REFRESH

Fotbal » Ieri » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

14:30Watford - Liverpool 0:5
17:00Aston Villa - Wolves 2:3
17:00Leicester - Manchester Utd 4:2
17:00Manchester City - Burnley 2:0
17:00Norwich - Brighton 0:0
17:00Southampton - Leeds 1:0
19:30Brentford - Chelsea 0:1

FRANŢA: Ligue 1

18:00Clermont - Lille 1:0
22:00Lyon - Monaco 2:0

GERMANIA: Bundesliga

16:30Dortmund - Mainz 3:1
16:30Frankfurt - Hertha 1:2
16:30Freiburg - RB Leipzig 1:1
16:30Furth - Bochum 0:1
16:30Union Berlin - Wolfsburg 2:0
19:30Monchengladbach - Stuttgart 1:1

ITALIA: Serie A

16:00Spezia - Salernitana 2:1
19:00Lazio - Inter 3:1
21:45AC Milan - Verona 3:2

ROMÂNIA: Liga 1

17:30Sepsi Sf. Gheorghe - FC Voluntari 1:2
20:30FCSB - CS Mioveni 3:0

ROMÂNIA: Liga 2

11:00ACS Viitorul Tg. Jiu - Unirea Constanța 2:1
11:00CSC 1599 Șelimbăr - Concordia Chiajna 1:0
11:00Dacia Unirea Brăila - FC Buzău 0:7
11:00Dunărea Călărași - Metaloglobus București 0:1
11:00Unirea Slobozia - Politehnica Timișoara 1:0
15:00Steaua București - Astra Giurgiu 1:1

SPANIA: LaLiga

19:30Levante - Getafe 0:0
22:00Real Sociedad - Mallorca 1:0

AFRICA: Liga Campionilor CAF - Calificare

15:00Tusker (Ken) - Zamalek (Egy) 0:1
16:00APR (Rwa) - Etoile Sahel (Tun) 1:1
17:00Sagrada (Ang) - Royal Leopards (Esw) 3:1
18:00ASEC Mimosas (Ivo) - Belouizdad (Alg) 3:1
18:30US Gendarmerie (Nig) - Al Ahly (Egy) 1:1
20:00Al-Merreikh (Sud) - Zanaco (Zam) 3:0
20:00Stade Malien (Mli) - Horoya (Gui) 0:1

AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Calificare

15:00Azam (Tan) - Pyramids (Egy) 0:0
16:00Orapa United (Bot) - Cotonsport (Cmr) 2:1
16:00Red Arrows (Zam) - Primeiro de Agosto (Ang) 1:0
16:00URA SC (Uga) - Al Masry (Egy) 0:0
18:30Ben Guerdane (Tun) - Berkane (Mar) 0:1
19:00ASAC Concorde (Mrt) - Saoura (Alg) 1:2
20:00Diambars (Sen) - Enyimba (Nga) 0:1
21:00FAR Rabat (Mar) - JS Kabylie (Alg) 0:1

AFRICA DE SUD: Premier League

16:30Sekhukhune - Cape Town City 1:0
18:00Supersport - Baroka 2:0
18:30Kaizer - Chippa United 4:0

AFRICA DE SUD: GladAfrica Championship

16:30Black Leopards - JDR Stars 0:1
16:30Cape Town All Stars - Richards Bay 0:0
16:30Free State Stars - Pretoria U. 1:2
16:30Platinum City - Jomo Cosmos 0:0

AFRICA DE SUD: Diski Challenge

10:00Golden Arrows U23 - Stellenbosch U23 1:2
11:00Chippa United U23 - Swallows U23 2:0
11:00Marumo Gallants U23 - Maritzburg Utd U23 0:1
13:00Orlando U23 - Baroka U23 2:0
13:00Royal AM U23 - Sekhukhune U23 0:3

ALBANIA: Super Liga

14:45Kastrioti - Skenderbeu 2:0
14:45Laci - Egnatia 0:1

ANGLIA: Championship

14:30Fulham - QPR 4:1
17:00Blackburn - Coventry 2:2
17:00Bristol City - Bournemouth 0:2
17:00Huddersfield - Hull 2:0
17:00Middlesbrough - Peterborough 2:0
17:00Millwall - Luton 0:2
17:00Nottingham - Blackpool 2:1
17:00Preston - Derby 0:0
17:00Reading - Barnsley 1:0
17:00Sheffield Utd - Stoke 2:1

ANGLIA: League One

17:00Bolton - Wigan 0:4
17:00Cambridge Utd - Ipswich 2:2
17:00Cheltenham - Accrington 1:0
17:00Doncaster - Wycombe 0:2
17:00Fleetwood - Crewe 3:0
17:00Gillingham FC - Sunderland 1:2
17:00Lincoln - Charlton 2:1
17:00Oxford Utd - Plymouth 1:3
17:00Rotherham - Portsmouth 4:1
17:00Shrewsbury - Milton Keynes 1:0
17:00Wimbledon - Sheffield Wed 2:2

ANGLIA: League Two

17:00Bradford City - Bristol Rovers 2:2
17:00Carlisle - Tranmere 0:1
17:00Colchester - Harrogate 1:0
17:00Crawley - Sutton 0:1
17:00Exeter - Newport 2:2
17:00Leyton Orient - Walsall 0:0
17:00Northampton - Mansfield 2:0
17:00Oldham - Stevenage 3:0
17:00Port Vale - Barrow 3:1
17:00Salford - Hartlepool 2:0
17:00Scunthorpe - Forest Green 0:2
17:00Swindon - Rochdale 2:2

ANGLIA: National League North

17:00AFC Fylde - Gloucester 1:0
17:00AmânatBrackley Town - Spennymoor -:-
17:00AmânatBradford PA - Gateshead -:-
17:00AmânatChorley - Kettering -:-
17:00Chorley - Darlington 2:1
17:00Telford - Farsley 2:0

ANGLIA: National League South

17:00AmânatBath - Hampton & Richmond -:-
17:00Billericay - Slough 2:1
17:00Eastbourne Boro - Chippenham 2:2
17:00AmânatTonbridge - Havant & W -:-
17:00Welling - Braintree 1:0

ANGLIA: NPL Premier Division

17:00Ashton Utd - Nantwich 2:1
17:00Atherton - Mickleover 1:2
17:00Basford - Hyde 2:0
17:00FC United - Grantham 0:1
17:00Matlock - South Shields 0:1
17:00Radcliffe - Lancaster 2:0
17:00Scarborough - Witton 3:2
17:00Stafford - Gainsborough 0:0
17:00Stalybridge - Bamber Bridge 1:2
17:00Warrington - Whitby 0:0

ANGLIA: Southern League Central Division

17:00AFC Rushden & Diamonds - Alvechurch 1:2
17:00Biggleswade Town - Rushall 0:1
17:00Hednesford - Redditch 2:2
17:00Hitchin - Needham Market 1:6
17:00Leiston - Barwell 2:1
17:00Nuneaton - Lowestoft 2:0
17:00AmânatPeterborough Sports - Hednesford -:-
17:00Royston - Stourbridge 1:2

ANGLIA: Southern League South Division

17:00Chesham - Dorchester 5:1
17:00Farnborough - Kings Langley 4:1
17:00Met. Police - Merthyr Town 1:2
17:00Poole - Hendon 2:1
17:00Taunton - Beaconsfield Town 7:1
17:00Tiverton - Wimborne 1:0
17:00Walton Casuals - Swindon S 1:1
17:00Weston-super-Mare - Salisbury 1:3

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

17:00Bishop's Stortford - Margate 1:0
17:00Brightlingsea - Wingate & Finchley 1:3
17:00Carshalton - East Thurrock 4:1
17:00Enfield Town - Worthing 2:2
17:00Hornchurch - Leatherhead 1:1
17:00Merstham - Haringey 5:0
17:00AmânatPotters Bar - Bowers & Pitsea -:-

ANGLIA: FA Cup - Calificare

14:30Bromsgrove - Grimsby 0:5
17:00Banbury - Bath 1:0
17:00Barnet - Boreham Wood 0:1
17:00Bedfont Sports - Kidderminster 0:1
17:00Boston Utd - Stratford 1:1
17:00Bowers & Pitsea - Aldershot 2:1
17:00Brackley Town - Guiseley 1:1
17:00Corinthian-Casuals - St. Albans 1:1
17:00Curzon Ashton - Chesterfield 0:4
17:00Dorking - Hayes & Yeading 2:2
17:00Dover - Yate Town 1:1
17:00Eastleigh - Folkestone 3:3
17:00Ebbsfleet - Hampton & Richmond 2:0
17:00Harrow - Chelmsford 4:2
17:00Hereford - Solihull Moors 0:1
17:00Horsham FC - Woking 1:0
17:00Hungerford - Bromley 1:2
17:00Kettering - Buxton 2:2
17:00King’s Lynn - Peterborough Sports 2:1
17:00Maidenhead - Hastings 3:1
17:00Marine - Wrexham 1:1
17:00Marske - Gateshead 0:0
17:00Pontefract - Halifax 0:0
17:00Southend - Chertsey 4:1
17:00Southport - Altrincham 2:3
17:00Stockport - Stamford 3:0
17:00Sudbury - Dartford 3:1
17:00Tamworth - Notts County 0:0
17:00Torquay - Havant & W 2:2
17:00Wealdstone - Dagenham & Red. 1:2
17:00Yeovil - Weymouth 1:1
17:00York - Morpeth 1:1

ANGLIA: Premier League 2

14:00Birmingham U23 - Aston Villa U23 1:2
14:00Manchester Utd U23 - Blackburn U23 3:0
15:00Chelsea U23 - Derby U23 2:0
18:00Liverpool U23 - Arsenal U23 3:0
19:00Brighton U23 - Crystal Palace U23 2:1
21:30Manchester City U23 - Leicester U23 5:0

ANGOLA: Girabola League

17:00Bravos do Maquis - Sporting de Cabinda 0:0
17:00Libolo - Cuando Cubango 3:0

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

18:00Al Batin - Al Shabab 0:3
18:05Al Feiha - Al-Raed 1:0
18:20Al Taee - Abha 0:1
20:10Al Ahli SC - Al-Ettifaq 4:0

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Racing Club - Platense 0:1
03:15Defensa y Justicia - Estudiantes 2:1
03:15Velez Sarsfield - Arsenal Sarandi 0:0
19:30Sarmiento Junin - Union Santa Fe 3:4
21:45Gimnasia L.P. - Newells Old Boys 1:0
00:00Lanus - Banfield 1:1

ARGENTINA: Primera Nacional

01:10Def. de Belgrano - Club A. Guemes 1:0
03:10Atl. Rafaela - Barracas Central 0:2
21:00Brown Adrogue - Gimnasia Jujuy 1:1
22:00Santamarina - Almagro 1:1

ARGENTINA: Torneo Federal

21:00Camioneros Buenos Aires - Circulo Deportivo 2:0
21:00Crucero del Norte - Douglas Haig 0:0
21:30Deportivo Madryn - Sportivo Estudiantes 3:1
21:30Sol de Mayo - Independiente Chivilcoy 0:0
22:00Defensores Belgrano VR - Boca Unidos 1:0
22:00Huracan Las Heras - Cipolletti 2:3
00:30Union Sunchales - Sportivo Las Parejas 1:2

