REFRESH

Fotbal » Ieri » Cote

LUME: Cupa Mondială - Play-off

17:00Franţa - Polonia 3:1 [ 1.38 | 5.00 | 9.50 ]
21:00Anglia - Senegal 3:0 [ 1.63 | 3.75 | 7.00 ]

ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga

13:15Farul Constanța - FC Botoșani 8:0 [ 1.57 | 3.65 | 6.40 ]
15:30CFR Cluj - Chindia Târgoviște 2:0 [ 1.55 | 3.65 | 6.75 ]
19:00FC Argeș - Rapid București 1:1 [ 4.10 | 3.45 | 1.87 ]

ALBANIA: First Division

14:00Apolonia Fier - Skenderbeu 0:1

ANDORRA: Primera Divisió

13:30Atletic Escaldes - Penya 4:0
16:00UE Santa Coloma - Inter Escaldes 2:2 [ 3.50 | 3.25 | 1.90 ]
18:30UE Engordany - Ordino 1:0 [ 2.05 | 3.65 | 2.85 ]
20:30AmânatSant Julia - FC Santa Coloma -:-

ANGLIA: League One

14:30Wycombe - Portsmouth 2:0 [ 2.70 | 3.45 | 2.60 ]

ANGLIA: Women’s Super League

14:30Reading F - Tottenham F 1:0 [ 3.95 | 4.25 | 1.63 ]
16:00Liverpool F - West Ham F 2:0 [ 1.92 | 3.90 | 3.20 ]
16:00Manchester City F - Brighton F 3:1 [ 1.06 | 9.95 | 23.50 ]

ANGLIA: Women’s Championship

14:00Durham F - Bristol City F 1:1
16:00Blackburn F - Birmingham F 0:2 [ 3.60 | 3.90 | 1.73 ]
16:00Charlton F - Sheffield Utd F 1:0 [ 1.72 | 3.70 | 3.85 ]
16:00Coventry United F - Sunderland F 0:5 [ 5.00 | 3.50 | 1.57 ]
16:00Lewes F - Crystal Palace F 0:1 [ 1.80 | 3.60 | 3.60 ]
16:00London City Lionesses F - Southampton F 1:1 [ 1.62 | 3.70 | 4.50 ]

ANGLIA: Women’s FA Cup

15:00Liskeard Athletic F - Oxford Utd F 0:13
15:00Southampton Women's F - London Bees F 0:3
15:00Watford F - Crawley Wasps F 6:0

ANGOLA: Girabola League

16:00Cuando Cubango - Desportivo Huila 0:1
16:00Santa Rita - CD Lunda Sul 1:0
16:30Primeiro de Agosto - Isaac de Benguela 3:2
16:30Sagrada - Sporting de Benguela 4:0
17:00Wiliete - Sporting de Cabinda 1:1

ARMENIA: Premier League

12:00Alashkert - Ararat 0:1 [ 1.55 | 3.60 | 4.70 ]
16:00Shirak - Urartu 2:3 [ 6.50 | 3.60 | 1.41 ]

AUSTRALIA: A-League Women

07:00Adelaide F - Western United F 1:2 [ 1.90 | 3.50 | 3.15 ]
07:00Melbourne Victory F - Wellington Phoenix F 1:0 [ 1.18 | 6.10 | 8.00 ]

AZERBAIJAN: Premier League

12:30Kapaz - Sumqayit 0:1 [ 2.23 | 2.80 | 3.05 ]
15:00Zira - Turan 2:1 [ 1.65 | 3.60 | 3.80 ]

BELGIA: Challenger Pro League

14:30Dender - Beerschot VA 2:3 [ 4.80 | 4.30 | 1.57 ]
19:00Deinze - Beveren 1:4 [ 3.90 | 3.85 | 1.79 ]

BELGIA: National Division 1

15:30Tienen - Hoogstraten 1:1 [ 1.90 | 3.55 | 3.30 ]
16:00Knokke - Thes Sport 2:0 [ 2.40 | 3.55 | 2.40 ]
16:00RFC Liege - Francs Borains 3:1 [ 1.63 | 3.75 | 4.35 ]

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

15:30Binche - Solieres Sport 3:1
15:30Hamoir - Acren 2:1
15:30Warnant - Ganshoren 2:2
16:00Royal Union SG 2 - Jette 1:3

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

15:30Merelbeke - Oudenaarde 6:1
15:30Waregem 2 - Aalst 1:0
15:30Wetteren - Erpe-Mere 3:2
16:00Petegem - Dikkelvenne 1:0
16:00Westhoek - Cercle Brugge 2 2:2

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

15:00KRC Mechelen - Beerschot VA 2 5:2
15:30Cappellen - Sp. Hasselt 0:0
15:30Diegem - Tongeren 1:1
15:30Pepingen-Halle - KV Mechelen 2 4:1
16:00Bocholter - K. FC Turnhout 3:2
16:00Londerzeel - Lille 1:2

BENIN: Ligue 1

17:00ASPAC - Requins 0:0
17:00AS Sobemap - Dragons 0:0
17:00FC Loto - Dadje 2:0
17:00JS Pobe - Ayema 0:1
17:00Pantheres - Dynamo Parakou 1:2
17:00Police - Ofmas-Sad 1:2
17:00Real Sport - Takunnin 0:0
17:00Tonnerre - Bani Ganse 3:0

BERMUDA: Premier League

21:00North Village Rams - St. Georges Colts 0:4
21:00X-Roads Warriors - Somerset 2:0
00:30Robin Hood - Devonshire Cougars 0:3

BOTSWANA: Premier League

15:30Mogoditshane - Gaborone Utd 0:5
16:00BDF XI - Masitoaka 2:1

BULGARIA: Third League - South-West

14:00Bansko - Balkan Botevgrad 2:1
14:00Chavdar Etropole - Septemvri Sofia 2 2:2
14:00CSKA 1948 Sofia III - Slivnishki Geroy 1:3
14:00AmânatLevski II - Razlog -:-
14:00Marek - Levski Rakovski 4:1
14:00Slavia Sofia 2 - Botev Ihtiman 0:1

BULGARIA: Cupa

13:30Ludogorets - Levski 2:1 [ 1.85 | 3.35 | 3.85 ]

BURKINA FASO: Premier League

17:30AS Douanes - Kadiogo 0:0
17:30ASF Dioulasso - Bobo-Dioulasso 2:2

BURUNDI: Primus League

15:00Bumamuru - Musongati 4:1
15:00Flambeau du Centre - Bujumbura C. 3:0
15:00Le Messager Ngozi - Dynamik 2:1
15:00Tigre Noir - Inter Star 0:1
15:00TOP Junior - Kayanza 0:0

CHINA: Super League

09:30AmânatShandong Taishan - Shenzhen -:-
13:00Cangzhou - Wuhan Three Towns 0:4 [ 9.50 | 6.80 | 1.22 ]
13:30Guangzhou City - Shanghai Port 1:2 [ 30.00 | 11.50 | 1.05 ]
13:30Wuhan FC - Changchun Yatai 1:1 [ 2.10 | 3.65 | 3.05 ]

CHINA: Liga Jia

08:00Nanjing City - Shanghai Jiading Huilong 1:3 [ 4.00 | 3.85 | 1.63 ]
08:00Qingdao Youth Island - Xinjiang Tianshan 2:1 [ 1.15 | 6.80 | 11.00 ]
08:00Suzhou Dongwu - Beijing Sport University 0:0 [ 1.36 | 5.25 | 5.50 ]
08:00Zibo Cuju - Jiangxi Beidamen 1:2 [ 8.00 | 5.00 | 1.28 ]

CIPRU: First Division

17:00Anorthosis - Aris 0:2 [ 2.60 | 3.05 | 2.50 ]
19:00AmânatApollon - AEL Limassol -:- [ 1.80 | 3.40 | 3.70 ]

CIPRU: Division 2

14:30Olympias Lympion - Achnas 0:1
14:30Omonia 29th May - Achyronas-Onisilos 1:0
14:30Omonia Aradippou - Zakakiou 1:4

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

17:30SOL - Sporting Gagnoa 0:1 [ 3.20 | 2.85 | 2.25 ]
20:00Stade d Abidjan - ASEC Mimosas 0:2 [ 5.50 | 3.25 | 1.58 ]

CONGO DR: Ligue 1

14:00JSK - Tshinkunku 1:1
15:30Don Bosco - St Eloi Lupopo 1:3
16:30AS Vita Club - Maniema 1:0

