REFRESH

Fotbal » Mâine » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

14:30Arsenal - Tottenham -:-
17:00Bournemouth - Brentford -:-
17:00Crystal Palace - Chelsea -:-
17:00Fulham - Newcastle -:-
17:00Liverpool - Brighton -:-
17:00Southampton - Everton -:-
19:30West Ham - Wolves -:-

FRANŢA: Ligue 1

18:00Strasbourg - Rennes -:-
22:00PSG - Nice -:-

GERMANIA: Bundesliga

16:30Frankfurt - Union Berlin -:-
16:30Freiburg - Mainz -:-
16:30Köln - Dortmund -:-
16:30RB Leipzig - Bochum -:-
16:30Wolfsburg - Stuttgart -:-
19:30Bremen - Monchengladbach -:-

ITALIA: Serie A

16:00Napoli - Torino -:-
19:00Inter - AS Roma -:-
21:45Empoli - AC Milan -:-

ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga

19:00CS Mioveni - U Craiova 1948 -:-
21:30CFR Cluj - Petrolul Ploiești -:-

ROMÂNIA: Liga 2

11:00CSC Dumbrăvița - Ripensia Timișoara -:-
11:00Poli Iași - Minaur Baia Mare -:-
11:00Progresul Spartac - Unirea Dej -:-
12:00CSC 1599 Șelimbăr - CSA Steaua București -:-

SPANIA: LaLiga

15:00Cadiz - Villarreal -:-
17:15Getafe - Valladolid -:-
19:30Sevilla - Atl. Madrid -:-
22:00Mallorca - Barcelona -:-

AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship

16:30Cape Town All Stars - Uthongathi -:-
16:30Casric Stars - Black Leopards -:-
16:30Magesi - Tshakhuma -:-
16:30Pretoria Callies - MM Platinum -:-
16:30Venda - Baroka -:-

AFRICA DE SUD: Diski Challenge

11:00Chippa United U23 - Stellenbosch U23 -:-
11:00Golden Arrows U23 - Royal AM U23 -:-
11:00Sekhukhune U23 - Mamelodi U23 -:-
13:30Marumo Gallants U23 - Kaizer U23 -:-

AFRICA DE SUD: Cupa MTN 8

16:30Orlando - Mamelodi -:-

ALBANIA: Super Liga

16:00Egnatia - Kastrioti -:-
16:00Laci - Kukesi -:-

ALBANIA: First Division

13:30Flamurtari - Besa -:-
16:00Apolonia Fier - Lushnja -:-
16:00Beselidhja Lezha - Terbuni -:-
16:00Korabi Peshkopi - Turbina Cerrik -:-
16:00Luzi - Skenderbeu -:-

ALGERIA: Ligue 2

18:00Annaba - Khemis El Khechna -:-
18:00Batna - Ghozlane -:-
18:00Bordj Menail - Khroub -:-
18:00Harrach - Eulma -:-
18:00Mlila - US Chaouia -:-
18:00Telaghema - Ouargla -:-
18:00US Souf - Hamra Annaba -:-

AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Play-off

23:00Sao Paulo (Bra) - Ind. del Valle (Ecu) -:-

ANGLIA: Championship

17:00Blackburn - Millwall -:-
17:00Blackpool - Norwich -:-
17:00Bristol City - QPR -:-
17:00Cardiff - Burnley -:-
17:00Coventry - Middlesbrough -:-
17:00Reading - Huddersfield -:-
17:00Rotherham - Wigan -:-
17:00Sheffield Utd - Birmingham -:-
17:00Sunderland - Preston -:-
17:00West Brom - Swansea -:-

ANGLIA: League One

17:00Accrington - Morecambe -:-
17:00Bolton - Lincoln -:-
17:00Burton - Forest Green -:-
17:00Cambridge Utd - Derby -:-
17:00Charlton - Oxford Utd -:-
17:00Cheltenham - Shrewsbury -:-
17:00Exeter - Bristol Rovers -:-
17:00Fleetwood - Barnsley -:-
17:00Ipswich - Portsmouth -:-
17:00Milton Keynes - Peterborough -:-
17:00Port Vale - Sheffield Wed -:-
17:00Wycombe - Plymouth -:-

ANGLIA: League Two

15:00Harrogate - Bradford City -:-
17:00Carlisle - Crewe -:-
17:00Crawley - Stevenage -:-
17:00Gillingham FC - Sutton -:-
17:00Leyton Orient - Newport -:-
17:00Rochdale - Doncaster -:-
17:00Salford - Grimsby -:-
17:00Stockport - Walsall -:-
17:00Swindon - Northampton -:-
17:00Tranmere - Barrow -:-
17:00Wimbledon - Colchester -:-

ANGLIA: National League

17:00Aldershot - Wealdstone -:-
17:00Barnet - York -:-
17:00Chesterfield - Maidenhead -:-
17:00Dorking - Dagenham & Red. -:-
17:00Gateshead - Eastleigh -:-
17:00Halifax - Woking -:-
17:00Notts County - Altrincham -:-
17:00Oldham - Wrexham -:-
17:00Solihull Moors - Bromley -:-
17:00Southend - Yeovil -:-
17:00Torquay - Scunthorpe -:-
19:20Boreham Wood - Maidstone -:-

ANGLIA: National League North

17:00Leamington - Telford -:-
17:00Southport - Bradford PA -:-

ANGLIA: National League South

17:00Dartford - Hungerford -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

17:00Atherton - Ashton Utd -:-
17:00FC United - Marine -:-
17:00Guiseley - Warrington Rylands -:-
17:00Lancaster - Belper Town -:-
17:00Matlock - Nantwich -:-
17:00Stafford - Liversedge -:-
17:00Stalybridge - Morpeth -:-
17:00Warrington - Radcliffe -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

17:00Bedford - Stourbridge -:-
17:00Hednesford - AFC Rushden & Diamonds -:-
17:00AmânatIlkeston - Needham Market -:-
17:00Kings Langley - Bromsgrove -:-
17:00AmânatLeiston - Coalville -:-
17:00AmânatMickleover - Basford -:-
17:00AmânatNuneaton - Hitchin -:-
17:00Redditch - Royston -:-
17:00AmânatSt. Ives - Alvechurch -:-
17:00Stratford - Rushall -:-
17:00Tamworth - Barwell -:-

ANGLIA: Southern League South Division

17:00Beaconsfield Town - Poole -:-
17:00AmânatBracknell - Dorchester -:-
17:00Chesham - Tiverton -:-
17:00Dorchester - Harrow -:-
17:00Gosport - North Leigh -:-
17:00Hartley Wintney - Truro -:-
17:00Swindon S - Harrow -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

17:00Aveley - Margate -:-
17:00Bishop's Stortford - Wingate & Finchley -:-
17:00Bowers & Pitsea - Horsham FC -:-
17:00Canvey Island - Bognor Regis -:-

ANGLIA: FA Cup - Calificare

14:30Congleton - AFC Fylde -:-
16:00Anstey Nomads - Shefford -:-
17:00Alvechurch - Nuneaton -:-
17:00Bamber Bridge - Buxton -:-
17:00Banbury - Berkhamsted -:-
17:00Basford - Boston Utd -:-
17:00Bath - Sevenoaks -:-
17:00Beckenham - Binfield -:-
17:00Billericay - Biggleswade Town -:-
17:00Carshalton - Havant & W -:-
17:00Cheshunt - Kidderminster -:-
17:00Chester - Hanley Town -:-
17:00Chorley - Blyth -:-
17:00Clitheroe - Bury AFC -:-
17:00Coalville - Sudbury -:-
17:00Dulwich Hamlet - Folkestone -:-
17:00Gainsborough - Worksop -:-
17:00Gloucester - Merthyr Town -:-
17:00Hampton & Richmond - Paulton Rovers -:-
17:00Hanwell Town - Ebbsfleet -:-
17:00Hendon - Herne Bay -:-
17:00Hornchurch - Braintree -:-
17:00Hyde - Darlington -:-
17:00King’s Lynn - Kettering -:-
17:00Met. Police - Chippenham -:-
17:00Oxford City - Plymouth Parkway -:-
17:00Peterborough Sports - Hemel Hempstead -:-
17:00Romford - Chelmsford -:-
17:00Scarborough - Curzon Ashton -:-
17:00South Shields - Marske -:-
17:00St. Ives - Chasetown -:-
17:00Stocksbridge - Ashington -:-
17:00Swindon S - Farnborough -:-
17:00Taunton - Walton & Hersham -:-
17:00Three Bridges - Hereford -:-
17:00Weston-super-Mare - Helston Athletic -:-
17:00Weymouth - Welling -:-
17:00Worthing - Eastbourne Boro -:-
17:00Yate Town - Bracknell -:-

ANGLIA: Premier League 2

14:00Blackburn U21 - Manchester Utd U21 -:-
14:00Chelsea U21 - Leicester U21 -:-
16:00Liverpool U21 - Arsenal U21 -:-
16:00West Ham U21 - Crystal Palace U21 -:-

ANGLIA: Academii U18

13:00Brighton U18 - Leicester U18 -:-
13:00Crystal Palace U18 - Chelsea U18 -:-
13:00Derby U18 - Wolves U18 -:-
13:00Everton U18 - Manchester City U18 -:-
13:00Manchester Utd U18 - Blackburn U18 -:-
13:00Newcastle Utd U18 - Stoke City U18 -:-
13:00Norwich U18 - Arsenal U18 -:-
13:00Southampton U18 - Fulham U18 -:-
14:00Aston Villa U18 - Tottenham U18 -:-
14:00Leeds U18 - Sunderland U18 -:-
14:00West Ham U18 - West Brom U18 -:-
14:30Liverpool U18 - Nottingham U18 -:-

ANGLIA: Women's League Cup

14:30Aston Villa F - Manchester Utd F -:-

ANGOLA: Girabola League

17:00Bravos do Maquis - Primeiro de Agosto -:-
17:00CD Lunda Sul - Sporting de Benguela -:-
17:00Libolo - Desportivo Huila -:-
17:30Interclube - Sagrada -:-
17:30Isaac de Benguela - Wiliete -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

18:30Al-Raed - Al Adalh -:-
18:30Damac - Al Taee -:-
21:00Al Khaleej - Al Batin -:-
21:00Al Wehda - Al-Ettifaq -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Estudiantes - Colon -:-
01:00Tigre - Aldosivi -:-
03:30Racing Club - Rosario -:-
03:30Union Santa Fe - Newells Old Boys -:-
19:00Central Cordoba - Sarmiento Junin -:-
19:00Platense - Defensa y Justicia -:-
21:30San Lorenzo - Huracan -:-
00:00Banfield - Godoy Cruz -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

03:10Gimnasia Jujuy - San Martin Tucuman -:-
21:00Deportivo Madryn - Sacachispas -:-
21:05Almagro - Ind. Rivadavia -:-
21:30Villa Dalmine - Brown Adrogue -:-
22:00Alvarado - Ferro -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