ARGENTINA: Primera B - Clasura

19:05Sacachispas - Justo Jose de Urquiza 1:0
21:00Acassuso - Argentino de Quilmes 1:0
21:00Deportivo Merlo - Fenix 3:1
21:00San Miguel - Defensores Unidos 1:1
21:00UAI Urquiza - Deportivo Armenio 1:2
21:45Flandria - Colegiales 2:0

ARGENTINA: Primera A Women - Clasura

16:30River Plate F - UAI Urquiza F 2:2
21:00Rosario Central F - Excursionistas F 4:0

ARMENIA: Premier League

14:00Van - Urartu 1:1

ARMENIA: First League

14:00Alashkert 2 - Lernayin Artsakh 0:5
14:00Shirak - Gandzasar 1:2

ASIA: Liga Campionilor AFC - Play-off

18:00Al-Wahda (Uae) - Al Nasr Riyadh (Sau) 1:5
21:00Persepolis (Irn) - Al-Hilal (Sau) 0:3

ASIA: SAFF Championship - Play-off

18:00India - Nepal 3:0

AUSTRALIA: NPL Queensland

11:00Peninsula - Gold Coast 3:5
12:00Sunshine Coast Wanderers - Magpies Crusaders 5:0

AUSTRIA: Bundesliga

18:00A. Klagenfurt - Rapid Viena 1:1
18:00Altach - Salzburg 1:1
18:00Austria Viena - Admira 2:2

AUSTRIA: 2. Liga

15:30Horn - Amstetten 0:3
15:30Lafnitz - Dornbirn 2:0
15:30Rapid (Am) - Innsbruck 0:3

AUSTRIA: Regionalliga Est

16:30Stripfing - Mauerwerk 3:0
18:00Wiener Viktoria - Neusiedl 4:0

AUSTRIA: Regionalliga Central

16:00AC Wolfsberger (Am) - SV Spittal 2:1
16:00Stadl Paura - Weindorf St. Anna 3:3
16:30Ried (Am) - Union Gurten 1:1
17:00WSC Wels - Wels 3:1

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

15:00SV Worgl - Innsbruck (Am) 3:1
16:00SV Innsbruck - SC Imst 1:1

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

17:00Saalfelden - Bischofshofen 2:0

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

16:30Wolfurt - Bregenz 2:0
18:00Lauterach - Hohenems 2:0

AUSTRIA: Bundesliga Women

13:00Sudburgenland F - Altenmarkt F 0:5
15:00Neulengbach F - Bergheim F 7:1

AZERBAIJAN: Premier League

14:00Sabail - Keshla 1:2
16:00Gabala - Zira 1:1

BAHRAIN: Premier League

17:45AmânatAl-Muharraq - Al-Ahli Manama -:-
17:45East Riffa - Al-Hidd 1:1
20:20Al-Najma - Al-Budaiya 0:1

BELARUS: Vysshaya Liga

13:00Isloch - Slutsk 2:0
15:00Smorgon - Vitebsk 2:0
17:00Slavia Mozyr - BATE 3:1

BELARUS: Pershaya Liga

13:00Krumkachy - Belshina 1:3
15:00FC Slonim - Naftan 1:2
17:00Arsenal Dzyarzhynsk - Baranovici 2:0

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Shakhter Soligorsk 2 - Zhodino 2 7:2
14:00Minsk 2 - Gomel 2 1:2
15:00Rukh Brest 2 - Din. Minsk 2 2:3
16:15Energetik-BGU 2 - Brest 2 2:3

BELGIA: Jupiler Pro League

17:15Royale Union SG - Seraing 4:2
19:30Oostende - Cercle Brugge 2:1
19:30Waregem - Antwerp 2:1
21:45St. Liege - Leuven 2:2

BELGIA: 1B Pro League

21:45Virton - Lierse K. 2:1

BELGIA: National Division 1

20:30Dessel - OC Charleroi 1:1
21:00Dender - RFC Liege 0:0
21:00Heist - URSL Vise 1:0
21:00La Louviere - Patro Eisden 1:2

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

21:00Meux - Givry 2:0

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

19:00KRC Harelbeke - Olsa Brakel 0:2
20:30Dikkelvenne - Westhoek 1:1
20:30Ninove - Oudenaarde 3:0
21:00Lokeren-Temse - KRC Gent 0:2

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

19:30Hades - Belisia Bilzen 0:0
20:30Londerzeel - Wijgmaal 0:1
21:00Bocholter - Diegem 3:3
21:00Hoogstraten - Houtvenne 4:0
21:00K. Berchem Sport - Aalst 0:2
21:00Lyra-Lierse Berlaar - Tongeren 0:0

BELGIA: Super League Women

15:00Leuven F - Genk F 2:0
17:00St. Liege F - Zulte Waregem F 2:0
17:15Club Brugge F - Aalst F 5:0

BELGIA: 1st National - Feminin

16:30GBA Kontich F - Gent II F 4:2
18:00Chastre F - Zwevezele F 0:3
18:00Mons F - Famkes Merkem F 3:3
18:00St. Liege II F - Genk II F 2:2
18:30RFC Liege F - Mechelen F 1:9
19:30AmânatRSC Anderlecht II F - Moldavo F -:-

BOLIVIA: Nacional B - Al doilea tur

22:00Fatic - Universitario de Vinto 2:1

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

15:00Leotar - Borac Banja Luka 1:1
18:00Sloboda - Radnik Bijeljina 3:0
18:00Zeljeznicar - Tuzla City 2:1

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

16:00Banovici - Gradina Srebrenik 3:2
16:00Bratstvo Gracanica - Mladost DK 1:3
16:00Gradacac - Travnik 1:1
16:00HNK Orasje - Jedinstvo Bihac 1:0
16:00Igman K. - Tomislav 2:1
16:00Kakanj - Hadzici 0:2
16:00Vis Simm-Bau - TOSK Tesanj 1:3

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

15:30Drina Zvornik - Novi Grad 1:1
15:30Ljubic Prnjavor - Buducnost Pilica 3:2
15:30Podrinje Janja - Modrica 1:1
15:30Sloga Doboj - Kozara 3:0
15:30Zvijezda 09 - Tekstilac 2:0
18:30Sutjeska Foca - Slavija 4:0

BRAZILIA: Serie B

01:00CRB - Guarani 2:2
03:30Goias - CSA 3:1
21:00Brasil de Pelotas - Vila Nova 2:2
22:00Ponte Preta - Nautico 2:3
22:30Vasco - Coritiba 2:1
00:30Operario - Londrina 0:0

BRAZILIA: Serie C - Al doilea tur

23:00Ituano - Paysandu 3:1

BRAZILIA: Serie D - Play-off

21:00Aparecidense - Uberlandia 1:1
23:30Campinense - America-RN 1:0pen

BRAZILIA: Copa do Nordeste - Calificare

22:00River-PI - Lagarto 5:0

BULGARIA: Parva liga

17:30Ludogorets - Tsarsko Selo 4:0
20:00Lok. Sofia - Levski 1:2

BULGARIA: Vtora liga

15:00Maritsa Plovdiv - Hebar 3:1
16:00Dobrudzha - Levski Lom 3:0
16:00Neftochimic Burgas - Sozopol 1:1
16:00Spartak - Yantra Gabrovo 1:1
16:00Strumska Slava - Etar 1:4
16:00Svoge - Marek 2:0

BULGARIA: Third League - South-East

16:00AmânatAtletik Kuklen - Yambol 1915 -:-
16:00Beroe II - Dimitrovgrad 2:0
16:00AmânatBorislav Parvomay - Lok. Plovdiv II -:-
16:00AmânatGigant Saedinenie - Asenovets -:-
16:00AmânatKarnobat - Chernomorets 1919 -:-
16:00Levski Krumovgrad - Zagorets 2:0
16:00Nesebar - Rozova Dolina 3:2
16:00AmânatRodopa Smolyan - Levski Karlovo -:-

BULGARIA: Third League - South-West

16:00Balkan Botevgrad - Pirin Blagoevgrad 2 3:0
16:00Bansko - Nadezhda Dobroslavci 3:0
16:00AmânatGotse Delchev - Hebar 2 -:-
16:00Kyustendil - Oborishte 4:1
16:00Razlog - Vladaya 2:1
16:00Rilski Sportist - Kostinbrod 3:1
16:00AmânatSeptemvri Sofia 2 - Chavdar Etropole -:-
16:00Vihren - Chepintsi 7:1
16:00Vitosha Bistritsa - Belasitsa 0:3

BULGARIA: Third League - North-East

16:00Dunav Ruse - Shumen 2007 2:0
16:00Lokomotiv Ruse - Chernomorets Balchik 1:5
16:00Ludogorets III - Svetkavitsa 2:0
16:00Riltzi - Septemvri Tervel 0:1
16:00Spartak II - Dorostol 5:0

BULGARIA: Third League - North-West

16:00Akademik Svishtov - Sevlievo 1:4
16:00Bdin Vidin - Botev Vratsa II 4:0
16:00Mezdra - Lok. Gorna 0:4
16:00Pavlikeni - Drenovets 2:0
16:00Peshtera Galata - Lok. Dryanovo 3:1
16:00Vihar Slavyanovo - Etar II 6:1
16:00Yantra Polski Trambesh - Juventus Malchika 1:0

BURKINA FASO: Premier League

18:30Etoile Filante - ASEC Koudougou 1:0
18:30Koupela - Sonabel Ouagadougou 1:1
18:30Royal - Kiko 2:1
20:45AmânatAS Douanes - ASFA Yennega -:-

BURUNDI: Primus League

16:00Bumamuru - Musongati 1:2
17:00Dynamik - Flambeau du Centre 2:1

CANADA: Canadian Premier League

22:30Forge - Atl. Ottawa 2:0

CANADA: U Sports

23:30UBC Okanagan - Victoria 0:1
00:15UNB - Saint Marys 1:1
02:15Windsor - Waterloo 0:5
02:30Laurentian - Toronto 0:1
03:00York - Trent 4:0
03:15Concordia - UQTR 0:1
03:15Montreal - Sherbrooke 3:0
03:15UOIT - Carleton 1:7
03:15UQAM - McGill 0:1
05:30UBC - Trinity Western 2:2
06:00UFV - UNBC 2:2
21:15Moncton - Saint Marys 1:3
21:15Mount Allison - UPEI 0:3
21:15StFX - Acadia 1:0
21:30Algoma - Ryerson 1:5
22:00Mount Royal - Saskatchewan 3:1
22:15AmânatRMC - Queens -:-
23:15Alberta - Calgary 0:1
23:30MacEwan - Lethbridge 5:1
23:30UBC Okanagan - Victoria 1:0

CHILE: Primera División

00:30U. De Chile - A. Italiano 0:1
03:00Nublense - U. Calera 0:2
17:00Cobresal - U. Catolica 1:3
21:00S. Wanderers - Everton 2:1
23:30U. Espanola - Curico Unido 2:1

