REFRESH

Fotbal » Azi » Cote

ANGLIA: Premier League

45+'Arsenal - Tottenham 1:1 [ 2.00 | 3.75 | 3.80 ]
17:00Bournemouth - Brentford -:- [ 3.45 | 3.50 | 2.23 ]
17:00Crystal Palace - Chelsea -:- [ 4.75 | 3.70 | 1.84 ]
17:00Fulham - Newcastle -:- [ 3.00 | 3.55 | 2.45 ]
17:00Liverpool - Brighton -:- [ 1.47 | 4.90 | 7.00 ]
17:00Southampton - Everton -:- [ 2.30 | 3.30 | 3.45 ]
19:30West Ham - Wolves -:- [ 1.96 | 3.55 | 4.30 ]

FRANŢA: Ligue 1

18:00Strasbourg - Rennes -:- [ 3.40 | 3.50 | 2.10 ]
22:00PSG - Nice -:- [ 1.21 | 7.00 | 12.00 ]

GERMANIA: Bundesliga

16:30Frankfurt - Union Berlin -:- [ 2.30 | 3.40 | 3.10 ]
16:30Freiburg - Mainz -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.40 ]
16:30Köln - Dortmund -:- [ 3.10 | 3.75 | 2.15 ]
16:30RB Leipzig - Bochum -:- [ 1.27 | 6.25 | 9.50 ]
16:30Wolfsburg - Stuttgart -:- [ 2.48 | 3.30 | 2.88 ]
19:30Bremen - Monchengladbach -:- [ 2.60 | 3.80 | 2.48 ]

ITALIA: Serie A

16:00Napoli - Torino -:- [ 1.64 | 3.90 | 5.30 ]
19:00Inter - AS Roma -:- [ 2.10 | 3.45 | 3.50 ]
21:45Empoli - AC Milan -:- [ 5.50 | 4.10 | 1.60 ]

ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga

19:00CS Mioveni - U Craiova 1948 -:- [ 3.20 | 3.10 | 2.30 ]
21:30CFR Cluj - Petrolul Ploiești -:- [ 1.52 | 3.85 | 6.75 ]

ROMÂNIA: Liga 2

11:00CSC Dumbrăvița - Ripensia Timișoara 1:0 [ 2.23 | 3.15 | 2.88 ]
11:00Poli Iași - Minaur Baia Mare 2:0 [ 1.32 | 4.10 | 9.00 ]
11:00Progresul Spartac - Unirea Dej 2:2 [ 2.50 | 2.95 | 2.70 ]
12:00CSC 1599 Șelimbăr - CSA Steaua București 1:1 [ 3.00 | 2.88 | 2.32 ]

SPANIA: LaLiga

17'Cadiz - Villarreal 0:0 [ 5.10 | 3.85 | 1.72 ]
17:15Getafe - Valladolid -:- [ 2.38 | 3.10 | 3.40 ]
19:30Sevilla - Atl. Madrid -:- [ 3.10 | 3.25 | 2.50 ]
22:00Mallorca - Barcelona -:- [ 8.50 | 5.50 | 1.35 ]

AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship

16:30Cape Town All Stars - Uthongathi -:-
16:30Casric Stars - Black Leopards -:-
16:30Magesi - Tshakhuma -:-
16:30Pretoria Callies - MM Platinum -:- [ 2.48 | 2.70 | 2.85 ]
16:30Venda - Baroka -:-

AFRICA DE SUD: Diski Challenge

11:00Chippa United U23 - Stellenbosch U23 0:6
11:00Golden Arrows U23 - Royal AM U23 0:0
11:00Sekhukhune U23 - Mamelodi U23 2:2
89'Marumo Gallants U23 - Kaizer U23 0:1

AFRICA DE SUD: Cupa MTN 8

16:30Orlando - Mamelodi -:- [ 3.20 | 3.05 | 2.20 ]

ALBANIA: Super Liga

16:00Egnatia - Kastrioti -:-
16:00Laci - Kukesi -:-

ALBANIA: First Division

87'Flamurtari - Besa 2:0
16:00Apolonia Fier - Lushnja -:-
16:00Beselidhja Lezha - Terbuni -:-
16:00Korabi Peshkopi - Turbina Cerrik -:-
16:00Luzi - Skenderbeu -:-

ALGERIA: Ligue 2

18:00Annaba - Khemis El Khechna -:- [ 1.35 | 3.75 | 7.00 ]
18:00Batna - Ghozlane -:- [ 1.52 | 3.35 | 5.40 ]
18:00Bordj Menail - Khroub -:- [ 1.60 | 3.40 | 4.50 ]
18:00Harrach - Eulma -:-
18:00Mlila - US Chaouia -:- [ 3.35 | 3.05 | 1.95 ]
18:00Telaghema - Ouargla -:- [ 1.85 | 3.05 | 3.70 ]
18:00US Souf - Hamra Annaba -:-

AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Play-off

23:00Sao Paulo (Bra) - Ind. del Valle (Ecu) -:- [ 1.76 | 3.30 | 4.75 ]

ANGLIA: Championship

17:00Blackburn - Millwall -:- [ 2.30 | 3.15 | 3.50 ]
17:00Blackpool - Norwich -:- [ 4.10 | 3.65 | 1.90 ]
17:00Bristol City - QPR -:- [ 2.30 | 3.35 | 3.25 ]
17:00Cardiff - Burnley -:- [ 3.20 | 3.25 | 2.40 ]
17:00Coventry - Middlesbrough -:- [ 3.00 | 3.45 | 2.40 ]
17:00Reading - Huddersfield -:- [ 2.25 | 3.35 | 3.35 ]
17:00Rotherham - Wigan -:- [ 2.45 | 3.20 | 3.15 ]
17:00Sheffield Utd - Birmingham -:- [ 1.46 | 4.50 | 7.00 ]
17:00Sunderland - Preston -:- [ 2.35 | 3.30 | 3.25 ]
17:00West Brom - Swansea -:- [ 1.70 | 3.85 | 5.25 ]

ANGLIA: League One

17:00Accrington - Morecambe -:- [ 1.73 | 3.85 | 4.75 ]
17:00Bolton - Lincoln -:- [ 1.70 | 3.70 | 5.25 ]
17:00Burton - Forest Green -:- [ 1.85 | 3.75 | 4.10 ]
17:00Cambridge Utd - Derby -:- [ 3.75 | 3.55 | 2.00 ]
17:00Charlton - Oxford Utd -:- [ 2.25 | 3.55 | 3.10 ]
17:00Cheltenham - Shrewsbury -:- [ 2.50 | 3.10 | 3.10 ]
17:00Exeter - Bristol Rovers -:- [ 1.55 | 4.30 | 6.00 ]
17:00Fleetwood - Barnsley -:- [ 3.10 | 3.25 | 2.40 ]
17:00Ipswich - Portsmouth -:- [ 1.80 | 3.70 | 4.50 ]
17:00Milton Keynes - Peterborough -:- [ 3.50 | 3.45 | 2.10 ]
17:00Port Vale - Sheffield Wed -:- [ 4.20 | 3.50 | 1.90 ]
17:00Wycombe - Plymouth -:- [ 2.55 | 3.45 | 2.70 ]

ANGLIA: League Two

17'Harrogate - Bradford City 0:0 [ 3.25 | 3.35 | 2.15 ]
17:00Carlisle - Crewe -:- [ 1.82 | 3.50 | 4.20 ]
17:00Crawley - Stevenage -:- [ 4.50 | 3.40 | 1.80 ]
17:00Gillingham FC - Sutton -:- [ 3.30 | 3.10 | 2.25 ]
17:00Leyton Orient - Newport -:- [ 1.75 | 3.45 | 4.75 ]
17:00Rochdale - Doncaster -:- [ 2.30 | 3.30 | 3.00 ]
17:00Salford - Grimsby -:- [ 2.10 | 3.35 | 3.50 ]
17:00Stockport - Walsall -:- [ 1.82 | 3.50 | 4.25 ]
17:00Swindon - Northampton -:- [ 2.35 | 3.35 | 2.90 ]
17:00Tranmere - Barrow -:- [ 2.70 | 2.95 | 2.80 ]
17:00Wimbledon - Colchester -:- [ 2.25 | 3.15 | 3.25 ]

ANGLIA: National League

17:00Aldershot - Wealdstone -:- [ 2.23 | 3.30 | 2.95 ]
17:00Barnet - York -:- [ 2.43 | 3.25 | 2.70 ]
17:00Chesterfield - Maidenhead -:- [ 1.33 | 4.75 | 7.50 ]
17:00Dorking - Dagenham & Red. -:- [ 2.55 | 3.35 | 2.55 ]
17:00Gateshead - Eastleigh -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.50 ]
17:00Halifax - Woking -:- [ 2.65 | 3.25 | 2.48 ]
17:00Notts County - Altrincham -:- [ 1.43 | 4.35 | 6.10 ]
17:00Oldham - Wrexham -:- [ 5.40 | 4.10 | 1.51 ]
17:00Solihull Moors - Bromley -:- [ 1.87 | 3.65 | 3.55 ]
17:00Southend - Yeovil -:- [ 1.77 | 3.35 | 4.40 ]
17:00Torquay - Scunthorpe -:- [ 2.55 | 3.15 | 2.70 ]
19:20Boreham Wood - Maidstone -:- [ 1.75 | 3.55 | 4.25 ]

ANGLIA: National League North

17:00Leamington - Telford -:- [ 2.28 | 3.10 | 2.85 ]
17:00Southport - Bradford PA -:- [ 1.72 | 3.45 | 4.20 ]

ANGLIA: National League South

17:00Dartford - Hungerford -:- [ 1.60 | 3.65 | 4.75 ]

ANGLIA: NPL Premier Division

17:00Atherton - Ashton Utd -:- [ 2.33 | 3.15 | 2.55 ]
17:00FC United - Marine -:- [ 1.90 | 3.25 | 3.25 ]
17:00Guiseley - Warrington Rylands -:- [ 2.00 | 3.45 | 2.90 ]
17:00Lancaster - Belper Town -:- [ 1.89 | 3.25 | 3.35 ]
17:00Matlock - Nantwich -:- [ 1.80 | 3.25 | 3.60 ]
17:00Stafford - Liversedge -:-
17:00Stalybridge - Morpeth -:- [ 2.65 | 3.20 | 2.23 ]
17:00Warrington - Radcliffe -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

17:00Bedford - Stourbridge -:-
17:00Hednesford - AFC Rushden & Diamonds -:-
17:00AmânatIlkeston - Needham Market -:-
17:00Kings Langley - Bromsgrove -:-
17:00AmânatLeiston - Coalville -:-
17:00AmânatMickleover - Basford -:-
17:00AmânatNuneaton - Hitchin -:-
17:00Redditch - Royston -:-
17:00AmânatSt. Ives - Alvechurch -:-
17:00Stratford - Rushall -:-
17:00Tamworth - Barwell -:- [ 1.45 | 3.95 | 5.00 ]

ANGLIA: Southern League South Division

17:00Beaconsfield Town - Poole -:-
17:00AmânatBracknell - Dorchester -:-
17:00Chesham - Tiverton -:-
17:00Dorchester - Harrow -:-
17:00Gosport - North Leigh -:-
17:00Hartley Wintney - Truro -:-
17:00Swindon S - Harrow -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

17:00Aveley - Margate -:-
17:00Bishop's Stortford - Wingate & Finchley -:- [ 1.47 | 3.75 | 5.10 ]
17:00Bowers & Pitsea - Horsham FC -:-
17:00Canvey Island - Bognor Regis -:-

ANGLIA: FA Cup - Calificare

45+'Congleton - AFC Fylde 0:0 [ 11.00 | 7.00 | 1.16 ]
16:00Anstey Nomads - Shefford -:-
17:00Alvechurch - Nuneaton -:- [ 2.40 | 3.50 | 2.50 ]
17:00Bamber Bridge - Buxton -:-
17:00Banbury - Berkhamsted -:-
17:00Basford - Boston Utd -:-
17:00Bath - Sevenoaks -:-
17:00Beckenham - Binfield -:-
17:00Billericay - Biggleswade Town -:- [ 1.62 | 4.00 | 4.20 ]
17:00Carshalton - Havant & W -:- [ 6.65 | 4.75 | 1.35 ]
17:00Cheshunt - Kidderminster -:-
17:00Chester - Hanley Town -:-
17:00Chorley - Blyth -:- [ 1.50 | 4.20 | 5.00 ]
17:00Clitheroe - Bury AFC -:-
17:00Coalville - Sudbury -:- [ 1.42 | 4.50 | 5.50 ]
17:00Dulwich Hamlet - Folkestone -:- [ 1.75 | 3.60 | 3.80 ]
17:00Gainsborough - Worksop -:- [ 1.95 | 3.80 | 3.00 ]
17:00Gloucester - Merthyr Town -:- [ 1.58 | 4.00 | 4.40 ]
17:00Hampton & Richmond - Paulton Rovers -:-
17:00Hanwell Town - Ebbsfleet -:-
17:00Hendon - Herne Bay -:-
17:00Hornchurch - Braintree -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.45 ]
17:00Hyde - Darlington -:- [ 2.80 | 3.60 | 2.15 ]
17:00King’s Lynn - Kettering -:- [ 1.34 | 4.50 | 7.70 ]
17:00Met. Police - Chippenham -:- [ 2.70 | 3.75 | 2.12 ]
17:00Oxford City - Plymouth Parkway -:- [ 1.35 | 5.00 | 6.00 ]
17:00Peterborough Sports - Hemel Hempstead -:-
17:00Romford - Chelmsford -:-
17:00Scarborough - Curzon Ashton -:- [ 2.30 | 3.40 | 2.65 ]
17:00South Shields - Marske -:- [ 1.80 | 3.50 | 3.75 ]
17:00St. Ives - Chasetown -:-
17:00Stocksbridge - Ashington -:- [ 1.75 | 3.60 | 3.85 ]
17:00Swindon S - Farnborough -:- [ 2.40 | 3.60 | 2.40 ]
17:00Taunton - Walton & Hersham -:-
17:00Three Bridges - Hereford -:-
17:00Weston-super-Mare - Helston Athletic -:-
17:00Weymouth - Welling -:- [ 2.30 | 3.55 | 2.50 ]
17:00Worthing - Eastbourne Boro -:- [ 1.72 | 3.75 | 3.85 ]
17:00Yate Town - Bracknell -:- [ 2.90 | 3.60 | 2.05 ]

ANGLIA: Premier League 2

58'Blackburn U21 - Manchester Utd U21 5:1 [ 1.90 | 3.80 | 3.10 ]
56'Chelsea U21 - Leicester U21 2:1 [ 1.55 | 4.70 | 3.90 ]
16:00Liverpool U21 - Arsenal U21 -:- [ 2.40 | 3.50 | 2.45 ]
16:00West Ham U21 - Crystal Palace U21 -:- [ 2.15 | 3.70 | 2.65 ]

ANGLIA: Academii U18

13:00Brighton U18 - Leicester U18 2:1
13:00Crystal Palace U18 - Chelsea U18 3:2
13:00Derby U18 - Wolves U18 2:2
13:00Everton U18 - Manchester City U18 1:0
13:00Manchester Utd U18 - Blackburn U18 6:1
13:00Newcastle Utd U18 - Stoke City U18 1:2
13:00Southampton U18 - Fulham U18 3:5
83'Norwich U18 - Arsenal U18 1:2
54'Aston Villa U18 - Tottenham U18 2:1
56'Leeds U18 - Sunderland U18 4:1
58'West Ham U18 - West Brom U18 0:0
45+'Liverpool U18 - Nottingham U18 1:0

ANGLIA: Women's League Cup

45+'Aston Villa F - Manchester Utd F 0:1 [ 6.25 | 4.70 | 1.30 ]