17:00Cipolletti - CA Liniers -:-
22:00Ciudad Bolivar - Ferro Gen. Pico -:-
22:00Olimpo - Independiente Chivilcoy -:-
22:00Sansinena - Club Sportivo Penarol -:-

ARGENTINA: Primera B - Clasura

03:00Talleres (R.E) - Acassuso -:-
21:30UAI Urquiza - Canuelas -:-

ARGENTINA: Primera C - Clasura

21:30Claypole - General Lamadrid -:-
21:30Excursionistas - San Martin Burzaco -:-
21:30Laferrere - Puerto Nuevo -:-
21:30Liniers - El Porvenir -:-
21:30Victoriano A. - Berazategui -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

21:30Juventud Unida S. M. - Mercedes -:-

ARMENIA: VBET Premier League

14:00Shirak - Lernayin Artsakh -:-
16:00Pyunik - Alashkert -:-

ARUBA: Division di Honor

03:00United FC - La Fama -:-
23:30Caravel - Dakota -:-

ASIA: AFC Championship U17 - Calificare

12:00Palestina U17 - Malaezia U17 -:-
16:00Emiratele Arabe Unite U17 - Guam U17 -:-
16:00Qatar U17 - Irak U17 -:-
16:30Turkmenistan U17 - Filipine U17 -:-
18:15Kuweit U17 - Maldive U17 -:-
19:45Bahrain U17 - Liban U17 -:-
21:00Syria U17 - Iordania U17 -:-
21:30Myanmar U17 - Arabia Saudită U17 -:-

AUSTRALIA: NPL ACT - Play-off

11:00Canberra Croatia - Monaro Panthers -:-

AUSTRALIA: Australia Cup

12:45Sydney Utd - Macarthur FC -:-

AUSTRIA: Bundesliga

18:00A. Lustenau - Wolfsberger -:-
18:00Salzburg - LASK -:-
18:00Tirol - Rapid Viena -:-

AUSTRIA: 2. Liga

15:30Admira - Liefering -:-
15:30Grazer - Sturm Graz (Am) -:-
15:30Rapid (Am) - Lafnitz -:-

AUSTRIA: Regionalliga Est

17:30Donaufeld Wien - Leobendorf -:-
17:30Stripfing - Bruck Leitha -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

20:00Weindorf St. Anna - Leoben -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

14:30Kitzbuhel - Reichenau -:-
17:00Kufstein - Fugen -:-
17:00SC Imst - Schwaz -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

15:00Golling - Saalfelden -:-
17:00A. Salzburg - Johann -:-
17:00Bischofshofen - USK Anif -:-
17:00Grodig - Wals-Grunau -:-
17:00UFC Hallein - Kuchl -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

17:00Bregenz - Rothis -:-
17:00Hohenems - Lauterach -:-
18:00Brauerei Egg - Admira Dornbirn -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

15:00Austria Viena F - Innsbruck F -:-

AZERBAIJAN: Premier League

14:30Turan - Zira -:-
17:00Qarabag - Neftci Baku -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

13:00Belshina - Dynamo Brest -:-
15:00Din. Minsk - Soligorsk -:-
17:00BATE - Zhodino -:-

BELARUS: Pershaya Liga

13:00Osipovichi - Smorgon -:-
14:50Lokomotiv Gomel - FC Slonim -:-
16:30Lida - Ostrovets -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Dnepr Mogilev 2 - Slutsk 2 -:-
13:30Gomel 2 - Vitebsk 2 -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Women

13:30Zorka-BDU F - Minsk FK F -:-
15:30Dnepr Mogilev F - Din. Minsk F -:-

BELGIA: Jupiler Pro League

17:00Leuven - Royale Union SG -:-
19:15Oostende - Genk -:-
19:15Westerlo - Waregem -:-
21:45Club Brugge - KV Mechelen -:-

BELGIA: Challenger Pro League

17:00Lommel SK - RWDM 47 -:-
21:00Beerschot VA - Deinze -:-

BELGIA: National Division 1

20:30Dessel - Ninove -:-
20:30Francs Borains - Saint Eloois -:-
20:30Thes Sport - Leuven B -:-
21:00Boom - Hoogstraten -:-
21:00OC Charleroi - RFC Liege -:-
21:00RAAL La Louviere - Charleroi B -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

21:00Namur - Waremme -:-
21:00Rebecquoise - Stockay-Warfusee -:-
21:00Royal Union SG 2 - Verlaine -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

19:30Waregem 2 - Oostkamp -:-
21:00KRC Gent - Olsa Brakel -:-
21:00Lokeren-Temse - Erpe-Mere -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

20:30K. FC Turnhout - FC Lebbeke -:-
20:30Londerzeel - Hades -:-
21:00Sp. Hasselt - Lille -:-

BELGIA: Super League Women

14:30Mechelen F - Club Brugge F -:-
16:30Aalst F - Leuven F -:-
16:30St. Liege F - Femina Woluwe F -:-

BELGIA: 1st National - Feminin

15:00Westerlo F - Gent II F -:-
15:30Zwevezele F - RSC Anderlecht II F -:-
16:00Moldavo F - Genk II F -:-
16:30GBA Kontich F - Tienen F -:-
17:00Famkes Merkem F - Wuustwezel F -:-
18:00Chastre F - RFC Liege F -:-
18:00Mons F - Leuven II F -:-
18:00St. Liege II F - Waregem II F -:-

BERMUDA: Premier League

03:00PHC Zebras - North Village Rams -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

03:00Guabira - J. Wilstermann -:-
22:00Nacional Potosi - Royal Pari -:-
00:15Aurora - Palmaflor -:-

BOLIVIA: Nacional B - Al doilea tur

02:00Garcia Agreda - Cerveceria -:-
22:00Real Oruro - Mojocoya -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

15:00Borac Banja Luka - Sloga Doboj -:-
16:00Leotar - Zeljeznicar -:-
20:00Siroki Brijeg - Igman K. -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

16:30Banovici - Hadzici -:-
16:30Bratstvo Gracanica - Travnik -:-
16:30Gorazde - BFK Simm Bau -:-
16:30GOSK Gabela - Mladost DK -:-
16:30Gradina Srebrenik - Gradacac -:-
16:30Kakanj - Stupcanica -:-
16:30Tomislav - Radnicki Lukavac -:-
16:30TOSK Tesanj - Jedinstvo Bihac -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

16:30Kozara - Tekstilac -:-
16:30Krupa - Laktasi -:-
16:30Modrica - Famos Vojkovici -:-
16:30Mrkonjic Grad - Zeljeznicar Banja Luka -:-
16:30Omarska - Sutjeska Foca -:-
16:30Podrinje Janja - Ljubic Prnjavor -:-
16:30Slavija - Prijedor -:-
16:30Zvijezda 09 - Drina Zvornik -:-

BRAZILIA: Serie A

21:00Atletico-MG - Fluminense -:-
21:00Ceara - America MG -:-
21:00Internacional - Santos -:-

BRAZILIA: Serie B

01:00CSA - Guarani -:-
01:00Operario - Vila Nova -:-
01:00Sampaio Correa - Gremio -:-
03:30Chapecoense-SC - Bahia -:-
17:00Brusque - Criciuma -:-
00:30Ituano - CRB -:-

BRAZILIA: Serie C - Play-off

23:00ABC - Mirassol -:-

BRAZILIA: Copa Paulista - Play-off

21:00Piracicaba - Sao Caetano -:-
23:00Marilia - Portuguesa -:-

BULGARIA: Parva liga

13:45Lok. Sofia - Ludogorets -:-

BURKINA FASO: Premier League

19:00ASEC Koudougou - USFA -:-
19:00Majestic - Vitesse -:-
19:00AmânatRahimo - Kadiogo -:-
19:00Sonabel Ouagadougou - AS Police -:-

BURUNDI: Primus League

16:00New Oil - TOP Junior -:-
16:00Vital O - Flambeau du Centre -:-

CAMBODGIA: CPL

11:45Boeung Ket - Angkor Tiger -:-
14:30NagaWorld - Kirivong Sok Sen Chey -:-
14:30Phnom Penh Crown - Visakha -:-
14:30Tiffy Army - Svay Rieng -:-

CANADA: Canadian Premier League

05:00Pacific FC - Edmonton -:-
21:00HFX Wanderers - Atl. Ottawa -:-
00:00Forge - York Utd -:-

CANADA: U Sports

01:15Acadia - Cape Breton -:-
01:15Mount Allison - Dalhousie -:-
03:15Brock - McMaster -:-
03:15Guelph - Western -:-
03:15Laval - Sherbrooke -:-
03:15UQAM - McGill -:-
03:15Windsor - Laurier -:-
04:00UBC Okanagan - UFV -:-
05:00Thompson Rivers - Trinity Western -:-
05:30UBC - UNBC -:-
20:45Memorial - StFX -:-
21:00MacEwan - Saskatchewan -:-
21:15Trent - Nipissing -:-
21:15UNB - Saint Marys -:-
22:15Toronto - Queens -:-
22:15Toronto Metropolitan - RMC -:-
22:15UOIT - Laurentian -:-
22:15York - Algoma -:-
23:15Alberta - Lethbridge -:-
23:15Calgary - Mount Royal -:-

CHILE: Primera División

02:00U. Calera - Coquimbo -:-
18:00Huachipato - Antofagasta -:-
21:00Palestino - Everton -:-

CHILE: Primera B

23:30Copiapo - Rangers -:-
23:30D. Puerto Montt - S. Morning -:-

CHILE: Segunda Division

22:00San Antonio Unido - Lautaro -:-
00:00Arica - Valdivia -:-

CIPRU: First Division

19:00Apollon - Pafos -:-
19:00Doxa - Omonia -:-
20:00AEK Larnaca - Anorthosis -:-

CIPRU: Division 2

16:00Anagennisi - M.E.A.P. Nisou -:-
16:00Ermis - Zakakiou -:-
16:00Peyia 2014 FC - Paeek -:-
16:00Ypsonas - Ayia Napa -:-

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

18:30Lys Sassandra - Korhogo -:-
20:45Stella Adjame - ASI d'Abengourou -:-

COLUMBIA: Primera A - Clasura

04:00Ind. Medellin - Petrolera -:-
22:00Cortulua - Bucaramanga -:-
00:05Once Caldas - Jaguares de Cordoba -:-

COLUMBIA: Primera B - Clasura

23:00Orsomarso - Fortaleza -:-
02:00Tigres - Bogota -:-
23:00Valledupar - Barranquilla -:-
00:00Real Cartagena - Boca Juniors -:-

COREEA DE SUD: K League 1 - Grupă campionat

10:30Incheon - Ulsan Hyundai -:-
13:00Jeonbuk - Pohang -:-

COREEA DE SUD: K League 1 - Grupă retrogradare

08:00Seoul - Daegu -:-

COREEA DE SUD: K League 2

07:30Gimpo FC - Asan -:-
10:00Seoul E. - Bucheon -:-
12:30Anyang - Ansan Greeners -:-

