REFRESH

Fotbal » Ieri » Rez. finale

EUROPA: UEFA Nations League - League A

21:45Austria - Croaţia 1:3
21:45Danemarca - Franţa 2:0
21:45Olanda - Belgia 1:0
21:45Ţara Galilor - Polonia 0:1

EUROPA: UEFA Nations League - League C

19:00Azerbaijan - Kazakhstan 3:0
19:00Slovacia - Belarus 1:1
21:45Insulele Feroe - Turcia 2:1
21:45Luxemburg - Lituania 1:0

EUROPA: UEFA Nations League - League D

16:00Andorra - Letonia 1:1
16:00Moldova - Liechtenstein 2:0

AFRICA: Liga Campionilor CAF - Calificare

21:00Zamalek (Egy) - Elect Sport (Cha) 2:0

AFRICA DE SUD: Diski Challenge

11:00Sekhukhune U23 - Maritzburg Utd U23 0:0
13:00Swallows U23 - Supersport U23 1:0
15:00Kaizer U23 - Chippa United U23 1:1

ALBANIA: First Division

16:00Lushnja - Burreli 1:1

ALBANIA: Cupa Albaniei

16:00Beselidhja Lezha - Apolonia Fier 0:1

ANGLIA: League One

14:30Plymouth - Ipswich 2:1

ANGLIA: FA Trophy - Calificare

15:00Grays - Merstham 4:1
17:00Romania - Faversham 2:3

ANGLIA: Women’s Super League

16:00Brighton F - Reading F 2:1
17:00Leicester F - Aston Villa F 0:2
17:00West Ham F - Manchester Utd F 0:2
18:00Chelsea F - Manchester City F 2:0
20:45Liverpool F - Everton F 0:3

ANGLIA: Women’s Championship

13:30Sunderland F - Charlton F 2:3
14:00Lewes F - Sheffield Utd F 2:2
14:00London City Lionesses F - Durham F 3:0
16:00Birmingham F - Coventry United F 3:2
16:00Blackburn F - Crystal Palace F 1:3
17:00Bristol City F - Southampton F 1:1

ANGOLA: Girabola League

17:30Sporting de Benguela - Santa Rita 0:0

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00River Plate - Talleres Cordoba 0:1
02:30Independiente - Newells Old Boys 1:0
21:30Gimnasia L.P. - Tigre 0:1
21:30Rosario - Platense 1:1
00:00Racing Club - Union Santa Fe 2:1

ARGENTINA: Primera Nacional

17:00Tristan Suarez - Gimnasia Jujuy 2:2
19:40Brown Adrogue - Belgrano 2:3
21:00Guillermo Brown - Club A. Guemes 1:1
22:00CA Mitre - Deportivo Madryn 1:0
23:00Deportivo Maipu - Nueva Chicago 1:0
23:00Ind. Rivadavia - Alvarado 1:0
00:00Def. de Belgrano - Villa Dalmine 0:0

ARGENTINA: Torneo Federal

02:00CA Liniers - Villa Mitre 2:0
21:00Circulo Deportivo - Cipolletti 1:0
21:00Def. Pronunciamiento - Gimnasia E.R. 3:0
21:30Sol de Mayo - Camioneros Buenos Aires 2:0
22:00Argentino MM - Desamparados 0:0
22:00Defensores Belgrano VR - Sarmiento Resistencia 0:1
22:00Ferro Gen. Pico - Sansinena 2:1
22:00Gimnasia y Tiro - Boca Unidos 2:0
22:00Independiente Chivilcoy - Sportivo Estudiantes 2:1
22:00Juventud Unida Universitario - Ciudad Bolivar 0:2
22:00San Martin Formosa - Racing Cordoba 0:0
22:00Sportivo Las Parejas - Crucero del Norte 2:0
22:30Club Sportivo Penarol - Huracan Las Heras 1:0
23:30Central Norte - Sportivo Belgrano 1:1

ARGENTINA: Primera B - Clasura

21:30Argentino de Quilmes - Villa San Carlos 1:1

ARGENTINA: Primera C - Clasura

21:30Argentino de Merlo - Victoriano A. 4:1
21:30General Lamadrid - Atlas 1:1
21:30Puerto Nuevo - Club Lujan 2:1

ARGENTINA: Primera D - Apertura

21:30CSR Espanol - Def. de Cambaceres 0:1
21:30Yupanqui - Lugano 3:1

ARGENTINA: Reserve League - Al doilea tur

17:00Argentinos Jrs 2 - Colon Santa Fe 2 2:2
17:00Banfield 2 - Huracan 2 4:2
17:00Boca Juniors 2 - Godoy Cruz 2 0:0
17:00San Lorenzo 2 - Lanus 2 1:2

ARGENTINA: Primera A Women

17:00Comunicaciones F - Independiente F 0:6
17:00Excursionistas F - Gimnasia L.P. F 0:3
20:55Boca Juniors F - UAI Urquiza F 2:1

ARUBA: Division di Honor

01:30Dakota - Britannia 1:4
03:30La Fama - Santa Fe 0:2

AUSTRALIA: NPL Northern NSW - Play-off

07:00Broadmeadow - Lambton J. 1:2

AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Championship U19 - Play-off

06:00Noua Caledonie U19 - Tahiti U19 2:1pen
09:00Noua Zeelandă U19 - Fiji U19 3:0

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

18:00Telfs - SC Imst 3:3

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

17:00Dornbirner SV - Brauerei Egg 2:0

AUSTRIA: Bundesliga Women

12:00Altenmarkt F - Altach/Vorderland F 0:6
12:00Innsbruck F - Neulengbach F 0:4
15:30Sturm F - Austria Viena F 2:1

BELARUS: Vysshaya Liga Women

14:00Din. Minsk F - Smorgon F 1:0
16:00Dynamo Brest F - Vitebsk F 0:4

BELGIA: National Division 1

16:00Tienen - Saint Eloois 0:3

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

16:00Ganshoren - Acren 1:3
16:00Jette - Tubize 0:1
16:00La Louviere - Hamoir 0:2
16:00Solieres Sport - Warnant 0:3
16:00Stade Disonais - Seraing Utd 2 1:0
16:00Stockay-Warfusee - Royal Union SG 2 3:1
16:00Verlaine - Namur 4:2
16:00Waremme - Binche 1:1

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

16:00Petegem - Olsa Brakel 2:2
16:00Wetteren - Westhoek 1:2

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

16:00FC Lebbeke - Belisia Bilzen 3:4
16:00Lille - K. FC Turnhout 3:2
16:00Londerzeel - Diegem 3:2
16:00Pepingen-Halle - Bocholter 0:2

BELGIA: Cupa - Calificare

17:00Aalst - Westerlo 1:3d.p.
17:00Knokke - Beerschot VA 0:4
17:00URSL Vise - Beveren 0:2

BOLIVIA: Nacional B - Al doilea tur

00:15Universitario Beni - Nueva Cliza 2:1
21:00CD Enrique Happ - Morro Municipal 2:0
22:0024 de Septiembre - Mariscal Sucre 2:2
22:00Mojocoya - Destroyers 1:1

