REFRESH

Fotbal » 06.08.2022 » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

14:30Fulham - Liverpool 2:2
17:00Bournemouth - Aston Villa 2:0
17:00Leeds - Wolves 2:1
17:00Newcastle - Nottingham 2:0
17:00Tottenham - Southampton 4:1
19:30Everton - Chelsea 0:1

FRANŢA: Ligue 1

18:00Strasbourg - Monaco 1:2
22:00Clermont - PSG 0:5

GERMANIA: Bundesliga

16:30Augsburg - Freiburg 0:4
16:30Bochum - Mainz 1:2
16:30Monchengladbach - Hoffenheim 3:1
16:30Union Berlin - Hertha 3:1
16:30Wolfsburg - Bremen 2:2
19:30Dortmund - Leverkusen 1:0

ROMÂNIA: Liga 1 - Superliga

19:00CS Mioveni - FCSB 1:1
21:45Rapid București - FC Argeș 2:1

ROMÂNIA: Liga 2

11:00ACS Viitorul Tg. Jiu - CSC Dumbravita 0:1
11:00Concordia Chiajna - CSM Slatina 0:3
11:00CSC 1599 Șelimbăr - FC Brasov 1:0
11:00FC Buzău - Ripensia Timișoara 1:0
11:00Unirea Dej - Csikszereda M. Ciuc 2:1
11:30Oţelul Galaţi - Poli Iași 0:0
18:00Politehnica Timișoara - Unirea Constanța 1:0

AFRICA DE SUD: Premier League

16:00Golden Arrows - Richards Bay 0:2
16:00Marumo Gallants - Stellenbosch 0:0
16:00Orlando - Swallows 1:0
18:30Royal AM - Kaizer 1:0
21:00Maritzburg Utd - Sekhukhune 1:1

ANGLIA: Championship

14:30Norwich - Wigan 1:1
17:00Bristol City - Sunderland 2:3
17:00Burnley - Luton 1:1
17:00Preston - Hull 0:0
17:00QPR - Middlesbrough 3:2
17:00Reading - Cardiff 2:1
17:00Sheffield Utd - Millwall 2:0
17:00Stoke - Blackpool 2:0
17:00Swansea - Blackburn 0:3

ANGLIA: League One

17:00Barnsley - Cheltenham 1:0
17:00Bolton - Wycombe 3:0
17:00Burton - Bristol Rovers 0:4
17:00Charlton - Derby 1:0
17:00Exeter - Port Vale 4:0
17:00Fleetwood - Plymouth 2:1
17:00Forest Green - Ipswich 1:2
17:00Milton Keynes - Sheffield Wed 0:1
17:00Oxford Utd - Cambridge Utd 1:0
17:00Peterborough - Morecambe 3:0
17:00Portsmouth - Lincoln 0:0
17:00Shrewsbury - Accrington 0:1

ANGLIA: League Two

17:00Barrow - Bradford City 3:2
17:00Colchester - Carlisle 1:1
17:00Crawley - Leyton Orient 0:1
17:00Crewe - Harrogate 3:0
17:00Doncaster - Sutton 2:1
17:00Gillingham FC - Rochdale 1:0
17:00Grimsby - Northampton 1:1
17:00Hartlepool - Wimbledon 0:0
17:00Mansfield - Tranmere 1:0
17:00Newport - Walsall 0:1
17:00Stevenage - Stockport 2:1
17:00Swindon - Salford 0:0

ANGLIA: National League

17:00Aldershot - Solihull Moors 1:4
17:00Altrincham - Maidstone 1:1
17:00Barnet - Halifax 2:0
17:00Dagenham & Red. - Gateshead 2:2
17:00Dorking - Chesterfield 2:2
17:00Notts County - Maidenhead 3:0
17:00Southend - Boreham Wood 0:1
17:00Torquay - Oldham 0:0
17:00Wealdstone - Bromley 3:2
17:00Wrexham - Eastleigh 2:1
17:00York - Woking 2:0
19:20Scunthorpe - Yeovil 2:1

ANGLIA: National League North

17:00AFC Fylde - Kettering 2:1
17:00Alfreton - Chester 2:2
17:00Blyth - Kidderminster 0:1
17:00Boston Utd - Southport 3:5
17:00Brackley Town - Scarborough 2:0
17:00Bradford PA - King’s Lynn 0:1
17:00Curzon Ashton - Banbury 1:2
17:00Darlington - Gloucester 3:1
17:00Hereford - Spennymoor 3:3
17:00Leamington - Farsley 4:0
17:00Peterborough Sports - Buxton 1:1
17:00Telford - Chorley 1:0

ANGLIA: National League South

17:00Bath - Dartford 0:2
17:00Chelmsford - St. Albans 1:1
17:00Cheshunt - Hampton & Richmond 3:2
17:00Dulwich Hamlet - Braintree 2:1
17:00Ebbsfleet - Chippenham 3:0
17:00Havant & W - Slough 3:1
17:00Hemel Hempstead - Farnborough 1:0
17:00Hungerford - Concord 0:1
17:00Oxford City - Eastbourne Boro 1:3
17:00Taunton - Welling 0:0
17:00Weymouth - Tonbridge 1:3
17:00Worthing - Dover 1:1

ANGLIA: Southern League Central Division

17:00AFC Rushden & Diamonds - Needham Market 0:0
17:00Alvechurch - Stourbridge 3:0
17:00Barwell - Hitchin 1:2
17:00Bromsgrove - St. Ives 1:2
17:00Hednesford - Redditch 0:1
17:00Kings Langley - Mickleover 2:2
17:00Leiston - Nuneaton 3:2
17:00Royston - Basford 3:1
17:00Rushall - Coalville 0:3
17:00Stratford - Bedford 1:1
17:00Tamworth - Ilkeston 1:1

ANGLIA: Southern League South Division

17:00Bracknell - Weston-super-Mare 2:2
17:00Dorchester - North Leigh 2:1
17:00Gosport - Merthyr Town 3:2
17:00Hanwell Town - Truro 1:3
17:00Hartley Wintney - Swindon S 0:3
17:00Hendon - Yate Town 0:1
17:00Met. Police - Hayes & Yeading 2:1
17:00Plymouth Parkway - Chesham 2:2
17:00Salisbury - Beaconsfield Town 1:0
17:00Tiverton - Harrow 0:0
17:00Winchester - Poole 0:3

ANGLIA: Premier League 2

15:00Arsenal U21 - Manchester Utd U21 3:1

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Gimnasia L.P. - Godoy Cruz 2:0
03:30Banfield - Patronato 0:0
03:30Sarmiento Junin - Lanus 2:1
19:00Arsenal Sarandi - Atl. Tucuman 3:1
21:00Barracas Central - Racing Club 0:0
00:00Talleres Cordoba - Argentinos Jrs 2:0
00:00Union Santa Fe - Velez Sarsfield 2:1

ARGENTINA: Primera Nacional

02:10Deportivo Moron - Almagro 3:0
19:10San Telmo - San Martin Tucuman 1:0
21:00Gimnasia Mendoza - Tristan Suarez 0:0
21:30Dep. Riestra - Sacachispas 2:0
21:30Villa Dalmine - Ferro 1:0
22:40CA Estudiantes - Guillermo Brown 3:2
00:05Temperley - Nueva Chicago 2:2

ARGENTINA: Torneo Federal

03:30Central Norte - Atletico Parana 0:1
21:00Camioneros Buenos Aires - Ciudad Bolivar 0:1
21:00San Martin Formosa - Gimnasia y Tiro 4:0

ARGENTINA: Primera B - Clasura

19:10Fenix - Colegiales 4:0
21:30Deportivo Armenio - Talleres (R.E) 0:0
21:30Ituzaingo - Acassuso 0:2
21:30UAI Urquiza - Villa San Carlos 1:0

ARGENTINA: Primera C - Clasura

21:30Berazategui - Leandro N. Alem 2:1
21:30Laferrere - Deportivo Espanol 0:2
21:30Victoriano A. - Liniers 1:2
00:00Real Pilar - San Martin Burzaco 1:0

ARGENTINA: Primera D - Apertura

21:30Central Ballester - Juventud Unida S. M. 1:0
21:30Lugano - Def. de Cambaceres 0:0
21:30Yupanqui - Deportivo Muniz 1:1

ARGENTINA: Reserve League - Al doilea tur

16:00Colon Santa Fe 2 - Newells Old Boys 2 0:2
16:00River Plate 2 - Independiente 2 2:1
16:00Rosario Central 2 - Tigre 2 2:0

ARGENTINA: Primera A Women

17:00Social Atletico Television F - River Plate F 1:2
19:10Defensores de Belgrano F - Excursionistas F 1:1

