REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

22:00Newcastle - Leeds -:-

FRANŢA: Ligue 1

22:00Strasbourg - Metz -:-

GERMANIA: Bundesliga

21:30Hertha - Furth -:-

ITALIA: Serie A

21:45Sassuolo - Torino -:-

ROMÂNIA: Liga 1

18:00FC Voluntari - CS Mioveni -:-
21:00Rapid București - Gaz Metan Mediaș -:-

ROMÂNIA: Liga 2

16:00Petrolul Ploiești - Ripensia Timișoara -:-

SPANIA: LaLiga

22:00Celta Vigo - Cadiz -:-

AFRICA: Liga Campionilor CAF - Calificare

16:00Diplomates (Caf) - Jwaneng Galaxy (Bot) -:-
16:00Le Messager Ngozi (Bur) - US Gendarmerie (Nig) -:-
19:00Stade Malien (Mli) - Sonabel Ouagadougou (Bfa) -:-
20:00Al-Merreikh (Sud) - Express (Uga) -:-

AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Calificare

16:00Marumo Gallants (Rsa) - Futuro Kings (Gnq) -:-
17:00Al-Ahly Merowe (Sud) - Atlabara (Ssu) -:-

AFRICA DE SUD: GladAfrica Championship

16:00Cape Town Spurs - Uthongathi -:-
16:00Richards Bay - Black Leopards -:-

ALBANIA: Super Liga

20:45Din. Tirana - Laci -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Liga Campionilor

05:00Cruz Azul (Mex) - Monterrey (Mex) -:-

ANGLIA: Premier League Cup

21:00Everton U23 - Sheffield Utd U23 -:-

ANGLIA: Premier League 2

20:00Aston Villa U23 - West Brom U23 -:-
21:00Blackburn U23 - Tottenham U23 -:-

ANGLIA: Professional Development League

15:00Charlton U23 - Sheffield Wed U23 -:-
15:00Watford U23 - Hull U23 -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

18:45Al-Taawon - Al-Raed -:-
18:45Damac - Al Shabab -:-
20:30Al Ahli SC - Al-Fateh -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

21:30Atl. Rafaela - Ferro -:-
21:35Brown Adrogue - Club A. Guemes -:-
22:00San Martin S.J. - Almagro -:-
23:35Nueva Chicago - Gimnasia Mendoza -:-

ARGENTINA: Primera A Women - Clasura

21:00Independiente F - Rosario Central F -:-

ARMENIA: Cupa

14:30Van - Sevan -:-
18:30BKMA - Pyunik -:-

AUSTRIA: 2. Liga

19:10Innsbruck - Liefering -:-
19:30Amstetten - BW Linz -:-
19:30FC Juniors - Austria II -:-
19:30Horn - Kapfenberg -:-
19:30Lafnitz - St. Polten -:-

AUSTRIA: Regionalliga Est

20:00Bruck Leitha - Traiskirchen -:-
20:30Marchfeld - First Vienna -:-
20:30TWL Elektra - Mauerwerk -:-
20:30Wiener - Drassburg -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

20:00Bad Gleichenberg - Deutschlandsberger -:-
20:00Kalsdorf - Weindorf St. Anna -:-
20:00SV Spittal - Weiz -:-
20:00Treibach - AC Wolfsberger (Am) -:-
20:00WSC Wels - Allerheiligen -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

20:00SV Innsbruck - Schwaz -:-
20:30SV Worgl - Reichenau -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

20:00Grodig - Saalfelden -:-
20:00Johann - SAK 1914 -:-
20:00Wals-Grunau - USK Anif -:-

BAHRAIN: Premier League

18:30Al-Hala - Al-Budaiya -:-
21:00Al-Rifaa - East Riffa -:-

BANGLADESH: Premier League

13:00Sheikh Russel - Bashundara Kings -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