COREEA DE SUD: K3 League

08:00Siheung Citizen - Pocheon -:-
09:00Cheonan City - Dangjin Citizen -:-
09:00Gyeongju KHNP - Hwaseong -:-
09:00Paju Citizen - Daejeon Korail -:-
13:00Cheongju Jikji - Gimhae -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Consultants Desamparados - Ad Aserri -:-
23:00Liberia - Cofutpa -:-
23:00Quepos Cambute - ADR Jicaral -:-
00:00CS Uruguay - Santa Ana -:-

CROAŢIA: HNL

17:55Osijek - Lok. Zagreb -:-
20:30Din. Zagreb - Slaven Belupo -:-

CROAŢIA: Prva NL

15:50Dubrava - Croatia Zmijavci -:-
16:30Bijelo Brdo - Cibalia -:-
16:30Jarun - Dugopolje -:-
16:30Vukovar 1991 - Dragovoljac -:-

CROAŢIA: Druga NL

16:30Belisce - Trnje -:-
16:30Bjelovar - Dugo Selo -:-
16:30Jadran LP - Zagorec K. -:-
16:30Marsonia - Grobnican -:-

CROAŢIA: 1. HNL Women

15:00Dinamo Maksimir F - Rijeka F -:-
15:00Hajduk Split F - Agram Zagreb F -:-
17:00ZNK Split F - Osijek F -:-
18:45Zadar F - Viktorija Slavonski Brod F -:-

DANEMARCA: 1st Division

15:00Vendsyssel - Helsingor -:-
16:00Nykobing - Sonderjyske -:-

DANEMARCA: 2nd Division

15:00Aarhus Fremad - Skive -:-
15:00Kolding - BK Frem -:-
15:00Roskilde - Esbjerg -:-
16:00B.93 - Brabrand -:-

DANEMARCA: 3rd Division

14:00Ishoj IF - Middelfart -:-
14:00Lyseng - Tarnby -:-
15:00Næsby - Vanløse -:-
15:00SfB-Oure - FA 2000 -:-

DANEMARCA: Elitedivisionen Women

15:00Nordsjaelland F - Aarhus F -:-

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

03:00Gualaceo - U. Catolica -:-

ECUADOR: Serie B

18:45El Nacional - Ind. Juniors -:-
21:00Manta - Buhos ULVR -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Atletico Marte - Metapan -:-

ELVEŢIA: Super League

19:00FC Basel - St. Gallen -:-
21:30Grasshoppers - Zurich -:-

ELVEŢIA: Promotion League

17:00Baden - Etoile-Carouge -:-
17:00Cham - Rapperswil -:-
17:00Young Boys II - Zurich II -:-
18:00Bulle - YF Juventus -:-
18:00Nyonnais - Chiasso -:-
18:30Kriens - Bavois -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

16:00Sion II - Chenois -:-
18:00Concordia - Portalban -:-
18:00Meyrin - Oberwallis Naters -:-
18:00Monthey - Echallens -:-
18:00Terre Sainte - Vevey -:-
20:00Grand-Saconnex - Martigny -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

17:00Koniz - Black Stars -:-
17:00Wohlen - Emmenbrucke -:-
17:00Xamax U21 - Solothurn -:-
20:00Thun II - Concordia BS -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

17:00Eschen - Winterthur II -:-
17:00Freienbach - Kreuzlingen -:-
17:00Gossau - Hongg -:-
17:00Linth - Grasshopper II -:-
17:00Wettswil-Bonstetten - Weesen -:-
18:00Lugano II - Tuggen -:-
18:00Paradiso - Uzwil -:-

ELVEŢIA: Super League Women

17:00Luzern F - Yverdon F -:-
17:00Young Boys F - Aarau F -:-
18:00St. Gallen F - Zurich F -:-
19:00FC Basel F - Servette F -:-
20:00Grasshopper F - Rapperswil F -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League

16:15Al Sharjah - Khorfakkan -:-
16:15Bani Yas - Al-Jazira -:-
19:00Al Nasr - Al Wasl -:-
19:00Dibba Al Fujairah - Ajman -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1

16:15Al Rams - Al Jazira Hamra -:-
16:15Al Urooba - Al Fujairah -:-
16:20Fursan Hispania - Baynounah -:-

ESTONIA: Meistriliiga

14:30Tallinna Kalev - Parnu JK Vaprus -:-
17:00Kuressaare - Tammeka -:-
19:30Flora - Legion -:-

ESTONIA: Esiliiga

15:00Harju Jalgpallikooli - Elva -:-
15:00Tulevik - Paide Linnameeskond U21 -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

12:00Flora F - Polva Lootos F -:-
12:00Parnu JK Vaprus F - Tulevik F -:-
12:00Tammeka Tartu F - Tabasalu F -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

16:00Denver - Nsingizini Hotspurs -:-
16:00Green Mamba - Seven Dreams -:-
16:00Mbabane Highlanders - Tambankulu -:-
16:00Moneni Pirates - Tambuti -:-

ETIOPIA: Premier League

13:00Ethiopian Insurance - St. George -:-
16:00Dire Dawa - Sidama Bunna -:-

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Calificări

16:30Split Region (Am) - Belgrade (Am) -:-
17:30AnulatIvano-Frankivsk Oblast (Am) - Malta (Am) -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

14:00Alushta - FC Yalta -:-
16:00TSK Simferopol - Sparta-KT -:-

FILIPINE: PFL

11:00United City - Maharlika -:-
14:00Azkals - Kaya -:-

FINLANDA: Ykkonen - Grupă campionat

15:00JaPS - Jaro -:-

FINLANDA: Ykkonen - Grupă retrogradare

15:00PIF Pargas - SJK Akatemia -:-
16:00PK-35 - Gnistan -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

14:00Atlantis - PeKa -:-
14:00Futura - PPJ -:-
14:00JIPPO - KaPa -:-
14:00Kiffen - Keski-Uusimaa -:-
14:00KuPS Akatemia - Lahden Reipas -:-
14:00LaPa - NJS -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

14:00GrIFK - Jazz Pori -:-
14:00HJS - Ilves 2 -:-
14:00Ilves-Kissat - VJS -:-
14:00KaaPo - Klubi 04 -:-
14:00MuSa - SalPa -:-
14:00Tampere Utd - EPS -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

14:00GBK Kokkola - Hercules -:-
14:00JJK Jyvaskyla - Narpes Kraft -:-
14:00Kajaanin Haka - Rovaniemi -:-
14:00Komeetat - VIFK -:-
14:00OLS Oulu - OTP -:-
14:00Vaajakoski - JBK -:-

FINLANDA: Kansallinen Liiga Women - Grupă retrogradare

17:00Ilves F - ONS Oulu F -:-

FRANŢA: Ligue 2

16:00St. Etienne - Grenoble -:-
20:00Annecy - Bastia -:-
20:00Caen - Quevilly Rouen -:-
20:00Dijon - Le Havre -:-
20:00Metz - Pau FC -:-
20:00Nimes - Paris FC -:-
20:00Niort - Guingamp -:-
20:00Rodez - Amiens -:-
20:00Valenciennes - Sochaux -:-

FRANŢA: National 2 - Group A

17:00Poissy - Guingamp II -:-
18:00Rennes II - Saint-Pryve -:-
19:00Beauvais - Chateaubriant -:-
19:00Blois - Caen II -:-
19:00Chartres - Chambly -:-
19:00Evreux - Racing Club de France -:-
19:00Granville - Vannes -:-
19:00Rouen - Saint-Malo -:-

FRANŢA: National 2 - Group B

15:30St Quentin - Furiani Agliani -:-
18:00Reims II - Metz II -:-
19:00Besancon - Sainte-Genevieve -:-
19:00Creteil - Lusitanos -:-
19:00Haguenau - ASM Belfort -:-
19:00Wasquehal - Epinal -:-
19:30Fleury-Merogis - Colmar -:-

FRANŢA: National 2 - Group C

19:00Canet Roussillon - Lyon - La Duchere -:-
19:00Evian TG - Louhans Cuiseaux -:-
19:00Frejus - Sete -:-
19:00Marignane - Aubagne -:-
19:00Saint Priest - Hyeres -:-
19:00Toulon - Jura Sud -:-
20:00Ales - Grasse -:-
21:00Lyon II - Auxerre II -:-

FRANŢA: National 2 - Group D

18:00GOAL FC - Andrezieux -:-
19:00Chamalieres - Bourges 18 -:-
19:00Saumur - Romorantin -:-
19:00Vierzon - Nantes II -:-
19:30Moulins-Yzeure - Lorient II -:-
20:00Stade Bordelais - Angers II -:-

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

15:30Dijon F - Paris FC F -:-
15:30Fleury 91 F - Soyaux F -:-
15:30Lyon F - Rodez F -:-
15:30Reims F - Guingamp F -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

14:30Gagra - Dila Gori -:-
14:30Samgurali - Saburtalo Tbilisi -:-
17:00Telavi - Loco. Tbilisi -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

14:30FC Gareji Sagarejo - Rustavi -:-
17:00Shukura - Georgia -:-
18:00Merani Tbilisi - Spaeri -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:00Dusseldorf - Bielefeld -:-
14:00Furth - Sandhausen -:-
14:00Kiel - Rostock -:-
21:30St. Pauli - Heidenheim -:-

GERMANIA: 3. Liga

15:00Dortmund II - Munchen 1860 -:-
15:00Duisburg - Hallescher -:-
15:00Elversberg - Verl -:-
15:00Osnabruck - Mannheim -:-
15:00Saarbrucken - Freiburg II -:-
15:00SpVgg Bayreuth - Dresda -:-

GERMANIA: Regionalliga North

14:30SC Weiche-08 - Teutonia Ottensen -:-
15:00Emden - Phonix Lubeck -:-
17:00Jeddeloh - St. Pauli II -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00Babelsberg - Lichtenberg -:-
14:00TB Berlin - Greifswald -:-
15:00Chemnitzer - Chemie Leipzig -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00Aachen - Fortuna Koln -:-
15:00Kaan-Marienborn - Dusseldorf II -:-
15:00Koln II - Wattenscheid -:-
15:00Monchengladbach II - Bocholt -:-
15:00Rodinghausen - Wuppertaler -:-
15:00Schalke II - Munster -:-
15:00Straelen - Wiedenbruck -:-

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Bahlinger - FSV Frankfurt -:-
15:00Stuttgart II - Homburg -:-
15:00Walldorf - Kassel -:-
15:00Worms - Hoffenheim II -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Blau Weiss Berlin - TuS Makkabi Berlin -:-
15:001.FC Frankfurt - Tasmania Berlin -:-
15:00Rostocker FC - Dynamo Schwerin -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