ARMENIA: VBET Premier League

16:30Noah - Lernayin Artsakh 0:1
17:00Alashkert - Ararat 2:0

AUSTRALIA: NPL ACT

07:15West Canberra Wanderers - Belconnen United 3:2
08:00AmânatO'Connor Knights - Canberra Olympic -:-
10:00Canberra Croatia - Tigers FC 7:0

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:00Adamstown Rosebud - Newcastle Olympic 2:1

AUSTRALIA: NPL NSW - Play-off

10:00Marconi - APIA Leichhardt 0:1

AUSTRALIA: NPL Queensland

11:15Logan Lightning - Capalaba FC 3:2
12:15Eastern Suburbs - Brisbane City 1:4

AUSTRALIA: NPL South Australian

08:00West Torrens - White City 2:3
08:30Adelaide Comets - Adelaide U21 7:0
08:30Campbelltown City - Croydon 2:1
08:30South Adelaide - Adelaide City 1:3
08:30Sturt Lions - NE Metrostars 0:1
11:30Adelaide Olympic - Cumberland Utd. 2:3

AUSTRALIA: NPL Tasmania

07:00South Hobart - Launceston 10:1

AUSTRALIA: NPL Western Australia

10:00Bayswater City - Stirling Macedonia 1:3
10:00Gwelup Croatia SC - Armadale 2:2
10:00Inglewood - Floreat Athena 0:1
10:00Joondalup - Balcatta 5:1
10:00Perth SC - Cockburn City 3:3

AUSTRIA: Bundesliga

18:00Ried - Sturm Graz 1:1
18:00Wolfsberger - LASK 1:5
20:30Hartberg - Salzburg 0:2

AUSTRIA: 2. Liga

15:30Grazer - Liefering 1:0
15:30Vorwarts Steyr - Dornbirn 2:1

AUSTRIA: Regionalliga Est

18:30Mauerwerk - Leobendorf 2:2
18:30Wiener Viktoria - Bruck Leitha 5:1

AUSTRIA: Regionalliga Central

20:00Union Gurten - Gleisdorf 1:1
20:00Weindorf St. Anna - Deutschlandsberger 3:6

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

18:00Motz/Silz - Hall 6:3

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

18:00Golling - Seekirchen 1:5
18:30A. Salzburg - Wals-Grunau 2:1

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

18:00Rotenberg - Admira Dornbirn 2:1
19:00Brauerei Egg - Gofis 3:2
19:00Bregenz - Lauterach 3:0

AZERBAIJAN: Premier League

19:00Qarabag - Sabail 3:1

BELARUS: Vysshaya Liga

15:30Slutsk - Isloch 2:4
16:00AmânatSoligorsk - Dynamo Brest -:-
17:30Zhodino - Neman 2:2
19:30Dnepr Mogilev - Belshina 4:3

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00AmânatDin. Minsk 2 - Minsk 2 -:-
14:00Vitebsk 2 - Energetik-BGU 2 1:3

BELGIA: Jupiler Pro League

17:00Genk - Eupen 4:2
19:15Charleroi - Oostende 1:3
19:15Kortrijk - St. Truiden 0:0
21:45KV Mechelen - Royale Union SG 3:0

BELGIA: Cupa - Calificare

17:00Aywaille - KRC Harelbeke 1:2
19:00Hombourg - Hamoir 3:2pen
20:00Wevelgem - Overijse 3:4pen
20:30Beringen - Elene-Grotenberge 1:0
20:30Londerzeel - Condruzien 9:0
20:30Rumbeke - Petegem 0:3
21:00KRC Mechelen - Betekom 4:0
21:00Namur - Schaerbeek-Evere 1:0
21:00Zwarte Leeuw - Solieres Sport 2:1

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

02:30Oriente Petrolero - Palmaflor 0:0
22:00Independiente Petrolero - J. Wilstermann 4:1
00:15Guabira - Royal Pari 1:0

BOLIVIA: Nacional B - Primul tur

12:00Fatic - Maestranza 7:0
16:00ABB - GAM Sica Sica 3:0
16:00Cerveceria - Deportivo JUVA 1:0
16:00Cochabamba - CD Enrique Happ 2:2
16:00Nueva Cliza - Real Mizque 2:1
17:00Libertad Gran Mamore - Universitario Beni 2:0
20:00Alianza Beni - 3 De Febrero 3:1

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

18:00Borac Banja Luka - Igman K. 1:0
18:00AmânatSloga Doboj - Zrinjski -:-
22:00Sarajevo - Posusje 1:0

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

18:30Kozara - Mrkonjic Grad 0:0
18:30Krupa - Prijedor 4:0
18:30Laktasi - Zeljeznicar Banja Luka 1:1
18:30Modrica - Podrinje Janja 4:1
18:30Tekstilac - Drina Zvornik 0:0
21:00Sutjeska Foca - Ljubic Prnjavor 3:1

BRAZILIA: Serie A

22:30Botafogo RJ - Ceara 1:1
22:30Juventude - America MG 0:1

BRAZILIA: Serie B

01:00Operario - Nautico 1:0
01:00Vila Nova - Ituano 1:1
03:30Guarani - Gremio 1:2
22:30Bahia - CSA 1:0

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

21:00Atletico-CE - Botafogo SP 0:2
23:00ABC - EC Sao Jose 3:2
00:00Ypiranga FC - Manaus 5:0

BRAZILIA: Serie D - Play-off

21:00Portuguesa RJ - Nova Venecia 2:1
22:00Bahia de Feira - Sao Bernardo 0:1

BRAZILIA: Campeonato Catarinense 2 - Play-off

21:00Atletico Catarinense - Metropolitano 1:2

BRAZILIA: Copa Paulista

01:00Lemense - Piracicaba 1:1
21:00Agua Santa - Portuguesa 1:1
21:00Desportivo - Primavera EC 1:1
22:00Comercial - Sertaozinho 0:1

BRAZILIA: Brasileiro A2 Women - Play-off

21:00Fortaleza F - Ariquemes F 0:1
22:00JC F - Ceara F 2:4

BULGARIA: Parva liga

18:45Beroe - Cherno More 0:2
21:00CSKA 1948 Sofia - Botev Vratsa 5:2

BULGARIA: Vtora liga

18:00Dobrudzha - Strumska Slava 1:1
18:00Ludogorets II - Spartak Pleven 1:0
18:00Yantra Gabrovo - Litex Lovech 0:0
20:00Etar - Maritsa Plovdiv 3:1
20:00Montana - Belasitsa 2:1

BULGARIA: Third League - South-East

18:30Asenovets - Haskovo 1:0
18:30Atletik Kuklen - Karnobat 1:0
18:30Beroe II - Gigant Saedinenie 1:2
18:30Borislav Parvomay - Sliven 3:1
18:30Dimitrovgrad - Yambol 1915 0:2
18:30Levski Karlovo - Chernomorets 1919 0:2
18:30Rodopa Smolyan - Sokol Markovo 2:0
18:30Spartak Plovdiv - Nesebar 2:2
18:30AmânatVereya - Rozova Dolina -:-

BULGARIA: Third League - South-West

18:00Balkan Botevgrad - Botev Ihtiman 2:0
18:00Bansko - CSKA 1948 Sofia III 1:0
18:00Chavdar Etropole - Slavia Sofia 2 3:1
18:00Gotse Delchev - Slivnishki Geroy 2:0
18:00Kyustendil - Vihren 1:1
18:00Nadezhda Dobroslavci - Kostinbrod 0:1
18:00Oborishte - Razlog 2:0
18:00Rilski Sportist - CSKA Sofia II 1:1
18:00Septemvri Sofia 2 - Levski Rakovski 1:1
18:00Vladaya - Levski II 2:1

BULGARIA: Third League - North-West

18:00Bdin Vidin - Yantra Polski Trambesh 3:2
18:00Lok. Gorna - Akademik Svishtov 1:2
18:00OFK Levski - Mezdra 1:3
18:00Partizan Cerven Brjag - Juventus Malchika 2:1
18:00Sevlievo - Pavlikeni 1:2
18:00Vihar Slavyanovo - Boruna 4:0

CAMBODGIA: CPL

11:45Boeung Ket - Phnom Penh Crown 2:1
11:45Kirivong Sok Sen Chey - Tiffy Army 1:0
14:30NagaWorld - Angkor Tiger 0:2
14:30Svay Rieng - Visakha 0:1

CANADA: Canadian Premier League

23:00Forge - HFX Wanderers 1:0

CANADA: CSL

21:00Continentals - York Region 0:0
23:00Scarborough B. - BGHC 1:0

CHILE: Primera División

19:30O'Higgins - Curico Unido 0:0
22:00Cobresal - La Serena 1:1
00:30Everton - U. Catolica 1:1