20:00Zhodino - Energetik-BGU -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Sputnik 2 - Rukh Brest 2 -:-
15:00Brest 2 - Slavia Mozyr 2 -:-
15:00Slutsk 2 - Gomel 2 -:-
16:00BATE 2 - Shakhter Soligorsk 2 -:-

BELGIA: Jupiler Pro League

21:45Cercle Brugge - Eupen -:-

BELGIA: 1B Pro League

21:00RWDM - Waasland-Beveren -:-

BOLIVIA: Division Profesional

22:00San Jose - Real Potosi -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

19:00Sarajevo - Leotar -:-
21:00Borac Banja Luka - Siroki Brijeg -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

19:30Sutjeska Foca - Zeljeznicar Banja Luka -:-

BRAZILIA: Serie B

01:00CRB - Vasco 1:1
01:00Cruzeiro - Operario 1:1
60'Remo - Avai 1:0
22:00Brusque - Vitoria -:-

BRAZILIA: Serie D - Play-off

22:00Aparecidense - Caldense -:-

BRAZILIA: Campeonato Acreano - Al doilea tur

01:00Humaita - Rio Branco 0:1
56'Acreano - Galvez 1:1

BRAZILIA: Copa Paulista

21:00Juventus-SP - Taubate -:-
21:00Sao Caetano - Portuguesa -:-

BULGARIA: Parva liga

16:00Tsarsko Selo - Lok. Plovdiv -:-
18:15Arda - Pirin Blagoevgrad -:-
20:30Botev Plovdiv - Beroe -:-

BULGARIA: Vtora liga

17:00Dobrudzha - Maritsa Plovdiv -:-
17:00Levski Lom - CSKA 1948 Sofia II -:-
17:00Marek - Litex Lovech -:-
17:00Septemvri Simitli - Strumska Slava -:-
19:00Etar - Svoge -:-

BULGARIA: Third League - South-West

17:00Hebar 2 - Belasitsa -:-

BURUNDI: Primus League

16:00Bujumbura C. - Flambeau du Centre -:-
16:00AmânatBujumbura C. - Royal de Muramvya -:-
16:00Royal de Muramvya - Vital O -:-

CAMERUN: Elite One - Relegation - Play Offs

17:00Eding Sport - Tonnerre -:-

CAMERUN: Elite Two - Relegation - Play Offs

17:00Lion Blesse - Foncha -:-

CANADA: U Sports

01:15Saint Marys - Dalhousie 3:2
03:15McGill - UQAM -:-

CHILE: Primera División

17:00Cobresal - Huachipato -:-

CHILE: Primera B

00:00Barnechea - Rangers 2:3
01:00Arica - S. Morning 4:0
02:30U. De Concepcion - Coquimbo 0:1

CHINA: Liga Jia

10:30Shaanxi Changan - Beijing Technology -:-
14:35Guizhou - Beijing Sport University -:-
14:35Heilongjiang Ice City - Chengdu Rongcheng -:-
14:35Zhejiang Professional - Nanjing City -:-

CIPRU: First Division

19:00Paeek - Aris -:-

CIPRU: Division 2

19:00Chloraka - ASIL Lysi -:-
19:00Nea Salamis - Paralimni -:-

COLUMBIA: Copa Colombia

01:30Tolima - La Equidad 2:0
PauzăPereira - Pasto 1:0

COSTA RICA: Primera División - Apertura

02:00Herediano - Sporting San Jose 3:0
02:00Santos DG - Guadalupe 2:2
05:00Saprissa - Guanacasteca -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