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

16:30Stupcanica - TOSK Tesanj 0:0

BRAZILIA: Serie B

00:15Bahia - Operario 2:2
00:30Criciuma - Chapecoense-SC 2:0

BRAZILIA: Serie C - Al doilea tur

23:00Figueirense - ABC 0:0
23:00Paysandu - Vitoria 1:1
23:00Mirassol - Aparecidense 2:1
23:00Volta Redonda - Botafogo SP 1:2

BRAZILIA: Serie D - Play-off

22:00Pouso Alegre - America-RN 1:0

BRAZILIA: Copa Paulista - Play-off

21:00Sao Caetano - Piracicaba 1:0

BRAZILIA: Brasileiro U20 - Play-off

17:00Corinthians U20 - Palmeiras U20 0:1

BULGARIA: Third League - South-East

17:00Gigant Saedinenie - Atletik Kuklen 1:0
17:00AmânatHaskovo - Rozova Dolina -:-
17:00Yambol 1915 - Sliven 1:3

BULGARIA: Third League - South-West

17:00Chavdar Etropole - Levski Rakovski 2:1
17:00Marek - Botev Ihtiman 3:1
17:00Septemvri Simitli - Vihren 2:2

BULGARIA: Third League - North-East

16:00Cherno More II - Spartak II 2:1
16:00Ludogorets III - Shumen 2007 3:0
16:00Svetkavitsa - Botev Novi Pazar 1:0
16:00Ustrem Donchevo - Dorostol 1:3

BULGARIA: Third League - North-West

17:00Lok. Gorna - Sevlievo 2:0
17:00Mezdra - Yantra Polski Trambesh 3:0
17:00OFK Levski - Partizan Cerven Brjag 0:1

BURKINA FASO: Premier League

19:00ASF Dioulasso - AS Douanes 0:2
19:00Kadiogo - Bobo-Dioulasso 1:1

BURUNDI: Primus League

16:00Flambeau du Centre - Le Messager Ngozi 3:1
16:00Magara Young Boys - Vital O 1:2
16:00Rukinzo - Musongati 0:0
16:00TOP Junior - Aigle Noir 0:2

CANADA: Canadian Premier League

00:30Cavalry - Atl. Ottawa 1:3
00:00Edmonton - Forge 1:1

CANADA: U Sports

05:15Trinity Western - Calgary 0:0
05:45Thompson Rivers - Alberta 2:1
20:00McGill - Sherbrooke 2:0
20:00Montreal - Concordia 4:0
20:00UQAM - Laval 4:1
21:15Algoma - Windsor 0:9
21:15AmânatCape Breton - UNB -:-
21:15AmânatDalhousie - UPEI -:-
21:15Laurentian - RMC 3:2
21:15Nipissing - Queens 3:2
21:15AmânatSaint Marys - Memorial -:-
21:15AmânatStFX - Moncton -:-
22:00UNBC - MacEwan 3:1
22:00Victoria - Mount Royal 0:1
22:15Brock - Western 0:0
22:15McMaster - Waterloo 2:1
22:15Toronto - Carleton 0:0
22:15Toronto Metropolitan - UOIT 1:0
22:15York - Guelph 2:0
23:00UBC - Saskatchewan 4:0
23:00UBC Okanagan - Lethbridge 4:1
00:15AmânatMount Allison - Acadia -:-

CHILE: Primera B

18:30Deportes Iquique - U. De Concepcion 1:2
21:00Arturo Fernandez Vial - Copiapo 1:2
21:00S. Wanderers - Recoleta 0:0

CHILE: Segunda Division

18:00Iberia - Ind. Cauquenes 1:0
18:00Lautaro - Dep. Concepcion 2:0
18:00Limache - Arica 1:0
18:00Rodelindo - Real San Joaquin 3:2
18:00Valdivia - San Antonio Unido 0:4

CHILE: Cupa

02:00Huachipato - Nublense 1:0
23:30U. De Chile - U. Catolica 1:0

CHINA: Super League

12:30Shanghai Port - Guangzhou City 2:0
14:30AmânatGuangzhou City - Hebei -:-
14:30AmânatWuhan Three Towns - Chengdu Rongcheng -:-
15:00AmânatCangzhou - Shanghai Shenhua -:-
15:00Chengdu Rongcheng - Henan Songshan Longmen 0:0

CHINA: Liga Jia

10:30Nanjing City - Zibo Cuju 2:3
10:30Shenyang Urban FC - Shaanxi Changan 1:2
10:30Shijiazhuang Gongfu - Sichuan Jiuniu 1:0

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

18:30Korhogo - Sporting Gagnoa 0:0
21:00ES Bafing - ASEC Mimosas 1:3

COLUMBIA: Primera A - Clasura

00:30Millonarios - America De Cali 2:2
22:00Envigado - Ind. Medellin 1:2
00:05U. Magdalena - Santa Fe 0:2

COLUMBIA: Primera B - Clasura

23:00Valledupar - Leones 3:3
23:30Llaneros - Tigres 2:0
01:00Barranquilla - Real Cartagena 2:3

COREEA DE SUD: K League 2

07:30Daejeon - Gyeongnam 3:0
10:00Seoul E. - Anyang 3:2

COREEA DE SUD: K3 League

09:00Dangjin Citizen - Siheung Citizen 1:1
09:00Hwaseong - Cheongju Jikji 1:0
11:00Gyeongju KHNP - Paju Citizen 2:1
13:00Gimhae - Yangju Citizen 1:1

COSTA RICA: Primera División - Apertura

02:00Guadalupe - Grecia 0:1
05:00San Carlos - Alajuelense 0:0
05:00Zeledon - Herediano 1:3
20:00Cartagines - AD Santos 1:1
00:00Guanacasteca - Puntarenas FC 1:1

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

03:00Escorpiones - Limon Black Star 1:1
05:00Carmelita - Liberia 0:1
20:15Puerto Golfito FC - Cofutpa 1:4
22:00Santa Ana - Ad Aserri 3:2
23:00Cariari Pococi - CS Uruguay 3:1
23:00Quepos Cambute - Municipal Garabito 3:1

CROAŢIA: Prva NL

17:00Croatia Zmijavci - Orijent 2:2

CROAŢIA: 1. HNL Women

13:00Osijek F - Hajduk Split F 2:0
15:00Dinamo Maksimir F - Zadar F 3:1
17:00Agram Zagreb F - Viktorija Slavonski Brod F 6:0
17:00Rijeka F - ZNK Split F 0:7

DANEMARCA: 2nd Division

14:00AB Kopenhagen - B.93 3:1

DANEMARCA: 3rd Division

14:00Holstebro - SfB-Oure 3:1

DANEMARCA: Elitedivisionen Women

14:00Thisted F - Sundby F 2:0
15:45Aarhus F - Brondby F 3:3

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

00:30U. Catolica - Nueve de Octubre 3:0
03:00Ind. del Valle - Macara 1:0
23:30Delfin - Mushuc Runa 0:0

ECUADOR: Serie B

18:45Ind. Juniors - Santo Domingo 1:0
20:00Manta - Imbabura 1:0
21:00El Nacional - Buhos ULVR 3:1

ECUADOR: Copa Ecuador - Grupe

01:15AmânatMushuc Runa - Nueve de Octubre -:-
03:30AmânatEl Nacional - Ind. del Valle -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Atletico Marte - Santa Tecla 3:2
00:15Jocoro - Aguila 3:2
03:30Chalatenango - Platense Municipal 2:4
04:00Metapan - FAS 2:2
00:00Luis Angel Firpo - Dragon 1:2
00:15Alianza FC - 11 Deportivo 5:0

