REFRESH

Fotbal » Ieri » Toate meciurile

AMERICA DE SUD: Cupa Mondială - Calificări

23:00Ecuador - Brazilia 1:1

ASIA: Cupa Mondială - Calificări - Al treilea tur

11:10Australia - Vietnam 4:0
12:01Japonia - China 2:0
14:00Liban - Coreea de Sud 0:1
16:30Iran - Irak 1:0
17:00Emiratele Arabe Unite - Syria 2:0
19:15Arabia Saudită - Oman 1:0

AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Calificare

19:00AmânatJS Kabylie (Alg) - Royal Leopards (Esw) -:-

ALBANIA: Cupa Albaniei

14:45Skenderbeu - Teuta 0:1
17:45Din. Tirana - Partizani 1:1

ANGLIA: Premier League Cup

14:00Southampton U23 - Bournemouth U23 0:1

ANGLIA: Academii U18

15:00Wolverhampton U18 - Middlesbrough U18 2:0

ANGLIA: FA Youth Cup

21:00Blackburn U18 - Sheffield Wed U18 2:1

ANGLIA: Women’s Super League

21:30Arsenal F - Brighton F 2:1

ASIA: Asian Cup Women

10:00Japonia F - Coreea de Sud F 1:1
10:00Vietnam F - Myanmar F 2:2
16:00Australia F - Thailanda F 2:1
16:00Filipine F - Indonesia F 6:0

BAHRAIN: Bahrain Cup - Turul 5

17:00Al-Hidd - Al-Rifaa 4:1
17:00AmânatAl-Ittihad - Al-Budaiya -:-
17:00Busaiteen - East Riffa 0:3
17:00Qalali - Al-Muharraq 2:4
17:00Sitra - Bahrain SC 0:3

BELGIA: Jupiler Pro League

21:45Club Brugge - Royale Union SG 0:0

BENIN: Ligue 1

17:00Avrankou Omnisport - ASOS 0:1
17:00Baboni - Dadje 0:2
17:00Sitatunga - Police 2:1

BERMUDA: Premier League

02:00Devonshire Colts - PHC Zebras 0:1
02:00SBRC - Devonshire Cougars 1:4

BRAZILIA: Campeonato Alagoano

01:00CRB - Murici AL 1:1
01:00CSE - Alianca 1:1

BRAZILIA: Campeonato Amazonense

21:30Cliper - Penarol 2:1
21:30Nacional-AM - JC 2:0

BRAZILIA: Campeonato Baiano

00:15Bahia - Doce Mel 1:0
00:15Alagoinhas - Barcelona 0:1

BRAZILIA: Campeonato Brasiliense

01:00Gama - Brasiliense 3:2
20:30Taguatinga Esporte - Luziania 3:2

BRAZILIA: Campeonato Carioca - Taca Guanbara

00:00Volta Redonda - Vasco 2:4
02:35Flamengo - Portuguesa RJ 2:1
20:30Madureira - Resende 1:0

BRAZILIA: Campeonato Catarinense

00:00Barra FC - Figueirense 0:0
00:00Joinville - Concordia 1:3
02:30Avai - Chapecoense-SC 0:1

BRAZILIA: Campeonato Cearense

20:00Atletico-CE - Pacajus 1:1
20:30Ferroviario - Crato 4:0
21:00Caucaia - Maracana 1:0
21:00Icasa-CE - Iguatu 2:0

BRAZILIA: Campeonato Gaucho

00:00Gremio - SER Caxias 2:1
01:00Frederiquense - Novo Hamburgo 1:1
02:30Aimore - Brasil de Pelotas 0:0
00:00Ypiranga FC - Sao Luiz 2:1

BRAZILIA: Campeonato Goiano

00:30Atletico GO - CRAC 1:0
01:30Gremio Anapolis - Goias 0:0
01:30Morrinhos - Jataiense 1:1

BRAZILIA: Campeonato Matogrossense

00:00Nova Mutum - Luverdense 1:0
00:30Sinop - Gremio Sorriso 2:0
01:00Operario VG - Dom Bosco 1:2

BRAZILIA: Campeonato Mineiro

00:00Tombense - Pouso Alegre 1:1
00:00Villa Nova MG - Atletico-MG 1:1
01:00Democrata GV - Patrocinense 1:1
01:00Uberlandia - Athletic Club 0:1

BRAZILIA: Campeonato Paraense

23:00Itupiranga - Caete 4:1
01:00Aguia De Maraba - Tuna Luso 1:1
02:30Paysandu - Bragantino 3:1
20:30Castanhal - Paragominas 1:0

