REFRESH

Baschet » Azi » Toate meciurile

FRANŢA: LNB

16:15Strasbourg - Nancy -:-
18:00Monaco - Roanne -:-
20:00Pau-Orthez - Limoges -:-

ITALIA: Liga A

18:00Tortona - Trento -:-
18:30Verona - Brindisi -:-
19:15Milano - Brescia -:-
19:30Venezia - Scafati -:-
20:00Trieste - Pesaro -:-
20:30Varese - Sassari -:-
21:30Basket Napoli - Virtus Bologna -:-

ROMÂNIA: Romanian Cup

17:00CSM Oradea - BCM Pitesti -:-
17:30CSM Focșani - Municipal Galati -:-
18:00SCM Craiova - Laguna Bucuresti -:-
18:30Miercurea Ciuc - CSM Targu Mures -:-
19:00CSM Târgu Jiu - BC Timisoara -:-
19:00U-BT Cluj-Napoca - BC Steaua Bucuresti -:-

SPANIA: ACB

13:30Breogan - Fuenlabrada -:-
13:30Real Madrid - Obradoiro CAB -:-
18:00Bilbao - Real Betis -:-
18:00Unicaja - Gran Canaria -:-
19:30Valencia - Joventut -:-
21:00Barcelona - Baskonia -:-

SUA: NBA - Pre-sezon

Sfert 1Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies 12:13
08:00Washington Wizards - Golden State Warriors -:-
20:00Boston Celtics - Charlotte Hornets -:-

TURCIA: Super Lig

13:00Anadolu Efes - Galatasaray -:-
15:30Fenerbahce - Bahcesehir Kol. -:-
18:00Gaziantep - Bursaspor -:-

AMERICA DE SUD: Liga Sud-American - Preliminar

01:00Punto Rojo - San Martin 76:83
04:00Titanes de Barranquilla - Sorocabana -:-

AUSTRALIA: NBL

06:00Melbourne United - NZ Breakers -:-
08:00Perth Wildcats - Brisbane Bullets -:-

AUSTRIA: Superliga

18:30Furstenfeld - Traiskirchen -:-
18:30Kapfenberg - Vienna Timberwolves -:-
18:30UBSC Graz - St. Polten -:-
18:30Wels - Klosterneuburg -:-

AUSTRIA: Cupa

16:00Raiders Tirol - Jennersdorf -:-
18:00Wagram - Mistelbach -:-

AUSTRIA: Superliga Women

16:00AmânatDBB LZ OO F - UBSC-DBBC Graz F -:-
19:00Basket Flames F - UBI Graz F -:-

BAHRAIN: Premier League

17:30Al Muharraq - ISSA Town -:-
19:30Al Ahli - Samaheej -:-

BELARUS: Premier League

13:00Tsmoki Minsk 3 - Mogilev -:-
14:00Brest - Grodno GrSU -:-
15:30SDUSHOR Minsk - Rubon II -:-

CHILE: Copa Chile

00:00Valdivia - Liceo Pablo Neruda 79:59
01:00U. De Concepcion - Truenos De Talca 106:62
01:30Liceo Curico - Tinguiririca 49:68
Sfert 4Tomas Lawrence - Manquehue 72:58
Sfert 3Ancud - CDSC Osorno 69:35
02:00AmânatArabe Valparaiso - Sportiva Italiana -:-
02:00AmânatEspanol de Talca - Municipal Chillan -:-
02:00AmânatEspanol Osorno - Las Animas -:-
02:00AmânatStadio Italiano - Puente Alto -:-
Sfert 3Leones Quilpue - Brisas 43:15
Sfert 1CD Puerto Varas - Deportes Castro 13:9

COLUMBIA: LBP - Clasura

00:00Bucaros - Corsarios Cartagena 69:78
04:15Sabios de Manizales - Team Cali -:-

COREEA DE SUD: KBL Cup

08:00Wonju DB - Suwon KT -:-
10:00Mobis Phoebus - KoGas -:-

CROAŢIA: Prva Liga

18:00Omis - Kastela -:-
20:30KK Zagreb - Sonik Puntamika -:-

CROAŢIA: Premijer Liga Women

18:30Brod na Savi F - Split F -:-
16:30Orka F - Pula Moviter F -:-
21:00Tresnjevka 2009 F - Novi Zagreb F -:-