ANGOLA: Girabola League

17:00Bravos do Maquis - Primeiro de Agosto -:-
17:00CD Lunda Sul - Sporting de Benguela -:-
17:00Libolo - Desportivo Huila -:-
17:30Interclube - Sagrada -:- [ 2.45 | 2.85 | 2.80 ]
17:30Isaac de Benguela - Wiliete -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

18:30Al-Raed - Al Adalh -:- [ 1.73 | 3.45 | 4.30 ]
18:30Damac - Al Taee -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.55 ]
21:00Al Khaleej - Al Batin -:-
21:00Al Wehda - Al-Ettifaq -:- [ 2.35 | 3.05 | 2.88 ]

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Estudiantes - Colon 2:4 [ 1.72 | 3.55 | 4.70 ]
01:00Tigre - Aldosivi 3:0 [ 1.34 | 4.60 | 8.50 ]
03:30Racing Club - Rosario 4:3 [ 1.67 | 3.55 | 5.20 ]
03:30Union Santa Fe - Newells Old Boys 0:1 [ 2.14 | 3.20 | 3.40 ]
19:00Central Cordoba - Sarmiento Junin -:- [ 2.30 | 2.95 | 3.30 ]
19:00Platense - Defensa y Justicia -:- [ 2.35 | 2.80 | 3.40 ]
21:30San Lorenzo - Huracan -:- [ 2.75 | 2.75 | 2.90 ]
00:00Banfield - Godoy Cruz -:- [ 2.35 | 3.10 | 3.00 ]

ARGENTINA: Primera Nacional

03:10Gimnasia Jujuy - San Martin Tucuman 1:1 [ 6.40 | 3.20 | 1.58 ]
21:00Deportivo Madryn - Sacachispas -:- [ 1.91 | 3.05 | 4.00 ]
21:05Almagro - Ind. Rivadavia -:- [ 2.12 | 2.85 | 3.65 ]
21:30Villa Dalmine - Brown Adrogue -:- [ 2.25 | 2.70 | 3.55 ]
22:00Alvarado - Ferro -:- [ 2.55 | 2.75 | 2.90 ]

ARGENTINA: Torneo Federal

17:00Cipolletti - CA Liniers -:- [ 2.30 | 3.25 | 2.70 ]
22:00Ciudad Bolivar - Ferro Gen. Pico -:- [ 1.70 | 2.95 | 5.40 ]
22:00Olimpo - Independiente Chivilcoy -:- [ 1.97 | 2.70 | 4.25 ]
22:00Sansinena - Club Sportivo Penarol -:- [ 1.78 | 3.00 | 4.70 ]

ARGENTINA: Primera B - Clasura

03:00Talleres (R.E) - Acassuso 0:1
21:30UAI Urquiza - Canuelas -:- [ 2.65 | 2.75 | 2.75 ]

ARGENTINA: Primera C - Clasura

21:30Claypole - General Lamadrid -:- [ 1.95 | 2.85 | 4.10 ]
21:30Excursionistas - San Martin Burzaco -:- [ 1.65 | 3.35 | 5.10 ]
21:30Laferrere - Puerto Nuevo -:- [ 2.10 | 2.80 | 3.70 ]
21:30Liniers - El Porvenir -:- [ 4.25 | 4.40 | 1.55 ]
21:30Victoriano A. - Berazategui -:- [ 3.30 | 3.00 | 2.15 ]

ARGENTINA: Primera D - Apertura

21:30Juventud Unida S. M. - Mercedes -:- [ 2.05 | 3.00 | 3.45 ]

ARMENIA: VBET Premier League

59'Shirak - Lernayin Artsakh 1:2
16:00Pyunik - Alashkert -:- [ 2.43 | 2.85 | 2.80 ]

ARUBA: Division di Honor

03:00United FC - La Fama 0:1
23:30Caravel - Dakota -:-

ASIA: AFC Championship U17 - Calificare

12:00Palestina U17 - Malaezia U17 0:4
16:00Emiratele Arabe Unite U17 - Guam U17 -:-
16:00Qatar U17 - Irak U17 -:-
16:30Turkmenistan U17 - Filipine U17 -:-
18:15Kuweit U17 - Maldive U17 -:-
19:45Bahrain U17 - Liban U17 -:-
21:00Syria U17 - Iordania U17 -:-
21:30Myanmar U17 - Arabia Saudită U17 -:-

AUSTRALIA: NPL ACT - Play-off

11:00Canberra Croatia - Monaro Panthers 1:2 [ 1.74 | 3.90 | 3.40 ]

AUSTRALIA: Australia Cup

12:45Sydney Utd - Macarthur FC 0:2 [ 11.00 | 5.95 | 1.23 ]

AUSTRIA: Bundesliga

18:00A. Lustenau - Wolfsberger -:- [ 3.35 | 3.75 | 1.95 ]
18:00Salzburg - LASK -:- [ 1.47 | 4.80 | 5.00 ]
18:00Tirol - Rapid Viena -:- [ 3.15 | 3.80 | 2.00 ]

AUSTRIA: 2. Liga

15:30Admira - Liefering -:- [ 1.72 | 3.55 | 3.95 ]
15:30Grazer - Sturm Graz (Am) -:- [ 2.35 | 3.25 | 2.63 ]
15:30Rapid (Am) - Lafnitz -:- [ 2.65 | 3.45 | 2.23 ]

AUSTRIA: Regionalliga Est

17:30Donaufeld Wien - Leobendorf -:-
17:30Stripfing - Bruck Leitha -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

20:00Weindorf St. Anna - Leoben -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

45+'Kitzbuhel - Reichenau 0:1
17:00Kufstein - Fugen -:-
17:00SC Imst - Schwaz -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

17'Golling - Saalfelden 0:0
17:00A. Salzburg - Johann -:-
17:00Bischofshofen - USK Anif -:-
17:00Grodig - Wals-Grunau -:-
17:00UFC Hallein - Kuchl -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

17:00Bregenz - Rothis -:-
17:00Hohenems - Lauterach -:-
18:00Brauerei Egg - Admira Dornbirn -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

15:00AmânatAustria Viena F - Innsbruck F -:-

AZERBAIJAN: Premier League

PauzăTuran - Zira 1:2 [ 2.55 | 3.10 | 2.40 ]
17:00Qarabag - Neftci Baku -:- [ 1.40 | 3.90 | 5.75 ]

BELARUS: Vysshaya Liga

13:00Belshina - Dynamo Brest 2:2
17'Din. Minsk - Soligorsk 0:0
17:00BATE - Zhodino -:-

BELARUS: Pershaya Liga

13:00Osipovichi - Smorgon 0:4
27'Lokomotiv Gomel - FC Slonim 1:1
16:30Lida - Ostrovets -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Dnepr Mogilev 2 - Slutsk 2 0:3
89'Gomel 2 - Vitebsk 2 1:2

BELARUS: Vysshaya Liga Women

84'Zorka-BDU F - Minsk FK F 0:4
15:30Dnepr Mogilev F - Din. Minsk F -:-

BELGIA: Jupiler Pro League

17:00Leuven - Royale Union SG -:- [ 3.65 | 3.85 | 1.94 ]
19:15Oostende - Genk -:- [ 4.20 | 4.20 | 1.73 ]
19:15Westerlo - Waregem -:- [ 1.54 | 4.60 | 5.40 ]
21:45Club Brugge - KV Mechelen -:- [ 1.43 | 5.00 | 6.40 ]

BELGIA: Challenger Pro League

17:00Lommel SK - RWDM 47 -:- [ 2.65 | 3.50 | 2.43 ]
21:00Beerschot VA - Deinze -:- [ 1.79 | 3.80 | 3.95 ]

BELGIA: National Division 1

20:30Dessel - Ninove -:-
20:30Francs Borains - Saint Eloois -:-
20:30Thes Sport - Leuven B -:-
21:00Boom - Hoogstraten -:-
21:00OC Charleroi - RFC Liege -:-
21:00RAAL La Louviere - Charleroi B -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

21:00Namur - Waremme -:-
21:00Rebecquoise - Stockay-Warfusee -:-
21:00Royal Union SG 2 - Verlaine -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

19:30Waregem 2 - Oostkamp -:-
21:00KRC Gent - Olsa Brakel -:-
21:00Lokeren-Temse - Erpe-Mere -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

20:30K. FC Turnhout - FC Lebbeke -:-
20:30Londerzeel - Hades -:-
21:00Sp. Hasselt - Lille -:-

BELGIA: Super League Women

45+'Mechelen F - Club Brugge F 0:1 [ 12.00 | 7.00 | 1.09 ]
16:30Aalst F - Leuven F -:- [ 20.00 | 10.00 | 1.01 ]
16:30St. Liege F - Femina Woluwe F -:- [ 1.02 | 9.00 | 20.00 ]

BELGIA: 1st National - Feminin

15:00Westerlo F - Gent II F -:-
15:30Zwevezele F - RSC Anderlecht II F -:-
16:00Moldavo F - Genk II F -:-
16:30GBA Kontich F - Tienen F -:-
17:00Famkes Merkem F - Wuustwezel F -:-
18:00Chastre F - RFC Liege F -:-
18:00Mons F - Leuven II F -:-
18:00St. Liege II F - Waregem II F -:-

BERMUDA: Premier League

03:00PHC Zebras - North Village Rams 0:1

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

03:00Guabira - J. Wilstermann 1:1 [ 1.66 | 3.50 | 4.50 ]
22:00Nacional Potosi - Royal Pari -:- [ 1.37 | 4.35 | 6.50 ]
00:15Aurora - Palmaflor -:- [ 2.23 | 3.20 | 2.88 ]

BOLIVIA: Nacional B - Al doilea tur

02:00Garcia Agreda - Cerveceria 1:3
22:00Real Oruro - Mojocoya -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

17'Borac Banja Luka - Sloga Doboj 0:0 [ 1.30 | 4.00 | 7.50 ]
16:00Leotar - Zeljeznicar -:- [ 3.80 | 2.90 | 1.90 ]
20:00Siroki Brijeg - Igman K. -:- [ 1.38 | 3.70 | 7.00 ]

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

16:30Banovici - Hadzici -:-
16:30Bratstvo Gracanica - Travnik -:-
16:30Gorazde - BFK Simm Bau -:-
16:30GOSK Gabela - Mladost DK -:-
16:30Gradina Srebrenik - Gradacac -:-
16:30Kakanj - Stupcanica -:-
16:30Tomislav - Radnicki Lukavac -:-
16:30TOSK Tesanj - Jedinstvo Bihac -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

16:30Kozara - Tekstilac -:-
16:30Krupa - Laktasi -:-
16:30Modrica - Famos Vojkovici -:-
16:30Mrkonjic Grad - Zeljeznicar Banja Luka -:-
16:30Omarska - Sutjeska Foca -:-
16:30Podrinje Janja - Ljubic Prnjavor -:-
16:30Slavija - Prijedor -:-
16:30Zvijezda 09 - Drina Zvornik -:-

BRAZILIA: Serie A

21:00Atletico-MG - Fluminense -:- [ 1.68 | 3.40 | 5.30 ]
21:00Ceara - America MG -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.70 ]
21:00Internacional - Santos -:- [ 1.71 | 3.40 | 5.10 ]

BRAZILIA: Serie B

01:00CSA - Guarani 1:2 [ 2.04 | 2.88 | 3.80 ]
01:00Operario - Vila Nova 1:1 [ 2.35 | 2.70 | 3.30 ]
01:00Sampaio Correa - Gremio 2:1 [ 2.65 | 2.90 | 2.65 ]
03:30Chapecoense-SC - Bahia 3:1 [ 2.50 | 2.70 | 3.00 ]
17:00Brusque - Criciuma -:- [ 2.18 | 2.80 | 3.55 ]
00:30Ituano - CRB -:- [ 1.97 | 2.95 | 3.95 ]

BRAZILIA: Serie C - Play-off

23:00ABC - Mirassol -:- [ 2.35 | 3.00 | 2.80 ]

BRAZILIA: Copa Paulista - Play-off

21:00Piracicaba - Sao Caetano -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.10 ]
23:00Marilia - Portuguesa -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.75 ]

BULGARIA: Parva liga

72'Lok. Sofia - Ludogorets 0:0 [ 7.50 | 4.40 | 1.35 ]

BURKINA FASO: Premier League

19:00ASEC Koudougou - USFA -:-
19:00Majestic - Vitesse -:-
19:00AmânatRahimo - Kadiogo -:-
19:00Sonabel Ouagadougou - AS Police -:-

BURUNDI: Primus League

16:00New Oil - TOP Junior -:-
16:00Vital O - Flambeau du Centre -:- [ 3.00 | 3.20 | 2.15 ]

CAMBODGIA: CPL

11:45Boeung Ket - Angkor Tiger 1:2
45+'NagaWorld - Kirivong Sok Sen Chey 1:0
45+'Phnom Penh Crown - Visakha 1:0
45+'Tiffy Army - Svay Rieng 0:0

CANADA: Canadian Premier League

05:00Pacific FC - Edmonton 1:0 [ 1.48 | 4.00 | 5.40 ]
21:00HFX Wanderers - Atl. Ottawa -:- [ 4.60 | 3.50 | 1.70 ]
00:00Forge - York Utd -:- [ 1.55 | 3.90 | 5.20 ]

CANADA: U Sports

01:15Acadia - Cape Breton 0:2
01:15Mount Allison - Dalhousie 0:0
03:15Brock - McMaster 0:1
03:15Guelph - Western 3:0
03:15Laval - Sherbrooke 5:0
03:15UQAM - McGill 1:1
03:15Windsor - Laurier 1:2
04:00UBC Okanagan - UFV 1:2
05:00Thompson Rivers - Trinity Western 2:1
05:30UBC - UNBC 1:2
20:45Memorial - StFX -:-
21:00MacEwan - Saskatchewan -:-
21:15Trent - Nipissing -:-
21:15UNB - Saint Marys -:-
22:15Toronto - Queens -:-
22:15Toronto Metropolitan - RMC -:-
22:15UOIT - Laurentian -:-
22:15York - Algoma -:-
23:15Alberta - Lethbridge -:-
23:15Calgary - Mount Royal -:-

CHILE: Primera División

02:00U. Calera - Coquimbo 2:0 [ 1.62 | 3.35 | 5.10 ]
18:00Huachipato - Antofagasta -:- [ 2.15 | 3.05 | 3.15 ]
21:00Palestino - Everton -:- [ 2.14 | 3.15 | 3.05 ]

CHILE: Primera B

23:30Copiapo - Rangers -:- [ 1.76 | 3.15 | 4.00 ]
23:30D. Puerto Montt - S. Morning -:- [ 1.65 | 3.25 | 4.35 ]

CHILE: Segunda Division

22:00San Antonio Unido - Lautaro -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.45 ]
00:00Arica - Valdivia -:- [ 1.80 | 3.10 | 3.80 ]

CIPRU: First Division

19:00Apollon - Pafos -:- [ 2.20 | 3.20 | 2.90 ]
19:00Doxa - Omonia -:- [ 4.40 | 3.25 | 1.70 ]
20:00AEK Larnaca - Anorthosis -:- [ 2.15 | 3.15 | 3.05 ]

CIPRU: Division 2

16:00Anagennisi - M.E.A.P. Nisou -:-
16:00Ermis - Zakakiou -:-
16:00Peyia 2014 FC - Paeek -:-
16:00Ypsonas - Ayia Napa -:-

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

18:30Lys Sassandra - Korhogo -:-
20:45Stella Adjame - ASI d'Abengourou -:-

COLUMBIA: Primera A - Clasura

04:00Ind. Medellin - Petrolera 3:1 [ 1.49 | 4.00 | 6.10 ]
22:00Cortulua - Bucaramanga -:- [ 2.14 | 3.15 | 3.30 ]
00:05Once Caldas - Jaguares de Cordoba -:- [ 1.72 | 3.25 | 5.10 ]