CHILE: Primera B

21:00Cobreloa - Copiapo 2:0

CHILE: Segunda Division

18:30Recoleta - Valdivia 2:0
23:00Limache - General Velasquez 1:3
23:00Rodelindo - Dep. Concepcion 1:1

CIPRU: First Division

17:00AEK Larnaca - Paeek 3:0
19:00Pafos - Ol. Nicosia 1:1

CIPRU: Division 2

15:30Alki Oroklini - Chloraka 1:2
15:30Anagennisi - Othellos Athienou 3:0
15:30Omonia 29th May - Xylotympou 0:0
15:30Paralimni - Olympias Lympion 0:1

COLUMBIA: Primera A - Clasura

03:40Tolima - Huila 1:0
22:00La Equidad - Patriotas 1:3
00:00America De Cali - Dep. Cali 1:1

COREEA DE SUD: K League 2

10:00Asan - Daejeon 3:4
12:30Gyeongnam - Ansan Greeners 0:2

COREEA DE SUD: K3 League

09:00Hwaseong - Yangju Citizen 3:2

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

00:15Ad Aserri - Barrio Mexico 0:0
20:00Puerto Golfito FC - Municipal Turrialba 4:2
22:00Marineros - Cofutpa 3:0
23:00Liberia - Puntarenas FC 0:2

CROAŢIA: 1. HNL

16:00Gorica - Istra 1961 1:1
18:05Rijeka - Din. Zagreb 3:3

CROAŢIA: 2. HNL

14:00Solin - Jarun 1:1
16:00Cibalia - Osijek 2 1:0
16:00Kustosija - Dubrava 0:0
16:00Opatija - Varazdin 2:2

CROAŢIA: 3. HNL Center

16:30HASK - Ravnice 0:0
16:30Lucko - Kurilovec 2:1
16:30Lukavec - Karlovac 2:1
16:30Maksimir - Tresnjevka 2:0
16:30Mladost Petrinja - Vrbovec 1:5
16:30Ponikve - Dugo Selo 0:2
16:30Zagorec K. - Segesta 4:1

CROAŢIA: 3. HNL North

16:00Bjelovar - Koprivnica 3:1
16:00Medjimurje - NK Polet 1:0
16:00Papuk Orahovica - Varteks Varazdin 6:1
16:00Podravac Virje - Virovitica 3:0
16:00Radnik Krizevci - Podravina Ludbreg 2:0
16:00Rudar Mursko Sredisce - Zdralovi 0:2

CROAŢIA: 3. HNL South

16:00GOSK Dubrovnik - HNK Zadar 2:1
16:00HV Posedarje - Zmaj Makarska 1:0
16:00Neretva - RNK Split 0:1
16:00OSK Otok - Jadran LP 2:5
16:00Primorac Biograd - Uskok Klis 4:0
16:00Vodice - Urania Baska Voda 1:0
16:00Zagora - Kamen Ivanbegovina 2:1

CROAŢIA: 3. HNL East

16:30Belisce - Slavonija Pozega 1:1
16:30Darda - Pleternica 3:0
16:30Granicar Zupanja - Slavonac Bukovlje 6:0
16:30Marsonia - Kutjevo 3:2
16:30Oriolik - Vuteks Sloga 4:2
16:30Sloga NG - Bedem Ivankovo 2:1
16:30Vukovar 1991 - Cepin 8:1
16:30Zrinski Jurjevac - NASK Nasice 2:0

CROAŢIA: 3. HNL West

16:30Crikvenica - Grobnican 1:0
16:30Naprijed Hreljin - Jadran Porec 1:3
16:30Novigrad - Nehaj Senj 2:1
16:30Pazinka - Vinodol 0:2
16:30Pomorac - Buje 3:1
17:00Cres - Rudar Labin 1:2

CURAÇAO: Promé Divishon

03:00SUBT - CSD Barber 2:0

DANEMARCA: 1st Division

14:30Koge - Nykobing 1:0
15:00Jammerbugt - Hvidovre IF 0:2

DANEMARCA: 2nd Division

14:45FA 2000 - Hillerod 3:5
15:00Brabrand - Thisted 0:3
16:00Kolding - Hellerup 1:1

DANEMARCA: 3rd Division

14:00Vanløse - Slagelse 3:2
15:00BK Frem - Roskilde KFUM's 3:2
15:00Næsby - Karlslunde 4:0
15:00Roskilde - Dalum IF 3:0
15:00VSK Aarhus - Herlev 1:0

DANEMARCA: Elitedivisionen Women

14:45Nordsjaelland F - Fortuna Hjorring F 2:2
15:30Aarhus F - Thisted F 2:3
16:15Brondby F - Aalborg F 5:2

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

03:00Emelec - Orense 1:0
23:00Guayaquil City - Olmedo 4:2

EGIPT: Division 2 - Group A

15:30Aswan SC - El Badari 4:1
15:30Asyut Petroleum - El Alameen 2:0
15:30Beni Suef - Sohag 0:1
15:30Dayrout - Hammadi 1:1
15:30Fayoum - El Madina El Monowara 1:1
15:30Mallawi - Kima Aswan 1:2
15:30Qena - Telephonaat Beni Suef 0:0
15:30Tamya - El Minya 0:2

ELVEŢIA: Super League

19:00Young Boys - Luzern 1:1
21:30Zurich - Lugano 1:0

ELVEŢIA: Challenge League

19:00Kriens - Schaffhausen 0:0
19:00Yverdon - Wil 3:0

ELVEŢIA: Promotion League

15:45Sion II - Etoile-Carouge 0:0
16:30FC Basel II - Zurich II 1:1
17:00Bavois - Rapperswil 2:1
17:00Young Boys II - YF Juventus 1:1
18:00Nyonnais - Black Stars 5:0
18:45Bellinzona - Cham 2:1
21:00Biel - Breitenrain 0:1
21:00Chiasso - Bruhl SG 1:1

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

17:00Lausanne II - Vevey 2:2
18:00Bulle - Oberwallis Naters 1:1
18:00Meyrin - Monthey 1:2
18:30Martigny - La Chaux-De-Fonds 1:3
18:30Sarraz-Ecleplens - Echallens 0:0
20:00Thun II - Terre Sainte 2:0

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

17:00Bassecourt - Hongg 0:1
17:00Koniz - Kosova 2:1
17:00Schotz - Munsingen 2:2
17:00Solothurn - Zug 0:1
17:00Wohlen - Grasshopper II 5:2
18:00Buochs - Luzern II 0:0

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3

17:00Balzers - Freienbach 0:5
17:00Eschen - Baden 2:0
17:00Linth - Wettswil-Bonstetten 3:0
17:00Tuggen - Paradiso 1:0
18:00Uzwil - St. Gallen II 0:4
18:30Thalwil - Gossau 3:2
19:00Lugano II - Winterthur II 0:3

ELVEŢIA: Super League Women

17:00Zurich F - FF Lugano 1976 F 7:0
19:30Young Boys F - Luzern F 2:2
20:30FC Basel F - Aarau F 1:0

EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1

16:00Al Thaid - Hatta 2:1
16:05Gulf Heroes - Dubai City 3:1
16:05Masfut - Al Arabi 2:3

EMIRATELE ARABE UNITE: Pro League Cup

16:00Al Dhafra - Al Nasr 1:3
16:00Bani Yas - Al Wasl 1:2

ESTONIA: Meistriliiga

13:00AnulatLegion - Tammeka -:-
13:00Parnu JK Vaprus - Kalju 1:4
13:00AnulatTulevik - Paide -:-
16:00AnulatNarva - Flora -:-
16:00Tulevik - Levadia 3:2
19:00Tammeka - Narva 2:1

ESTONIA: Esiliiga

13:00Tallinna Kalev - Flora U21 1:0

ESTONIA: Meistriliiga Women

14:00Ajax Tallinna F - Polva Lootos F -:-
15:00Flora F - Parnu JK Vaprus F 4:0

EUROPA: Campionatul European U17 - Calificări - Primul tur

15:00Anglia U17 - Armenia U17 7:0
17:00Belarus U17 - Slovacia U17 0:0

FINLANDA: Veikkausliiga - Grupă campionat

15:00Ilves - HJK 2:3
17:00HIFK - SJK 2:2
17:00Inter Turku - KuPS 2:3

FINLANDA: Veikkausliiga - Grupă retrogradare

17:00Haka - Lahti 1:1
17:00KTP - Honka 2:0
17:00Oulu - Mariehamn 1:2

FINLANDA: Ykkonen - Grupă campionat

15:00Jaro - Rovaniemi 3:6
16:00Gnistan - VPS 1:4

FINLANDA: Ykkonen - Grupă retrogradare

15:00KPV - MuSa 4:1
18:00JIPPO - PK-35 2:0

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

15:00MiPK - KaPa 3:2
15:00MyPa - PeKa 2:3
15:00NJS - Kiffen 1:0
16:00Keski-Uusimaa - JaPS 0:4

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

15:00EPS - KaaPo 0:3
15:00PIF Pargas - Jazz Pori 0:3
15:00VJS - SalPa 0:1
17:00GrIFK - TPV 3:2

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

14:00Narpes Kraft - JJK Jyvaskyla 1:2
14:00Vaajakoski - VIFK 1:0

FINLANDA: Kakkosen Cup

16:00PEPO - SJK Akatemia 3:2

FINLANDA: Suomen Cup Women - Play-off

13:00PK-35 Vantaa F - Aland Utd F 1:2pen

FRANŢA: Ligue 2

16:00Toulouse - Auxerre 6:0
20:00Bastia - Grenoble 0:0
20:00Caen - Le Havre 2:2
20:00Dijon - Amiens 1:0
20:00Nancy - Guingamp 2:1
20:00Pau FC - Paris FC 1:0
20:00Quevilly Rouen - Niort 0:3
20:00Rodez - Sochaux 0:1
20:00Valenciennes - Dunkerque 1:3

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

14:00Reims F - Bordeaux F 5:2
15:30Fleury 91 F - Dijon F 0:1
15:30Guingamp F - Issy F 1:1
15:30Paris FC F - Soyaux F 4:0

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

13:30Shukura - Dinamo Batumi 0:2
15:30Telavi - Loco. Tbilisi 2:1
16:30Saburtalo Tbilisi - Samgurali 2:1
17:30Dila Gori - Samtredia 3:1
19:30Din. Tbilisi - Torpedo Kutaisi 1:0

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:30Heidenheim - St. Pauli 2:4
14:30Ingolstadt - Kiel 1:1
14:30Karlsruher - Aue 2:1
21:30Hamburger SV - Dusseldorf 1:1

GERMANIA: 3. Liga

15:00Braunschweig - Dortmund II 4:2
15:00Hallescher - Saarbrucken 2:3
15:00Kaiserslautern - Freiburg II 3:0
15:00Meppen - Magdeburg 2:3
15:00AmânatMunchen 1860 - Mannheim -:-
15:00Zwickau - Duisburg 3:2

GERMANIA: Regionalliga North

14:00Phonix Lubeck - Norderstedt 1:1
15:00Bremen II - Oldenburg 0:0
15:00Heider SV - Teutonia Ottensen 1:1
15:00St. Pauli II - Lubeck 1:0
16:00Delmenhorst - Oberneuland 4:0

