - Merksem -:-
21:15Gent - Eynatten-Raeren -:-
21:15Houthalen - Izegem -:-
21:15Kortrijk - Sasja KV -:-

BULGARIA: A RHG

17:00Spartak Varna - Dobrudja -:-
14:00Chardafon Gabrovo - HK Levski -:-
14:00Lokomotiv Gorna - Shumen -:-

CROAŢIA: Premijer liga

18:00Gorica - Varazdin -:-
18:00Sesvete - Porec -:-
19:00Kastela - Zamet -:-
20:00Metkovic - Rudar -:-

DANEMARCA: Herre Handbold Ligaen

19:00GOG - Aalborg -:-

DANEMARCA: 1. Division

15:00Skive - Roskilde -:-
16:00Tønder - FIF -:-

ELVEŢIA: NLA

17:00Suhr - Bern -:-

ESTONIA: Meistriliiga

17:00HC Tallinn - Viljandi -:-

EUROPA: BENE-League

20:00KRAS/Volendam - Haacht -:-
21:15Hubo Handbal - Aalsmeer -:-
21:15Vise - Bevo HC -:-

EUROPA: Golden League - Denmark Women

14:30Elveţia F - Olanda F -:-
17:00Danemarca F - Norvegia F -:-

FRANŢA: Proligue

17:00Caen - Frontignan -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga Women

17:00Leipzig F - Rosengarten F -:-

GRECIA: A1

15:15Olympiacos SFP - Pylaias -:-

ISLANDA: Olis Deildin

17:00IBV Vestmannaeyjar - Hordur -:-

LETONIA: SynotTip Virsliga

14:30Latgols - ASK/LSPA -:-
16:00Dobeles Tenax - HK Ogre/Miandum -:-

LUME: Amicaluri Internaționale Feminin

18:15Franţa F - Germania F -:-

LUXEMBURG: AXA League - Primul tur

19:00Mersch - Rumelange -:-

MACEDONIA DE NORD: Superleague

18:00Alkaloid - Struga -:-
18:00Eurofarm Pelister 2 - Skopje 2020 -:-

MUNTENEGRU: Prva liga

19:00Brskovo - Buducnost -:-
19:00Budvanska - Danilovgrad -:-
20:00Komovi - Berane -:-
14:00Mornar - Jedinstvo -:-
19:00HC Rudar - Lovcen -:-
21:00Sutjeska Niksic - Partizan Tivat -:-

NORVEGIA: REMA 1000-ligaen

19:00Runar - Naerbo -:-
19:00Sandnes - Baekkelaget -:-

NORVEGIA: 1. Division

16:00Fyllingen - Herulf -:-
16:00Sandefjord TIF - Follo -:-
17:00Nordstrand - Ryger Stavanger -:-
18:00Bergen - Oslo-Studentenes IK -:-
19:00Ros - Charlottenlund -:-
20:00Viking TIF - Melhus -:-

OLANDA: Eredivisie

20:00Aalsmeer 2 - Vrone/Berdos -:-
20:00Dynamico - Emmen -:-
20:00Houten - Havas -:-
21:30Quintus - Hellas -:-
21:40EHC - Arnhem -:-
22:00KRAS/Volendam 2 - Hercules -:-
15:00Feyenoord - PSV Handbal -:-

OLANDA: Eredivisie Women

21:00PSV Handbal F - JuRo Unirek F -:-

POLONIA: Superliga

13:05Lomza Kielce - Gwardia Opole -:-
14:00Wisla Plock - Piotrkowianin Piotrków -:-
16:00Ostrow Wielkopolski - Wybrzeze Gdansk -:-
18:00Unia Tarnow - Szczecin -:-
19:30Zabrze - Kalisz -:-

POLONIA: Central League

17:00Slask - Zamosc -:-
18:00Przemysl - Stal Mielec -:-

POLONIA: I Liga

18:00Koscierzyna - Gryfino -:-
18:00Zielona Gora - Legnica -:-
18:30Konstantynow Lodzki - Trojka Ostroleka -:-
19:00Ciechanow - Wisla Plock II -:-
19:00Przeworsk - Krakow -:-
19:00Swiebodzin - Real Astromal Leszno -:-
19:00Zawadzkie - Wisla Sandomierz -:-
19:30Oborniki Slaskie - Koscian -:-
20:00Katy Wroclawskie - Dziewiatka Legnica -:-
20:00Ostrowiec - Konskie -:-
12:30AWF Warszawa - Zwolen -:-
16:00Chrzanow - ZPRP Kielce II -:-
16:00Gorzyce Wielkie - Nowa Sol -:-
16:00Jeziorak - Szczypiorniak Olsztyn -:-
16:00Warszawianka - UW Warszawa -:-
17:00UMCS Lublin - ZPRP Kielce -:-
19:00Grunwald Poznan - Wolsztyn -:-

POLONIA: I Liga Women

19:30Varsovia F - Lodz F -:-

PORTUGALIA: Andebol 1

19:00Madeira SAD - Maia-Ismai -:-

SERBIA: ARKUS Liga

19:00Dubocica - Radnicki -:-

SLOVACIA: Extraliga

17:00Martin - Povazska Bystrica -:-
17:00Presov - Modra -:-

SLOVENIA: 1. NLB Liga

17:00Celje - Koper -:-

SLOVENIA: 1.Liga Feminin

19:00RK Ljubljana F - Logatec F -:-
20:00Koper F - Olimpija F -:-

SPANIA: Division de Honor Plata

22:00Villa de Aranda - Nava -:-

SUEDIA: Handbollsligan

17:00Hammarby - Helsingborg -:-

SUEDIA: Allsvenskan

17:00Drott - Skanela -:-
17:00IFK Karlskrona - Varberg -:-

SUEDIA: Allsvenskan Feminin

14:45Helsingborg F - Tyresö F -:-
15:00Eslov F - Örebro F -:-
18:00Aranas F - Skanela F -:-
19:00Eskilstuna F - AIK F -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din handbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.