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

17:00Servette U21 - Monthey 2:2

ELVEŢIA: Super League Women

14:00Zurich F - FC Basel F 8:0

EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1

16:20Al Jazira Hamra - Al Arabi 1:1
16:20Al-Taawon - Al Thaid 1:1
16:20Dibba Al Hisn - Fursan Hispania 3:0
16:20Emirates Club - Hatta 3:0

ESTONIA: Meistriliiga Women

12:00Saku Sporting F - Flora F 0:2

EUROPA: Premier League (Crimea)

14:00Alushta - Sparta-KT 1:0
16:00FC Sevastopol - Ocean Kerch 1:1
16:00Kyzyltash - TSK Simferopol 1:1
17:00Rubin Yalta - FC Yalta 3:2

EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin - Calificări - Round 1 - League A

12:30Grecia U17 F - Belgia U17 F 0:1
19:00Spania U17 F - Polonia U17 F 3:0

FINLANDA: Ykkonen - Grupă campionat

17:00Ekenas - JaPS 4:0

FINLANDA: Ykkonen - Grupă retrogradare

17:00PK-35 - PIF Pargas 1:0

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

14:00Narpes Kraft - Kajaanin Haka 0:0
14:00OTP - Komeetat 4:1
18:00Hercules - OLS Oulu 1:1

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

13:45Paris SG F - Fleury 91 F 2:1

FRANŢA: Division 2 Women

14:00Grenoble F - Albi-Marssac F 0:2
14:00Metz F - La Roche F 2:0
14:00Nice F - St Etienne F 1:7
15:00Lens F - Strasbourg F 1:0
16:00Brest F - Issy F 2:0
16:00Clermont F - Nimes F 1:1
16:00Marseille F - Yzeure Allier F 4:0
16:00Nantes F - Lille F 1:2
16:00Orleans F - CA Paris F 5:1
16:00Saint-Malo F - Le Mans F 0:2
16:00Thonon Evian F - Le Puy F 2:2

GERMANIA: Regionalliga North

15:00Kiel II - Emden 7:0
15:00Phonix Lubeck - Hamburger SV II 3:1
15:00Teutonia Ottensen - BSV Rehden 1:1
16:00Hildesheim - Bremer 0:4

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

16:00Eckernforder SV - Todesfelde 2:1
16:00Oldenburger - Neumunster 2:1

GERMANIA: Oberliga Hamburg

15:00Niendorfer TSV - Sasel 3:1
15:30AmânatRugenbergen - Suderelbe -:-
16:00Tornesch - Paloma 1:2
16:00TSV Buchholz 08 - Hamm United 1:0

GERMANIA: Oberliga Bremen

12:00Geestemunde - Aumund-Vegesack 0:3
14:00Schwachhausen - Surheide 2:2

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

16:00Hannoverscher SC - Lupo-Martini Wolfsburg 0:1
16:00Heeslinger - Bersenbruck 3:1
16:00AmânatLuneburger Hansa - Arminia Hannover -:-
16:00Rotenburger - Ramlingen-Ehlershausen 0:0
16:00Spelle-Venhaus - Gifhorn 4:0
16:00VfL Oldenburg - Ahlerstedt/Ottendorf 4:1

GERMANIA: Oberliga Westfalen

16:00ASC 09 Dortmund - Gievenbeck 0:0
16:00Clarholz - Ennepetal 2:0
16:00Munster 2 - Finnentrop/Bamenohl 5:1
16:00Schermbeck 2020 - FC Gutersloh 1:2
16:00Siegen - Westfalia Rhynern 0:1
16:00Vreden - Eintracht Rheine 4:0
17:00Erndtebruck - Lotte 3:2

GERMANIA: Oberliga Hessen

16:00Steinbach Haiger II - Baunatal 3:4
16:00Unter-Flockenbach - Eint. Frankfurt II 0:4

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:30SG 2000 Mulheim-Karlich - Gonsenheim 2:1

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

16:00DJK Bamberg - Cham 2:3

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

15:00Landsberg - Garching 2:1

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Grossaspach - Offenburger FV 1:0

GERMANIA: Oberliga Mittelrhein

16:00Bergisch Gladbach - Hurth 1:0
16:00FC Viktoria 08 - Pesch 1:2
16:00Glesch-Paffendorf - Wegberg-Beeck 1:5
16:00Siegburger - Freialdenhoven 0:2
16:15Frechen - Hennef 2:0
16:30Fortuna Koln II - Eintracht Hohkeppel 1:1
16:30Friesdorf - Konigsdorf 0:7
16:30VfL Vichttal - Bonner 4:2

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

16:00Baumberg - SW Essen 1:3
16:00Kray - Cronenberger 1:3
16:00Schonnebeck - Kleve 1:0
16:00Sonsbeck - FC Monheim 4:0
16:00TVD Velbert - Hilden 1:1
16:15Union Nettetal - Homberg 2:1
16:30Duisburg - TuRU Dusseldorf 3:2
16:30SC St.Tonis - Meerbusch 1:2

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

14:00Bayern F - Bremen F 3:0
14:00Potsdam F - Duisburg F 0:3
17:00Freiburg F - Eintracht Frankfurt F 2:4
17:00SGS Essen F - Meppen F 1:0

GERMANIA: 2. Bundesliga Women

12:00Bayern II F - Hoffenheim II F 2:1
12:00Ingolstadt F - RB Leipzig F 0:1
12:00Jena F - Sand F 1:0
12:00Köln II F - Wolfsburg II F 3:3
12:00Turbine Potsdam II F - Freiburg II F 1:3
15:001.FC Nurnberg F - Frankfurt II F 2:1
15:00Andernach F - Gutersloh F 0:0

GHANA: Premier League

18:00Aduana - Samartex 2:2
18:00Asante Kotoko - Hearts Of Oak 1:1
18:00Bibiani Gold Stars - Bechem United 1:0
18:00Karela - Dreams 2:0
18:00Kotoku Royals - Nsoatreman 0:0
18:00Tamale - Legon Cities 0:1

GRECIA: Cupa

16:00Almyros Gaziou - Apollo Efpaliou 1:0
16:00Aris Voula - Nafpaktiakos A. 0:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

19:00Deportivo Achuapa - Santa Lucia 2:1
21:15Malacateco - Guastatoya 1:1

INDIA: Calcutta Premier Division A - Grupă campionat

12:00East Bengal - Kidderpore 0:0
12:00Mohammedan - Aryan 3:0

IRLANDA: Divizia 1

17:00Bray - Waterford 0:3

ISLANDA: Urvalsdeild Women

17:00Keflavik F - IBV Vestmannaeyjar F 1:2
17:00Selfoss F - Breidablik F 2:0
17:00Throttur F - KR Reykjavik F 5:0

ITALIA: Serie A Women

13:30Pomigliano F - Como F 2:2
15:30Sampdoria F - Inter F 0:2

ITALIA: Serie B Women

16:00Brescia F - Arezzo F 0:0
16:00Cesena F - Trento F 2:0
16:00Chievo Verona F - Cittadella F 2:1
16:00Napoli F - Apulia Trani F 1:0
16:00Ravenna F - Genoa F 2:1
16:00San Marino Academy F - Verona F 2:2
16:00Tavagnacco F - Lazio F 0:2
16:00Torres F - Ternana F 2:2

