Baschet » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
EUROPA: Euroliga
19:45Fenerbahce - Alba Berlin -:-21:30Real Madrid - Crvena zvezda -:-
21:30Virtus Bologna - Panathinaikos -:-
EUROPA: Eurocup - Play-off
19:45Besiktas - JL Bourg -:-21:30London Lions - Paris -:-
ROMÂNIA: Divizia A - Turul câștigătorilor
18:00CSM Oradea - Dinamo București -:-18:00U-BT Cluj-Napoca - CSM Constanta -:-
19:30FC Argeș Basketball - Voluntari -:-
ROMÂNIA: Divizia A - Turul învinșilor
18:00BC Timisoara - Valcea -:-18:00CSM Focșani - Laguna Bucuresti -:-
18:00Municipal Galati - Petrolul Ploiesti -:-
18:00SCM Craiova - CSM Târgu Jiu -:-
SUA: NBA
01:30Atlanta Hawks - Boston Celtics 123:122ot02:00New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks 107:100
TURCIA: Super Lig
17:00Buyukcekmece - Samsunspor -:-17:00Çağdaş Bodrum Spor - Galatasaray -:-
19:30Bursaspor - Tofas -:-
ARGENTINA: Liga A
01:00Obras - Platense 90:8503:00La Union - Boca Juniors 83:81
ASIA: Asia Cup 3x3
08:15Noua Zeelandă 3x3 - Malaezia 3x3 -:-08:40Mongolia 3x3 - Sri Lanka 3x3 -:-
10:00Qatar 3x3 - Malaezia 3x3 -:-
13:20Mongolia 3x3 - Thailanda 3x3 -:-
13:45Noua Zeelandă 3x3 - Qatar 3x3 -:-
14:35Thailanda 3x3 - Sri Lanka 3x3 -:-
ASIA: Asia Cup 3x3 Women
09:05China 3x3 W - Taiwan 3x3 W -:-09:35Mongolia 3x3 W - Malaezia 3x3 W -:-
10:25China 3x3 W - Singapore 3x3 W -:-
12:30Mongolia 3x3 W - Filipine 3x3 W -:-
12:55Taiwan 3x3 W - Singapore 3x3 W -:-
14:10Malaezia 3x3 W - Filipine 3x3 W -:-
AUSTRALIA: NBL1 Central
09:15West Adelaide Bearcats - South Adelaide Panthers -:-AUSTRALIA: NBL1 Central Women
07:30West Adelaide Bearcats F - South Adelaide Panthers F -:-AUSTRIA: Superliga - Turul câștigătorilor
20:00Klosterneuburg - Wels -:-BELARUS: Premier League Women
15:00Gomel 2 F - Horizont Minsk 2 F -:-BOLIVIA: Libobasquet
01:00Basquetbol La Paz - Pichincha Potosi 75:87BRAZILIA: NBB
00:30Brasilia - Bauru 84:10300:30Pato - Corinthians Paulista 100:87
01:00Vasco - Paulistano 73:70
02:00Flamengo - Sao Paulo 88:78
00:30Uniao Corinthians - Franca -:-
BRAZILIA: LBF Women
00:30Blumenau F - Ituano F 60:74BULGARIA: NBL - Turul învinșilor
19:00Minyor - Levski -:-CANADA: Super League
23:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken 153:10001:00KW Titans - Lebanon Leprechauns 105:97
CHILE: LNB
00:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-CHILE: LNB 2
02:00Luis Matte Larrain - Boston C. C. 73:62CHINA: CBA
13:35Beijing - Jilin -:-13:35Guangdong - Zhejiang Guangsha -:-
13:35Nanjing Tongxi - Shanxi Zhongyu -:-
13:35Tianjin - Guangzhou -:-
CHINA: WCBA Women - Play-off
13:30Guangdong F - Shanghai F -:-13:30Inner Mongolia F - Shandong F -:-
13:30Jiangsu Phoenix F - Zhejiang Golden Bulls F -:-
13:30Sichuan F - Shanxi Xing Rui F -:-
COREEA DE SUD: KBL
12:00KCC Egis - Mobis Phoebus -:-CROAŢIA: Premijer liga
18:00Dubrovnik - Split -:-20:00Zabok - Skrljevo -:-
ELVEŢIA: SB League - Play-off
20:30Vevey Riviera - Neuchatel -:-ELVEŢIA: SB League Women - Play-off
21:00BBC Troistorrents F - Nyon F -:-21:15Pully F - Fribourg F -:-
EUROPA: BNXT League - Turul câștigătorilor
21:00Den Bosch - Limburg -:-EUROPA: Latvia-Estonian League - Play-off
14:00VEF Riga - Rigas Zelli -:-17:00Ventspils - Tartu Ulikool -:-
19:00BC Kalev/Cramo - Pärnu -:-
