REFRESH

Fotbal » 06.10.2022 » Toate meciurile

EUROPA: Europa League - Grupe

19:45HJK - Ludogorets -:-
19:45Malmo FF - Union Berlin -:-
19:45Monaco - Trabzonspor -:-
19:45Omonia - Manchester Utd -:-
19:45Steaua Roșie B. - Ferencvaros -:-
19:45S. Tiraspol - Real Sociedad -:-
19:45Sturm Graz - Lazio -:-
19:45Zurich - PSV -:-
22:00Arsenal - Bodo/Glimt -:-
22:00AS Roma - Betis -:-
22:00Braga - Royale Union SG -:-
22:00Fenerbahce - AEK Larnaca -:-
22:00Freiburg - Nantes -:-
22:00Midtjylland - Feyenoord -:-
22:00Olympiakos - Qarabag -:-
22:00Rennes - Dyn. Kyiv -:-

EUROPA: Europa Conference League - Grupe

19:45Anderlecht - West Ham -:-
19:45Dnipro-1 - Vaduz -:-
19:45Lech - H. Beer Sheva -:-
19:45Molde - Shamrock Rovers -:-
19:45Pyunik - Zalgiris -:-
19:45Silkeborg - FCSB -:-
19:45Sivasspor - FC Ballkani -:-
19:45Slovacko - Nice -:-
22:00Alkmaar - Apollon -:-
22:00FC Basel - Slovan Bratislava -:-
22:00Gent - Djurgarden -:-
22:00Hearts - Fiorentina -:-
22:00Köln - Partizan -:-
22:00RFS - Basaksehir -:-
22:00Slavia Praga - CFR Cluj -:-
22:00Villarreal - Austria Viena -:-

ALGERIA: U21 League

17:30Belouizdad U21 - Biskra U21 -:-
17:30Constantine U21 - MC Alger U21 -:-
17:30Kabylie U21 - Paradou U21 -:-
17:30Magra U21 - Arba U21 -:-
18:00USM Alger U21 - Setif U21 -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF League

04:00Motagua (Hon) - Olimpia (Hon) -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

18:30Al-Taawon - Al Wehda -:-
18:30Al Taee - Al Khaleej -:-
21:00Al Batin - Damac -:-
21:00Al-Ettifaq - Al-Hilal -:-
21:00Al Shabab - Al-Raed -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Atl. Tucuman - Platense -:-
01:00Defensa y Justicia - Racing Club -:-
03:30Independiente - Central Cordoba -:-
03:30River Plate - Estudiantes -:-

ARMENIA: Cupa

14:00Lernayin Artsakh - Van -:-
15:00BKMA - Noah -:-

BAHRAIN: Premier League

16:45Al-Hala - Al-Muharraq -:-
19:45Al-Hidd - Manama Club -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

01:00Tomayapo - Always Ready -:-
02:30Aurora - The Strongest -:-
03:30Oriente Petrolero - Santa Cruz -:-

BRAZILIA: Serie A

01:00Atletico GO - Fluminense -:-
01:00Bragantino - Cuiaba -:-
01:00Ceara - Goias -:-
01:30Athletico-PR - Fortaleza -:-
03:30Flamengo - Internacional -:-
03:30Santos - Atletico-MG -:-

BRAZILIA: Serie B

03:30Cruzeiro - Ituano -:-

CANADA: Canadian Premier League

02:00Forge - Pacific FC -:-

CIPRU: Cupa

17:00AEL Limassol - Ermis -:-

COLUMBIA: Primera A - Clasura

23:30Atl. Nacional - Ind. Medellin -:-

ECUADOR: Serie B

23:00Ind. Juniors - Libertad -:-
23:00Santo Domingo - Imbabura -:-
03:00Buhos ULVR - Chacaritas -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:3011 Deportivo - Metapan -:-

ETIOPIA: Premier League

13:00Ethio Electric - St. George -:-
16:00Legetafo Legedadi - Dire Dawa -:-

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Calificări

19:00Galicia (Am) - Ljubljana (Am) -:-
19:00Geneve (Am) - Pest Region (Am) -:-

EUROPA: Cupa Mondială Feminin - Calificări - Play Off-uri promovare

20:00Portugalia F - Belgia F -:-
21:15Wales F - Bosnia și Herțegovina F -:-
21:35Scoţia F - Austria F -:-