JAPONIA: J2 League

07:00Okayama - Vegalta Sendai 3:0
08:00Albirex Niigata - Omiya Ardija 1:0
08:00Blaublitz - Machida 2:1
08:00Chiba - Kumamoto 0:1
08:00Grulla Morioka - Kanazawa 1:3
11:00Tokushima - Mito 1:1
12:00Tochigi - Ryukyu 0:0

JAPONIA: J3 League

07:00Iwaki - Gifu 2:1
08:00Kamatamare - Toyama 0:4
08:00Sagamihara - Vanraure 0:2
08:00Tegevajaro Miyazaki - Imabari 2:3
09:00Fukushima Utd - Kitakyushu 2:1
09:00Yamaga - YSCC 0:1
12:00Nagano - Azul Claro Numazu 2:1

JAPONIA: YBC Levain Cup - Play-off

11:00Hiroshima - Avispa Fukuoka 0:0
11:00Urawa - C-Osaka 0:4

JAPONIA: Nadeshiko League Women

07:00Gunma F - C-Osaka F 1:0
07:00Yokohama FC Seagulls F - Orca Kamogawa F 1:0
08:00AmânatNittaidai F - Angeviolet Hiroshima F -:-
08:00Setagaya Sfida FC F - Ehime F 2:1

JAPONIA: WE League Cup Women

09:30Inac Kobe Leonesa F - Hiroshima F 2:1
11:00Saitama F - Urawa F 0:2

LESOTHO: Premier League

16:00Bantu - LCS 2:0
16:00Lijabatho - Lifofane 0:0
16:00Linare - Matlama 0:1
16:00Liphakoe - Manonyane 2:1
16:00LMPS - CCX 1:0

LETONIA: 1. Liga

19:30Salaspils FK - Dinamo Riga 0:1

LIBERIA: LFA First Division

18:30Heaven Eleven - LPRC Oiler 2:4
18:30Sandi - Mighty Barrolle 0:2

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

23:00Grenada - Sfântul Vincent și Grenadines 1:3
02:00Mexic U20 - SUA U20 2:1
02:30Martinica - Guinea-Bissau 1:1
03:00Columbia - Guatemala 4:1
04:00Peru - Mexic 0:1
05:00Paraguay U20 - Peru U20 1:1
06:00Noua Zeelandă - Australia 0:2
12:00Cehia U18 - SUA U18 1:4
12:00Finlanda U18 - Slovacia U18 3:1
12:00Malta U19 - Croaţia U19 1:2
12:00Mexic U17 - Uzbekistan U17 2:0
12:00Mexic U18 - Germania U18 1:0
12:00România U17 - Cehia U17 1:3
12:00Vlasim - Cehia U20 2:2
16:00Scoţia U21 - Irlanda de Nord U21 1:1
16:15Franţa U18 - Polonia U18 2:3
17:00Norvegia U17 - Anglia U17 2:1
17:00Polonia U17 - Portugal U17 0:2
17:30Croaţia U20 - Albania U20 3:1
18:00Niger - Liberia 0:0
19:15Scoţia U18 - Estonia U18 4:1

LUME: Meciuri amicale între cluburi

01:00FC Dallas (Usa) - Tigres (Mex) 0:3
01:00Philadelphia Union (Usa) - Pachuca (Mex) 1:0
12:00FC Minsk (Blr) - Osipovichi (Blr) 5:0
14:00Konyaspor (Tur) - Adanaspor (Tur) 4:1
16:00CSKA Sofia (Bul) - Septemvri Sofia (Bul) 2:0
16:00Levski Karlovo (Bul) - Levski (Bul) 0:4
16:00Sloga Doboj (Bih) - Tuzla City (Bih) 3:1
16:30Urania Baska Voda (Cro) - Hajduk Split (Cro) 1:4
17:00PAOK (Gre) - Panserraikos (Gre) 1:1
21:00Guineueta (Esp) - Granollers (Esp) 3:1
00:00Guadalajara (Mex) - Club America (Mex) 1:3

LUME: Kings Cup - Thailanda

13:30Thailanda - Trinidad Tobago 2:1
16:30Malaezia - Tadjikistan 0:1pen

MALAWI: Super League

15:30Blue Eagles - Red Lions 2:0
15:30Civo Utd - Moyale Barracks 2:2
15:30AmânatMighty Wanderers - Rumphi United -:-
15:30Sable Farming - Rumphi United 2:0
15:30Silver Strikers - Karonga United 0:0
15:30TN Stars - Ekwendeni Hammers 0:1

MAROC: Botola 2

19:00Chabab Atlas Khenifra - Khemisset 0:3
19:00RAC Casablanca - Jeunesse 2:1
19:00Renaissance Zemamra - Raja Beni Mellal 1:0
19:00Stade Marocain - Chabab Benguerir 0:0

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura

01:05Alebrijes Oaxaca - Tlaxcala 3:0
03:05Pumas Tabasco - Cimarrones de Sonora 0:1
05:05Zacatecas Mineros - Atl. Morelia 2:2

MEXIC: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00Canamy - Yalmakan 1:2
00:00Dongu - Escorpiones 4:2
00:00Inter de Queretaro - Colima FC 1:3
03:00La Piedad - Saltillo 1:0
04:00Tampico Madero - Uruapan 3:2pen
05:00Los Cabos - Tecos FC 3:0
19:00UA Zacatecas - Chihuahua 0:1
20:00Catedraticos Elite - Lobos ULMX 1:2
20:00Montaneses - Inter Playa Del Carmen 2:2

MEXIC: Liga Premier Serie B - Apertura

00:00Huracanes Izcalli - Ciervos 1:0

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

23:45Cruz Azul F - Tijuana F 1:1

MOZAMBIC: Mocambola

16:00AmânatCosta do Sol - Black Bulls -:-
16:00Ferroviario Beira - Ferroviario Maputo 2:1
16:00Ferroviario Nampula - Ferroviario Nacala 2:0
16:00Matchedje Mocuba - LD Maputo 2:2

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

13:30Brattvag - Ull/Kisa 4:2
14:00Alta - Traeff 3:3
17:00Asker - Eidsvold 2:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

15:00Kjelsås 2 - OS 5:3
15:00Skeid 2 - Grorud 2 2:3
16:00Lyn - Stabaek 2 4:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

16:00Hødd 2 - Elverum 1:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

16:00Bossekop - Mjondalen 2 2:2
16:00Harstad - Lørenskog 2:2
17:00Strømsgodset 2 - Mjolner 1:0
18:30Lillestrom 2 - Senja 1:1

NORVEGIA: Toppserien - Feminin - Grupă retrogradare

14:30Tromsø F - Asane F 0:2
16:00Arna-Bjørnar F - RØA F 3:0
16:00Kolbotn F - LSK Kvinner F 2:2

NORVEGIA: Division 1 Women - Al doilea tur

15:00Aalesund F - Grand Bodo F 1:1
15:00Grimstad F - Medkila F 2:0
15:00Kil/Hemne F - Klepp F 3:1
16:00Honefoss F - Ovrevoll Hosle F 2:2