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura - Play off-uri

03:00Liberia - Quepos Cambute 1:0

COSTA RICA: Copa Costa Rica

01:00Cartagines - Sporting San Jose 2:1 [ 1.75 | 3.60 | 4.00 ]
03:00AD Santos - Saprissa 1:1 [ 5.00 | 3.50 | 1.60 ]
00:00Alajuelense - Grecia 5:0 [ 1.45 | 4.10 | 5.80 ]
00:15Puntarenas FC - Herediano 0:2 [ 2.65 | 3.15 | 2.45 ]

CUBA: Liga Nacional - Grand Final

23:00FC Santiago de Cuba - Artemisa 1:0

EMIRATELE ARABE UNITE: Presidents Cup

14:35Dibba Al Hisn - Al-Jazira 2:3 [ 6.50 | 4.25 | 1.39 ]
14:35Emirates Club - Al Rams 5:0 [ 1.27 | 4.80 | 7.00 ]

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:45Moneni Pirates - Young Buffaloes 0:0
15:00Tambuti - Manzini Wanderers 1:3
15:15Mbabane Swallows - Nsingizini Hotspurs 1:2

ETIOPIA: Premier League

15:00Welayta Dicha - Fasil Kenema 1:0

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

14:00Paris FC F - Paris SG F 0:1 [ 3.75 | 3.60 | 1.70 ]

FRANŢA: Division 2 Women

14:00Nantes F - Metz F 2:1
14:00Nice F - Yzeure Allier F 1:1
14:00St Etienne F - Montauban F 5:0
15:00Lens F - La Roche F 3:2
15:00Thonon Evian F - Marseille F 1:2
15:30Albi-Marssac F - Le Puy F 3:2
15:30Brest F - Le Mans F 1:1
15:30Grenoble F - Nimes F 5:1
15:30Issy F - Lille F 0:1
15:30Orleans F - Saint-Malo F 1:0
15:30Strasbourg F - CA Paris F 1:1
15:30Toulouse F - Clermont F 2:3

GERMANIA: Regionalliga North

14:00Bremer - SC Weiche-08 4:0 [ 4.10 | 4.10 | 1.62 ]
15:00Kiel II - Delmenhorst 4:0 [ 1.93 | 3.50 | 3.35 ]
15:00Norderstedt - Jeddeloh 3:1 [ 1.95 | 3.55 | 3.30 ]
15:00Phonix Lubeck - Lohne 0:0 [ 1.62 | 4.30 | 4.00 ]
16:00Drochtersen/Assel - Bremen II 2:2 [ 2.06 | 3.30 | 3.20 ]

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00Erfurt - Cottbus 2:2 [ 2.60 | 3.60 | 2.28 ]
14:00Greifswald - Luckenwalde 1:1 [ 1.97 | 3.35 | 3.40 ]
14:00AmânatHalberstadt - Chemie Leipzig -:- [ 4.70 | 3.85 | 1.60 ]

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

14:00CFC Hertha - Dynamo Schwerin 1:0
14:00Hansa Rostock II - Rathenow 1:1
14:30Mahlsdorf - TuS Makkabi Berlin 3:1 [ 2.75 | 3.45 | 2.08 ]
14:30Neustrelitz - MSV Neuruppin 1:0
15:00Staaken - RSV Eintracht 1:3 [ 1.94 | 4.00 | 2.70 ]

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

14:00AmânatEinheit Rudolstadt - Einheit Wernigerode -:-
14:00Nordhausen - Oberlausitz 0:0

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:30Eckernforder SV - Pansdorf 2:0 [ 1.30 | 4.80 | 6.00 ]
15:00AmânatGW Siebenbaumen - Heider SV -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

11:45HEBC Hamburg - Paloma 1:1 [ 2.23 | 3.55 | 2.45 ]
14:00Wandsbeker Concordia - Dassendorf 1:3
15:00Rugenbergen - Hamburger SV III 2:2

GERMANIA: Oberliga Bremen

14:00Hemelingen - Oberneuland 2:3
14:00Schwachhausen - Bremen III 2:0 [ 1.18 | 7.00 | 6.75 ]
14:30Leher - Union 60 Bremen 0:1

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

15:00Arminia Hannover - Egestorf-Langreder 0:4 [ 4.60 | 4.00 | 1.48 ]
15:00FT Braunschweig - Schoningen 1:4
15:00Heeslinger - Pattensen 3:1
15:00Luneburger Hansa - Rotenburger 0:3
15:00Spelle-Venhaus - Ahlerstedt/Ottendorf 2:1
16:00VfL Oldenburg - Papenburg 3:0

GERMANIA: Oberliga Westfalen

15:00Clarholz - Schermbeck 2020 0:1 [ 1.84 | 3.35 | 3.40 ]
15:00Paderborn II - FC Gutersloh 2:0 [ 2.18 | 3.80 | 2.43 ]
15:30Lotte - Westfalia Rhynern 2:0
15:30Sprockhovel - Finnentrop/Bamenohl 0:1 [ 1.78 | 3.75 | 3.25 ]
15:30Vreden - Siegen 1:1
16:00Delbrucker - Munster 2 0:1 [ 3.75 | 3.55 | 1.70 ]
16:00Ennepetal - Gievenbeck 2:0 [ 2.40 | 3.70 | 2.23 ]

GERMANIA: Oberliga Hessen

15:00RW Walldorf - Stadtallendorf 5:1 [ 2.65 | 3.45 | 2.12 ]
15:00Steinbach Haiger II - Erlensee 0:2

GERMANIA: Oberliga Mittelrhein

15:30Bonner - Eintracht Hohkeppel 5:0 [ 1.63 | 4.20 | 3.50 ]
15:30FC Viktoria 08 - Konigsdorf 3:2
16:00Hennef - Wegberg-Beeck 3:0
16:00Hurth - Pesch 2:0 [ 1.73 | 3.85 | 3.30 ]
16:15Frechen - Freialdenhoven 4:0
16:30Fortuna Koln II - Glesch-Paffendorf 0:2
16:30VfL Vichttal - Siegburger 3:1

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

15:00SW Essen - Kleve 3:0 [ 1.58 | 3.75 | 4.20 ]
15:15Homberg - FC Monheim 3:3
16:15Union Nettetal - Cronenberger 0:0 [ 1.39 | 4.60 | 4.80 ]
16:30Hilden - TuRU Dusseldorf 0:0 [ 1.21 | 5.25 | 8.00 ]
16:30SC St.Tonis - MSV Dusseldorf 1:1

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

12:00Hannover U19 - Union Berlin U19 4:0 [ 2.23 | 3.45 | 2.55 ]
14:00Zehlendorf U19 - Magdeburg U19 1:2 [ 1.68 | 4.20 | 3.30 ]
15:00St. Pauli U19 - Kiel U19 3:0 [ 1.50 | 4.20 | 4.20 ]

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud

12:00Augsburg U19 - Mainz U19 1:1 [ 3.50 | 4.20 | 1.62 ]
12:00Eintracht Trier U19 - Stuttgart U19 0:6
12:00Unterhaching U19 - Frankfurt U19 2:1 [ 2.70 | 3.55 | 2.08 ]
14:00Hoffenheim U19 - Walldorf U19 7:0 [ 1.35 | 4.60 | 5.30 ]

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

12:00Dortmund U19 - Duisburg U19 1:0
12:00Dusseldorf U19 - B. Monchengladbach U19 0:4 [ 2.04 | 3.20 | 3.00 ]
12:00Paderborn U19 - Schalke U19 0:3
14:00Koln U19 - Preussen Munster U19 1:0 [ 1.20 | 5.50 | 7.50 ]

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

14:00Leverkusen F - Potsdam F 3:0 [ 1.35 | 4.90 | 5.25 ]
14:00Meppen F - Koln F 1:0 [ 2.85 | 3.30 | 2.14 ]
17:00SGS Essen F - Bremen F 0:0 [ 1.95 | 3.50 | 3.05 ]

GERMANIA: 2. Bundesliga Women

12:00Freiburg II F - Wolfsburg II F 0:1
12:00Gutersloh F - Hoffenheim II F 0:2 [ 1.48 | 5.05 | 4.25 ]
12:00AmânatJena F - Köln II F -:-
12:00Sand F - RB Leipzig F 0:2 [ 6.75 | 5.15 | 1.30 ]
12:00Turbine Potsdam II F - Bayern II F 1:2 [ 1.30 | 5.45 | 6.50 ]
15:001.FC Nurnberg F - Ingolstadt F 3:0 [ 1.65 | 4.00 | 4.00 ]
15:00Frankfurt II F - Andernach F 1:2 [ 3.30 | 3.60 | 1.90 ]

