REFRESH

Fotbal » 16.08.2022 » Toate meciurile

EUROPA: Liga Campionilor - Calificare

22:00Bodo/Glimt (Nor) - Din. Zagreb (Cro) -:-
22:00FC Copenhaga (Den) - Trabzonspor (Tur) -:-
22:00Rangers (Sco) - PSV (Ned) -:-

ROMÂNIA: Liga 2

18:00Dinamo București - Oţelul Galaţi -:-

ANGLIA: Championship

21:45Birmingham - Watford -:-
21:45Bristol City - Luton -:-
21:45Burnley - Hull -:-
21:45Coventry - Wigan -:-
21:45Norwich - Huddersfield -:-
21:45Preston - Rotherham -:-
21:45Swansea - Millwall -:-
22:00QPR - Blackpool -:-

ANGLIA: League One

21:45Barnsley - Bristol Rovers -:-
21:45Bolton - Morecambe -:-
21:45Burton - Ipswich -:-
21:45Charlton - Plymouth -:-
21:45Exeter - Wycombe -:-
21:45Fleetwood - Cheltenham -:-
21:45Forest Green - Accrington -:-
21:45Milton Keynes - Port Vale -:-
21:45Oxford Utd - Lincoln -:-
21:45Peterborough - Sheffield Wed -:-
21:45Portsmouth - Cambridge Utd -:-
21:45Shrewsbury - Derby -:-

ANGLIA: League Two

21:45Barrow - Walsall -:-
21:45Colchester - Bradford City -:-
21:45Crawley - Northampton -:-
21:45Crewe - Sutton -:-
21:45Doncaster - Stockport -:-
21:45Gillingham FC - Harrogate -:-
21:45Grimsby - Carlisle -:-
21:45Hartlepool - Tranmere -:-
21:45Mansfield - Wimbledon -:-
21:45Newport - Salford -:-
21:45Stevenage - Rochdale -:-
21:45Swindon - Leyton Orient -:-

ANGLIA: National League

21:45Boreham Wood - Aldershot -:-
21:45Bromley - Torquay -:-
21:45Chesterfield - Wrexham -:-
21:45Eastleigh - Dagenham & Red. -:-
21:45Gateshead - Notts County -:-
21:45Halifax - Southend -:-
21:45Maidenhead - Altrincham -:-
21:45Maidstone - Dorking -:-
21:45Oldham - Wealdstone -:-
21:45Woking - Scunthorpe -:-
21:45Yeovil - Barnet -:-

ANGLIA: National League North

21:45Banbury - Boston Utd -:-
21:45Buxton - Leamington -:-
21:45Chester - Hereford -:-
21:45Chorley - Blyth -:-
21:45Farsley - AFC Fylde -:-
21:45Gloucester - Peterborough Sports -:-
21:45Kettering - Telford -:-
21:45Kidderminster - Curzon Ashton -:-
21:45King’s Lynn - Brackley Town -:-
21:45Scarborough - Bradford PA -:-
21:45Southport - Darlington -:-
21:45Spennymoor - Alfreton -:-

ANGLIA: National League South

21:45Braintree - Hemel Hempstead -:-
21:45Chippenham - Oxford City -:-
21:45Concord - Dulwich Hamlet -:-
21:45Dartford - Havant & W -:-
21:45Dover - Tonbridge -:-
21:45Eastbourne Boro - Ebbsfleet -:-
21:45Farnborough - Taunton -:-
21:45Hampton & Richmond - Bath -:-
21:45Slough - Chelmsford -:-
21:45St. Albans - Hungerford -:-
21:45Welling - Cheshunt -:-
21:45Weymouth - Worthing -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