15:00Auerbach - Nordhausen -:-
15:00Blau-Weiss Zorbau - Einheit Wernigerode -:-
15:00Freital - Eilenburg -:-
15:00Grimma - Krieschow -:-
15:00Ludwigsfelder - Oberlausitz -:-
15:00Plauen - Halle -:-
15:00Sandersdorf - Einheit Rudolstadt -:-
15:00SV 1890 Westerhausen - An der Fahner Hohe -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Kilia Kiel - SC Weiche-08 II -:-
15:00Pansdorf - Oldenburger -:-
16:30Todesfelde - Neumunster -:-
17:00Frisia Risum-Lindholm - Bordesholm -:-
18:00Inter Turkspor Kiel - Dornbreite Lubeck -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

16:00Curslack-Neuengamme - Wandsbeker Concordia -:-
16:30Altona - Eimsbutteler -:-

GERMANIA: Oberliga Bremen

14:00BTS Neustadt - OSC Bremerhaven -:-
15:00Aumund-Vegesack - Bremen III -:-
15:00Brinkumer - Schwachhausen -:-
16:00Woltmershausen - Hemelingen -:-
17:00Surheide - Blumenthaler -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

16:00Paderborn II - Clarholz -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen

16:00Hadamar - Neuhof -:-
16:00SV Steinbach - Weidenhausen -:-
16:00Unter-Flockenbach - Stadtallendorf -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Koblenz - SG 2000 Mulheim-Karlich -:-
16:00Arminia Ludwigshafen - Pirmasens -:-
16:00Pfeddersheim - Schott Mainz -:-
16:30Gonsenheim - Waldalgesheim -:-
16:30Morlautern - Jagersburg -:-
19:00Kirchberg - Eisbachtal -:-

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Goppinger SV - Reutlingen -:-
15:00Ravensburg - Bietigheim-Bissingen -:-
15:00SU Neckarsulm - Freiburger -:-
16:30Hollenbach - FC Holzhausen -:-
16:30Oberachern - Backnang -:-
16:30Offenburger FV - Stuttgarter Kickers -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

12:00Hannover U19 - Rostock U19 -:-
12:00Hertha U19 - Zehlendorf U19 -:-
12:00St. Pauli U19 - Cottbus U19 -:-
13:00Wolfsburg U19 - Magdeburg U19 -:-
14:00RB Leipzig U19 - Berliner AK 07 U19 -:-
14:00Werder Bremen U19 - Hamburger SV U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud

12:00Bayern U19 - Hoffenheim U19 -:-
12:00Mainz U19 - Frankfurt U19 -:-
13:00Heidenheim U19 - Reutlingen U19 -:-
14:00Augsburg U19 - Stuttgart U19 -:-
14:00Freiburg U19 - Walldorf U19 -:-
15:00Darmstadt U19 - Nurnberg U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

12:00Leverkusen U19 - Bochum U19 -:-
14:00Dortmund U19 - Bonner U19 -:-
14:00Hilden U19 - Dusseldorf U19 -:-

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

14:01Koln F - Potsdam F -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga Women

15:00Frankfurt II F - Ingolstadt F -:-

GHANA: Premier League

18:00AmânatHearts Of Oak - Bibiani Gold Stars -:-

GIBRALTAR: National League

17:00Mons Calpe - Lynx -:-
19:30Lincoln - Manchester 62 -:-

GRECIA: Super League

19:30Lamia - Levadiakos -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

00:00Municipal - Deportivo Achuapa -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:15Marathon - Honduras Progreso -:-

INDONESIA: Liga 1

11:30Borneo - Madura United -:-
12:00Dewa United - RANS Nusantara -:-
16:00Arema - Persebaya -:-

INDONESIA: Liga 2 - Prima rundă

09:15Persewar Waropen - Persipura -:-
10:15Persipal BU - Putra Delta -:-
10:15Sulut Utd - PSBS Biak Numfor -:-
11:15Gresik - PSIM Yogyakarta -:-
11:15Nusantara - PSCS Cilacap -:-
11:15Persekat - Bekasi City -:-
11:15Persipa Pati - Persikab -:-
11:30PSPS Riau - Karo United -:-
12:30Persiraja Aceh - Perserang Serang -:-
14:15PSKC Cimahi - Sriwijaya -:-
14:30Persijap Jepara - Persela -:-

INSULELE FEROE: 1. Deild

17:00Fuglafjordur - 07 Vestur Sorvagur 2 -:-
17:00Vikingur 2 - TB Tvoroyri -:-
19:00Runavik 2 - Klaksvik 2 -:-
19:00Undri - HB Torshavn 2 -:-
21:00B36 Torshavn 2 - Sandur -:-

IORDANIA: Premier League

18:00Al Wehdat - Al Salt -:-
20:30Al-Faisaly Amman - Al Hussein -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

17:30Aluminium Arak - Malavan -:-
17:30Nassaji Mazandaran - Naft M.I.S -:-
18:00Gol Gohar - Esteghlal F.C. -:-
18:30Foolad - Mes Kerman -:-
18:30Zob Ahan - Peykan -:-

IRLANDA: Premier Division

21:45Sligo Rovers - Shamrock Rovers -:-

IRLANDA: National League Women

16:00Galway WFC F - Dublin Waves F -:-
16:00Shelbourne F - Cork City F -:-
18:50Athlone WFC F - Wexford F -:-
19:00Peamount F - Bohemians WFC F -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00Cliftonville - Newry City -:-
17:00C. Rangers - Crusaders -:-
17:00Dungannon - Linfield -:-
19:30Larne - Coleraine -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

17:00Annagh - H&W Welders -:-
17:00Ards - Dergview -:-
17:00Ballyclare - Warrenpoint -:-
17:00Dundela - Newington -:-
17:00Knockbreda - Ballinamallard -:-
17:00Loughgall - Institute -:-

ISLANDA: Cupa

19:00Hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik -:-

ISLANDA: Urvalsdeild Women

17:00Breidablik F - Throttur F -:-
17:00IBV Vestmannaeyjar F - Afturelding F -:-
17:00KR Reykjavik F - Thor/KA F -:-
17:00Stjarnan F - Keflavik F -:-
17:00Valur F - Selfoss F -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

18:00Kiryat Shmona - H. Haifa -:-
19:15Ashdod - Hapoel Hadera -:-
20:00Netanya - H. Beer Sheva -:-
20:30M. Haifa - M. Tel Aviv -:-

ISRAEL: Liga Alef North

21:15Hapoel Qalansawe - Maccabi Nujeidat Ahmad -:-

ISRAEL: Liga Alef South

21:15M. Ironi Ashdod - M. Herzliya -:-

ITALIA: Serie B

15:00Bari - Brescia -:-
15:00Cagliari - Venezia -:-
15:00Cittadella - Ternana -:-
15:00Modena - Reggina -:-
15:00Palermo - Sudtirol -:-
15:00Parma - Frosinone -:-
15:00Spal - Genoa -:-
17:15Perugia - Pisa -:-

ITALIA: Serie C - Group A

15:30AlbinoLeffe - Lecco -:-

ITALIA: Serie C - Group B

15:30Torres - Vis Pesaro -:-
18:30Pontedera - Siena -:-

ITALIA: Serie C - Group C

15:30ACR Messina - Calcio Giugliano -:-
18:30Audace Cerignola - Gelbison -:-
18:30Avellino - Potenza -:-
18:30Crotone - Juve Stabia -:-
18:30Pescara - Monterosi -:-
18:30Picerno - Monopoli -:-
18:30Taranto - Foggia -:-
18:30Turris - Catanzaro -:-
18:30Virtus Francavilla - Fidelis Andria -:-
18:30Viterbese - Latina -:-

ITALIA: Primavera 1

12:00Cagliari U19 - Napoli U19 -:-
12:00Inter U19 - Atalanta U19 -:-
14:00Torino U19 - Juventus U19 -:-
16:00Cesena U19 - Sassuolo U19 -:-
16:00Sampdoria U19 - Frosinone U19 -:-

ITALIA: Primavera 2

12:00Entella U19 - Cosenza U19 -:-
12:00Reggina U19 - Perugia U19 -:-
15:00Genoa U19 - Cittadella U19 -:-
15:00Monopoli U19 - Spezia U19 -:-
16:00Ascoli U19 - Crotone U19 -:-
16:00Brescia U19 - Cremonese U19 -:-
16:00Como U19 - Spal U19 -:-
16:00Imolese U19 - Pescara U19 -:-
16:00Monza U19 - Vicenza U19 -:-
16:00Parma U19 - AlbinoLeffe U19 -:-
16:00Pordenone U19 - Padova U19 -:-
16:00Reggiana U19 - Alessandria U19 -:-
16:00Salernitana U19 - Lazio U19 -:-
16:00Ternana U19 - Pisa U19 -:-
16:00Venezia U19 - FeralpiSalo U19 -:-
16:00Viterbese U19 - Benevento U19 -:-

ITALIA: Serie A Women

13:30Fiorentina F - Sassuolo F -:-
15:30AC Milan F - Sampdoria F -:-

JAPONIA: J1 League

08:00Avispa Fukuoka - Kobe -:-
08:00C-Osaka - Shonan -:-
09:00Hiroshima - Urawa -:-
09:00Kashima - Tokyo -:-
09:00Sagan Tosu - Kyoto -:-
10:00G-Osaka - Kashiwa -:-
10:00Nagoya - Yokohama M. -:-
10:00Sapporo - Kawasaki -:-

JAPONIA: J2 League

08:00Kofu - Tochigi -:-
08:00Kusatsu - Omiya Ardija -:-
08:00Yamagata - Albirex Niigata -:-
10:00Tokushima - Machida -:-
12:30Ryukyu - Yokohama FC -:-
13:00Oita - V-Varen Nagasaki -:-

JAPONIA: J3 League

08:00Fujieda MYFC - YSCC -:-
13:00Kagoshima Utd - Nagano -:-

JAPONIA: Nadeshiko League Women

07:00FC Takatsuki Speranza F - Nittaidai F -:-
07:00Orca Kamogawa F - C-Osaka F -:-

JAPONIA: WE League Cup Women - Play-off

10:00Urawa F - Beleza F -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

14:00Kaspij Aktau - Aksu -:-
15:00Ordabasy - Atyrau -:-
17:00Taraz - Maqtaaral -:-

KENYA: Premier League

13:00AmânatTalanta FC - Nairobi City -:-
15:00AmânatAPS Bomet - Nzoia Sugar -:-
15:00AmânatBidco United - Nzoia Sugar -:-
15:00AmânatBidco United - Leopards -:-
15:00AmânatGor Mahia - Ulinzi Stars -:-
15:00AmânatGor Mahia - Posta Rangers -:-
15:00AmânatKakamega Homeboyz - Police FC -:-
15:00AmânatKCB - Kariobangi Sharks -:-
15:00AmânatKCB - Fortune Sacco -:-
15:00AmânatTalanta FC - Fortune Sacco -:-
15:00AmânatUlinzi Stars - Sofapaka -:-
15:15AmânatTusker - Bandari -:-