COLUMBIA: Primera B - Clasura

23:00Orsomarso - Fortaleza 0:4 [ 8.50 | 3.90 | 1.43 ]
02:00Tigres - Bogota 2:1 [ 2.30 | 3.20 | 3.10 ]
23:00Valledupar - Barranquilla -:- [ 2.38 | 3.25 | 2.90 ]
00:00Real Cartagena - Boca Juniors -:- [ 2.18 | 3.20 | 3.30 ]

COREEA DE SUD: K League 1 - Grupă campionat

10:30Incheon - Ulsan Hyundai 0:3 [ 5.20 | 3.40 | 1.65 ]
13:00Jeonbuk - Pohang 3:1 [ 2.25 | 3.10 | 3.15 ]

COREEA DE SUD: K League 1 - Grupă retrogradare

08:00Seoul - Daegu 2:3 [ 2.15 | 3.40 | 3.05 ]

COREEA DE SUD: K League 2

07:30Gimpo FC - Asan 1:0 [ 4.60 | 3.90 | 1.65 ]
10:00Seoul E. - Bucheon 3:0 [ 2.16 | 3.40 | 3.00 ]
12:30Anyang - Ansan Greeners 2:0 [ 1.56 | 4.10 | 5.10 ]

COREEA DE SUD: K3 League

08:00Siheung Citizen - Pocheon 2:2 [ 2.10 | 3.15 | 3.30 ]
09:00Cheonan City - Dangjin Citizen 0:0 [ 1.33 | 4.75 | 6.50 ]
09:00Gyeongju KHNP - Hwaseong 1:1 [ 2.05 | 3.20 | 3.20 ]
09:00Paju Citizen - Daejeon Korail 2:1 [ 1.88 | 3.25 | 3.70 ]
13:00Cheongju Jikji - Gimhae 0:1 [ 2.50 | 3.25 | 2.50 ]

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Consultants Desamparados - Ad Aserri -:- [ 2.45 | 3.25 | 2.35 ]
23:00Liberia - Cofutpa -:-
23:00Quepos Cambute - ADR Jicaral -:-
00:00CS Uruguay - Santa Ana -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.15 ]

CROAŢIA: HNL

17:55Osijek - Lok. Zagreb -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.20 ]
20:30Din. Zagreb - Slaven Belupo -:- [ 1.19 | 5.50 | 11.00 ]

CROAŢIA: Prva NL

15:50Dubrava - Croatia Zmijavci -:-
16:30Bijelo Brdo - Cibalia -:-
16:30Jarun - Dugopolje -:-
16:30Vukovar 1991 - Dragovoljac -:-

CROAŢIA: Druga NL

16:30Belisce - Trnje -:-
16:30Bjelovar - Dugo Selo -:-
16:30Jadran LP - Zagorec K. -:-
16:30Marsonia - Grobnican -:-

CROAŢIA: 1. HNL Women

15:00Dinamo Maksimir F - Rijeka F -:-
15:00Hajduk Split F - Agram Zagreb F -:-
17:00ZNK Split F - Osijek F -:-
18:45Zadar F - Viktorija Slavonski Brod F -:-

CUBA: Liga Nacional - Clasura

23:00Artemisa - FC Cienfuegos -:-
23:00FC Camaguey - FC La Habana -:-
23:00FC Guantanamo - FC Santiago de Cuba -:-
23:00FC Villa Clara - Las Tunas -:-

DANEMARCA: 1st Division

17'Vendsyssel - Helsingor 1:0 [ 3.15 | 3.35 | 2.16 ]
16:00Nykobing - Sonderjyske -:- [ 7.00 | 4.35 | 1.43 ]

DANEMARCA: 2nd Division

17'Aarhus Fremad - Skive 0:0 [ 1.60 | 3.95 | 4.50 ]
17'Kolding - BK Frem 0:0 [ 1.45 | 4.10 | 6.00 ]
17'Roskilde - Esbjerg 0:0 [ 4.10 | 4.10 | 1.64 ]
16:00B.93 - Brabrand -:- [ 1.45 | 4.35 | 5.60 ]
16:00Jammerbugt - AB Kopenhagen 0:3

DANEMARCA: 3rd Division

61'Ishoj IF - Middelfart 0:4 [ 3.75 | 3.60 | 1.80 ]
60'Lyseng - Tarnby 2:1 [ 2.45 | 3.30 | 2.60 ]
17'Næsby - Vanløse 0:1 [ 2.45 | 3.30 | 2.60 ]
17'SfB-Oure - FA 2000 0:1 [ 7.50 | 4.90 | 1.30 ]

DANEMARCA: Elitedivisionen Women

17'Nordsjaelland F - Aarhus F 0:1 [ 1.46 | 4.10 | 4.50 ]

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

03:00Gualaceo - U. Catolica 0:1 [ 4.00 | 3.50 | 1.83 ]

ECUADOR: Serie B

18:45El Nacional - Ind. Juniors -:- [ 2.10 | 2.95 | 3.35 ]
21:00Manta - Buhos ULVR -:- [ 2.35 | 2.60 | 3.35 ]

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Atletico Marte - Metapan -:- [ 2.60 | 2.85 | 2.55 ]

ELVEŢIA: Super League

19:00FC Basel - St. Gallen -:- [ 2.15 | 3.85 | 2.95 ]
21:30Grasshoppers - Zurich -:- [ 3.25 | 3.95 | 1.95 ]

ELVEŢIA: Promotion League

17:00Baden - Etoile-Carouge -:-
17:00Cham - Rapperswil -:- [ 2.15 | 3.25 | 2.95 ]
17:00Young Boys II - Zurich II -:- [ 2.25 | 3.85 | 2.45 ]
18:00Bulle - YF Juventus -:-
18:00Nyonnais - Chiasso -:-
18:30Kriens - Bavois -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

16:00Sion II - Chenois -:-
18:00Concordia - Portalban -:-
18:00Meyrin - Oberwallis Naters -:-
18:00Monthey - Echallens -:-
18:00Terre Sainte - Vevey -:-
20:00Grand-Saconnex - Martigny -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

17:00Koniz - Black Stars -:-
17:00Wohlen - Emmenbrucke -:-
17:00Xamax U21 - Solothurn -:-
20:00Thun II - Concordia BS -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

17:00Eschen - Winterthur II -:-
17:00Freienbach - Kreuzlingen -:-
17:00Gossau - Hongg -:-
17:00Linth - Grasshopper II -:-
17:00Wettswil-Bonstetten - Weesen -:-
18:00Lugano II - Tuggen -:- [ 2.00 | 4.20 | 2.70 ]
18:00Paradiso - Uzwil -:-

ELVEŢIA: Super League Women

17:00Luzern F - Yverdon F -:-
17:00Young Boys F - Aarau F -:-
18:00St. Gallen F - Zurich F -:-
19:00FC Basel F - Servette F -:-
20:00Grasshopper F - Rapperswil F -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League

16:15Al Sharjah - Khorfakkan -:- [ 1.27 | 5.00 | 8.00 ]
16:15Bani Yas - Al-Jazira -:- [ 4.50 | 3.80 | 1.60 ]
19:00Al Nasr - Al Wasl -:- [ 2.25 | 3.25 | 2.75 ]
19:00Dibba Al Fujairah - Ajman -:- [ 2.43 | 3.55 | 2.40 ]

EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1

16:15Al Rams - Al Jazira Hamra -:-
16:15Al Urooba - Al Fujairah -:-
16:20Fursan Hispania - Baynounah -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.20 ]

ESTONIA: Meistriliiga

45+'Tallinna Kalev - Parnu JK Vaprus 1:0 [ 1.85 | 3.60 | 3.30 ]
17:00Kuressaare - Tammeka -:- [ 2.12 | 3.15 | 3.00 ]
19:30Flora - Legion -:-

ESTONIA: Esiliiga

17'Harju Jalgpallikooli - Elva 0:0 [ 2.15 | 3.80 | 2.85 ]
17'Tulevik - Paide Linnameeskond U21 1:1 [ 4.50 | 6.00 | 1.45 ]

ESTONIA: Meistriliiga Women

12:00Flora F - Polva Lootos F 11:0
12:00Parnu JK Vaprus F - Tulevik F 4:2
12:00Tammeka Tartu F - Tabasalu F 2:3

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

16:00Denver - Nsingizini Hotspurs -:-
16:00Green Mamba - Seven Dreams -:-
16:00Mbabane Highlanders - Tambankulu -:-
16:00Moneni Pirates - Tambuti -:-

ETIOPIA: Premier League

13:00Ethiopian Insurance - St. George 1:7
16:00Dire Dawa - Sidama Bunna -:- [ 3.45 | 2.85 | 2.10 ]

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Calificări

16:30Split Region (Am) - Belgrade (Am) -:-
17:30AnulatIvano-Frankivsk Oblast (Am) - Malta (Am) -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

57'Alushta - FC Yalta 2:1
16:00TSK Simferopol - Sparta-KT -:-

FILIPINE: PFL

11:00Azkals - Kaya 0:1
11:00United City - Maharlika 1:0

FINLANDA: Ykkonen - Grupă campionat

17'JaPS - Jaro 0:0 [ 4.30 | 4.35 | 1.60 ]

FINLANDA: Ykkonen - Grupă retrogradare

17'PIF Pargas - SJK Akatemia 0:0 [ 4.50 | 4.10 | 1.60 ]
16:00PK-35 - Gnistan -:- [ 2.14 | 3.90 | 2.75 ]

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

58'Atlantis - PeKa 2:1 [ 1.40 | 4.85 | 5.25 ]
60'Futura - PPJ 0:1 [ 2.32 | 4.65 | 2.15 ]
60'JIPPO - KaPa 1:0 [ 1.95 | 3.80 | 3.00 ]
49'Kiffen - Keski-Uusimaa 0:2 [ 1.45 | 4.70 | 4.80 ]
62'KuPS Akatemia - Lahden Reipas 0:1 [ 5.25 | 4.85 | 1.40 ]
60'LaPa - NJS 0:1 [ 6.75 | 5.60 | 1.24 ]

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

62'GrIFK - Jazz Pori 2:0 [ 2.20 | 4.00 | 2.45 ]
60'HJS - Ilves 2 1:2 [ 2.40 | 4.10 | 2.20 ]
54'Ilves-Kissat - VJS 1:0 [ 2.00 | 3.85 | 2.80 ]
57'KaaPo - Klubi 04 0:2 [ 7.60 | 6.75 | 1.20 ]
61'MuSa - SalPa 1:0 [ 4.40 | 4.60 | 1.50 ]
60'Tampere Utd - EPS 0:0 [ 2.30 | 3.65 | 2.50 ]

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

59'GBK Kokkola - Hercules 1:1
62'JJK Jyvaskyla - Narpes Kraft 0:0
57'Kajaanin Haka - Rovaniemi 1:2
59'Komeetat - VIFK 0:3
56'OLS Oulu - OTP 1:0 [ 1.65 | 4.00 | 3.95 ]
61'Vaajakoski - JBK 1:1

FINLANDA: Kansallinen Liiga Women - Grupă retrogradare

17:00Ilves F - ONS Oulu F -:- [ 1.60 | 3.95 | 3.95 ]

FRANŢA: Ligue 2

16:00St. Etienne - Grenoble -:- [ 1.70 | 3.55 | 4.80 ]
20:00Annecy - Bastia -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.63 ]
20:00Caen - Quevilly Rouen -:- [ 1.68 | 3.50 | 5.20 ]
20:00Dijon - Le Havre -:- [ 2.70 | 3.15 | 2.60 ]
20:00Metz - Pau FC -:- [ 1.53 | 3.75 | 6.10 ]
20:00Nimes - Paris FC -:- [ 3.00 | 3.15 | 2.35 ]
20:00Niort - Guingamp -:- [ 3.20 | 3.10 | 2.25 ]
20:00Rodez - Amiens -:- [ 2.88 | 2.90 | 2.60 ]
20:00Valenciennes - Sochaux -:- [ 3.15 | 3.20 | 2.25 ]

FRANŢA: National 2 - Group A

17:00Poissy - Guingamp II -:-
18:00Rennes II - Saint-Pryve -:- [ 2.35 | 2.90 | 2.75 ]
19:00Beauvais - Chateaubriant -:- [ 2.00 | 2.90 | 3.45 ]
19:00Blois - Caen II -:- [ 1.95 | 3.15 | 3.25 ]
19:00Chartres - Chambly -:-
19:00Evreux - Racing Club de France -:-
19:00Granville - Vannes -:-
19:00Rouen - Saint-Malo -:- [ 1.85 | 3.00 | 3.80 ]

FRANŢA: National 2 - Group B

15:30St Quentin - Furiani Agliani -:-
18:00Reims II - Metz II -:- [ 2.35 | 3.10 | 2.55 ]
19:00Besancon - Sainte-Genevieve -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.35 ]
19:00Creteil - Lusitanos -:- [ 2.00 | 3.15 | 3.20 ]
19:00Haguenau - ASM Belfort -:- [ 2.38 | 2.88 | 2.75 ]
19:00Wasquehal - Epinal -:-
19:30Fleury-Merogis - Colmar -:-

FRANŢA: National 2 - Group C

19:00Canet Roussillon - Lyon - La Duchere -:-
19:00Evian TG - Louhans Cuiseaux -:-
19:00Frejus - Sete -:- [ 1.90 | 3.00 | 3.60 ]
19:00Marignane - Aubagne -:- [ 2.08 | 3.10 | 3.00 ]
19:00Saint Priest - Hyeres -:-
19:00Toulon - Jura Sud -:- [ 2.35 | 3.00 | 2.63 ]
20:00Ales - Grasse -:- [ 2.80 | 3.20 | 2.16 ]
21:00Lyon II - Auxerre II -:- [ 2.55 | 3.35 | 2.23 ]

FRANŢA: National 2 - Group D

18:00GOAL FC - Andrezieux -:-
19:00Chamalieres - Bourges 18 -:- [ 2.90 | 2.90 | 2.23 ]
19:00Saumur - Romorantin -:- [ 2.00 | 2.90 | 3.45 ]
19:00Vierzon - Nantes II -:- [ 2.23 | 3.20 | 2.70 ]
19:30Moulins-Yzeure - Lorient II -:-
20:00Stade Bordelais - Angers II -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.08 ]

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

15:30Dijon F - Paris FC F -:- [ 8.00 | 4.70 | 1.25 ]
15:30Fleury 91 F - Soyaux F -:- [ 1.40 | 4.00 | 5.80 ]
15:30Lyon F - Rodez F -:-
15:30Reims F - Guingamp F -:- [ 1.85 | 3.35 | 3.50 ]

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

45+'Gagra - Dila Gori 0:0
45+'Samgurali - Saburtalo Tbilisi 0:2
17:00Telavi - Loco. Tbilisi -:- [ 1.28 | 5.10 | 6.25 ]

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

45+'FC Gareji Sagarejo - Rustavi 0:0
17:00Shukura - Georgia -:-
18:00Merani Tbilisi - Spaeri -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

55'Dusseldorf - Bielefeld 2:1 [ 1.74 | 3.80 | 4.40 ]
58'Furth - Sandhausen 1:1 [ 1.88 | 3.55 | 4.00 ]
57'Kiel - Rostock 1:0 [ 1.92 | 3.65 | 3.75 ]
21:30St. Pauli - Heidenheim -:- [ 2.16 | 3.50 | 3.15 ]

GERMANIA: 3. Liga

17'Dortmund II - Munchen 1860 0:0 [ 2.75 | 3.15 | 2.48 ]
17'Duisburg - Hallescher 0:0 [ 1.90 | 3.45 | 3.70 ]
17'Elversberg - Verl 1:0 [ 1.46 | 4.30 | 5.60 ]
17'Osnabruck - Mannheim 0:0 [ 2.10 | 3.55 | 3.05 ]
17'Saarbrucken - Freiburg II 0:0 [ 1.80 | 3.55 | 3.90 ]
15:00ÎntârziatSpVgg Bayreuth - Dresda -:- [ 4.00 | 3.75 | 1.75 ]

