Fotbal » 04.04.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
20:30Liverpool - Sheffield Utd -:-21:15Chelsea - Manchester Utd -:-
ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
16:00CS Mioveni - Gloria Buzau -:-ROMÂNIA: Cupa - Play-off
18:30Univ. Craiova - Oţelul Galaţi -:-SPANIA: LaLiga
20:00Granada - Valencia -:-ALGERIA: Divizia 1
23:00Belouizdad - Setif -:-ALGERIA: U21 League
16:45Belouizdad U21 - Setif U21 -:-16:45Ben Aknoun U21 - Khenchela U21 -:-
16:45Biskra U21 - Kabylie U21 -:-
16:45Constantine U21 - Paradou U21 -:-
16:45El Bayadh U21 - Magra U21 -:-
16:45MC Alger U21 - US Souf U21 -:-
23:00Chlef U21 - Saoura U21 -:-
23:00Oran U21 - USM Alger U21 -:-
AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Champions Cup
02:00Inter Miami - Monterrey -:-04:00Herediano - Pachuca -:-
AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Grupe
00:00Botafogo RJ (Bra) - Junior (Col) -:-00:00Huachipato (Chi) - Estudiantes (Arg) -:-
00:00Nacional (Uru) - Libertad (Par) -:-
02:00Colo Colo (Chi) - Cerro Porteno (Par) -:-
02:30A. Lima (Per) - Fluminense (Bra) -:-
02:30San Lorenzo (Arg) - Palmeiras (Bra) -:-
00:00Caracas (Ven) - Atletico-MG (Bra) -:-
00:00Rosario (Arg) - Penarol (Uru) -:-
AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Grupe
00:00Cuiaba (Bra) - Lanus (Arg) -:-00:00Rayo Zuliano (Ven) - Danubio (Uru) -:-
02:00Bragantino (Bra) - Coquimbo (Chi) -:-
02:00Nacional Potosi (Bol) - Boca Juniors (Arg) -:-
02:00Sportivo Trinidense (Par) - Fortaleza (Bra) -:-
04:00Alianza (Col) - U. Calera (Chi) -:-
00:00Deportivo Garcilaso (Per) - Metropolitanos (Ven) -:-
ANGLIA: National League South
20:45Truro - Hemel Hempstead -:-ANGLIA: Southern League South Division
20:45Plymouth Parkway - AFC Totton -:-ANGLIA: Premier League Cup - Play-off
20:00Fulham U21 - Crystal Palace U21 -:-ANGLIA: FA Youth Cup
20:00Leeds U18 - Millwall U18 -:-ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:30Canuelas - Midland -:-20:30Laferrere - Sportivo Italiano -:-
ARGENTINA: Copa Argentina
00:00Instituto - Talleres (R.E) -:-02:10Huracan - Villa Mitre -:-
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
00:00Talleres Cordoba 2 - Belgrano 2 -:-20:00Defensa y Justicia 2 - Deportivo Riestra 2 -:-
20:00Estudiantes 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-
20:00Ind. Rivadavia 2 - Union Santa Fe 2 -:-
20:00Sarmiento Junin 2 - Barracas Central 2 -:-
00:00River Plate 2 - Boca Juniors 2 -:-
ARMENIA: Premier League
14:00Pyunik - Shirak -:-17:00Ararat-Armenia - Alashkert -:-
ARMENIA: First League
14:00BKMA 2 - Lernayin Artsakh -:-14:00Onor - Nikarm -:-
AUSTRIA: ÖFB Cup
20:45Salzburg - Sturm Graz -:-AZERBAIDJAN: I Liqa
12:30Difai Agsu - Lokbatan -:-13:00Iravan - Araz Saatli -:-
BELGIA: Pro League U21
19:30Beveren U21 - Francs Borains U21 -:-BRAZILIA: Amapaense
01:00Santana EC - Santos AP -:-BRAZILIA: Paraibano - Play-off
01:15Treze - Sousa -:-BRAZILIA: Potiguar - Al doilea tur
00:00Baraunas - Santa Cruz de Natal -:-00:00Potyguar Seridoense - CE Forca E Luz -:-
01:00ABC - Globo -:-
01:00America-RN - Potiguar de Mossoró -:-
BRAZILIA: Copa Alagoas - Play-off
01:00SC Penedense - CSA -:-BRAZILIA: Catarinense U20
20:00Brusque U20 - Avai U20 -:-BULGARIA: Parva liga
13:30CSKA 1948 Sofia - Botev Vratsa -:-16:00Beroe - Botev Plovdiv -:-
18:30Cherno More - Lok. Sofia -:-
CAMERUN: Elite One - Grupă campionat
15:00Dynamo Douala - Canon Yaounde -:-15:00Victoria United - Colombe -:-
CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
15:00Les Astres - Bamboutos FC -:-CHINA: Super League
13:35Wuhan Three Towns - Cangzhou -:-CIPRU: Cyta Championship - Grupă retrogradare
18:00Zakakiou - Nea Salamis -:-COLUMBIA: Primera B - Apertura
00:30Llaneros - Cucuta -:-02:40Leones - Orsomarso -:-
22:30Atletico F.C. - Real Cartagena -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă campionat
14:30Don Bosco - Dauphins Noirs -:-16:30St Eloi Lupopo - Lubumbashi Sport -:-
COSTA RICA: Primera División - Clasura
04:00Saprissa - Zeledon -:-CROAŢIA: Prva NL
16:30Vukovar 1991 - Bijelo Brdo -:-DJIBOUTI: Division 1
00:00Port - Gendarmerie -:-20:00ASC Hayab - Dikhil -:-
00:00ASAS - Garde-Cotes -:-
ECUADOR: Serie B
02:00Guayaquil City - Leones del Norte -:-ELVEŢIA: Super League
20:30Lausanne - St. Gallen -:-20:30Luzern - Yverdon -:-
20:30Young Boys - Grasshoppers -:-
ETIOPIA: Premier League
15:00Wolkite Ketema - Welayta Dicha -:-18:00Ethiopia Nigd Bank - Hambericho Durame -:-
GERMANIA: Oberliga Westfalen
19:30Sprockhovel - Wattenscheid -:-GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura
23:00Zacapa - Comunicaciones -:-GUINEA: Ligue 1
18:00Ashanti GB - Kaloum Star -:-18:00Sangaredi - Gangan -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clasura
23:00Olancho - Victoria -:-01:15Real Espana - UPNFM -:-
03:30Motagua - Genesis -:-
INDIA: ISL
16:00Chennaiyin - Jamshedpur -:-INDIA: I-League
13:00Neroca FC - Sreenidi Deccan -:-INDONESIA: Liga 1
15:30Borneo - Madura United -:-15:30Persija Jakarta - Persis Solo -:-
15:30Persikabo 1973 - Bali United -:-
IORDANIA: Premier League
21:30Al Ramtha - Al Salt -:-21:30Maan - Shabab Al Ordon -:-
IRAK: Super League
17:00Al Zawraa - Al Kahraba -:-17:00Zakho - Duhok -:-
ISLANDA: Cupa
21:15Alafoss - KFG Gardabaer -:-21:15Ellidi - Olafsvik -:-
21:15Kria - Ulfarnir -:-
21:15Midas - RB Keflavik -:-
21:15Selfoss WO - Stokkseyri -:-
21:15Ymir - Thorlakur -:-
ISRAEL: Liga Alef North
20:00Hapoel Kafr Kanna - H. Migdal HaEmek -:-20:15MS Tira - Ironi Nesher -:-
ISRAEL: Liga Alef South
18:30Holon Yermiyahu - Hapoel Kfar Shalem -:-ITALIA: Coppa Italia Primavera
20:30Fiorentina U19 - Torino U19 -:-KAZAHSTAN: First Division
11:00SD Family - Ulytau -:-11:00Taraz - Okzhetpes -:-
13:00Kaisar Kyzylorda 2 - Aktobe 2 -:-
13:00Khan Tengri - Zhetisay -:-
KENYA: Super League
14:00Rainbow - Naivas FC -:-KYRGYZSTAN: Premier Liga
14:00Alga - Aldier -:-14:00Ilbirs - Abdish-Ata -:-