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:00Altglienicke - Babelsberg 1:1
14:00Auerbach - Luckenwalde 1:0
14:00Cottbus - Meuselwitz 3:0
14:00Lokomotive Leipzig - Tasmania Berlin 5:0
14:00Rathenow - Chemnitzer 1:2

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00Fortuna Koln - Lippstadt 4:2
15:00Homberg - Munster 2:2
15:00Lotte - Bonner 0:2
15:00Rodinghausen - Aachen 1:1
15:00RW Essen - Wiedenbruck 0:0
15:00Straelen - Uerdingen 2:0
15:00Wuppertaler - Oberhausen 1:1

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Bahlinger - Ulm 0:2
15:00Giessen - Homburg 0:2
15:00Mainz II - Kassel 1:3
15:00Pirmasens - RW Koblenz 0:0
15:00Schott Mainz - Hoffenheim II 1:1
15:00Steinbach Haiger - FSV Frankfurt 3:1

GERMANIA: Regionalliga Bayern

15:00Aubstadt - Pipinsried 4:1
15:00Augsburg II - Eichstatt 2:0
15:00Furth II - Schalding 2:2
15:00AmânatHeimstetten - Eltersdorf -:-
15:00Illertissen - Schweinfurt 1:1
15:00Nurnberg II - Memmingen 1:1
15:00Rain/Lech - Unterhaching 2:1

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

15:00Hansa Rostock II - Pampow 4:0
15:00Ludwigsfelder - Brandenburger 1:2
15:00Rostocker FC - MSV Neuruppin 7:0
15:00Schwerin - Hertha Zehlendorf 3:1
15:00Staaken - Torgelower Greif 1:1

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

15:00AmânatAn der Fahner Hohe - Erfurt -:-
15:00Arnstadt - Krieschow 0:2
15:00Bischofswerdaer - Bautzen 3:1
15:00Einheit Rudolstadt - Blau-Weiss Zorbau 3:1
15:00Halle - Sandersdorf 2:2
15:00Inter Leipzig - Einheit Wernigerode 4:3
15:00Oberlausitz - Plauen 0:1

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:30Flensburg - Kronshagen 5:1
15:00Altenholz - Frisia Risum-Lindholm 3:2
15:00Eutin - Oldenburger 1:0
16:00Dornbreite Lubeck - Pansdorf 2:0

GERMANIA: Oberliga Hamburg

15:00Meiendorfer SV - Bramfelder SV 3:2
16:00Curslack-Neuengamme - Barmbek-Uhlenhorst 7:3
19:00Suderelbe - Victoria Hamburg 0:5

GERMANIA: Oberliga Bremen

13:00Brinkumer - Leher 3:1
15:00Aumund-Vegesack - OSC Bremerhaven 2:3

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

15:00AmânatEmden - Heeslinger -:-
16:00Rotenburger - Hagen/Uthlede 4:1
16:30Uphusen - Eintracht Celle 4:1
17:00Arminia Hannover - Eintracht Northeim 3:0
17:00FT Braunschweig - Ramlingen-Ehlershausen 1:1
17:00Tundern - Gifhorn 2:2

GERMANIA: Oberliga Hessen

15:00Fulda-Lehnerz - Baunatal 3:0
16:00Alzenau - Hunfelder 0:0
16:00Hanau - Flieden 3:1
16:00Viktoria Griesheim - Friedberg 0:0
17:00Erlensee - Fernwald 3:1
17:00TUS Dietkirchen - Hessen Dreieich 0:2

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Koblenz - Engers 2:1
16:30Diefflen - Arminia Ludwigshafen 3:3
16:30Dudenhofen - Rochling 4:2
16:30Hertha Wiesbach - Worms 1:2
16:30Jagersburg - Elversberg II 1:2
16:30Karbach - Emmelshausen 2:0
17:00Eisbachtal - Trier 4:4
17:00AmânatPfeddersheim - Eppelborn -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

15:00Wurzburger FV - Gebenbach 1:1
16:00Bayern Hof - Vilzing 0:1
17:00Abtswind - ATSV 1:2
17:00Cham - Spvgg Ansbach 09 2:2
17:00Grossbardorf - Ammerthal 1:0
17:00Sand - Karlburg 1:1

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

15:00Dachau - Deisenhofen 3:3
15:00Landsberg - Garching 1:1
15:00Pullach - Regensburg II 1:5
16:00Gundelfingen - Schwaben Augsburg 0:0
17:00Hankofen-Hailing - Ingolstadt II 3:0
17:00Kottern-St. Mang - Ismaning 0:1

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Backnang - SU Neckarsulm 3:0
15:00Dorfmerkingen - Lorrach-Brombach 2:2
15:00Freiberg - Freiburger 2:1
15:00Ravensburg - Rielasingen-Arlen 1:1
15:00Stuttgarter Kickers - Bruchsal 3:0
15:00Walldorf II - TSV Ilshofen 3:0
16:30Nottingen - Goppinger SV 4:1
16:30Reutlingen - Pforzheim 1:0
16:30Villingen - Linx 2:0

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

19:00Union Nettetal - 1.FC Monchengladbach 3:0

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

12:00Cottbus U19 - Werder Bremen U19 1:6
12:00St. Pauli U19 - Hallescher U19 3:2
14:00Hamburger SV U19 - Wolfsburg U19 0:1
14:00Hannover U19 - Magdeburg U19 2:0
14:00RB Leipzig U19 - Chemnitzer FC U19 0:1

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud

12:00Frankfurt U19 - Bayern U19 2:3
12:00Ingolstadt U19 - Unterhaching U19 1:2
13:00Nurnberg U19 - Offenbach U19 3:0
14:00Hoffenheim U19 - Ulm U19 5:2
14:00Stuttgart U19 - Augsburg U19 1:1

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

12:00Bielefeld U19 - Dortmund U19 1:2
12:00Fortuna Koln U19 - B. Monchengladbach U19 1:1
13:00Paderborn U19 - Bochum U19 1:2

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

14:00Freiburg F - Leverkusen F 1:2

GERMANIA: 2. Bundesliga Women

15:00Frankfurt 2 F - Hoffenheim 2 F 4:2

GIBRALTAR: National League

17:00St Josephs - Lynx 4:1
19:30Manchester 62 - College 1975 FC 2:0

GRECIA: Super League

18:15Smyrnis - Asteras T. 0:1
20:30Panathinaikos - Ionikos 4:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

19:00Santa Lucia - Iztapa 3:3

INDONESIA: Liga 1

11:15Persela - Madura United 2:2
11:15Persita - Persiraja Aceh 1:1
14:15Persipura - Persebaya 1:3
16:45Bhayangkara Solo - Persib 0:2

INSULELE FEROE: Premier League

17:00Streymur - TB Tvoroyri 5:2
18:00HB Torshavn - Toftir 5:0
20:00Klaksvik - B36 Torshavn 3:1

INSULELE FEROE: 1. Deild

15:00B36 Torshavn 2 - Argir 1:1
15:00FC Suduroy - Vikingur 2 1:2
16:00Sandur - Runavik 2 2:1
18:00Skala Itrottarfelag - Klaksvik 2 3:2

IORDANIA: Premier League

18:00Al Wehdat - Al Jazeera Amman 1:1
20:30Maan - Al Ramtha 0:4
20:30Shabab Al Ordon - Aqaba 2:0

IRAK: Super League

15:00Al Kahraba - Al Diwaniya 2:0
15:00Al-Qassim - Samarra 1:1
15:00Zakho - Baghdad 2:1
17:15Al Minaa - Al Naft 0:0
19:30Al Talaba - Al Zawraa 2:0

IRAN: Division 1

14:45Malavan - Arman Gohar 2:0
14:45AmânatMes Shahr Babak - Pars Janoobi Jam -:-
14:45Saipa - Esteghlal Khuzestan 1:1
15:00Kheybar Khorramabad - Astara 1:0

IRLANDA: National League Women

16:00Cork City F - Wexford F 0:1
16:00Dublin Waves F - Bohemians WFC F 1:0
20:00Peamount F - Athlone WFC F 4:0

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00Cliftonville - Larne 2:1
17:00AmânatC. Rangers - Crusaders -:-
17:00Glenavon - Dungannon 4:2
17:00Portadown - Ballymena 0:1
17:00Warrenpoint - Linfield 0:3
19:30Glentoran - Coleraine 2:2

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

17:00Annagh - Ballyclare 1:4
17:00Ards - Queens Univ. 2:0
17:00Dergview - Loughgall 1:0
17:00Dundela - Ballinamallard 1:3
17:00H&W Welders - Knockbreda 1:1
17:00Institute - Newry City 1:2

ISLANDA: Cupa

18:00Akranes - Vikingur Reykjavik 0:3

ISRAEL: Ligat ha'Al

18:00Hapoel Jerusalem - M. Haifa 1:4
18:45Ashdod - Sakhnin 0:1
19:00H. Haifa - Nof Hagalil 3:1
20:30Netanya - M. Tel Aviv 4:2

ITALIA: Serie B

15:00Ascoli - Lecce 1:1
15:00Crotone - Pisa 2:1
15:00L.R. Vicenza - Reggina 0:1
15:00Pordenone - Ternana 1:3
17:15Cosenza - Frosinone 1:1
17:15Perugia - Brescia 1:0
19:30Como - Alessandria 2:0

ITALIA: Serie C - Group B

15:00Vis Pesaro - Cesena 1:1
15:30Carrarese - Pistoiese 1:0
15:30Grosseto - Reggiana 0:0
15:30Modena - Viterbese 2:0
15:30Olbia - Imolese 0:2
15:30Pontedera - Lucchese 2:3
18:30Ancona-Matelica - Montevarchi 2:0
18:30Pescara - Fermana 2:1
18:30Siena - Entella 1:0
18:30Teramo - Gubbio 1:1

ITALIA: Serie D - Group A

16:00Bra - Gozzano 0:2
16:00HSL Derthona - Asti 2:0
16:00Imperia - Borgosesia 1:3
16:00Sestri Levante - Lavagnese 1:0
16:00Ticino - Fossano 0:0
16:00Vado - PDHA 4:4
17:00Sanremese - Saluzzo 2:0

ITALIA: Serie D - Group B

16:00Desenzano Calvina - SG City Nova 1:2
16:00Olginatese - Legnano 3:4
16:00Real Calepina - Franciacorta 0:0
16:00USD Casatese - Castellanzese 3:1
21:00Arconatese - Leon 1:1

ITALIA: Serie D - Group C

16:00Dolomiti Bellunesi - Este 2:2

ITALIA: Serie D - Group D

16:00Forli - Ghivizzano Borgo 2:0
16:00G.S. Bagnolese - Lentigione 0:2
16:00Mezzolara - Correggese 1:2
16:00Ravenna - Sasso Marconi 2:2
16:00Sammaurese - Rimini 1:2
16:00San Donnino - Aglianese Calcio 1:1
16:00SCD Progresso - Alcione Milano 1:1
16:30Real Forte Querceta - Fanfulla 0:1