GERMANIA: Regionalliga North

45+'SC Weiche-08 - Teutonia Ottensen 0:1 [ 1.92 | 3.75 | 3.25 ]
17'Emden - Phonix Lubeck 0:0 [ 5.80 | 4.70 | 1.40 ]
17:00Jeddeloh - St. Pauli II -:- [ 2.06 | 3.60 | 3.00 ]

GERMANIA: Regionalliga Nordost

61'Babelsberg - Lichtenberg 2:2 [ 1.40 | 4.40 | 6.40 ]
57'TB Berlin - Greifswald 0:1 [ 4.70 | 4.25 | 1.53 ]
17'Chemnitzer - Chemie Leipzig 0:0 [ 1.58 | 3.75 | 5.00 ]

GERMANIA: Regionalliga Vest

17'Aachen - Fortuna Koln 0:0 [ 2.20 | 3.25 | 2.95 ]
17'Kaan-Marienborn - Dusseldorf II 0:0 [ 1.78 | 3.90 | 3.55 ]
17'Koln II - Wattenscheid 1:0 [ 1.42 | 4.60 | 5.60 ]
17'Monchengladbach II - Bocholt 1:0 [ 1.70 | 3.85 | 4.10 ]
17'Rodinghausen - Wuppertaler 0:0 [ 2.40 | 3.45 | 2.55 ]
15:00Schalke II - Munster -:- [ 3.90 | 3.75 | 1.73 ]
17'Straelen - Wiedenbruck 1:0 [ 3.50 | 3.35 | 1.93 ]

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Bahlinger - FSV Frankfurt -:- [ 2.07 | 3.45 | 3.05 ]
17'Stuttgart II - Homburg 0:0 [ 3.40 | 3.80 | 1.86 ]
17'Walldorf - Kassel 0:0 [ 2.25 | 3.55 | 2.70 ]
17'Worms - Hoffenheim II 0:1 [ 2.90 | 3.85 | 2.02 ]

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Blau Weiss Berlin - TuS Makkabi Berlin -:-
17'1.FC Frankfurt - Tasmania Berlin 0:0
17'Rostocker FC - Dynamo Schwerin 0:0 [ 1.20 | 5.75 | 7.50 ]

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

17'Auerbach - Nordhausen 1:0
17'Blau-Weiss Zorbau - Einheit Wernigerode 0:0
17'Freital - Eilenburg 0:0
17'Grimma - Krieschow 0:0
17'Ludwigsfelder - Oberlausitz 0:0 [ 2.45 | 3.20 | 2.40 ]
17'Plauen - Halle 0:0
15:00Sandersdorf - Einheit Rudolstadt -:-
17'SV 1890 Westerhausen - An der Fahner Hohe 0:0

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

17'Kilia Kiel - SC Weiche-08 II 0:0
17'Pansdorf - Oldenburger 0:0
16:30Todesfelde - Neumunster -:-
17:00Frisia Risum-Lindholm - Bordesholm -:-
18:00Inter Turkspor Kiel - Dornbreite Lubeck -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

16:00Curslack-Neuengamme - Wandsbeker Concordia -:-
16:30Altona - Eimsbutteler -:- [ 2.90 | 4.20 | 1.80 ]

GERMANIA: Oberliga Bremen

59'BTS Neustadt - OSC Bremerhaven 2:2
17'Aumund-Vegesack - Bremen III 0:0
17'Brinkumer - Schwachhausen 0:0
16:00Woltmershausen - Hemelingen -:-
17:00Surheide - Blumenthaler -:- [ 2.15 | 4.20 | 2.30 ]

GERMANIA: Oberliga Westfalen

16:00Paderborn II - Clarholz -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen

16:00Hadamar - Neuhof -:- [ 2.00 | 4.00 | 2.60 ]
16:00SV Steinbach - Weidenhausen -:-
16:00Unter-Flockenbach - Stadtallendorf -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

17'Koblenz - SG 2000 Mulheim-Karlich 1:0
16:00Arminia Ludwigshafen - Pirmasens -:-
16:00Pfeddersheim - Schott Mainz -:-
16:30Gonsenheim - Waldalgesheim -:-
16:30Morlautern - Jagersburg -:-
19:00Kirchberg - Eisbachtal -:-

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

17'Goppinger SV - Reutlingen 1:0
17'Ravensburg - Bietigheim-Bissingen 0:1 [ 2.55 | 3.65 | 2.12 ]
17'SU Neckarsulm - Freiburger 1:0
16:30Hollenbach - FC Holzhausen -:-
16:30Oberachern - Backnang -:-
16:30Offenburger FV - Stuttgarter Kickers -:- [ 8.00 | 5.80 | 1.18 ]

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

12:00Hannover U19 - Rostock U19 2:1 [ 2.08 | 3.10 | 3.00 ]
12:00Hertha U19 - Zehlendorf U19 4:0 [ 1.30 | 4.60 | 6.40 ]
12:00St. Pauli U19 - Cottbus U19 6:0 [ 2.10 | 3.55 | 2.63 ]
13:00Wolfsburg U19 - Magdeburg U19 2:2 [ 1.45 | 4.75 | 4.20 ]
57'RB Leipzig U19 - Berliner AK 07 U19 0:0 [ 1.60 | 4.00 | 3.75 ]
60'Werder Bremen U19 - Hamburger SV U19 0:3 [ 2.18 | 3.30 | 2.65 ]

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud

12:00Bayern U19 - Hoffenheim U19 1:3 [ 1.98 | 4.00 | 2.60 ]
12:00Mainz U19 - Frankfurt U19 3:2 [ 1.70 | 3.90 | 3.45 ]
13:00Heidenheim U19 - Reutlingen U19 1:0
61'Augsburg U19 - Stuttgart U19 0:1 [ 3.00 | 3.50 | 1.94 ]
14:00Freiburg U19 - Walldorf U19 -:-
17'Darmstadt U19 - Nurnberg U19 0:0 [ 3.05 | 3.80 | 1.84 ]

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

12:00Leverkusen U19 - Bochum U19 1:2 [ 2.10 | 3.65 | 2.60 ]
52'Dortmund U19 - Bonner U19 1:1
56'Hilden U19 - Dusseldorf U19 2:0

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

55'Koln F - Potsdam F 1:2 [ 1.35 | 5.10 | 5.50 ]

GERMANIA: 2. Bundesliga Women

15:00Frankfurt II F - Ingolstadt F -:-

GHANA: Premier League

18:00AmânatHearts Of Oak - Bibiani Gold Stars -:-

GIBRALTAR: National League

17:00Mons Calpe - Lynx -:- [ 1.95 | 3.70 | 2.80 ]
19:30Lincoln - Manchester 62 -:- [ 1.18 | 5.80 | 8.50 ]

GRECIA: Super League

19:30Lamia - Levadiakos -:- [ 2.15 | 3.05 | 3.40 ]

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

00:00Municipal - Deportivo Achuapa -:- [ 1.35 | 3.95 | 7.00 ]

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:15Marathon - Honduras Progreso -:-

INDONESIA: Liga 1

11:30Borneo - Madura United 3:0 [ 2.10 | 3.15 | 3.05 ]
12:00Dewa United - RANS Nusantara 2:2 [ 1.95 | 3.20 | 3.30 ]
16:00Arema - Persebaya -:- [ 1.55 | 3.50 | 4.80 ]

INDONESIA: Liga 2 - Prima rundă

09:15Persewar Waropen - Persipura 0:0
10:15Persipal BU - Putra Delta 0:0
10:15Sulut Utd - PSBS Biak Numfor 1:0
11:15Gresik - PSIM Yogyakarta 2:0
11:15Nusantara - PSCS Cilacap 0:1
11:15Persekat - Bekasi City 0:1
11:15Persipa Pati - Persikab 2:0
11:30PSPS Riau - Karo United 0:1
12:30Persiraja Aceh - Perserang Serang 1:0
PauzăPSKC Cimahi - Sriwijaya 0:0
45+'Persijap Jepara - Persela 1:1

INSULELE FEROE: 1. Deild

17:00Fuglafjordur - 07 Vestur Sorvagur 2 -:-
17:00Vikingur 2 - TB Tvoroyri -:-
19:00Runavik 2 - Klaksvik 2 -:-
19:00Undri - HB Torshavn 2 -:-
21:00B36 Torshavn 2 - Sandur -:- [ 2.70 | 4.65 | 1.90 ]

IORDANIA: Premier League

18:00Al Wehdat - Al Salt -:- [ 1.22 | 4.60 | 9.00 ]
20:30Al-Faisaly Amman - Al Hussein -:- [ 1.94 | 2.90 | 3.60 ]

IRAN: Persian Gulf Pro League

17:30Aluminium Arak - Malavan -:-
17:30Nassaji Mazandaran - Naft M.I.S -:-
18:00Gol Gohar - Esteghlal F.C. -:-
18:30Foolad - Mes Kerman -:-
18:30Zob Ahan - Peykan -:-

IRLANDA: Premier Division

21:45Sligo Rovers - Shamrock Rovers -:- [ 4.20 | 3.20 | 1.85 ]

IRLANDA: National League Women

16:00Galway WFC F - Dublin Waves F -:-
16:00Shelbourne F - Cork City F -:-
18:50Athlone WFC F - Wexford F -:-
19:00Peamount F - Bohemians WFC F -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00Cliftonville - Newry City -:- [ 1.28 | 4.90 | 8.00 ]
17:00C. Rangers - Crusaders -:- [ 4.00 | 3.95 | 1.65 ]
17:00Dungannon - Linfield -:- [ 7.00 | 4.90 | 1.30 ]
19:30Larne - Coleraine -:- [ 1.79 | 3.60 | 3.65 ]

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

17:00Annagh - H&W Welders -:-
17:00Ards - Dergview -:-
17:00Ballyclare - Warrenpoint -:- [ 3.75 | 3.75 | 1.75 ]
17:00Dundela - Newington -:- [ 1.57 | 3.75 | 4.80 ]
17:00Knockbreda - Ballinamallard -:-
17:00Loughgall - Institute -:-

ISLANDA: Cupa

19:00Hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik -:- [ 4.20 | 3.40 | 1.66 ]

ISLANDA: Urvalsdeild Women

17:00Breidablik F - Throttur F -:- [ 1.50 | 3.95 | 4.50 ]
17:00IBV Vestmannaeyjar F - Afturelding F -:- [ 1.40 | 4.35 | 4.90 ]
17:00KR Reykjavik F - Thor/KA F -:- [ 2.65 | 3.55 | 2.10 ]
17:00Stjarnan F - Keflavik F -:- [ 1.06 | 8.00 | 14.00 ]
17:00Valur F - Selfoss F -:- [ 1.30 | 4.50 | 6.40 ]

ISRAEL: Ligat ha'Al

18:00Kiryat Shmona - H. Haifa -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.55 ]
19:15Ashdod - Hapoel Hadera -:- [ 1.82 | 3.45 | 3.85 ]
20:00Netanya - H. Beer Sheva -:- [ 2.70 | 3.35 | 2.30 ]
20:30M. Haifa - M. Tel Aviv -:- [ 2.35 | 3.10 | 2.85 ]

ISRAEL: Liga Alef North

21:15Hapoel Qalansawe - Maccabi Nujeidat Ahmad -:-

ISRAEL: Liga Alef South

21:15M. Ironi Ashdod - M. Herzliya -:-

ITALIA: Serie B

17'Bari - Brescia 1:0 [ 2.40 | 3.10 | 3.00 ]
17'Cagliari - Venezia 0:0 [ 1.78 | 3.35 | 4.70 ]
17'Cittadella - Ternana 0:0 [ 2.30 | 3.00 | 3.30 ]
17'Modena - Reggina 0:0 [ 2.40 | 3.00 | 3.10 ]
17'Palermo - Sudtirol 0:0 [ 1.85 | 3.35 | 4.30 ]
17'Parma - Frosinone 0:0 [ 2.30 | 3.20 | 3.10 ]
17'Spal - Genoa 0:0 [ 4.20 | 3.40 | 1.85 ]
17:15Perugia - Pisa -:- [ 2.12 | 3.15 | 3.50 ]

ITALIA: Serie C - Group A

15:30AlbinoLeffe - Lecco -:- [ 2.25 | 2.95 | 3.05 ]

ITALIA: Serie C - Group B

15:30Torres - Vis Pesaro -:- [ 2.30 | 2.90 | 3.00 ]
18:30Pontedera - Siena -:- [ 3.10 | 2.90 | 2.20 ]

ITALIA: Serie C - Group C

15:30ACR Messina - Calcio Giugliano -:- [ 2.55 | 3.00 | 2.60 ]
18:30Audace Cerignola - Gelbison -:- [ 1.90 | 3.15 | 3.65 ]
18:30Avellino - Potenza -:- [ 1.80 | 3.10 | 4.20 ]
18:30Crotone - Juve Stabia -:- [ 1.55 | 3.30 | 5.50 ]
18:30Pescara - Monterosi -:- [ 1.55 | 3.50 | 5.30 ]
18:30Picerno - Monopoli -:- [ 2.75 | 3.00 | 2.35 ]
18:30Taranto - Foggia -:- [ 3.25 | 2.95 | 2.15 ]
18:30Turris - Catanzaro -:- [ 3.35 | 3.05 | 2.05 ]
18:30Virtus Francavilla - Fidelis Andria -:- [ 1.75 | 2.95 | 4.70 ]
18:30Viterbese - Latina -:- [ 2.25 | 2.95 | 3.05 ]

ITALIA: Primavera 1

12:00Cagliari U19 - Napoli U19 2:1 [ 1.67 | 3.75 | 3.70 ]
12:00Inter U19 - Atalanta U19 1:1 [ 1.75 | 3.60 | 3.45 ]
55'Torino U19 - Juventus U19 3:1 [ 2.60 | 3.35 | 2.23 ]
16:00Cesena U19 - Sassuolo U19 -:- [ 3.55 | 3.65 | 1.72 ]
16:00Sampdoria U19 - Frosinone U19 -:- [ 1.51 | 4.10 | 4.30 ]

ITALIA: Primavera 2

12:00Entella U19 - Cosenza U19 0:0 [ 1.98 | 3.25 | 3.10 ]
12:00Reggina U19 - Perugia U19 1:0 [ 3.00 | 3.65 | 1.89 ]
15:00Genoa U19 - Cittadella U19 -:- [ 1.40 | 4.20 | 5.00 ]
15:00Monopoli U19 - Spezia U19 -:- [ 3.80 | 3.60 | 1.67 ]
16:00Ascoli U19 - Crotone U19 -:-
16:00Brescia U19 - Cremonese U19 -:- [ 1.87 | 3.55 | 3.10 ]
16:00Como U19 - Spal U19 -:- [ 3.60 | 3.80 | 1.65 ]
16:00Imolese U19 - Pescara U19 -:- [ 8.50 | 5.10 | 1.20 ]
16:00Monza U19 - Vicenza U19 -:- [ 1.52 | 3.90 | 4.30 ]
16:00Parma U19 - AlbinoLeffe U19 -:- [ 1.36 | 4.80 | 4.80 ]
16:00Pordenone U19 - Padova U19 -:- [ 2.70 | 3.45 | 2.10 ]
16:00Reggiana U19 - Alessandria U19 -:- [ 2.80 | 3.60 | 2.00 ]
16:00Salernitana U19 - Lazio U19 -:- [ 4.80 | 4.40 | 1.40 ]
16:00Ternana U19 - Pisa U19 -:- [ 3.95 | 3.70 | 1.63 ]
16:00Venezia U19 - FeralpiSalo U19 -:- [ 1.50 | 3.95 | 4.40 ]
16:00Viterbese U19 - Benevento U19 -:- [ 3.10 | 3.35 | 1.95 ]

ITALIA: Serie A Women

89'Fiorentina F - Sassuolo F 2:0 [ 1.42 | 4.60 | 5.50 ]
15:30AC Milan F - Sampdoria F -:- [ 1.30 | 5.10 | 7.30 ]