FINLANDA: Veikkausliiga - Grupă campionat

17:45Honka - Inter Turku -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

04:00Comunicaciones - Xinabajul -:-

INDONESIA: Liga 1

12:00Persis Solo - RANS Nusantara -:-
16:30Persita - Bali United -:-

INDONESIA: Liga 2 - Prima rundă

14:30Padang - PSKC Cimahi -:-

IORDANIA: Premier League

18:00Shabab Al Ordon - Moghayer Al Sarhan -:-
20:30Aqaba - Maan -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

16:30Peykan - Aluminium Arak -:-
17:30Nassaji Mazandaran - Zob Ahan -:-

IRAN: Division 1

16:00Omid Vahdat - Esteghlal Molasani -:-
16:15Arman Gohar - Fajr Sepasi -:-
16:15Chadormalu - Shahrdari Hamedan -:-
16:30Khooshe Talaee - Darya Babol -:-
16:45Chooka Talesh - Kheybar Khorramabad -:-
16:45Shams Azar Qazvin - Astara -:-
16:45Vanpars - Mes Shahr Babak -:-
17:00Esteghlal Khuzestan - Saipa -:-
17:00Khalij Fars Mahshahr - Pars Janoobi Jam -:-

KENYA: Premier League

15:00Police FC - Talanta FC -:-

KUVEIT: Premier League

19:15Al Sahel - Al Arabi -:-

KYRGYZSTAN: Premier Liga

14:00Alay Osh - Kara Balta -:-
14:00Ilbirs - Alga -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

10:25Japonia F - Nigeria F -:-
11:00Canada F - Argentina F -:-
15:00Iordania F - Egipt F -:-
16:00Cipru F - Liechtenstein F -:-
19:45Olanda F - Zambia F -:-
20:30Polonia F - Maroc F -:-

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Alacranes - Atl. Morelia -:-
03:05Alebrijes Oaxaca - Raya2 -:-
05:05Correcaminos - Atletico La Paz -:-

MYANMAR: National League

12:00Myawady - Chinland -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00UNAN-Managua - Jalapa -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00UNAN-Managua U20 - Jalapa U20 -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

19:00Vålerenga 2 - Baerum Sportsklubb -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

23:30General Caballero JLM - Guairena FC -:-
02:00Cerro Porteno - Ameliano -:-
02:00Olimpia Asuncion - Tacuary -:-
23:30Resistencia - Libertad -:-
23:30Sol De America - Nacional Asuncion -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

23:00ADT Tarma - Melgar -:-
23:30Ayacucho - Sporting Cristal -:-
04:00U. de Deportes - Carlos Mannucci -:-
21:00Sport Boys - Alianza Atl. -:-

POLONIA: Ekstraklasa

21:45Piast - Rakow -:-

QATAR: Division 2

20:00Al-Waab - Al Mesaimeer -:-

SEYCHELLES: First Division League

17:00Red Star - St John Bosco -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Mogadishu City - Badbaado -:-

SUA: MLS

02:00Charlotte - Columbus Crew 0:0
03:00Inter Miami - Orlando City -:-

SUA: USL Championship

02:30Louisville City - Detroit -:-
03:00Memphis - Rio Grande -:-
04:00El Paso - Colorado Springs -:-
04:00New Mexico - LA Galaxy 2 -:-

SUA: USL League One

05:00Tucson - Central Valley Fuego -:-

SUA: NISA

05:00California Utd. - Maryland Bobcats -:-

UCRAINA: Youth League

12:00Kolos Kovalivka U19 - Inhulets U19 -:-
13:00Oleksandriya U19 - Metalist 1925 U19 -:-
16:00Veres Rivne U19 - Metalist Kharkiv U19 -:-

VENEZUELA: Primera Division - Copa Libertadores - Play Offs

00:00Metropolitanos - Carabobo -:-
02:15Zamora - Monagas -:-

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamericana - Play off-uri

00:00Dep. Tachira - Portuguesa -:-

VIETNAM: National League Women

11:30Ho Chi Minh City 2 F - TKS Viet Nam F -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.