REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

GERMANIA: Bundesliga

21:30Union Berlin - RB Leipzig -:-

ROMÂNIA: Liga 1

13'Academica Clinceni - Dinamo București 0:0

ROMÂNIA: Liga 2

17:00Concordia Chiajna - FC Hermannstadt 0:0

SPANIA: LaLiga

22:00Granada - Alaves -:-

AFRICA DE SUD: GladAfrica Championship

15:30Platinum City - Cape Town All Stars 0:1

ALBANIA: Super Liga

14:45Laci - Din. Tirana 5:0
17:45Teuta - Vllaznia 1:1

ALGERIA: Divizia 1

15:30AmânatChlef - Saoura -:-
15:30AmânatJS Kabylie - Biskra -:-
16:00Relizane - Constantine 1:1
16:00Tlemcen - Medea 0:2
18:00AmânatMC Alger - Paradou -:-

ALGERIA: U21 League

11:00Belouizdad U21 - Hussein Dey U21 7:1
11:00Chlef U21 - Saoura U21 2:1
11:00Kabylie U21 - Biskra U21 1:0
11:00Magra U21 - Setif U21 1:2
16:00Chelghoum U21 - USM Alger U21 1:1
16:00Oran U21 - Arba U21 1:1

ANGLIA: Championship

21:45Fulham - Bournemouth -:-

ANGLIA: FA Cup

21:45Gateshead - Charlton -:-
21:45Rotherham - Stockport -:-

ANGLIA: Premier League Cup

14:00Swansea U23 - West Ham U23 2:4

ANGLIA: Premier League 2

15:00Brighton U23 - Liverpool U23 3:0
17:00Norwich U23 - Reading U23 5:2
13'Derby U23 - Chelsea U23 0:0
13'Fulham U23 - Wolves U23 0:0
13'Leeds U23 - Leicester U23 0:0

ANGLIA: Professional Development League

15:00Wigan U23 - Barnsley U23 2:3

ARGENTINA: Liga Profesional

00:15Central Cordoba - Union Santa Fe -:-
00:15Colon - Atl. Tucuman -:-

ARMENIA: VBET Premier League

16:30Urartu - Ararat-Armenia 0:0

ARMENIA: First League

12:30Alashkert 2 - Gandzasar 2:1
13:00Pyunik 2 - Lernayin Artsakh 0:5

AUSTRALIA: A-League

10:45Wellington Phoenix - WS Wanderers 0:2

AUSTRALIA: A-League Women

08:05Wellington Phoenix F - WS Wanderers F 0:0
10:45Canberra F - Melbourne City F 0:1

BELGIA: Jupiler Pro League

21:45St. Truiden - Royale Union SG -:-

BELGIA: 1B Pro League

13'Deinze - Virton 0:0

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

21:00Oudenaarde - KRC Gent -:-

BOLIVIA: Division Profesional

02:00Tomayapo - The Strongest 0:0

BOLIVIA: Nacional B - Play-off

21:30Universitario de Vinto - U. Sucre -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

19:00Zrinjski - Leotar 6:2

BRAZILIA: Serie A

23:00Bahia - Atletico-MG 2:3
01:00Gremio - Sao Paulo 3:0
00:00Athletico-PR - Cuiaba -:-

BULGARIA: Third League - South-East

14:00Levski Krumovgrad - Beroe II 4:1

BURKINA FASO: Premier League

17:30ASFA Yennega - Vitesse 1:1
17:30Bobo-Dioulasso - AS Police 1:1

BURUNDI: Primus League

15:00Royal de Muramvya - Les Crocos 0:3

CHINA: Liga Jia

09:00Jiangxi Beidamen - Beijing Technology 2:2
13:30Xinjiang Tianshan - Heilongjiang Ice City 0:3

CHINA: Liga Yi - Grupă retrogradare

08:00Kunming Zheng He Shipman - Yanbian Longding 1:1

CIPRU: First Division

19:00Aris - Ol. Nicosia 1:0

CIPRU: Division 2

19:00Sotiras - Achyronas Liopetriou 1:0

COLUMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

01:00Tolima - America De Cali 2:0
03:05Millonarios - Petrolera 3:0

COSTA RICA: Primera División - Apertura - Play off-uri

03:00Santos DG - Alajuelense 3:2

CROAŢIA: 2. HNL

14:30Din. Zagreb 2 - Kustosija 1:0

CURAÇAO: Promé Divishon - Turul câștigătorilor

02:00Jong Holland - Victory Boys 0:2
02:00SUBT - Sithoc 0:0
02:00Willemstad - Scherpenheuvel 1:1