CHILE: Primera B

03:00Cobreloa - Magallanes 1:0

CHILE: Segunda Division

22:30Valdivia - Limache 3:0
23:00Rodelindo - Arica 2:3
23:00Trasandino - San Antonio Unido 1:0

CHINA: Super League

12:30Dalian Pro - Shanghai Port 1:1
14:30Guangzhou City - Wuhan Three Towns 0:3
15:00Tianjin Jinmen Tiger - Shandong Taishan 0:1

CHINA: Liga Jia

11:00Jiangxi Beidamen - Nantong Zhiyun 1:4
11:00Xinjiang Tianshan - Kunshan 1:5

COLUMBIA: Primera A - Clasura

01:45Ind. Medellin - La Equidad 1:1
03:50Patriotas - Cortulua 3:0
22:00Envigado - U. Magdalena 1:2
00:05Tolima - Jaguares de Cordoba 2:2

COREEA DE SUD: K League 1

13:00Pohang - Gangwon 2:1
13:30Suwon FC - Suwon 4:2

COREEA DE SUD: K League 2

13:00Seoul E. - Ansan Greeners 2:2

COREEA DE SUD: K3 League

13:00Gimhae - Cheonan City 0:2

COSTA RICA: Primera División - Apertura

00:30Puntarenas FC - Zeledon 1:0

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

00:00CS Uruguay - Escorpiones 1:1
00:00San Jose FC - Ad Aserri 0:3
04:00Santa Ana - Cariari Pococi 2:0
23:00Consultants Desamparados - Limon Black Star 1:1

CROAŢIA: HNL

19:55Slaven Belupo - Sibenik 0:0
20:00AmânatHajduk Split - Gorica -:-
22:00Istra 1961 - Osijek 1:0

CROAŢIA: 3. HNL - Promotion Play Offs - Play Off-uri promovare

19:00Trnje - HV Posedarje 3:1

CURAÇAO: Promé Divishon

03:00SUBT - Victory Boys 3:1

DANEMARCA: Superliga

17:00Nordsjaelland - Viborg 1:0

DANEMARCA: 1st Division

14:00Sonderjyske - Koge 3:1
15:00Vendsyssel - F. Amager 1:2

DANEMARCA: 2nd Division

14:00Skive - B.93 1:1
15:00BK Frem - Hellerup 1:1
15:00Brabrand - Esbjerg 1:3
15:00Kolding - Jammerbugt 1:0
15:00Roskilde - AB Kopenhagen 3:0

DANEMARCA: 3rd Division

14:00Dalum IF - Tarnby 0:1
14:00Vanløse - Lyseng 4:2
14:00VSK Aarhus - SfB-Oure 1:1
14:45FA 2000 - Middelfart 0:4
15:00Holstebro - Young Boys FD 0:1
15:00Næsby - Ishoj IF 1:1

DANEMARCA: Elitedivisionen Women

17:00Sundby F - Fortuna Hjorring F 1:2

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

03:00Tecnico U. - Cumbaya 3:3
23:00Orense - Ind. del Valle 1:2

EGIPT: Premier League

19:30Future FC - Ghazl El Mahallah 2:1
19:30Pharco - Ismaily 0:0
22:00Pyramids - Arab Contractors 1:0

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00Amânat11 Deportivo - Santa Tecla -:-
23:00AmânatAguila - Metapan -:-
23:00AmânatAtletico Marte - Platense Municipal -:-
23:00AmânatChalatenango - Alianza FC -:-
23:00AmânatFAS - Jocoro -:-
23:00AmânatLuis Angel Firpo - Dragon -:-

ELVEŢIA: Super League

19:00Servette - Winterthur 1:0
21:30Grasshoppers - St. Gallen 3:2

ELVEŢIA: Promotion League

17:00Baden - FC Basel II 0:0
17:00Bavois - Zurich II 0:3
17:00Breitenrain - Luzern II 4:1
17:00Bruhl SG - YF Juventus 4:0
17:00St. Gallen II - Young Boys II 3:4
18:00Bulle - Chiasso 2:2
18:00Etoile-Carouge - Rapperswil 3:0
18:30Kriens - Cham 2:0
21:00Biel - Nyonnais 0:3

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

16:00Sion II - Coffrane 0:0
17:30La Chaux-De-Fonds - Servette U21 0:2
18:00Grand-Saconnex - Concordia 2:1
18:00Terre Sainte - Meyrin 2:1
18:30Martigny - Echallens 0:4
19:00Chenois - Oberwallis Naters 1:0

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

17:00Black Stars - Dornach 2:0
17:00Koniz - Delemont 0:2
17:00Muri - Xamax U21 0:4
17:00Thun II - Langenthal 3:3
17:00Wohlen - Munsingen 1:1
18:00Bassecourt - Schotz 0:2
18:00Concordia BS - Rotkreuz 2:0
19:00Emmenbrucke - Solothurn 2:3

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

17:00Freienbach - Linth 2:1
17:00Gossau - Eschen 2:1
17:00Kreuzlingen - Taverne 1:3
17:00Wettswil-Bonstetten - Lugano II 1:3
18:30Weesen - Grasshopper II 5:3
19:00Paradiso - Kosova 4:1
19:30Tuggen - Hongg 1:2

ESTONIA: Meistriliiga

17:00Parnu JK Vaprus - Kuressaare 0:1
19:30Kalju - Tallinna Kalev 6:0

ESTONIA: Esiliiga

15:00Elva - Tulevik 9:0
15:00Nomme Utd - Parnu 3:0
15:00Viimsi JK - Harju Jalgpallikooli 0:1
15:45FC Alliance - Levadia U21 0:4

ESTONIA: Meistriliiga Women

15:00Tallina Kalev F - Tammeka Tartu F 0:3

FIJI: Premier League

04:30Labasa - Ba 4:0

FINLANDA: Veikkausliiga

15:00VPS - Ilves 3:0
17:00Inter Turku - SJK 1:0
18:30Mariehamn - Haka 2:0

FINLANDA: Ykkonen

17:00PIF Pargas - KTP 1:4
17:00SJK Akatemia - JaPS 3:4

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

13:00NJS - Keski-Uusimaa 3:3
17:00JIPPO - Futura 3:1
17:00PeKa - Kiffen 0:4
18:00KaPa - LaPa 8:0

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

17:00HJS - EPS 2:1

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

17:00JBK - Komeetat 1:2
18:00Rovaniemi - OLS Oulu 0:1
19:00VIFK - OTP 3:0

FINLANDA: Kansallinen Liiga Women

14:00HPS F - KuPS F 0:4
16:00NJS F - Honka F 0:3

FRANŢA: Ligue 2

16:00St. Etienne - Nimes 1:1
20:00Amiens - Annecy 1:0
20:00Grenoble - Sochaux 1:0
20:00Laval - Guingamp 1:2
20:00Niort - Bastia 1:4
20:00Paris FC - Quevilly Rouen 2:1
20:00Pau FC - Dijon 0:0
20:00Rodez - Bordeaux 0:3
20:00Valenciennes - Le Havre 1:0

GEORGIA: Cupa

16:00Georgia - Loco. Tbilisi 2:3pen
19:00Din. Tbilisi 2 - Bolnisi 3:2

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:00Hamburger SV - Heidenheim 1:0
14:00Paderborn - Hannover 4:2
14:00Regensburg - Nurnberg 0:0
21:30Rostock - Bielefeld 2:1

GERMANIA: 3. Liga

15:00Elversberg - Saarbrucken 0:2
15:00Hallescher - Dresda 0:2
15:00Meppen - Zwickau 3:0
15:00Munchen 1860 - VfB Oldenburg 1:0
15:00SpVgg Bayreuth - Freiburg II 0:1
15:00Viktoria Koln - Wehen 1:0

GERMANIA: Regionalliga North

14:30SC Weiche-08 - Bremer 2:1
16:00BSV Rehden - Hannover II 2:0
17:00Jeddeloh - Norderstedt 3:3

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00Chemnitzer - TB Berlin 3:0
14:00Jena - Viktoria Berlin 1:1
14:30Meuselwitz - BFC Dynamo 1:2

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00Ahlen - Wattenscheid 8:0
15:00Duren - Monchengladbach II 1:0
15:00Oberhausen - Straelen 2:1
15:00Wuppertaler - Wiedenbruck 2:2

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Bahlinger - Stuttgart II 3:2
15:00Freiberg - Aalen 1:2
15:00FSV Frankfurt - Balingen 1:0
15:00Fulda-Lehnerz - Steinbach Haiger 1:0
15:00Mainz II - Ulm 0:4
15:00RW Koblenz - Homburg 1:3
15:00Trier - Walldorf 3:0

