REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

14:30Chelsea - Manchester City -:-
14:30Manchester Utd - Aston Villa -:-
17:00Everton - Norwich -:-
17:00Leeds - West Ham -:-
17:00Leicester - Burnley -:-
17:00Watford - Newcastle -:-
19:30Brentford - Liverpool -:-

FRANŢA: Ligue 1

18:00St. Etienne - Nice -:-
20:00Strasbourg - Lille -:-
22:00Lyon - Lorient -:-
22:00PSG - Montpellier -:-

GERMANIA: Bundesliga

16:30Frankfurt - Köln -:-
16:30Hoffenheim - Wolfsburg -:-
16:30Leverkusen - Mainz -:-
16:30RB Leipzig - Hertha -:-
16:30Union Berlin - Bielefeld -:-
19:30Monchengladbach - Dortmund -:-

ITALIA: Serie A

16:00Spezia - AC Milan -:-
19:00Inter - Atalanta -:-
21:45Genoa - Verona -:-

ROMÂNIA: Liga 1

17:00FC Argeș - Chindia Târgoviște -:-
21:00FCSB - Academica Clinceni -:-

ROMÂNIA: Liga 2

51'CSC 1599 Șelimbăr - Astra Giurgiu 0:0
49'Csikszereda M. Ciuc - FC Buzău 1:1
53'Dacia Unirea Brăila - 'U' Cluj 0:2
54'Metaloglobus București - Unirea Constanța 0:1
13:00Unirea Dej - Petrolul Ploiești -:-

SPANIA: LaLiga

15:00Alaves - Atl. Madrid -:-
17:15Valencia - Ath. Bilbao -:-
19:30Sevilla - Espanyol -:-
22:00Real Madrid - Villarreal -:-

AFRICA DE SUD: Premier League

16:00AmaZulu - Baroka -:-
16:00Orlando - Mamelodi -:-
16:00Sekhukhune - Golden Arrows -:-
18:00Stellenbosch - Chippa United -:-
18:00Supersport - Maritzburg Utd -:-

AFRICA DE SUD: GladAfrica Championship

16:00Free State Stars - Cape Town Spurs -:-
16:00Jomo Cosmos - Tshakhuma -:-
16:00Platinum City - Pretoria Callies -:-
16:00Richards Bay - Venda -:-

AFRICA DE SUD: Diski Challenge

11:00Chippa United U23 - Mamelodi U23 -:-
PauzăMaritzburg Utd U23 - Stellenbosch U23 0:1
50'Orlando U23 - Sekhukhune U23 1:0
13:30Kaizer U23 - Swallows U23 -:-

ALBANIA: Super Liga

14:45Kastrioti - Tirana -:-
14:45Teuta - Din. Tirana -:-

ALBANIA: First Division

17:00Besa - Korabi Peshkopi -:-
17:00Beselidhja Lezha - Pogradeci -:-
17:00Butrinti Sarande - Burreli -:-
17:00Bylis - Turbina Cerrik -:-
17:00Maliqi - Apolonia Fier -:-
17:00Shkumbini Peqin - Erzeni -:-
17:00Terbuni - Vora -:-
17:00Tomori Berat - Lushnja -:-

ANGLIA: Championship

14:30Reading - Middlesbrough -:-
17:00Birmingham - Preston -:-
17:00Blackburn - Cardiff -:-
17:00Blackpool - Barnsley -:-
17:00Bournemouth - Luton -:-
17:00Bristol City - Fulham -:-
17:00Nottingham - Millwall -:-
17:00Sheffield Utd - Derby -:-
17:00Stoke - Hull -:-
17:00Swansea - Huddersfield -:-

ANGLIA: League One

17:00Burton - Lincoln -:-
17:00Cambridge Utd - Fleetwood -:-
17:00Charlton - Portsmouth -:-
17:00Ipswich - Sheffield Wed -:-
17:00Milton Keynes - Wycombe -:-
17:00Morecambe - Accrington -:-
17:00Oxford Utd - Gillingham FC -:-
17:00Plymouth - Doncaster -:-
17:00Rotherham - Crewe -:-
17:00Shrewsbury - Wimbledon -:-
17:00Sunderland - Bolton -:-
17:00Wigan - Cheltenham -:-

ANGLIA: League Two

17:00Crawley - Bradford City -:-
17:00Forest Green - Tranmere -:-
17:00Harrogate - Stevenage -:-
17:00Hartlepool - Exeter -:-
17:00Leyton Orient - Mansfield -:-
17:00Rochdale - Oldham -:-
17:00Salford - Northampton -:-
17:00Scunthorpe - Port Vale -:-
17:00Sutton - Carlisle -:-
17:00Swindon - Colchester -:-
17:00Walsall - Bristol Rovers -:-

ANGLIA: National League

17:00Aldershot - Halifax -:-
17:00Altrincham - Notts County -:-
17:00Barnet - Weymouth -:-
17:00Boreham Wood - Yeovil -:-
17:00Dagenham & Red. - Solihull Moors -:-
17:00Dover - Bromley -:-
17:00Eastleigh - Woking -:-
17:00King’s Lynn - Wealdstone -:-
17:00Maidenhead - Grimsby -:-
17:00Stockport - Wrexham -:-
19:20Chesterfield - Torquay -:-

ANGLIA: National League North

17:00AFC Fylde - Kidderminster -:-
17:00Boston Utd - Guiseley -:-
17:00Chester - Blyth -:-
17:00Curzon Ashton - Bradford PA -:-
17:00Darlington - York -:-
17:00Farsley - Alfreton -:-
17:00Gateshead - Gloucester -:-
17:00Hereford - Leamington -:-
17:00Kettering - Spennymoor -:-
17:00Southport - Chorley -:-
17:00Telford - Brackley Town -:-

ANGLIA: National League South

17:00Bath - Maidstone -:-
17:00Billericay - Hemel Hempstead -:-
17:00Chelmsford - Dulwich Hamlet -:-
17:00Concord - Chippenham -:-
17:00Eastbourne Boro - Braintree -:-
17:00Hungerford - Slough -:-
17:00Oxford City - Hampton & Richmond -:-
17:00St. Albans - Havant & W -:-
17:00Tonbridge - Dorking -:-
17:00Welling - Dartford -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

17:00Bamber Bridge - Matlock -:-
17:00Buxton - Morpeth -:-
17:00Gainsborough - Radcliffe -:-
17:00Grantham - Scarborough -:-
17:00Lancaster - Ashton Utd -:-
17:00Nantwich - Basford -:-
17:00South Shields - Warrington -:-
17:00Stafford - Atherton -:-
17:00Stalybridge - FC United -:-
17:00Whitby - Hyde -:-
17:00Witton - Mickleover -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

17:00AFC Rushden & Diamonds - Hitchin -:-
17:00Alvechurch - Biggleswade Town -:-
17:00Banbury - St. Ives -:-
17:00Bromsgrove - Royston -:-
17:00Leiston - Hednesford -:-
17:00Lowestoft - Stratford -:-
17:00Nuneaton - Coalville -:-
17:00Redditch - Peterborough Sports -:-
17:00Rushall - Barwell -:-
17:00Stourbridge - Needham Market -:-

ANGLIA: Southern League South Division

17:00Gosport - Tiverton -:-
17:00Harrow - Dorchester -:-
17:00Hendon - Wimborne -:-
17:00Kings Langley - Poole -:-
17:00Merthyr Town - Farnborough -:-
17:00Met. Police - Hayes & Yeading -:-
17:00Salisbury - Swindon S -:-
17:00Taunton - Walton Casuals -:-
17:00Truro - Chesham -:-
17:00Weston-super-Mare - Hartley Wintney -:-
17:00Yate Town - Beaconsfield Town -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

17:00Bishop's Stortford - Leatherhead -:-
17:00Bognor Regis - Wingate & Finchley -:-
17:00Bowers & Pitsea - Horsham FC -:-
17:00Cheshunt - Carshalton -:-
17:00Cray - Brightlingsea -:-
17:00Folkestone - Potters Bar -:-
17:00Haringey - East Thurrock -:-
17:00Kingstonian - Merstham -:-
17:00Lewes - Hornchurch -:-
17:00Margate - Enfield Town -:-
17:00Worthing - Corinthian-Casuals -:-

ANGLIA: FA Trophy - Calificare

17:00Ashford U. - Chalfont St Peter -:-
17:00Bedford - St. Neots -:-
17:00Canvey Island - Coggeshall Town -:-
17:00Chichester - Whitstable Town -:-
17:00City Of Liverpool - Stockton -:-
17:00Corinthian - Grays -:-
17:00Dunston - Worksop -:-
17:00Hastings - Dunstable -:-
17:00Kempston - Newcastle Town -:-
17:00Pontefract - Yorkshire (Am) -:-
17:00Ramsgate - Sutton Common Rovers -:-
17:00Sporting Khalsa - Dereham -:-
17:00Stamford - Daventry -:-
17:00Stowmarket Town - Great Wakering -:-
17:00Thame - Winchester -:-
17:00Wantage - Willand -:-
17:00Welwyn Garden - Hythe Town -:-
17:00Widnes - Brighouse Town -:-

ANGLIA: Premier League 2

17:00Manchester City U23 - Arsenal U23 -:-

ANGLIA: Academii U18

13:00Brighton U18 - West Brom U18 -:-
13:00Fulham U18 - Norwich U18 -:-
13:00Tottenham U18 - West Ham U18 -:-
13:30Everton U18 - Wolverhampton U18 -:-
13:30Manchester Utd U18 - Stoke City U18 -:-
14:00Arsenal U18 - Birmingham U18 -:-
14:00Crystal Palace U18 - Southampton U18 -:-
14:00Leeds U18 - Liverpool U18 -:-
14:00Leicester U18 - Chelsea U18 -:-
14:00Manchester City U18 - Middlesbrough U18 -:-
14:00Reading U18 - Aston Villa U18 -:-
14:30Blackburn U18 - Newcastle Utd U18 -:-
15:00Nottingham U18 - Burnley U18 -:-
15:00Sunderland U18 - Derby U18 -:-

ANGLIA: Women’s Super League

13:30Everton F - Birmingham F -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

18:15Al-Fateh - Al-Hazem -:-
20:25Al-Raed - Al-Faysaly -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Sarmiento Junin - Velez Sarsfield 0:1
03:15Estudiantes - Platense 1:1
19:30Aldosivi - Gimnasia L.P. -:-
21:45Arsenal Sarandi - Lanus -:-
21:45Talleres Cordoba - Rosario -:-
00:00Banfield - Atl. Tucuman -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:00Estudiantes Rio Cuarto - Nueva Chicago 1:1
03:10Temperley - Chacarita Juniors 0:0
19:30Dep. Riestra - San Martin Tucuman -:-
20:10Quilmes - CA Estudiantes -:-
21:00Club A. Guemes - San Martin S.J. -:-
21:00Santamarina - San Telmo -:-
21:00Tristan Suarez - Atl. Rafaela -:-
21:30Almagro - Villa Dalmine -:-
21:30Ferro - Guillermo Brown -:-
22:30Agropecuario - CA Mitre -:-
00:10Tigre - Alvarado -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