NOUA ZEELANDĂ: National League Women

02:30Eastern Suburbs F - Central Football F 8:0

OLANDA: Derde Divisie

15:00Baronie - USV Hercules 1:2
15:00Blauw Geel - Rosmalen 2:0
15:00DEM - UNA 1:1
15:00Dongen - Watergraafsmeer 2:3
15:00FC Oss - HV & CV Quick 2:2
15:00Gemert - ADO 20 Heemskerk 1:6
15:00GVV Unitas - Groene Ster 1:0
15:30HSC '21 - RKSV UDI 3:0

OLANDA: Eredivisie - Feminin

13:15Sittard F - Feyenoord F 0:1

PANAMA: LPF - Clasura

00:00Independiente - Miguelito 0:2
02:15Alianza - Chiriqui 4:0
04:30Herrera - Arabe Unido 2:1
00:00Plaza Amador - Deportivo Universitario 1:2

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

00:0012 de Octubre - Sol De America 0:2
02:30AmânatOlimpia Asuncion - Libertad -:-
23:00Resistencia - Nacional Asuncion 0:1

PARAGUAY: Division Intermedia

17:00Martin Ledesma - San Lorenzo 3:0
17:00Sp. Luqueno - Colegiales 1:0
17:00Sportivo Trinidense - 2 de Mayo 1:1

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30Cesar Vallejo - Melgar 3:2
21:00Carlos Stein - Carlos Mannucci 1:2

PERU: Liga 2 - Clasura

23:00Deportivo Coopsol - Llacuabamba 2:0
23:00Juan Aurich - Chavelines 3:0
23:00Alianza Huanuco - Alfonso Ugarte 4:2
23:00Comerciantes Unidos - Cusco 2:1
23:00Santos - Los Chankas 5:0
23:00Union Huaral - Pirata 2:1

PERU: Liga Women - Play-off

23:00U. de Deportes F - Sporting Cristal F 3:0
22:00Carlos Mannucci F - A. Lima F 1:1

POLONIA: Division 2

12:00Hutnik Krakow - Motor Lublin 1:3
16:00Stezyca - Elblag 2:2

POLONIA: III Liga - Group IV

17:00Chelmianka Chelm - Sandomierz 1:1
17:00LKS Lagow - Sokol Sieniawa 3:2

POLONIA: Central Youth League

13:00Slask W. U19 - Wisla U19 2:1
13:00Zaglebie U19 - Korona U19 3:1

POLONIA: Ekstraliga Women

13:00Bydgoszcz F - Katowice F 0:2

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

14:00SC Angrense - Ferreiras 2:2
17:00Alcains - Mortagua 2:3
17:00Brito - Amarante 1:1
17:00Castro Daire - Camacha 1:1
17:00CD Rabo Peixe - Atletico 0:0
17:00Coruchense - Rio Maior SC 1:0
17:00Dumiense - Pevidem 0:1
17:00Fabril do Barreiro - Serpa 2:1
17:00Gondomar - GD Resende 3:2
17:00Guarda Desportiva - Rebordosa 3:1
17:00Leca - Machico 4:0
17:00Loures - 1º Dezembro 1:1
17:00Lusitania FC - Salgueiros 0:1
17:00Maria de Fonte - GD Braganca 0:0
17:00Maritimo B - FC Alpendorada 1:1
17:00Olhanense - Lusitano GC 1:2
17:00Oriental Dragon - Juv. Evora 1:0
17:00Pero Pinheiro - Marinhense 1:0
17:00Santarem - Arronches Benfica 3:0
17:00Sao Martinho - Pedras Salgadas 1:1
17:00SC Vianense - Vilar de Perdizes 1:1
17:00Sertanense - Uniao Da Serra 1:0
17:00Sintrense - SB Castelo Branco 0:0
17:00Vasco da Gama - Esperanca de Lagos 4:1
17:00Vila Mea - Merelinense 1:1
18:00Beira Mar - Valadares Gaia 1:1
18:00SC Praiense - Imortal 1:1

PORTUGALIA: Taça da Liga Women

15:00Famalicao F - Vilaverdense F 3:1
17:00Braga F - Ouriense F 0:0
17:00Sporting F - Damaiense F 1:0

QATAR: QSL Cup

17:50Al Sailiya - Al Ahli Doha 2:3
20:00Al-Sadd - Al-Wakra 3:0
20:00Qatar SC - Umm-Salal 1:3

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15Admira Prague - Prestice 1:1
11:15Dukla Praga B - Bohemians 1905 B 3:1
11:30Plzen B - Pisek 3:1
17:30Hostoun - Kraluv Dvur 3:2

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Zizkov - Velvary 0:0
17:30Zapy - Teplice B 0:0

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

11:15Slovacko B - Kromeriz 3:3
11:15Unicov - Uhersky Brod 3:0
11:15Velke Mezirici - Rosice 0:3
11:30Zlin B - Znojmo 2:4

REPUBLICA CEHĂ: Division A

11:00Pribram B - FK Komarov 4:0
17:30Sokol Lom - Sobeslav 0:3

REPUBLICA CEHĂ: Division B

15:30Admira Prague B - Chomutov 1:2
17:30Louny - Hvezda Cheb 3:0

REPUBLICA CEHĂ: Division C

17:30Benatky - Turnov 2:2
17:30AbandonCaslav - Brandys n. Labem 3:0
17:30Dvur Kralove - Liberec B 2:1
17:30Hlinsko - Nachod 2:1
17:30Novy Bydzov - Chrudim B 0:1

REPUBLICA CEHĂ: Division D

16:30Sperice - Bohunice 3:4
16:30Stara Rise - Jihlava B 1:1
16:30Zdar na Sazavou - Breclav 1:2

REPUBLICA CEHĂ: Division E

16:30FK Kozlovice - Bzenec 4:0
16:30Sumperk - Batov 0:2

REPUBLICA CEHĂ: Division F

16:00Krnov - Opava B 1:2
16:30Bilovec - Bridlicna 2:1

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

17:00Jindrichuv Hradec - Tyn nad Vltavou 2:2

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

17:00Kunstat - Ratiskovice 4:1
17:00Mutenice - Moravska Slavia 2:1

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

14:30Rychnov n. Kneznou - Trebes 4:0
17:30Cerveny Kostelec - Libcany 3:0
17:30Horice - Police nad Metuji 6:0
17:30Slavia HK - Tyniste n. Orl. 0:1

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

17:30Studenec - Mimon 4:4

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

16:30Bolatice - Pusta Polom 2:4
16:30Moravan Oldrisov - Dolni Benesov 6:3

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

16:30Bohunovice - Rapotin 1:1
16:30Konice - Dolany 1:0
16:30SK Lipova - Velke Losiny 6:0

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

16:30Hermanuv Mestec - Litomysl 4:2
16:30Horni Redice - Holice 2:1
16:30Lanskroun - Ceska Trebova 1:0
16:30Lazne Bohdanec - Prelouc 4:0
16:30SK Pardubicky - Tremosnice 2:0
16:30Vysoke Myto B - Moravska Trebova 3:1

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

17:30Nyrsko - Nepomuk 2:0
17:30Sokol Radnice - Myto 1:1

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

17:30CAFC - Predni Kopanina 3:5
17:30Vysehrad - Branik 0:6

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

17:30Poricany - Mnichovohradistsky SK 1:2
17:30Pruhonice - Sedlcany 0:2
17:30Sokolec - Horky nad Jizerou 4:1
17:30Velim - Spartak Pribram 3:3