JAPONIA: J1 League

08:00Avispa Fukuoka - Kobe 0:1 [ 3.05 | 2.90 | 2.50 ]
08:00C-Osaka - Shonan 1:1 [ 1.95 | 3.45 | 3.65 ]
09:00Hiroshima - Urawa 4:1 [ 2.20 | 3.45 | 3.00 ]
09:00Kashima - Tokyo 0:1 [ 1.95 | 3.45 | 3.65 ]
09:00Sagan Tosu - Kyoto 0:1 [ 2.15 | 3.45 | 3.10 ]
10:00G-Osaka - Kashiwa 0:0 [ 2.38 | 3.40 | 2.75 ]
10:00Nagoya - Yokohama M. 0:4 [ 3.20 | 3.70 | 2.00 ]
10:00Sapporo - Kawasaki 4:3 [ 3.55 | 3.55 | 1.95 ]

JAPONIA: J2 League

08:00Kofu - Tochigi 0:1 [ 1.94 | 2.95 | 4.40 ]
08:00Kusatsu - Omiya Ardija 1:0 [ 2.95 | 2.90 | 2.55 ]
08:00Yamagata - Albirex Niigata 1:1 [ 2.88 | 3.15 | 2.43 ]
10:00Tokushima - Machida 3:2 [ 2.30 | 2.80 | 3.55 ]
12:30Ryukyu - Yokohama FC 0:1 [ 4.10 | 3.05 | 1.95 ]
13:00Oita - V-Varen Nagasaki 3:1 [ 1.90 | 3.35 | 3.90 ]

JAPONIA: J3 League

08:00Fujieda MYFC - YSCC 4:1 [ 1.36 | 4.90 | 7.50 ]
13:00Kagoshima Utd - Nagano 4:1 [ 2.02 | 3.30 | 3.50 ]

JAPONIA: Nadeshiko League Women

07:00FC Takatsuki Speranza F - Nittaidai F 1:0 [ 3.70 | 3.20 | 1.90 ]
07:00Orca Kamogawa F - C-Osaka F 3:3 [ 2.75 | 3.25 | 2.25 ]

JAPONIA: WE League Cup Women - Play-off

10:00Urawa F - Beleza F 4:3pen

KAZAKHSTAN: Premier League

57'Kaspij Aktau - Aksu 1:0
17'Ordabasy - Atyrau 0:1 [ 1.93 | 3.05 | 3.40 ]
17:00Taraz - Maqtaaral -:- [ 1.68 | 3.25 | 4.25 ]

KENYA: Premier League

13:00AmânatTalanta FC - Nairobi City -:-
15:00AmânatAPS Bomet - Nzoia Sugar -:-
15:00AmânatBidco United - Nzoia Sugar -:-
15:00AmânatBidco United - Leopards -:-
15:00AmânatGor Mahia - Ulinzi Stars -:-
15:00AmânatGor Mahia - Posta Rangers -:-
15:00AmânatKakamega Homeboyz - Police FC -:-
15:00AmânatKCB - Kariobangi Sharks -:-
15:00AmânatKCB - Fortune Sacco -:-
15:00AmânatTalanta FC - Fortune Sacco -:-
15:00AmânatUlinzi Stars - Sofapaka -:-
15:15AmânatTusker - Bandari -:-

KOSOVO: Superliga

56'Drita - Drenica 1:1
56'Dukagjini - Ferizaj 2:1
56'KF Llapi - Malisheva 1:1
18:00AmânatDrenica - FC Ballkani -:-
18:00AmânatDukagjini - Drita -:-
18:00AmânatMalisheva - Gjilani -:-
18:00AmânatPrishtina - Ferizaj -:-
18:00AmânatTrepca 89 - KF Llapi -:-

KUVEIT: Premier League

18:00Al Tadamon - Al Sahel -:- [ 2.35 | 3.30 | 2.45 ]
20:20Al Arabi - Al Jahra -:- [ 1.30 | 4.40 | 6.50 ]

LESOTHO: Premier League

16:00CCX - Bantu -:-
16:00Galaxy - Linare -:-
16:00LCS - Lijabatho -:-
16:00Lifofane - Mazenod -:-
16:00LMPS - Liphakoe -:-
16:00Manonyane - Machokha -:-
16:00Matlama - Lioli -:-
16:00Naughty Boys - Defence Force -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

13:00Tukums 2000 - Auda 1:0 [ 5.80 | 3.95 | 1.45 ]
17'RFS - Metta/LU 0:0
16:00FK Liepaja - Spartaks -:- [ 1.25 | 5.00 | 8.20 ]

LETONIA: 1. Liga

13:00Grobina - Dinamo Riga 5:0
61'Riga FC 2 - Salaspils FK 0:0
16:00Valmiera 2 - AFA Olaine -:-
18:00Rezekne - FK Smiltene -:-

LIBAN: Premier League

15:30Tripoli - Al Hikma -:-
16:30Nejmeh SC - Al Sahel -:-

LIBERIA: LFA First Division

18:30Freeport - BEA Mountain -:-

LITUANIA: A Lyga

17'Jonava - Dziugas Telsiai 0:0 [ 5.20 | 4.00 | 1.48 ]
17:00Hegelmann - Siauliai FA -:- [ 1.50 | 3.85 | 5.40 ]

LITUANIA: I Lyga

58'Ekranas - Neptunas 1:1 [ 3.38 | 3.30 | 1.95 ]
15:00ÎntârziatGarliava - Babrungas -:- [ 4.25 | 4.25 | 1.55 ]

LITUANIA: Cupa

17:00Zalgiris - Kauno Zalgiris -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

19:00Costa Rica U17 - Nicaragua U17 -:-
23:30Sfântul Vincent și Grenadines - Grenada -:-

LUXEMBURG: Luxembourg Cup

17:00Bastendorf - Racing Luxembourg -:-
19:00Cebra - Jeunesse Junglinster -:-
20:00Steinfort - Mondercange -:-

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

17'Makedonija GP - Struga 0:0
16:00Bregalnica - Rabotnicki -:-

MACEDONIA DE NORD: 2. MFL

16:00Arsimi - Borec -:-
16:00Belasica - Besa 1976 -:-
16:00Pelister - Voska Sport -:-
16:00Sloga Vinica - KF Gostivar -:-
16:00Teteks - Sasa -:-
16:00Vardar - Lok. Skopje -:-

MALAEZIA: Super League

15:15Johor DT - Negeri Sembilan -:- [ 1.11 | 8.00 | 21.00 ]
2'Sarawak Utd. - Sri Pahang 0:0 [ 3.15 | 3.80 | 2.05 ]
16:00Kedah - Petaling Jaya CFC -:- [ 1.60 | 4.20 | 4.75 ]
16:00Selangor - Melaka United -:- [ 1.36 | 4.50 | 8.00 ]
16:00Terengganu - Sabah -:- [ 1.57 | 4.00 | 5.40 ]

MALAWI: Super League

15:30AmânatBlue Eagles - MAFCO -:-
15:30AmânatEkwendeni Hammers - Kamuzu Barracks -:-
15:30AmânatMighty Tigers - Big Bullets -:-
15:30Mighty Wanderers - MAFCO -:-
15:30AmânatMighty Wanderers - Moyale Barracks -:-
15:30Moyale Barracks - Rumphi United -:-
15:30Silver Strikers - Blue Eagles -:-

MALTA: Premier League

16:00Hamrun - Floriana -:-
16:00Mosta FC - Sirens -:-
18:15Santa Lucia - Gudja -:- [ 3.15 | 3.45 | 1.90 ]
18:15Zebbug - Marsaxlokk -:- [ 2.32 | 3.10 | 2.63 ]

MAROC: Botola Pro

20:15Safi - Tanger -:- [ 1.89 | 2.80 | 4.20 ]
22:30Jeunesse Sportive Soualem - Khouribga -:- [ 2.63 | 2.65 | 2.70 ]

MAROC: Botola 2

19:00Jeunesse - Ittifaq Marrakech -:-
19:00Khemisset - Renaissance Zemamra -:-
19:00Raja Beni Mellal - Dcheira -:-

MEXIC: Liga MX - Apertura

03:00Puebla - Club America 1:2 [ 3.60 | 3.75 | 1.84 ]
05:00Juarez - U.N.A.M. 3:1 [ 1.92 | 3.50 | 3.55 ]

MEXIC: Liga Premier Serie A - Apertura

18:00Correcaminos 2 - Uruapan -:- [ 3.50 | 3.50 | 1.83 ]
19:00Leones Negros 2 - Tritones Vallarta -:- [ 2.85 | 3.30 | 2.20 ]
00:00Canamy - Real de Arteaga -:- [ 2.35 | 3.50 | 2.50 ]
00:00Halcones de Zapopan - UA Zacatecas -:- [ 2.20 | 3.75 | 2.55 ]

MEXIC: Liga Premier Serie B - Apertura

20:00Chilpancingo - Tho Mayas -:-
00:00Atl. Angelopolis - Calor De San Pedro -:-
00:00Huracanes Izcalli - Canoneros Marina -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

17:00Atlas U20 - Necaxa U20 -:-
17:00Atl. San Luis U20 - Tigres U20 -:-
17:00Cruz Azul U20 - Guadalajara U20 -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.45 ]
17:00Monterrey U20 - Pachuca U20 -:- [ 2.90 | 3.35 | 2.04 ]

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

01:05Queretaro F - Cruz Azul F 0:1 [ 4.75 | 3.50 | 1.65 ]
03:00Tijuana F - Toluca F 1:0 [ 1.60 | 4.20 | 4.00 ]
05:00Tigres F - Monterrey F 2:2 [ 1.90 | 3.60 | 3.30 ]
20:00U.N.A.M. F - Leon F -:- [ 1.60 | 4.15 | 4.10 ]

MOLDOVA: Super Liga

17'Zimbru - Dinamo-Auto 1:0
18:00Milsami - Balti -:-

MONGOLIA: Premier League

11:00Khovd - Ulaanbaatar City 1:2
58'BCH Lions - Khoromkhon 1:0

MOZAMBIC: Mocambola

16:00Ferroviario Nacala - Matchedje Mocuba -:-

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

16:00Rudar - Jezero -:-
16:00Sutjeska - Jedinstvo -:-
17:00Decic - Mornar -:-
17:00OFK Petrovac - Arsenal Tivat -:-

MYANMAR: National League

12:00Yadanarbon - Shan Utd 1:1

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:00Ferretti - Managua FC -:-
00:00Matagalpa - Juventus Managua -:- [ 2.40 | 3.25 | 2.40 ]

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

19:00Ferretti U20 - Managua FC U20 -:-
21:00Matagalpa U20 - Juventus Managua U20 -:-

NORVEGIA: Eliteserien

17:00Tromsø - Molde -:- [ 3.35 | 3.70 | 2.08 ]
19:00Lilleström - Bodo/Glimt -:- [ 3.00 | 3.55 | 2.30 ]
19:00Vålerenga - Strömsgodset -:- [ 1.57 | 4.40 | 5.30 ]

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

60'Ullern - V. Haugesund 0:0 [ 2.00 | 3.40 | 3.25 ]
15:00Notodden - Egersund -:- [ 3.20 | 3.80 | 1.85 ]
17'Orn - Sotra 0:0 [ 2.10 | 3.90 | 2.75 ]
16:00Moss - Staal Jorpeland -:- [ 1.10 | 8.50 | 15.00 ]
16:00AnulatStrømmen - Oygarden -:-
17:00Arendal - Halden -:- [ 1.45 | 4.40 | 5.25 ]

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

17'Kjelsås - Levanger 0:1 [ 2.25 | 3.35 | 2.80 ]
17:00Baerum Sportsklubb - Frigg -:- [ 1.50 | 4.60 | 4.40 ]
18:00SK Gjovik-Lyn - Alta -:- [ 2.25 | 4.00 | 2.40 ]

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

49'Ready - Fyllingsdalen 1:0 [ 2.95 | 4.10 | 1.85 ]
45+'OS - Lokomotiv Oslo 4:1
17'Nordstrand - Grei 0:0
18:00Kjelsås 2 - Froya -:- [ 1.80 | 4.25 | 3.00 ]

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

17'Lillehammer - Volda TI 0:1 [ 2.95 | 3.80 | 1.90 ]
16:30Forde - Spjelkavik -:-
17:00Aalesund 2 - Honefoss -:- [ 1.30 | 5.00 | 5.80 ]
17:00Elverum - Toten -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

17'Bjarg - Sola 0:1
17'Brodd - Stord 0:0 [ 1.55 | 4.40 | 3.80 ]
15:30Vidar - Fana -:- [ 2.90 | 3.70 | 1.96 ]
16:00Brann 2 - Viking 2 -:- [ 1.65 | 3.80 | 3.80 ]
16:00Bremnes - Akra -:-
17:00Djerv 1919 - Lysekloster -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

17'Fram - Follo 1:1
17'Pors - Jeloy 0:0
17'Randesund - Halsen 0:0 [ 2.10 | 3.85 | 2.60 ]
17'Vindbjart - Uradd 2:1
16:00Fredrikstad 2 - Mandalskameratene -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

17'Nardo - Kolstad 1:0 [ 1.58 | 4.35 | 3.70 ]
17'Steinkjer - Melhus 0:0
17'Tiller - Trygg/Lade 0:0 [ 1.70 | 4.50 | 3.15 ]

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

17'Senja - Floya 1:0
16:00Lørenskog - Gjellerasen -:-

NORVEGIA: Division 1 Women - Al doilea tur

17:00Medkila F - Kil/Hemne F -:-

NOUA ZEELANDĂ: National League - Grupă campionat

03:00Cashmere Technical - Miramar 4:0 [ 1.96 | 3.65 | 2.75 ]
04:00Napier City - Wellington 2 1:0 [ 2.12 | 4.00 | 2.35 ]
05:00Wellington Olympic - Auckland City 1:2 [ 2.28 | 3.70 | 2.28 ]

NOUA ZEELANDĂ: National League Women

05:00Auckland United F - Western Springs F 0:3

OLANDA: Eredivisie

17:30Cambuur - PSV -:- [ 11.00 | 6.75 | 1.23 ]
19:45Groningen - Alkmaar -:- [ 4.90 | 3.80 | 1.70 ]
21:00Ajax - G.A. Eagles -:- [ 1.07 | 12.00 | 26.00 ]
22:00Twente - Vitesse -:- [ 1.66 | 4.00 | 5.00 ]

OLANDA: Tweede Divisie

15:30Hardenberg - Rijnsburgse Boys -:- [ 1.60 | 3.90 | 4.40 ]
15:30Lisse - Oostzaan -:- [ 1.60 | 3.95 | 4.10 ]
15:30Noordwijk - Excelsior Maassluis -:- [ 1.70 | 3.85 | 3.65 ]
16:00Jong Volendam - Scheveningen -:- [ 2.40 | 3.85 | 2.30 ]
16:00Kozakken Boys - AFC -:- [ 2.45 | 3.35 | 2.45 ]
16:00Spakenburg - Quick Boys -:- [ 2.20 | 3.40 | 2.75 ]
16:30HFC - IJsselmeervogels -:- [ 1.60 | 3.90 | 4.40 ]
16:30Katwijk - TEC -:- [ 1.35 | 4.50 | 6.00 ]
18:00Jong Sparta Rotterdam - De Treffers -:- [ 2.65 | 3.35 | 2.30 ]

OLANDA: Derde Divisie

15:30Barendrecht - ACV Assen -:-
15:30Excelsior 31 - ASWH -:-
15:30GVVV - VV DOVO -:-
15:30Hoek - VVOG -:-
15:30Rijnvogels - Harkemase Boys -:-
15:30SteDoCo - Sportlust -:-
16:00DVS '33 Ermelo - RKAV Volendam -:-
16:00Sparta Nijkerk - Ter Leede -:-
16:00Urk - Staphorst -:-