00:00Marineros - Municipal Garabito -:-

CROAŢIA: 1. HNL

21:00Dragovoljac - Rijeka -:-

CROAŢIA: 3. HNL South

17:30Primorac Biograd - Zagora -:-

CROAŢIA: 3. HNL West

17:30Naprijed Hreljin - Nehaj Senj -:-

DANEMARCA: Superliga

20:00Aalborg - Odense -:-

DANEMARCA: 1st Division

19:00Fredericia - Helsingor -:-
20:00Lyngby - Koge -:-

DANEMARCA: 2nd Division

20:00Hellerup - B.93 -:-

DANEMARCA: 3rd Division

20:00Roskilde - Karlslunde -:-

ELVEŢIA: Cupa Elveţiei

20:30Bulle - Lausanne -:-
20:30Kriens - Zurich -:-
21:00Concordia BS - Servette -:-
21:00Xamax - Lugano -:-
21:00Yverdon - Wil -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League

17:45Ajman - Al Urooba -:-
17:45Al-Jazira - Emirates Club -:-
20:00Al-Ain - Ittihad Kalba -:-

EUROPA: Cupa Mondială Feminin - Calificări

17:00Bosnia și Herțegovina F - Muntenegru F -:-
17:00Letonia F - Austria F -:-
18:00Belarus F - Cipru F -:-
18:00Grecia F - Franţa F -:-
18:30Italia F - Moldova F -:-
18:30Slovacia F - Suedia F -:-
19:00Estonia F - Slovenia F -:-
19:00Georgia F - Irlanda F -:-
19:00Rusia F - Azerbaijan F -:-
20:00Elveţia F - Lituania F -:-
20:00Polonia F - Belgia F -:-
20:30România F - Croaţia F -:-
21:00Anglia F - Macedonia de Nord F -:-
21:00Irlanda de Nord F - Luxemburg F -:-
21:00Ungaria F - Scoţia F -:-
21:15Wales F - Kazakhstan F -:-
21:45Olanda F - Cehia F -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

18:30Ilves-Kissat - EPS -:-

FRANŢA: National

20:00Boulogne - Cholet -:-
20:00Bourg en Bresse - Chateauroux -:-
20:00Chambly - Bastia-Borgo -:-
20:00Laval - Le Mans -:-
20:00Orleans - Annecy -:-
20:00Red Star - Villefranche -:-
20:00Sedan - Creteil -:-
20:00Sete - Stade Briochin -:-

FRANŢA: National 2 - Group C

21:00Louhans Cuiseaux - Frejus -:-

FRANŢA: National 2 - Group D

21:00Angouleme - Montpellier II -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

19:30Nurnberg - Rostock -:-
19:30Schalke - Karlsruher -:-

GERMANIA: 3. Liga

20:00Havelse - Viktoria Koln -:-

GERMANIA: Regionalliga North

20:00SC Weiche-08 - Heider SV -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

20:00Babelsberg - TB Berlin -:-
20:00AmânatLichtenberg - Auerbach -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

20:30AmânatLotte - Wiedenbruck -:-
20:30RW Essen - Schalke II -:-

GERMANIA: Regionalliga Bayern

20:00Buchbach - Bayern II -:-
20:00Burghausen - Heimstetten -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

20:00Erfurt - Nordhausen -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

20:30Barmbek-Uhlenhorst - Bramfelder SV -:-
20:30Hamm United - VfL Lohbrugge -:-
20:30TuS Osdorf - Niendorfer TSV -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:30Waldalgesheim - Emmelshausen -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

19:30Seligenporten - Spvgg Ansbach 09 -:-

GERMANIA: Oberliga Mittelrhein

21:00Fortuna Koln II - Pesch -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

20:30Eimsbutteler U19 - St. Pauli U19 -:-

GRECIA: Super League

19:00Ionikos - Aris -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

20:00Malacateco - Guastatoya -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

01:00Motagua - Vida 2:1

INDIA: Durand Cup

12:30Army Green - Sudeva Delhi -:-
12:30Jamshedpur - Goa -:-

INDONESIA: Liga 1

11:15Borneo - Barito Putera -:-
11:15Persela - Persita -:-
14:15Persikabo 1973 - Persik Kediri -:-