GIBRALTAR: National League

17:00Manchester 62 - Glacis United 3:2 [ 3.80 | 3.60 | 1.67 ]
19:30Magpies - Mons Calpe 2:0 [ 1.40 | 4.35 | 5.00 ]

GRECIA: Super League 2

14:30Kalamata - Episkopi 1:0
15:00AEL Larissa - Thesprotos 2:0
15:00Diagoras - PAOK B 2:3
15:00Panathinaikos B - Panserraikos 0:1
15:00Proodeftiki - Kifisias 0:4
15:00Veria - Almopos 1:0

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 1

15:00A. Asteras - Byron Kavala 1:1
15:00Alexandroupoli - Apollon Paralimniou 0:3
15:00Aris Avatou - Chrisoupolis 2:0
15:00Kampaniakos - Orfeas Xanthi 2:0
15:00Kavala - M. Alexandros Orfaniou 6:0
15:00Poseidonas Michanionas - Panthrakikos 3:1
15:00Thermaikos FC - F.C. Pandramaikos 0:0

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 2

15:00Edessaikos - Makedonikos Foufas 2:3
15:00Elassona - Agias 1:1
15:00Keravnos Anchelochori - Kastoria 3:0
15:00Kozanis - Svoronos FC 2:4
15:00O. Volos - Kozani 1:1
15:00PAOK Kristonis - Ethnikos Neou 0:1
15:00Pierikos - Chaniotis 0:0

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3

11:00Zakynthos - Lefkimmi 2:5
14:00Asteras Petriti - AO Trikala 1:2
15:00Apollon Pargas - Panagriniakos 1:1
15:00Chalkis - Nafpaktiakos A. 1:0
15:00Fikis - Panelefsiniakos 0:1
15:00Tilikratis L. - Digenis Neochori 2:0
15:00Vyzas - Ipato 0:0

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 4

13:00Foinikas N. Epidavrou - Pyliou 4:1
15:00Aiolikos - Rodos 2:1
15:00Ialisos - Panargiakos 2:1
15:00Mykonos - Ermionidas-Ermis 1:0
15:00Pangytheatikos - Diavolitsi 0:0
15:00Paniliakos - Patrai 2:1
15:00Panionios - Aias Gastounis 4:1

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 5

15:00Agios Ierotheos - Marko 0:5
15:00Agios Nikolaos - E. Piraeus 1:1
15:00Almyros Gaziou - Moschato 7:2
15:00AO Tympakiou - Giouchtas 0:1
15:00Aris Petroupolis - Keratsini 1:1
15:00Fostiras - Poros 2:0
15:00Thyella D. - Paraskevi 1:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play off-uri

02:00Comunicaciones - Guastatoya 2:0 [ 1.50 | 3.50 | 5.50 ]
22:30Coban Imperial - Xelaju 1:0 [ 1.35 | 3.95 | 6.50 ]

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Play off-uri

00:30Motagua - Victoria 2:1 [ 1.60 | 3.35 | 4.60 ]

HONG KONG: Premier League

09:00HK U23 - Eastern AA 0:5

INDIA: ISL

16:00Jamshedpur - Kerala Blasters 0:1 [ 2.70 | 3.30 | 2.50 ]

INDIA: I-League

10:30AmânatSudeva Delhi - Punjab -:-
13:00Kenkre - Gokulam 1:1 [ 5.50 | 3.00 | 1.67 ]

INDONESIA: Liga 1

11:00AmânatPersis Solo - Persija Jakarta -:-
13:15AmânatPersikabo 1973 - Dewa United -:-

IRAK: Super League

13:00Al-Hudod - Al Karkh 1:1
13:00Naft Al-Basra - Duhok 1:1
15:45Al-Qassim - Al Najaf 0:1
18:00Al Talaba - Al Diwaniya 2:1

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

16:00Newry City - Portadown 1:3 [ 1.58 | 3.80 | 4.60 ]

ITALIA: Serie B

13:30Spal - Modena 2:3 [ 2.60 | 3.00 | 2.80 ]
16:00Ascoli - Como 3:3 [ 2.20 | 3.20 | 3.25 ]
16:00Bari - Pisa 0:0 [ 2.20 | 3.15 | 3.35 ]
16:00Brescia - Reggina 0:2 [ 2.80 | 2.90 | 2.70 ]
16:00Cosenza - Perugia 0:0 [ 3.25 | 3.10 | 2.30 ]
16:00Genoa - Cittadella 0:1 [ 1.65 | 3.50 | 5.70 ]
16:00Sudtirol - Frosinone 1:1 [ 3.20 | 2.90 | 2.40 ]
19:00Benevento - Palermo 0:1 [ 1.87 | 3.30 | 4.40 ]

ITALIA: Serie C - Group A

13:30Juventus U23 - Sangiuliano City 1:0 [ 2.40 | 2.90 | 2.85 ]
15:30AlbinoLeffe - Virtus Verona 0:1 [ 2.12 | 2.75 | 3.60 ]
15:30L.R. Vicenza - Pergolettese 2:0 [ 1.65 | 3.20 | 5.25 ]
15:30Novara - Arzignano 3:1 [ 1.75 | 3.15 | 4.35 ]
15:30Padova - Trento 2:1 [ 1.86 | 2.90 | 4.35 ]
15:30Pro Patria - Lecco 2:0 [ 2.60 | 2.90 | 2.63 ]
15:30Pro Sesto - Piacenza 1:0 [ 2.20 | 2.70 | 3.45 ]
15:30Pro Vercelli - Pordenone 2:0 [ 4.00 | 2.90 | 1.95 ]
15:30Renate - Mantova 1:3 [ 2.08 | 2.80 | 3.70 ]
15:30Triestina - FeralpiSalo 0:0 [ 3.20 | 3.05 | 2.12 ]

ITALIA: Serie C - Group C

15:30ACR Messina - Picerno 0:1 [ 2.32 | 3.00 | 2.88 ]
15:30Catanzaro - Virtus Francavilla 4:1 [ 1.24 | 4.90 | 10.50 ]
15:30Gelbison - Latina 0:0 [ 2.63 | 2.70 | 2.80 ]
15:30Monterosi - Viterbese 2:1 [ 2.02 | 3.15 | 3.35 ]
18:30Audace Cerignola - Crotone 0:1 [ 2.90 | 2.75 | 2.50 ]
18:30Fidelis Andria - Juve Stabia 0:1 [ 2.70 | 2.85 | 2.60 ]
18:30Giugliano - Foggia 3:2 [ 2.45 | 3.00 | 2.70 ]
18:30Monopoli - Potenza 1:2 [ 2.28 | 2.95 | 3.00 ]
18:30Turris - Avellino 1:3 [ 2.32 | 2.90 | 2.95 ]

ITALIA: Serie D - Group A

15:30Borgosesia - Derthona FbC 2:2
15:30Castellanzese - Chisola 0:2
15:30Chieri - Castanese 2:2 [ 2.25 | 3.20 | 2.80 ]
15:30Fossano - Pinerolo 1:1 [ 2.85 | 3.00 | 2.35 ]
15:30Gozzano - Fezzanese 3:1
15:30PDHA - Asti 1:1
15:30Stresa Vergante - Sestri Levante 1:2
15:30Vado - Legnano 0:2 [ 2.05 | 3.25 | 3.15 ]
16:00Casale - Sanremese 0:3 [ 6.25 | 3.75 | 1.45 ]

ITALIA: Serie D - Group B

15:30Arconatese - Folgore Caratese 1:1
15:30Brusaporto - Ponte San Pietro 3:3 [ 2.40 | 2.90 | 2.90 ]
15:30Citta di Varese - Caronnese 2:1 [ 1.95 | 3.20 | 3.45 ]
15:30Desenzano - Ciserano-Bergamo 2:1
15:30Real Calepina - Alcione Milano 1:1
15:30Sona - Seregno 0:0
15:30Varesina - USD Casatese 0:1
15:30Villa Valle - Lumezzane 1:1

ITALIA: Serie D - Group C

15:30Bolzano - Adriese 1:3
15:30Caldiero Terme - Levico Terme 1:1
15:30Campodarsego - Portogruaro 1:1
15:30Cartigliano - Villafranca 1:1
15:30Este - Luparense 1:1
15:30Legnago Salus - Cjarlins Muzane 1:0
15:30Torviscosa - Montecchio Maggiore 1:2

