REFRESH

Baseball » Mâine » Toate meciurile

COREEA DE SUD: KBO

08:00Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles -:-
12:00KT Wiz Suwon - Doosan Bears -:-
12:00LG Twins - Lotte Giants -:-
12:00NC Dinos - Samsung Lions -:-
12:00SSG Landers - KIA Tigers -:-

JAPONIA: NPB

08:00Chiba Lotte Marines - Rakuten Gold. Eagles -:-
08:00Chunichi Dragons - Hanshin Tigers -:-
08:00Hiroshima Carp - Yomiuri Giants -:-
08:00Nippon Ham Fighters - Orix Buffaloes -:-
12:00Seibu Lions - Fukuoka S. Hawks -:-
12:00Yakult Swallows - Yokohama Baystars -:-

MEXIC: LMB

23:00Veracruz - Toros de Tijuana -:-
03:00Mexic - Quintana Roo -:-
03:00Puebla - Dos Laredos -:-
03:30Guadalajara - Oaxaca -:-
03:30Laguna - Tabasco -:-
03:30Monclova - Aguascalientes -:-
03:30Monterrey - Leon -:-
03:30Saltillo - Campeche -:-
03:35Durango - Yucatan -:-
00:00Mexic - Quintana Roo -:-
00:00Puebla - Dos Laredos -:-

SUA: MLB

01:05Philadelphia Phillies - St.Louis Cardinals -:-
01:05Washington Nationals - Miami Marlins -:-
01:40Cincinnati Reds - Atlanta Braves -:-
02:05Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers -:-
02:10Cleveland Guardians - New York Yankees -:-
02:10Detroit Tigers - Kansas City Royals -:-
02:10New York Mets - Texas Rangers -:-
03:10Colorado Rockies - Arizona Diamondbacks -:-
03:10Houston Astros - Los Angeles Angels -:-
03:10Minnesota Twins - Baltimore Orioles -:-
05:10Los Angeles Dodgers - San Diego Padres -:-
05:10Seattle Mariners - Oakland Athletics -:-
05:15San Francisco Giants - Chicago White Sox -:-
19:07Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays -:-
21:10Minnesota Twins - Baltimore Orioles -:-
23:05Philadelphia Phillies - St.Louis Cardinals -:-
23:05Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers -:-
23:05San Francisco Giants - Chicago White Sox -:-
23:05Washington Nationals - Miami Marlins -:-
23:10Cincinnati Reds - Atlanta Braves -:-
23:10Detroit Tigers - Kansas City Royals -:-
23:10Houston Astros - Los Angeles Angels -:-
23:10New York Mets - Texas Rangers -:-
23:10Seattle Mariners - Oakland Athletics -:-

AUSTRIA: Bundesliga

14:00Dornbirn - Traiskirchen -:-
15:00ASAK Athletics - Hard Bulls -:-
15:00Wr. Neustadt - Schwechat -:-
16:30Dornbirn - Traiskirchen -:-
17:30ASAK Athletics - Hard Bulls -:-
17:30Wr. Neustadt - Schwechat -:-

BELGIA: Division 1 - Turul câștigătorilor

13:30Brasschaat Braves - Hoboken -:-
15:30Borgerhout Squirrels - Brussels Kangaroos -:-
15:30Deurne Spartans - Mortsel Stars -:-
16:30Brasschaat Braves - Hoboken -:-

BELGIA: Division 1 - Turul învinșilor

13:30Gent Knights - MSG Phoenix -:-
13:30Namur Angels - Zonhoven Tigers -:-
16:30Gent Knights - MSG Phoenix -:-
16:30Namur Angels - Zonhoven Tigers -:-

ELVEŢIA: NLA

19:00Zurich Challengers - Hunenberg Unicorns -:-

GERMANIA: Bundesliga North

14:00Cologne - Hamburg -:-
14:00Dohren - Dortmund -:-
17:30Cologne - Hamburg -:-
17:30Dohren - Dortmund -:-
19:00Berlin Flamingos - Bonn -:-