ITALIA: Serie D - Group G

16:00Torres - R. Monterotondo 4:1

ITALIA: Serie D - Group H

16:00Molfetta Calcio - Brindisi 3:1

ITALIA: Serie D - Group I

16:00Biancavilla - Lamezia Terme 1:4

ITALIA: Primavera 1

12:00Atalanta U19 - Lecce U19 2:2
12:00Genoa U19 - Torino U19 2:2
14:00Bologna U19 - Spal U19 1:2
14:00Juventus U19 - Sampdoria U19 1:0
16:00Empoli U19 - Inter U19 1:1

ITALIA: Primavera 2

12:00Benevento U19 - Crotone U19 1:2
12:00Cosenza U19 - Frosinone U19 1:5
12:00Reggina U19 - Lazio U19 0:3
12:00Salernitana U19 - Perugia U19 2:3
15:00Ternana U19 - Spezia U19 0:2
15:30Cesena U19 - Pisa U19 3:2
15:30Como U19 - Monza U19 1:2
15:30Cremonese U19 - Entella U19 0:3
16:00Brescia U19 - Pordenone U19 2:0
16:00Reggiana U19 - Parma U19 0:4
16:00Udinese U19 - Venezia U19 4:1
17:00Vicenza U19 - Alessandria U19 5:1

ITALIA: Serie A Women

15:30Inter F - AS Roma F 1:0

JAPONIA: J1 League

08:00Sagan Tosu - Shonan 1:1
09:00Shimizu - Kashiwa 0:1
09:00Urawa - G-Osaka 1:1
10:00Kobe - Avispa Fukuoka 1:0
10:00Yokohama FC - Tokushima 5:3
13:00Yokohama M. - Sapporo 2:1

JAPONIA: J2 League

07:00Blaublitz - Machida 0:2
08:00Kitakyushu - Verdy 2:2
08:00Sagamihara - Yamagata 0:1
08:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata 1:1
12:30Ryukyu - Ehime 0:1

JAPONIA: J3 League

07:00Azul Claro Numazu - Kumamoto 1:3

JAPONIA: WE League Women

05:00Urawa F - Hiroshima F 1:2
07:00Parceiro Nagano F - JEF United F 0:2
08:00Beleza F - Saitama F 4:1

KAZAKHSTAN: Premier League

12:00FK Akzhayik - Turan 1:1
14:00Shakhtar K. - Kaspij Aktau 1:0
16:00Aktobe - K. Almaty 1:2
16:00Ordabasy - Atyrau 2:1

KAZAKHSTAN: First Division

12:00Igilik - Aksu 0:4
13:00Akademiya Ontustik - Kairat Academy 1:2

KENYA: Premier League

13:00KCB - Leopards 0:0
15:00Police FC - Nairobi City 0:2
15:00AmânatTusker - Talanta FC -:-
15:15Mathare Utd. - Ulinzi Stars 0:1

KOSOVO: Superliga

14:00Dukagjini - Malisheva 2:0
14:00Gjilani - FC Ballkani 1:1
14:00Prishtina - KF Llapi 1:2

KYRGYZSTAN: Premier Liga

12:30Dordoi Bishkek - Ilbirs 3:0

LETONIA: Optibet Virsliga

14:00Valmiera - FK Liepaja 1:0
16:00RFS - Spartaks 1:1

LETONIA: 1. Liga

14:00Auda - Albatroz 2:0
14:00Dinamo Riga - Alberts JDFS 0:0
15:00FK Smiltene - Tukums 2000 1:6
16:00AmânatGrobina - Rezekne -:-

LIBAN: Premier League

16:00Al Hikma - Al Ahed 0:3

LITUANIA: A Lyga

13:00Hegelmann Litauen - Kauno Zalgiris 1:2
15:00Dziugas Telsiai - Dainava Alytus 1:1

LITUANIA: I Lyga

14:00Silas - Atmosfera 4:1
14:00Suduva 2 - Zalgiris 2 2:1
15:00BFA Vilnius - Riteriai 2 0:1
18:00Neptunas - FK Minija 7:1
18:00Siauliai FA - Babrungas 2:2

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

15:00Akademija Pandev - Shkendija 2:1
15:00Bregalnica - Makedonija GP 4:1
15:00Renova - Pelister 2:0
15:00Struga - Borec 1:1
15:00Tikves - Shkupi 0:1

MACEDONIA DE NORD: 2. MFL

15:00Belasica - Osogovo 0:2
15:00Detonit Junior - Lok. Gradsko 2:1
15:00FK Korab - Teteks 3:3
15:00KF Gostivar - Sileks 2:2
15:00Kit Go Pehchevo - Sloga Vinica 1:2
15:00Kozuv Gevgelija - Sasa 0:0
15:00Pobeda - Bratstvo 07 5:0
15:00Vardar - Ohrid 2:0
15:00Veleshta - Besa 1976 1:1
15:00Voska Sport - Kadino Skopje 5:0

MALAWI: Super League

15:30Big Bullets - Karonga United 3:2
15:30Mighty Wanderers - Moyale Barracks 0:0

MALTA: Premier League

16:00Balzan - Floriana 1:2
18:00Hamrun - Gzira 0:1
20:00Birkirkara - Gudja 2:0

MALTA: Challenge League

16:00Qrendi - Senglea Athletics 2:3
16:00Swieqi - Zebbug 0:3
20:00Marsaxlokk - Zejtun Corinthians 1:3
20:00San Gwann - Naxxar Lions 0:1

MAROC: Botola Pro

18:00Rapide Oued Zem - Maghreb Fez 0:2
20:15Difaa El Jadidi - Jeunesse Sportive Soualem 3:2

MAROC: Botola 2

18:00Jeunesse - Raja Beni Mellal 1:1
18:30Chabab Atlas Khenifra - Union Touarga 1:1
18:30TAS Casablanca - USM Oujda 0:1

MEXIC: Liga MX - Apertura

03:00Necaxa - Puebla 0:1
05:00Mazatlan FC - Atlas 1:0

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura

05:05Dorados - Raya 2 4:1

MEXIC: Liga Premier Serie A - Apertura

19:00Leones Negros 2 - Coras 2:0
00:00Inter de Queretaro - Inter Playa Del Carmen 0:0
00:00Leviatan - Cafetaleros de Chiapas 2 0:7
00:15Catedraticos Elite - Saltillo 1:0
00:15Tritones Vallarta - Correcaminos 2 3:2

MEXIC: Liga Premier Serie B

23:45Guerreros De Xico - Alebrijes de Oaxaca 2 0:3
00:00Lobos Huerta - Ciervos 2:2
00:15Uruapan - Calor De San Pedro 3:2

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

17:00Atl. San Luis U20 - Club America U20 1:0
17:00Cruz Azul U20 - Tigres U20 1:0
17:00Monterrey U20 - Leon U20 1:1
20:00Pachuca U20 - Santos Laguna U20 2:2

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

01:00Queretaro F - Toluca F 0:1
05:05Guadalajara F - Tigres F 1:1
20:00Cruz Azul F - Mazatlan FC F 2:0

MOLDOVA: Divizia Nationala

15:00Floresti - Balti 1:3
18:00S. Tiraspol - Sf.Gheorghe 4:0

MOZAMBIC: Mocambola

16:00UD Songo - Incomati Xinavane 3:0
16:30Desportivo Maputo - Ferroviario Beira 0:0

MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga

17:00Sutjeska - Zeta 2:0
18:00Decic - Jezero 2:0

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

04:00Ocotal - Export Sebaco 1:1

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

01:00AbandonOcotal U20 - Export Sebaco U20 1:1
00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 2:1

NORVEGIA: Eliteserien

19:00Lilleström - Kristiansund 0:0
19:00Molde - Tromsø 3:0

NORVEGIA: OBOS-ligaen

16:00Åsane - Ull/Kisa 3:3
16:00Bryne - Fredrikstad 0:1
16:00Grorud - Raufoss 2:1
16:00Ham-Kam - KFUM Oslo 3:0
16:00Jerv - Ranheim 2:1
16:00Stjordals Blink - Start 2:2
16:00Strømmen - Sandnes 2:2

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

15:00Floro - Brattvag 1:2
16:00Kongsvinger - Halden 7:0
17:00Asker - Moss 2:1
17:00Eidsvold - Tromsdalen 2:2
17:00Floya - Baerum Sportsklubb 1:2

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

15:30Sotra - Egersunds 4:1
16:00Kjelsås - V. Haugesund 3:1
16:15Notodden - Oygarden 1:0
16:30Nardo - Skeid 0:4

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

17:00Elverum - Brumunddal 2:2
17:00Gjovik-Lyn - Lørenskog 2:0

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

15:00Flint - Pors Grenland 1:3
16:00Honefoss - Follo 1:0
17:00Orn - Oppsal 0:2

NORVEGIA: Division 3 - Group 3

15:00Djerv 1919 - Hinna 6:2
15:00Staal Jorpeland - Mandalskameratene 3:2
15:00Vidar - Brodd 0:1
17:00Madla IL - Sola 1:3

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

14:00Sogndal 2 - Frigg 1:11
15:00Ardal - Bjarg 3:5
15:00Lyn - Ready 3:1
16:00Fana - Stord 5:2
16:00Lysekloster - Fyllingsdalen 4:3
17:00Sandviken - Fjora 3:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 5

15:00Volda TI - Strindheim 2:2
17:00Byåsen - Tiller 2:2
17:00Orkla - Kolstad 5:2

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

16:30Lokomotiv Oslo - Skanland 4:2

NORVEGIA: Toppserien - Feminin

16:00Klepp F - Rosenborg F 0:3
16:00Kolbotn F - Lyn F 1:0
16:00Stabaek F - LSK Kvinner F 1:3

OLANDA: Eredivisie

17:30Feyenoord - Waalwijk 2:2
19:45G.A. Eagles - Heracles 4:2
19:45Heerenveen - Ajax 0:2
22:00PSV - Zwolle 3:1
22:00Sittard - Cambuur 1:0

OLANDA: Tweede Divisie

15:30AFC - Jong Volendam 1:3
15:30Noordwijk - Rijnsburgse Boys 2:0
16:00ASWH - Quick Boys 1:1
16:00Excelsior Maassluis - Kozakken Boys 2:0
16:00IJsselmeervogels - Jong Sparta Rotterdam 2:0
16:30HFC - Scheveningen 1:1
16:30HHC - Spakenburg 3:3
16:30Katwijk - GVVV 2:0

OLANDA: Derde Divisie

15:30ACV Assen - Sportlust 1:2
15:30Ajax (Am) - Staphorst 0:3
15:30GOES - Excelsior 31 1:3
15:30Harkemase Boys - VVSB 4:2
15:30Lisse - Barendrecht 0:0
15:30ODIN '59 - SteDoCo 1:2
15:30VVOG - Ter Leede 1:2
16:00Sparta Nijkerk - Hoek 1:2
16:00VV DOVO - DVS '33 Ermelo 0:0

OLANDA: Divisie 1 U21 - Fall Season

15:45Jong NAC Breda - Jong Nijmegen 1:1
16:00Jong Den Haag - Jong Almere City 0:2
16:15Jong FC Twente/Heracles - Jong Groningen 1:2