KOSOVO: Superliga

14:00Dukagjini - Ferizaj -:-
16:00Drita - Drenica -:-
16:00FC Ballkani - Gjilani -:-
16:00KF Llapi - Malisheva -:-
18:00AmânatDrenica - FC Ballkani -:-
18:00AmânatDukagjini - Drita -:-
18:00AmânatMalisheva - Gjilani -:-
18:00AmânatPrishtina - Ferizaj -:-
18:00AmânatTrepca 89 - KF Llapi -:-

KUVEIT: Premier League

18:00Al Tadamon - Al Sahel -:-
20:20Al Arabi - Al Jahra -:-

LESOTHO: Premier League

16:00CCX - Bantu -:-
16:00Galaxy - Linare -:-
16:00LCS - Lijabatho -:-
16:00Lifofane - Mazenod -:-
16:00LMPS - Liphakoe -:-
16:00Manonyane - Machokha -:-
16:00Matlama - Lioli -:-
16:00Naughty Boys - Defence Force -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

13:00Tukums 2000 - Auda -:-
15:00RFS - Metta/LU -:-
16:00FK Liepaja - Spartaks -:-

LETONIA: 1. Liga

13:00Grobina - Dinamo Riga -:-
14:00Riga FC 2 - Salaspils FK -:-
16:00Valmiera 2 - AFA Olaine -:-
18:00Rezekne - FK Smiltene -:-

LIBAN: Premier League

15:30Tripoli - Al Hikma -:-
16:30Nejmeh SC - Al Sahel -:-

LIBERIA: LFA First Division

18:30Freeport - BEA Mountain -:-

LITUANIA: A Lyga

15:00Jonava - Dziugas Telsiai -:-
17:00Hegelmann - Siauliai FA -:-

LITUANIA: I Lyga

14:00Ekranas - Neptunas -:-
15:00Garliava - Babrungas -:-

LITUANIA: Cupa

17:00Zalgiris - Kauno Zalgiris -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

19:00Costa Rica U17 - Nicaragua U17 -:-
23:30Sfântul Vincent și Grenadines - Grenada -:-

LUXEMBURG: Luxembourg Cup

17:00Bastendorf - Racing Luxembourg -:-
19:00Cebra - Jeunesse Junglinster -:-
20:00Steinfort - Mondercange -:-

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

15:00Makedonija GP - Struga -:-
16:00Bregalnica - Rabotnicki -:-

MACEDONIA DE NORD: 2. MFL

16:00Arsimi - Borec -:-
16:00Belasica - Besa 1976 -:-
16:00Pelister - Voska Sport -:-
16:00Sloga Vinica - KF Gostivar -:-
16:00Teteks - Sasa -:-
16:00Vardar - Lok. Skopje -:-

MALAEZIA: Super League

15:15Johor DT - Negeri Sembilan -:-
15:15Sarawak Utd. - Sri Pahang -:-
16:00Kedah - Petaling Jaya CFC -:-
16:00Selangor - Melaka United -:-
16:00Terengganu - Sabah -:-

MALAWI: Super League

15:30AmânatBlue Eagles - MAFCO -:-
15:30AmânatEkwendeni Hammers - Kamuzu Barracks -:-
15:30AmânatMighty Tigers - Big Bullets -:-
15:30Mighty Wanderers - MAFCO -:-
15:30AmânatMighty Wanderers - Moyale Barracks -:-
15:30Moyale Barracks - Rumphi United -:-
15:30Silver Strikers - Blue Eagles -:-

MALTA: Premier League

16:00Hamrun - Floriana -:-
16:00Mosta FC - Sirens -:-
18:15Santa Lucia - Gudja -:-
18:15Zebbug - Marsaxlokk -:-

MAROC: Botola Pro

20:15Safi - Tanger -:-
22:30Jeunesse Sportive Soualem - Khouribga -:-

MAROC: Botola 2

19:00Jeunesse - Ittifaq Marrakech -:-
19:00Khemisset - Renaissance Zemamra -:-
19:00Raja Beni Mellal - Dcheira -:-

MEXIC: Liga MX - Apertura

03:00Puebla - Club America -:-
05:00Juarez - U.N.A.M. -:-

MEXIC: Liga Premier Serie A - Apertura

18:00Correcaminos 2 - Uruapan -:-
19:00Leones Negros 2 - Tritones Vallarta -:-
00:00Canamy - Real de Arteaga -:-
00:00Halcones de Zapopan - UA Zacatecas -:-

MEXIC: Liga Premier Serie B - Apertura

20:00Chilpancingo - Tho Mayas -:-
00:00Atl. Angelopolis - Calor De San Pedro -:-
00:00Huracanes Izcalli - Canoneros Marina -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

17:00Atlas U20 - Necaxa U20 -:-
17:00Atl. San Luis U20 - Tigres U20 -:-
17:00Cruz Azul U20 - Guadalajara U20 -:-
17:00Monterrey U20 - Pachuca U20 -:-

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

01:05Queretaro F - Cruz Azul F -:-
03:00Tijuana F - Toluca F -:-
05:00Tigres F - Monterrey F -:-
20:00U.N.A.M. F - Leon F -:-

MOLDOVA: Super Liga

15:00Zimbru - Dinamo-Auto -:-
18:00Milsami - Balti -:-

MONGOLIA: Premier League

11:00Khovd - Ulaanbaatar City -:-
14:00BCH Lions - Khoromkhon -:-

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

16:00Rudar - Jezero -:-
16:00Sutjeska - Jedinstvo -:-
17:00Decic - Mornar -:-
17:00OFK Petrovac - Arsenal Tivat -:-

MYANMAR: National League

12:00Yadanarbon - Shan Utd -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:00Ferretti - Managua FC -:-
00:00Matagalpa - Juventus Managua -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

19:00Ferretti U20 - Managua FC U20 -:-
21:00Matagalpa U20 - Juventus Managua U20 -:-

NORVEGIA: Eliteserien

17:00Tromsø - Molde -:-
19:00Lilleström - Bodo/Glimt -:-
19:00Vålerenga - Strömsgodset -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

14:00Ullern - V. Haugesund -:-
15:00Notodden - Egersund -:-
15:00Orn - Sotra -:-
16:00Moss - Staal Jorpeland -:-
16:00AnulatStrømmen - Oygarden -:-
17:00Arendal - Halden -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

15:00Kjelsås - Levanger -:-
17:00Baerum Sportsklubb - Frigg -:-
18:00SK Gjovik-Lyn - Alta -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

14:00Ready - Fyllingsdalen -:-
14:30OS - Lokomotiv Oslo -:-
15:00Nordstrand - Grei -:-
18:00Kjelsås 2 - Froya -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

15:00Lillehammer - Volda TI -:-
16:30Forde - Spjelkavik -:-
17:00Aalesund 2 - Honefoss -:-
17:00Elverum - Toten -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

15:00Bjarg - Sola -:-
15:00Brodd - Stord -:-
15:30Vidar - Fana -:-
16:00Brann 2 - Viking 2 -:-
16:00Bremnes - Akra -:-
17:00Djerv 1919 - Lysekloster -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

15:00Fram - Follo -:-
15:00Pors - Jeloy -:-
15:00Randesund - Halsen -:-
15:00Vindbjart - Uradd -:-
16:00Fredrikstad 2 - Mandalskameratene -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

15:00Nardo - Kolstad -:-
15:00Steinkjer - Melhus -:-
15:00Tiller - Trygg/Lade -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

15:00Senja - Floya -:-
16:00Lørenskog - Gjellerasen -:-

NORVEGIA: Division 1 Women - Al doilea tur

17:00Medkila F - Kil/Hemne F -:-

NOUA ZEELANDĂ: National League - Grupă campionat

03:00Cashmere Technical - Miramar -:-
04:00Napier City - Wellington 2 -:-
05:00Wellington Olympic - Auckland City -:-

NOUA ZEELANDĂ: National League Women

05:00Auckland United F - Western Springs F -:-

OLANDA: Eredivisie

17:30Cambuur - PSV -:-
19:45Groningen - Alkmaar -:-
21:00Ajax - G.A. Eagles -:-
22:00Twente - Vitesse -:-

OLANDA: Tweede Divisie

15:30Hardenberg - Rijnsburgse Boys -:-
15:30Lisse - Oostzaan -:-
15:30Noordwijk - Excelsior Maassluis -:-
16:00Jong Volendam - Scheveningen -:-
16:00Kozakken Boys - AFC -:-
16:00Spakenburg - Quick Boys -:-
16:30HFC - IJsselmeervogels -:-
16:30Katwijk - TEC -:-
18:00Jong Sparta Rotterdam - De Treffers -:-

OLANDA: Derde Divisie

15:30Barendrecht - ACV Assen -:-
15:30Excelsior 31 - ASWH -:-
15:30GVVV - VV DOVO -:-
15:30Hoek - VVOG -:-
15:30Rijnvogels - Harkemase Boys -:-
15:30SteDoCo - Sportlust -:-
16:00DVS '33 Ermelo - RKAV Volendam -:-
16:00Sparta Nijkerk - Ter Leede -:-
16:00Urk - Staphorst -:-

OLANDA: Divisie 1 U21 - Fall Season

16:00Zwolle U21 - Graafschap U21 -:-
16:15FC Emmen U21 - Den Haag U21 -:-
16:30Willem II U21 - Groningen U21 -:-
17:00Almere U21 - Feyenoord U21 -:-

OLANDA: Divisie 1 U18 - Fall Season

13:00Feyenoord U18 - Graafschap U18 -:-
15:30Ajax U18 - Zwolle U18 -:-
16:00Den Haag U18 - Alkmaar U18 -:-
16:15FC Twente/Heracles U18 - PSV U18 -:-

PALESTINA: West Bank League

16:00Shabab Al-Dhahiriya - Ahli Al-Khalil -:-
16:00Wadi Al-Nes - Islami Kalkelea -:-
19:00Shabab Alsamu - Jabal Al Mukaber -:-

PANAMA: LPF - Clasura

04:00San Francisco - Independiente -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

01:30Sol De America - Cerro Porteno -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30Cajamarca - Cesar Vallejo -:-
03:00Carlos Mannucci - Ayacucho -:-

POLONIA: Ekstraklasa

16:00Gornik Z. - Zaglebie -:-
18:30Lech - Legia -:-
21:30Pogon Szczecin - Lechia -:-

POLONIA: Division 1

16:00Skra - Katowice -:-
18:30S. Rzeszow - R. Rzeszow -:-
21:00Leczna - Tychy -:-

POLONIA: Division 2

14:00Slask 2 - Pruszkow -:-
15:30Elblag - Kotwica Kolobrzeg -:-
16:00Pogon Siedlce - Wisla Pulawy -:-
16:00Stomil Olsztyn - Lech 2 -:-
18:00Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg -:-
19:00Polkowice - Stezyca -:-