DANEMARCA: 1st Division

84'Fredericia - Horsens 0:2
PauzăHobro - Helsingor 1:1

DJIBOUTI: Division 1

14:00ASAS - Port -:-
16:00CF GR/SIAF - Arhiba -:-
18:00Gendarmerie - Dikhil -:-

EGIPT: Division 2 - Group B

14:30Al Nasr - Petrojet 1:1
14:30Belbeis - Wadi Degla 2:3
14:30El Daklyeh - Bur Fouad 3:1
14:30El Entag El Harby - Banha 1:1
14:30Porto Suez - ZED 1:1
14:30Tersana - Al Qanah 0:3

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura - Play off-uri

02:30Chalatenango - FAS 0:0

ELVEŢIA: Challenge League

21:30Aarau - Winterthur -:-
21:30Lausanne Ouchy - Xamax -:-
21:30Yverdon - Schaffhausen -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1

14:35Al Fujairah - Masfut 1:1
14:35Al-Taawon - Al Jazira Hamra 2:3
14:35Dibba Al Fujairah - Masafi 1:0
14:40Al Hamriyah - Gulf Heroes 3:1

ETIOPIA: Premier League

14:00Sebeta City - Dire Dawa 0:0
17:00Hadiya Hossana - Addis Ababa Ketema 0:1

FIJI: Premier League

09:00Labasa - Navua 2:1

FRANŢA: Ligue 2

22:00AC Ajaccio - Valenciennes -:-
22:00Amiens - Dunkerque -:-
22:00Grenoble - Le Havre -:-
22:00Guingamp - Dijon -:-
22:00Paris FC - Bastia -:-
22:00Quevilly Rouen - Nancy -:-
22:00Rodez - Nimes -:-
22:00Sochaux - Pau FC -:-

FRANŢA: National

49'Bastia-Borgo - Le Mans 0:0
55'Boulogne - Laval 1:0
51'Chambly - Sedan 1:1
52'Orleans - Sete 0:1
50'Red Star - Bourg en Bresse 1:1
56'Villefranche - Creteil 1:0

FRANŢA: National 2 - Group D

21:00Angouleme - Bergerac -:-

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

87'Montpellier F - Paris FC F 0:0

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

17:00Dinamo Batumi - Dila Gori 2:2

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

11:30Chikhura - Merani Martvili 0:6
11:30Gagra - FC Gareji Sagarejo 3:0
11:30Georgia - Zugdidi 4:0
11:30Merani Tbilisi - Bolnisi 2:1
11:30Rustavi - Shevardeni Tbilisi 5:3

GERMANIA: 2. Bundesliga

83'Bremen - Aue 4:0
83'Darmstadt - Dusseldorf 0:3

GERMANIA: 3. Liga

55'Zwickau - Saarbrucken 0:1

GERMANIA: Regionalliga Nordost

59'Babelsberg - Tasmania Berlin 0:0
57'Hertha II - Halberstadt 3:0
56'Jena - Berliner AK 07 2:0

GERMANIA: Regionalliga Vest

20:30AmânatAhlen - RW Essen -:-
20:30AmânatMonchengladbach II - Dusseldorf II -:-

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

57'Hoffenheim II - Stuttgart II 1:0
51'Walldorf - Steinbach Haiger 0:4

GERMANIA: Regionalliga Bayern

55'Bayern II - Illertissen 2:0
20:00AmânatBurghausen - Aschaffenburg -:-
20:00AmânatEltersdorf - Unterhaching -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

20:30Barmbek-Uhlenhorst - Wandsbeker Concordia -:-
20:30Hamm United - Bramfelder SV -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen

20:30Hessen Dreieich - Eddersheim -:-

GERMANIA: Oberliga Mittelrhein

20:30Bergisch Gladbach - Fortuna Koln II -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

20:30Dusseldorf-West - Jahn Hiesfeld -:-
20:30SSVg Velbert - 1.FC Monchengladbach -:-
21:00Kleve - SC Velbert -:-