DANEMARCA: Basketligaen

16:00Horsens - Copenhaga -:-
16:00Næstved - Herlev Wolfpack -:-

DANEMARCA: Kvindebasketligaen Women

18:15Amager F - Aabyhoj F -:-
17:30Falcon F - Sisu F -:-

ELVEŢIA: SB League

17:00Swiss Central Basket - Vevey Riviera -:-

EUROPA: ABA League

18:00Cibona - Partizan -:-
20:00Buducnost - Split -:-
22:00Cedevita Olimpija - Borac -:-

EUROPA: BNXT League

15:00Zwolle - Den Bosch -:-
16:00Circus Brussels - Mechelen -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

17:00Ventspils - Valmiera Glass Via -:-

FILIPINE: Commissioners Cup

11:30Rain Or Shine Paint. - Terrafirma Dyip -:-
13:45Meralco Bolts - Ginebra Kings -:-

FINLANDA: I Divisioona Women

14:00Tapiolan Honka II F - Jyvaskyla BA F -:-
17:00BC Nokia F - Puhuttaret F -:-
17:00HNMKY F - HyPo F -:-
17:00Pyrinto II F - Kataja F -:-
17:00Turun NMKY F - HBA F -:-

FRANŢA: Espoirs U21

14:30Monaco U21 - Roanne U21 -:-

GERMANIA: BBL

16:00Bamberg - Alba Berlin -:-
16:00AmânatGottingen - Chemnitz -:-
16:00Heidelberg - Ludwigsburg -:-
19:00Crailsheim Merlins - Oldenburg -:-

GERMANIA: Pro A

18:00Bochum - G. Dusseldorf -:-
18:00Phoenix Hagen - Munster -:-

GERMANIA: Pro B

18:00Koln - Vechta 2 -:-
18:00Wedel - RSV Eintracht -:-
19:00Bayern 2 - Hanau -:-

GRECIA: Super Cup

17:00Kolossos Rhodes - Promitheas -:-
21:00Panathinaikos - Olympiakos -:-

IRLANDA: SuperLeague

20:30Neptune - UCC Demons -:-
21:30Templeogue - Maree -:-

ITALIA: Serie A2

17:00Basket Torino - Stella Azzurra -:-
19:00Baltur Cento - Fortitudo Bologna -:-
19:00Cremona - Assigeco Piacenza -:-
19:00Ferrara - Udine -:-
19:00Forli - Mantova -:-
19:00NPC Rieti - JuVi Cremona -:-
19:00Pallacanestro Nardo - Chiusi -:-
19:00Ravenna - Pistoia -:-
19:00San Severo - Rimini -:-
19:00Trapani - Agrigento -:-

ITALIA: Serie A1 Women

15:00Faenza F - Venezia F -:-
17:15Campobasso F - Lucca F -:-
19:30Sassari F - Brixia F -:-

JAPONIA: B.League

07:05Niigata - Shimane -:-
07:05Toyama - Sun Rockers Shibuya -:-
07:30Hiroshima D. - Yokohama -:-
08:05Hokkaido - Akita -:-
09:05Chiba - Osaka -:-
09:05Gunma - Shiga -:-
09:05Ibaraki Robots - Nagoya Fighting Eagles -:-
09:05Kyoto - Sendai -:-
09:05NeoPhoenix - Brave Thunders -:-
09:05Shinshu - Alvark -:-
12:05Ryukyu - Utsunomiya Brex -:-

KOSOVO: Superliga

18:00Vellaznimi - Peja -:-
20:00Prizreni - Golden Eagle Ylli -:-

LITUANIA: LKL

17:20Gargzdu - Lietkabelis -:-
19:30Zalgiris Kaunas - Siauliai -:-

LUME: Club Friendly

18:30Posusje (Bih) - Mrkonjic Grad (Bih) -:-
20:30Spars Ilidza (Bih) - Promo (Bih) -:-