EUROPA: Liga Unike
17:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-20:00Trepca - Sigal Prishtina -:-
EUROPA: WBBL Women - Play-off
16:15TTT Riga F - Kibirkstis Vilnius F -:-19:00LCC F - Klaipedos Neptunas F -:-
FINLANDA: I Divisioona A - Play-off
18:30ToPo - Raiders Basket -:-FINLANDA: Korisliiga Women - Play-off
16:00Vimpelin Veto F - PeKa F -:-FINLANDA: I Divisioona Women - Play-off
17:00BC Nokia F - Puhuttaret F -:-19:00Torpan Pojat Helsinki II F - Turun NMKY F -:-
FRANŢA: Pro B
21:00Angers - Vichy -:-21:00Chalons-Reims - Fos-sur-Mer -:-
21:00La Rochelle - Lille -:-
21:00Nantes - Orleans -:-
21:30Antibes - ASA -:-
21:30Pau-Orthez - Aix-Maurienne -:-
21:30St. Chamond - Evreux -:-
FRANŢA: Espoirs U21
20:00Gravelines-Dunkerque U21 - Le Portel U21 -:-ISRAEL: Liga Leumit
12:00Gilboa Galil - Elitzur Ashkelon -:-13:15Hapoel Bnei Kfar Kasem - Ramat Hasharon -:-
ITALIA: Serie A2
21:45Udine - Treviglio -:-JAPONIA: B2.League
12:00Ehime Orange Vikings - Fukuoka -:-LITUANIA: NKL - Play-off
19:00Suduva-Mantinga - Kretinga -:-LITUANIA: Moteru Lyga Women - Play-off
17:30Aistes LSU Kaunas F - Siauliai F -:-POLONIA: Basket Liga
18:30Torun - Dabrowa Gornicza -:-20:00GTK Gliwice - Legia -:-
POLONIA: 1. Liga
19:00AWF Katowice - GKS Tychy -:-20:00Starogard Gdanski - Pelplin -:-
PORTUGALIA: Proliga - Turul câștigătorilor
18:00Maia - Santo Andre -:-PORTUGALIA: Taca da Liga - Grupe
22:00FC Porto - Vitoria -:-REGATUL UNIT: BBL
21:30Plymouth City Patriots - Cheshire Phoenix -:-21:45Sheffield Sharks - Leicester Riders -:-
REGATUL UNIT: WBBL Women
21:30Caledonia Gladiators F - BA London Lions F -:-REPUBLICA CEHĂ: ZBL Women - Play-off
19:30Hradec Kralove F - Slavia Prague F -:-20:00Chomutov F - KP Brno F -:-
REPUBLICA CEHĂ: ZBL Women - Play out-uri
19:30Brandys nad Labem F - Slovanka F -:-ROMÂNIA: Liga National Women - Locurile 5-8
13:00Cluj Napoca F - FCM Târgu Mureş F -:-ROMÂNIA: Liga National Women - Play-off
18:30Sepsi S. F - Arad F -:-19:00CSM Constanta F - Municipal Targoviste F -:-
SERBIA: First League
18:00Mladost Zemun - Leskovac Zdravlje -:-19:00Zlatibor - OKK Novi Pazar -:-
SERBIA: 1. ZLS Women
21:30Duga F - Partizan F -:-SLOVENIA: Liga Nova KBM
20:00Ilirija - Rogaska -:-SPANIA: LEB Oro
21:00Estela - Oviedo -:-21:45Alicante - Real Betis -:-
22:00Fuenlabrada - Ourense -:-
SUA: NBA G League
01:00College Park Skyhawks - Maine Celtics 132:12201:00Grand Rapids Gold - Cleveland Charge 86:105
02:00Oklahoma City Blue - Texas Legends 132:113
04:00Ontario Clippers - G League Ignite 113:102
SUA: NCAA - Play-off
01:09Arizona - Clemson 72:7701:39UConn - San Diego State 82:52
03:39North Carolina - Alabama 87:89
04:09Iowa State - Illinois 69:72
TAIWAN: SBL
11:00Taiwan Beer - Bank of Taiwan -:-13:00Yulon Luxgen Dinos - Changhua -:-
TAIWAN: P. League+
13:00Formosa Dreamers - Kaohsiung Steelers -:-TAIWAN: WSBL Women
Sfert 2Cathay Life F - Taipower F 29:2909:00Taiyuan F - Chunghua Telecom F -:-
TURCIA: TBL
14:30Bornova - Cayirova -:-16:00Balıkesir BŞB - Final Spor -:-
TURCIA: KBSL Women - Play-off
13:30CBK Mersin F - Besiktas F -:-18:00Fenerbahce F - Galatasaray F -:-
URUGUAY: Liga Uruguaya - Turul învinșilor
02:00Malvin - Bigua 103:9102:15Goes - Urupan 73:79
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.