INSULELE FEROE: 1. Deild

20:00Skala Itrottarfelag - HB Torshavn 2 -:-

IORDANIA: Premier League

18:00Al Jazeera Amman - Al-Faisaly Amman -:-
20:30Al Jalil - Al Hussein -:-
20:30Al Ramtha - Sahab -:-

IRLANDA: FAI Cup

21:45Bohemians - Maynooth Univ. -:-
21:45St. Patricks - Wexford -:-
21:45UC Dublin - Waterford -:-
22:00Finn Harps - Dundalk -:-

ISRAEL: Liga Alef North

12:30Hapoel Bnei Faradis - M. Tzur Shalom -:-
14:30Hapoel Kafr Kanna - MS Tira -:-
14:30Tayibe - H. Migdal HaEmek -:-
15:00Hapoel Bueine - Ironi Nesher -:-
15:00Hapoel Iksal Imad - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara -:-

ISRAEL: Liga Alef South

13:15Nordia Jerusalem - SC Dimona -:-
14:30Hapoel Azor - Maccabi Jaffa -:-
14:30MS Ironi Kuseife - Shimshon Tel Aviv -:-

ITALIA: Serie B

19:00Como - Frosinone -:-
21:30Brescia - Crotone -:-

ITALIA: Primavera 1

18:00Sassuolo U19 - Genoa U19 -:-

JAPONIA: J1 League

13:00Sagan Tosu - Oita -:-

KUVEIT: Emir Cup

20:00Al Arabi - Al Jahra -:-

LIBAN: Premier League

15:30Sporting Beirut - Al Akhaa Al Ahli -:-

LITUANIA: A Lyga

18:00Dainava Alytus - Suduva -:-

LITUANIA: I Lyga

17:00Riteriai 2 - Banga 2 -:-
18:00FK Panevezys 2 - Zalgiris 2 -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

02:30SUA F - Paraguay F 9:0
12:00Cehia U19 F - Grecia U19 F -:-
18:00Africa de Sud F - Ghana F -:-
18:00Chile F - Uruguay F -:-
22:00Brazilia F - Argentina F -:-

LUXEMBURG: Divizia Naţională

21:00Niedercorn - Hostert -:-

MALAEZIA: Premier League

11:45Kuching City FC - Terengganu 2 -:-

MALTA: Challenge League

18:00Fgura - Zebbug -:-
22:00St. George's FC - Naxxar Lions -:-

MAROC: Botola Pro

23:30FUS Rabat - Youssoufia Berrechid -:-

MAROC: Botola 2

19:00Fes - Renaissance Zemamra -:-
19:00Moghreb Tetouan - Sale -:-

MEXIC: Liga MX - Apertura

45+'Atl. San Luis - Tijuana 0:0

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Tepatitlan de Morelos - Cancun 1:2

MEXIC: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00Inter Playa Del Carmen - Yalmakan -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

17:00Necaxa U20 - Atlas U20 -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

19:00Balti - Sf.Gheorghe -:-
19:00Petrocub - Milsami -:-

MONGOLIA: Premier League

11:00BCH Lions - Falcons -:-
14:00Mazaalainuud - Deren -:-

MOZAMBIC: Mocambola

15:30Incomati Xinavane - ENH Vilankulo -:-

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

19:00Buducnost - Jezero -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

20:45Strømsgodset 2 - Oppsal -:-

OLANDA: Eredivisie

21:00Sparta Rotterdam - Nijmegen -:-

OLANDA: Eerste Divisie

21:00Almere - Jong Ajax -:-
21:00Breda - FC Emmen -:-
21:00Den Bosch - Jong AZ -:-
21:00Dordrecht - Telstar -:-
21:00FC Volendam - Venlo -:-
21:00Graafschap - Excelsior -:-
21:00Helmond - Jong Utrecht -:-
21:00Maastricht - Eindhoven -:-
21:00Roda - Oss -:-

PANAMA: LPF - Clasura

90+'Independiente - Miguelito 3:0

PARAGUAY: Division Intermedia

17:00Fernando de la Mora - Sportivo Trinidense -:-
21:45Independiente F.B.C. - Tacuary -:-