21:00Ferro Gen. Pico - Ciudad Bolivar -:-
21:30Camioneros Buenos Aires - Club Sportivo Penarol -:-
21:30Crucero del Norte - Central Norte -:-
21:30Def. Pronunciamiento - Gimnasia E.R. -:-
21:30Gimnasia y Tiro - Boca Unidos -:-
21:30Sarmiento Resistencia - Sportivo Las Parejas -:-
22:00Defensores Belgrano VR - Racing Cordoba -:-
22:00Huracan Las Heras - Olimpo -:-
22:00Sansinena - Independiente Chivilcoy -:-
22:00AmânatSportivo Belgrano - Douglas Haig -:-
22:00Villa Mitre - Circulo Deportivo -:-
22:30Juventud Unida Universitario - Sportivo Estudiantes -:-
22:30Union Sunchales - Chaco For Ever -:-

ARGENTINA: Primera B - Clasura

17:35Colegiales - Talleres (R.E) -:-
21:00Defensores Unidos - Comunicaciones -:-
21:00Fenix - UAI Urquiza -:-
21:00Los Andes - San Miguel -:-
21:00Sacachispas - Canuelas -:-
21:00Villa San Carlos - Deportivo Armenio -:-

ARGENTINA: Primera D - Clasura

21:00Liniers - Argentino de Rosario -:-
21:00Lugano - Central Ballester -:-

ARMENIA: First League

14:30Gandzasar - Pyunik 2 -:-
14:30Lernayin Artsakh - Ararat-Armenia 2 -:-
15:00BKMA 2 - Alashkert 2 -:-

ASIA: Asian Cup Women - Calificări - Primul tur

13:00Iordania F - Iran F -:-
15:30Thailanda F - Palestina F -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:00Peninsula - Brisbane U21 2:1
49'Eastern Suburbs - Capalaba FC 1:1
50'Olympic FC - Redlands 0:0
PauzăQueensland Lions - Brisbane Strikers 2:0
46'Sunshine Coast Wanderers - Gold Coast Knights 1:0
9'Gold Coast - Magpies Crusaders 0:0
12:30Moreton Bay Utd - Logan Lightning -:-

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

PauzăAcacia Ridge - Centenary Stormers 2:1
46'Bayside - The Gap 0:0
9'Toowong - Univ. of Queensland 0:0

AUSTRIA: Admiral Bundesliga

18:00Altach - A. Klagenfurt -:-
18:00Tirol - Ried -:-
18:00Wolfsberger AC - Salzburg -:-

AUSTRIA: 2. Liga

15:30Floridsdorfer AC - Rapid (Am) -:-

AUSTRIA: Regionalliga Est

17:30Mauerwerk - Bruck Leitha -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

14:30AC Wolfsberger (Am) - Bad Gleichenberg -:-
20:00Weindorf St. Anna - Treibach -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

17:00Fugen - Innsbruck (Am) -:-
17:00Hall - Tirol (Am) -:-
17:00Schwaz - SV Worgl -:-
18:00Kufstein - SC Imst -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

17:00SAK 1914 - Grodig -:-
17:00USK Anif - Kuchl -:-
18:00Bischofshofen - Johann -:-
18:00Saalfelden - Wals-Grunau -:-
18:00Seekirchen - A. Salzburg -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

18:00Admira Dornbirn - Brauerei Egg -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

11:30Innsbruck F - Sturm F -:-
14:45Altenmarkt F - Bergheim F -:-

AZERBAIJAN: Premier League

16:00Keshla - Qarabag -:-
18:15Sabail - Zira -:-

BAHRAIN: King's Cup

18:15Al-Budaiya - Al Khalidiyah -:-
18:15Al-Muharraq - Malkia -:-
20:30Al-Ahli Manama - Al-Ittifaq -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

14:00Isloch - Zhodino -:-
16:00FC Minsk - Slutsk -:-
20:00Rukh Brest - BATE -:-

BELARUS: Pershaya Liga

13:00Orsha - Krumkachy -:-
15:00Lida - FC Slonim -:-
17:00Belshina - Naftan -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

9'Smorgon 2 - Din. Minsk 2 0:0
12:30Energetik-BGU 2 - Vitebsk 2 -:-
14:00Shakhter Soligorsk 2 - Neman 2 -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Women

14:30Dynamo Brest F - Zorka-BDU F -:-
16:30Belarus U19 F - Dnepr Mogilev F -:-

BELGIA: Jupiler Pro League

17:15Beerschot VA - Eupen -:-
19:30Waregem - Kortrijk -:-
21:45St. Liege - St. Truiden -:-

BELGIA: 1B Pro League

21:45RWDM - Lommel SK -:-

BELGIA: National Division 1

20:30Thes Sport - RFC Liege -:-
21:00Dender - La Louviere -:-
21:00Heist - OC Charleroi -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

20:30Entente Durbuy - Ganshoren -:-
21:00Givry - Stockay-Warfusee -:-
21:00RAAL La Louviere - Solieres Sport -:-
21:00Rebecquoise - Jette -:-
21:00Tubize - Meux -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

20:30Petegem - Ninove -:-
21:00KRC Gent - Dikkelvenne -:-
21:00Lokeren-Temse - Merelbeke -:-
21:00Oudenaarde - Ronse -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

20:30Londerzeel - Bocholter -:-
20:30Wijgmaal - Pepingen -:-
21:00Cappellen - Hoogstraten -:-
21:00City Pirates - Diegem -:-
21:00Hasselt - K. Berchem Sport -:-
21:00Houtvenne - Lyra-Lierse Berlaar -:-
21:00Tongeren - Belisia Bilzen -:-

BELGIA: Cupa Feminin

14:00Wuustwezel F - Gent II F -:-
15:00Mons F - Zulte Waregem F -:-
15:30Zwevezele F - Mechelen F -:-
16:00Brasschaat F - St. Liege III W -:-
16:00Femina Woluwe F - Club Brugge F -:-
16:00Genk II F - Famkes Merkem F -:-
16:00Gent F - Vosselaar F -:-
16:00RFC Liege F - Sibret F -:-
16:00St. Liege F - Aalst F -:-
16:00St. Liege II F - Irlande-Auderghem F -:-
16:30Tienen F - Zulte Waregem II F -:-
19:00Gent III W - Chastre F -:-
19:00Pays Vert F - Wolvertem Merchtem F -:-

BOLIVIA: Division Profesional

00:00San Jose - Blooming -:-

BOLIVIA: Nacional B - Primul tur

20:00Municipal Achocalla - ABB -:-
22:00Fatic - Maestranza -:-
22:00Mojocoya - Fancesa -:-
22:30Garcia Agreda - Bermejo -:-
22:30Nueva Cliza - SA Bulo Bulo -:-
22:30Universitario de Vinto - Cochabamba -:-
23:00Wils. Cooperativas - Ferrocarril Palmeiras -:-
00:00Mariscal Sucre - Vaca Diez -:-
00:30Nacional Senac - Quebracho Villa Montes -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

16:00Prijedor - Radnik Bijeljina -:-
18:00Tuzla City - Velez Mostar -:-
20:00Borac Banja Luka - Sarajevo -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

16:30Gradina Srebrenik - Travnik -:-
16:30Hadzici - Bratstvo Gracanica -:-
16:30HNK Orasje - Kakanj -:-
16:30Igman K. - Gradacac -:-
16:30Jedinstvo Bihac - Vis Simm-Bau -:-
16:30Tomislav - Banovici -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

17:00Buducnost Pilica - Omarska -:-
17:00Kozara - Novi Grad -:-
17:00Kozarska Dubica - Sutjeska Foca -:-
17:00Krupa - Tekstilac -:-
17:00Modrica - Sloga Doboj -:-
17:00Podrinje Janja - Drina Zvornik -:-

BRAZILIA: Serie A

23:00Ceara - Chapecoense-SC -:-

BRAZILIA: Serie B

01:00Goias - Vila Nova 1:2
01:00Remo - Nautico 1:0
03:30Brusque - Vasco 0:1
22:00Londrina - Vitoria -:-
23:30Confianca - Operario -:-
00:30CRB - Avai -:-

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

21:00Parana - Oeste -:-
23:00EC Sao Jose - Ypiranga FC -:-
23:00Ferroviario - Floresta EC -:-
23:00Figueirense - Criciuma -:-
23:00Ituano - Botafogo SP -:-
23:00Jacuipense - AE Altos -:-
23:00Mirassol - Novorizontino -:-
23:00Paysandu - Manaus -:-
23:00Santa Cruz - Botafogo PB -:-
23:00Volta Redonda - Tombense -:-

BRAZILIA: Serie D - Play-off

21:00Atletico-CE - Paragominas -:-
22:00Campinense - Guarany -:-
22:00Esportivo - Ferroviaria -:-
22:00SER Caxias - Uniao Rondonopolis -:-

BRAZILIA: Campeonato Amapaense - Play-off

02:00Trem - Santos AP 3:2pen

BRAZILIA: Campeonato Gaucho 2

21:00EC Cruzeiro - Brasil Farroupilha -:-
21:00Frederiquense - Tupi RS -:-
00:00Veranopolis - Igrejinha -:-

BRAZILIA: Campeonato Mineiro 2 - Final Stage

00:00Tupynambas - Villa Nova MG -:-

BRAZILIA: Brasileiro U20

21:00Chapecoense-SC U20 - Corinthians U20 -:-

BULGARIA: Parva liga

16:15Lok. Plovdiv - Botev Plovdiv -:-
19:00CSKA 1948 Sofia - Tsarsko Selo -:-

BULGARIA: Third League - South-East

17:00AmânatAsenovets - Levski Krumovgrad -:-
17:00Chernomorets 1919 - Haskovo -:-
17:00Dimitrovgrad - Zagorets -:-
17:00Karnobat - Rodopa Smolyan -:-
17:00Levski Karlovo - Borislav Parvomay -:-
17:00AmânatLok. Plovdiv II - Atletik Kuklen -:-
17:00Rozova Dolina - Gigant Saedinenie -:-
17:00Sokol Markovo - Beroe II -:-
17:00Yambol 1915 - Nesebar -:-

BULGARIA: Third League - South-West

17:00Balkan Botevgrad - Hebar 2 -:-
17:00Belasitsa - Chavdar Etropole -:-
17:00Botev Ihtiman - Rilski Sportist -:-
17:00Gotse Delchev - Kostinbrod -:-
17:00Kyustendil - Bansko -:-
17:00Razlog - Oborishte -:-
17:00Septemvri Sofia 2 - Slivnishki Geroy -:-
17:00Vihren - Nadezhda Dobroslavci -:-
17:00Vitosha Bistritsa - Chepintsi -:-
17:00Vladaya - Pirin Blagoevgrad 2 -:-

BULGARIA: Third League - North-East

17:00Chernomorets Balchik - Spartak II -:-
17:00Dorostol - Chernolomets -:-
17:00Lokomotiv Ruse - Riltzi -:-
17:00AmânatSeptemvri Tervel - Dunav Ruse -:-
17:00Sportist Toshevo - Ludogorets III -:-
17:00Svetkavitsa - Shumen 2007 -:-

BULGARIA: Third League - North-West

17:00Bdin Vidin - Mezdra -:-
17:00Botev Vratsa II - Vihar Slavyanovo -:-
17:00Etar II - Akademik Svishtov -:-
17:00Juventus Malchika - Pavlikeni -:-
17:00Lok. Dryanovo - Partizan Cerven Brjag -:-
17:00Lok. Gorna - Peshtera Galata -:-
17:00OFK Levski - Yantra Polski Trambesh -:-
17:00Sevlievo - Drenovets -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:30ASEC Koudougou - Sonabel Ouagadougou -:-
18:30ASFA Yennega - ASF Dioulasso -:-
18:30Bobo-Dioulasso - Kadiogo -:-
18:30Koupela - Etoile Filante -:-
21:00AS Douanes - AS Police -:-