OLANDA: Divisie 1 U18 - Fall Season

12:30Heerenveen U18 - Zwolle U18 3:2
13:00Feyenoord U18 - Utrecht U18 5:1
13:00Sparta Rotterdam U18 - PSV U18 0:5
16:00Alkmaar U18 - Ajax U18 1:0

OMAN: Professional League

16:00Nizwa - Al Nasr 0:1
16:00Saham - Al Seeb 1:1
16:05Al Nahda - Al-Msnaa 3:1
19:15Sohar - Al Suwaiq 1:1

PAKISTAN: Premier League

15:00AmânatHumma - SNGPL -:-
16:15PCAA - Karachi United 0:1

PALESTINA: West Bank League

18:00Jabal Al Mukaber - Albirah 1:0
18:00Shabab Al-Dhahiriya - Thaqafi Tulkarem 0:0

PANAMA: LPF - Clasura

00:00San Francisco - Arabe Unido 1:0
00:00Tauro - Veraguas 2:0

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

23:00AmânatGuairena FC - Cerro Porteno -:-
23:00AmânatLibertad - Nacional Asuncion -:-
23:00AmânatOlimpia Asuncion - Guarani -:-
23:00AmânatRiver Plate - Sol De America -:-
23:00AmânatSp. Luqueno - 12 de Octubre -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

01:00Independiente F.B.C. - Fernando de la Mora 2:1
15:30General Caballero JLM - Fulgencio Yegros 2:0

PERU: Liga 1 - Clasura

19:00Alianza Atl. - AD Cantolao 3:1
21:15Cajamarca - Sport Boys 1:1
23:30Carlos Mannucci - A. Lima 0:1

PERU: Liga 2 - Play Off-uri promovare

23:00Chavelines - Carlos Stein 1:2

POLONIA: Ekstraklasa

13:30Leczna - Piast 1:1
16:00Termalica B-B. - Lechia 0:2
18:30Gornik Z. - Wisla 0:1
21:00Slask - Rakow 1:2

POLONIA: Division 1

13:40R. Rzeszow - Chrobry Glogow 3:0
16:00GKS Jastrzebie - Polkowice 3:1
19:00Legnica - Sosnowiec 4:0
19:00Podbeskidzie - Sandecja 0:1
21:30Skra - Katowice 0:0

POLONIA: Division 2

14:00Lech 2 - Chojniczanka 3:2
15:00Garbarnia - Grodzisk M. 2:1
16:00Belchatow - KKS Kalisz 2:1
16:00Hutnik Krakow - S. Rzeszow 1:2
16:00Pogon Siedlce - Ostroda 3:0
18:15Ruch - Wisla Pulawy 2:4
19:00Lublin - Suwalki 1:1

POLONIA: III Liga - Group I

12:00Legia II - Swit 2:0
15:00Biala Piska - Ursus Warszawa 1:3
15:00Mamry Gizycko - Blonianka Blonie 1:3
16:00Pilica Bialobrzegi - Jagiellonia II 2:8
16:00Wikielec - Legionowo 1:1
18:00Bron Radom - Polonia W. 2:1

POLONIA: III Liga - Group II

15:00Kluczevia Stargard - Unia Janikowo 1:2
16:00B. Gdynia - Swit Skolwin 2:3
16:00Kotwica Kolobrzeg - Nowe Skalmierzyce 1:3
16:00Ol. Grudziadz - Koszalin 4:0
16:30Jarocin - Starogard Gdanski 1:3
17:00Kleczew - Sroda 3:0
18:00Zawisza - Stolem Gniewino 2:0

POLONIA: III Liga - Group III

14:00Zaglebie 2 - Carina Gubin 1:0
15:30Bielsko-Biala - Goczalkowice Zdroj 2:0
16:00Brzeg - Gornik Z. 2 0:1
16:00Gwarek Tarnowskie Gory - Legnica 2 0:1
16:00Sleza Wroclaw - Foto-Higiena Gac 0:2
16:00Z. Gora - Warta Gorzow 1:0
16:30Pawlowice - Odra W. 2:2
17:00Jelenia Gora - Piast Zmigrod 0:1
18:00Kluczbork - Polonia B. 1:2

POLONIA: III Liga - Group IV

15:00Avia Swidnik - Ostrowiec 1:2
16:00Biala Podlaska - Sokol Sieniawa 0:0
16:00Chelmianka Chelm - Orleta Radzyn 0:2
16:00Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 1:0
16:00S. Wola - Czarni Polaniec 3:0
16:00Unia Tarnow - Wisloka Debica 0:0
16:30Korona Rzeszow - Wolka Pelkinska 1:0

POLONIA: Central Youth League

13:00Wisla U18 - Arka U18 3:1
13:15Polonia W. U18 - Zaglebie U18 5:1

POLONIA: Ekstraliga Women

14:00UJ Krakow F - Czarni Sosnowiec F 0:0

PORTUGALIA: Liga 3

16:00Braga B - CDC Montalegre 2:0

PORTUGALIA: Taça de Portugal

13:00Oliveira Hospital - Guimaraes 0:1
17:00Berco - Belenenses 1:2d.p.
17:00Camacha - Tondela 1:2
17:00Leixoes - Vilaverdense 5:1
17:00Oriental Dragon - Moreirense 2:3d.p.
17:00Paredes - Academico Viseu 3:1
17:00Sp. Espinho - Caldas 0:1d.p.
17:00Valadares Gaia - Casa Pia 1:3
17:00Vilafranquense - Real SC 3:2d.p.
18:00Leiria - Santa Clara 0:2
20:00Louletano - Estrela 1:2
22:15Trofense - Benfica 1:2d.p.

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

13:00Estoril U23 - Belenenses U23 2:0
13:00Portimonense U23 - Maritimo U23 2:1
17:00Academica U23 - Leixoes U23 0:1

QATAR: QSL

17:30Al Sailiya - Al-Wakra 0:1
17:30Shamal - Al Arabi 1:3
19:45Qatar SC - Umm-Salal 2:2

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

17:00Jablonec - Ceske Budejovice 2:2
17:00Mlada Boleslav - Bohemians 4:1
17:00Ostrava - Slovacko 1:2
20:00Slavia Praga - Liberec 3:1

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

16:30Pribram - Opava 2:0
16:30Prostejov - Jihlava 2:1

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A

11:15Benesov - Sokolov 3:0
11:15SK Rakovnik - Povltavska FA 3:1
11:15Vltavin - Motorlet Prague 2:1
16:30Domazlice - Hostoun 3:1

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Zbuzany - Brozany 3:3
11:30Prepere - Liberec B 3:1
15:30Zivanice - Mlada Boleslav B 3:1

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

11:15FK Frydek-Mistek - Zlin B 1:0
11:15Hlucin - Rosice 0:0
11:15Otrokovice - FKM Jihlava 2:0
11:15Velke Mezirici - Unicov 0:2
15:30Uhersky Brod - Vratimov 1:0

REPUBLICA CEHĂ: Division A

11:15Marianske Lazne - Doubravka 1:4
11:30Ceske Budejovice B - Prestice 0:1
15:30Katovice - Sokol Lom 1:4
15:30Klatovy - Jindrichuv Hradec 6:2
15:30Rokycany - Hvezda Cheb 2:1

REPUBLICA CEHĂ: Division B

11:15Aritma Prague - Olympie Brezova 3:2
11:15Brandys n. Labem - Steti 1:4
11:15Ceska Lipa - Slany 2:1
11:15Kladno - Meteor Prague 0:2
11:15Tatran Rakovnik - Cesky Brod 0:3
15:30Banik Most - Sous - Ostrov 0:1
15:30Dobris - Louny 1:3

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:15Libis - Kutna Hora 5:1
11:30Kosmonosy - Horky nad Jizerou 2:1
15:30Velke Hamry - Nachod 5:0

REPUBLICA CEHĂ: Division D

11:30Breclav - Tasovice 2:2
11:30Havlickuv Brod - Humpolec 1:2

REPUBLICA CEHĂ: Division E

15:30Bzenec - Vsetin 0:2
15:30HFK Olomouc - Vsechovice 0:2
15:30Holesov - Skastice 0:3
15:30SK Hranice - Valasske Mezirici 2:2

REPUBLICA CEHĂ: Division F

15:30Hermanice - Detmarovice 0:1
15:30Rymarov - Havirov 4:0

REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP

15:30Celadna - Lok.Petrovice 0:1
15:30Cesky Tesin - Bridlicna 1:2
15:30Fulnek - Brusperk 5:0
15:30Haj ve Slezsku - Dolni Datyne 5:0
15:30Hlubina - Koberice 1:1
15:30Orlova - Moravan Oldrisov 4:2
15:30Petrvald na Morave - Jakubcovice 5:2

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

11:15Luhacovice - Nevsova 1:1
15:30Bystrice pod Hostynem - Velke Karlovice 5:0
15:30Kvasice - Slusovice 2:3
15:30Valasska Polanka - Batov 0:6

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

11:15Kurim - Ratiskovice 2:1
11:30Svratka Brno - Rousinov 1:2
12:45Moravsky Krumlov - Bystrc 0:0
16:00SK Krumvir - Boskovice 2:0
16:00Sparta Brno - Bohunice 1:3

REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP

15:30Bedrichov - Nova Ves 0:1
15:30Chotebor - Pribyslav 0:1
15:30HFK Trebic - Pelhrimov 0:5
15:30Vrchovina B - Sapeli Polna 3:1

REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP

12:30Jicin - Dobruska 4:0
15:30Cernilov - Jaromer 0:2

REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP

11:30Frydlant - Straz p. Ralskem 9:2
16:30Lomnice nad Popelkou - Hradek nad Nisou 1:2
16:30Novy Bor - Hejnice 3:1
16:30Rovensko p. Tr. - Desna 2:2
16:30Sedmihorky - Skalice u C.Lipy 0:1

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

11:15Lovosice - Banik Most - Sous B 1:3
11:30Horni Jiretin - Perstejn 3:1
15:30Modlany - Srbice 2:1pen
17:00Brna - Krupka 4:1
17:00FK Jilove - Kadan 2:0
17:00Vilemov - Zatec 2:0

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

14:30Tlumacov - Domazlice B 1:3
16:30Chotikov - Zruc 4:1
16:30Holysov - Bolevec 4:0
16:30Nepomuk - Stankov 2:3
16:30Nyrsko - Sokol Radnice 1:2pen
16:30Rapid Plzen - Plzen-Cernice 1:4
16:30Sokol Lhota - Horni Briza 1:3
16:30Stribro - Vejprnice 3:2

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

16:00Protivin - Sezimovo Usti 7:1
16:30Cesky Krumlov - Prachatice 2:0
16:30Cimelice - Blatna 6:0
16:30Drazice - Tyn nad Vltavou 5:0
16:30Olesnik - Junior Strakonice 4:2
16:30TJ Osek - Rudolfov 2:1

REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor

11:15Kolovraty - Zlicin 7:4
11:15Kralovice - Hostivar 1:1
11:15Podoli Praha - Dukla JM 3:4
11:30Vysehrad B - Motorlet Prague B 0:5
16:30Predni Kopanina - Olympia Radotin 1:0