PARAGUAY: Copa Paraguay

00:00Guairena FC - Oriental 2:1
02:303 De Febrero - 12 de Octubre 0:1

PERU: Liga 1 - Clasura

19:00Alianza Atl. - Cienciano -:-
21:15Cajamarca - Sporting Cristal -:-
23:30Cusco - A. Lima -:-

PERU: Liga 2 - Clasura

23:30Los Chankas - Grau 3:1

POLONIA: Ekstraklasa

19:00Zaglebie - Termalica B-B. -:-
21:30Lech - Wisla -:-

POLONIA: Division 1

19:00GKS Jastrzebie - Sosnowiec -:-
21:30R. Rzeszow - Legnica -:-

POLONIA: Division 2

15:30Slask 2 - KKS Kalisz -:-

POLONIA: III Liga - Group I

19:00Wikielec - Mamry Gizycko -:-

POLONIA: III Liga - Group II

18:00B. Gdynia - Koszalin -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

22:15Portimonense - Santa Clara -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

20:00Covilha - Penafiel -:-

PORTUGALIA: Liga 3

19:00Amora - Oriental Dragon -:-
21:30Leiria - Alverca -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

13:00Guimaraes U23 - Famalicao U23 -:-

QATAR: QSL

16:50Umm-Salal - Al Khor -:-
19:30Al Ahli Doha - Al-Gharafa -:-
19:30Al-Wakra - Al-Rayyan -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

20:00Hradec Kralove - Pardubice -:-
20:00Sigma Olomouc - Ostrava -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

17:30Dukla Praga - Pribram -:-
17:30Vlasim - Prostejov -:-
19:00Usti n. L. - Varnsdorf -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

19:00Hlucin - Dolni Benesov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

19:30Batov - Velke Karlovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

18:00Nepomuk - Chotikov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

18:30Motorlet Prague B - Zlicin -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1

17:00CSM Pascani - Stiinta Miroslava -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2

17:00CSM Ramnicu Sarat - Sporting Liesti -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3

17:00F. Constanta 2 - Popesti Leordeni -:-
17:00Gloria Albesti - CS Afumaţi -:-
17:00Inainte Modelu - CSM Oltenita -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4

17:00Academica Clinceni 2 - Flacăra Moreni -:-
17:00Dinamo București 2 - Rapid Bucureşti 2 -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5

17:00Odorheiu Secuiesc - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6

17:00CSM Alexandria - CSM Slatina -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7

17:00ACS Viitorul Tg. Jiu II - Jiul Petrosani -:-
17:00CSM Deva - CSM Reșița -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8

17:00Ghiroda & Giarmata Vii - Avantul Periam -:-
17:00Soimii Lipova - Bisnov -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9

17:00Ariesul Turda - Sanatatea Cluj -:-
17:00Avantul Reghin - Unirea Ungheni -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10

17:00CFR Cluj II - Somesul Dej -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 1

16:00R. Volgograd 2 - Dynamo Stavropol -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 4

12:30Dynamo Barnaul - Tuymazy -:-
16:00Omsk - Miass -:-

RUSIA: Youth League

11:00Samara U19 - TSKA Moscova U19 -:-
11:00Ural U19 - Din. Moscova U19 -:-
12:00Arsenal Tula U19 - FK Rostov U19 -:-
12:00Konoplev Academy U19 - Ufa U19 -:-
13:00Khimki U19 - Krasnodar U19 -:-
14:00Sochi U19 - Chertanovo M. U19 -:-
14:00Sp. Moscova U19 - Kazan U19 -:-
15:00Nizhny Novgorod U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-
16:30Lok. Moscova U19 - Akhmat Grozny U19 -:-

SCOŢIA: League Two

21:45Edinburgh City - Stirling -:-

SCOŢIA: Scottish Cup

21:45East Stirlingshire - Fort William -:-
22:00Cumbernauld Colts - Buckie Thistle -:-