BURUNDI: Primus League

16:00Flambeau de l'Est - Bujumbura C. -:-
16:00AmânatFlambeau du Centre - Kayanza -:-
16:00AmânatLes Crocos - Flambeau de l'Est -:-
16:00Musongati - Kayanza -:-
16:00AmânatNew Oil - Rukinzo -:-
16:00AmânatTOP Junior - Bumamuru -:-

CAMBODGIA: C-League - Grupă campionat

39'NagaWorld - Visakha 0:0

CANADA: Canadian Premier League

21:00HFX Wanderers - Edmonton -:-
23:30Atl. Ottawa - Cavalry -:-

CANADA: CSL

02:45St. Catharines Hrvat - AS Toronto 0:3
22:00BGHC - Serbian W. E. -:-
00:00Vorkuta - Scarborough B. -:-

CANADA: U Sports

23:00RMC - Trent 0:3
01:15Acadia - Moncton 4:6
01:15Mount Allison - UNB 0:5
01:15Waterloo - Laurier 1:0
02:00Saskatchewan - Lethbridge 4:0
02:30Carleton - Queens 3:0
02:30Nipissing - Laurentian 3:0
03:15Western - Brock 1:1
04:15Calgary - Mount Royal 2:2
05:15Trinity Western - UFV 3:0
05:15Victoria - Thompson Rivers 0:1
05:30UBC - UNBC 1:0
21:15Cape Breton - Memorial -:-
21:15UPEI - Saint Marys -:-
21:30McMaster - Algoma -:-
21:30Toronto - Ryerson -:-
23:15Dalhousie - Moncton -:-
23:30MacEwan - Alberta -:-

CHILE: Primera División

00:30Huachipato - Palestino 1:1
03:00U. Calera - O'Higgins 2:0
18:00Cobresal - Antofagasta -:-
21:00U. Espanola - La Serena -:-
23:30Melipilla - A. Italiano -:-

CHILE: Segunda Division

21:00Ind. Cauquenes - Valdivia -:-
22:00Dep. Concepcion - San Antonio Unido -:-

CHINA: Liga Jia

82'Kunshan - Beijing Technology 4:0
14:35Chengdu Rongcheng - Sichuan Jiuniu -:-
14:35Nantong Zhiyun - Zibo Cuju -:-
14:35Shenyang Urban FC - Meizhou Hakka -:-

CIPRU: First Division

19:00Aris - Anorthosis -:-

CIPRU: Division 2

19:00Alki Oroklini - Xylotympou -:-
19:00ASIL Lysi - Ermis -:-
19:00Paralimni - Ayia Napa -:-
19:00Sotiras - Nea Salamis -:-

COLUMBIA: Primera A - Clasura

02:00Dep. Cali - Pereira 2:1
04:00Once Caldas - Petrolera 1:1
22:00Santa Fe - Envigado -:-
00:00Aguilas - Junior -:-

COLUMBIA: Primera B - Clasura

23:15Real Santander - Atletico F.C. 0:2
23:00Fortaleza - Orsomarso -:-

CONGO DR: Ligue 1

17:30Blessing - Motema Pembe -:-

COREEA DE SUD: K League 1

08:00Pohang - Jeju 2:4
81'Ulsan Hyundai - Gwangju 1:0
13:00Daegu - Suwon City -:-
13:00Jeonbuk - Incheon -:-

COREEA DE SUD: K League 2

07:30Bucheon - Gyeongnam 2:3
10:00Ansan Greeners - Anyang 1:0

COREEA DE SUD: K3 League

13:00Changwon - Mokpo City -:-
13:00Cheonan City - Hwaseong -:-
13:00Cheongju Jikji - Yangju Citizen -:-
13:00Gangneung - Pyeongtaek Citizen -:-
13:00Gimpo C. - Paju Citizen -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

23:00Guanacasteca - Cartagines -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

00:15Ad Aserri - Consultants Desamparados 1:1
03:00Marineros - Escorpiones 2:1
04:00San Jose FC - Liberia 1:1
20:00Puerto Golfito FC - Santa Ana -:-
00:00Municipal Turrialba - Barrio Mexico -:-

CROAŢIA: 1. HNL

18:00Slaven Belupo - Din. Zagreb -:-
20:05Sibenik - Osijek -:-

CROAŢIA: 2. HNL

16:00Kustosija - Sesvete -:-
17:00Cibalia - Dubrava -:-
17:00Din. Zagreb 2 - Rudes -:-
17:00Zapresic - Dugopolje -:-

CROAŢIA: 3. HNL Center

17:30HASK - Vrbovec -:-
17:30Lukavec - Dugo Selo -:-
17:30Mladost Petrinja - Maksimir -:-
17:30Ponikve - Lucko -:-
17:30Ravnice - Gaj Mace -:-
17:30Vrapce - Segesta -:-
17:30Zagorec K. - Tresnjevka -:-

CROAŢIA: 3. HNL North

14:00Varteks Varazdin - Bjelovar -:-
16:30Medjimurje - Radnik Krizevci -:-
16:30NK Polet - Podravac Virje -:-
16:30Podravina Ludbreg - Rudar Mursko Sredisce -:-
16:30Virovitica - Koprivnica -:-
16:30Zdralovi - Papuk Orahovica -:-

CROAŢIA: 3. HNL South

17:00GOSK Dubrovnik - Primorac Biograd -:-
17:00Hrvace - Jadran LP -:-
17:00HV Posedarje - Kamen Ivanbegovina -:-
17:00Neretva - Neretvanac -:-
17:00RNK Split - Junak Sinj -:-
17:00Vodice - Uskok Klis -:-
17:00Zagora - OSK Otok -:-
17:00Zmaj Makarska - Urania Baska Voda -:-

CROAŢIA: 3. HNL East

17:30Belisce - Darda -:-
17:30Cepin - Sloga NG -:-
17:30Croatia Dakovo - Oriolik -:-
17:30Pleternica - Marsonia -:-
17:30Slavonac Bukovlje - Gornja Vrba -:-
17:30Vuteks Sloga - Zrinski Jurjevac -:-

CROAŢIA: 3. HNL West

17:00Nehaj Senj - Cres -:-
17:30Crikvenica - Pomorac -:-
17:30Jadran Porec - Vinodol -:-
17:30Krk - Pazinka -:-
17:30Naprijed Hreljin - Grobnican -:-
17:30Novigrad - Uljanik Pula -:-
17:30Rudar Labin - Buje -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

03:00Centro Dominguito - Scherpenheuvel 0:1

DANEMARCA: 1st Division

15:00Lyngby - Hvidovre IF -:-
16:00F. Amager - Vendsyssel -:-

DANEMARCA: 2nd Division

14:45FA 2000 - Aarhus Fremad -:-
15:00Brabrand - Hellerup -:-
15:00Middelfart - Hillerod -:-
16:00Kolding - Skive IK -:-
16:00Thisted - Naestved -:-

DANEMARCA: 3rd Division

14:00Karlslunde - Lyseng -:-
14:00Vanløse - Dalum IF -:-
14:30Roskilde KFUM's - Young Boys FD -:-
14:30VSK Aarhus - Roskilde -:-
15:00Herlev - Næsby -:-

DANEMARCA: Elitedivisionen Women

14:00Fortuna Hjorring F - Koge F -:-
17:00Nordsjaelland F - Aarhus F -:-

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

03:00Ind. del Valle - Tecnico U. 1:1
23:00Mushuc Runa - Orense -:-

EGIPT: Egypt Cup

20:00Al Ahly - Enppi -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Jocoro - Alianza FC -:-

ELVEŢIA: Super League

19:00Young Boys - St. Gallen -:-
21:30Servette - Lausanne -:-

ELVEŢIA: Challenge League

19:00Yverdon - Vaduz -:-
21:30Lausanne Ouchy - Kriens -:-
21:30Thun - Xamax -:-

ELVEŢIA: Promotion League

17:00Breitenrain - Bellinzona -:-
17:00Bruhl SG - Nyonnais -:-
17:00Cham - Black Stars -:-
17:00Sion II - Biel -:-
17:00YF Juventus - Bavois -:-
17:00Zurich II - Young Boys II -:-
18:00Rapperswil - FC Basel II -:-
21:00Etoile-Carouge - Chiasso -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

17:00Bulle - Martigny -:-
17:00Lausanne II - Echallens -:-
18:00Meyrin - Vevey -:-
18:30Chenois - La Chaux-De-Fonds -:-
19:00Monthey - Terre Sainte -:-
20:00Lancy - Thun II -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

17:00Bassecourt - Grasshopper II -:-
17:00Koniz - Wohlen -:-
17:00Schotz - Luzern II -:-
17:00Solothurn - Munsingen -:-
17:00Zug - Delemont -:-
18:00Buochs - Kosova -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

17:00Balzers - Wettswil-Bonstetten -:-
17:00Eschen - Thalwil -:-
17:00Tuggen - Baden -:-
17:00Winterthur II - Freienbach -:-
18:00Linth - Gossau -:-
18:00Uzwil - Paradiso -:-
19:00Lugano II - St. Gallen II -:-

ELVEŢIA: Super League Women

17:00Servette F - Aarau F -:-
17:00Young Boys F - Yverdon F -:-
18:00FC Basel F - Luzern F -:-
19:00Grasshopper F - FF Lugano 1976 F -:-
19:30Zurich F - St. Gallen F -:-

ESTONIA: Meistriliiga

16:00Legion - Levadia -:-
19:00Parnu JK Vaprus - Tammeka -:-

ESTONIA: Esiliiga

13:00Flora U21 - Tartu Welco -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

14:00Saku Sporting F - Polva Lootos F -:-
16:00Tallina Kalev F - Tulevik F -:-
17:00Tammeka Tartu F - Ajax Tallinna F -:-

FINLANDA: Ykkonen - Grupă campionat

15:00TPS Turku - Jaro -:-
17:00VPS - Ekenas -:-

FINLANDA: Ykkonen - Grupă retrogradare

15:00KPV - JIPPO -:-
15:00PK-35 - Klubi 04 -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

15:00Atlantis - MyPa -:-
15:00Kiffen - MiPK -:-
15:00PeKa - Lahden Reipas -:-
19:00KuFu-98 - Keski-Uusimaa -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

15:00EPS - Ilves-Kissat -:-
15:00GrIFK - SalPa -:-
15:00Honka Akatemia - HJS -:-
15:00Ilves 2 - Jazz Pori -:-
15:00VJS - KaaPo -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

14:00Vaajakoski - SJK Akatemia -:-
17:00Rovaniemi 2 - JJK Jyvaskyla -:-
18:00Hercules - Kemi City -:-

FINLANDA: Kansallinen Liiga Women - Grupă campionat

14:00KuPS F - PK-35 Vantaa F -:-
14:00TiPS F - Aland Utd F -:-
15:00HJK F - Honka F -:-

FINLANDA: Kansallinen Liiga Women - Grupă retrogradare

18:30Ilves F - HPS F -:-

FRANŢA: Ligue 2

16:00Bastia - AC Ajaccio -:-

FRANŢA: National 2 - Group A

16:00Lorient II - Guingamp II -:-
17:00Caen II - Rouen -:-
17:00Versailles - Granville -:-
19:00Blois - Poissy -:-
19:00Plabennec - Chateaubriant -:-
19:00Saint-Malo - Vannes -:-
19:00Saint-Pryve - Chartres -:-
19:00Vitre - Romorantin -:-

FRANŢA: National 2 - Group B

18:00Auxerre II - FC 93 -:-
18:00Epinal - Lusitanos -:-
18:00Haguenau - Paris 13 Atl. -:-
18:00Reims II - St Quentin -:-
19:00ASM Belfort - Fleury-Merogis -:-
19:00Beauvais - Schiltigheim -:-
19:00Sainte-Genevieve - Lens II -:-
19:00Sannois - Metz II -:-

FRANŢA: National 2 - Group C

17:00Jura Sud - Lyon II -:-
18:00GOAL FC - Louhans Cuiseaux -:-
19:00Aubagne - Grasse -:-
19:00Frejus - Hyeres -:-
19:00GFA74 - Monaco II -:-
19:00Marseille II - Marignane -:-
19:00Saint Priest - Lyon - La Duchere -:-
19:00Toulon - Martigues -:-

FRANŢA: National 2 - Group D

19:00Andrezieux - Canet Roussillon -:-
19:00Angers II - Beziers -:-
19:00Bergerac - Bourges 18 -:-
19:00Chamalieres - Angouleme -:-
19:00Colomiers - Nantes II -:-
19:00Le Puy - Stade Montois -:-
19:00Les Herbiers - Moulins-Yzeure -:-
19:00Montpellier II - Trelissac -:-

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

15:30Fleury 91 F - Soyaux F -:-
15:30Issy F - Bordeaux F -:-
15:30Reims F - Montpellier F -:-
17:30Dijon F - St Etienne F -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

18:00Saburtalo Tbilisi - Shukura -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:30Ingolstadt - Dusseldorf -:-
14:30Karlsruher - St. Pauli -:-
14:30Paderborn - Kiel -:-
21:30Rostock - Schalke -:-

GERMANIA: 3. Liga

15:00Braunschweig - Mannheim -:-
15:00Kaiserslautern - Osnabruck -:-
15:00Meppen - Saarbrucken -:-
15:00Verl - Munchen 1860 -:-
15:00Viktoria Koln - Duisburg -:-
15:00Wurzburger Kickers - Wehen -:-

GERMANIA: Regionalliga North

14:00Phonix Lubeck - SC Weiche-08 -:-
15:00Bremen II - Hildesheim -:-
15:00Heider SV - Lubeck -:-
16:00Jeddeloh - Hannoverscher SC -:-
16:00Oberneuland - Hannover II -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00Cottbus - Eilenburg -:-
14:00Rathenow - Luckenwalde -:-
14:00TB Berlin - Lichtenberg -:-
15:05Jena - Chemie Leipzig -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00Bonner - Dusseldorf II -:-
15:00Homberg - Fortuna Koln -:-
15:00Koln II - Lotte -:-
15:00Lippstadt - RW Essen -:-
15:00Oberhausen - Ahlen -:-
15:00Schalke II - Straelen -:-
15:00Uerdingen - Rodinghausen -:-
15:00Wiedenbruck - Wegberg-Beeck -:-
17:00Aachen - Monchengladbach II -:-

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Aalen - Grossaspach -:-
15:00Bahlinger - FSV Frankfurt -:-
15:00Giessen - Steinbach Haiger -:-
15:00Kassel - RW Koblenz -:-
15:00Mainz II - Offenbach -:-
15:00Schott Mainz - Elversberg -:-

GERMANIA: Regionalliga Bayern

15:00Bayern II - Rain/Lech -:-
15:00Eichstatt - Aubstadt -:-
15:00Heimstetten - Nurnberg II -:-
15:00Pipinsried - Buchbach -:-
15:00Schalding - Aschaffenburg -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

15:00Brandenburger - Mahlsdorf -:-
15:00Rostocker FC - Blau Weiss Berlin -:-
15:00Schwerin - Ludwigsfelder -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

15:00An der Fahner Hohe - Krieschow -:-
15:00Arnstadt - Einheit Wernigerode -:-
15:00Bischofswerdaer - Martinroda -:-
15:00Blau-Weiss Zorbau - Bautzen -:-
15:00Einheit Rudolstadt - Sandersdorf -:-
15:00Halle - Erfurt -:-
15:00Oberlausitz - Jena II -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00SC Weiche-08 II - Kronshagen -:-
14:30Flensburg - Eckernforder SV -:-
15:00Eutin - Neumunster -:-
16:00Dornbreite Lubeck - Oldenburger -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

15:00Meiendorfer SV - Dassendorf -:-
15:00VfL Lohbrugge - Curslack-Neuengamme -:-

GERMANIA: Oberliga Bremen

14:00Blumenthaler - Hemelingen -:-
14:00Bremer - Schwachhausen -:-
14:00BTS Neustadt - Aumund-Vegesack -:-
16:00OSC Bremerhaven - Geestemunde -:-

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

16:30Uphusen - Hagen/Uthlede -:-
17:00FT Braunschweig - Wolfenbuttel -:-
17:00Ramlingen-Ehlershausen - Gifhorn -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen

15:00Stadtallendorf - Alzenau -:-
15:30Baunatal - Flieden -:-
16:00Fernwald - Hanau -:-
16:00Waldgirmes - Ginsheim -:-
17:00TUS Dietkirchen - Viktoria Griesheim -:-
18:00Neuhof - Fulda-Lehnerz -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Trier - Waldalgesheim -:-
16:30Dudenhofen - Worms -:-
16:30Hassia Bingen - Emmelshausen -:-
16:30Jagersburg - Hertha Wiesbach -:-
16:30Karbach - Koblenz -:-
16:30Mechtersheim - Elversberg II -:-
17:00Eisbachtal - SG 2000 Mulheim-Karlich -:-
17:00Eppelborn - Rochling -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

15:00Ammerthal - Sand -:-
15:00Spvgg Ansbach 09 - Grossbardorf -:-
16:00Vatan Spor A'burg - DJK Bamberg -:-
16:00Vilzing - Bamberg -:-
17:00Cham - Abtswind -:-
17:00Karlburg - Neumarkt -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

15:00Landsberg - Pullach -:-
16:00Deisenhofen - Turkspor Augsburg -:-
16:00Kirchanschoring - Kottern-St. Mang -:-
16:00Schwaben Augsburg - Dachau -:-
17:00Regensburg II - Hankofen-Hailing -:-
19:00Ingolstadt II - TSV 1880 Wasserburg -:-

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Pforzheim - Stuttgarter Kickers -:-
15:00Ravensburg - Dorfmerkingen -:-
15:00SU Neckarsulm - Walldorf II -:-
15:00TSV Ilshofen - Nottingen -:-
15:30Freiburger - Oberachern -:-
16:30Bietigheim-Bissingen - Goppinger SV -:-
16:30Bruchsal - Lorrach-Brombach -:-
16:30Villingen - Backnang -:-

GERMANIA: Oberliga Mittelrhein

21:00Deutz - Duren -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

9'Cottbus U19 - Hallescher U19 0:0
9'Jena U19 - Eimsbutteler U19 0:0
12:00Kiel U19 - RB Leipzig U19 -:-
9'St. Pauli U19 - Dresda U19 0:0
9'Union Berlin U19 - Hertha U19 0:1
13:00Rostock U19 - Wolfsburg U19 -:-
14:00Hannover U19 - Werder Bremen U19 -:-
15:00Hamburger SV U19 - Viktoria Berlin U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud

9'Saarbrucken U19 - Bayern U19 0:0
13:00Frankfurt U19 - Freiburg U19 -:-
13:00Hoffenheim U19 - Offenbach U19 -:-
13:00Stuttgart U19 - Ulm U19 -:-
14:30Nurnberg U19 - Darmstadt U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

39'Bielefeld U19 - Leverkusen U19 0:3
9'Fortuna Koln U19 - Dortmund U19 0:0

GERMANIA: DFB Pokal - Feminin

15:00Ebing F - Freiburg F -:-
15:00Hamburger SV F - Gutersloh F -:-
16:00Andernach F - Sand F -:-
16:00Borussia Bocholt F - Bremen F -:-
16:00Hannover F - Potsdam F -:-
18:30Elversberg F - Bayern F -:-

GRECIA: Cupa

16:00Aris Soudas - Diagoras -:-
16:00E. Piraeus - Proodeftiki -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

19:00Coban Imperial - Iztapa -:-
19:00Deportivo Achuapa - Solola -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:06Marathon - Vida -:-

INDIA: Durand Cup - Play-off

39'Bengaluru FC - Army Green 1:1

INDONESIA: Liga 1

PauzăMadura United - PSS Sleman 0:0
17:00Arema - PSIS Semarang -:-

INSULELE FEROE: Premier League

17:30TB Tvoroyri - HB Torshavn -:-

INSULELE FEROE: 1. Deild

15:00FC Suduroy - B36 Torshavn 2 -:-
15:00Vikingur 2 - Skala Itrottarfelag -:-
16:00Sandur - Klaksvik 2 -:-
16:00Streymur 2 - Argir -:-

IORDANIA: Premier League

18:00Shabab Al Ordon - Al Wehdat -:-
20:30Sahab - Al Jalil -:-

IRAK: Super League

15:30Al-Qassim - Al Sinaah -:-
15:30Newroz - Al Naft -:-
15:30Samarra - Al Quwa Al Jawiya -:-
15:30Zakho - Al Karkh -:-
18:30Naft Missan - Al Wasat -:-

IRLANDA: Divizia 1

21:00Cobh Ramblers - Bray -:-

IRLANDA: National League Women

16:00Bohemians WFC F - Peamount F -:-
16:00Cork City F - Dublin Waves F -:-
18:00Galway WFC F - Treaty Utd F -:-
20:30Wexford F - Athlone WFC F -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00Cliftonville - Warrenpoint -:-
17:00Coleraine - Ballymena -:-
17:00Glenavon - Linfield -:-
17:00Glentoran - Crusaders -:-
17:00Portadown - Dungannon -:-
19:30Larne - C. Rangers -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

17:00Annagh - H&W Welders -:-
17:00Ballinamallard - Loughgall -:-
17:00Knockbreda - Dergview -:-
17:00Newry City - Dundela -:-
17:00Queens Univ. - Institute -:-

ISLANDA: Pepsideild

17:00Akureyri - Hafnarfjordur -:-
17:00Breidablik - Kopavogur -:-
17:00Fylkir - Valur -:-
17:00Keflavik - Akranes -:-
17:00Stjarnan - KR Reykjavik -:-
17:00Vikingur Reykjavik - Leiknir -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

17:45Hapoel Jerusalem - Sakhnin -:-
19:00Kiryat Shmona - Nof Hagalil -:-
20:00H. Tel Aviv - H. Haifa -:-
20:30H. Beer Sheva - M. Tel Aviv -:-

ISRAEL: Liga Alef North

15:30Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Hapoel Bueine -:-

ISRAEL: Liga Alef South

21:00H. Bnei Lod - Maccabi Shaarayim FC -:-

ITALIA: Serie B

15:00Ascoli - Brescia -:-
15:00Cittadella - Lecce -:-
15:00Como - Benevento -:-
15:00Monza - Pordenone -:-
17:15Reggina - Frosinone -:-
19:30Cosenza - Crotone -:-

ITALIA: Serie C - Group B

15:30Ancona-Matelica - Lucchese -:-
15:30Carrarese - Fermana -:-
17:00Olbia - Cesena -:-
18:30Grosseto - Gubbio -:-
18:30Modena - Entella -:-
18:30Pescara - Viterbese -:-
18:30Pontedera - Montevarchi -:-
18:30Siena - Reggiana -:-
18:30Teramo - Imolese -:-
18:30Vis Pesaro - Pistoiese -:-

ITALIA: Primavera 1

9'Atalanta U19 - AC Milan U19 0:0
14:00Inter U19 - Juventus U19 -:-
16:00Torino U19 - Empoli U19 -:-

ITALIA: Primavera 2

12:00Benevento U19 - Ascoli U19 -:-
15:30Como U19 - Cittadella U19 -:-
16:00Brescia U19 - Venezia U19 -:-
16:00Cosenza U19 - Pisa U19 -:-
16:00Cremonese U19 - Alessandria U19 -:-
16:00Frosinone U19 - Spezia U19 -:-
16:00Pordenone U19 - Parma U19 -:-
16:00Reggiana U19 - Entella U19 -:-
16:00Salernitana U19 - Lazio U19 -:-

ITALIA: Serie A Women

13:30Juventus F - Empoli F -:-
15:30AC Milan F - Sassuolo F -:-
15:30Verona F - Napoli F -:-

JAMAICA: Premier League - Play-off

20:00Tivoli - Cavalier -:-
22:30Mount Pleasant - Waterhouse -:-

JAPONIA: J1 League

08:00Vegalta Sendai - Tokushima 0:1
09:00Tokyo - Urawa 1:2
9'Yokohama FC - Yokohama M. 0:0
13:00Avispa Fukuoka - Sagan Tosu -:-

JAPONIA: J2 League

08:00Albirex Niigata - Kofu 1:0
08:00Kusatsu - Chiba 0:1
08:00Omiya Ardija - Sagamihara 1:0
12:30Kyoto - Tochigi -:-
13:00Ehime - Yamagata -:-
13:00Iwata - Ryukyu -:-
13:00Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki -:-

JAPONIA: J3 League

9'Kagoshima Utd - Gifu 1:0
13:00AmânatVanraure - Nagano -:-

JAPONIA: WE League Women

10:00Beleza F - Hiroshima F 2:0

JAPONIA: Nadeshiko League Women

07:00FC Takatsuki Speranza F - Ehime F 1:1
07:00Kunoichi F - Orca Kamogawa F 2:0

KENYA: Premier League

13:00Gor Mahia - KCB -:-
13:00Talanta FC - Wazito -:-
15:00Bandari - Mathare Utd. -:-
15:00Vihiga - Bidco United -:-
15:15Posta Rangers - Kariobangi Sharks -:-

KOSOVO: Superliga

16:00KF Llapi - Drenica -:-
16:00KF Ulpiana - Dukagjini -:-

KYRGYZSTAN: Premier Liga

13:00Ilbirs - Kara Balta -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

16:00Riga FC - FK Liepaja -:-

LETONIA: 1. Liga

15:00Rezekne - Auda -:-
16:00Albatroz - Grobina -:-
16:00FK Smiltene - Alberts JDFS -:-
17:00Tukums 2000 - Saldus SS/Leevon -:-

LIBAN: Premier League

15:30Al Sahel - Tripoli -:-
15:30Bourj FC - Al Ahed -:-
15:30Tadamon - Al Hikma -:-
16:00Al Ansar - Sporting Beirut -:-

LITUANIA: A Lyga

13:00Kauno Zalgiris - Nevezis Kedainiai -:-
19:00Zalgiris - Riteriai -:-

LITUANIA: I Lyga

18:00Neptunas - Atmosfera -:-
19:00Banga 2 - BFA Vilnius -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

03:00El Salvador - Guatemala 0:2
19:00Suedia U16 - Norvegia U16 -:-

MACEDONIA DE NORD: 2. MFL

16:00Belasica - Sasa -:-
16:00Detonit Junior - Sloga Vinica -:-
16:00FK Korab - Kadino Skopje -:-
16:00KF Gostivar - Ohrid -:-
16:00Kit Go Pehchevo - Kozuv Gevgelija -:-
16:00Lok. Gradsko - Bratstvo 07 -:-
16:00Pobeda - Osogovo -:-
16:00Teteks - Sileks -:-
16:00Vardar - Besa 1976 -:-
16:00Voska Sport - Veleshta -:-

MALAWI: Super League

15:30Kamuzu Barracks - TN Stars -:-
15:30Karonga United - Moyale Barracks -:-

MALTA: Premier League

18:00Gudja - Valletta -:-
20:00Floriana - Hamrun -:-
22:00Hibernians - Santa Lucia -:-

MALTA: Challenge League

18:00Naxxar Lions - Lija Athletic -:-
18:00Zejtun Corinthians - San Gwann -:-
22:00Senglea Athletics - Swieqi -:-
22:00Zebbug - Tarxien -:-

MAROC: Botola Pro

23:30Raja Casablanca - Jeunesse Sportive Soualem 3:0
19:00Chabab Mohammedia - Difaa El Jadidi -:-
21:15Safi - Mouloudia Oujda -:-
23:30Youssoufia Berrechid - Rapide Oued Zem -:-

MAROC: Botola 2

18:30Dcheira - Moghreb Tetouan -:-
18:30Renaissance Zemamra - Chabab Benguerir -:-
18:30Stade Marocain - TAS Casablanca -:-

MAURITANIA: Ligue 1

17:30SNIM - Armee -:-
19:30ASAC Concorde - Tevragh-Zeina -:-
19:30Garde Nationale - Tidjikja -:-

MEXIC: Liga MX - Apertura

04:00Puebla - Cruz Azul 1:1
05:06Tijuana - Mazatlan FC 0:0

MEXIC: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00CD Zap - Escorpiones 2:1
03:00Tecos FC - Colima FC 1:1
18:00Cimarrones de Sonora 2 - Correcaminos 2 -:-
00:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Inter Playa Del Carmen -:-
00:00Catedraticos Elite - Mineros de Fresnillo -:-
00:00Leviatan - Dongu -:-
00:00Tritones Vallarta - UA Zacatecas -:-

MEXIC: Liga Premier Serie B

00:00Alebrijes de Oaxaca 2 - Ciervos 3:0
04:30Calor De San Pedro - Cuautla 1:1
00:00Uruapan - Lobos Huerta -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

01:45Tijuana U20 - Mazatlan U20 3:5
17:00Atlas U20 - Leon U20 -:-
17:00Club America U20 - Guadalajara U20 -:-
17:00Tigres U20 - U.N.A.M. U20 -:-

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

01:00Queretaro F - Atl. San Luis F 1:1
04:00Mazatlan FC F - Club America F 0:0

MOLDOVA: Divizia Nationala

16:00Dinamo-Auto - S. Tiraspol -:-
19:00Zimbru - Sf.Gheorghe -:-

MOZAMBIC: Mocambola

15:30ENH Vilankulo - Ferroviario Nampula -:-
15:30Ferroviario Maputo - Ferroviario Beira -:-

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

19:00Jezero - Rudar -:-
20:00FK Podgorica - Decic -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Ocotal U20 - Esteli U20 -:-

NORVEGIA: Eliteserien

19:00Lilleström - Tromsø -:-
19:00Strömsgodset - Sarpsborg 08 -:-

NORVEGIA: OBOS-ligaen

16:00Aalesund - Strømmen -:-
16:00KFUM Oslo - Grorud -:-
16:00Ranheim - Åsane -:-
16:00Sandnes - Stjordals Blink -:-
16:00Sogndal - Bryne -:-
16:00Ull/Kisa - Raufoss -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

15:00Alta - Senja -:-
16:00Baerum Sportsklubb - Moss -:-
16:00Kongsvinger - Eidsvold -:-
19:00Hodd - Asker -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

17:00Arendal - Skeid -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

17:00Elverum - Gjovik-Lyn -:-
17:00Funnefoss/Vormsund - Nybergsund -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

15:00Flint - Assiden -:-
15:00Orn - Pors Grenland -:-
16:00Fredrikstad 2 - Follo -:-
17:00Oppsal - Krakeroy -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

14:00Vindbjart - Akra -:-
15:00Djerv 1919 - Staal Jorpeland -:-
17:00Donn - IL Express -:-
17:00Madla IL - Brodd -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

14:00Frigg - Stord -:-
15:00Lyn - OS -:-
15:00Lysekloster - Ready -:-
17:00Ardal - Sandviken -:-
17:00Fyllingsdalen - Fjora -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

15:00Kolstad - Tiller -:-
17:00Melhus - Byåsen -:-
17:00Orkla - Strindheim -:-
17:00Traeff - Tynset -:-
17:00Volda TI - Ntnui -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

17:00Finnsnes - Lokomotiv Oslo -:-
18:00Nordstrand - Skanland -:-

NORVEGIA: Toppserien - Feminin

15:00Arna-Bjørnar F - Klepp F -:-
16:00Avaldsnes F - Rosenborg F -:-
16:00Kolbotn F - Sandviken F -:-
16:00Stabaek F - Lyn F -:-

OLANDA: Eredivisie

17:30Willem II - PSV -:-
19:45Ajax - Groningen -:-
19:45Vitesse - Sittard -:-
22:00Feyenoord - Nijmegen -:-
22:00Utrecht - Zwolle -:-

OLANDA: Tweede Divisie

15:30GVVV - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:30Scheveningen - Excelsior Maassluis -:-
16:00IJsselmeervogels - AFC -:-
16:00Jong Volendam - Katwijk -:-
16:00Kozakken Boys - HHC -:-
16:00Quick Boys - Noordwijk -:-
16:00Rijnsburgse Boys - Spakenburg -:-
19:00De Treffers - ASWH -:-

OLANDA: Derde Divisie

15:30ACV Assen - Harkemase Boys -:-
15:30Barendrecht - Ajax (Am) -:-
15:30DVS '33 Ermelo - Lisse -:-
15:30Excelsior 31 - Sportlust -:-
15:30Hoek - VVOG -:-
15:30ODIN '59 - VV DOVO -:-
15:30SteDoCo - Sparta Nijkerk -:-
16:00Ter Leede - Staphorst -:-
19:00VVSB - GOES -:-

OLANDA: Divisie 1 U21 - Fall Season

15:30Jong Heerenveen - Jong Groningen -:-
15:45Jong NAC Breda - Jong Den Haag -:-
15:45Jong Nijmegen - Jong Almere City -:-
16:00Jong Feyenoord - Jong FC Twente/Heracles -:-

OLANDA: Divisie 1 U18 - Fall Season

12:30Heerenveen U18 - Alkmaar U18 -:-
13:00Feyenoord U18 - Sparta Rotterdam U18 -:-
15:30Utrecht U18 - PSV U18 -:-
15:30Zwolle U18 - Ajax U18 -:-

PALESTINA: West Bank League

16:00Al Amari - Jabal Al Mukaber -:-
19:00Shabab Alsamu - Shabab Al-Dhahiriya -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

02:003 De Febrero - Guarani de Trinidad 1:1
17:00Ameliano - San Lorenzo -:-
17:00Atyra - Independiente F.B.C. -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

19:00Cajamarca - Ayacucho -:-
21:15Carlos Mannucci - Cienciano -:-
23:30Alianza Atl. - A. Lima -:-

PERU: Liga 2 - Clasura

23:30Juan Aurich - Union Huaral 3:3

POLONIA: Ekstraklasa

16:00Stal Mielec - Radomiak Radom -:-
18:30Warta - Zaglebie -:-
21:00Legia - Rakow -:-

POLONIA: Division 1

13:40Odra Opole - Katowice -:-
19:00Arka - Puszcza -:-
21:30Chrobry Glogow - GKS Jastrzebie -:-

POLONIA: Division 2

14:00Grodzisk M. - Lublin -:-
17:00Ostroda - Ruch -:-
19:00KKS Kalisz - Hutnik Krakow -:-

POLONIA: III Liga - Group I

9'Legia II - Skierniewice 0:0
14:00KS Kutno - Jagiellonia II -:-
15:00Sokol Aleksandrow L. - Swit -:-
17:00Biala Piska - Polonia W. -:-
17:00Mamry Gizycko - Legionowo -:-
17:00Pilica Bialobrzegi - Szczuczyn -:-
17:00T. Mazowiecki - Blonianka Blonie -:-
18:00Bron Radom - Wikielec -:-

POLONIA: III Liga - Group II

13:00Koszalin - Zawisza -:-
14:00Blekitni Stargard - Ol. Grudziadz -:-
16:00Elana Torun - Kleczew -:-
16:00Nowe Skalmierzyce - Jarocin -:-
17:00Sroda - B. Gdynia -:-
17:00Starogard Gdanski - Kluczevia Stargard -:-
17:00Unia Janikowo - Przodkowo -:-
18:30Stolem Gniewino - Swit Skolwin -:-

POLONIA: III Liga - Group III

13:00Legnica 2 - Zaglebie 2 -:-
16:00Goczalkowice Zdroj - Jelenia Gora -:-
17:00Carina Gubin - Gornik Z. 2 -:-
17:00Foto-Higiena Gac - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
17:00Piast Zmigrod - Kluczbork -:-
17:00Polonia B. - Z. Gora -:-
17:00Warta Gorzow - Brzeg -:-
18:00Odra W. - Bielsko-Biala -:-

POLONIA: III Liga - Group IV

14:00Czarni Polaniec - Unia Tarnow -:-
16:00Cracovia 2 - Biala Podlaska -:-
16:00Tomasovia T. L. - Korona Rzeszow -:-
17:00Ostrowiec - Wolka Pelkinska -:-
17:00Siarka Tarnobrzeg - S. Wola -:-
17:00Wisloka Debica - Chelmianka Chelm -:-

POLONIA: Central Youth League

13:00Cracovia U18 - Legia U18 -:-
13:00Warta U18 - Wisla U18 -:-
13:00Zaglebie U18 - S. Rzeszow U18 -:-
13:15Polonia W. U18 - Rakow Czestochowa U18 -:-
14:00Arka U18 - Lech U18 -:-
17:00UKS SMS Lodz U18 - Slask U18 -:-

POLONIA: Ekstraliga Women

PauzăUKS SMS Lodz F - Czarni Sosnowiec F 1:1
13:00Medyk Konin F - Rekord Bielsko-Biala F -:-
13:00Olimpia Szczecin F - Gdansk F -:-
17:00Tarnovia Tarnow F - Leczna F -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

23:15Gil Vicente - FC Porto 1:2
17:30Moreirense - Arouca -:-
20:00Guimaraes - Benfica -:-
22:30Tondela - Famalicao -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

13:00SC Vianense - Setubal -:-
13:00Uniao de Coimbra - Graciosa -:-
16:00S. Joao Ver - Leixoes -:-
17:00Aguias do Moradal - Damaiense -:-
17:00Caldas - Amora -:-
17:00Camacha - Ribeirao -:-
17:00Canelas 2010 - Casa Pia -:-
17:00Condeixa - Esperanca de Lagos -:-
17:00Estrela Vendas Novas - Paredes -:-
17:00FC Alpendorada - Academica -:-
17:00Ferreira de Aves - Academico Viseu -:-
17:00Fontinhas - Torreense -:-
17:00Idanhense - Covilha -:-
17:00Imortal - Vilafranquense -:-
17:00Industria - Leiria -:-
17:00Limianos - Berco -:-
17:00Loures - Oriental Dragon -:-
17:00Moitense - Anca -:-
17:00Olhanense - Alvarenga -:-
17:00Oliveira Hospital - U. Madeira -:-
17:00Oliveirense - Arronches Benfica -:-
17:00OS Belenenses - Pero Pinheiro -:-
17:00Pevidem - Trofense -:-
17:00Pombal - Leca -:-
17:00Rebordelo - Cinfaes -:-
17:00Sacavenense - Fafe -:-
17:00Sao Martinho - SB Castelo Branco -:-
17:00Serpa - Olivais e Moscavide -:-
17:00Sertanense - Mafra -:-
17:00Sintrense - Macedo Cavaleiros -:-
17:00Sp. Espinho - Merelinense -:-
17:00Uniao Montemor - Vilaverdense -:-
17:00Vila Mea - Feirense -:-
17:00Vinhais - Nacional -:-
18:00Anadia - Coruchense -:-
18:00Sao Roque - Farense -:-
19:00CD Rabo Peixe - Castro Daire -:-
19:00Ferreiras - Estrela -:-
19:00Louletano - Salgueiros -:-
22:00Felgueiras - Chaves -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

13:00Farense U23 - Maritimo U23 -:-
13:00Rio Ave U23 - Academica U23 -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women

17:00Ouriense F - Torreense F -:-
17:00Vilaverdense F - Valadares Gaia F -:-

QATAR: Division 2

19:30Lusail - Al-Shahaniya -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

17:00Ceske Budejovice - Karvina -:-
17:00Ostrava - Bohemians -:-
17:00Pardubice - Plzen -:-
20:00Zlin - Sparta Praga -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

17:30Lisen - Jihlava -:-
17:30Pribram - Vyskov -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

PauzăBenesov - Domazlice 2:0
PauzăMotorlet Prague - Slavia Praga B 0:1
PauzăSokolov - Vltavin 0:2
39'Hostoun - SK Rakovnik 1:0
39'Karlovy Vary - Admira Prague 0:0
39'Kraluv Dvur - Pisek 0:0
39'Povltavska FA - Vysehrad 0:0

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

PauzăBohemians 1905 B - Dukla Praga B 1:0
PauzăChlumec nad Cidlinou - Prepere 2:1
PauzăHradec Kralove B - Zbuzany 1:0
PauzăJablonec B - Brozany 0:2
Se asteaptă
datele
Liberec B - Zivanice 0:0
16:30Usti nad Orlici - Pardubice B -:-
16:30Velvary - Zapy -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

PauzăVelke Mezirici - FK Frydek-Mistek 0:0
16:30Blansko - Uhersky Brod -:-
16:30Dolni Benesov - Znojmo -:-
17:00Kromeriz - Hlucin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division A

PauzăPetrin Plzen - Myto 2:1
Se asteaptă
datele
Union Beroun - Ceske Budejovice B 0:0
39'Horovice - Marianske Lazne 1:0
16:30Doubravka - Katovice -:-
16:30Jindrichuv Hradec - Sokol Lom -:-
16:30Sobeslav - Prestice -:-
17:00Hvezda Cheb - Klatovy -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division B

PauzăMeteor Prague - Brandys n. Labem 1:2
Se asteaptă
datele
Steti - Olympie Brezova 0:0
PauzăTatran Rakovnik - Kladno 0:2
16:30Banik Most - Sous - Chomutov -:-
16:30Cesky Brod - Dobris -:-
16:30Louny - Aritma Prague -:-
16:30Ostrov - Ceska Lipa -:-
16:30Slany - Neratovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division C

PauzăDvur Kralove - Kolin 0:0
PauzăKutna Hora - Caslav 1:1
16:30Horky nad Jizerou - Trutnov -:-
16:30Nachod - Libis -:-
16:30Poricany - Hlinsko -:-
16:30Tochovice - Letohrad -:-
16:30Velke Hamry - Benatky -:-
16:30Vysoke Myto - Kosmonosy -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division D

16:30Bystrice n. Pern. - Breclav -:-
16:30Havlickuv Brod - Hodonin -:-
16:30Start Brno - Zdar na Sazavou -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division E

15:00Vsetin - Skastice -:-
16:30HFK Olomouc - SK Hranice -:-
16:30Nove Sady - FK Kozlovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division F

PauzăNovy Jicin - Havirov 2:0
16:00Vitkovice - Bohumin -:-
16:30Detmarovice - Bruntal -:-
16:30Frydlant n. O. - Rymarov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

16:30Bridlicna - Haj ve Slezsku -:-
16:30Brusperk - Hlubina -:-
16:30Cesky Tesin - Celadna -:-
16:30Dolni Datyne - Lok.Petrovice -:-
16:30Jakubcovice - Orlova -:-

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

16:00Kvasice - Valasska Polanka -:-
16:00Morkovice - Napajedla -:-
16:00Slusovice - Borsice -:-
16:00Velke Karlovice - Brumov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

Se asteaptă
datele
Bohunice - Moravska Slavia 0:0
Se asteaptă
datele
Sparta Brno - Ivancice 0:0
17:00Bosonohy - Kurim -:-
17:00Mutenice - Bystrc -:-
17:00Ratiskovice - Boskovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

16:30HFK Trebic - Bedrichov -:-
16:30Namest n. Oslavou - Nova Ves -:-
16:30Okrisky - Vrchovina B -:-
16:30Zirovnice - Ledec nad Sazavou -:-

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

13:30Dobruska - Rychnov n. Kneznou -:-
15:30Chlumec nad Cidlinou B - Jaromer -:-
16:30Horice - Cerveny Kostelec -:-
16:30Kostelec n. O. - Trebes -:-
16:30Libcany - Police nad Metuji -:-
16:30Vysoka n. Labem - Cernilov -:-
17:00Slavia HK - Jicin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

17:30Desna - Lomnice nad Popelkou -:-
17:30Hejnice - Frydlant -:-
17:30Novy Bor - Turnov -:-
17:30Sedmihorky - Rovensko p. Tr. -:-
17:30Straz p. Ralskem - Hradek nad Nisou -:-

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

PauzăLovosice - Vilemov 3:0
39'Kadan - Zatec 0:1
Se asteaptă
datele
Krupka - Perstejn 0:0
Se asteaptă
datele
Oldrichov - Domousice 0:0
15:00Litomericko - Modlany -:-
17:30Modra - Horni Jiretin -:-
17:30Srbice - Brna -:-

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

PauzăVejprnice - Rapid Plzen 1:1
17:30Bolevec - Tlumacov -:-
17:30Chotikov - Holysov -:-
17:30Plzen-Cernice - Horni Briza -:-
17:30Stribro - Sokol Lhota -:-
17:30Zruc - Nepomuk -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

17:30Prachatice - Blatna -:-
17:30Rudolfov - Protivin -:-
17:30Sezimovo Usti - Cimelice -:-
17:30TJ Osek - Drazice -:-
17:30Tyn nad Vltavou - Cesky Krumlov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

PauzăKralovice - Podoli Praha 1:1
PauzăUjezd Prague - Zizkov B 0:1
39'Dukla JM - Ujezd nad Lesy 1:0
39'Hostivar - Kolovraty 0:0
39'Predni Kopanina - Vysehrad B 1:0
39'Zlicin - Treboradice 1:0
17:30Olympia Radotin - Admira Prague B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

PauzăKlicany - Hrebec 1:1
17:30Dobrovice - SK Lhota -:-
17:30Kosor - Lysa n. L. -:-
17:30Nespeky - Bohemia Podebrady -:-

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

17:30Frantiskovy Lazne - Chodov -:-
17:30Nejdek - Vintirov -:-
17:30Nova Role - Zlutice -:-
17:30Union Nove Sedlo - Lomnice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

16:30Kralice na Hane - Sternberk -:-
16:30Litovel - Brodek u Prerova -:-
16:30Sokol Usti - Jesenik -:-

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

PauzăChrudim B - Horni Redice 1:1
16:30Litomysl - Chocen -:-
16:30Moravska Trebova - Luze -:-
16:30Tremosnice - Lanskroun -:-

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

01:00AmânatCeske Budejovice U19 - Pardubice U19 -:-
51'Ostrava U19 - Zlin U19 1:0
9'Hradec Kralove U19 - Sparta Praga U19 0:1
9'Mlada Boleslav U19 - Plzen U19 0:1
9'Opava U19 - Pribram U19 0:0
9'Slovacko U19 - Brno U19 0:0
13:30Sigma Olomouc U19 - Slavia Praga U19 -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women

9'Lok. Brno F - Slavia Praga F 0:0
15:15Sparta Praga F - Dukla Praga F -:-

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women

Se asteaptă
datele
FC Praha F - Branik F 0:0
14:00Teplice F - Ostrava F -:-

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF - Grupă campionat

02:00Cibao - Atletico Pantoja 0:2
23:00Moca - Universidad O&M -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1

17:00Dante Botosani - CSM Bacau -:-
17:00Foresta Suceava - CSM Pascani -:-
17:00Husana Husi - Sporting Vaslui -:-
17:00Somuz Falticeni - Ceahlăul P. Neamț -:-
17:00Stiinta Miroslava - Bucovina Radauti -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2

17:00CSM Focsani - Oţelul Galaţi -:-
17:00Sporting Liesti - Dinamo Bacau -:-
17:00Sportul Chiscani - CSM Ramnicu Sarat -:-
17:00Viitorul Ianca - CS Faurei -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3

17:00Agricola Borcea - FC Voluntari 2 -:-
17:00CS Afumaţi - Recolta Gh. Doja -:-
17:00CSM Oltenita - Gloria Albesti -:-
17:00Popesti Leordeni - Inainte Modelu -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4

17:00Rapid Bucureşti 2 - Academica Clinceni 2 -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5

14:00SR Brasov - Kids Tampa Brasov -:-
17:00CSO Plopeni - Cetate Rasnov -:-
17:00Targu Secuiesc - CS Blejoi -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6

17:00CS U Craiova 2 - Viitorul Daesti -:-
17:00Flacara Horezu - Petrolul Potcoava -:-
17:00Minerul Costesti - CSM Alexandria -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7

17:00Aurul Brad - Gilortul Tg. Carbunesti -:-
17:00CSM Reșița - ACS Viitorul Tg. Jiu II -:-
17:00Jiul Petrosani - Progresul Ezeris -:-
17:00Viitorul Simian - Lupac -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8

17:00Avantul Periam - Teuz Cermei -:-
17:00Bisnov - Crisul Chisineu Cris -:-
17:00Frontiera Curtici - Soimii Lipova -:-
17:00AmânatProgresul Pecica - Poli Timișoara -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9

17:00CS Hunedoara - Gloria 2018 Bistrita -:-
17:00Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10

17:00Luceafărul Oradea - CFR Cluj II -:-
17:00Progresul Somcuta Mare - CA Oradea -:-
17:00Simleul Silvaniei - Baia Mare -:-
17:00Somesul Dej - CSM Satu Mare -:-
17:00Zalău - Baile Felix -:-

RUSIA: Premier League

14:00Khimki - Lok. Moscova -:-
16:30Zenit - Samara -:-
19:00Sp. Moscova - Ufa -:-

RUSIA: FNL

10:00SKA Khabarovsk - Veles Moscow 2:0
9'Tomsk - Kuban 0:1
16:00Orenburg - Yenisey -:-
16:00R. Volgograd - Kamaz -:-
16:00Volgar-Astrakhan - Olimp-Dolgoprudny -:-
16:30M. Lipetsk - Tekstilshtik -:-
17:00Akron Togliatti - Torpedo Moscow -:-
18:00F. Voronezh - Sp. Moscova 2 -:-
18:00Neftekhimik - Krasnodar 2 -:-
19:00Baltika - Alania Vladikavkaz -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 2

14:00Yenisey 2 - Olimp-Dolgoprudny 2 -:-

RUSIA: Supreme Division Women

51'Zvezda F - Kazan F 3:0
14:00Ryazan F - FK Yenisey F -:-
16:00Krasnodar F - Chertanovo M. F -:-
17:00Zenit F - TSKA Moscova F -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00Domagnano - Cailungo -:-
16:00Fiorentino - Folgore -:-
16:00Juvenes/Dogana - Tre Penne -:-
16:00Pennarossa - San Giovanni -:-

SCOŢIA: Premiership

17:00Dundee FC - Rangers -:-
17:00Hearts - Livingston -:-
17:00Motherwell - Ross County -:-

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Ayr - Morton -:-
17:00Dunfermline - Hamilton -:-
17:00Inverness - Queen of South -:-

SCOŢIA: League One

17:00Cove Rangers - Airdrieonians -:-
17:00Dumbarton - Alloa -:-
17:00East Fife - Clyde -:-
17:00Montrose - Falkirk -:-
17:00Queen's Park - Peterhead -:-

SCOŢIA: League Two

17:00Annan - Edinburgh City -:-
17:00Forfar - Albion Rovers -:-
17:00Kelty Hearts - Stranraer -:-
17:00Stenhousemuir - Elgin -:-
17:00Stirling - Cowdenbeath -:-

SCOŢIA: Highland League

17:00Brechin - Forres Mechanics -:-
17:00AmânatDeveronvale - Lossiemouth -:-
17:00Fraserburgh - Strathspey Thistle -:-
17:00Huntly - Fort William -:-
17:00Inverurie Loco Works - Brora Rangers -:-
17:00Keith - Turriff Utd -:-
17:00Rothes - Clachnacuddin -:-
17:00AmânatWick Academy - Formartine Utd -:-

SCOŢIA: Lowland League

17:00AmânatBo'ness United - Caledonian Braves -:-
17:00Bonnyrigg Rose - East Kilbride -:-
17:00Civil Service Strollers - Gretna 2008 -:-
17:00AmânatDalbeattie Star - Stirling University -:-
17:00East Stirlingshire - Broomhill -:-
17:00AmânatEdinburgh University - Vale Of Leithen -:-
17:00Gala Fairydean - Rangers B -:-
17:00Spartans - Berwick -:-

SCOŢIA: Scottish Cup

17:00Bo'ness United - Wick Academy -:-
17:00Buckie Thistle - Cumbernauld Colts -:-
17:00Cumnock Juniors - Formartine Utd -:-
17:00Dalbeattie Star - Newtongrange Star -:-
17:00Edinburgh University - Lothian Thistle -:-
17:00Haddington Athletic - Deveronvale -:-

SERBIA: Super Liga

17:00TSC Backa Topola - Vojvodina -:-
20:00Kolubara - Radnicki Nis -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

16:30BSK Borca - Prva Iskra Baric -:-
16:30OFK Beograd - BASK -:-
16:30Radnicki Obrenovac - Jedinstvo Surcin -:-
16:30Zemun - Teleoptik -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

16:301. Maj Ruma - Borac Sajkas -:-
16:30Feniks 1995 - Tisa Adorjan -:-
16:30Hajduk 1912 - Borac Sakule -:-
16:30Kikinda - Becej -:-
16:30Omladinac NB - Jedinstvo SP -:-
16:30Radnicki 1912 - Stari Grad -:-
16:30Tekstilac - Dinamo Pancevo -:-
16:30Vrsac - Radnicki Zrenjanin -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

16:30Din. Vranje - Buducnost Popovac -:-
16:30Dubocica - Mesevo -:-
16:30Jagodina - Pcinja -:-
16:30Paracin - Hajduk Veljko -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

16:30Buducnost Arilje - Borac 1926 -:-
16:30Jedinstvo U. - Real Podunavci -:-
16:30Macva Bogatic - Smederevo -:-
16:30Sloboda - Trepca -:-
16:30Takovo - Sloga 1940 -:-

SIERRA LEONE: Premier League

19:00Anti Drugs Strikers - East End Lions -:-
19:00Kamboi Eagles - Bai Bureh Warriors -:-
22:00Ports Authority - RSLAF -:-

SLOVACIA: Fortuna liga

19:00Senica - Slovan Bratislava -:-
19:00Sered - Michalovce -:-
19:00Zilina - Ruzomberok -:-
19:00Z. Moravce-Vrable - L. Mikulas -:-

SLOVACIA: 2. liga

15:00Zilina B - Rohoznik -:-
16:30Dubnica - Banska Bystrica -:-
16:30Komarno - Kosice -:-
16:30Puchov - Samorin -:-

SLOVACIA: Divizia C-Vest

16:00FK Nove Zamky - Marcelova -:-
16:00Kalna n. Hronom - Myjava -:-

SLOVACIA: Divizia C-East

16:00Lipany - Poprad -:-
16:00Presov - Spisska Nova Ves -:-
16:00Rudnany - Sobrance-Sobranecko -:-
16:00Vranov - Mladost Kalsa -:-

SLOVACIA: Divison C Central

16:00D. Kubin - Podkonice -:-
16:00L. Hradok - MSK Martin -:-
16:00MSK Lucenec - Cadca -:-

SLOVACIA: Divison C Bratislava

17:00Bernolakovo - Pezinok -:-
17:00Inter Bratislava - D. Luzna -:-

SLOVENIA: Prva Liga

21:15O. Ljubljana - Radomlje -:-

SLOVENIA: 2. SNL

17:00Fuzinar - Nafta -:-
17:00Rudar - Krsko -:-
20:00Brezice - Dob -:-
20:00Gorica - Beltinci -:-

SLOVENIA: 3. SNL - East

17:00Dobrovce - Podvinci -:-
17:00NK Bistrica - Zrece -:-
17:00Posavje Krsko - Zavrc -:-
17:00Sampion Celje - Smartno -:-
17:00Smarje - Dravograd -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

17:00Izola - NK Adria -:-
17:00Ljubljana Svoboda - Sobec Lesce -:-
17:00Sava Kranj - Fama Vipava -:-
17:00Slovan Ljubljana - Grosuplje -:-
17:00Tolmin - Skofja Loka -:-

SPANIA: LaLiga2

17:00UD Ibiza - Burgos CF -:-
19:15Amorebieta - Eibar -:-
19:15Las Palmas - Ponferradina -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

18:00Calahorra - Celta Vigo B -:-
18:00Leonesa - Valladolid Promesas -:-
20:00R. Union - Badajoz -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

18:00Algeciras - Sabadell -:-
18:00Cornella - Castellon -:-
20:00UCAM Murcia - Andorra -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 1

18:00Coruxo - Real Aviles -:-
18:00Marino de Luanco - Union Club Ceares -:-
18:30Llanera - Langreo -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 2

19:00AD San Juan - Osasuna B -:-
19:00CD Ardoi - Pena -:-
19:30Laredo - Logrones Promesas -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 5

18:00Levante B - Ejido -:-
18:30Granada B - Aguilas FC -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 1

20:00Ourense CF - Polvorin -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 3

17:30UC Cartes - Vimenor -:-
18:00Atletico Albericia - Torina -:-
18:30Naval Reinosa - Selaya -:-
19:00Escobedo - Torrelavega -:-
19:30Castro - Noja -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 4

16:30CD Vitoria - Santuxu -:-
17:30Pasaia - Alaves B -:-
18:00Lagun Onak - SD Deusto -:-
18:30Uritarra - Aurrera Ondarroa -:-
19:00Leioa - Basconia -:-
19:30Urduliz - Durango -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 5

18:00Asco - Peralada -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 6

18:00Jove - Valencia B -:-
18:00Villarreal C - Saguntino -:-
19:30Acero - Roda -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 7

19:00Paracuellos Antamira - RSD Alcala -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8

17:00Colegios Diocesanos - Ciudad Rodrigo CF -:-
17:30Salamanca B - Atl. Astorga -:-
18:00Bembibre - Mirandes B -:-
18:00La Virgen - Santa Marta Tormes -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9

14:00Intergym Melilla - CD Torreperogil -:-
20:00Torre del Mar - Jaen -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 10

19:00Ceuta B - Tomares UD -:-
20:30CD Gerena - Los Barrios -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11

17:30Felanitx - San Rafael -:-
18:00Constancia - Soller -:-
18:00Santanyi - Mallorca B -:-
18:30Collerense - Binissalem -:-
19:00Manacor - Platges de Calvia -:-
20:00Inter Ibiza - Sant Jordi -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

19:30Villa Santa Brigida - Lanzarote -:-
19:30Yaiza - Arucas -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 13

18:30Cartagena B - UD Los Garres -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 15

17:00Cortes - CD Cantolagua -:-
17:30Beti Onak - CD Gares -:-
17:30Huarte - Subiza -:-
19:00Valle Egues - Txantrea -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 16

17:00River Ebro - CF Rapid -:-
18:30Agoncillo - Berceo -:-
19:00Casalarreina - Haro Deportivo -:-
19:30Yague - Cenicero -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 18

18:00Hogar Alcarreno - Azuqueca -:-
18:30Albacete B - San Clemente -:-
18:30Tarancon - Quintanar -:-

SPANIA: Primera Division Women

9'Eibar F - Athletic Bilbao F 0:0
13:00Barcelona F - Valencia F -:-
17:00Real Sociedad F - Sevilla F -:-
18:00Alaves F - Villarreal F -:-
18:00Madrid C. F - Vallecano F -:-
19:30Tenerife F - Real Madrid F -:-

SPANIA: Segunda Division Women

14:00CD Juan Grande F - Alhama F -:-
18:00Atl. Madrid B F - EDF Logrono F -:-
18:00La Coruna F - Gijon F -:-
19:30Pozoalbense F - La Solana F -:-
21:00Betis B F - Cordoba F -:-

SUA: MLS

22:30Philadelphia Union - Atlanta Utd -:-

SUA: USL Championship

03:00Sporting Kansas City 2 - FC Tulsa 1:1

SUA: NISA - Fall Season

03:30Chicago House - Michigan Stars 1:1

SUA: NWSL Women

22:00Gotham F - North Carolina Courage F -:-

SUEDIA: Allsvenskan

18:30Malmo FF - Örebro -:-

SUEDIA: Superettan

14:00GAIS - Falkenbergs -:-
16:00Landskrona - Norrby -:-
16:00Vasalunds - Akropolis -:-
16:00Västerås SK - Sundsvall -:-
18:00Jonkopings - Brage -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

14:00Gefle - Orebro Syr. -:-
14:00Hudiksvalls - Karlstad -:-
17:00Pitea - Sandvikens -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

14:00Utsiktens - Lindome -:-
15:00Torns - Vanersborgs IF -:-
16:00Linkoping City - Qviding -:-
17:00Atvidabergs - Lunds -:-
17:00IFK Malmo - Trollhättan -:-
17:00Osterlen FF - Oskarshamns -:-
17:00Skövde - Tvaakers -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

13:00Skelleftea - Ytterhogdals -:-
15:00Bodens - Sandviks -:-
16:00Froso IF - Friska Viljor FC -:-
16:00Stode - Team TG FF -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

14:30Kvarnsvedens - Karlbergs -:-
15:00Kungsangens - Jarfalla -:-
15:00Osteraker IFK - FC Arlanda -:-
15:00Skiljebo - Enskede -:-
15:00Stockholm Internazionale - Lidingo IFK -:-
16:00Enkopings SK - Gute -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

14:00Angelholms - Assyriska BK -:-
14:30Savedalens - Dalstorps IF -:-
14:30Ullareds IK - Vinbergs -:-
15:00BK Astrio - Varbergs GIF -:-
15:00Eskilsminne - Onsala BK -:-
16:00Husqvarna - Hoganas -:-
17:00Frölunda - Tord -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

14:00Balkan - Rosengard -:-
15:00Kristianstads - Prespa Birlik -:-
16:00Hassleholms IF - IFK Berga -:-
16:00IFK Karlshamn - Solvesborgs -:-
16:00Rappe GOIF - IFK Hassleholm -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Eskilstuna City - Karlslunds -:-
15:00Huddinge - Nykopings -:-
15:00Rynninge - Arameisk-Syrianska -:-
15:00Trosa-Vagnharads - Smedby -:-
16:00Mjolby AI FF - IFK Eskilstuna -:-
17:00Varmbols - United Nordic -:-
19:00Syrianska - Tyreso -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

14:00Ahlafors IF - Vanersborgs FK -:-
14:00Stenungsunds - Grebbestads -:-
15:00Forward - Lidkopings FK -:-
15:00Oddevold - IFK Skovde FK -:-
16:00Yxhults IK - Gauthiod -:-
17:00Tidaholm IFK - Karlstad II -:-

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

16:00Djurgarden F - Hammarby F -:-
18:00Vaxjo DFF F - Hacken F -:-

SUEDIA: Elitettan Women

14:30Jitex F - Alvsjo F -:-
15:00Lidkopings FK F - Bollstanas F -:-
15:00Moron F - Kalmar F -:-
15:00Uppsala F - Sundsvall F -:-
17:00IF Brommapojkarna F - Alingsas FC F -:-

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

14:00CSKA Pomir Dushanbe - Dushanbe 83 -:-
14:00Khujand - Kuktosh -:-

TAILANDA: Thai League 1

13:30Bangkok Utd - Buriram -:-
14:00Chiangrai - Prachuap -:-
14:00Khonkaen Utd. - Chonburi -:-

TAILANDA: Thai League 2

13:00Ranong - Lamphun Warrior -:-
13:30Phrae - Khonkaen FC -:-
14:00Chainat - Sukhothai -:-
14:00Thai Navy - Raj Pracha -:-
15:00Lampang - Rayong FC -:-

TUNISIA: Super Cup

19:30Esperance Tunis - Sfaxien -:-

TURCIA: Super Lig

13:30Sivasspor - Karagumruk -:-
16:00Antalyaspor - Yeni Malatyaspor -:-
19:00Adana Demirspor - Gaziantep -:-

TURCIA: 1. Lig

13:30Umraniyespor - Manisa FK -:-
16:00Erzurum BB - Adanaspor -:-
19:00Genclerbirligi - Boluspor -:-

TURCIA: 2. Lig Red Group

16:00Turgutluspor - Corum -:-

TURCIA: 3. Lig Group 1

14:00Fatsa Belediyespor - Arnavutkoy Bl. -:-
14:30Mamak - Batman Petrolspor -:-
15:00Hopaspor - Hendek -:-
15:00Kelkit - Kahta -:-
15:30Karaman Bld. - Nevsehirspor -:-
15:30Osmaniyespor - Elazigspor -:-
16:00Bursa - Erbaaspor -:-
16:00Catalca - Sancaktepe -:-

TURCIA: 3. Lig Group 2

15:0052 Orduspor - Kizilcaboluk Spor Kulubu -:-
15:00Altindag Bld. - Hacettepe -:-
15:00Elazig Karakocan - Siirt Ozel -:-
15:00Malatya - Beyoglu Yeni Carsi -:-
15:00Yomraspor - Aksaray Bld. -:-
15:30Carsambaspor - Kusadasispor -:-
15:30Duzcespor - Darica Genclerbirligi -:-
15:30Iskenderun - Kestel -:-
16:00Bayrampasa - Igdir -:-

TURCIA: 3. Lig Group 3

15:00Agri 1970 - Karabukspor -:-
15:00Karakopru - Ceyhanspor -:-
15:30Cankaya FK - Gumushanespor -:-
15:30Kirikkale Buyuk Anadolu - Erokspor -:-
16:00Belediye Derince - Icel -:-
16:00Modafenspor - Orduspor 1967 -:-
16:00Tepecik - Edirnespor -:-
19:00Fethiyespor - Mardin BB -:-
19:00Karsiyaka - Ofspor -:-

ŢARA GALILOR: FA Cup

14:45Trefelin - Connah's Q. -:-
16:30Aberystwyth - Druids -:-
16:30Airbus - Haverfordwest -:-
16:30Bala Town - Pontypridd -:-
16:30Buckley - Monmouth -:-
16:30Cardiff Metropolitan - Barry -:-
16:30Dinas Powys - Guilsfield -:-
16:30Newtown - Carmarthen -:-
16:30Penrhiwceiber Rangers - Flint -:-
16:30Saltney Town - Penrhyncoch -:-
16:30Swansea University - Bangor City -:-

UCRAINA: Premier League

14:00Oleksandriya - Mariupol -:-
17:00Shakhtar - Veres-Rivne -:-
19:30Rukh Lviv - Dyn. Kyiv -:-

UCRAINA: Persha Liga

13:15Olimpik Donetsk - VPK-Agro -:-
15:30Ahrobiznes Volochysk - Podillya Khmelnytskyi -:-

UCRAINA: Druha Liga

14:00Nyva Vinnytsya - Karpaty Lviv -:-
15:00Trostyanets - Сумы -:-
16:00Yarud Mariupol - Nikopol -:-

UCRAINA: Youth League

49'Dnipro-1 U19 - Zorya U19 0:0
12:00Minaj U19 - Lviv U19 -:-
13:00Desna U19 - Metalist 1925 U19 -:-

UCRAINA: Championship Women

15:30Ateks F - Voshod F -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

15:45MTK Budapest - Mezokovesd -:-
18:00Gyirmot - Honved -:-
20:30MOL Fehervar - Puskas Academy -:-

UNGARIA: NB III - East

17:00Kisvarda II - Elore -:-

UNGARIA: NB I Women

15:00DVTK F - MTK Hungaria F -:-
16:00Haladas F - Soroksar F -:-
17:00Győr F - Puskas Academy F -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

01:00Plaza Colonia - Villa Espanola 4:0
19:15River Plate - Maldonado -:-
21:30Cerro Largo - Liverpool M. -:-
00:30Sud America - Nacional -:-

UZBEKISTAN: Super League

14:00Kokand 1912 - Andijan -:-
16:30Pakhtakor - Turon -:-

VENEZUELA: Primera Division - Primul tur

23:00Aragua - Lara 0:0
01:15Universidad Central - Atl. Venezuela 4:0
23:00Zulia - Estudiantes M. -:-

VENEZUELA: Segunda Division

22:00Yaracuy - Local Andina -:-
22:30Libertador - Dynamo Puerto -:-
22:30Titanes - El Vigia -:-
00:00Angostura - Bolivar -:-

YEMEN: Division 1

15:45Al-Saqr - Al Ahli Sana’a -:-
15:45Shab Hadramaut - Al Wahda -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Nkwazi - Green Eagles -:-
16:00Chambishi - Kansanshi -:-
16:00Indeni - Zesco Utd -:-
16:00Lusaka Dynamos - Prison Leopards -:-
16:00Power Dynamos - Forest Rangers -:-
16:00Zanaco - Konkola -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.