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

19:00Eintracht Frankfurt F - Potsdam F 3:3

GIBRALTAR: National League

21:45Lynx - Europa Point -:-

GUINEA: Ligue 1

18:00Milo FC - Horoya -:-

INDIA: ISL

16:00Chennaiyin - East Bengal 0:0

INDIA: Santosh Trophy

06:00Andamans & Nicobar - Kerala FC 0:9
08:00Haryana - Delhi 0:4
10:30Bihar - Jharkhand 0:2
11:00Maharashtra - Madhya Pradesh 3:0
11:30Lakshadweep - Pondicherry 1:1
11:30Uttarakhand - Punjab 0:11

INDONESIA: Liga 1

10:15Persik Kediri - Persita 2:0
13:15PSIS Semarang - PSS Sleman 1:2
15:45Persija Jakarta - Persikabo 1973 1:0

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

21:45Dundela - Ballyclare -:-
21:45Newry City - Annagh -:-

ISRAEL: Leumit League

15:00Agudat Sport Ashdod - Nes Tziona 0:0
15:00Beitar Shimshon - H. Petah Tikva 1:2
15:00Bnei Yehuda - M. Nazareth 0:0
15:00Hapoel Afula - H. Raanana 1:2
15:00Hap. Ramat Gan - MS Kafr Qasim 0:1
15:00H. Ironi Rishon - H. Akko 0:2
15:00H. Kfar Saba - Hapoel Umm al-Fahm 1:2
15:00Maccabi Bnei Raina - Ramat Hasharon 2:0

ISRAEL: Liga Alef North

10:45Ironi Tiberias - Hapoel Bnei Zalfa 3:1
12:45H. Herzliya - Ironi Nesher 4:2
12:45MS Tira - Shapira 1:3
13:00Hapoel Kafr Kanna - M. Tzur Shalom 0:0
13:00H. Migdal HaEmek - Ironi Baka 2:1
14:00Hapoel Kaukab - Tzeirei Kafr Kanna 1:2

ISRAEL: Liga Alef South

12:00Ashkelon - Shimshon Tel Aviv 0:1
12:00Nordia Jerusalem - M. Herzliya 2:1
12:15Bnei Eilat - Maccabi Jaffa 2:1
12:30MS Ironi Kuseife - Maccabi Yavne 1:2
13:00Maccabi Shaarayim FC - Hapoel Azor 2:1
13:00M. Ironi Ashdod - Shimshon Kafr Qasim 0:2
13:15Holon Yermiyahu - H. Marmorek 2:0
13:30Hapoel Kfar Shalem - H. Bikat Hayarden 2:1

ITALIA: Serie B

21:30Perugia - L.R. Vicenza -:-

KUVEIT: Premier League

16:20Al Tadamon - Yarmouk 2:1
18:35Al Arabi - Al Salmiya 2:2

LUME: Meciuri amicale între cluburi

14:00AnulatFC Copenhaga (Den) - Silkeborg (Den) -:-
17:00Pisek (Cze) - Bohemians 1905 B (Cze) 4:5
18:30First Vienna (Aut) - St. Polten (Aut) -:-

LUME: FIFA Arab Cup

12:00Bahrain - Irak 0:0
15:00Oman - Qatar 1:2
18:00Mauritania - Emiratele Arabe Unite 0:1
13'Syria - Tunisia 1:0

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

18:00Costa Rica F - Nicaragua F 3:1

MALI: Premiere Division

18:00Black Stars - Real Bamako -:-
20:00CO Bamako - Yeelen -:-

MALTA: Challenge League

18:00Naxxar Lions - Rabat Ajax 1:0
22:00Swieqi - Qrendi -:-

MAROC: Botola 2

16:30Raja Beni Mellal - Khemisset 1:0
16:30USM Oujda - Union Touarga 1:2

MEXIC: Liga MX - Apertura - Play off-uri

05:00U.N.A.M. - Atlas 0:1

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura - Play off-uri

03:00Venados - Atlante 0:2

MEXIC: Liga Premier Serie A - Play-off

23:00Yalmakan - Inter Playa Del Carmen 0:2

MEXIC: Liga MX Women - Apertura - Play off-uri

28'Cruz Azul F - Tigres F 0:1

OLANDA: Eredivisie

13'Groningen - Zwolle 0:0

OLANDA: Eerste Divisie

13'Almere - Eindhoven 0:0
13'Den Bosch - Breda 0:0
13'Dordrecht - Roda 1:0
13'Helmond - FC Volendam 0:0
13'Maastricht - Oss 0:0
13'Telstar - Venlo 0:0