GERMANIA: Regionalliga Bayern

15:00Burghausen - Unterhaching 3:1
15:00Furth II - Vilzing 0:1
15:00Nurnberg II - Pipinsried 0:1
15:00Wurzburger Kickers - Spvgg Ansbach 09 7:1
18:00Aubstadt - Turkgucu Munchen 1:1
18:00Hankofen-Hailing - Eichstatt 1:0
18:00Rain/Lech - Illertissen 3:1

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Blau Weiss Berlin - Dynamo Schwerin 4:1
14:00Rathenow - Staaken 1:4
15:00Rostocker FC - Mahlsdorf 1:0
15:00Tasmania Berlin - RSV Eintracht 2:1

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

15:00Blau-Weiss Zorbau - Plauen 3:1
15:00Freital - Oberlausitz 2:0
15:00Krieschow - Halle 1:4
15:00Ludwigsfelder - Bautzen 1:3
15:00SV 1890 Westerhausen - Bischofswerdaer 0:8

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:30Bordesholm - Dornbreite Lubeck 4:1
15:00Frisia Risum-Lindholm - Kilia Kiel 0:4
15:00Heider SV - GW Siebenbaumen 6:1
15:00Neumunster - Flensburg 0:3
15:00Pansdorf - Eckernforder SV 1:2

GERMANIA: Oberliga Hamburg

15:30Rugenbergen - Niendorfer TSV 0:2
16:00Curslack-Neuengamme - Hamm United 1:1
16:30Altona - TuS Osdorf 2:1

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

15:00Schoningen - FT Braunschweig 0:1

GERMANIA: Oberliga Hessen

16:00Alzenau - SV Steinbach 0:3
16:00Fernwald - Steinbach Haiger II 5:0
16:00Hanau - Eint. Frankfurt II 2:1
16:00TUS Dietkirchen - Hadamar 3:2
16:00Viktoria Griesheim - Stadtallendorf 2:2
16:00Waldgirmes - RW Walldorf 1:3
16:00Weidenhausen - Giessen 1:0
17:00Erlensee - Unter-Flockenbach 2:2

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Kaiserslautern II - Hertha Wiesbach 5:1
15:00Karbach - Engers 2:2
15:30Arminia Ludwigshafen - Elversberg II 1:0
16:00Auersmacher - Morlautern 4:2
16:30Diefflen - Jagersburg 6:0
16:30Schott Mainz - Koblenz 2:1
17:00Eisbachtal - Gonsenheim 3:2

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

15:00DJK Bamberg - Gebenbach 2:3
15:00Grossbardorf - Neumarkt 1:2
16:00Bayern Hof - ATSV 1:3
16:00Donaustauf - Eltersdorf 1:2
16:00Weiden - Geesdorf 4:0
17:00Abtswind - Bamberg 1:2
17:00Cham - Kornburg 1:1

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

15:00Garching - Kirchanschoring 0:1
15:00Munchen 1860 II - VfB Hallbergmoos-Goldach 2:0
16:00Schwaben Augsburg - Kottern-St. Mang 1:2
18:00Dachau - Ismaning 1:1
18:00Nordlingen - Gundelfingen 3:1

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Backnang - Goppinger SV 1:4
15:00Ravensburg - SU Neckarsulm 2:2
16:30ATSV Mutschelbach - Hollenbach 2:2
16:30FC Holzhausen - Stuttgarter Kickers 0:4
17:00Pforzheim - Rielasingen-Arlen 4:2

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

19:00Uerdingen - Cronenberger 1:0

INDONESIA: Liga 1

11:30PSIS Semarang - Barito Putera 2:1
14:00Madura United - Persik Kediri 1:0

INSULELE FEROE: Premier League

18:00Vikingur - 07 Vestur Sorvagur 6:1

INSULELE FEROE: 1. Deild

15:00Runavik 2 - TB Tvoroyri 1:3
16:00Sandur - B36 Torshavn 2 2:2

IORDANIA: Premier League

19:00Shabab Al Ordon - Al Ramtha 0:1
21:30Aqaba - Al Wehdat 1:1

IRLANDA: Divizia 1

21:30Longford - Cobh Ramblers 2:0

IRLANDA: FAI Cup Women

15:00Bohemians WFC F - Sligo Rovers F 3:1
16:00Shelbourne F - Peamount F 3:2
20:00Wexford F - Dublin Waves F 3:1
21:00Athlone WFC F - Cork City F 2:0

IRLANDA DE NORD: Irish League Cup

16:00Dollingstown - Ballymacash 2:1
16:00Lisburn Distillery - PSNI 2:1
16:00Tobermore - Banbridge 1:3

ISLANDA: Lengjudeildin

23:00Fylkir - Grindavik 5:2
17:00Thor Akureyri - Vestri 1:0

ISLANDA: Division 2

17:00Olafsvik - Hottur / Huginn 1:1
18:00Haukar - Volsungur 2:2
18:00Magni - IR Reykjavik 2:0
19:00Throttur - Fjallabyggd 6:1

ITALIA: Coppa Italia

18:45Pisa - Brescia 1:4
19:00Spezia - Como 5:1
22:00Empoli - Spal 1:2d.p.
22:15Torino - Palermo 3:0

JAPONIA: J1 League

12:00Kashima - Hiroshima 0:2
12:30Kyoto - Kashiwa 1:2
13:00AmânatAvispa Fukuoka - G-Osaka -:-
13:00C-Osaka - Kobe 3:0
13:00Nagoya - Urawa 3:0

JAPONIA: J2 League

12:00Albirex Niigata - Tokushima 2:2
12:00Grulla Morioka - Okayama 1:3
12:00Kofu - Ryukyu 5:2
12:00Verdy - V-Varen Nagasaki 1:0
13:00Kanazawa - Vegalta Sendai 1:4
13:00Machida - Oita 1:1
13:00Omiya Ardija - Yokohama FC 3:2
13:00Renofa Yamaguchi - Yamagata 0:1

JAPONIA: J3 League

10:00Imabari - YSCC 5:2

KAZAKHSTAN: First Division

14:00Ekibastuz - K. Almaty 2 0:3
14:00Zhenis - FK Kyran 1:0
15:00Yassy - Shakhtar Bulat 4:3
15:30Akademiya Ontustik - FC Astana 2 5:3
16:00Baykonur Kyzylorda - Taraz-Karatau 2 1:1

KAZAKHSTAN: Cupa

16:00Atyrau - Aksu 0:0
18:00Aktobe - Maqtaaral 1:0

LETONIA: Optibet Virsliga

14:00Valmiera - Tukums 2000 6:1

LETONIA: 1. Liga

15:00AFA Olaine - Alberts JDFS 2:3
17:00Saldus SS/Leevon - Riga FC 2 0:2
19:00Skanstes - FK Smiltene 0:0

LITUANIA: A Lyga

15:00Dziugas Telsiai - Jonava 2:2
17:00Zalgiris - Banga 2:1

LITUANIA: I Lyga

12:00Riteriai 2 - Atmosfera 1:2
15:00Marijampole City - Ekranas 1:5
16:00Siauliai 2 - Babrungas 1:2