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

11:15Krupka - Nestemice 4:3
16:00Banik Most - Sous B - FK Jilove 4:0
16:00Kadan - Cernovice 2:1

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

15:00Velke Mezirici B - Chotebor 3:1
16:30Ledec nad Sazavou - Okrisky 1:0
16:30Nova Ves - Dukovany 6:1
16:30Slavoj Polna - Vrchovina B 1:0

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

16:30Borsice - Luhacovice 1:2
16:30Napajedla - Francova Lhota 5:0
16:30Nedasov - Slusovice 0:2
16:30Nevsova - Osvetimany 2:2
16:30Strani - Stitna nad Vlari 1:1

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women

11:30Plzen F - Sparta Praga F 1:3

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women

16:30Olomouc F - FC Praha F 1:1
17:00Teplice F - Pardubice F 1:10
17:00Zlin F - Lisen F 0:2

RÉUNION: Regionale 1

14:30Marsouins - St. Louis 2:2
14:30Saint-Denis - Excelsior 2:1
14:30Sainte Rose - Capricorne 1:0
14:30Sainte-Suzanne - St Marienne 1:1
14:30Tamponnaise - Jeanne d'Arc 2:2
14:30Trois Bassins - Parfin 3:0
15:00Saint-Pierroise - Saint-Pauloise 1:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2

13:00Unirea Branistea - Dinamo Bacau 3:1

ROMÂNIA: Liga 1 Feminin

10:00FCM Târgu Mureş F - Csikszereda M. Ciuc F 3:0
11:00Baia Mare F - Fairplay Bucuresti F 1:2
11:00AmânatBanat F - Vasas Odorhei F -:-
11:00Piros Security F - CSM Alexandria F 3:3
11:00'U' Galati F - Ol. Cluj F 1:6
13:00Carmen Bucuresti F - Politehnica Timișoara F 0:1

RUSIA: FNL

10:00SKA Khabarovsk - Kuban 2:0
14:00Veles Moscow - Kamaz 1:1
15:00Krasnodar 2 - Neftekhimik 0:0
16:00Akron Togliatti - Ufa 1:1
16:00Yaroslavl - Kazan 1:0
17:00Arsenal Tula - Ulyanovsk 2:0
17:00Baltika - Yenisey 3:2
17:00Volgar-Astrakhan - Alania Vladikavkaz 0:0
18:00Dynamo Makhachkala - Rodina Moscow 0:0

RUSIA: FNL 2 - Group 1

13:00Biolog - Chernomorets Novorossijsk 1:2
15:00Alania 2 - Maykop 1:3
15:00Kholding - Legion Dynamo 1:0
15:00Nalchik - SKA Rostov 1:1
16:00Forte Taganrog - FK Chayka 0:0
16:00Mashuk - Yessentuki 2:0
17:00R. Volgograd - Dynamo Stavropol 3:1

RUSIA: FNL 2 - Group 4

14:00Amkar - FK Novosibirsk 0:1
14:00Nosta - Zenit-Izhevsk 0:2
16:00Orenburg 2 - Khimik Avgust 0:0
17:00Tyumen - Miass 1:2

SCOŢIA: Cupa Challenge

15:45Cliftonville - Queen's Park 2:3

SCOŢIA: SWPL 1 Women

14:00Glasgow F - Partick Thistle F 1:8
15:00Glasgow City F - Hearts F 2:0
15:00Spartans F - Hibernian F 2:2
18:00Aberdeen F - Celtic F 0:3
18:00Dundee Utd F - Hamilton F 3:2
18:00Rangers F - Motherwell F 4:0

SERBIA: Srpska Liga - East

12:00Car Konstantin - Radnicki Svilajnac 0:2
12:00SFS Borac - Dubocica 0:1
16:30Brzi Brod - Timok 2:1

SERBIA: Srpska Liga - West

16:00Buducnost Krusik - Polet Ljubic 3:2
16:00Real Podunavci - Macva Bogatic 2:1
16:00Sloga 1940 - Buducnost Arilje 3:0
16:00Sloga Kraljevo - FAP 0:1
16:00Smederevo - Mladi Radnik 3:0
16:00Takovo - OFK Mihajlovac 3:1
16:00Tutin - Borac 1926 1:1

SLOVACIA: 3. Liga - East

12:00Slavia TU Kosice - Spisska Nova Ves 0:1
16:301.FK Svidnik - Snina 1:2
16:30Filakovo - Bardejov 0:2
16:30Oravske Vesele - Kalinovo 5:1
16:30R. Sobota - Vranov 2:1

SLOVACIA: 3. Liga - West

16:30Podkonice - Malzenice 1:2

SLOVACIA: 4. liga - Bratislava

17:00Ivanka pri Dunaji - NSK 1922 Bratislava 3:1
17:00Malacky - Kalinkovo 5:0
17:00Nova Dedinka - D. Luzna 1:1
17:00Rohoznik - Rovinka 2:1
17:00Rusovce - Domino 3:1

SLOVACIA: 4. liga - Central

11:30Besenova - Krasno 1:3

SLOVACIA: 4. liga - East

16:00Gerlachov - Spisske Podhradie 3:1
16:00Lubovna - Kechnec 1:6
16:00Medzilaborce - Mladost Kalsa 3:4
16:00Pavlovce n. Uhom - Medzev 3:5
16:00Sobrance-Sobranecko - Sabinov 0:5
16:00Sokol Lubotice - Raslavice 3:1
16:00Velky Saris - FK Cana 0:3

SLOVACIA: 4. liga - West

16:00Crystal - Blava Jaslovske Bohunice 3:0
16:00Gbely - Trebatice 2:0
16:00Imel - Marcelova 7:0
16:00Nitra - Levice 1:2
16:00Pata - Hurbanovo 2:1
16:00Z. Moravce-Vrable B - FK TJ Lokomotiva Kozarovce 0:1

SLOVACIA: 1. Liga Women

11:00Myjava F - Petrzalka F 5:0

SLOVENIA: 2. SNL

17:00Grosuplje - Fuzinar 2:3
17:00Rogaska - Beltinci 3:1

SLOVENIA: 3. SNL - East

17:00Cirkulane - Posavje Krsko 1:4
19:00Brezice - Videm 3:0

SLOVENIA: 1. SZNL Women

12:00Cerklje F - Pomurje F 0:13
17:00Krim F - Radomlje F 0:16
17:00AmânatPrimorje F - MSM Ptuj F -:-
17:00ZNK Ljubljana F - Olimpija F 2:5

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30AmânatHeegan - Badbaado -:-

SPANIA: LaLiga2

15:00Burgos CF - Levante 0:0
17:15Lugo - R. Oviedo 0:0
19:30Albacete - Andorra 1:1
19:30Eibar - Racing Santander 2:1

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

13:00Linares - Alcorcon 1:0
13:00Rayo Majadahonda - Ceuta 1:2
13:00Real Madrid B - Badajoz 3:1
18:00Pontevedra - Linense 0:0
19:00Fuenlabrada - CF Talavera 2:1
19:00Leonesa - Cordoba 0:3