ITALIA: Serie D - Group D

15:30Aglianese Calcio - G.S. Bagnolese 0:1
15:30Correggese - Salsomaggiore 2:0
15:30Corticella - Sant'Angelo 2:6
15:30Crema - AC Carpi 1:1
15:30Fanfulla - Giana Erminio 1:4
15:30Ravenna - Forli 2:1 [ 2.40 | 3.00 | 2.75 ]
15:30Real Forte Querceta - Lentigione 1:1 [ 2.25 | 3.30 | 2.75 ]
15:30Sammaurese - Pistoiese 3:2
15:30Scandicci - Mezzolara 2:2

ITALIA: Serie D - Group E

15:30Flaminia - Seravezza Pozzi 2:1
15:30Follonica Gavorrano - Montespaccato 1:0
15:30Orvietana - Mobilieri Ponsacco 1:0
15:30Pianese - Arezzo 1:2
15:30Poggibonsi - Ostia Mare 0:1
15:30Sangiovannese - Citta di Castello 1:1
15:30Tau - Grosseto 0:0 [ 2.35 | 3.00 | 2.85 ]
15:30Terranuova Traiana - Ghivizzano Borgo 3:0
15:30Trestina - Livorno 1:1

ITALIA: Serie D - Group F

15:30ASD Pineto Calcio - Trastevere Calcio 3:1
15:30Chieti - Vastese 0:0 [ 2.65 | 3.00 | 2.50 ]
15:30Cynthialbalonga - Termoli 2:0
15:30Montegiorgio - Fano 1:2
15:30Nuova Florida - Porto D'Ascoli 0:2
15:30Sambenedettese - Matese 1:2 [ 1.80 | 3.25 | 4.00 ]
15:30S. N. Notaresco - Roma City 2:3
15:30US Tolentino - Avezzano 1:2
16:00Vigor Senigallia - Vastogirardi 1:0 [ 2.40 | 2.90 | 2.85 ]

ITALIA: Serie D - Group G

15:30Atletico Uri - Angri 0:2
15:30Casertana - Portici 1906 1:0 [ 1.45 | 4.00 | 5.75 ]
15:30Cassino - Sorrento 2:0
15:30Lupa Frascati - Sarrabus Ogliastra 3:1
15:30Pomezia - Ilvamaddalena 1:1
15:30Real Monterotondo - Paganese 0:1
15:30Tivoli Calcio - SS Nola 1925 1:0
15:30Vis Artena - Palmese 1914 0:0

ITALIA: Serie D - Group H

15:30A.C.D. Nardo - Afragolese 2:1
15:30Bitonto - Martina Calcio 2:2
15:30Cavese - Casarano 2:1
15:30Francavilla - Gravina 1:1
15:30Gladiator - Nocerina 2:0
15:30Matera - Lavello 3:2
15:30Molfetta Calcio - Brindisi 2:3 [ 3.05 | 3.00 | 2.25 ]
15:30Puteolana - Barletta 0:1
16:30Citta di Fasano - Altamura 0:0 [ 2.10 | 3.00 | 3.25 ]

ITALIA: Serie D - Group I

15:30AS Acireale - Mariglianese 2:1
15:30Castrovillari - USD Ragusa 0:0
15:30Cittanovese - S. Agata 2:2
15:30Lamezia Terme - Locri 1909 1:3
15:30Real Aversa - Vibonese 1:0 [ 1.95 | 3.35 | 3.30 ]
15:30Sancataldese - Catania 1:1
15:30AmânatSanta Maria Cilento - Licata -:-
15:30AmânatTrapani - San Luca -:-

ITALIA: Serie A Women

13:30Sassuolo F - Parma F 2:2 [ 1.52 | 3.90 | 5.10 ]
15:30AC Milan F - AS Roma F 0:2 [ 4.75 | 3.90 | 1.55 ]
15:30Como F - Fiorentina F 2:3 [ 3.55 | 3.95 | 1.72 ]

ITALIA: Serie B Women

13:30Apulia Trani F - Ternana F 0:2
15:30Cesena F - Verona F 2:1
15:30Chievo Verona F - Lazio F 2:2
15:30Cittadella F - Brescia F 0:1
15:30Napoli F - Genoa F 4:0
15:30Tavagnacco F - San Marino Academy F 2:5
15:30Torres F - Ravenna F 2:0
15:30Trento F - Arezzo F 1:0

JAMAICA: Premier League

21:30Harbour View - Faulkland 6:1
22:00Montego Bay - Humble Lions 0:1
22:00Mount Pleasant - Cavalier 1:0
22:15Vere United - Waterhouse 0:1 [ 4.10 | 2.80 | 1.95 ]
00:00Tivoli - Dunbeholden 0:2 [ 2.90 | 2.70 | 2.50 ]

JAPONIA: WE League Women

06:00Inac Kobe Leonesa F - Saitama F 3:0
07:00Beleza F - Hiroshima F 0:1

KENYA: Premier League

14:00Bandari - KCB 0:1 [ 2.10 | 2.85 | 3.50 ]
14:00Nairobi City - Talanta FC 1:2 [ 2.35 | 2.85 | 3.00 ]
14:00Tusker - Leopards 1:0 [ 1.62 | 3.50 | 4.90 ]

KENYA: Super League

14:00Assad - Kibera 1:0
14:00Kisumu All-Stars - Migori 0:0
14:00Silibwet - Shabana 0:1 [ 2.60 | 3.20 | 2.40 ]

KOSOVO: Superliga

14:00KF Llapi - FC Ballkani 0:3

LESOTHO: Premier League

15:00CCX - Galaxy 0:2
15:00Defence Force - LMPS 2:0
15:00Linare - Bantu 0:2
15:00Lioli - LCS 1:1
15:00Machokha - Lijabatho 0:1
15:00Matlama - Manonyane 1:1
15:00Mazenod - Liphakoe 0:3
15:00Naughty Boys - Lifofane 1:2

LIBAN: Premier League

14:15Al Ghazieh - Tripoli 1:0
14:15Salam Zgharta - Safa 0:0
16:00Al Ansar - Al Ahed 1:1

LIBIA: Premier League

15:00Shabaab Al Jabal - Al Ahly Benghazi 1:2
15:30Asaria - Al Ittihad 0:1

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

23:30Deportes Linares - Chile U23 1:8

LUME: Meciuri amicale între cluburi

13:00Almeria (Esp) - Hearts (Sco) 1:0
13:00Kortrijk (Bel) - Excelsior (Ned) 1:0
13:00Seraing (Bel) - AEK (Gre) 0:2
14:00Den Haag (Ned) - Sparta Rotterdam (Ned) 0:3
14:00Tenerife (Esp) - Brondby (Den) 0:4 [ 2.20 | 3.30 | 3.00 ]
14:30Cambuur (Ned) - Heracles (Ned) 1:1 [ 2.25 | 3.60 | 2.55 ]
15:00Breda (Ned) - KV Mechelen (Bel) 0:2 [ 3.05 | 3.75 | 2.05 ]
15:30Partizani (Alb) - Umraniyespor (Tur) 2:2
16:00Adana Demirspor (Tur) - M. Tel Aviv (Isr) 3:6
16:00Olympiakos (Gre) - St. Liege (Bel) 3:3 [ 1.85 | 3.60 | 3.50 ]
18:00Pafos (Cyp) - Panathinaikos (Gre) 2:2 [ 9.25 | 5.00 | 1.27 ]
18:30Aris (Gre) - M. Haifa (Isr) 2:2

LUXEMBURG: Divizia Naţională

15:30Dudelange - Victoria Rosport 2:0
16:00Differdange - Niedercorn 2:3
16:00Fola - Hostert 0:1 [ 1.75 | 4.10 | 3.35 ]
16:00Union Titus Petange - UNA Strassen 0:1 [ 1.52 | 4.05 | 4.75 ]
17:00Hesperange - Wiltz 4:2 [ 1.22 | 6.00 | 8.00 ]
17:00Mondorf - Jeunesse Esch 3:1 [ 3.25 | 4.00 | 1.80 ]

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

14:00Makedonija GP - Shkendija 1:3
14:00Pobeda - FK Skopje 0:0
14:00Shkupi - Bregalnica 3:1
14:00Struga - Akademija Pandev 1:0
14:00Tikves - Sileks 0:2

MALI: Premiere Division

18:00Bakaridjan - AS Police 2:1
18:00Onze Createurs - Yeelen 0:1 [ 2.05 | 2.75 | 3.80 ]
20:00Stade Malien - USC Kita 2:1 [ 1.65 | 3.20 | 5.50 ]