OLANDA: Divisie 1 U21 - Fall Season

16:00Zwolle U21 - Graafschap U21 -:-
16:15FC Emmen U21 - Den Haag U21 -:-
16:30Willem II U21 - Groningen U21 -:-
17:00Almere U21 - Feyenoord U21 -:-

OLANDA: Divisie 1 U18 - Fall Season

13:00Feyenoord U18 - Graafschap U18 2:0
15:30Ajax U18 - Zwolle U18 -:-
16:00Den Haag U18 - Alkmaar U18 -:-
16:15FC Twente/Heracles U18 - PSV U18 -:-

PALESTINA: West Bank League

16:00Shabab Al-Dhahiriya - Ahli Al-Khalil -:-
16:00Wadi Al-Nes - Islami Kalkelea -:-
19:00Shabab Alsamu - Jabal Al Mukaber -:-

PANAMA: LPF - Clasura

04:00San Francisco - Independiente 0:2 [ 3.10 | 3.20 | 2.20 ]

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

01:30Sol De America - Cerro Porteno 0:1 [ 5.40 | 3.55 | 1.58 ]

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30Cajamarca - Cesar Vallejo 4:0 [ 2.08 | 3.15 | 3.40 ]
03:00Carlos Mannucci - Ayacucho 0:1 [ 1.73 | 4.10 | 3.75 ]

POLONIA: Ekstraklasa

16:00Gornik Z. - Zaglebie -:- [ 2.30 | 3.40 | 3.00 ]
18:30Lech - Legia -:- [ 1.75 | 3.55 | 4.70 ]
21:30Pogon Szczecin - Lechia -:- [ 1.65 | 3.90 | 4.80 ]

POLONIA: Division 1

16:00Skra - Katowice -:- [ 3.85 | 3.10 | 1.93 ]
18:30S. Rzeszow - R. Rzeszow -:- [ 2.02 | 3.25 | 3.40 ]
21:00Leczna - Tychy -:- [ 2.35 | 3.10 | 2.85 ]

POLONIA: Division 2

56'Slask 2 - Pruszkow 0:0 [ 2.38 | 3.20 | 2.55 ]
15:30Elblag - Kotwica Kolobrzeg -:- [ 3.25 | 3.10 | 2.00 ]
16:00Pogon Siedlce - Wisla Pulawy -:- [ 2.65 | 3.15 | 2.33 ]
16:00Stomil Olsztyn - Lech 2 -:- [ 2.00 | 3.45 | 3.00 ]
18:00Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg -:- [ 1.90 | 3.40 | 3.30 ]
19:00Polkowice - Stezyca -:- [ 2.10 | 3.15 | 3.00 ]

POLONIA: III Liga - Group I

13:00Legia II - Warta Sieradz 4:1 [ 1.43 | 4.50 | 5.30 ]
17'Bron Radom - Concordia Elblag 0:0
16:00Blonianka Blonie - Grodzisk M. -:- [ 3.80 | 3.90 | 1.70 ]
16:00Ostroda - Skierniewice -:- [ 2.45 | 3.50 | 2.40 ]
16:00Swit - Zambrow -:-
17:00Mlawa - Pilica Bialobrzegi -:-
17:00T. Mazowiecki - Legionowo -:- [ 3.10 | 3.25 | 2.10 ]
17:00Ursus Warszawa - LKS Lodz II -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.00 ]

POLONIA: III Liga - Group II

13:00Gedania Gdansk - B. Gdynia 3:2
61'Blekitni Stargard - Unia Janikowo 2:0 [ 1.55 | 3.80 | 5.10 ]
14:00Kleczew - Vineta W. -:-
17'Solec Kujawski - Jarocin 0:0
17'Sroda - Pogon Szczecin II 1:0 [ 2.70 | 4.50 | 1.95 ]
16:00Stolem Gniewino - Unia Swarzedz -:- [ 2.45 | 3.40 | 2.45 ]
17:00Ol. Grudziadz - Starogard Gdanski -:- [ 1.40 | 4.50 | 6.00 ]

POLONIA: III Liga - Group III

13:00Rakow 2 - Carina Gubin 1:0 [ 1.20 | 5.20 | 10.00 ]
15:30Chrobry Glogow 2 - Goczalkowice Zdroj -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.25 ]
16:00Brzeg - Odra W. -:-
16:00Nysa - Sleza Wroclaw -:-
16:00Z. Gora - Polonia B. -:-
16:30Stilon Gorzow - Legnica 2 -:-
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Warta Gorzow -:- [ 1.80 | 3.50 | 3.70 ]
17:00Kluczbork - Bielsko-Biala -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.15 ]

POLONIA: III Liga - Group IV

58'Unia Tarnow - Wisloka Debica 0:0 [ 3.75 | 3.80 | 1.70 ]
17'Lublinianka - Czarni Polaniec 0:0
16:00Chelmianka Chelm - KS Wieczysta Krakow -:-
16:00Orleta Radzyn - LKS Lagow -:-

POLONIA: Central Youth League

12:00Wisla U19 - Arka U19 1:1
13:00Korona U19 - Lech U19 -:-
13:00Pogon Szczecin U19 - Rakow Czestochowa U19 -:-
13:00Zaglebie U19 - Cracovia U19 -:-
14:30Jagiellonia U19 - Polonia W. U19 -:-
15:00Legia U19 - Slask W. U19 -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

23:15FC Porto - Braga 4:1 [ 1.87 | 3.60 | 3.90 ]
17:30Vizela - Portimonense -:- [ 2.02 | 3.30 | 3.65 ]
20:00Chaves - Estoril -:- [ 2.17 | 3.15 | 3.45 ]
22:30Guimaraes - Benfica -:- [ 8.00 | 5.00 | 1.34 ]

PORTUGALIA: Taça de Portugal

13:00SB Castelo Branco - Farense 0:1 [ 7.50 | 4.90 | 1.30 ]
16:00Lajense - Moreirense -:-
16:00Varzim - Feirense -:- [ 2.35 | 2.95 | 3.00 ]
17:001º de Maio Funchal - Serpa -:-
17:00Agueda - Pevidem -:- [ 6.00 | 3.75 | 1.50 ]
17:00GD Joane - BSAD -:- [ 14.00 | 6.50 | 1.14 ]
17:00Leiria - CDC Montalegre -:- [ 1.33 | 5.00 | 6.00 ]
17:00Oliveira Hospital - Estrela -:- [ 2.95 | 3.20 | 2.25 ]
17:00Sanjoanense - Os Marialvas -:- [ 1.07 | 9.00 | 16.00 ]
17:00Vasco da Gama - Leixoes -:-
18:00Arronches Benfica - SC Vianense -:- [ 5.00 | 4.00 | 1.52 ]
18:45Os Belenenses - Torreense -:- [ 2.95 | 3.05 | 2.33 ]

QATAR: QSL Cup

19:15Al Ahli Doha - Qatar SC -:- [ 2.15 | 3.45 | 2.80 ]
19:15Al-Wakra - Al Sailiya -:- [ 1.37 | 4.30 | 6.75 ]
19:15Umm-Salal - Al-Sadd -:- [ 2.50 | 3.25 | 2.50 ]

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

17:00Bohemians - Plzen -:- [ 3.45 | 3.35 | 2.05 ]
17:00Mlada Boleslav - Sigma Olomouc -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.40 ]
17:00Ostrava - Ceske Budejovice -:- [ 1.65 | 4.10 | 4.50 ]
20:00Sparta Praga - Hradec Kralove -:- [ 1.43 | 4.35 | 6.40 ]

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

11:15Trinec - Chrudim 0:2
17:00Lisen - Karvina -:- [ 2.00 | 3.10 | 3.40 ]
17:00Prostejov - Sparta Praga B -:- [ 2.35 | 3.35 | 2.60 ]

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15Motorlet Prague - Dukla Praga B 2:2 [ 1.80 | 3.65 | 3.20 ]
11:15Zbuzany - Povltavska FA 3:1 [ 1.65 | 3.45 | 4.10 ]
11:30Ceske Budejovice B - Plzen B 0:3 [ 3.65 | 3.40 | 1.75 ]
11:30Kraluv Dvur - Domazlice 0:1 [ 2.85 | 3.70 | 1.94 ]
15:30Prestice - Vltavin -:- [ 2.04 | 3.50 | 2.75 ]
17:00Karlovy Vary - Admira Prague -:- [ 2.28 | 3.15 | 2.65 ]

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Benesov - Prepere 1:1 [ 2.85 | 3.50 | 2.00 ]
17:00Banik Most - Sous - Zivanice -:- [ 2.55 | 3.30 | 2.28 ]
17:00Velvary - Usti n. L. -:- [ 2.33 | 3.25 | 2.50 ]

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

16:00Blansko - Unicov -:- [ 3.20 | 3.30 | 1.90 ]
16:00Frydlant n. O. - SK Hranice -:- [ 2.25 | 3.45 | 2.48 ]
16:00Hodonin - Vrchovina -:- [ 1.33 | 4.50 | 5.75 ]
16:00Rosice - Kvitkovice -:- [ 1.53 | 4.00 | 4.20 ]
16:00Uhersky Brod - Slovacko B -:- [ 2.80 | 3.10 | 2.18 ]
16:00Vitkovice - Zlin B -:- [ 3.30 | 3.85 | 1.73 ]
16:30Kromeriz - Velke Mezirici -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division A

11:15Marianske Lazne - Pribram B 2:1
11:15Petrin Plzen - Tochovice 1:2
11:30FK Komarov - Sokol Lom 1:7
17:00Doubravka - Aritma Prague -:-
17:00Horovice - Cesky Krumlov -:-
17:00Katovice - Klatovy -:-
17:00Sobeslav - Horni Briza -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division B

11:15Ceska Lipa - Kladno 1:0
11:15Libis - Admira Prague B 3:0
11:30Kosmonosy - Louny 2:3
17:00Cesky Brod - Ujezd Prague -:-
17:00Hvezda Cheb - Steti -:-
17:00Slany - Neratovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:15Brandys n. Labem - Letohrad 1:5
11:30Velke Hamry - Benatky 0:2
17:00Nachod - Usti nad Orlici -:-
17:00Trutnov - Caslav -:-
17:00Vysoke Myto - Novy Bydzov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division D

11:15Bohunice - Zdirec n. D. 1:1
11:15Breclav - Sperice 2:0
16:00Havlickuv Brod - Zdar na Sazavou -:-
16:00Humpolec - Start Brno -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division E

16:00Batov - Holesov -:-
16:00Bzenec - Vsetin -:-
16:00Nove Sady - Sumperk -:-
16:00Prerov - Sternberk -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division F

11:15Opava B - Karvina B 1:2
16:00Bridlicna - Krnov -:-
16:00Hlubina - Frenstat p. R. -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

11:15TJ Osek - FC Semice 1:6
11:30Rudolfov - Drazice 6:0
17:00Prachatice - Trhove Sviny -:-
17:00Tyn nad Vltavou - Jankov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

16:30Bosonohy - Rousinov -:-
16:30Lednice - Lisen B -:-
16:30Moravska Slavia - Boskovice -:-
16:30Ratiskovice - Kurim -:-
16:30SK Krumvir - Mutenice -:-
16:30Sparta Brno - Bystrc -:-

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

11:15Loko K. Vary - Lomnice 3:2
17:00Chodov - KV Dvory -:-
17:00Citice - Ostrov -:-
17:00Hroznetin - Vintirov -:-
17:00Kralovske Porici - Nova Role -:-

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

11:15Vysoka n. Labem - Cerveny Kostelec 5:1
17:00Libcany - Rychnov n. Kneznou -:-
17:00Trebes - Kostelec n. O. -:-

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

11:30Frydlant - Lomnice nad Popelkou 5:1
68'Zelezny Brod - Rovensko p. Tr. 3:2
17:00Mimon - Hradek nad Nisou -:-
17:00Novy Bor - Studenec -:-
17:00Straz p. Ralskem - Sedmihorky -:-
17:00Visnova - Velke Hamry B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

16:00Brusperk - Orlova -:-
16:00Dolni Benesov - Cesky Tesin -:-
16:00Dolni Datyne - Petrvald na Morave -:-
16:00Hermanice - Haj ve Slezsku -:-
16:00Vratimov - Moravan Oldrisov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

11:00Lutin - Konice 3:3
16:00Rapotin - Litovel -:-

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

16:00Holice - Lanskroun -:-
16:00Libisany - Hermanuv Mestec -:-
16:00Litomysl - Horni Redice -:-
16:00Moravska Trebova - Lazne Bohdanec -:-
16:00Prelouc - Chocen -:-
16:00Tremosnice - Vysoke Myto B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

11:30Holysov - Sokol Lhota 1:2
Se asteaptă
datele
Petrin Plzen B - Rapid Plzen 0:0
17:00Chotikov - Nyrsko -:-
17:00Myto - Stribro -:-
17:00Nepomuk - Tachov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

11:15Branik - Zizkov B 3:4
11:15Olympia Radotin - Podoli Praha 0:3
11:30Dukla JM - Tempo Prague 5:2
11:30Hostivar - Kolovraty 2:2
11:30Kralovice - CAFC 0:4
11:30Predni Kopanina - Vysehrad 3:1
11:30Spoje Prague - Motorlet Prague B 4:0
11:30Zlicin - Uhrineves 4:0

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

11:15Kutna Hora - Sokolec 1:4
11:30Horky nad Jizerou - Hrebec 3:1
11:30Spartak Pribram - Poricany 1:3
17:00Dobris - Pruhonice -:-
17:00Nespeky - Union Beroun -:-
17:00Tuchlovice - Velim -:-

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

11:15Nestemice - Kadan 4:0
11:15Srbice - Banik Most - Sous B 3:2
11:30Litomericko - Modlany 1:3
Se asteaptă
datele
Cernovice - Horni Jiretin 0:0
17:00Brna - Krupka -:-
17:00FK Jilove - Oldrichov -:-
17:00Perstejn - Zatec -:-

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

16:00Chotebor - Slavoj Polna -:-
16:00Dukovany - Namest n. Oslavou -:-
16:00Okrisky - Velke Mezirici B -:-
16:00Pelhrimov - Zirovnice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

11:15Luhacovice - Bystrice pod Hostynem 2:1
16:00Kvasice - Borsice -:-
16:00Morkovice - Nedasov -:-
16:00Slusovice - Nevsova -:-

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

11:00Ostrava U19 - Karvina U19 5:0 [ 1.65 | 4.10 | 3.80 ]
12:00Hradec Kralove U19 - Sparta Praga U19 2:1 [ 10.00 | 6.65 | 1.15 ]
12:00Jihlava U19 - Zlin U19 2:1 [ 2.30 | 3.75 | 2.45 ]
12:00Mlada Boleslav U19 - Plzen U19 1:2 [ 3.20 | 3.50 | 1.95 ]
12:00Pardubice U19 - Pribram U19 7:2
12:00Slovacko U19 - Brno U19 0:2 [ 3.15 | 3.90 | 1.83 ]
56'Sigma Olomouc U19 - Slavia Praga U19 3:2 [ 2.55 | 3.70 | 2.20 ]
32'Ceske Budejovice U19 - Dukla Praga U19 1:1 [ 2.00 | 3.20 | 3.40 ]

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women

11:30Plzen F - Dukla Praga F 0:0 [ 1.20 | 5.70 | 10.00 ]
56'Liberec F - Lok. Brno F 3:0 [ 1.53 | 4.75 | 4.00 ]
60'Ostrava F - Slavia Praga F 0:3

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1

15:00Brodoc - Viitorul Darabani -:-
15:00Bucovina Radauti - Somuz Falticeni -:-
15:00Foresta Suceava - CSM Bacau -:-
15:00Stiinta Miroslava - Ceahlăul P. Neamț -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2

15:00CSM Focșani - Vointa Limpezis -:-
15:00Dinamo Bacau - CSM Ramnicu Sarat -:-
15:00Metalul Buzau - Dacia Unirea Brăila -:-
15:00Viitorul Ianca - Sporting Liesti -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3