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

13:00Baleares - UD Logrones 1:2
13:00R. Union - Alcoyano 1:2
13:00Sabadell - Calahorra 1:0
13:00SD Logrones - CF Intercity 1:0
17:00Cornella - Castellon 0:0
19:00Gimnastic - Amorebieta 1:0
19:00Numancia - La Nucia 2:0

SPANIA: Segunda RFEF - Group 1

13:30Laredo - Polvorin 3:1
18:00Marino de Luanco - Zamora 1:0
18:00Palencia CA - Bergantinos 2:1
19:00Compostela - Langreo 0:1
19:30Burgos Promesas - Ourense CF 1:1

SPANIA: Segunda RFEF - Group 2

13:00UD Logrones B - Sestao 0:1
18:00Alfaro - Tudelano 2:0
18:00Tarazona - Beasain 1:1
18:00Utebo FC - Izarra 1:0
19:00Gernika - Racing Rioja 1:2

SPANIA: Segunda RFEF - Group 3

12:30Zaragoza B - Ebro 2:1
13:00Ibiza Islas Pitiusas - Prat 2:0
13:00Lleida - Pena Deportiva 0:0
13:00Mallorca B - Badalona Futur 1:0
13:00Terrassa - Formentera 1:2
18:00Olot - Valencia B 0:2
19:00Alzira - Teruel 0:1

SPANIA: Segunda RFEF - Group 4

13:00Betis B - Sevilla B 1:0
13:00Cadiz B - Mar Menor 1:3
13:00UCAM Murcia - Torremolinos 2:2
19:00Antequera - Cartagena B 2:0
19:00Ejido - Granada B 1:1
19:00Yeclano - Velez 0:3
19:45Sanluqueno - Huelva 1:1
20:00Mancha - CD Utrera 2:1

SPANIA: Segunda RFEF - Group 5

12:00Union Adarve - Cerdanyola 2:0
13:00Cacereno - Atl. Paso 1:0
13:00CD Estepona - CD Coria 0:1
13:00Diocesano - Melilla 2:1
13:00Socuellamos - Navalcarnero 0:1
19:00Guadalajara - Alcorcon B 1:1
19:00Villanovense - Leganes B 0:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 1

13:00Dep. Fabril - Arosa SC 2:1
13:00Racing Club Villalbes - Rapido de Bouzas 2:2
13:00Somozas - Viveiro 2:0
18:00CD Choco - Silva SD 0:0
18:00UD Ourense - Gran Pena 2:1
18:30Barco - Arzua 0:1
18:30Paiosaco - Estradense 0:3

SPANIA: Tercera RFEF - Group 2

13:00Aviles Stadium - Gijon B 0:3
13:00Llanes - Real Titanico 2:4
18:00Llanera - Lealtad 1:0
18:00Union Club Ceares - Condal 2:1
18:15Valdesoto - L'Entregu 0:1
18:30CD Colunga - Covadonga 0:0
18:30Luarca - Praviano 1:1
18:30Tuilla - Caudal Deportivo 0:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 3

18:00Cayon - UD Samano 2:2
19:00Tropezon - Escobedo 2:0
19:00Vimenor - Siete Villas 3:2

SPANIA: Tercera RFEF - Group 4

18:00Leioa - Anaitasuna FT 1:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 5

12:45Grama - Montanesa 2:2
13:00Castelldefels - Girona B 1:0
13:00Pobla Mafumet - L'Hospitalet 2:1
13:00Rapitenca - Badalona 1:3
13:30UE Sants - San Cristobal CP 1:1
13:30UE Tona - Vilassar de Mar 0:0
18:00Peralada - Sant Andreu 1:3

SPANIA: Tercera RFEF - Group 6

13:00AmânatIlicitano - Orihuela -:-
19:00Rayo Ibense - Villarreal C 1:2
19:00Roda - Hercules B 0:2

SPANIA: Tercera RFEF - Group 7

11:00Paracuellos Antamira - Las Rozas 2:1
11:00RSC International - Getafe B 0:1
12:30AD Torrejon - Galapagar 3:2
12:30Canillas - Real Aranjuez 0:1
12:30Collado Villalba - Trival Valderas 1:2
13:00CD Mostoles - Vallecano B 1:1
13:00Pozuelo de Alarcon - CDE Madrid 3:1
13:00Ursaria - RSD Alcala 1:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8

13:00La Virgen - Becerril 0:0
17:00Mirandes B - Unami CP 3:1
18:00Bembibre - Atl. Tordesillas 1:1
18:00Real Avila - Ponferradina B 4:3
18:30Palencia CF - Arandina 1:2
19:00Almazan - Atl. Astorga 1:4

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9

13:00El Palo - Jaen 2:0
13:00Huetor Vega - Almeria B 3:2
13:00Malaga City - Motril 1:2
19:00CD Torreperogil - Arenas Armilla 1:2
19:00Torre del Mar - Marbella 3:0
20:00Torredonjimeno - Malaga B 2:3

SPANIA: Tercera RFEF - Group 10

13:00Ayamonte - Bollullos 2:0
13:00Rota - Cartaya 1:0
18:30Sevilla C - Conil 1:0
20:00Ciudad de Lucena - Xerez CD 2:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11

13:00Portmany - Poblense 0:2
18:00Sant Jordi - Soller 1:1
19:00Inter Manacor - Binissalem 2:0
20:00Platges de Calvia - Santanyi 1:2

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

13:00AmânatTenerife B - Lanzarote -:-
14:00AmânatCD Marino - Mensajero -:-
14:00AmânatLa Cuadra - Ibarra -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 13

11:00Real Murcia B - Racing Murcia 2:4
12:00La Union - Alcantarilla 3:0
18:30Deportiva Minera - Caravaca 2:0
19:00Aguilas FC - EG El Palmar CF 1:0
19:00CAP Ciudad de Murcia - UCAM Murcia B 1:2
19:30Ciudad Cieza - Molinense 1:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 14

13:00Azuaga - Don Alvaro 2:0
13:00Olivenza - Moralo 1:1
13:30La Estrella - Arroyo 0:1
13:30UP Plasencia - CD Calamonte 1:2
18:30Montehermoso - Fuente de Cantos 1:1
19:00Villafranca - Jerez CF 1:4

SPANIA: Tercera RFEF - Group 15

12:30Subiza - Txantrea 4:1
18:00CD Cantolagua - Beti Onak 1:3
19:00Azkoyen - Burlades 0:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 16

13:00Varea - Haro Deportivo 1:0
18:00Calahorra B - Anguiano 0:2
18:30Vianes - Berceo 1:2
19:00Naxara - Agoncillo 1:0
19:00Oyonesa - River Ebro 2:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 17

13:00Cuarte - Binefar 2:1
18:00Almudevar - Caspe 1:0
18:00AmânatAtletico Monzon - CF Illueca -:-
18:00Calamocha - Barbastro 2:1
18:10La Almunia - Huesca B 3:4
18:30Tamarite - Carinena 4:0
18:30Utrillas - Robres 1:1
19:00Epila - Ejea 3:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 18

13:00Azuqueca - Torrijos 1:1
13:00CF Talavera B - Conquense 1:1
19:30Quintanar - Marchamalo 3:1
19:30Tomelloso - Illescas 0:2
21:00Villarrobledo - Puertollano C.F. 1:3