OLANDA: Eredivisie - Feminin

43'Excelsior F - Heerenveen F 0:1

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

00:30Libertad - River Plate -:-

POLONIA: Ekstraklasa

19:00Stal Mielec - Plock 2:1
21:30Gornik Z. - Slask -:-

POLONIA: Division 1

19:00Sosnowiec - Polkowice 5:0
21:30Legnica - Tychy -:-

POLONIA: Central Youth League

13:00Rakow Czestochowa U18 - Jagiellonia U18 2:1

PORTUGALIA: Liga Portugal

13'Portimonense - FC Porto 0:0
23:15Benfica - Sporting -:-

PORTUGALIA: Liga 3

17:00Oriental Dragon - Sporting B 0:0
21:30Anadia - S. Joao Ver -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

13:00Guimaraes U23 - Braga U23 0:2

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2

13:00Aerostar Bacău - CSM Ramnicu Sarat 1:0

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4

13:00FC Argeș 2 - Rapid Bucureşti 2 0:2
13:00FCSB 2 - Bradu 4:2
13:00Flacăra Moreni - Progresul Spartac 1:3
13:00Unirea Bascov - Dinamo București 2 3:0

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5

13:00FC Hermannstadt 2 - FC Pucioasa 0:7
13:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Targu Secuiesc 1:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6

13:00CSM Alexandria - Sporting Rosiori 5:1
13:00CSM Slatina - Petrolul Potcoava 2:0
13:00Flacara Horezu - Viitorul Daesti 1:3

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7

13:00ACS Viitorul Tg. Jiu II - CSM Deva 0:2
13:00Jiul Petrosani - Lupac 2:2

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8

13:00CSC Dumbravita - Teuz Cermei 1:0

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9

13:00Viitorul Cluj - Avantul Reghin 2:0

RUSIA: Premier League

18:00Zenit - FK Rostov 2:2

RUSIA: Youth League

13:00Akhmat Grozny U19 - Khimki U19 1:2
13:00FK Rostov U19 - Chertanovo M. U19 0:2
13:00FK Strogino Moscow U19 - Kazan U19 0:1
13:00Krasnodar U19 - Arsenal Tula U19 4:0
13:00Lok. Moscova U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 1:0
13:00Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U19 5:2
13:00Samara U19 - Din. Moscova U19 1:2
13:00Sochi U19 - Zenit U19 4:2
13:00Sp. Moscova U19 - TSKA Moscova U19 0:1
13:00Ural U19 - Ufa U19 4:1

SCOŢIA: Divizia 1

21:45Inverness - Kilmarnock -:-

SCOŢIA: League Two

21:45Edinburgh City - Annan -:-

SEYCHELLES: First Division League

15:30Saint Louis - Red Star -:-

SLOVACIA: Fortuna liga

18:00Z. Moravce-Vrable - Slovan Bratislava 1:2

SPANIA: LaLiga2

22:00Huesca - Valladolid -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 4

20:00San Ignacio - Amurrio Club -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9

21:15Jaen - Huetor Vega -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11

20:30Serverense - Felanitx -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

23:00Villa Santa Brigida - Union Viera -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 13

22:00CAP Ciudad de Murcia - Huercal-Overa -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Ruvu Shooting - Namungo 1:2

TURCIA: Super Lig

19:00Kasimpasa - Besiktas 1:1

TURKMENISTAN: Yokary Liga

12:00Energetik - Ahal 0:0
12:00Merw - FC Asgabat 4:0
12:00Nebitci - Kopetdag Asgabat 0:1
13:00Altyn Asyr - Sagadam 1:0

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

21:45Bala Town - TNS -:-
22:00Aberystwyth - Connah's Q. -:-

ŢARA GALILOR: Cymru South

21:30Llanelli - Goytre United -:-
21:30Risca - Ammanford -:-
21:30Taffs Well - Cambrian & Clydach -:-
21:45Pontypridd - Afan Lido -:-

ŢARA GALILOR: Cymru North

21:30Llangefni - Conwy Borough -:-
21:45Colwyn Bay - Gresford -:-

UCRAINA: Premier League

17:00Shakhtar - Lviv 6:1

UCRAINA: Youth League

11:30AmânatVeres Rivne U19 - Din. Kiev U19 -:-
12:00Metalist 1925 U19 - Kolos Kovalivka U19 2:1
12:00Rukh Lviv U19 - Vorskla U19 2:0

UGANDA: Premier League

14:00AmânatBusoga - URA SC -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

13'Paks - Honved 1:0

URUGUAY: Segunda Division - Play-off

00:00Racing Montevideo - Central Esp. -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.