MALTA: Premier League

12:30Hamrun - Santa Lucia 2:0 [ 1.22 | 5.80 | 6.25 ]
12:30Pieta Hotspurs - Birkirkara 1:5 [ 5.60 | 4.60 | 1.33 ]
15:00Mosta FC - Zebbug 2:0
15:00Valletta - Gudja 0:1 [ 2.00 | 3.15 | 3.15 ]

MALTA: Challenge League

13:00Zejtun Corinthians - Swieqi 3:0
15:15Sliema - Marsaskala 5:1
19:00Marsa FC - Tarxien 3:3
19:00Qrendi - Zurrieq 2:5

MAROC: Botola 2

17:00Chabab Benguerir - Jeunesse 2:2 [ 2.00 | 2.90 | 3.75 ]
17:00Fes - Renaissance Zemamra 1:1 [ 3.75 | 2.90 | 2.00 ]
17:00Rapide Oued Zem - Khemisset 1:0

MAURITANIA: Ligue 1

18:15Police - Garde Nationale 1:0
18:30Madine Trarza - Tevragh-Zeina 0:1
19:00Nouadhibou - Inter Nouakchott 4:0
21:40Ksar - Gendrim 2:0

MAURITIUS: Super League

13:30Cercle De Joachim - Petite Riviere 2:0
16:30AS Vacoas - La Cure Sylvester 3:1

MOZAMBIC: Mocambola

15:00Black Bulls - Costa do Sol 3:0 [ 1.20 | 5.15 | 12.00 ]
15:00ENH Vilankulo - Matchedje Mocuba 3:2
15:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Nacala 1:0
15:00Ferroviario Maputo - UD Songo 0:1
15:00Incomati Xinavane - Ferroviario Beira 0:0

MUNTENEGRU: Druga Liga

14:00Berane - Grbalj 1:0

NAMIBIA: MTC Premiership

14:00Julinho Sporting - Mighty Gunners 1:1
14:00Life Fighters - Okahandja -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura - Play off-uri

18:00Managua FC U20 - Ferretti U20 2:0
22:00Juventus Managua U20 - UNAN-Managua U20 2:1

NIGER: Ligue 1

17:00US Gendarmerie - ASGNN 0:0

NOUA ZEELANDĂ: National League - Grand Final

03:00Auckland City - Wellington Olympic 3:2 [ 2.02 | 3.75 | 2.60 ]

NOUA ZEELANDĂ: National League Women

01:00Southern United F - Eastern Suburbs F 2:1 [ 7.50 | 6.00 | 1.25 ]
02:30Auckland United F - Capital Football F 3:2 [ 1.57 | 4.75 | 3.75 ]

OLANDA: Tweede Divisie

15:30Oostzaan - De Treffers 1:1 [ 6.10 | 4.80 | 1.35 ]

OLANDA: Derde Divisie

15:00ADO 20 Heemskerk - UNA 3:1 [ 1.44 | 4.50 | 5.00 ]
15:00Baronie - DEM 4:1 [ 2.50 | 4.00 | 2.15 ]
15:00Blauw Geel - FC Oss 1:0
15:00Dongen - GVV Unitas 4:2
15:00Gemert - HSC '21 0:0 [ 2.60 | 4.00 | 2.10 ]
15:00Rosmalen - RKSV UDI 4:0
15:00TOGB - HV & CV Quick 1:1 [ 2.10 | 4.00 | 2.60 ]
15:00USV Hercules - Groene Ster 1:1 [ 1.35 | 5.00 | 6.00 ]

OLANDA: Eredivisie - Feminin

13:15Excelsior F - PSV F 1:3 [ 13.00 | 7.50 | 1.12 ]

OMAN: Professional League

14:40Bahla - Al Seeb 1:0

PERU: Copa Peru - Grupa finală

19:30Atl. Bruces - Deportivo Garcilaso 1:5
22:00Defensor La Bocana - Comerciantes 0:2 [ 6.75 | 5.50 | 1.30 ]

PORTUGALIA: Liga 3

13:00Moncarapachense - Leiria 1:2 [ 5.40 | 3.65 | 1.54 ]
17:00Sanjoanense - Anadia 1:1 [ 1.80 | 3.35 | 3.95 ]
19:00Academica - Real SC 0:2 [ 1.98 | 3.05 | 3.65 ]
21:00Alverca - Os Belenenses 1:0 [ 1.90 | 3.20 | 4.00 ]

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

13:00Esperanca de Lagos - SC Angrense 0:0 [ 1.65 | 3.40 | 4.35 ]
14:00Imortal - CD Rabo Peixe 3:3
17:001º Dezembro - SB Castelo Branco 0:1 [ 2.25 | 2.63 | 3.30 ]
17:00Alcains - Pero Pinheiro 0:1
17:00Amarante - Vilar de Perdizes 3:2 [ 1.44 | 3.75 | 5.60 ]
17:00Brito - Desportivo Moncao 2:0 [ 1.85 | 3.20 | 3.60 ]
17:00Camacha - Gondomar 0:2 [ 3.05 | 2.65 | 2.38 ]
17:00Castro Daire - Maritimo B 0:1 [ 2.65 | 2.75 | 2.60 ]
17:00Dumiense - SC Vianense 0:1 [ 2.60 | 3.00 | 2.48 ]
17:00FC Alpendorada - Rebordosa 0:3 [ 2.80 | 2.95 | 2.35 ]
17:00GD Braganca - Tirsense 2:2 [ 4.50 | 2.95 | 1.75 ]
17:00Juv. Evora - Atletico 0:0
17:00Leca - Guarda Desportiva 2:0 [ 1.34 | 4.00 | 6.50 ]
17:00Loures - Arronches Benfica 2:1 [ 1.56 | 3.35 | 5.10 ]
17:00Lusitano GC - Serpa 2:1
17:00Machico - Lusitania FC 1:0 [ 5.60 | 3.55 | 1.47 ]
17:00Maria de Fonte - Sao Martinho 0:3 [ 2.90 | 2.90 | 2.30 ]
17:00Marinhense - Rio Maior SC 2:1 [ 1.27 | 4.00 | 9.00 ]
17:00Mortagua - Santarem 1:2 [ 2.63 | 2.63 | 2.75 ]
17:00Oriental Dragon - Ferreiras 0:1 [ 1.33 | 4.20 | 6.50 ]
17:00Pedras Salgadas - Merelinense 3:1 [ 2.70 | 2.65 | 2.63 ]
17:00Sertanense - Coruchense 1:1 [ 1.64 | 3.30 | 4.50 ]
17:00Uniao Da Serra - Sintrense 0:1 [ 2.95 | 2.63 | 2.48 ]
17:00Valadares Gaia - Salgueiros 0:1 [ 3.15 | 2.75 | 2.25 ]
17:00Vasco da Gama - Olhanense 1:0
18:00Beira Mar - GD Resende 0:0 [ 1.25 | 4.70 | 8.00 ]
18:00SC Praiense - Fabril do Barreiro 2:2 [ 2.40 | 3.25 | 2.50 ]

PORTUGALIA: League Cup

19:00Arouca - Leixoes 1:1 [ 1.80 | 3.45 | 4.35 ]

PORTUGALIA: Liga BPI Women

13:00Valadares Gaia F - Torreense F 2:1 [ 2.50 | 3.65 | 2.30 ]
15:00Sporting F - Damaiense F 2:2 [ 1.15 | 7.00 | 11.00 ]
17:00Albergaria/Durit F - Amora F 2:0 [ 1.80 | 3.95 | 3.25 ]
17:00Braga F - Famalicao F 0:1 [ 1.90 | 3.50 | 3.25 ]
17:00Vilaverdense F - Maritimo F 2:1 [ 1.48 | 4.75 | 4.55 ]

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2

14:00Unirea Branistea - Aerostar Bacău 2:0

ROMÂNIA: Liga 1 Feminin

11:00CSM Alexandria F - Fairplay Bucuresti F 3:0
11:00FCM Târgu Mureş F - 'U' Galati F 5:1
11:00Vasas Odorhei F - Politehnica Timișoara F 0:3
12:00Csikszereda M. Ciuc F - Banat F 1:0

ROMÂNIA: Cupa Feminin

11:00Rapid București F - Juniorul F 7:0
13:00Gloria 2018 Bistrita F - Baia Mare F 9:1