POLONIA: III Liga - Group I

13:00Legia II - Warta Sieradz -:-
15:00Bron Radom - Concordia Elblag -:-
16:00Blonianka Blonie - Grodzisk M. -:-
16:00Ostroda - Skierniewice -:-
16:00Swit - Zambrow -:-
17:00Mlawa - Pilica Bialobrzegi -:-
17:00T. Mazowiecki - Legionowo -:-
17:00Ursus Warszawa - LKS Lodz II -:-

POLONIA: III Liga - Group II

13:00Gedania Gdansk - B. Gdynia -:-
14:00Blekitni Stargard - Unia Janikowo -:-
14:00Kleczew - Vineta W. -:-
15:00Solec Kujawski - Jarocin -:-
15:00Sroda - Pogon Szczecin II -:-
16:00Stolem Gniewino - Unia Swarzedz -:-
17:00Ol. Grudziadz - Starogard Gdanski -:-

POLONIA: III Liga - Group III

13:00Rakow 2 - Carina Gubin -:-
15:30Chrobry Glogow 2 - Goczalkowice Zdroj -:-
16:00Brzeg - Odra W. -:-
16:00Nysa - Sleza Wroclaw -:-
16:00Z. Gora - Polonia B. -:-
16:30Stilon Gorzow - Legnica 2 -:-
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Warta Gorzow -:-
17:00Kluczbork - Bielsko-Biala -:-

POLONIA: III Liga - Group IV

14:00Unia Tarnow - Wisloka Debica -:-
15:00Lublinianka - Czarni Polaniec -:-
16:00Chelmianka Chelm - KS Wieczysta Krakow -:-
16:00Orleta Radzyn - LKS Lagow -:-

POLONIA: Central Youth League

12:00Wisla U19 - Arka U19 -:-
13:00Korona U19 - Lech U19 -:-
13:00Pogon Szczecin U19 - Rakow Czestochowa U19 -:-
13:00Zaglebie U19 - Cracovia U19 -:-
14:30Jagiellonia U19 - Polonia W. U19 -:-
15:00Legia U19 - Slask W. U19 -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

23:15FC Porto - Braga -:-
17:30Vizela - Portimonense -:-
20:00Chaves - Estoril -:-
22:30Guimaraes - Benfica -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

13:00SB Castelo Branco - Farense -:-
16:00Varzim - Feirense -:-
17:001º de Maio Funchal - Serpa -:-
17:00Agueda - Pevidem -:-
17:00GD Joane - BSAD -:-
17:00Lajense - Moreirense -:-
17:00Leiria - CDC Montalegre -:-
17:00Oliveira Hospital - Estrela -:-
17:00Sanjoanense - Os Marialvas -:-
17:00Vasco da Gama - Leixoes -:-
18:00Arronches Benfica - SC Vianense -:-
18:45Os Belenenses - Torreense -:-

QATAR: QSL Cup

19:15Al Ahli Doha - Qatar SC -:-
19:15Al-Wakra - Al Sailiya -:-
19:15Umm-Salal - Al-Sadd -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

17:00Bohemians - Plzen -:-
17:00Mlada Boleslav - Sigma Olomouc -:-
17:00Ostrava - Ceske Budejovice -:-
20:00Sparta Praga - Hradec Kralove -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

11:15Trinec - Chrudim -:-
17:00Lisen - Karvina -:-
17:00Prostejov - Sparta Praga B -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15Motorlet Prague - Dukla Praga B -:-
11:15Zbuzany - Povltavska FA -:-
11:30Ceske Budejovice B - Plzen B -:-
11:30Kraluv Dvur - Domazlice -:-
15:30Prestice - Vltavin -:-
17:00Karlovy Vary - Admira Prague -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Benesov - Prepere -:-
17:00Banik Most - Sous - Zivanice -:-
17:00Velvary - Usti n. L. -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

16:00Blansko - Unicov -:-
16:00Frydlant n. O. - SK Hranice -:-
16:00Hodonin - Vrchovina -:-
16:00Rosice - Kvitkovice -:-
16:00Uhersky Brod - Slovacko B -:-
16:00Vitkovice - Zlin B -:-
16:30Kromeriz - Velke Mezirici -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division A

11:15Marianske Lazne - Pribram B -:-
11:15Petrin Plzen - Tochovice -:-
11:30FK Komarov - Sokol Lom -:-
17:00Doubravka - Aritma Prague -:-
17:00Horovice - Cesky Krumlov -:-
17:00Katovice - Klatovy -:-
17:00Sobeslav - Horni Briza -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division B

11:15Ceska Lipa - Kladno -:-
11:15Libis - Admira Prague B -:-
11:30Kosmonosy - Louny -:-
17:00Cesky Brod - Ujezd Prague -:-
17:00Hvezda Cheb - Steti -:-
17:00Slany - Neratovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:15Brandys n. Labem - Letohrad -:-
11:30Velke Hamry - Benatky -:-
17:00Nachod - Usti nad Orlici -:-
17:00Trutnov - Caslav -:-
17:00Vysoke Myto - Novy Bydzov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division D

11:15Bohunice - Zdirec n. D. -:-
11:15Breclav - Sperice -:-
16:00Havlickuv Brod - Zdar na Sazavou -:-
16:00Humpolec - Start Brno -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division E

16:00Batov - Holesov -:-
16:00Bzenec - Vsetin -:-
16:00Nove Sady - Sumperk -:-
16:00Prerov - Sternberk -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division F

11:15Opava B - Karvina B -:-
16:00Bridlicna - Krnov -:-
16:00Hlubina - Frenstat p. R. -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

11:15TJ Osek - FC Semice -:-
11:30Rudolfov - Drazice -:-
17:00Prachatice - Trhove Sviny -:-
17:00Tyn nad Vltavou - Jankov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

16:30Bosonohy - Rousinov -:-
16:30Lednice - Lisen B -:-
16:30Moravska Slavia - Boskovice -:-
16:30Ratiskovice - Kurim -:-
16:30SK Krumvir - Mutenice -:-
16:30Sparta Brno - Bystrc -:-

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

11:15Loko K. Vary - Lomnice -:-
17:00Chodov - KV Dvory -:-
17:00Citice - Ostrov -:-
17:00Hroznetin - Vintirov -:-
17:00Kralovske Porici - Nova Role -:-

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

11:15Vysoka n. Labem - Cerveny Kostelec -:-
17:00Libcany - Rychnov n. Kneznou -:-
17:00Trebes - Kostelec n. O. -:-

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

11:30Frydlant - Lomnice nad Popelkou -:-
13:45Zelezny Brod - Rovensko p. Tr. -:-
17:00Mimon - Hradek nad Nisou -:-
17:00Novy Bor - Studenec -:-
17:00Straz p. Ralskem - Sedmihorky -:-
17:00Visnova - Velke Hamry B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

16:00Brusperk - Orlova -:-
16:00Dolni Benesov - Cesky Tesin -:-
16:00Dolni Datyne - Petrvald na Morave -:-
16:00Hermanice - Haj ve Slezsku -:-
16:00Vratimov - Moravan Oldrisov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

11:00Lutin - Konice -:-
16:00Rapotin - Litovel -:-

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

16:00Holice - Lanskroun -:-
16:00Libisany - Hermanuv Mestec -:-
16:00Litomysl - Horni Redice -:-
16:00Moravska Trebova - Lazne Bohdanec -:-
16:00Prelouc - Chocen -:-
16:00Tremosnice - Vysoke Myto B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

11:30Holysov - Sokol Lhota -:-
14:00Petrin Plzen B - Rapid Plzen -:-
17:00Chotikov - Nyrsko -:-
17:00Myto - Stribro -:-
17:00Nepomuk - Tachov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

11:15Branik - Zizkov B -:-
11:15Olympia Radotin - Podoli Praha -:-
11:30Dukla JM - Tempo Prague -:-
11:30Hostivar - Kolovraty -:-
11:30Kralovice - CAFC -:-
11:30Predni Kopanina - Vysehrad -:-
11:30Spoje Prague - Motorlet Prague B -:-
11:30Zlicin - Uhrineves -:-

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

11:15Kutna Hora - Sokolec -:-
11:30Horky nad Jizerou - Hrebec -:-
11:30Spartak Pribram - Poricany -:-
17:00Dobris - Pruhonice -:-
17:00Nespeky - Union Beroun -:-
17:00Tuchlovice - Velim -:-

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

11:15Nestemice - Kadan -:-
11:15Srbice - Banik Most - Sous B -:-
11:30Litomericko - Modlany -:-
15:00Cernovice - Horni Jiretin -:-
17:00Brna - Krupka -:-
17:00FK Jilove - Oldrichov -:-
17:00Perstejn - Zatec -:-

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

16:00Chotebor - Slavoj Polna -:-
16:00Dukovany - Namest n. Oslavou -:-
16:00Okrisky - Velke Mezirici B -:-
16:00Pelhrimov - Zirovnice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

11:15Luhacovice - Bystrice pod Hostynem -:-
16:00Kvasice - Borsice -:-
16:00Morkovice - Nedasov -:-
16:00Slusovice - Nevsova -:-

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

11:00Ostrava U19 - Karvina U19 -:-
12:00Hradec Kralove U19 - Sparta Praga U19 -:-
12:00Jihlava U19 - Zlin U19 -:-
12:00Mlada Boleslav U19 - Plzen U19 -:-
12:00Pardubice U19 - Pribram U19 -:-
12:00Slovacko U19 - Brno U19 -:-
14:00Sigma Olomouc U19 - Slavia Praga U19 -:-
14:45Ceske Budejovice U19 - Dukla Praga U19 -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women

11:30Plzen F - Dukla Praga F -:-
14:00Liberec F - Lok. Brno F -:-
14:00Ostrava F - Slavia Praga F -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1

15:00Brodoc - Viitorul Darabani -:-
15:00Bucovina Radauti - Somuz Falticeni -:-
15:00Foresta Suceava - CSM Bacau -:-
15:00Stiinta Miroslava - Ceahlăul P. Neamț -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2

15:00CSM Focșani - Vointa Limpezis -:-
15:00Dinamo Bacau - CSM Ramnicu Sarat -:-
15:00Metalul Buzau - Dacia Unirea Brăila -:-
15:00Viitorul Ianca - Sporting Liesti -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3

15:00Agricola Borcea - Dunărea Călărași -:-
15:00FC Voluntari 2 - F. Constanta 2 -:-
15:00Gloria Baneasa - CS Afumaţi -:-
15:00Recolta Gh. Doja - Gloria Albesti -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4

15:00Popesti Leordeni - Campulung -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5

15:00CSO Plopeni - CS Blejoi -:-
15:00Kids Tampa Brasov - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-
15:00Olimpic Zarnesti - SR Brasov -:-
15:00Paulesti - Cetate Rasnov -:-
15:00Targu Secuiesc - Odorheiu Secuiesc -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6