LUME: World Tour Cebu 3x3 - Play-off

11:00Antwerp Giants 3x3 - Saitama 3x3 -:-
11:25Ulaanbaatar 3x3 - Utsunomiya 3x3 -:-
12:00Riga 3x3 - Lausanne 3x3 -:-
12:25Amsterdam 3x3 - Omaha 3x3 -:-

LUXEMBURG: Total League

18:30Esch - Bertrange -:-
19:00Soleuvre - Ettelbruck -:-

LUXEMBURG: Total League Women

16:30Esch F - Bertrange F -:-
16:30Soleuvre F - Ettelbruck F -:-

NORVEGIA: BLNO

16:00Fyllingen - Tromso -:-
18:00Ammerud - Nidaros Jets -:-
18:00Kongsberg Miners - Oppsal -:-
19:00Bærum - Froya -:-

OLANDA: WBL Women

21:15Binnenland F - Jolly Jumpers F -:-

PARAGUAY: LNB - Clasura

02:30Colonias Gold - Felix Perez Cardozo -:-

POLONIA: Energa Basket Liga

16:30Torun - Gdynia -:-
18:30Czarni Slupsk - Ostrow Wielkopolski -:-
20:30Szczecin - Zielona Gora -:-

POLONIA: 1. Liga

19:00Poli. Opolska - Pelplin -:-
19:00Turow Zgorzelec - GKS Tychy -:-
20:00Slask Wroclaw II - Lublin 2 -:-

PORTUGALIA: LPB

23:00Oliveirense - Esgueira 80:71

PORTUGALIA: LFB Women

13:00Natacao F - Benfica F -:-
17:00Gdessa Barreiro F - CDEFF F -:-
18:00Galitos F - CAB Madeira F -:-
18:30AD Vagos F - Uniao Sportiva F -:-

REGATUL UNIT: BBL

19:00Manchester Giants - Plymouth City Patriots -:-
19:30Cheshire Phoenix - Newcastle Eagles -:-

REGATUL UNIT: BBL Cup

19:00Caledonia Gladiators - Surrey Scorchers -:-

REGATUL UNIT: WBBL Women

14:30AmânatBA London Lions F - Durham Palatinates F -:-
15:30Manchester Mystics F - Leicester Riders F -:-
20:00Essex Rebels F - Caledonia Gladiators F -:-

REPUBLICA CEHĂ: NBL

19:00Usti n. Labem - Decin -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

16:30Jihlava - Olomouc -:-
18:00Snakes Ostrava - Zlin -:-
18:00Svitavy - Prostejov -:-

ROMÂNIA: Liga National Women - Primul tur

14:00Municipal Targoviste F - FCC ICIM Arad F -:-
16:00Olimpia Brasov F - FCM Târgu Mureş F -:-

RUSIA: VTB Cupa Promo

14:00Enisey - Nizhny Novgorod -:-
14:00Zenit Petersburg - Unics Kazan -:-

RUSIA: Cupa - Al doilea tur

11:00Magnitogorsk - Cheboksary -:-
13:30Bars Rostov - Chelyabinsk -:-

RUSIA: Premier League Women

10:00Novosibirsk F - Nadezhda F -:-

SERBIA: First League

14:00Mladost Zemun - Sloboda -:-
20:00Metalac - Leskovac Zdravlje -:-

SUEDIA: Superettan

18:00Tureberg - Huddinge -:-

SUEDIA: Basketettan Women

14:30Blackeberg F - Ostersund 2 F -:-
15:00Lidingö F - Umeå IK F -:-
16:00Hammarby F - Sodertalje 2 F -:-
18:00KFUM Uppsala F - Alvik 2 F -:-

TURCIA: TKBL Women

15:00Yalova F - Elazig Il Ozel Idare F -:-
16:00Kirklareli F - Diba Ankara F -:-

UNGARIA: NB I. A Women

19:00Szigetszentmiklos F - UNI Gyor F -:-

VENEZUELA: Superliga - Play-off

20:00Cocodrilos - Gladiadores -:-
00:00Guaiqueries - Supersonicos -:-
00:30Trotamundos - Brillantes -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.