SERBIA: Super Liga

17:00Novi Pazar - Radnicki Nis -:-
20:00Metalac - Kolubara -:-
20:00Radnik - Vojvodina -:-

SERBIA: Prva Liga

17:00Graficar Beograd - Javor -:-
17:00Timok - Kabel Novi Sad -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

14:00Studentski Grad - Zvezdara -:-
17:00TEK Sloga - OFK Beograd -:-

SIERRA LEONE: Premier League

21:00Kallon - RSLAF -:-

SINGAPORE: Premier League

14:45Lion City - Albirex Niigata -:-

SIRIA: Premier League

16:00Afrin - Al Taliya -:-
16:00Al Nawaeir - Al Jaish -:-
16:00Al Shorta - Al-Ittihad -:-
16:00Hottin - Tishreen -:-
16:00Wathbah - Foutoua -:-
19:00Al Wahda - Al Karamah -:-

SLOVACIA: Fortuna liga

18:00Trnava - Sered -:-

SLOVACIA: 2. liga

18:00Podbrezova - Komarno -:-

SLOVENIA: 2. SNL

16:30Drava - Triglav -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

20:00Sencur - Slovan Ljubljana -:-

SPANIA: LaLiga2

22:00Alcorcon - Almeria -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

20:00Ath. Bilbao B - Unionistas -:-
22:00Extremadura UD - Ferrol -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

20:00Costa Brava - Cornella -:-
22:00Castellon - Sanluqueno -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

23:00CD Buzanada - Santa Ursula -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 16

22:30Varea - Agoncillo -:-

SUA: USL League One

23:00Toronto FC II - Forward Madison -:-

SUA: NISA - Fall Season

05:00LA Force - Chicago House -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

20:30Assyriska BK - Ullareds IK -:-

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

14:00Eskhata - CSKA Pomir Dushanbe -:-
14:00Istaravshan - Faizkand -:-

TAILANDA: Thai League 1

14:00Samut Prakan City - Bangkok Utd -:-

TURCIA: Super Lig

20:00Altay - Goztepe -:-
20:00Yeni Malatyaspor - Karagumruk -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

21:45Newtown - Aberystwyth -:-

ŢARA GALILOR: Cymru South

21:30Afan Lido - Goytre United -:-
21:30Llanelli - Llantwit Major -:-
21:30Port Talbot - Ammanford -:-
21:30Taffs Well - Undy -:-
21:45Pontypridd - Briton Ferry -:-

ŢARA GALILOR: Cymru North

21:45Gresford - Llangefni -:-

UCRAINA: Premier League

19:30Desna - Rukh Lviv -:-

UCRAINA: Persha Liga

16:30Alliance - Hirnyk-Sport -:-
18:30Metalist Kharkiv - Zhytomyr -:-

UCRAINA: Druha Liga

16:00Dnipro Cherkasy - Dunaivtsi -:-
16:00Munkacs Mukacheve - LNZ Cherkasy -:-
16:00Mykolaiv - Krystal -:-
17:00Livyi Bereg - AFSC Kyiv -:-
18:00MFC Metalurh - Сумы -:-

UCRAINA: Youth League

11:00Dnipro-1 U19 - Veres Rivne U19 -:-
13:00Inhulets U19 - Kolos Kovalivka U19 -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

21:30Rentistas - Boston River -:-

URUGUAY: Segunda Division

00:30Rocha - Defensor Sp. 1:2
86'Cerro CA - Albion 1:0

VENEZUELA: Primera Division - Primul tur

23:00Caracas - AC Lala FC 5:2
01:15Monagas - Universidad Central 2:1
59'Dep. Tachira - Zulia 1:0
23:00Atl. Venezuela - Mineros -:-

YEMEN: Division 1

16:00Al Oruba Zabid - Fhman -:-
16:00Al Yarmuk - Al Shula -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.