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

11:15Hrebec - Kosor 2:1
16:30Bohemia Podebrady - Nymburk 2:0
16:30Dobrovice - Cesky Brod B 4:2
16:30Povltavska FA B - FK Komarov 3:4
16:30Tuchlovice - Vlasim B 1:0

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

11:15Loko K. Vary - Nova Role 6:2
16:00Lomnice - Zlutice 3:1
16:30Chodov - Hroznetin 0:1
16:30Frantiskovy Lazne - Karlovy Vary B 2:0
16:30Kralovske Porici - Nejdek 3:1
16:30Vintirov - FC Cheb 4:1

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

11:30Mohelnice - SK Lipova 2:1
15:30Jesenik - Kralice na Hane 2:1
15:30Litovel - Sokol Usti 1:3
15:30Rapotin - Dolany 3:0
15:30Zelatovice - Bohunovice 4:0

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

15:30Holice - Chocen 3:1
15:30Lanskroun - Moravska Trebova 1:5
15:30Rohovladova Bela - Litomysl 0:3
15:30Tremosnice - Chrudim B 0:0

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

11:00Ostrava U19 - Opava U19 3:1
11:15Pardubice U19 - Mlada Boleslav U19 1:0
12:00Slavia Praga U19 - Plzen U19 2:0
13:00Meteor Prague U19 - Slovacko U19 2:1
14:00Sparta Praga U19 - Brno U19 1:1
14:30Hradec Kralove U19 - Karvina U19 0:4
14:30Zlin U19 - Ceske Budejovice U19 4:5

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women

11:30Pardubice F - Sparta Praga F 0:16

REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women

11:30Lisen F - Teplice F 5:3

RÉUNION: Regionale 1

19:00Bretagne - Excelsior 0:3

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1

15:00Bucovina Radauti - Dante Botosani 0:4
15:00Ceahlăul P. Neamț - Sporting Vaslui 2:0
15:00Somuz Falticeni - Husana Husi 1:0
15:00Stiinta Miroslava - Foresta Suceava 2:3

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2

15:00Dinamo Bacau - CS Faurei 4:0
15:00Metalul Buzau - Oţelul Galaţi 1:3
15:00Sporting Liesti - Viitorul Ianca 4:2
15:00Sportul Chiscani - Aerostar Bacău 0:5

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3

15:00FC Voluntari 2 - Gloria Albesti 4:0
15:00Fetesti - Agricola Borcea 1:2

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4

15:00Bradu - Tunari 0:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5

15:00CS Blejoi - Cetate Rasnov 1:2
15:00FC Pucioasa - SR Brasov 3:1
15:00Targu Secuiesc - CSO Plopeni 3:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6

15:00Petrolul Potcoava - CSM Alexandria 1:1
15:00Sporting Rosiori - CSO Filiasi 2:2
15:00Viitorul Daesti - Minerul Costesti 4:0

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7

15:00Aurul Brad - Viitorul Simian 0:1
15:00Gilortul Tg. Carbunesti - CSM Reșița 2:5
15:00Lupac - ACS Viitorul Tg. Jiu II 4:0

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8

15:00Bisnov - CSC Dumbravita 2:0
15:00Crisul Chisineu Cris - Ghiroda & Giarmata Vii 2:1
15:00Frontiera Curtici - Avantul Periam 2:0
15:00AnulatTeuz Cermei - Poli Timișoara -:-

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9

15:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj 3:0
15:00Ocna Mures - Unirea Alba-Iulia 3:1

ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10

15:00CA Oradea - Baia Mare 2:3
15:00CSM Satu Mare - Baile Felix 2:2
15:00Luceafărul Oradea - Progresul Somcuta Mare 1:5
15:00Somesul Dej - Zalău 2:0

RUSIA: Premier League

14:00Arsenal Tula - Zenit 2:1
16:30Kazan - Lok. Moscova 2:2
19:00Sochi - FK Rostov 3:2
19:00Sp. Moscova - Din. Moscova 2:2

RUSIA: FNL 2 - Group 4

12:30Ural 2 - Zvezda Perm 4:2

RUSIA: Supreme Division Women

11:00Zvezda F - FK Yenisey F 2:1
14:00FK Rostov F - TSKA Moscova F 0:1
15:00Krasnodar F - Lok. Moscova F 0:3
16:00Kazan F - Chertanovo M. F 1:0
16:00Zenit F - Ryazan F 0:3

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00Cosmos - Faetano 0:3
16:00Libertas - San Giovanni 2:0
16:00Pennarossa - Juvenes/Dogana 0:0
16:00Virtus - Domagnano 1:2

SCOŢIA: Premiership

17:00Hibernian - Dundee Utd 0:3
17:00Motherwell - Celtic 0:2
17:00Rangers - Hearts 1:1
17:00Ross County - St. Mirren 2:3
17:00St. Johnstone - Livingston 0:3
20:00Dundee FC - Aberdeen 2:1

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Ayr - Queen of South 2:1
17:00Dunfermline - Kilmarnock 2:2
17:00Inverness - Morton 2:0
17:00Raith - Arbroath 2:1

SCOŢIA: League One

17:00Alloa - Peterhead 2:4
17:00Clyde - Montrose 0:5
17:00Dumbarton - Queen's Park 0:3
17:00East Fife - Cove Rangers 4:2
17:00Falkirk - Airdrieonians 0:3

SCOŢIA: League Two

17:00Albion Rovers - Elgin 2:0
17:00Cowdenbeath - Stenhousemuir 0:2
17:00Forfar - Annan 2:0
17:00Stirling - Stranraer 1:1

SCOŢIA: Highland League

17:00Clachnacuddin - Brora Rangers 0:4
17:00Formartine Utd - Turriff Utd 5:0
17:00Fort William - Lossiemouth 0:2
17:00Fraserburgh - Keith 7:0
17:00Huntly - Buckie Thistle 0:2
17:00Inverurie Loco Works - Forres Mechanics 2:2
17:00Rothes - Deveronvale 3:0
17:00Strathspey Thistle - Nairn County 1:2
17:00Wick Academy - Brechin 1:3

SERBIA: Super Liga

16:55Kolubara - Steaua Roșie B. 1:7
19:00Cukaricki - Vojvodina 1:1

SERBIA: Prva Liga

16:00Buducnost Dobanovci - Javor 0:0
16:00Mladost GAT - Indjija 2:3
16:00Timok - Macva 0:1
16:00Zeleznicar Pancevo - Rad 2:1

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

12:00Prva Iskra Baric - Zvezdara 1:0
12:00Teleoptik - Radnicki Obrenovac 2:2
16:00OFK Beograd - BSK Borca 4:2
16:00Radnicki Beograd - Usce 1:0

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

16:00Becej - Tisa Adorjan 1:1
16:00Dinamo Pancevo - Radnicki Zrenjanin 2:1
16:00Hajduk 1912 - Omladinac NB 2:0
16:00Jedinstvo SP - Tekstilac 1:2
16:00Stari Grad - Vrsac 2:5

SERBIA: Srpska Liga - East

15:30Din. Vranje - Jagodina 1:4
15:30Dubocica - Rembas 2:0
15:30Mesevo - Radnicki Pirot 2:1

SERBIA: Srpska Liga - West

15:30Borac 1926 - RSK Rabrovo 4:1
15:30Mladi Radnik - Macva Bogatic 0:1
15:30Real Podunavci - Smederevo 2:2
15:30Sloga 1940 - Radevac 1:0
15:30Sloga Pozega - Sloga Kraljevo 4:1
15:30Takovo - Sloboda 0:0
15:30Trepca - Jedinstvo U. 0:0

SIERRA LEONE: Premier League

19:00Anti Drugs Strikers - Bai Bureh Warriors 0:0
21:00East End Tigers - Kallon 1:1

SLOVACIA: Fortuna liga

17:00Zilina - Dun. Streda 0:2
19:00Pohronie - Ruzomberok 2:2
19:00Senica - Michalovce 1:1
19:00Z. Moravce-Vrable - Sered 2:2

SLOVACIA: 2. liga

15:30Banska Bystrica - S. Bratislava B 1:0
15:30Dubnica - Kosice 1:2
15:30Namestovo - Komarno 0:2
15:30Puchov - Petrzalka 1:1
19:00Skalica - Bardejov 2:0

SLOVACIA: Divizia C-Vest

15:00AFC Nove Mesto - Kalna n. Hronom 0:0
15:00Nitra - Malzenice 4:2
15:00Partizanske - Imel 0:0
15:00Povazska Bystrica - FK Nove Zamky 2:1
15:00Sala - Velke Ludince 3:0

SLOVACIA: Divizia C-East

15:00Giraltovce - Lipany 2:3
15:00Krompachy - 1.FK Svidnik -:-
15:00Spisska Nova Ves - Mladost Kalsa 3:0

SLOVACIA: Divison C Central

15:00Cadca - Lip. Stiavnica 0:0
15:00MSK Martin - Zarnovica 5:1
15:00Podkonice - MSK Lucenec 1:0

SLOVACIA: Divison C Bratislava

16:00Vrakuna B. - Malacky 2:1

SLOVENIA: Prva Liga

18:00Mura - Aluminij 3:2
21:15Maribor - Radomlje 1:0

SLOVENIA: 2. SNL

16:00Dob - Gorica 0:2
16:00Jadran Dekani - Rogaska 2:0
16:00Krsko - Beltinci 0:3
16:00Primorje - Fuzinar 3:0
16:00Rudar - Brezice 4:1

SLOVENIA: 3. SNL - East

16:00Dravograd - Videm 2:2
16:00NK Bistrica - Sampion Celje 3:1
16:00Podvinci - Korotan 4:0
16:00Zavrc - Dravinja 1:1
16:00Zrece - Dobrovce 1:3

SLOVENIA: 3. SNL - West

16:00Skofja Loka - NK Adria 2:0
16:00Slovan Ljubljana - Brda 1:1
16:00AmânatTolmin - Postojna -:-
16:00Ziri - Ljubljana Svoboda 0:3
18:00Sencur - Izola 0:0

SPANIA: LaLiga2

17:00Amorebieta - Cartagena 2:3
17:00Girona - Huesca 1:3
19:15Las Palmas - Tenerife 2:1
21:30Malaga - Zaragoza 1:1
22:00Gijon - Alcorcon 1:0

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

18:00Leonesa - Extremadura UD 2:1
18:00SD Logrones - Zamora 2:0
20:00La Coruna - San Sebastian Reyes 1:0

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

18:00Castellon - Gimnastic 1:1
18:00Linares - Algeciras 0:3
20:00Betis B - Villarreal B 1:2
22:00Real Madrid B - Barcelona B 0:0

SPANIA: Segunda RFEF - Group 1

18:00Union Club Ceares - Coruxo 1:0
19:00Langreo - Union Adarve 1:1
20:00Pontevedra - Llanera 3:0

SPANIA: Segunda RFEF - Group 2

17:00Logrones Promesas - Arenas Club 1:1
18:00Mutilvera - AD San Juan 2:1
18:00Osasuna B - Racing Rioja 2:2
19:00Racing Santander B - Pena 0:0
20:00Gernika - Burgos Promesas 1:1