LUME: Meciuri amicale între cluburi

11:00Navalcarnero (Esp) - Guadalajara (Esp) 1:2
11:00Pozuelo de Alarcon (Esp) - Leganes B (Esp) 1:1
11:00Sindjelic Beograd (Srb) - Zarkovo (Srb) 2:0
11:30Tarazona (Esp) - Numancia B (Esp) 1:0
12:00Ath. Bilbao (Esp) - Alaves (Esp) 1:1
12:00Dep. Fabril (Esp) - Arenteiro (Esp) 0:1
12:30Academica (Por) - Paredes (Por) 3:1
12:30Betis B (Esp) - Linense (Esp) 0:1
12:30Gimnastica Segoviana (Esp) - Numancia (Esp) 0:1
12:30Leioa (Esp) - Gernika (Esp) 2:1
12:30Marino de Luanco (Esp) - Gijon (Esp) 0:1
12:30R. Union (Esp) - R. Sociedad B (Esp) 2:1
13:00Laredo (Esp) - Sestao (Esp) 1:1
13:00Las Palmas (Esp) - Tamaraceite (Esp) 3:0
15:00AnulatBedfont Sports (Eng) - Sholing (Eng) -:-
15:00AnulatMerthyr Town (Wal) - Gresley (Eng) -:-
15:00AnulatNorthwood (Eng) - Berkhamsted (Eng) -:-
15:00Seelow (Ger) - 1.FC Frankfurt (Ger) 2:0
15:00AnulatSt. Neots (Eng) - Kempston (Eng) -:-
15:00AnulatWare (Eng) - Potters Bar (Eng) -:-
15:30GVVV (Ned) - De Treffers (Ned) 2:2
15:30SteDoCo (Ned) - Jong Volendam (Ned) 3:0
15:30Westlandia (Ned) - Excelsior Maassluis (Ned) 2:2
15:30Wimborne (Eng) - Basingstoke (Eng) 0:5
16:00Glenavon (Nir) - Annagh (Nir) 2:1
16:00H&W Welders (Nir) - Portadown (Nir) 0:1
17:00Ballymena (Nir) - Cliftonville (Nir) 2:0
17:00Bangor FC (Nir) - Larne (Nir) 0:3
17:00Boom (Bel) - Leuven B (Bel) 2:1
17:00Brighouse Town (Eng) - Whitby (Eng) 4:1
17:00Coleraine (Nir) - Ards (Nir) 4:1
17:00Enfield Town (Eng) - Berkhamsted (Eng) 2:0
17:00Glentoran (Nir) - Loughgall (Nir) 2:1
17:00Grays (Eng) - Harlow (Eng) 2:0
17:00Hyde (Eng) - Runcorn Linnets (Eng) 0:1
17:00Maldon & Tiptree (Eng) - Aveley (Eng) 2:0
17:00Newry City (Nir) - Dundela (Nir) 2:1
17:00AnulatPontefract (Eng) - Ashton Utd (Eng) -:-
17:00Pro Sesto (Ita) - Alcione Milano (Ita) 0:0
17:00Ramsgate (Eng) - Hastings (Eng) 2:6
17:00Stalybridge (Eng) - Mossley (Eng) 2:2
17:00Ware (Eng) - Corinthian-Casuals (Eng) 2:4
17:00Warrenpoint (Nir) - C. Rangers (Nir) 1:0
17:00Warrington Rylands (Eng) - Shildon (Eng) 4:1
18:00Pelister (Mkd) - Teteks (Mkd) 3:0
18:00Pergolettese (Ita) - Fiorenzuola (Ita) 3:1
18:00Trento (Ita) - Luparense (Ita) 1:1
18:30Arsimi (Mkd) - Novaci (Mkd) 2:1
18:30Correggese (Ita) - Reggiana (Ita) 0:5
18:30Dugopolje (Cro) - Solin (Cro) 3:0
18:30Nancy (Fra) - ASM Belfort (Fra) 2:0
18:30Pistoiese (Ita) - San Donato (Ita) 1:1
19:00Aglianese Calcio (Ita) - Pontedera (Ita) 0:4
19:00Alaves B (Esp) - UD Logrones (Esp) 2:2
19:00Bijelo Brdo (Cro) - Osijek 2 (Cro) 5:0
19:00Botev Plovdiv (Bul) - Nea Salamis (Cyp) 2:1
19:00Croatia Zmijavci (Cro) - Jadran LP (Cro) 0:2
19:00Deinze (Bel) - RAAL La Louviere (Bel) 2:1
19:00Lecco (Ita) - Pro Vercelli (Ita) 1:2
19:00Lugo (Esp) - Ferrol (Esp) 1:0
19:00Macon (Fra) - Villefranche (Fra) 5:1
19:30Birkirkara (Mlt) - Balzan (Mlt) 0:3
19:30Gudja (Mlt) - Pieta Hotspurs (Mlt) 0:0
19:30Lamia (Gre) - Levadiakos (Gre) 2:0
20:00Alcorcon (Esp) - Zamora (Esp) 0:3
20:00Burgos CF (Esp) - Ponferradina (Esp) 0:0
20:00Cartagena B (Esp) - Orihuela (Esp) 3:4
20:00Dender (Bel) - Ninove (Bel) 1:1
20:00Dessel (Bel) - Beerschot VA (Bel) 1:0
20:00Fuenlabrada (Esp) - Union Adarve (Esp) 1:2
20:00La Coruna (Esp) - Real Madrid B (Esp) 0:0
20:00Lierse K. (Bel) - Patro Eisden (Bel) 3:2
20:00Lommel SK (Bel) - Gent U23 (Bel) 2:1
20:00L.R. Vicenza (Ita) - AC Milan (Ita) 1:6
20:00Napoli (Ita) - Espanyol (Esp) 0:0
20:00Racing Santander (Esp) - R. Oviedo (Esp) 0:0
20:00Real Aviles (Esp) - Gijon (Esp) 0:1
20:00San Fernando (Esp) - Ceuta (Esp) 1:2
20:00Tenerife (Esp) - Cartagena (Esp) 1:1
20:00Tudelano (Esp) - Calahorra (Esp) 1:0
20:30Alfaro (Esp) - SD Logrones (Esp) 1:1
20:30Alzira (Esp) - UCAM Murcia (Esp) 2:0
20:30Felgueiras (Por) - Guimaraes B (Por) 2:1
20:30Francs Borains (Bel) - RWDM 47 (Bel) 2:2
20:30Leonesa (Esp) - Valladolid Promesas (Esp) 1:1
20:30Tarancon (Esp) - Getafe B (Esp) 1:2
20:30Unionistas (Esp) - Atl. Madrid B (Esp) 2:2
21:00CF Talavera (Esp) - San Sebastian Reyes (Esp) 0:0
21:00Ejido (Esp) - Almeria B (Esp) 1:4
21:00Malaga (Esp) - Granada (Esp) 1:1
21:00Pueblonuevo (Esp) - Montijo (Esp) 1:3
21:00Socuellamos (Esp) - Cordoba B (Esp) 0:1
21:00Valladolid (Esp) - Lazio (Ita) 0:0
21:30Don Benito (Esp) - Badajoz (Esp) 0:0
21:30Inter (Ita) - Villarreal (Esp) 2:4
21:30Xerez CD (Esp) - Huelva (Esp) 1:0
22:00AnulatBarcelona (Esp) - AS Roma (Ita) -:-
22:00Betis (Esp) - Fiorentina (Ita) 3:1
22:00Girona (Esp) - Bolivar (Bol) 2:0
22:00Leganes (Esp) - Villarreal B (Esp) 1:2
22:00Linares (Esp) - Cordoba (Esp) 1:3
22:00Sevilla (Esp) - Cadiz (Esp) 1:0
22:00Valencia (Esp) - Atalanta (Ita) 2:1

LUME: COTIF Tournament - Play-off

23:30Argentina U20 - Levante U20 2:0

LUME: Club Friendly Women

11:00Sevilla F (Esp) - Albacete F (Esp) 3:1
11:30St. Liege F (Bel) - AS Roma F (Ita) 1:3
12:00Czarni Sosnowiec F (Pol) - UJ Krakow F (Pol) 3:2
13:00Den Haag F (Ned) - Leuven F (Bel) 0:2
13:00Ostrava F (Cze) - Wodzislaw Slaski F (Pol) 0:1
14:00Feyenoord F (Ned) - Club Brugge F (Bel) 1:2
14:00Pitea F (Swe) - Umeå IK F (Swe) 0:2
15:00PSV F (Ned) - Leverkusen F (Ger) 0:1
15:00SGS Essen F (Ger) - Gutersloh F (Ger) 4:0
16:30Slovacko F (Cze) - Sturm F (Aut) 3:0
17:00AnulatWaregem F (Bel) - Mechelen F (Bel) -:-
17:15Rosengard F (Swe) - Vittsjo F (Swe) 1:0
17:30Real Oviedo F (Esp) - Athletic Bilbao F (Esp) 0:2
18:00Sparta Praga F (Cze) - St. Polten F (Aut) 0:2
18:30AnulatBarcelona F (Esp) - AS Roma F (Ita) -:-
19:00Linköping F (Swe) - Hammarby F (Swe) 2:1
20:00Freiburg F (Ger) - Ferencvaros F (Hun) 3:0

LUXEMBURG: Divizia Naţională

20:00Ettelbruck - Union Titus Petange 2:0

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

18:30Struga - Pobeda 3:0

MALAEZIA: FA Cup

16:00Terengganu - Selangor 2:1pen

MALAWI: Super League

15:30Karonga United - Rumphi United 4:0
15:30Mighty Tigers - Sable Farming 0:2

MEXIC: Liga MX - Apertura

05:05Mazatlan FC - Guadalajara 2:1

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Zacatecas Mineros - Atlante 1:3

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

17:00Monterrey U20 - Leon U20 2:0
19:00Santos Laguna U20 - Cruz Azul U20 2:1
19:30Puebla U20 - U.N.A.M. U20 1:2

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

01:05Queretaro F - Mazatlan FC F 2:2
03:00Tigres F - Puebla F 4:1
20:00Cruz Azul F - Santos Laguna F 0:1

MOLDOVA: Super Liga

18:00Dinamo-Auto - Zimbru 0:0
18:00Sf.Gheorghe - S. Tiraspol 1:3

MOZAMBIC: Mocambola

15:00Costa do Sol - UD Songo 1:1
15:00Ferroviario Nampula - Incomati Xinavane 2:1