15:00Calimanesti - Flacara Horezu -:-
15:00Sporting Rosiori - Minerul Costesti -:-
15:00Viitorul Daesti - Vedița Colonești -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7

15:00Lupac - Jiul Petrosani -:-
15:00Retezatul Hateg - Viitorul Simian -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8

15:00CSM Reșița - Bisnov -:-
15:00Progresul Pecica - Ineu -:-
15:00Teuz Cermei - Ghiroda & Giarmata Vii -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9

15:00Corvinul Hunedoara - Unirea Ungheni -:-
15:00Ocna Mures - Sanatatea Cluj -:-
15:00Viitorul Cluj - ACS Targu Mures 1898 -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10

15:00FC Bihor - Gloria 2018 Bistrita -:-
15:00Sighetu Marmatiei - CSM Satu Mare -:-
15:00Victoria Carei - Minerul Ocna Dej -:-
15:00Zalău - CFR Cluj II -:-

RUSIA: Premier League

14:00Orenburg - Sochi -:-
16:30Khimki - TSKA Moscova -:-
19:00Lok. Moscova - Ural -:-

RUSIA: FNL

11:45Ufa - Baltika -:-
13:00Yenisey - Dynamo Makhachkala -:-
14:00Veles Moscow - Volgar-Astrakhan -:-
15:00Ulyanovsk - SKA Khabarovsk -:-
16:00Kamaz - Rodina Moscow -:-
16:00Kazan - Arsenal Tula -:-
18:00Kuban - Krasnodar 2 -:-
18:00Neftekhimik - Akron Togliatti -:-
19:00Alania Vladikavkaz - Yaroslavl -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 1

15:00Dynamo Stavropol - Biolog -:-
15:00Legion Dynamo - Alania 2 -:-
15:00SKA Rostov - R. Volgograd -:-
16:00Maykop - Mashuk -:-
17:00Chernomorets Novorossijsk - Kholding -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 2

14:00Luki-Energiya - Rodina Moscow U21 -:-
16:00Chertanovo M. - Tver -:-
16:00Vladimir - Tekstilshtik -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 3

13:00Kursk - Sakhalinets -:-

RUSIA: FNL 2 - Group 4

14:00Zenit-Izhevsk - Khimik Avgust -:-
17:00Tyumen - Ural 2 -:-

RUSIA: Supreme Division Women - Grupă campionat

13:00TSKA Moscova F - FK Rostov F -:-

RWANDA: Premier League

16:00Bugesera FC - Etincelles -:-
16:00Kiyovu - Sunrise -:-
16:00Marines - Rayon Sport -:-
16:00Mukura Victory Sports - Gorilla -:-
16:00Police - Gasogi United -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00Domagnano - Fiorentino -:-
16:00La Fiorita - Cosmos -:-
16:00Virtus - Libertas -:-

SCOŢIA: Premiership

14:30Hearts - Rangers -:-
17:00Aberdeen - Kilmarnock -:-
17:00Celtic - Motherwell -:-
17:00Dundee Utd - St. Johnstone -:-
17:00Ross County - Hibernian -:-
17:00St. Mirren - Livingston -:-

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Ayr - Inverness -:-
17:00Cove Rangers - Arbroath -:-
17:00Hamilton - Dundee FC -:-
17:00Partick Thistle - Morton -:-
17:00Queen's Park - Raith -:-

SCOŢIA: League One

17:00Dunfermline - Peterhead -:-
17:00Falkirk - Clyde -:-
17:00Kelty Hearts - Airdrieonians -:-
17:00Montrose - FC Edinburgh -:-
17:00Queen of South - Alloa -:-

SCOŢIA: League Two

17:00Bonnyrigg Rose - Stenhousemuir -:-
17:00East Fife - Stirling -:-
17:00Elgin - Annan -:-
17:00Forfar - Dumbarton -:-
17:00Stranraer - Albion Rovers -:-

SCOŢIA: Highland League

17:00AmânatBrora Rangers - Lossiemouth -:-
17:00Buckie Thistle - Turriff Utd -:-
17:00Deveronvale - Keith -:-
17:00AmânatFormartine Utd - Banks O' Dee -:-
17:00Forres Mechanics - Rothes -:-
17:00Huntly - Strathspey Thistle -:-
17:00Inverurie Loco Works - Brechin -:-
17:00AmânatKeith - Fraserburgh -:-
17:00Nairn County - Wick Academy -:-

SCOŢIA: Lowland League

17:00Berwick - Bo'ness United -:-
17:00Caledonian Braves - East Kilbride -:-
17:00Cowdenbeath - East Stirlingshire -:-
17:00Cumbernauld Colts - Stirling University -:-
17:00Edinburgh University - Broomhill -:-
17:00Gala Fairydean - Celtic B -:-
17:00Gretna 2008 - Tranent Juniors -:-
17:00Hearts 2 - Rangers B -:-
17:00Spartans - Dalbeattie Star -:-

SERBIA: Super Liga

16:00TSC Backa Topola - Radnik -:-
18:00Javor - FK Vozdovac -:-
20:00Napredak - Kolubara -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

11:00Sindjelic Beograd - Teleoptik -:-
16:30BSK Borca - Brodarac -:-
16:30Buducnost Dobanovci - Zemun -:-
16:30OFK Beograd - Prva Iskra Baric -:-
16:30Studentski Grad - Torlak -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

16:30Becej - 1. Maj Ruma -:-
16:30Hajduk 1912 - Radnicki 1912 -:-
16:30Omladinac NB - Jedinstvo SP -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

16:00Jagodina - Timocanin -:-
16:00Paracin - Dunav Prahovo -:-
16:00Radnicki Svilajnac - Pcinja -:-
16:00Timok - SFS Borac -:-
16:00Toplicanin - Mesevo -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

16:00Borac 1926 - Real Podunavci -:-
16:00Buducnost Arilje - Sloga Pozega -:-
16:00Buducnost Krusik - Sloga Kraljevo -:-
16:00FAP - Tutin -:-
16:00Macva Bogatic - Smederevo -:-
16:00Mladi Radnik - Sloga 1940 -:-

SINGAPORE: Premier League

12:30Tampines - Geylang -:-
12:30Tanjong Pagar - Young Lions -:-

SIRIA: Premier League

16:00Al Jaish - Tishreen -:-

SLOVACIA: Fortuna liga

19:00Banska Bystrica - Michalovce -:-
19:00L. Mikulas - Dun. Streda -:-
19:00Zilina - Trencin -:-

SLOVACIA: 2. liga

16:00FK Humenne - Trebisov -:-
16:00Komarno - Puchov -:-
16:00Pohronie - S. Bratislava B -:-
16:00Povazska Bystrica - Raca -:-
16:00Presov - Myjava -:-
19:00Kosice - Dubnica -:-

SLOVACIA: 3. Liga - East

15:00Bardejov - Slavia TU Kosice -:-
16:00Kalinovo - Lipany -:-
16:00Namestovo - 1.FK Svidnik -:-
16:00Spisska Nova Ves - Giraltovce -:-
16:00Vranov - Filakovo -:-

SLOVACIA: 3. Liga - West

16:00FK Nove Zamky - Castkovce -:-
16:00Malzenice - Inter Bratislava -:-
16:00MSK Martin - Sered -:-
16:00Sala - AFC Nove Mesto -:-

SLOVACIA: 4. liga - Bratislava

14:30NSK 1922 Bratislava - Pezinok -:-
16:30Bernolakovo - Nova Dedinka -:-
16:30Domino - Tomasov -:-

SLOVACIA: 4. liga - West

15:30Levice - Kolarovo -:-
15:30Marcelova - Nitra -:-

SLOVENIA: Prva Liga

16:00Domzale - Mura -:-
18:30O. Ljubljana - Tabor Sezana -:-
21:15Koper - Bravo -:-

SLOVENIA: 2. SNL

16:30Bilje - Krsko -:-
16:30Dob - Ilirija -:-
16:30Fuzinar - Nafta -:-
16:30Primorje - NK Krka -:-

SLOVENIA: 3. SNL - East

16:30Drava - Ljutomer -:-
16:30Dravinja - Zavrc -:-
16:30Dravograd - Cirkulane -:-
16:30Posavje Krsko - Dobrovce -:-
16:30Race - Podvinci -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

16:30Brda - Fama Vipava -:-
16:30Ljubljana Svoboda - Sobec Lesce -:-
16:30NK Adria - Izola -:-
16:30Skofja Loka - Sava Kranj -:-
16:30Slovan Ljubljana - Ziri -:-
16:30Tolmin - Dren Vrhnika -:-

SLOVENIA: 1. SZNL Women

12:00MSM Ptuj F - ZNK Ljubljana F -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Jazeera - Badbaado -:-

SPANIA: LaLiga2

17:15Mirandes - Las Palmas -:-
17:15Racing Santander - Malaga -:-
19:30Andorra - Levante -:-
22:00Villarreal B - Burgos CF -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

18:00Merida AD - Pontevedra -:-
18:00Unionistas - Rayo Majadahonda -:-
20:00Fuenlabrada - Linares -:-
21:00Badajoz - Ferrol -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

18:00CF Intercity - Cornella -:-
19:00UD Logrones - Sabadell -:-
20:00Murcia - SD Logrones -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 1

17:30R. Oviedo B - Ourense CF -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 2

18:00Beasain - Cirbonero -:-
20:00Racing Rioja - Alaves B -:-
21:00Arnedo - AD San Juan -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 3

17:00Espanyol B - Ibiza Islas Pitiusas -:-
18:30Saguntino - Badalona Futur -:-
19:00Valencia B - Zaragoza B -:-

SPANIA: Segunda RFEF - Group 5

17:00Alcorcon B - Union Adarve -:-
18:00Leganes B - Don Benito -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 1

19:30Estradense - Dep. Fabril -:-
20:30Rapido de Bouzas - Barco -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 2

20:00Caudal Deportivo - Llanera -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 3

17:15Torina - Castro -:-
18:00Escobedo - Atletico Albericia -:-
18:00Solares - Revilla -:-
18:00UD Samano - UC Cartes -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 4

17:30Touring KE - San Ignacio -:-
18:00Anaitasuna FT - Aurrera Ondarroa -:-
18:00Aurrera de Vitoria - Pasaia -:-
18:00Urduliz - Lagun Onak -:-
18:45SD Deusto - CD Vitoria -:-
19:00Durango - Portugalete -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 6

18:00Atzeneta - Patacona -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8

17:45Ponferradina B - Palencia CF -:-
18:00Atl. Astorga - Santa Marta Tormes -:-
18:15Numancia B - La Virgen -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9

20:00Huetor Tajar - Atletico de Porcuna -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 10

19:00Bollullos - Ceuta B -:-
19:00Cartaya - Ciudad de Lucena -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11