SPANIA: Liga F Women

13:00Atletico Madrid F - Alaves F 1:0
18:00Villarreal F - Barcelona F 1:4
20:00Levante F - Athletic Bilbao F 2:0
22:00AmânatTenerife F - Real Madrid F -:-

SPANIA: Primera Federacion Women

12:30Eibar F - Vallecano F 2:0
13:00CA Osasuna F - Cacereno F 0:0
13:00SE AEM F - Granada F 1:0
17:00Athletic Bilbao B F - Real Oviedo F 0:1

SUA: MLS

05:00San Jose Earthquakes - Los Angeles Galaxy 2:3

SUA: USL Championship

02:00Miami FC - Monterey Bay 0:0
02:00Pittsburgh - Orange County SC 1:1
02:30Detroit - FC Tulsa 2:2
03:00Colorado Springs - Oakland Roots 1:1
03:30San Antonio - Sacramento Republic 1:0
05:00Las Vegas Lights - San Diego Loyal 1:2
00:00Indy Eleven - Loudoun 1:0

SUA: MLS Next Pro - Play-off

02:00Toronto FC II - Philadelphia II 1:0

SUA: USL League One

01:30Richmond Kickers - Central Valley Fuego 1:1
02:00Charlotte Independ. - North Carolina 2:1
03:00Forward Madison - Tormenta 0:1
04:00Northern Colorado - Greenville 1:1
05:00Tucson - Chattanooga Red Wolves 2:1

SUA: NISA

02:30Chattanooga - Flower City 1:0
04:00Albion San Diego - Syracuse Pulse 3:1
05:00LA Force - California Utd. 0:0

SUA: NWSL Women

02:00North Carolina Courage F - Gotham F 3:0
03:30Houston Dash F - Reign F 0:2
23:00Portland Thorns F - Chicago F 3:0
00:00Kansas City Current F - Washington F 3:0

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

14:00Pitea - Orebro Syr. 2:2
14:00Sollentuna - Vasalund 1:1
14:00Team TG FF - Motala 1:1
16:00Gefle - Karlstad 3:1
16:00Stockholm Internazionale - Umeå 2:1

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

17:00Ljungskile - Falkenberg 0:3

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

14:00Gute - Uppsala 1:1
16:00IFK Stocksund - Osteraker IFK 2:2
16:00Jarfalla - Kvarnsveden 6:0

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

17:00Onsala BK - Assyriska BK 3:1

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

15:00Karlskrona - Hogsby 5:2
15:00Osterlen FF - Rosengard 1:2
16:00Kristianstad - Asarum 1:4

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Smedby - Sleipner 3:1
15:00Trosa-Vagnharads - United Nordic 1:3
18:00Varmbols - IFK Eskilstuna 1:2

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Gauthiod - Nordvarmland 5:2
15:00Yxhults IK - Vanersborgs FK 0:1

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

14:00Kalmar F - Pitea F 0:1
16:00AIK F - Eskilstuna United F 1:2
16:00Umeå IK F - Örebro F 1:3

SUEDIA: Elitettan Women

14:00Bromolla F - Alvsjo F 2:1
15:00Sundsvall F - Lidkoping F 1:2
16:00Norrkoping F - Team TG FF F 3:0
16:00Vaxjo DFF F - Ravasens IK F 4:0

TURCIA: 2. Lig White Group

14:30Bayburt - Arnavutkoy Bl. 1:1
15:00Sivas Belediyespor - Afjet Afyonspor 0:2
19:0024 Erzincanspor - Menemenspor 2:1
19:00Amedspor - Bursaspor 2:0
19:00Corum - Batman Petrolspor 4:1
19:00Tarsus - Sanliurfaspor 1:1

TURCIA: 2. Lig Red Group

15:00Adiyaman FK - Diyarbekirspor 3:0
15:00Pazarspor - Kastamonuspor 0:1
15:00Trabzon FK - Karacabey Belediyespor 0:0
15:30Zonguldak - Iskenderunspor 2:1
16:00Kirklarelispor - Vanspor FK 1:1
16:00Sariyer - Serik Belediyespor 1:1
19:001928 Bucaspor - Kirsehir Belediyespor 0:0
19:00Fethiyespor - Etimesgut 1:0

ŢARA GALILOR: Premier Women

16:00Abergavenny Town F - Barry F 2:3
16:00Cardiff City F - Swansea F 2:0
16:00Pontypridd F - Cardiff Met. F 3:4
16:00TNS F - Aberystwyth F 3:0

UCRAINA: Premier League

13:00Minaj - Lviv 0:1

UCRAINA: Persha Liga

12:00FC Chernihiv - LNZ Cherkasy 0:2
15:00Zhytomyr - Bukovyna 2:0

UCRAINA: Druha Liga

14:00VAST Mykolaiv - Nyva Vinnytsya 0:3

UCRAINA: Championship Women

16:00Dyn. Kyiv F - Ladomir F 1:0

UNGARIA: NB III - East

12:00Debrecen II - Hatvan 1:2
12:00DVTK II - Tiszaujvaros 3:0
12:00Vasas II - Kisvarda II 1:1
17:00Elore - BVSC-Zuglo 0:1
17:00Fuzesgyarmati SK - Bekescsaba II 3:1
17:00Jaszberenyi - Debreceni EAC 0:4
17:00Karcagi - Hajduszoboszloi SE 6:1
17:00Putnok VSE - Korosladany MSK 1:1
17:00Senyo Carnifex - Eger SE 1:0
17:00Tiszafuredi - Penzugyor 1:2

UNGARIA: NB III - Centre

12:00Kecskemeti II - Majosi 0:1
17:00Bank - Monori 2:1
17:00ESMTK Budapest - MTK II 1:0
17:00FC Dabas - Dunaujvaros PASE 0:4
17:00Hodmezovasarhely FC - Honved II 3:0
17:00Ivancsa - PTE-PEAC 3:2
17:00Makoi - Paks II 2:1
17:00Szekszardi - Ferencvaros II 1:2
17:00Szolnoki - Ujpest II 0:1

UNGARIA: NB III - West

12:00Győr II - Nagykanizsa 1:2
12:00Puskas Academy II - Erdi 3:1
12:00Zalaegerszegi II - MOL Fehervar II 2:2
17:00Balatonfuredi - Tatabanya 1:2
17:00Budaorsi - Bicskei 2:1
17:00Csornai - Mori SE 2:2
17:00III. Keruleti TVE - Gyirmot II 3:1
17:00Kaposvar - Komaromi VSE 0:1
17:00Teskand - Kelen 2:3
17:00Zsambek - VLS Veszprem 1:3

UNGARIA: NB I Women

16:45Haladas F - MTK Hungaria F 0:3

URUGUAY: Primera Division - Clasura

01:00Penarol - Montevideo City 0:1
17:00Rentistas - Plaza Colonia 0:1
00:00Nacional - Cerro Largo 1:1

URUGUAY: Segunda Division

19:30Central Esp. - Progreso 1:1
19:30Cerro CA - Atenas 0:4
19:30Juventud - Uruguay Montevideo 0:3
19:30Miramar - Rampla Juniors 1:3
19:30Sud America - La Luz 3:0
19:30Villa Espanola - Racing Montevideo 1:2

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Bulawayo Chiefs - Manica 1:0
16:00Dynamos - Ngezi Platinum 0:1
16:00Triangle - Herentals 1:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.