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

21:00Jedinstvo - OFK Petrovac 0:1
21:00Jezero - Arsenal Tivat 2:1
22:00Iskra - Rudar 0:0
22:00Mornar - Sutjeska 2:1

MYANMAR: National League

11:30Shan Utd - Yangon Utd 1:0

NIGERIA: NNL

18:00Abeokuta - Ekiti United 3:0
18:00Adoration - Ibom Youths 3:2
18:00Apex Krane - Crown 1:0
18:00Cynosure - Ottasolo 3:1
18:00Gateway Utd. - Giant Brillars 1:1
18:00Ijebu - Sporting Lagos 1:1
18:00Ikorodu City - Vandrezzer 1:1
18:00Nnewi - Go Round 1:0
18:00One Rocket - Bayelsa United 0:0
18:00Osun - Campos 3:0
18:00Warri Wolves - Rovers FC 2:0

NIGERIA: Aiteo Cup

17:00El Kanemi - Wikki Tourist 0:1pen
18:00Bendel - Nasarawa 1:2
18:00DMD - Kano 0:2
18:00Green Beret - Niger 0:1
18:00Heartland - Dakkada FC 2:1pen
18:00Lobi Stars - Akure City 1:0
18:00Sunshine Stars - Katsina Utd 1:2pen

NORVEGIA: Eliteserien

17:00Bodo/Glimt - Odd 7:0
19:00Rosenborg - Ham-Kam 2:1

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

15:00Hodd - Baerum Sportsklubb 0:0
15:00Traeff - SK Gjovik-Lyn 1:1
17:00Kjelsås - Ull/Kisa 2:2
17:00Levanger - Alta 5:0

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

15:00IL Express - Halsen 1:1
15:00Randesund - Mandalskameratene 3:1
15:00Uradd - Pors 0:3
16:00Eik-Tonsberg - Follo 2:0
16:00Jeloy - Vindbjart 1:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

16:00Nardo - Steinkjer 5:1
17:00Kolstad - Orkla 3:2
17:00Melhus - Rana FK 3:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

16:00Senja - Funnefoss/Vormsund 2:1
17:00Skjetten - Gjellerasen 1:4

NORVEGIA: Toppserien - Feminin

16:00Rosenborg F - RØA F 5:0
16:00Stabaek F - Kolbotn F 0:1
18:00Vålerenga F - LSK Kvinner F 1:1

NORVEGIA: Division 1 Women - Primul tur

20:00Medkila F - Kil/Hemne F 0:1

OLANDA: Eredivisie

17:30Sittard - Ajax 2:3
19:45Cambuur - Excelsior 0:2
21:00PSV - FC Emmen 4:1
22:00Waalwijk - Utrecht 2:2

PANAMA: LPF - Clasura

04:00San Francisco - Chiriqui 0:0
00:00Veraguas - Deportivo Universitario 0:3

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

00:00Resistencia - Guairena FC 1:2
02:15General Caballero JLM - Tacuary 0:4
00:0012 de Octubre - Libertad 1:3

PARAGUAY: Division Intermedia

00:003 De Febrero - 2 de Mayo 0:0
17:00Deportivo Santani - Atyra 2:3
17:00Guarani de Trinidad - Pastoreo 1:2
22:00River Plate - San Lorenzo 1:1

PERU: Liga 1 - Clasura

19:00U. San Martin - Alianza Atl. 1:0
21:15AD Cantolao - Sporting Cristal 2:2
23:30Binacional - Ayacucho 4:1

PERU: Liga 2 - Clasura

04:00Alianza Huanuco - Deportivo Coopsol 6:1
23:00Cusco - Llacuabamba 2:0

PERU: Liga Women

19:00AD Cantolao F - Cajamarca F 8:1
21:15U. San Martin F - Ayacucho F 0:2
23:30Cesar Vallejo F - A. Lima F 1:4

POLONIA: Ekstraklasa

16:00Lechia - Korona 0:1
18:30Jagiellonia - Radomiak Radom 1:2
21:00Slask - Widzew Lodz 0:0

POLONIA: Division 1

16:00Leczna - R. Rzeszow 1:1
18:30Katowice - Sosnowiec 3:1
21:00Chrobry Glogow - LKS Lodz 2:3

POLONIA: Division 2

18:00KKS Kalisz - Polkowice 2:2
18:00Pogon Siedlce - Elblag 0:1
18:00Pruszkow - Zaglebie 2 2:0
18:00Stomil Olsztyn - Garbarnia 2:2
19:00GKS Jastrzebie - Motor Lublin 2:1
19:00Wisla Pulawy - Stezyca 1:0

POLONIA: III Liga - Group I

13:00Legia II - Grodzisk M. 1:1
16:00Mlawa - Pelikan 0:2
18:00Bron Radom - Ostroda 3:1
18:00Concordia Elblag - LKS Lodz II 0:2
18:00Pilica Bialobrzegi - Legionowo 1:3
18:00Swit - T. Mazowiecki 2:0
18:00Ursus Warszawa - Blonianka Blonie 2:2
18:00Warta Sieradz - Jagiellonia II 3:1
18:00Zambrow - Skierniewice 0:0

POLONIA: III Liga - Group II

13:00Gedania Gdansk - Blekitni Stargard 2:5
14:00Unia Swarzedz - B. Gdynia 3:1
14:00Vineta W. - Zawisza 1:3
15:00Solec K. - Cartusia Kartuzy 0:1
17:00Nowe Skalmierzyce - Starogard Gdanski 1:1
18:00Jarocin - Pogon Szczecin II 0:2
18:00Kleczew - Unia Janikowo 4:1

POLONIA: III Liga - Group III

13:00Rakow 2 - Kluczbork 2:1
14:00Legnica 2 - Goczalkowice Zdroj 2:2
18:00Nysa - Carina Gubin 4:1
18:00Odra W. - Pawlowice 3:3
18:00Sleza Wroclaw - Gornik Z. 2 2:1
18:00Stilon Gorzow - Gwarek Tarnowskie Gory 0:1
18:00Z. Gora - Bielsko-Biala 3:2
19:00Brzeg - Chrobry Glogow 2 1:0
19:00Polonia B. - Warta Gorzow 4:0

POLONIA: III Liga - Group IV

13:00KS Wieczysta Krakow - Ostrowiec 2:0
14:00Cracovia 2 - S. Wola 4:2
15:00Unia Tarnow - Sokol Sieniawa 0:2
18:00Avia Swidnik - Czarni Polaniec 3:1
18:00Chelmianka Chelm - Biala Podlaska 2:2
18:00Korona 2 - Podhale Nowy Targ 0:0
18:00Lublinianka - Sandomierz 2:0
18:00Wisloka Debica - LKS Lagow 2:1

PORTUGALIA: Liga Portugal

17:30Rio Ave - Vizela 0:1
20:00Estoril - Famalicao 2:0
22:30FC Porto - Maritimo 5:1

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

13:00Farense - Torreense 2:1
16:00Nacional - Tondela 0:1
16:00Oliveirense - Mafra 3:1
17:30Trofense - BSAD 3:2
20:00Benfica B - Academico Viseu 1:1

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Preliminar

13:00Maritimo U23 - Sporting U23 0:0
13:00Rio Ave U23 - Gil Vicente U23 2:4
20:00Estrela U23 - Mafra U23 0:0

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

17:00Liberec - Teplice 5:1
17:00Plzen - Pardubice 2:1
17:00Sigma Olomouc - Brno 0:2
20:00Bohemians - Ostrava 3:3

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

11:15Chrudim - Pribram 3:0
18:00Lisen - Varnsdorf 3:0
18:00Prostejov - Trinec 1:1
18:00Taborsko - Slavia Praga B 1:1

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15Sokolov - Plzen B 0:2
11:15Vltavin - Domazlice 1:2
11:15Zbuzany - Kraluv Dvur 3:3
11:30Ceske Budejovice B - Pisek 0:2
15:30Prestice - Motorlet Prague 2:1
19:00Karlovy Vary - Bohemians 1905 B 2:0

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Jablonec B - Usti n. L. 0:3
11:30Prepere - Zizkov 0:6
18:00Benesov - Velvary 1:3
18:00Zivanice - Kolin 2:3

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

18:00Blansko - Kromeriz 0:5
18:00FK Frydek-Mistek - Zlin B 2:2
18:00Frydlant n. O. - Vitkovice 2:1
18:00Hodonin - Znojmo 7:0
18:00Uhersky Brod - Velke Mezirici 2:1