17:30Manacor - Mercadal -:-
17:30Santanyi - Inter Manacor -:-
18:00Sant Jordi - Constancia -:-
18:30Collerense - Llosetense -:-
19:00Poblense - Andratx -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

18:30Santa Ursula - Tamaraceite -:-
19:00Arucas - Yaiza -:-
19:00Ibarra - Panaderia -:-
19:00Villa Santa Brigida - Tenerife B -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 13

19:00Bullense - CAP Ciudad de Murcia -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 15

17:00Beti Onak - Cortes -:-
17:30CD Ardoi - Valle Egues -:-
17:30Ezcabarte - Subiza -:-
17:30Huarte - Lagunak -:-
17:30Oberena - CD Cantolagua -:-
18:00Txantrea - Alesves -:-
18:45Burlades - Pamplona -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 18

19:00Ciudad Real - Quintanar -:-

SPANIA: Liga F Women

13:00Alaves F - Villarreal F -:-
13:00Betis F - Tenerife F -:-
17:00Huelva F - Valencia F -:-
19:15Barcelona F - Madrid C. F -:-

SPANIA: Primera Federacion Women

16:00Real Oviedo F - Tenerife B F -:-
17:00Vallecano F - Barcelona B F -:-

SUA: MLS

02:30Toronto FC - Inter Miami -:-
20:30New England Revolution - Atlanta Utd -:-
22:30Colorado Rapids - FC Dallas -:-
00:30Charlotte - Philadelphia Union -:-

SUA: USL Championship

05:00Las Vegas Lights - New Mexico -:-

SUA: NWSL Women

05:00San Diego Wave F - North Carolina Courage F -:-

SUEDIA: Allsvenskan

16:00Malmo FF - Hammarby -:-
18:30Degerfors - Djurgarden -:-

SUEDIA: Superettan

14:00AFC Eskilstuna - Örebro -:-
16:00Landskrona - Dalkurd -:-
16:00Orgryte - Brage -:-
16:00Östersund - Halmstad -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

14:00Orebro Syr. - Forward -:-
14:00Sollentuna - Taby -:-
17:00Hammarby TFF - Gefle -:-
17:00Haninge - Stockholm Internazionale -:-
17:00Umeå - Sandviken -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

14:00Tvaaker - Olympic -:-
14:00Vanersborgs IF - GAIS -:-
17:00Angelholm - Atvidaberg -:-
17:00Lindome - IFK Malmo -:-
17:00Ljungskile - Torn -:-
17:00Lunds - Oskarshamn -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

13:00Ytterhogdal - Storfors AIK -:-
14:00Algarna-Harnosand - Kiruna -:-
15:00Boden - Bergnasets AIK -:-
15:00Friska Viljor FC - Sund IF -:-
15:00Skelleftea - Umeå -:-
16:00IFK Lulea - Gottne IF -:-
16:00Sandvik - IFK Ostersund -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

13:30Hudiksvall - Gute -:-
15:00Skiljebo - Kungsangen -:-
16:00Forsbacka IK - IFK Stocksund -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

14:00Assyriska BK - Hoganas -:-
14:30Savedalen - Tolo -:-
14:30Ullareds IK - Hittarp -:-
15:00Husqvarna - BK Astrio -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

15:00Ariana - IFK Berga -:-
15:00IFK Hassleholm - Hogsby -:-
15:00Nosaby IF - Osterlen FF -:-
16:00Rappe GOIF - Eslov -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Enskede - United Nordic -:-
15:00Huddinge - Lidingo IFK -:-
15:00Smedby - Syrianska -:-
17:00Nykopings - IFK Eskilstuna -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

14:00Ahlafors IF - Stenungsunds -:-
15:00Karlslund - Nordvarmland -:-
15:00Kumla - Lidkoping -:-
16:00Herrestads AIF - Gauthiod -:-

SUEDIA: Elitettan Women

14:00Mallbacken F - Bromolla F -:-
15:00Bergdalens IK F - Sundsvall F -:-
16:00Lidkoping F - Jitex F -:-
16:00Norrkoping F - Vaxjo DFF F -:-
16:00Uppsala F - Alingsas FC F -:-

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

13:30Khujand - Faizkand -:-
13:30Ravshan - Regar-TadAZ -:-

TAILANDA: Thai League 1

14:00Nakhon Ratchasima FC - Khonkaen Utd. -:-
14:30Police Tero - Lamphun Warrior -:-
15:00Chiangrai - Sukhothai -:-
15:30Pathum United - Muangthong -:-

TAILANDA: Thai League 2

13:30Samut Prakan City - Phrae -:-
14:00Raj Pracha - Suphanburi -:-
14:30Chiangmai FC - Krabi -:-
15:00Udon Thani - Kasetsart -:-

TAIWAN: Mulan Football League Women

10:00Kaohsiung F - Taichung Blue F -:-
11:00Hang Yuan F - Taoyuan F -:-
11:00Hualien F - Taipei Bravo F -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Namungo - Kinondoni MC -:-

TUNISIA: Liga Profesionala 1

17:00AmânatEsperance Tunis - CS Sfaxien -:-
17:00AmânatEtoile Sahel - US Tataouine -:-
17:00AmânatStade Tunisien - Hamam-Sousse -:-

TURCIA: Super Lig

14:30Kasimpasa - Gaziantep -:-
17:00Ankaragucu - Basaksehir -:-
17:00Kayserispor - Trabzonspor -:-
20:00Adana Demirspor - Galatasaray -:-

TURCIA: 1. Lig

13:30Pendikspor - Goztepe -:-
16:00Sakaryaspor - Yeni Malatyaspor -:-
19:00Altay - Eyupspor -:-
19:00Rizespor - Bodrumspor -:-

TURCIA: 2. Lig White Group

15:30Arnavutkoy Bl. - Inegolspor -:-
15:30Nazillispor - Ankaraspor -:-
15:30Soma Spor - Tarsus -:-
19:00Afyonspor - Amedspor -:-
19:00Batman Petrolspor - Sivas Belediyespor -:-
19:00Bursaspor - Erokspor -:-
19:00Isparta 32 Spor - 24 Erzincanspor -:-
19:00Menemenspor - Duzcespor -:-
19:00Sanliurfaspor - Bayburt -:-

TURCIA: 2. Lig Red Group

15:00Ankara Demirspor - Pazarspor -:-
15:00Etimesgut - Trabzon FK -:-
15:00Kastamonuspor - Fethiyespor -:-
15:00Kirsehir Belediyespor - Usakspor -:-
15:00Serik Belediyespor - 1928 Bucaspor -:-
15:30Kocaelispor - Balikesirspor -:-
15:30Sariyer - Kirklarelispor -:-
16:00Karacabey Belediyespor - Adiyaman FK -:-
19:00Diyarbekirspor - Zonguldak -:-
19:00Iskenderunspor - Vanspor FK -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

16:30Cardiff Metropolitan - Aberystwyth -:-
16:30Connah's Q. - Haverfordwest -:-
16:30Flint - Penybont -:-
16:30Pontypridd - Caernarfon -:-

ŢARA GALILOR: Cymru South

16:30Barry - Taffs Well -:-
16:30Cambrian & Clydach - Pontardawe -:-
16:30Carmarthen - Afan Lido -:-
16:30Llantwit Major - Ynyshir Albions -:-
16:30Trefelin - Cwmbran Celtic -:-

ŢARA GALILOR: Cymru North

16:30Buckley - Guilsfield -:-
16:30Colwyn Bay - Prestatyn -:-
16:30Druids - Llanidloes -:-
16:30Gresford - Conwy Borough -:-
16:30Holyhead - Mold Alexandra -:-
16:30Holywell - Penrhyncoch -:-

UCRAINA: Premier League

13:00Inhulets - Vorskla -:-
15:00Lviv - Dnipro-1 -:-
17:00Metalist Kharkiv - Shakhtar -:-

UCRAINA: Persha Liga

12:00СК Полтава - FC Chernihiv -:-
14:00Dinaz Vyshgorod - Zhytomyr -:-
16:00Karpaty Lviv - Prykarpattya -:-

UCRAINA: Druha Liga

17:00Khust - Chaika -:-
17:00MFC Metalurh 2 - VAST Mykolaiv -:-
17:00Nyva Buzova - Kremin 2 -:-
17:00Nyva Vinnytsya - Zvyagel -:-

UCRAINA: Youth League

12:00Zorya U19 - Kryvbas 2020 U19 -:-
12:30Minaj U19 - Din. Kiev U19 -:-
14:00Ch. Odessa U19 - Oleksandriya U19 -:-

UCRAINA: Championship Women

10:00Mariupol F - Ateks F -:-
12:00Panthers FC Uman F - Dnipro-1 F -:-

UGANDA: Premier League

14:00Blacks Power - BUL -:-
16:00Kampala City - Wakiso Giants -:-
16:00Maroons - Busoga -:-
16:00UPDF - Express -:-
16:00URA SC - Onduparaka FC -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

15:30Ujpest - Kisvarda -:-
18:00Debrecen - Honved -:-
20:30Vasas - Zalaegerszeg -:-

UNGARIA: NB III - Centre

12:00Bank - MTK II -:-

UNGARIA: NB I Women

15:00DVTK F - Ujpest F -:-
16:00Puskas Academy F - Kelen F -:-
16:00Szent Mihaly F - Haladas F -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

00:00Cerro Largo - Danubio -:-
02:30Plaza Colonia - Liverpool M. -:-
18:30Montevideo City - Cerrito -:-
00:00Fenix - Nacional -:-

URUGUAY: Segunda Division - Play Off-uri promovare

21:00Miramar - Cerro CA -:-

UZBEKISTAN: Super League

16:30Bunyodkor - Navbahor Namangan -:-

VENEZUELA: Primera Division - Copa Libertadores - Play Offs

00:00Monagas - Metropolitanos -:-

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamericana - Play off-uri

00:00Caracas - La Guaira -:-
02:15Estudiantes M. - Hermanos Colmenares -:-

VIETNAM: V.League 1

13:00Thanh Hoa - Binh Dinh -:-
14:00Nam Dinh - Hong Linh Ha Tinh -:-
14:00Song Lam Nghe An - Viettel -:-
15:15Hanoi FC - Binh Duong -:-

VIETNAM: V.League 2

12:00Phu Tho - Hue -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Kansanshi - Green Eagles -:-
16:00Chambishi - Forest Rangers -:-
16:00Green Buffaloes FC - Prison Leopards -:-
16:00Kabwe - Lumwana Radiants -:-
16:00NAPSA Stars - FC Muza -:-
16:00Nchanga Rangers - Nkana -:-
16:00Zanaco - Red Arrows -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Black Rhinos - Harare City -:-
16:00Bulawayo City FC - Chicken Inn -:-
16:00Herentals - Cranborne Bullets -:-
16:00Ngezi Platinum - ZPC Kariba -:-
16:00Whawha - Bulawayo Chiefs -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.