REFRESH

Fotbal » Azi » Rez. finale

ANGLIA: Academii U18

13:30AmânatLeicester U18 - Arsenal U18 -:-

AUSTRALIA: A-League Women

06:00Melbourne City F - Brisbane Roar F 3:0
06:00Newcastle F - Perth F 2:2
06:00WS Wanderers F - Sydney F 0:1

BULGARIA: Third League - South-West

14:00AmânatCSKA Sofia II - Vihren -:-

CHINA: Super League

13:30AmânatChengdu Rongcheng - Wuhan Three Towns -:-
13:30AmânatGuangzhou FC - Beijing Guoan -:-
13:30AmânatMeizhou Hakka - Changchun Yatai -:-
13:30AmânatShanghai Port - Shandong Taishan -:-
13:30AmânatWuhan FC - Dalian Pro -:-
13:30AmânatZhejiang Professional - Tianjin Jinmen Tiger -:-
14:00AmânatCangzhou - Shanghai Shenhua -:-
14:00AmânatGuangzhou City - Hebei -:-
14:00AmânatHenan Songshan Longmen - Shenzhen -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

15:00AmânatSeven Dreams - Mbabane Highlanders -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00AmânatHertha II - Berliner AK 07 -:-

GERMANIA: Regionalliga Bayern

15:00AmânatEichstatt - Hankofen-Hailing -:-
15:00AmânatPipinsried - Nurnberg II -:-
15:00AmânatSpvgg Ansbach 09 - Wurzburger Kickers -:-
15:00AmânatUnterhaching - Burghausen -:-
15:00AmânatVilzing - Furth II -:-

INDONESIA: Liga 1

11:00AmânatPSS Sleman - RANS Nusantara -:-
13:15AmânatBhayangkara Solo - Persik Kediri -:-

INDONESIA: Liga 2 - Prima rundă

09:15AmânatSulut Utd - Sidoarjo -:-
10:15AmânatBekasi City - Persijap Jepara -:-
10:15AmânatGresik - PSCS Cilacap -:-
10:15AmânatPersikab - Nusantara -:-
10:15AmânatPersipa Pati - Persela -:-
10:15AmânatPutra Delta - Persewar Waropen -:-
10:30AmânatPSMS Medan - PSPS Riau -:-
11:30AmânatPersiraja Aceh - Sriwijaya -:-

JAPONIA: WE League Women

06:00JEF United F - Albirex Niigata F 1:1

KENYA: Premier League

15:00AmânatGor Mahia - Wazito -:-
15:00AmânatKariobangi Sharks - Mathare Utd. -:-
15:00AmânatVihiga - Bidco United -:-

KENYA: Super League

15:00AmânatKajiado - Gusii -:-
15:00AmânatMara Sugar - Fortune Sacco -:-
15:00AmânatMombasa Elite - APS Bomet -:-
15:00AmânatMurang'a - Darajani Gogo -:-

NOUA ZEELANDĂ: National League Women

01:00Western Springs F - Central Football F 9:0
02:30Northern Rovers F - Canterbury United F 6:3

OLANDA: Derde Divisie

16:00AmânatSportlust - RKAV Volendam -:-

SCOŢIA: Highland League

17:00AmânatBrora Rangers - Lossiemouth -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

23:00Estrella - Tenerife B 0:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.