RWANDA: Premier League

15:00Etincelles - Gorilla 1:0
15:00Musanze - Rwamagana City 3:1
15:00Rayon Sport - Bugesera FC 1:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00Fiorentino - Tre Fiori 0:3
16:00Juvenes/Dogana - Pennarossa 3:1
16:00Tre Penne - San Giovanni 3:1

SCOŢIA: SWPL 1 Women

15:00Glasgow F - Rangers F 0:10
17:00Hearts F - Hamilton F 5:0
18:00Aberdeen F - Spartans F 1:1 [ 2.80 | 3.50 | 2.15 ]
18:00Glasgow City F - Hibernian F 2:1
18:10Celtic F - Dundee Utd F 7:0

SPANIA: LaLiga2

15:00Andorra - Cartagena 0:1 [ 2.15 | 2.88 | 3.95 ]
17:15Racing Santander - Lugo 0:1 [ 1.90 | 3.20 | 4.50 ]
19:30Eibar - Huesca 2:1 [ 1.80 | 3.15 | 5.10 ]
22:00Levante - Malaga 1:0 [ 1.52 | 3.95 | 6.55 ]

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

13:00Linense - Ceuta 2:1 [ 1.45 | 3.75 | 7.00 ]
13:00San Fernando - Linares 1:1 [ 2.20 | 3.20 | 2.90 ]
18:00Pontevedra - Ferrol 0:2 [ 3.60 | 2.90 | 2.05 ]
19:00Celta Vigo B - Algeciras 2:2 [ 2.00 | 3.10 | 3.50 ]
19:00San Sebastian Reyes - CF Talavera 0:2 [ 1.78 | 3.55 | 3.75 ]

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

13:00Amorebieta - Baleares 0:0 [ 2.40 | 2.85 | 2.95 ]
13:00Ath. Bilbao B - Cornella 2:2 [ 1.95 | 2.95 | 3.95 ]
13:00Numancia - R. Union 0:2 [ 1.65 | 3.20 | 5.35 ]
19:00Gimnastic - Sabadell 0:1 [ 2.15 | 2.90 | 3.35 ]
19:00Murcia - Alcoyano 1:0 [ 2.00 | 2.90 | 3.80 ]

SPANIA: Segunda RFEF - Group 1

13:00Arenteiro - Ourense CF 1:0 [ 1.58 | 3.45 | 5.60 ]
13:00Bergantinos - Zamora 1:3 [ 2.65 | 3.00 | 2.55 ]
13:00Real Aviles - Burgos Promesas 3:0 [ 1.34 | 4.50 | 7.50 ]
18:00Coruxo - Guijuelo 0:1 [ 2.28 | 2.85 | 3.30 ]
18:00Palencia CA - Compostela 0:2 [ 2.80 | 2.75 | 2.63 ]
18:00Torrelavega - Langreo 2:1 [ 2.07 | 2.80 | 3.85 ]

SPANIA: Segunda RFEF - Group 2

17:15Izarra - Brea 0:1 [ 2.12 | 2.85 | 3.65 ]
17:30Alfaro - AD San Juan 1:1 [ 2.06 | 3.00 | 3.60 ]
18:00Arenas Club - Gernika 0:2 [ 1.84 | 3.35 | 3.95 ]
18:00Tarazona - Cirbonero 1:0 [ 1.88 | 3.20 | 3.95 ]
18:00Tudelano - Arnedo 1:0 [ 1.62 | 3.45 | 5.20 ]
18:30Sestao - Racing Rioja 4:0 [ 1.50 | 3.95 | 5.60 ]

SPANIA: Segunda RFEF - Group 3

12:00Formentera - Prat 2:0 [ 1.93 | 3.00 | 4.00 ]
13:00CE Manresa - Badalona Futur 1:2 [ 2.60 | 2.85 | 2.80 ]
13:00Lleida - Ibiza Islas Pitiusas 2:0 [ 2.04 | 2.75 | 4.10 ]
13:00Pena Deportiva - Espanyol B 0:1 [ 1.88 | 3.10 | 4.10 ]
13:00Saguntino - Ebro 0:0 [ 1.96 | 2.80 | 4.25 ]
13:00Terrassa - Mallorca B 1:0 [ 1.97 | 2.90 | 4.00 ]
14:00Zaragoza B - Alzira 1:1 [ 2.43 | 2.80 | 3.00 ]
17:30Olot - Hercules 1:1 [ 2.75 | 3.05 | 2.45 ]

SPANIA: Segunda RFEF - Group 4

12:30Betis B - Sanluqueno 0:0 [ 2.25 | 2.95 | 3.20 ]
13:00CD Utrera - Sevilla B 0:4 [ 2.75 | 2.80 | 2.65 ]
13:00San Roque - Cadiz B 1:1 [ 1.79 | 3.15 | 4.50 ]
13:00Torremolinos - Cartagena B 1:2 [ 2.95 | 2.90 | 2.40 ]
13:00UCAM Murcia - Ejido 1:1 [ 1.52 | 3.60 | 6.25 ]
13:00Velez - Mar Menor 2:2 [ 2.88 | 2.80 | 2.55 ]
13:00Xerez D.F.C. - Huelva 0:1 [ 2.75 | 2.80 | 2.63 ]
18:00Yeclano - Antequera 0:0 [ 2.45 | 2.75 | 3.05 ]
18:45Mancha - Granada B 0:1 [ 2.02 | 2.90 | 3.85 ]

SPANIA: Segunda RFEF - Group 5

12:30Navalcarnero - Cerdanyola 4:0 [ 1.80 | 3.00 | 5.50 ]
13:00Atl. Paso - CD Coria 0:2 [ 2.00 | 3.00 | 4.20 ]
13:00Cacereno - Gimnastica Segoviana 2:2 [ 1.90 | 3.15 | 4.35 ]
13:00Diocesano - CD Estepona 0:1 [ 3.00 | 3.30 | 2.30 ]
13:00Guadalajara - Union Adarve 0:2 [ 2.00 | 3.15 | 4.00 ]
13:00Melilla - Montijo 1:0 [ 1.90 | 3.10 | 4.50 ]
13:00Socuellamos - Atl. Madrid B 1:2 [ 3.20 | 3.15 | 2.20 ]
18:00Villanovense - Don Benito 0:1 [ 1.80 | 3.15 | 5.00 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 1

18:00Arosa SC - Atletico Arteixo 3:1 [ 1.49 | 3.65 | 5.00 ]
18:00Barco - Somozas 0:0 [ 1.74 | 3.00 | 4.20 ]
18:00Paiosaco - UD Ourense 0:0 [ 3.40 | 3.00 | 1.92 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 2

13:00Condal - Covadonga 0:3 [ 3.70 | 3.05 | 1.82 ]
13:00Lealtad - Llanes 1:1 [ 1.86 | 2.90 | 3.70 ]
13:00Real Titanico - L'Entregu 0:3 [ 2.70 | 2.70 | 2.43 ]
13:00Union Club Ceares - Gijon B 1:1 [ 5.00 | 3.30 | 1.55 ]
16:45Llanera - Valdesoto 0:0 [ 1.23 | 4.60 | 8.00 ]
16:45Tuilla - Aviles Stadium 1:0 [ 1.81 | 3.10 | 3.65 ]
18:30Caudal Deportivo - Praviano 2:0 [ 1.50 | 3.40 | 5.40 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 3

12:45Siete Villas - Torina 0:0 [ 2.16 | 2.80 | 3.05 ]
13:00Cayon - Naval Reinosa 2:2 [ 1.40 | 3.70 | 6.25 ]
17:00Revilla - Escobedo 1:2 [ 3.85 | 3.00 | 1.80 ]
18:00Vimenor - Tropezon 3:2 [ 2.65 | 3.00 | 2.28 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 4

13:45CD Vitoria - Portugalete 2:0 [ 2.20 | 2.80 | 3.00 ]
18:00Barakaldo - Durango 1:1 [ 1.45 | 3.75 | 5.25 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 5

13:00Castelldefels - Peralada 0:0 [ 2.10 | 2.80 | 3.20 ]
13:00Rapitenca - Pobla Mafumet 0:2 [ 2.55 | 2.70 | 2.55 ]
13:00Vilassar de Mar - Montanesa 1:3 [ 2.63 | 2.75 | 2.48 ]
13:30UE Sants - UE Tona 1:1
18:00Badalona - Vilafranca 1:3 [ 2.50 | 2.55 | 2.75 ]
18:00San Cristobal CP - Grama 1:0 [ 1.71 | 3.05 | 4.25 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 6