GERMANIA: Bundesliga South

14:00Tubingen - Munchen-Haar -:-
15:00Heidenheim - Guggenberger -:-
15:00Mainz - Stuttgart -:-
17:30Tubingen - Munchen-Haar -:-

ITALIA: Serie A1 - Turul câștigătorilor

16:30Nettuno - BBC Grosseto -:-
17:00Collecchio - Fortitudo 1953 -:-
17:00Parma - Torino -:-
17:00San Marino - Horta di Godo -:-
21:00San Marino - Horta di Godo -:-
21:30Collecchio - Fortitudo 1953 -:-
21:30Nettuno - BBC Grosseto -:-
21:30Parma - Torino -:-

ITALIA: Serie A1 - Turul învinșilor

16:00Ronchi - Cervignano -:-
16:30Crocetta - Rimini -:-
16:30Torre Pedrera - Macerata -:-
16:30Verona - Padova -:-
21:00Verona - Padova -:-
21:30Crocetta - Rimini -:-
21:30Ronchi - Cervignano -:-
21:30Torre Pedrera - Macerata -:-

LITUANIA: LBL - Turul câștigătorilor

11:00Titanai Utena - BK Vilnius -:-
14:00Titanai Utena - BK Vilnius -:-

OLANDA: Hoofdklasse - Turul câștigătorilor

15:00Curacao Neptunus - Twins -:-
15:00HCAW - L&D Amsterdam -:-

OLANDA: Hoofdklasse - Turul învinșilor

14:30Storks - Hoofddorp Pioniers -:-
15:00DSS/Kinheim - Amersfoort -:-

REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Retrogradare

14:00Hluboka - Blansko -:-
14:00Kotlarka Prague - Jablonec -:-
14:00Olomouc - Technika Brno -:-
17:00Kotlarka Prague - Jablonec -:-
17:00Olomouc - Technika Brno -:-

REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Turul câștigătorilor

14:00Draci Brno - Eagles Prague -:-
14:00Tempo Prague - Hrosi Brno -:-
17:00Tempo Prague - Hrosi Brno -:-
17:00Trebic - Ostrava -:-

RUSIA: Championship

11:00GBU COL Moscow - Yunost Moscow -:-
11:00Petersburg - Meteor Balashikha -:-
15:00Meteor Balashikha - Petersburg -:-
15:00Yunost Moscow - GBU COL Moscow -:-

SPANIA: Division de Honor

11:30Valencia - Valencia -:-
12:00Tenerife - Navarra -:-
12:30San Inazio - Zaragoza -:-
15:00Valencia - Valencia -:-
15:30Tenerife - Navarra -:-
16:00San Inazio - Zaragoza -:-

SUA: IL

01:35Scranton/WB - Buffalo Bisons -:-
01:35Syracuse Mets - Lehigh Valley IronPigs -:-
02:04Charlotte Knights - Durham Bulls -:-
02:05Norfolk Tides - Gwinnett Stripers -:-
02:05Rochester Red Wings - Worcester -:-
02:05Toledo Mud Hens - Louisville Bats -:-
03:05Memphis Redbirds - Jacksonville -:-
03:05Nashville Sounds - Indianapolis Indians -:-
03:07St. Paul - Omaha Storm Chasers -:-
03:08Iowa Cubs - Columbus Clippers -:-

SUA: PCL

03:35El Paso Chihuahuas - Oklahoma City Dodgers -:-
04:05Albuquerque Isotopes - Sugar Land -:-
04:35Sacramento River Cats - Reno Aces -:-
05:05Las Vegas Aviators - Round Rock Express -:-
05:05Tacoma Rainiers - Salt Lake Bees -:-

SUEDIA: Elitserien

14:00Sundsvall - Rattvik -:-
17:00Sundsvall - Rattvik -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din baseball - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.