REPUBLICA CEHĂ: Division A

11:15Marianske Lazne - FK Komarov 1:1
11:15Petrin Plzen - Katovice 0:2
11:30Cesky Krumlov - Horni Briza 1:0
18:00Horovice - Doubravka 1:0
18:00Klatovy - Pribram B 2:5
18:00Tochovice - Aritma Prague 1:1

REPUBLICA CEHĂ: Division B

11:15Ceska Lipa - Slany 2:1
11:15Kladno - Steti 3:0
11:15Libis - Meteor Prague 3:3
11:15Olympie Brezova - Neratovice 0:0
11:30Kosmonosy - Hvezda Cheb 2:2

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:30Velke Hamry - Brandys n. Labem 5:0
18:00Nachod - Vysoke Myto 0:0
18:00Usti nad Orlici - Letohrad 1:2

REPUBLICA CEHĂ: Division D

11:15Breclav - Havlickuv Brod 1:0
18:00Velka Bites - Stara Rise 1:0
18:00Zdirec n. D. - Jihlava B 1:3

REPUBLICA CEHĂ: Division E

18:00Holesov - Brno B 0:6
18:00Prerov - Batov 2:3
18:00Skastice - Vsetin 0:1
18:00Sternberk - HFK Olomouc 4:1

REPUBLICA CEHĂ: Division F

11:15Opava B - Havirov 5:3
17:30Rymarov - Novy Jicin 2:1
18:00Bridlicna - Hlubina 2:3

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

11:30Cesky Tesin - Orlova 2:0
18:00Dolni Benesov - Hermanice 1:0
18:00Dolni Datyne - Pusta Polom 0:2
18:00Jakubcovice - Repiste 0:2
18:00Petrvald na Morave - Bolatice 1:0
18:00Vratimov - Koberice 2:1

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

18:00Napajedla - Kvasice 2:0
18:00Osvetimany - Slusovice 2:0
18:00Strani - Borsice 1:0

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

17:30Dukovany - Chotebor 2:3
17:30Kamenice nad Lipou - Velke Mezirici B 6:1
17:30Namest n. Oslavou - Sapeli Polna 1:3
17:30Rapotice - Vrchovina B 2:1

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

11:15Vysoka n. Labem - Solnice 1:3
18:00Dobruska - Jicin 2:1
18:30Cerveny Kostelec - Jaromer 1:0

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

15:15FC Pencin - Hradek nad Nisou 1:1
18:00Lomnice nad Popelkou - Studenec 6:2
18:00Novy Bor - Visnova 3:4
18:00Rovensko p. Tr. - Velke Hamry B 1:1
18:00Sedmihorky - Mimon 3:0
18:00Straz p. Ralskem - Frydlant 1:1

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

11:15AmânatRapid Plzen - Plzen-Cernice -:-
14:00Petrin Plzen B - Vejprnice 3:0
18:00Tachov - Sokol Radnice 8:1
19:00Nepomuk - Myto 2:1
19:00Nyrsko - Stribro 2:2
19:00Tlumacov - Sokol Lhota 4:0

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

11:15Kolovraty - Motorlet Prague B 1:0
11:15Olympia Radotin - Dukla JM 1:5
11:15Podoli Praha - Uhrineves 1:0
11:30Hostivar - Zlicin 2:0
16:30Kralovice - Spoje Prague 1:3
18:00Predni Kopanina - Branik 2:2

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

11:15Jesenik - SK Lipova 2:1
18:00Mohelnice - Litovel 1:3
18:00Zelatovice - Kostelec na Hane 3:1

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

18:00Ceska Trebova - Holice 1:2
18:00Moravany - Horni Redice 1:2
18:00Tremosnice - Libisany 2:5

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

11:30Zlin U19 - Plzen U19 5:2
12:00Jihlava U19 - Slovacko U19 1:1
12:00Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19 2:3
13:15Hradec Kralove U19 - Mlada Boleslav U19 0:1
14:00Pribram U19 - Brno U19 0:4

RUSIA: Premier League

15:00Ural - Sp. Moscova 0:2
17:30TSKA Moscova - F. Voronezh 4:1
20:00Akhmat Grozny - Zenit 0:0
20:00Krasnodar - Lok. Moscova 3:0

RUSIA: FNL

13:00Yenisey - Veles Moscow 2:1
18:00SKA Khabarovsk - Akron Togliatti 3:0

RUSIA: FNL 2 - Group 2

16:00Dynamo Vologda - Din. Moscova 2 3:0
16:00Rodina Moscow U21 - Luki-Energiya 1:1
16:00Tver - Chertanovo M. 0:2
18:00Krasnogorsk - Zvezda St. Peterburg 1:3
18:00Leningradets - Baltika 2 4:0
18:00S. Kostroma - Murom 0:2
18:00Tekstilshtik - Vladimir 4:0

RUSIA: FNL 2 - Group 3

13:00Kolomna - Znamya Noginsk 1:0
14:00Arsenal Tula 2 - Spartak Tambov 4:0
17:00D. Bryansk - Ryazan 0:0
17:00Kvant - Sakhalin 2:0
17:00M. Lipetsk - FK Strogino Moscow 0:0
17:00Saturn Ramenskoye - Balashikha 4:0
18:00Kaluga - Khimki 2 2:1
20:00Sakhalinets - Kursk 1:7

RUSIA: Russia Cup Women

18:00FK Rostov F - Zenit F 1:7

SCOŢIA: Premiership

17:00Aberdeen - St. Mirren 4:1
17:00Motherwell - St. Johnstone 1:2
17:00Rangers - Kilmarnock 2:0
17:00Ross County - Celtic 1:3

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Arbroath - Inverness 0:0
17:00Morton - Cove Rangers 1:0
17:00Partick Thistle - Hamilton 1:1
17:00Raith - Dundee FC 0:1

SCOŢIA: League One

17:00Airdrieonians - Falkirk 4:0
17:00Alloa - Kelty Hearts 3:1
17:00Clyde - Peterhead 2:2
17:00FC Edinburgh - Dunfermline 0:3
17:00Montrose - Queen of South 0:0

SCOŢIA: League Two

17:00Albion Rovers - Dumbarton 1:2
17:00Annan - Stenhousemuir 2:1
17:00East Fife - Bonnyrigg Rose 0:3
17:00Forfar - Stranraer 2:0
17:00Stirling - Elgin 2:2

SCOŢIA: Highland League

17:00Banks O' Dee - Huntly 5:2
17:00Brechin - Formartine Utd 3:1
17:00Clachnacuddin - Brora Rangers 0:4
17:00Fraserburgh - Wick Academy 3:0
17:00Lossiemouth - Buckie Thistle 0:6
17:00Nairn County - Forres Mechanics 0:5
17:00Rothes - Inverurie Loco Works 0:5
17:00Strathspey Thistle - Deveronvale 2:2
17:00Turriff Utd - Keith 1:1

SCOŢIA: Lowland League

17:00Broomhill - Berwick 3:2
17:00Dalbeattie Star - Cumbernauld Colts 2:5
17:00East Stirlingshire - Caledonian Braves 1:1
17:00Gretna 2008 - Edinburgh University 7:2
17:00Hearts 2 - Civil Service Strollers 2:2
17:00Rangers B - Cowdenbeath 3:2
17:00Spartans - Gala Fairydean 4:1
17:00Tranent Juniors - Stirling University 2:1

SERBIA: Super Liga

18:00AmânatVojvodina - Steaua Roșie B. -:-
19:55TSC Backa Topola - Novi Pazar 0:1
22:00Mladost - Radnicki Nis 2:2

SERBIA: Prva Liga

18:30Graficar Beograd - Loznica 5:1
18:30Indjija - Metalac 2:2
18:30Radnicki Beograd - Sremska Mitrovica 1:0

SINGAPORE: Premier League

12:30Lion City - Balestier Khalsa 4:0

SIRIA: Syria Cup

18:00Harjaleh - Al Jaish 0:3

SLOVACIA: Fortuna liga

19:00Banska Bystrica - Ruzomberok 2:3
19:00Z. Moravce-Vrable - L. Mikulas 1:1

SLOVACIA: 2. liga

18:00Dubnica - S. Bratislava B 3:0
18:00FK Humenne - Pohronie 2:1
18:00Puchov - D. Kubin 3:1
18:00Trebisov - Myjava 1:1
18:00Zilina B - Raca 8:3
19:00Kosice - Komarno 0:0

SLOVACIA: 3. Liga - East

18:00Lipany - 1.FK Svidnik 2:1
18:00MSK Lucenec - Giraltovce 3:1
18:00Poprad - Namestovo 1:0
18:00Vranov - Bardejov 1:1

SLOVACIA: 3. Liga - West

18:00AFC Nove Mesto - Inter Bratislava 4:3
18:00Castkovce - Podkonice 3:1
18:00HA Banska Bystrica - Kalna n. Hronom 1:1
18:00MSK Martin - Velke Ludince 0:1
18:00Sala - Jednota Banova 0:1
18:00Sered - Vrakuna Bratislava 4:0