15:00Agricola Borcea - Dunărea Călărași -:-
15:00FC Voluntari 2 - F. Constanta 2 -:-
15:00Gloria Baneasa - CS Afumaţi -:-
15:00Recolta Gh. Doja - Gloria Albesti -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4

15:00Popesti Leordeni - Campulung -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5

15:00CSO Plopeni - CS Blejoi -:-
15:00Kids Tampa Brasov - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-
15:00Olimpic Zarnesti - SR Brasov -:-
15:00Paulesti - Cetate Rasnov -:-
15:00Targu Secuiesc - Odorheiu Secuiesc -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6

15:00Calimanesti - Flacara Horezu -:-
15:00Sporting Rosiori - Minerul Costesti -:-
15:00Viitorul Daesti - Vedița Colonești -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7

15:00Lupac - Jiul Petrosani -:-
15:00Retezatul Hateg - Viitorul Simian -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8

15:00CSM Reșița - Bisnov -:-
15:00Progresul Pecica - Ineu -:-
15:00Teuz Cermei - Ghiroda & Giarmata Vii -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9

15:00Corvinul Hunedoara - Unirea Ungheni -:-
15:00Ocna Mures - Sanatatea Cluj -:-
15:00Viitorul Cluj - ACS Targu Mures 1898 -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10

15:00FC Bihor - Gloria 2018 Bistrita -:-
15:00Sighetu Marmatiei - CSM Satu Mare -:-
15:00Victoria Carei - Minerul Ocna Dej -:-
15:00Zalău - CFR Cluj II -:-

RUSIA: Premier League

48'Orenburg - Sochi 3:0
16:30Khimki - TSKA Moscova -:-
19:00Lok. Moscova - Ural -:-

RUSIA: FNL

11:45Ufa - Baltika 0:2
13:00Yenisey - Dynamo Makhachkala 2:0
57'Veles Moscow - Volgar-Astrakhan 1:1
17'Ulyanovsk - SKA Khabarovsk 0:0
16:00Kamaz - Rodina Moscow -:-
16:00Kazan - Arsenal Tula -:-
18:00Kuban - Krasnodar 2 -:-
18:00Neftekhimik - Akron Togliatti -:-
19:00Alania Vladikavkaz - Yaroslavl -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 1

17'Dynamo Stavropol - Biolog 0:0
17'Legion Dynamo - Alania 2 0:0
17'SKA Rostov - R. Volgograd 0:0
16:00Maykop - Mashuk -:-
17:00Chernomorets Novorossijsk - Kholding -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 2

57'Luki-Energiya - Rodina Moscow U21 1:1
16:00Chertanovo M. - Tver -:-
16:00Vladimir - Tekstilshtik -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 3

13:00Kursk - Sakhalinets 0:0

RUSIA: FNL 2 - Group 4

58'Zenit-Izhevsk - Khimik Avgust 2:0
17:00Tyumen - Ural 2 -:-

RUSIA: Supreme Division Women - Grupă campionat

13:00TSKA Moscova F - FK Rostov F 3:0

RWANDA: Premier League

16:00Bugesera FC - Etincelles -:-
16:00Kiyovu - Sunrise -:-
16:00Marines - Rayon Sport -:-
16:00Mukura Victory Sports - Gorilla -:-
16:00Police - Gasogi United -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00Domagnano - Fiorentino -:-
16:00La Fiorita - Cosmos -:-
16:00Virtus - Libertas -:-

SCOŢIA: Premiership

45+'Hearts - Rangers 0:2 [ 5.40 | 4.30 | 1.54 ]
17:00Aberdeen - Kilmarnock -:- [ 1.65 | 3.65 | 5.45 ]
17:00Celtic - Motherwell -:- [ 1.12 | 9.50 | 16.00 ]
17:00Dundee Utd - St. Johnstone -:- [ 2.40 | 3.00 | 3.20 ]
17:00Ross County - Hibernian -:- [ 3.55 | 3.40 | 2.05 ]
17:00St. Mirren - Livingston -:- [ 2.20 | 3.25 | 3.35 ]

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Ayr - Inverness -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.40 ]
17:00Cove Rangers - Arbroath -:- [ 2.48 | 3.20 | 2.70 ]
17:00Hamilton - Dundee FC -:- [ 3.85 | 3.20 | 1.93 ]
17:00Partick Thistle - Morton -:- [ 1.65 | 3.55 | 5.00 ]
17:00Queen's Park - Raith -:- [ 2.32 | 3.15 | 2.95 ]

SCOŢIA: League One

17:00Dunfermline - Peterhead -:- [ 1.22 | 5.30 | 11.50 ]
17:00Falkirk - Clyde -:- [ 1.61 | 3.90 | 4.50 ]
17:00Kelty Hearts - Airdrieonians -:- [ 3.20 | 3.40 | 2.04 ]
17:00Montrose - FC Edinburgh -:- [ 1.60 | 3.95 | 4.40 ]
17:00Queen of South - Alloa -:- [ 2.07 | 3.65 | 2.90 ]

SCOŢIA: League Two

17:00Bonnyrigg Rose - Stenhousemuir -:- [ 2.07 | 3.50 | 3.00 ]
17:00East Fife - Stirling -:- [ 2.90 | 3.15 | 2.30 ]
17:00Elgin - Annan -:- [ 2.35 | 3.45 | 2.63 ]
17:00Forfar - Dumbarton -:- [ 2.80 | 3.40 | 2.23 ]
17:00Stranraer - Albion Rovers -:- [ 1.96 | 3.35 | 3.45 ]

SCOŢIA: Highland League

17:00AmânatBrora Rangers - Lossiemouth -:-
17:00Buckie Thistle - Turriff Utd -:-
17:00Deveronvale - Keith -:-
17:00AmânatFormartine Utd - Banks O' Dee -:-
17:00Forres Mechanics - Rothes -:-
17:00Huntly - Strathspey Thistle -:-
17:00Inverurie Loco Works - Brechin -:-
17:00AmânatKeith - Fraserburgh -:-
17:00Nairn County - Wick Academy -:-

SCOŢIA: Lowland League

17:00Berwick - Bo'ness United -:-
17:00Caledonian Braves - East Kilbride -:-
17:00Cowdenbeath - East Stirlingshire -:-
17:00Cumbernauld Colts - Stirling University -:-
17:00Edinburgh University - Broomhill -:-
17:00Gala Fairydean - Celtic B -:-
17:00Gretna 2008 - Tranent Juniors -:-
17:00Hearts 2 - Rangers B -:-
17:00Spartans - Dalbeattie Star -:-

SERBIA: Super Liga

16:00TSC Backa Topola - Radnik -:- [ 1.30 | 4.40 | 6.25 ]
18:00Javor - FK Vozdovac -:- [ 2.30 | 3.00 | 2.70 ]
20:00Napredak - Kolubara -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

11:00Sindjelic Beograd - Teleoptik 0:1
16:30BSK Borca - Brodarac -:-
16:30Buducnost Dobanovci - Zemun -:-
16:30OFK Beograd - Prva Iskra Baric -:-
16:30Studentski Grad - Torlak -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

16:30Becej - 1. Maj Ruma -:-
16:30Hajduk 1912 - Radnicki 1912 -:-
16:30Omladinac NB - Jedinstvo SP -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

16:00Jagodina - Timocanin -:-
16:00Paracin - Dunav Prahovo -:-
16:00Radnicki Svilajnac - Pcinja -:-
16:00Timok - SFS Borac -:-
16:00Toplicanin - Mesevo -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

16:00Borac 1926 - Real Podunavci -:-
16:00Buducnost Arilje - Sloga Pozega -:-
16:00Buducnost Krusik - Sloga Kraljevo -:-
16:00FAP - Tutin -:-
16:00Macva Bogatic - Smederevo -:-
16:00Mladi Radnik - Sloga 1940 -:-

SINGAPORE: Premier League

12:30Tampines - Geylang 0:0 [ 2.05 | 3.80 | 2.65 ]
12:30Tanjong Pagar - Young Lions 8:1 [ 1.15 | 6.40 | 9.00 ]

SIRIA: Premier League

16:00Al Jaish - Tishreen -:-

SLOVACIA: Fortuna liga

19:00Banska Bystrica - Michalovce -:- [ 2.15 | 3.05 | 3.00 ]
19:00L. Mikulas - Dun. Streda -:- [ 3.50 | 3.50 | 1.80 ]
19:00Zilina - Trencin -:- [ 2.00 | 3.10 | 3.30 ]

SLOVACIA: 2. liga

16:00FK Humenne - Trebisov -:- [ 1.70 | 3.55 | 3.70 ]
16:00Komarno - Puchov -:- [ 1.63 | 3.50 | 4.20 ]
16:00Pohronie - S. Bratislava B -:- [ 1.41 | 4.25 | 5.00 ]
16:00Povazska Bystrica - Raca -:- [ 1.60 | 3.95 | 3.85 ]
16:00Presov - Myjava -:- [ 1.47 | 3.95 | 4.80 ]
19:00Kosice - Dubnica -:- [ 1.38 | 4.30 | 5.30 ]

SLOVACIA: 3. Liga - East

15:00Bardejov - Slavia TU Kosice -:- [ 1.50 | 4.00 | 5.00 ]
16:00Kalinovo - Lipany -:-
16:00Namestovo - 1.FK Svidnik -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.10 ]
16:00Spisska Nova Ves - Giraltovce -:-
16:00Vranov - Filakovo -:-

SLOVACIA: 3. Liga - West

16:00FK Nove Zamky - Castkovce -:-
16:00Malzenice - Inter Bratislava -:-
16:00MSK Martin - Sered -:-
16:00Sala - AFC Nove Mesto -:-

SLOVACIA: 4. liga - Bratislava

14:30NSK 1922 Bratislava - Pezinok -:-
16:30Bernolakovo - Nova Dedinka -:-
16:30Domino - Tomasov -:-

SLOVACIA: 4. liga - West

15:30Levice - Kolarovo -:-
15:30Marcelova - Nitra -:-

SLOVENIA: Prva Liga

16:00Domzale - Mura -:- [ 2.85 | 3.05 | 2.25 ]
18:30O. Ljubljana - Tabor Sezana -:- [ 1.35 | 4.50 | 5.60 ]
21:15Koper - Bravo -:- [ 1.80 | 3.20 | 3.80 ]

SLOVENIA: 2. SNL

16:30Bilje - Krsko -:- [ 1.68 | 4.00 | 3.80 ]
16:30Dob - Ilirija -:- [ 2.30 | 3.25 | 2.70 ]
16:30Fuzinar - Nafta -:- [ 5.00 | 4.00 | 1.50 ]
16:30Primorje - NK Krka -:- [ 2.65 | 3.40 | 2.30 ]

SLOVENIA: 3. SNL - East

16:30Drava - Ljutomer -:-
16:30Dravinja - Zavrc -:-
16:30Dravograd - Cirkulane -:-
16:30Posavje Krsko - Dobrovce -:-
16:30Race - Podvinci -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

16:30Brda - Fama Vipava -:-
16:30Ljubljana Svoboda - Sobec Lesce -:-
16:30NK Adria - Izola -:-
16:30Skofja Loka - Sava Kranj -:-
16:30Slovan Ljubljana - Ziri -:-
16:30Tolmin - Dren Vrhnika -:-

SLOVENIA: 1. SZNL Women

12:00MSM Ptuj F - ZNK Ljubljana F 1:15

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Jazeera - Badbaado -:-

SPANIA: LaLiga2

17:15Mirandes - Las Palmas -:- [ 3.75 | 3.25 | 2.05 ]
17:15Racing Santander - Malaga -:- [ 2.43 | 3.15 | 2.95 ]
19:30Andorra - Levante -:- [ 3.45 | 3.15 | 2.20 ]
22:00Villarreal B - Burgos CF -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.80 ]

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

18:00Merida AD - Pontevedra -:- [ 2.80 | 2.90 | 2.45 ]
18:00Unionistas - Rayo Majadahonda -:- [ 1.85 | 3.20 | 3.90 ]
20:00Fuenlabrada - Linares -:- [ 1.77 | 3.25 | 4.20 ]
21:00Badajoz - Ferrol -:- [ 2.80 | 2.90 | 2.50 ]

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

18:00CF Intercity - Cornella -:- [ 1.60 | 3.40 | 5.20 ]
19:00UD Logrones - Sabadell -:- [ 1.85 | 3.25 | 3.75 ]
20:00Murcia - SD Logrones -:- [ 1.80 | 3.20 | 4.10 ]

SPANIA: Segunda RFEF - Group 1

17:30R. Oviedo B - Ourense CF -:- [ 1.79 | 3.15 | 4.50 ]

SPANIA: Segunda RFEF - Group 2

18:00Beasain - Cirbonero -:- [ 2.30 | 2.65 | 3.45 ]
20:00Racing Rioja - Alaves B -:- [ 2.16 | 2.80 | 3.55 ]
21:00Arnedo - AD San Juan -:- [ 2.63 | 3.15 | 2.50 ]

SPANIA: Segunda RFEF - Group 3

17:00Espanyol B - Ibiza Islas Pitiusas -:- [ 1.97 | 3.10 | 3.70 ]
18:30Saguntino - Badalona Futur -:- [ 2.80 | 2.70 | 2.75 ]
19:00Valencia B - Zaragoza B -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.10 ]

SPANIA: Segunda RFEF - Group 5

17:00Alcorcon B - Union Adarve -:- [ 3.40 | 3.40 | 1.90 ]
18:00Leganes B - Don Benito -:- [ 1.90 | 3.35 | 4.00 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 1

19:30Estradense - Dep. Fabril -:- [ 2.65 | 2.75 | 2.45 ]
20:30Rapido de Bouzas - Barco -:- [ 2.70 | 3.05 | 2.20 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 2

20:00Caudal Deportivo - Llanera -:- [ 1.73 | 3.20 | 3.90 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 3

17:15Torina - Castro -:-
18:00Escobedo - Atletico Albericia -:-
18:00Solares - Revilla -:- [ 1.84 | 3.15 | 3.50 ]
18:00UD Samano - UC Cartes -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 4

17:30Touring KE - San Ignacio -:- [ 4.40 | 3.45 | 1.58 ]
18:00Anaitasuna FT - Aurrera Ondarroa -:-
18:00Aurrera de Vitoria - Pasaia -:-
18:00Urduliz - Lagun Onak -:- [ 2.45 | 2.80 | 2.60 ]
18:45SD Deusto - CD Vitoria -:- [ 2.63 | 2.75 | 2.48 ]
19:00Durango - Portugalete -:- [ 2.85 | 2.85 | 2.25 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 6

18:00Atzeneta - Patacona -:- [ 1.44 | 3.75 | 5.30 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8

17:45Ponferradina B - Palencia CF -:- [ 2.35 | 2.80 | 2.75 ]
18:00Atl. Astorga - Santa Marta Tormes -:- [ 1.72 | 3.30 | 3.75 ]
18:15Numancia B - La Virgen -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9

20:00Huetor Tajar - Atletico de Porcuna -:- [ 1.73 | 3.30 | 3.75 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 10

19:00Bollullos - Ceuta B -:- [ 3.20 | 2.95 | 2.02 ]
19:00Cartaya - Ciudad de Lucena -:- [ 3.50 | 2.75 | 2.02 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11

17:30Manacor - Mercadal -:-
17:30Santanyi - Inter Manacor -:- [ 1.37 | 3.95 | 6.00 ]
18:00Sant Jordi - Constancia -:- [ 2.30 | 2.75 | 2.85 ]
18:30Collerense - Llosetense -:- [ 2.88 | 2.75 | 2.28 ]
19:00Poblense - Andratx -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