SPANIA: Segunda RFEF - Group 3

18:00Terrassa - Andratx 0:1
18:30Ejea - Badalona 0:2

SPANIA: Tercera RFEF - Group 2

18:00Roces - Caudal Deportivo 0:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 3

17:30UC Cartes - Castro 2:0
18:00Barreda Balompie - Guarnizo 1:1
18:00UD Samano - Atletico Albericia 4:2

SPANIA: Tercera RFEF - Group 4

17:30Pasaia - Basconia 0:1
17:30Tolosa FC - Urduliz 1:2
18:00Lagun Onak - Aurrera Ondarroa 3:0
18:30Amurrio Club - Beti Gazte 4:0
18:30Uritarra - Durango 1:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 6

18:00Jove - Villajoyosa 0:2
19:00Beniganim - Ilicitano 0:4
19:00Valencia B - Atzeneta 2:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 7

17:00Paracuellos Antamira - Vallecano B 1:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8

17:00Colegios Diocesanos - Guijuelo 1:1
17:30Numancia B - Ciudad Rodrigo CF 3:1
17:30Santa Marta Tormes - Atl. Astorga 1:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9

14:00Intergym Melilla - UD San Pedro 1:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 10

18:00Rota - Ceuta B 1:0
19:30CD Gerena - Cordoba B 2:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11

17:00Sant Jordi - Santanyi 4:1
18:00Manacor - Felanitx 2:0
18:00Poblense - Llosetense 0:1
19:00Rotlet Molinar - Serverense 0:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

13:00Arucas - Las Zocas 3:0
13:00AmânatUnion Viera - Vera -:-
16:15AmânatYaiza - SD Tenisca -:-
18:00Santa Ursula - Gran Tarajal 1:3
20:00CD Marino - Las Palmas C 2:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 15

17:00Beti Kozkor - Beti Onak 1:0
17:00Huarte - Cortes 1:0
17:30CD Cantolagua - CD Corellano 1:0
17:30CD Gares - Valle Egues 3:3
18:00Subiza - Azkoyen 7:0
18:00Txantrea - Murchante 3:2
18:30Burlades - Ezcabarte 1:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 16

18:00CF Rapid - Yague 1:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 18

18:00Guadalajara - Ciudad Real 2:1
19:00Azuqueca - Almansa 2:3
19:00Tarancon - Hogar Alcarreno 4:0
19:00Villarrubia - Villacanas 3:1

SPANIA: Primera Division Women

14:00Valencia F - Vallecano F 1:0
19:00Sevilla F - Real Madrid F 3:0

SPANIA: Segunda Division Women

13:30Cacereno F - Santa Teresa F 3:2
14:00Femarguin F - Alhama F 3:4
14:00Real Union F - La Solana F 1:0
17:00Cordoba F - Elche CF F 2:1
17:00Espanyol F - CD Parquesol CF F 2:0
17:30Granada F - Castellon F 1:1
18:30Pradejon F - Oviedo Moderno F 4:2
19:00Zaragoza CFF F - Atl. Madrid B F 0:2
21:00Madrid C. B F - Betis B F 2:1
21:00Seagull F - Las Planas F 1:3

SUA: MLS

20:00Club de Foot Montreal - Philadelphia Union 2:2
22:30Los Angeles FC - San Jose Earthquakes 3:1

SUA: USL Championship

02:30Tampa Bay - New York Red Bulls 2 1:1
22:00Real Monarchs - Austin Bold 4:3
00:00Las Vegas Lights - Phoenix Rising 3:6

SUEDIA: Allsvenskan

16:00Degerfors - Halmstad 2:1
16:00Östersunds - Malmo FF 0:3
18:30Sirius - Varbergs 2:1

SUEDIA: Superettan

14:00GAIS - Värnamo 1:2
16:00AFC Eskilstuna - Västerås SK 0:1

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

14:00Sollentuna - Sylvia 1:0
14:00Umeå - Gefle 2:1
17:00Hudiksvalls - Taby 1:0
17:00Sandvikens - Haninge 2:2

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

14:00Lindome - Vanersborgs IF 1:2
14:00Torns - Tvaakers 1:3
15:00IFK Malmo - Assyriska IK 0:2
17:00Atvidabergs - Linkoping City 1:2
17:00Lunds - Oskarshamns 1:0
17:00Utsiktens - Osterlen FF 5:1

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

14:00Froso IF - Skelleftea 1:4
14:00IFK Ostersund - Storfors AIK 4:1
15:00Taftea IK - Sandviks 2:1
15:00Umeå - Notvikens IK 1:1
16:00Friska Viljor FC - Bodens 1:1
16:00Gottne IF - Ytterhogdals 1:1
17:30AmânatTeam TG FF - Bergnasets AIK -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

14:00Gute - Enskede 2:3
15:00Osteraker IFK - Sandvikens 4:2
16:00Upsala - IFK Stocksund 2:3
17:00FC Arlanda - Kvarnsvedens 0:1

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

13:00Frölunda - Torslanda 2:0
14:00Hoganas - Onsala BK 3:1
14:00Savedalens - Assyriska BK 2:5
14:30Ullareds IK - Varbergs GIF 2:3
15:00Angelholms - Vinbergs 1:0
15:00BK Astrio - Tord 1:1
16:00Husqvarna - Dalstorps IF 4:3

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

15:00Asarums - Solvesborgs 3:3
15:00Eslovs - IFK Karlshamn 2:0
15:00Rosengard - IFK Berga 3:1
16:00Rappe GOIF - Balkan 2:2

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Huddinge - Motala 1:2
15:00Nykopings - Tyreso 6:1
15:00Trosa-Vagnharads - Eskilstuna City 1:1
16:00Mjolby AI FF - Syrianska 0:2
16:00Smedby - Arameisk-Syrianska 4:1
16:00Varmbols - Rynninge 4:0

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Ahlafors IF - Forward 1:4
15:00Angered - Stenungsunds 5:0
15:00Grebbestads - Karlstad II 6:1
15:00Nordvarmland - Tidaholm IFK 8:0
16:00Lidkopings FK - IFK Skovde FK 2:1
16:00Vanersborgs FK - Kumla 4:1
16:00Yxhults IK - Oddevold 0:2

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

15:00Vittsjo F - Hammarby F 3:1
16:00Djurgarden F - Kristianstads F 1:4

SUEDIA: Elitettan Women

15:00Jitex F - Umeå IK F 0:2
15:00Mallbackens F - Sundsvall F 1:0
16:00Alvsjo F - Alingsas FC F 2:1
16:00Borgeby F - Kalmar F 0:4
19:00Bollstanas F - Norrkoping F 2:4

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

13:00AmânatCSKA Pomir Dushanbe - Kuktosh -:-
13:00AmânatEskhata - Istiqlol Dushanbe -:-

TAILANDA: Thai League 1

13:30Samut Prakan City - Port MTI FC 2:2
14:00Khonkaen Utd. - Nong Bua Pitchaya 1:0
14:00Suphanburi - Pathum United 0:2
15:00Chiangmai Utd - Prachuap 0:1

TAILANDA: Thai League 2

13:00Phrae - Sukhothai 1:2
14:00Trat FC - Kasetsart 1:0
14:30Muangkan Utd - Khonkaen FC 3:3
15:00Lampang - Ayutthaya Utd 3:0
15:00Raj Pracha - Rayong FC 3:3

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Kagera Sugar - Mbeya City 0:0
16:00Geita Gold - Mtibwa Sugar 1:1

TUNISIA: Liga Profesionala 1

16:00Zarzis - Olympique Beja 0:2
17:00Club Africain - Rejiche 1:1

TURCIA: Super Lig

13:30Giresunspor - Rizespor 2:0
16:00Sivasspor - Antalyaspor 2:2
19:00Adana Demirspor - Yeni Malatyaspor 0:2

TURCIA: 1. Lig

13:30Bandirmaspor - Ankaragucu 1:2
13:30Umraniyespor - Eyupspor 2:2
16:00Denizlispor - Balikesirspor 2:1
19:00Menemenspor - Samsunspor 3:2

TURCIA: 2. Lig White Group

14:00Ankara Demirspor - 1922 Konyaspor 1:0
14:00Pendikspor - Akhisarspor 4:1

TURCIA: 2. Lig Red Group

14:00Etimesgut - Sariyer 1:0

ŢARA GALILOR: Cymru North

16:30Holyhead - Llanrhaeadr 2:1
16:30Llanidloes - Llangefni 3:2

ŢARA GALILOR: FA Cup

14:45Colwyn Bay - Cardiff Metropolitan 1:0
16:00Saltney Town - Aberystwyth 0:1pen
16:30Buckley - Taffs Well 0:2
16:30Carmarthen - TNS 0:1pen
16:30Haverfordwest - Bala Town 1:3
16:30Penybont - Caernarfon 1:0pen
16:30Swansea University - Guilsfield 1:2

UCRAINA: Premier League

14:00Mariupol - Metalist 1925 1:2
17:00Lviv - Dyn. Kyiv 1:4
19:30Dnipro-1 - Kolos Kovalivka 2:0

UCRAINA: Persha Liga

13:15Podillya Khmelnytskyi - Prykarpattya 0:2
15:30Kryvbas - Kramatorsk 3:0

UCRAINA: Druha Liga

14:00Dunaivtsi - Bukovyna 1:0
14:00Liubomyr Stavyshche - FC Chernihiv 0:3
14:00Nova Kakhovka - MFC Metalurh 0:1
14:00Skoruk Tomakovka - Сумы 6:0
15:00Chaika - Karpaty Lviv 0:4
15:00FC Vovchansk - Nikopol 2:0
15:00Krystal - Trostyanets 2:2
15:00AmânatLNZ Cherkasy - Nyva Vinnytsya -:-
15:00Mykolaiv - Balkany 1:2
15:00СК Полтава - Tavriya 1:3

UCRAINA: Youth League

12:00Minaj U19 - Desna U19 4:0
13:00AmânatInhulets U19 - Rukh Lviv U19 -:-
13:00Oleksandriya U19 - Vorskla U19 1:1

UCRAINA: Championship Women

11:00Voshod F - Mariupol F 1:2
12:30Ateks F - Kolos Kovalivka F 0:5
14:00Karpaty Lviv F - Panthers FC Uman F 3:4

UNGARIA: OTP Bank Liga

15:45Gyirmot - Paks 2:1
18:00Ferencvaros - Zalaegerszeg 1:2
20:30MOL Fehervar - Honved 2:1

UNGARIA: NB III - East

15:00Kisvarda II - Tiszaujvaros 4:3

UNGARIA: NB III - Centre

12:00Rakosmenti KSK - MTK II 1:2

UNGARIA: NB III - West

14:00Tatabanya - Veszprem 1:2

UNGARIA: NB I Women

13:00Győr F - Haladas F 4:0
15:00MTK Hungaria F - Ferencvaros F 1:7

URUGUAY: Primera Division - Clasura

16:30River Plate - Sud America 5:1
18:45Montevideo City - Rentistas 1:2
21:00Liverpool M. - