REFRESH

Fotbal » Mâine » Toate meciurile

LUME: Cupa Mondială - Play-off

17:00Maroc - Spania -:-
21:00Portugalia - Elveţia -:-

ROMÂNIA: Cupa

19:00Petrolul Ploiești - U Craiova 1948 -:-
19:00Sepsi Sf. Gheorghe - FC Voluntari -:-
19:00Unirea Slobozia - Dinamo București -:-

ANGLIA: National League

21:45Boreham Wood - Oldham -:-
21:45Halifax - Dorking -:-

ANGLIA: National League North

21:45Blyth - Southport -:-
21:45Curzon Ashton - Darlington -:-
21:45Farsley - King’s Lynn -:-
21:45Hereford - Chorley -:-
21:45Kettering - Gloucester -:-
21:45Leamington - Brackley Town -:-
21:45Scarborough - Peterborough Sports -:-
21:45Spennymoor - Boston Utd -:-

ANGLIA: National League South

21:45Braintree - Oxford City -:-
21:45Cheshunt - Dover -:-
21:45Dulwich Hamlet - Chelmsford -:-
21:45Hampton & Richmond - Taunton -:-
21:45Hemel Hempstead - Bath -:-
21:45Slough - Concord -:-
21:45Tonbridge - Eastbourne Boro -:-
21:45Welling - Farnborough -:-
21:45Worthing - Ebbsfleet -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

21:45Marske - Liversedge -:-
21:45Whitby - Hyde -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

21:45AFC Rushden & Diamonds - Tamworth -:-
21:45Alvechurch - Stratford -:-
21:45Basford - Kings Langley -:-
21:45Coalville - Nuneaton -:-
21:45Needham Market - Hednesford -:-
21:45Rushall - Leiston -:-

ANGLIA: Southern League South Division

21:45Bracknell - Plymouth Parkway -:-
21:45Yate Town - Chesham -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

21:45Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford -:-
21:45Hastings - Canvey Island -:-
21:45Herne Bay - Billericay -:-
21:45Hornchurch - Folkestone -:-

ANGLIA: Premier League Cup

15:00Peterborough U21 - Aston Villa U21 -:-
21:00Everton U21 - Colchester U21 -:-

ANGLIA: Academii U18

15:30Nottingham U18 - Manchester City U18 -:-

ARMENIA: First League

12:30Syunik - Ararat 2 -:-

AZERBAIJAN: First Division

12:00Imisli FK - SumQayit 2 -:-
12:00Qarabag 2 - Zira 2 -:-
12:00Shamakhi 2 - Kapaz 2 -:-

CHINA: Liga Jia

08:30Heilongjiang Ice City - Shaanxi Changan -:-

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

17:30Racing d'Abidjan - Sporting Gagnoa -:-

CONGO: Ligue 1

15:00Etoile du Congo - AS BNG -:-
15:00Nathalys - Inter Club -:-
16:00Otoho d'Oyo - Leopard -:-
17:00Cheminots - V. Club Mokanda -:-
17:00Juk - CARA Brazzaville -:-

EGIPT: Premier League

14:45Al Masry - National Bank Egypt -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: Presidents Cup

14:35Al-Taawon - Al Hamriyah -:-
14:40Fursan Hispania - Gulf Heroes -:-
14:50Al Dhafra - Baynounah -:-

ETIOPIA: Premier League

13:00Adama City - Legetafo Legedadi -:-
13:00Ethiopia Bunna - Hadiya Hossana -:-
16:00Bahir Dar Kenema - St. George -:-
16:00Wolkite Ketema - Ethiopian Insurance -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2 - Retrogradare

11:00Georgia - Dusheti -:-
11:00Khobi - Rustavi -:-

GUINEA: Ligue 1

18:00Ashanti GB - Wakriya -:-
18:00Satellite - Sangaredi -:-

INDIA: I-League

10:30Real Kashmir - Sreenidi Deccan -:-
15:30Churchill Brothers - Mohammedan -:-

INDONESIA: Liga 1

10:30Persebaya - Barito Putera -:-
13:30Persija Jakarta - Borneo -:-
13:30Persis Solo - RANS Nusantara -:-

INDONESIA: Liga 2 - Prima rundă

13:30AmânatPadang - Karo United -:-

IRLANDA DE NORD: Irish League Cup

21:45Cliftonville - Coleraine -:-
21:45Glentoran - Linfield -:-

JAMAICA: Premier League

00:00Chapelton - Portmore -:-
02:30Arnett Gardens - Molynes -:-

LIBIA: Premier League

15:00Al Akhdar - Al-Suqoor -:-
15:30Asswehly - Al Ahly Tripoli -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

13:00Ath. Bilbao (Esp) - Valladolid (Esp) -:-
13:00Genk (Bel) - Heerenveen (Ned) -:-
15:00Atromitos (Gre) - Nottingham (Eng) -:-
15:00Panetolikos (Gre) - Anderlecht (Bel) -:-
15:00Ried (Aut) - First Vienna (Aut) -:-
19:00Galatasaray (Tur) - Villarreal (Esp) -:-
21:00Cambridge Utd (Eng) - West Ham (Eng) -:-

OLANDA: Divisie 1 U18 - Fall Season

19:45Zwolle U18 - Ajax U18 -:-

PORTUGALIA: League Cup

22:45Estoril - Torreense -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

12:00Farense U23 - Estoril U23 -:-
13:00Portimonense U23 - Sporting U23 -:-
15:00Mafra U23 - Benfica U23 -:-
17:00Gil Vicente U23 - Braga U23 -:-
17:00Vizela U23 - Famalicao U23 -:-

ROMÂNIA: Cupa Feminin

13:30Roma Florin Padurean F - Politehnica Timișoara F -:-

SCOŢIA: Lowland League

21:45Celtic B - Berwick -:-
21:45Rangers B - East Kilbride -:-
21:45Tranent Juniors - Cumbernauld Colts -:-

SEYCHELLES: First Division League

16:00Bazar Brothers - Anse Royale -:-

SLOVENIA: Prva Liga

15:00Gorica - Bravo -:-
19:00Maribor - Radomlje -:-

SPANIA: LaLiga2

20:00Leganes - Mirandes -:-
20:00R. Oviedo - Las Palmas -:-
22:00Albacete - Zaragoza -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

13:00Fuenlabrada - Merida AD -:-
13:00Rayo Majadahonda - Real Madrid B -:-
13:00Unionistas - Alcorcon -:-
21:00Badajoz - La Coruna -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

20:00UD Logrones - R. Sociedad B -:-
21:00La Nucia - CF Intercity -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

19:00Mensajero - Lanzarote -:-
19:00Tamaraceite - CD Marino -:-

TUNISIA: Ligue 2

14:30CO Medenine - ES Djerba -:-
14:30Espoir Rogba - Gabes -:-
14:30Jendouba Sport - Oued Ellil -:-
14:30Korba - Bembla -:-
14:30Marsa - AS Mohamdia -:-
14:30Rades - Kairouanaise -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

16:00FC Asgabat - Energetik -:-
16:00Merw - Nebitci -:-

ŢARA GALILOR: Cymru South

21:30Afan Lido - Ynyshir Albions -:-
21:30Ammanford - Pontardawe -:-
21:30Barry - Cwmbran Celtic -:-
21:30Briton Ferry - Abergavenny Town -:-
21:30Cambrian & Clydach - Swansea University -:-
21:30Carmarthen - Taffs Well -:-
21:30Goytre United - Llantwit Major -:-
21:30Llanelli - Trefelin -:-

ŢARA GALILOR: Cymru North

21:30Guilsfield - Porthmadog -:-

UCRAINA: Youth League

12:00Rukh Lviv U19 - Ch. Odessa U19 -:-

UCRAINA: Championship Women

12:00Kolos Kovalivka F - Shakhtar F -:-
12:00Vorskla Poltava F - Ateks F -:-

UGANDA: Premier League

15:00Arua Hill - BUL -:-
15:00UPDF - URA SC -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.