18:30Santa Ursula - Tamaraceite -:- [ 2.02 | 2.95 | 3.20 ]
19:00Arucas - Yaiza -:- [ 1.55 | 3.30 | 5.00 ]
19:00Ibarra - Panaderia -:- [ 6.10 | 4.60 | 1.30 ]
19:00Villa Santa Brigida - Tenerife B -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 13

19:00Bullense - CAP Ciudad de Murcia -:- [ 3.00 | 2.75 | 2.23 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 15

17:00Beti Onak - Cortes -:- [ 1.88 | 3.15 | 3.35 ]
17:30CD Ardoi - Valle Egues -:- [ 2.33 | 3.25 | 2.43 ]
17:30Ezcabarte - Subiza -:-
17:30Huarte - Lagunak -:-
17:30Oberena - CD Cantolagua -:-
18:00Txantrea - Alesves -:-
18:45Burlades - Pamplona -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 18

19:00Ciudad Real - Quintanar -:- [ 2.90 | 2.75 | 2.23 ]

SPANIA: Liga F Women

13:00Alaves F - Villarreal F 0:4 [ 2.33 | 3.15 | 2.65 ]
13:00Betis F - Tenerife F 1:2 [ 2.80 | 3.30 | 2.15 ]
17:00Huelva F - Valencia F -:- [ 2.75 | 3.20 | 2.20 ]
19:15Barcelona F - Madrid C. F -:- [ 1.01 | 11.50 | 23.00 ]

SPANIA: Primera Federacion Women

16:00Real Oviedo F - Tenerife B F -:- [ 1.80 | 3.75 | 3.40 ]
17:00Vallecano F - Barcelona B F -:- [ 5.50 | 5.50 | 1.33 ]

SUA: MLS

02:30Toronto FC - Inter Miami 0:1 [ 2.05 | 4.00 | 3.05 ]
20:30New England Revolution - Atlanta Utd -:- [ 2.18 | 3.90 | 2.85 ]
22:30Colorado Rapids - FC Dallas -:- [ 2.12 | 3.75 | 3.10 ]
00:30Charlotte - Philadelphia Union -:- [ 2.95 | 3.40 | 2.32 ]

SUA: USL Championship

05:00Las Vegas Lights - New Mexico 0:0 [ 3.05 | 3.30 | 2.08 ]

SUA: NWSL Women

05:00San Diego Wave F - North Carolina Courage F 0:0 [ 2.35 | 3.80 | 2.70 ]

SUEDIA: Allsvenskan

16:00Malmo FF - Hammarby -:- [ 2.00 | 3.70 | 3.55 ]
18:30Degerfors - Djurgarden -:- [ 6.10 | 4.60 | 1.49 ]

SUEDIA: Superettan

59'AFC Eskilstuna - Örebro 0:1 [ 2.55 | 3.45 | 2.55 ]
16:00Landskrona - Dalkurd -:- [ 1.85 | 3.60 | 3.90 ]
16:00Orgryte - Brage -:- [ 2.25 | 3.45 | 2.90 ]
16:00Östersund - Halmstad -:- [ 4.90 | 3.75 | 1.66 ]

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

58'Orebro Syr. - Forward 0:1 [ 1.52 | 4.50 | 4.75 ]
57'Sollentuna - Taby 0:0 [ 1.71 | 4.10 | 3.80 ]
17:00Hammarby TFF - Gefle -:- [ 3.85 | 3.85 | 1.72 ]
17:00Haninge - Stockholm Internazionale -:- [ 4.00 | 3.60 | 1.72 ]
17:00Umeå - Sandviken -:- [ 4.75 | 3.80 | 1.57 ]

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

55'Tvaaker - Olympic 0:0 [ 2.35 | 3.55 | 2.60 ]
60'Vanersborgs IF - GAIS 0:2 [ 7.00 | 4.60 | 1.36 ]
17:00Angelholm - Atvidaberg -:- [ 2.00 | 3.85 | 2.95 ]
17:00Lindome - IFK Malmo -:- [ 1.65 | 4.20 | 4.00 ]
17:00Ljungskile - Torn -:- [ 1.55 | 4.20 | 4.75 ]
17:00Lunds - Oskarshamn -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

13:00Ytterhogdal - Storfors AIK 1:2 [ 2.60 | 3.80 | 2.05 ]
14:00Algarna-Harnosand - Kiruna -:- [ 2.88 | 4.10 | 1.83 ]
15:00Boden - Bergnasets AIK -:- [ 1.10 | 7.50 | 10.50 ]
15:00Friska Viljor FC - Sund IF -:- [ 1.07 | 8.00 | 13.00 ]
15:00Skelleftea - Umeå -:-
16:00IFK Lulea - Gottne IF -:- [ 1.60 | 3.75 | 4.00 ]
16:00Sandvik - IFK Ostersund -:- [ 2.65 | 3.55 | 2.10 ]

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

13:30Hudiksvall - Gute -:- [ 1.30 | 4.60 | 5.80 ]
15:00Skiljebo - Kungsangen -:-
16:00Forsbacka IK - IFK Stocksund -:- [ 6.50 | 5.40 | 1.22 ]

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

14:00Assyriska BK - Hoganas -:-
14:30Savedalen - Tolo -:- [ 1.50 | 4.10 | 4.10 ]
14:30Ullareds IK - Hittarp -:- [ 4.90 | 4.20 | 1.42 ]
15:00Husqvarna - BK Astrio -:- [ 1.82 | 3.70 | 3.05 ]

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

15:00Ariana - IFK Berga -:-
15:00IFK Hassleholm - Hogsby -:- [ 1.55 | 3.55 | 4.60 ]
15:00Nosaby IF - Osterlen FF -:- [ 2.45 | 3.45 | 2.28 ]
16:00Rappe GOIF - Eslov -:- [ 1.50 | 3.70 | 4.60 ]

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Enskede - United Nordic -:-
15:00Huddinge - Lidingo IFK -:-
15:00Smedby - Syrianska -:-
17:00Nykopings - IFK Eskilstuna -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

14:00Ahlafors IF - Stenungsunds -:- [ 1.10 | 6.50 | 12.50 ]
15:00Karlslund - Nordvarmland -:- [ 1.70 | 3.80 | 3.40 ]
15:00Kumla - Lidkoping -:- [ 6.25 | 5.00 | 1.27 ]
16:00Herrestads AIF - Gauthiod -:- [ 2.85 | 3.65 | 1.95 ]

SUEDIA: Elitettan Women

59'Mallbacken F - Bromolla F 0:1
17'Bergdalens IK F - Sundsvall F 0:0
16:00Lidkoping F - Jitex F -:-
16:00Norrkoping F - Vaxjo DFF F -:-
16:00Uppsala F - Alingsas FC F -:-

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

13:30Khujand - Faizkand -:-
13:30Ravshan - Regar-TadAZ -:-

TAILANDA: Thai League 1

14:00IntreruptNakhon Ratchasima FC - Khonkaen Utd. 1:0 [ 1.75 | 3.25 | 4.00 ]
45+'Police Tero - Lamphun Warrior 0:0 [ 1.90 | 3.20 | 3.45 ]
17'Chiangrai - Sukhothai 0:0 [ 1.35 | 4.25 | 6.25 ]
15:30Pathum United - Muangthong -:- [ 1.45 | 4.10 | 4.90 ]

TAILANDA: Thai League 2

84'Samut Prakan City - Phrae 2:0
54'Raj Pracha - Suphanburi 1:0
45+'Chiangmai FC - Krabi 0:1
17'Udon Thani - Kasetsart 0:0

TAIWAN: Mulan Football League Women

10:00Kaohsiung F - Taichung Blue F 1:2
11:00Hang Yuan F - Taoyuan F 5:0
11:00Hualien F - Taipei Bravo F 2:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Namungo - Kinondoni MC -:- [ 1.95 | 3.20 | 3.50 ]

TUNISIA: Liga Profesionala 1

17:00AmânatEsperance Tunis - CS Sfaxien -:-
17:00AmânatEtoile Sahel - US Tataouine -:- [ 1.50 | 3.40 | 6.40 ]
17:00AmânatStade Tunisien - Hamam-Sousse -:-

TURCIA: Super Lig

45+'Kasimpasa - Gaziantep 0:0 [ 2.23 | 3.55 | 2.90 ]
17:00Ankaragucu - Basaksehir -:- [ 4.10 | 3.50 | 1.84 ]
17:00Kayserispor - Trabzonspor -:- [ 4.00 | 3.55 | 1.84 ]
20:00Adana Demirspor - Galatasaray -:- [ 2.75 | 3.35 | 2.43 ]

TURCIA: 1. Lig

85'Pendikspor - Goztepe 3:0 [ 2.10 | 3.15 | 3.15 ]
16:00Sakaryaspor - Yeni Malatyaspor -:- [ 1.40 | 3.70 | 6.75 ]
19:00Altay - Eyupspor -:- [ 5.00 | 3.20 | 1.65 ]
19:00Rizespor - Bodrumspor -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.10 ]

TURCIA: 2. Lig White Group

15:30Arnavutkoy Bl. - Inegolspor -:- [ 2.15 | 2.95 | 3.10 ]
15:30Nazillispor - Ankaraspor -:- [ 2.50 | 2.95 | 2.60 ]
15:30Soma Spor - Tarsus -:- [ 3.40 | 3.05 | 2.00 ]
19:00Afyonspor - Amedspor -:- [ 2.40 | 3.15 | 2.60 ]
19:00Batman Petrolspor - Sivas Belediyespor -:-
19:00Bursaspor - Erokspor -:- [ 2.23 | 3.20 | 2.75 ]
19:00Isparta 32 Spor - 24 Erzincanspor -:- [ 2.95 | 2.85 | 2.30 ]
19:00Menemenspor - Duzcespor -:- [ 2.10 | 2.95 | 3.20 ]
19:00Sanliurfaspor - Bayburt -:- [ 1.25 | 4.70 | 8.00 ]

TURCIA: 2. Lig Red Group

17'Ankara Demirspor - Pazarspor 0:0 [ 1.50 | 3.65 | 5.10 ]
17'Etimesgut - Trabzon FK 0:1 [ 3.45 | 2.95 | 2.00 ]
17'Kastamonuspor - Fethiyespor 0:0
17'Kirsehir Belediyespor - Usakspor 0:0
17'Serik Belediyespor - 1928 Bucaspor 0:0 [ 3.00 | 2.95 | 2.20 ]
15:30Kocaelispor - Balikesirspor -:- [ 1.27 | 4.50 | 8.00 ]
15:30Sariyer - Kirklarelispor -:- [ 2.45 | 2.95 | 2.65 ]
16:00Karacabey Belediyespor - Adiyaman FK -:- [ 1.55 | 3.65 | 4.70 ]
19:00Diyarbekirspor - Zonguldak -:-
19:00Iskenderunspor - Vanspor FK -:- [ 1.80 | 3.20 | 3.80 ]

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

16:30Cardiff Metropolitan - Aberystwyth -:- [ 1.55 | 3.80 | 5.00 ]
16:30Connah's Q. - Haverfordwest -:- [ 1.82 | 3.30 | 4.00 ]
16:30Flint - Penybont -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.40 ]
16:30Pontypridd - Caernarfon -:- [ 2.15 | 3.50 | 2.80 ]

ŢARA GALILOR: Cymru South

16:30Barry - Taffs Well -:-
16:30Cambrian & Clydach - Pontardawe -:-
16:30Carmarthen - Afan Lido -:-
16:30Llantwit Major - Ynyshir Albions -:-
16:30Trefelin - Cwmbran Celtic -:-

ŢARA GALILOR: Cymru North

16:30Buckley - Guilsfield -:-
16:30Colwyn Bay - Prestatyn -:-
16:30Druids - Llanidloes -:-
16:30Gresford - Conwy Borough -:-
16:30Holyhead - Mold Alexandra -:-
16:30Holywell - Penrhyncoch -:-

UCRAINA: Premier League

13:00Inhulets - Vorskla 0:1 [ 4.20 | 3.35 | 1.79 ]
17'Lviv - Dnipro-1 0:0 [ 6.25 | 3.90 | 1.46 ]
17:00Metalist Kharkiv - Shakhtar -:- [ 7.00 | 4.70 | 1.34 ]

UCRAINA: Persha Liga

12:00СК Полтава - FC Chernihiv 1:1
61'Dinaz Vyshgorod - Zhytomyr 0:3
56'MFC Metalurh - Hirnyk-Sport 1:0
16:00Karpaty Lviv - Prykarpattya -:-

UCRAINA: Druha Liga

13:00Khust - Chaika 0:0
13:00Nyva Buzova - Kremin 2 3:0
60'Nyva Vinnytsya - Zvyagel 1:2
17:00MFC Metalurh 2 - VAST Mykolaiv -:-

UCRAINA: Youth League

12:00Zorya U19 - Kryvbas 2020 U19 1:0
12:30Minaj U19 - Din. Kiev U19 0:2
54'Ch. Odessa U19 - Oleksandriya U19 0:1

UCRAINA: Championship Women

10:00Mariupol F - Ateks F 3:0
12:00Panthers FC Uman F - Dnipro-1 F 0:2

UGANDA: Premier League

62'Blacks Power - BUL 0:5
16:00Kampala City - Wakiso Giants -:-
16:00Maroons - Busoga -:-
16:00UPDF - Express -:-
16:00URA SC - Onduparaka FC -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

15:30Ujpest - Kisvarda -:- [ 2.55 | 3.15 | 2.65 ]
18:00Debrecen - Honved -:- [ 2.35 | 3.35 | 2.75 ]
20:30Vasas - Zalaegerszeg -:- [ 2.48 | 3.25 | 2.65 ]

UNGARIA: NB III - Centre

12:00Bank - MTK II 1:4

UNGARIA: NB I Women

15:00DVTK F - Ujpest F -:-
16:00Puskas Academy F - Kelen F -:-
16:00Szent Mihaly F - Haladas F -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

00:00Cerro Largo - Danubio 1:0 [ 3.15 | 2.80 | 2.28 ]
02:30Plaza Colonia - Liverpool M. 1:3 [ 4.20 | 3.30 | 1.75 ]
18:30Montevideo City - Cerrito -:- [ 1.45 | 4.00 | 5.75 ]
00:00Fenix - Nacional -:- [ 6.10 | 3.45 | 1.52 ]

URUGUAY: Segunda Division - Play Off-uri promovare

21:00Miramar - Cerro CA -:- [ 2.60 | 2.90 | 2.65 ]

UZBEKISTAN: Super League

16:30Bunyodkor - Navbahor Namangan -:-

VENEZUELA: Primera Division - Copa Libertadores - Play Offs

00:00Monagas - Metropolitanos -:- [ 2.25 | 2.85 | 3.05 ]

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamericana - Play off-uri

00:00Caracas - La Guaira 2:0 [ 2.25 | 3.05 | 2.85 ]
02:15Estudiantes M. - Hermanos Colmenares 3:2 [ 2.00 | 3.05 | 3.40 ]

VIETNAM: V.League 1

13:00Thanh Hoa - Binh Dinh 2:1
56'Nam Dinh - Hong Linh Ha Tinh 1:0
58'Song Lam Nghe An - Viettel 0:0
2'Hanoi FC - Binh Duong 0:0

VIETNAM: V.League 2

12:00Phu Tho - Hue 2:0

ZAMBIA: Super League

56'Kansanshi - Green Eagles 2:0 [ 3.10 | 2.40 | 2.70 ]
16:00Chambishi - Forest Rangers -:-
16:00Green Buffaloes FC - Prison Leopards -:-
16:00Kabwe - Lumwana Radiants -:-
16:00NAPSA Stars - FC Muza -:-
16:00Nchanga Rangers - Nkana -:-
16:00Zanaco - Red Arrows -:- [ 2.70 | 2.45 | 3.00 ]

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Black Rhinos - Harare City -:-
16:00Bulawayo City FC - Chicken Inn -:-
16:00Herentals - Cranborne Bullets -:-
16:00Ngezi Platinum - ZPC Kariba -:-
16:00Whawha - Bulawayo Chiefs -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.