BRAZILIA: Campeonato Paranaense

00:00Cascavel - Uniao PR 2:1
00:00Parana - Azuriz 2:1
02:30Londrina - Sao Joseense 1:0
02:30Maringa FC - Athletico-PR 0:0
00:00Cianorte - Rio Branco PR 2:1

BRAZILIA: Campeonato Paulista

00:00Inter de Limeira - Santos 0:0
00:00Ituano - Novorizontino 2:0
02:35Palmeiras - Ponte Preta 3:0

BRAZILIA: Campeonato Paulista A2

00:00Portuguesa Santista - Rio Claro 0:0
00:00Taubate - Oeste 0:0
00:30Linense - RB Brasil 1:0
01:00Velo Clube - Piracicaba 1:1
20:00Primavera EC - Portuguesa 0:3

BRAZILIA: Campeonato Pernambucano

01:30Sport Recife - Sete de Setembro 7:0

BRAZILIA: Campeonato Piauiense

01:00Corisabba - Parnahyba 0:2
01:00River-PI - AE Altos 2:0

BRAZILIA: Campeonato Potiguar - Primul tur

01:00Globo - ASSU 0:1
01:00Potiguar - Potyguar 1:2

BRAZILIA: Campeonato Sergipano

01:15Confianca - America SE 5:0

CHILE: Primera División - Retrogradare

00:00Huachipato - Copiapo 1:0

COLUMBIA: Primera A - Apertura

23:05Jaguares de Cordoba - Cortulua 2:1
01:20Dep. Cali - Tolima 0:1
03:25Atl. Nacional - Junior 3:1
23:00U. Magdalena - Petrolera 0:0

CONGO: Ligue 1

15:00CARA Brazzaville - Kondzo 0:1
15:00Nathalys - Leopard 1:4
17:00Cheminots - Nico-Nicoye 1:0
17:00JS Talangai - Inter Club 1:0

CONGO DR: Ligue 1

15:00AmânatDauphins Noirs - JSK -:-
15:30AmânatDon Bosco - Sanga Balende -:-
16:30Renaissance - RCK 2:0

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura

23:00AmânatLimon - Puerto Golfito FC -:-
00:00Barrio Mexico - Santa Ana 0:0

EGIPT: League Cup

14:30Arab Contractors - Ismaily 0:0
14:30El Gounah - National Bank Egypt 1:1
17:00Smouha - Al Ahly 3:0

EL SALVADOR: Primera Division - Clasura

23:15Jocoro - FAS 2:2
23:15Platense Municipal - Atletico Marte 1:1
23:3011 Deportivo - Municipal Limeno 3:2
03:00Aguila - Santa Tecla 4:1
03:00Luis Angel Firpo - Metapan 0:0
03:15Alianza FC - Chalatenango 3:1

GRECIA: Super League 2

15:00Niki Volos - O. Volos 1:0

INDIA: ISL

16:00Odisha - Hyderabad 2:3

ISLANDA: Fotbolti.net Cup - Play-off

20:30Leiknir - Akranes -:-
21:00Stjarnan - Breidablik 3:1

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

13:00AnulatIndonesia - Bangladesh -:-
14:00Indonesia - Timor de Est 4:1
17:00Bahrain - Uganda 3:1