13:00Orihuela - Levante B 0:1 [ 1.55 | 3.25 | 5.10 ]
13:00Torrent - Villarreal C 1:0 [ 1.79 | 3.20 | 3.60 ]
16:45Torrellano - Hercules B 2:1 [ 1.58 | 3.00 | 5.30 ]
17:00Ilicitano - Castellon B 2:1 [ 1.62 | 3.05 | 4.80 ]
17:00Silla CF - Atzeneta 0:0 [ 5.00 | 3.05 | 1.60 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 7

12:00CDE Madrid - Galapagar 0:2 [ 2.00 | 3.00 | 3.15 ]
12:30Canillas - Ursaria 1:1 [ 4.00 | 3.15 | 1.73 ]
12:30Collado Villalba - Paracuellos Antamira 4:3 [ 2.88 | 2.90 | 2.20 ]
12:30Getafe B - Las Rozas 3:1 [ 2.45 | 2.65 | 2.75 ]
12:30Real Aranjuez - Vallecano B 0:3 [ 2.75 | 2.88 | 2.28 ]
12:30Trival Valderas - RSC International 2:1 [ 3.35 | 2.88 | 1.98 ]
13:00CD Mostoles - AD Torrejon 0:1 [ 2.00 | 2.88 | 3.30 ]
13:00Pozuelo de Alarcon - RSD Alcala 0:0 [ 2.33 | 2.75 | 2.80 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8

16:45Palencia CF - Bembibre 3:1 [ 2.28 | 2.70 | 2.95 ]
17:00Real Avila - Atl. Tordesillas 2:0 [ 2.07 | 2.80 | 3.25 ]
17:30Almazan - La Virgen 3:0 [ 2.15 | 2.80 | 3.05 ]
18:00Arandina - Salamanca 2:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9

13:00El Palo - CD Torreperogil 1:1 [ 1.42 | 3.75 | 5.60 ]
13:00Marbella - Almeria B 2:0 [ 1.81 | 3.10 | 3.65 ]
13:00Motril - Malaga B 0:0 [ 2.65 | 2.88 | 2.35 ]
13:00Torre del Mar - Arenas Armilla 2:0 [ 1.74 | 3.25 | 3.80 ]
13:30Maracena - Torredonjimeno 1:0 [ 2.23 | 2.90 | 2.80 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 10

13:00CD Gerena - Rota 3:0 [ 1.30 | 4.40 | 6.50 ]
13:00Cordoba B - Bollullos 3:0 [ 1.48 | 3.65 | 5.00 ]
13:00Sevilla C - Ayamonte 1:0 [ 1.58 | 3.30 | 4.60 ]
20:30Xerez CD - Antoniano 1:1 [ 1.48 | 3.30 | 5.80 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11

13:00Penya Independent - Andratx 1:2 [ 2.70 | 2.95 | 2.25 ]
18:00CE Sant Jordi - Platges de Calvia 1:5 [ 7.00 | 3.85 | 1.33 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

14:00Gran Tarajal - Las Palmas B 2:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 13

13:00Racing Murcia - Lorca Deportiva 0:1
13:00Real Murcia B - Muleno 2:1 [ 1.40 | 3.85 | 5.75 ]
16:30UCAM Murcia B - Molinense 0:1 [ 2.12 | 2.80 | 3.15 ]
17:00Deportiva Minera - La Union 1:2 [ 4.80 | 3.25 | 1.58 ]
17:30Ciudad Cieza - CAP Ciudad de Murcia 2:1
18:00Aguilas FC - Caravaca 3:1
18:00Alcantarilla - EG El Palmar CF 1:1 [ 2.30 | 2.75 | 2.85 ]
18:00Bullense - Pulpileno 0:1 [ 4.90 | 3.15 | 1.60 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 14

13:00CD Calamonte - Trujillo 1:2 [ 2.63 | 2.65 | 2.55 ]
13:00Fuente de Cantos - Moralo 2:3 [ 2.85 | 2.65 | 2.38 ]
13:00Miajadas - UP Plasencia 2:1 [ 2.25 | 2.65 | 3.05 ]
13:00Montehermoso - Azuaga 2:4 [ 2.95 | 2.75 | 2.25 ]
13:00Olivenza - La Estrella 1:1 [ 1.45 | 3.70 | 5.25 ]
13:30Jerez CF - Arroyo 1:2 [ 1.58 | 3.10 | 5.20 ]
13:30Pueblonuevo - Llerenense 0:2 [ 3.70 | 3.00 | 1.83 ]
13:30Villafranca - Don Alvaro 0:0 [ 1.97 | 2.95 | 3.30 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 15

12:30Subiza - CD Cantolagua 3:0 [ 1.63 | 3.40 | 4.10 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 16

13:00Berceo - Racing Rioja B 3:0 [ 2.07 | 2.88 | 3.15 ]
13:00Yague - Pena Balsamaiso 0:3 [ 3.55 | 3.05 | 1.85 ]
17:15River Ebro - Varea 0:1 [ 2.65 | 2.75 | 2.45 ]
17:30Comillas - Calahorra B 0:0 [ 2.70 | 2.88 | 2.30 ]
18:00CDFC Calzada - Anguiano 1:1
18:00Haro Deportivo - Agoncillo 1:2
18:00Oyonesa - Naxara 2:2
18:00Vianes - Casalarreina 1:3

SPANIA: Tercera RFEF - Group 17

12:30Huesca B - Robres 1:2 [ 1.73 | 3.40 | 3.60 ]
13:00Ejea - Binefar 3:1 [ 2.20 | 2.80 | 2.95 ]
13:00Tamarite - Epila 2:2 [ 3.55 | 2.95 | 1.88 ]
17:00Calamocha - Almudevar 1:0 [ 2.25 | 2.75 | 2.95 ]
17:00Carinena - Cuarte 2:1 [ 3.95 | 2.95 | 1.79 ]
17:00Caspe - Barbastro 1:1 [ 2.85 | 2.65 | 2.38 ]
17:00CF Illueca - Utrillas 1:0 [ 1.47 | 3.45 | 5.50 ]
18:00Atletico Monzon - La Almunia 2:1 [ 1.52 | 3.25 | 5.30 ]

SPANIA: Tercera RFEF - Group 18

13:00CF Talavera B - Villacanas 2:3 [ 2.90 | 2.63 | 2.32 ]
13:00Toledo - Tomelloso 4:1 [ 1.34 | 3.80 | 6.75 ]
17:00Quintanar - Villarrobledo 1:2 [ 1.61 | 3.00 | 4.90 ]
17:30Marchamalo - Conquense 0:2 [ 2.45 | 2.75 | 2.60 ]

SPANIA: Liga F Women

13:00Huelva F - Alaves F 2:2 [ 1.72 | 3.45 | 3.80 ]
13:00Valencia F - Atletico Madrid F 0:1 [ 4.60 | 4.20 | 1.50 ]
17:00Alhama F - Villarreal F 0:1 [ 2.20 | 3.40 | 2.65 ]
19:00Betis F - Levante F 0:7 [ 5.30 | 4.25 | 1.40 ]

SPANIA: Primera Federacion Women

12:00Espanyol F - La Coruna F 2:2
13:00Real Oviedo F - DUX Logrono F 2:2 [ 2.25 | 3.50 | 2.65 ]
13:00SE AEM F - Barcelona B F 2:0
14:00CD Juan Grande F - CA Osasuna F 1:2 [ 3.45 | 3.65 | 1.80 ]
16:00Granada F - Vallecano F 2:1
19:00Tenerife B F - Eibar F 2:2

SUDAN: Premier League

16:00Ahli Shendi - Rabita Kosti 1:1
16:00Al-Ahly Merowe - Al Wadi 0:0
16:00Al Zoma - Al Shorta 1:1
16:00Hilal El-Fasher - Kober 0:0
18:30Hilal Alsahil - Alamal Atbara 0:0
18:30Tuti - Al-Hilal Omdurman 1:2

TAILANDA: Thai League 2

12:30Udon Thani - Chiangmai FC 0:3 [ 2.87 | 3.25 | 2.20 ]
13:00Chiangmai Utd - Phrae 0:3 [ 1.90 | 3.40 | 3.40 ]
13:30Kasetsart - Rayong FC 0:0
14:00Suphanburi - Nakhon Si 3:0 [ 2.45 | 3.35 | 2.45 ]

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Geita Gold - Mtibwa Sugar 2:2 [ 1.70 | 3.25 | 4.75 ]
18:00Young Africans - Tanzania Prisons 1:0 [ 1.18 | 5.50 | 12.00 ]