LETONIA: Virsliga
16:00Tukums 2000 - Grobina -:-17:00Riga FC - FK Liepaja -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
11:00Spania U16 - Portugalia U16 -:-LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
01:00Puerto Rico F - Insulele Cayman F -:-14:00Rusia F - Ecuador F -:-
MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura
03:05Zacatecas Mineros - Celaya -:-05:05Venados - Cancun -:-
MEXIC: Liga Premier Serie B
00:00Ciervos - CDM -:-MOLDOVA: Cupa Moldovei
13:00Dacia Buiucani - Balti -:-OLANDA: Eredivisie
18:45FC Volendam - Feyenoord -:-20:00Waalwijk - Almere City -:-
21:00Ajax - G.A. Eagles -:-
OMAN: Professional League
20:00Al Nahda - Sur Club -:-20:00Al Nasr - Ibri -:-
20:00Al Seeb - Al-Rustaq -:-
20:00Bahla - Dhofar -:-
20:00Oman Club - Al-Shabab -:-
20:00Sohar - Al-Wahda -:-
REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
01:00Cibao - Atletico Pantoja -:-RUSIA: Cupa - Regions Path - Play Offs
18:30Akhmat Grozny - Orenburg -:-RWANDA: Premier League
15:00Muhazi United - Mukura Victory Sports -:-18:00Rayon Sport - Etincelles -:-
SERBIA: Super Liga
17:30Napredak - Javor -:-SEYCHELLES: Premier League
16:00Red Star DF - Bazar Brothers -:-SLOVENIA: Cupa
15:00Ilirija - Beltinci -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 4
20:00Leioa - Basconia -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
19:30Poblense - Constancia -:-20:15Soller - Felanitx -:-
SUA: US Open Cupa
00:00Miami United - Club de Lyon -:-01:00One Knoxville - Greenville -:-
01:00Tormenta - Savannah Clovers -:-
01:00Vermont Green - Carolina Core -:-
01:30Apotheos - Chattanooga Red Wolves -:-
02:00Chicago Fire II - Forward Madison -:-
02:30Union Omaha - Menace -:-
03:30Colorado Rapids 2 - Northern Colorado -:-
04:30Spokane Velocity - LA Force -:-
04:30Ventura County - Irvine Zeta -:-
TAILANDA: Thai League 1
13:00Ratchaburi - Bangkok Utd -:-14:00Nakhon Pathom - Lamphun Warrior -:-
TRINIDAD TOBAGO: TT Premier League
00:001976 Phoenix FC - Sando -:-00:00Defence Force - Port Of Spain -:-
00:00Eagles FC - La Horquetta -:-
00:00Police - Morvant Caledonia Utd -:-
00:00Prison Service - Point Fortin -:-
TURCIA: Super Lig
19:30Basaksehir - Besiktas -:-19:30Samsunspor - Pendikspor -:-
TURCIA: 1. Lig
19:30Erzurumspor - Giresunspor -:-UCRAINA: Premier League
16:00Zorya - Dyn. Kyiv -:-UCRAINA: Ucraina Cupa
17:00Zhytomyr - Vorskla -:-UGANDA: Premier League
15:00NEC FC - Airtel Kitara -:-UNGARIA: Cupa
20:45Nyiregyhaza - Kecskemeti -:-URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
02:15Oriental - La Luz -:-UZBEKISTAN: Super League
16:15Lok. Tashkent - Andijan -:-VIETNAM: V.League 1
12:00Quang Nam - Gia Lai -:-13:00Binh Duong - Viettel -:-
13:00Khanh Hoa - Hong Linh Ha Tinh -:-
14:15Cong An - Song Lam Nghe An -:-
14:15Ho Chi Minh - Hanoi FC -:-
VIETNAM: V.League 2
12:00Long An - Ba Ria Vung Tau -:-13:00PVF-CAND - Dong Thap -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.