LUME: Meciuri amicale între cluburi

00:00Penarol (Uru) - Nacional (Uru) 1:0
01:00U. Sucre (Bol) - Tomayapo (Bol) 1:2
01:30Metropolitanos (Ven) - Puerto Cabello (Ven) 2:1pen
02:45Estudiantes (Arg) - San Lorenzo (Arg) 1:2
03:00Inter Miami (Usa) - U. de Deportes (Per) 4:0
04:00Portland Timbers (Usa) - Seattle Sounders (Usa) 0:0
10:00Saburtalo Tbilisi (Geo) - Bolnisi (Geo) 0:0
12:00Dyn. Kyiv (Ukr) - Bodo/Glimt (Nor) 1:1
13:00AnulatKarlsruher (Ger) - Elversberg (Ger) -:-
13:00Osasuna (Esp) - Alaves (Esp) 0:1
13:00Viking (Nor) - Jablonec (Cze) 2:2
13:30Ludogorets II (Bul) - Yantra Gabrovo (Bul) 3:0
14:00AnulatAksu (Kaz) - Bregalnica (Mkd) -:-
14:00Cambuur (Ned) - Heracles (Ned) 0:1
14:00Dun. Streda (Svk) - TSC Backa Topola (Srb) 1:1
14:00AnulatJablonec (Cze) - FK Rostov (Rus) -:-
14:00Köln (Ger) - Schalke (Ger) 2:2
14:00Leczna (Pol) - Prishtina (Kos) 2:1
14:00Lok. Plovdiv (Bul) - Etar (Bul) 0:0
14:00Metalist Kharkiv (Ukr) - Warta (Pol) 0:0
14:00Silkeborg (Den) - Odense (Den) 2:0
14:00Stuttgarter Kickers (Ger) - Makedonija GP (Mkd) 1:0
14:00Vejle (Den) - Jagiellonia (Pol) 1:1
14:30KF Llapi (Kos) - Akademija Pandev (Mkd) 2:0
14:30Olympic (Uzb) - Tikves (Mkd) 3:0
14:30Wolfsberger (Aut) - Bohemians (Cze) 1:1
15:00Augsburg (Ger) - Regensburg (Ger) 3:3
15:00Bochum (Ger) - Dusseldorf (Ger) 0:2
15:00Kozuv Gevgelija (Mkd) - Pobeda (Mkd) 0:0
15:00AnulatLiberec (Cze) - Makedonija GP (Mkd) -:-
15:00Mainz (Ger) - Frankfurt (Ger) 0:1
15:00Nurnberg (Ger) - Pribram (Cze) 9:0
15:00Oleksandriya (Ukr) - FC Ballkani (Kos) 0:1
15:00Piast (Pol) - Arda (Bul) 3:0
16:00Ludogorets (Bul) - Plock (Pol) 2:1
16:00Molde (Nor) - Dudelange (Lux) 1:0
16:00Rakow (Pol) - Zorya (Ukr) 3:2
16:00AnulatStal Mielec (Pol) - Makedonija GP (Mkd) -:-
16:00Termalica B-B. (Pol) - Radnik (Srb) 1:1
16:30Leczna (Pol) - Novi Pazar (Srb) 0:0
16:30Metalist 1925 (Ukr) - Bregalnica (Mkd) 0:4
17:30Liberec (Cze) - Shkendija (Mkd) 3:1
18:00AIK Stockholm (Swe) - Sollentuna (Swe) 1:2
19:00Deutschlandsberger (Aut) - Kapfenberg (Aut) 4:0
19:00Hacken (Swe) - Fredrikstad (Nor) 2:3
19:30ATSV Wolfsberger (Aut) - A. Klagenfurt (Am) (Aut) 0:2
20:30Pors Grenland (Nor) - Halsen (Nor) 4:2
20:45Schlebusch (Ger) - FC Monheim (Ger) 0:0
21:00Mulheimer FC 97 (Ger) - Duisburg (Ger) 0:2
23:30Royal Pari (Bol) - Santa Cruz (Bol) 1:1

LUME: Club Friendly Women

16:30Hoffenheim F (Ger) - Sand F (Ger) 2:1

MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura

01:00Raya2 - Alebrijes Oaxaca 2:0
03:05Leones Negros - Correcaminos 0:3
03:05Tampico Madero - Dorados 1:1
05:05Cimarrones de Sonora - Atl. Morelia 3:0

MEXIC: Liga MX U20 - Clasura

17:00U.N.A.M. U20 - Monterrey U20 4:0
19:00Club America U20 - Atlas U20 3:1

MEXIC: Liga MX Women - Clasura

20:00Cruz Azul F - Juarez F 1:0
23:45Puebla F - Pachuca F 1:2

NIGER: Ligue 1

15:15US Gendarmerie - ASFAN 0:1
17:15Police - SONIDEP 1:2

PORTUGALIA: Liga Portugal

22:15Estoril - Arouca 1:2

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă retrogradare

19:00Sporting U23 - Vizela U23 1:1

RWANDA: Premier League

15:00Bugesera FC - Gicumbi 2:0
15:00Etoile de L'Est - AS Kigali 2:0
15:00Mukura Victory Sports - Etincelles 1:0
15:00Rayon Sport - Gasogi United 1:0
15:00Rutsiro - Musanze 0:1

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

20:00Extremadura UD - CF Talavera 0:2
22:00UD Logrones - Calahorra 1:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 7

21:00Atl. Madrid B - Villaverde San Andres 1:0

UNGARIA: OTP Bank Liga

19:30Puskas Academy - Ferencvaros 1:0

ZAMBIA: Super League

15:00Nkana - Kabwe 1:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.