TOGO: Championnat National

17:00AS Togo-Port - Tambo 2:0
17:00Gbohloe-Su - Sara Sport 1:0
17:00Kara - ASC Kara 2:2
17:00OTR - Anges de Notse 1:0
17:00Unisport - Entente II 2:0

TURCIA: 1. Lig

12:30Manisa FK - Keciorengucu 0:0 [ 2.55 | 3.30 | 2.40 ]
15:00Adanaspor - Goztepe 2:2 [ 2.25 | 3.05 | 3.00 ]
18:00Altay - Boluspor 5:1 [ 4.30 | 3.05 | 1.80 ]

TURCIA: 2. Lig White Group

12:30Corum - Menemenspor 2:1 [ 1.40 | 3.95 | 5.80 ]
13:00Afyonspor - Arnavutkoy Bl. 2:1
13:00Amedspor - 24 Erzincanspor 1:2
13:00Ankaraspor - Bayburt 3:1 [ 1.25 | 4.90 | 8.00 ]
13:00Batman Petrolspor - Isparta 32 Spor 1:2
13:00Erokspor - Inegolspor 5:0 [ 1.25 | 4.75 | 8.00 ]
13:00Nazillispor - Soma Spor 2:0 [ 2.25 | 2.95 | 2.95 ]
13:00Sivas Belediyespor - Duzcespor 0:0

TURCIA: 2. Lig Red Group

12:00Fethiyespor - Kirklarelispor 1:0 [ 2.30 | 2.90 | 2.90 ]
13:00Balikesirspor - Adiyaman FK 1:1 [ 2.35 | 3.05 | 2.70 ]
13:00Kirsehir Belediyespor - Karacabey Belediyespor 1:1 [ 3.15 | 2.90 | 2.15 ]
13:00Pazarspor - Trabzon FK 1:1 [ 5.10 | 3.40 | 1.55 ]
13:00Usakspor - Zonguldak 2:3 [ 2.40 | 2.75 | 2.90 ]

TURCIA: 3. Lig Group 1

13:001922 Konyaspor - Edirnespor 1:1 [ 1.74 | 3.25 | 3.75 ]
13:00Agri 1970 - Yeni Amasyaspor 2:0
13:00Eskisehirspor - Kutahyaspor 3:4 [ 5.00 | 3.40 | 1.53 ]
13:00Hacettepe 1945 - Nevsehirspor 1:1
13:00Karakopru - Elazigspor 3:0
13:00Kelkit - 52 Orduspor 1:1

TURCIA: 3. Lig Group 2

13:00Darica Genclerbirligi - Kirikkale Buyuk Anadolu 0:0 [ 2.43 | 2.88 | 2.55 ]
13:00Elazig Karakocan - Ayvalikgucu 1:1 [ 3.40 | 3.25 | 1.82 ]
13:00Igdir FK - Bayrampasa 2:0
13:00Kahramanmaras - Ergene Velimese 0:0 [ 2.15 | 3.10 | 2.80 ]
13:00Kestel - Eynesil 4:1 [ 1.60 | 3.40 | 4.35 ]
13:00Ofspor - Karaman 0:3
13:00Orduspor 1967 - Gumushanespor 3:0 [ 1.79 | 3.25 | 3.55 ]

TURCIA: 3. Lig Group 3

12:00Siirt Ozel - Beyoglu Yeni Carsi 1:1
13:00Akhisarspor - Kepez Belediyespor 0:1 [ 3.40 | 2.88 | 1.97 ]
13:00Arguvan - Hopaspor 1:1 [ 2.07 | 2.88 | 3.15 ]
13:00Bursa - Aksaray Bld. 1:1 [ 3.40 | 2.88 | 1.97 ]
13:00Erbaaspor - Fatsa Belediyespor 1:1
13:00Osmaniyespor - Cankaya FK 0:0 [ 2.43 | 2.88 | 2.55 ]
13:00Sapanca Genclikspor - Bergama Bld. 4:1 [ 2.25 | 2.88 | 2.80 ]
13:00Tepecik - Musspor 1:0 [ 2.15 | 2.95 | 2.88 ]

TURCIA: Super Lig Women

11:00Adana Idmanyurduspor F - 1207 Antalyaspor F 0:1 [ 3.50 | 4.50 | 1.66 ]
11:00Amed SK F - Atasehir F 3:3
11:00Besiktas F - Karadeniz Eregli Bld. F 3:0 [ 1.20 | 6.50 | 8.00 ]
11:00Fatih Vatan Spor F - Karagumruk F 0:4 [ 2.30 | 4.00 | 2.30 ]
11:00AmânatHakkarigucu Spor F - Altay F -:-
11:00Kirecburnu F - Trabzonspor F 0:3
11:00Konak Bld. F - Galatasaray F 1:3
13:00Dudullu F - ALG Spor F 0:4

ŢARA GALILOR: Premier Women

16:00Aberystwyth F - TNS F 3:3 [ 2.30 | 3.60 | 2.50 ]
16:00Cardiff Met. F - Pontypridd F 1:0 [ 1.66 | 3.80 | 3.90 ]
16:00Swansea F - Cardiff City F 1:1 [ 2.40 | 3.60 | 2.40 ]
19:00Barry F - Abergavenny Town F 3:3

UCRAINA: Championship Women

10:00Dyn. Kyiv F - Veres-Rivne F 4:0

UGANDA: Premier League

13:00Villa - Maroons 1:0 [ 1.83 | 3.30 | 3.80 ]
15:00Gadaffi - Vipers 1:0

UNGARIA: Merkantil Bank Liga

14:00Bekescsaba - Ajka 0:1 [ 2.50 | 3.45 | 2.40 ]
14:00Budafoki - Tiszakecske 1:1 [ 1.55 | 3.55 | 5.50 ]
14:00Csakvari - Győr 1:1 [ 2.45 | 3.15 | 2.60 ]
14:00Dorogi - Pecsi 1:0 [ 3.30 | 3.05 | 2.10 ]
14:00Mosonmagyarovari TE - Soroksar 1:1 [ 2.30 | 3.45 | 2.60 ]
14:00MTK Budapest - Gyirmot 5:2 [ 1.68 | 4.00 | 3.75 ]
14:00Szentlorinc - Kazincbarcika 1:1 [ 1.90 | 3.70 | 3.20 ]
16:00Kozarmisleny - Siofok 4:0 [ 3.35 | 3.60 | 1.90 ]
16:00Szeged - Nyiregyhaza 1:1 [ 1.45 | 3.80 | 7.00 ]

UNGARIA: NB III - East

12:00Karcagi - Tiszafuredi 1:2 [ 1.50 | 4.20 | 4.75 ]
14:00BVSC-Zuglo - Bekescsaba II 5:0
14:00Debreceni EAC - Fuzesgyarmati SK 1:1 [ 1.61 | 4.00 | 4.20 ]
14:00Eger SE - Kisvarda II 1:1
14:00Elore - DVTK II 1:0
14:00Hajduszoboszloi SE - Hatvan 1:0
14:00Jaszberenyi - Vasas II 0:1
14:00Penzugyor - Tiszaujvaros 2:2
14:00Putnok VSE - Senyo Carnifex 1:2 [ 1.33 | 5.20 | 6.00 ]

UNGARIA: NB III - Centre

12:00MTK II - Ferencvaros II 2:0
12:00Paks II - Dunaujvaros PASE 3:1
12:00Ujpest II - Hodmezovasarhely FC 1:1
14:00Bank - ESMTK Budapest 0:3
14:00Cegledi - Kecskemeti II 1:1 [ 2.40 | 3.55 | 2.45 ]
14:00Ivancsa - Szekszardi 2:1
14:00Monori - Honved II 3:1
14:00PTE-PEAC - Majosi 1:0

UNGARIA: NB III - West

12:00Gyirmot II - MOL Fehervar II 0:2
12:00Puskas Academy II - Csornai 8:1
14:00Erdi - Komaromi VSE 1:0
14:00Kelen - Budaorsi 1:2
14:00Mori SE - Bicskei 0:1
14:00Nagykanizsa - Kaposvar 3:1
14:00Teskand - Tatabanya 0:3
14:00VLS Veszprem - Balatonfuredi 0:0
14:00Zsambek - Zalaegerszegi II 0:1

ZAMBIA: Super League

15:00Green Buffaloes FC - Buildcon 1:0 [ 1.35 | 4.05 | 8.00 ]

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.