21:45Ashton Utd - South Shields -:-
21:45Atherton - Stafford -:-
21:45Bamber Bridge - Marske -:-
21:45Belper Town - FC United -:-
21:45Gainsborough - Hyde -:-
21:45Marine - Lancaster -:-
21:45Morpeth - Guiseley -:-
21:45Nantwich - Warrington Rylands -:-
21:45Radcliffe - Matlock -:-
21:45Stalybridge - Warrington -:-
21:45Whitby - Liversedge -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

21:45AFC Rushden & Diamonds - Hitchin -:-
21:45Basford - Nuneaton -:-
21:45Bromsgrove - Alvechurch -:-
21:45Hednesford - Stourbridge -:-
21:45Mickleover - Coalville -:-
21:45Needham Market - St. Ives -:-
21:45Royston - Leiston -:-
21:45Tamworth - Rushall -:-

ANGLIA: Southern League South Division

21:45Dorchester - Plymouth Parkway -:-
21:45Hanwell Town - Chesham -:-
21:45Hayes & Yeading - Hendon -:-
21:45Merthyr Town - Tiverton -:-
21:45Met. Police - Beaconsfield Town -:-
21:45North Leigh - Winchester -:-
21:45Salisbury - Hartley Wintney -:-
21:45Weston-super-Mare - Yate Town -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

21:45Bowers & Pitsea - Margate -:-
21:45Brightlingsea - Canvey Island -:-
21:45Folkestone - Hastings -:-
21:45Haringey - Herne Bay -:-
21:45Hornchurch - Enfield Town -:-
21:45Horsham FC - Corinthian-Casuals -:-
21:45Lewes - Carshalton -:-
21:45Potters Bar - Bishop's Stortford -:-

ANGLIA: Professional Development League

13:00Colchester U21 - Sheffield Wed U21 -:-
14:00Cardiff U21 - Peterborough U21 -:-
15:00Bristol City U21 - Hull U21 -:-
15:00Ipswich U21 - Wigan U21 -:-
16:00Millwall U21 - Barnsley U21 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

22:30Central Cordoba - Colon -:-
22:30Sarmiento Junin - Godoy Cruz -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

03:10Ferro - Almirante Brown -:-

ARGENTINA: Reserve League - Al doilea tur

16:00River Plate 2 - Arsenal Sarandi 2 -:-
17:00Defensa y Justicia 2 - Barracas Central 2 -:-
17:00Rosario Central 2 - Boca Juniors 2 -:-
17:00Velez Sarsfield 2 - Aldosivi 2 -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

02:00Aurora - Royal Pari -:-

BULGARIA: Vtora liga

18:00Strumska Slava - Krumovgrad -:-

CHILE: Primera B

00:30San Felipe - Barnechea -:-
03:00Copiapo - San Luis -:-

CHILE: Cupa

22:00S. Morning - Cobreloa -:-

CHINA: Super League

14:30Henan Songshan Longmen - Wuhan Three Towns -:-
15:00Cangzhou - Zhejiang Professional -:-
15:00Shenzhen - Shanghai Port -:-

CHINA: Liga Jia

10:30Shanghai Jiading Huilong - Beijing Technology -:-
14:30Zibo Cuju - Heilongjiang Ice City -:-

COLUMBIA: Primera A - Clasura

23:15Once Caldas - Patriotas -:-
01:20La Equidad - America De Cali -:-

COLUMBIA: Primera B - Clasura

03:35Leones - Cucuta -:-

COREEA DE SUD: K League 2

13:00Anyang - Bucheon -:-
13:00Busan - Seoul E. -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

04:00Zeledon - Puntarenas FC -:-

DANEMARCA: 1st Division

19:30Hvidovre IF - F. Amager -:-
19:30Sonderjyske - Helsingor -:-
20:00Koge - Nykobing -:-
20:00Vendsyssel - Hobro -:-

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

03:00Dep. Cuenca - Delfin -:-

ESTONIA: Cupa

19:15Tallinna Kalev - Soccernet -:-
19:30Tammeka - Parnu -:-
20:00Olympic Tallinn - Saae Latte -:-
20:30Tallinna Wolves - Maksatransport -:-

FINLANDA: Ykkonen

18:30Mikkeli - KTP -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

18:30Vaajakoski - Komeetat -:-

GERMANIA: Regionalliga North

19:30Norderstedt - Hamburger SV II -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen

20:30Stadtallendorf - Friedberg -:-

INDIA: Durand Cup

15:30East Bengal - ATK Mohun Bagan -:-

ISLANDA: Urvalsdeild Women

21:00Selfoss F - Thor/KA F -:-
21:00Throttur F - IBV Vestmannaeyjar F -:-
22:15Afturelding F - Keflavik F -:-

ISRAEL: Toto Cup

20:30Ashdod - Hapoel Jerusalem -:-
20:30Nes Tziona - H. Tel Aviv -:-

KYRGYZSTAN: Premier Liga

11:00Kaganat - Talant -:-

LIECHTENSTEIN: Liechtenstein Cup

21:00Ruggell B - Vaduz B -:-
21:00Triesenberg - Triesen -:-
21:00Vaduz C - Schaan -:-
21:15Eschen B - Balzers -:-

LITUANIA: Cupa

19:00Jonava - Hegelmann -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

17:00Atlas U20 - Juarez U20 -:-
18:00Mazatlan U20 - Queretaro U20 -:-

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

01:00Toluca F - Cruz Azul F -:-
03:00Pachuca F - Queretaro F -:-
05:00Mazatlan FC F - Tigres F -:-
05:00Santos Laguna F - U.N.A.M. F -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

20:00Nordstrand - Grorud 2 -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

21:00Raufoss 2 - Kongsvinger 2 -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

19:00Pors - Start 2 -:-

NORVEGIA: Nasjonal U19 CL - Play-off

18:00Stabaek U19 - Brann U19 -:-

NORVEGIA: Nasjonal U19 CL - Turul învinșilor

16:00Sogndal U19 - Rosenborg U19 -:-
18:00Bodo/Glimt U19 - Mjondalen U19 -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

23:00Ameliano - General Caballero JLM -:-
01:30Tacuary - Resistencia -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

03:00Melgar - AD Cantolao -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Preliminar

19:00Farense U23 - Benfica U23 -:-
19:00Portimonense U23 - Estoril U23 -:-

QATAR: QSL

17:25Al Arabi - Al Markhiya -:-
19:35Al-Duhail - Al-Rayyan -:-

REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup

18:00SK Hranice - Karvina -:-
18:00Uhersky Brod - Vyskov -:-

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

14:30Zlin U19 - Slavia Praga U19 -:-

SLOVACIA: Cupa

18:00Tovarniky - Myjava -:-

SPANIA: LaLiga2

23:00Cartagena - Ponferradina -:-

SUA: MLS Next Pro

03:00Minnesota 2 - Tacoma Defiance -:-

SUEDIA: Superettan

20:00Öster - Örebro -:-
20:00Västerås SK - Trelleborg -:-

SUEDIA: Svenska Cupen - Feminin - Calificare

20:00Bergdalens IK F - Ulricehamns IFK F -:-
20:00Ope IF F - Sundsvall F -:-
20:00Örebro F - Ravasens IK F -:-
20:00Rimbo F - Uppsala F -:-
20:30Qviding F - Alingsas FC F -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Singida United - Tanzania Prisons -:-
16:00Polisi Tanzania - Young Africans -:-
19:00Dodoma Jiji - Mbeya City -:-

TURCIA: Rezerv Lig

17:00Kasimpasa 2 - Fenerbahce 2 -:-
17:00Konyaspor 2 - Basaksehir 2 -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

19:00Cerrito - Cerro Largo -:-
21:30Fenix - River Plate -:-

UZBEKISTAN: Super League

17:00Kokand 1912 - Navbahor Namangan -:-
17:00Lok. Tashkent - Bunyodkor -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.