SLOVACIA: 4. liga - Bratislava

14:30NSK 1922 Bratislava - Slovan Most 0:0
18:30Bernolakovo - Rohoznik 1:1
18:30Pezinok - Tomasov 1:5

SLOVACIA: 4. liga - Central

16:30Badin - K. Nove Mesto 0:0
18:30Salkova - Kovacova 2:0
18:30Slavia Staskov - Zvolen 4:0

SLOVACIA: 4. liga - West

18:00AmânatCrystal - Nitra -:-
18:00Marcelova - Levice 0:4

SLOVENIA: Prva Liga

18:30Bravo - Domzale 0:1

SLOVENIA: 2. SNL

18:30Fuzinar - Bilje 5:2
18:30NK Bistrica - Dob 1:1
18:30Rudar - Rogaska 1:1

SUA: MLS

05:30Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo 2:1
22:00Atlanta Utd - Seattle Sounders 2:1

SUA: MLS Next Pro

03:30Real Monarchs - Vancouver 2 3:1
05:30San Jose Earthquakes II - Tacoma Defiance 0:2

SUA: USL League One

02:00Charlotte Independ. - Forward Madison 0:0

SUA: NWSL Women

03:00Racing Louisville F - Washington F 1:1
05:30Portland Thorns F - North Carolina Courage F 3:3

SUEDIA: Allsvenskan

16:00Norrkoping - Degerfors 2:0

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

14:00Stockholm Internazionale - Orebro Syr. 2:1
17:00Forward - Haninge 1:0
17:00Motala - Karlstad 1:3
17:00Sandviken - Sylvia 4:0
17:00Taby - Gefle 0:1
21:00Hammarby TFF - Vasalund 0:2

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

14:00Lindome - Angelholm 4:1
14:00Qviding - Torn 1:4
17:00IFK Malmo - Falkenberg 1:6
17:00Lunds - Atvidaberg 2:0
17:00Oskarshamn - Oddevold 1:2
17:00Trollhättan - Tvaaker 1:0

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

13:00Ytterhogdal - Bergnasets AIK 2:3
15:00Kiruna - Sandvik 0:1
15:00Skelleftea - IFK Lulea 2:2
15:00Umeå - Friska Viljor FC 0:2
16:00Gottne IF - Boden 1:1
17:00Storfors AIK - Algarna-Harnosand 0:2

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

17:00Hudiksvall - Jarfalla 3:2
17:00Kungsangen - Korsnas 3:0
17:00Osteraker IFK - Kvarnsveden 1:2
18:00Gute - Ragsved 0:0

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

14:00Landvetter - Husqvarna 0:0
15:00Frölunda - Onsala BK 1:0
17:00BK Astrio - Assyriska BK 4:0

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

15:00Nosaby IF - Karlskrona 0:2
17:00Asarum - Ariana 0:2
17:00Eslov - Hogsby 0:2
17:00Osterlen FF - Rappe GOIF 2:0

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Smedby - Nykopings 1:2
15:00Trosa-Vagnharads - Huddinge 2:3
17:30Lidingo IFK - Arameisk-Syrianska 1:1
18:00Syrianska - Enskede 1:0

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Gauthiod - Angered 0:1
16:00Nordvarmland - Kumla 1:2
17:00Mjolby AI FF - Ahlafors IF 1:5
17:00Vanersborgs FK - Lidkoping 0:1

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

16:00Kalmar F - Kristianstad F 0:2

SUEDIA: Elitettan Women

14:00Ravasens IK F - Lidkoping F 3:6
15:00Sundsvall F - Alvsjo F 3:1
16:00Vaxjo DFF F - Jitex F 3:1
18:30Norrkoping F - Bromolla F 1:0

TAILANDA: Champions Cup

14:00Buriram - Pathum United 2:3

TURCIA: Super Lig

19:15Sivasspor - Gaziantep 1:1
21:45Besiktas - Kayserispor 1:0

TURCIA: Rezerv Lig

16:00Istanbulspor 2 - Trabzonspor 2 3:2

TURKMENISTAN: Yokary Liga

16:00Energetik - Merw 1:2
16:00Nebitci - Sagadam 0:1

ŢARA GALILOR: League Cup

16:30Aberystwyth - Llanidloes 2:1
16:30Ammanford - Swansea University 2:1
16:30Caersws - Holywell 1:6
16:30Connah's Q. - TNS 2:1pen
16:30Guilsfield - Ruthin 0:1
16:30Pontypridd - Carmarthen 2:0
16:30Trefelin - Taffs Well 0:5
17:00AnulatAbergavenny Town - Penybont -:-
17:00AnulatBriton Ferry - Cwmbran Celtic -:-
17:00AnulatLlandudno - Caernarfon -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

18:45AmânatZalaegerszeg - Ferencvaros -:-
21:00Debrecen - Kecskemeti 1:1

UNGARIA: Cupa

11:00Balatonszepezd - Papai Perutz 1:0
11:00Fovarosi Vizmuvek - Fuzesgyarmati SK 2:3pen
12:00ASR Gazgyar - Korosladany MSK 4:1d.p.
14:00Felsozsolca - Bank-Dalnoki 1:0
16:00Gerjeni - Lenti 1:7
17:00Issimo - Nagybajom 3:2
17:30Andrashida - Bicskei 2:6
17:30Bag 96 - Tiszafuredi 2:4
17:30Balatonlelle - Ivancsa 0:1
17:30Berkenye - Tiszaujvaros 1:4
17:30Bolcskei - Erdi 2:1
17:30Cigand SE - Tallya 2:0
17:30Dunaujvaros PASE - Elore 5:2
17:30Duvenbeck Hegyeshalom - III. Keruleti TVE 0:5
17:30ENCS - Eger SE 2:3
17:30Ercsi - Kaposvar 1:2
17:30Hegyko - Tatabanya 0:7
17:30Kadarkut - Komloi 3:1
17:30Kisujszallasi - Szegedi 0:2
17:30Lajosmizsei - Torokszentmiklos 2:0
17:30Mezokovacshazi - Dunakeszi 1:5
17:30Mezomegyer - REAC 2:3
17:30Mohacsi - Szekszardi 0:3
17:30Monostorpalyi - Sajobabony 2:1
17:30Nagyatadi - MAV Elore 1:0
17:30Nagyecsed - Balassagyarmat 0:1
17:30Peceli - FC Dabas 0:2
17:30Rakosmenti KSK - Jaszberenyi 1:4
17:30Sarvari - Nyergesujfalu 1:5
17:30SBTC - Debreceni EAC 1:3
17:30Semjenhaza - Budaorsi 0:1
17:30Szolnoki - Makoi 1:0
17:30Tatai - Peti 6:1
17:30Tiszafoldvar - ESMTK Budapest 0:6
17:30Vajta - K.Ocsard SE 0:3
19:00Kiraly SE - VLS Veszprem 2:0
19:00Pomaz-ICO - Abda 2:3pen

URUGUAY: Primera Division - Clasura

02:00Nacional - Rentistas 3:0
18:30River Plate - Plaza Colonia 2:0
21:00Cerro Largo - Wanderers 1:1

URUGUAY: Segunda Division

16:15Progreso - Juventud 0:1

UZBEKISTAN: Super League

17:00Sogdiana - Pakhtakor 2:2

VENEZUELA: Primera Division

00:00Monagas - Puerto Cabello 0:1
02:15Zamora - Dep. Tachira 2:0
00:00Mineros - Metropolitanos 2:2

VENEZUELA: Segunda Division

23:00AmânatAtletico La Cruz - Libertador -:-
23:00AmânatBolivar - Fundacion AIFI -:-
23:00AmânatDynamo Puerto - Academia Anzoategui -:-
23:00AmânatLocal Andina - El Vigia -:-
23:00AmânatNueva Esparta - Angostura -:-
23:00AmânatPetare - Yaracuyanos -:-
23:00AmânatRayo Zuliano - Heroes de Falcon -:-
23:00AmânatTitanes - Llaneros -:-
23:00AmânatTrujillanos - Academia Rey -:-
23:00AmânatUrena - Frontera -:-

VIETNAM: V.League 1

14:00Binh Dinh - Hanoi FC 0:1

VIETNAM: V.League 2

12:00TTBD Phu Dong - Long An 1:1
13:00Khanh Hoa - Binh Phuoc 1:0
14:00Can Tho - Hue 3:0

VIETNAM: Vietnamese Cup Women

12:00Thai Nguyen F - Ha Noi 2 F 2:0
14:30Ho Chi Minh F - Phong Phu Ha Nam 2 F 2:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.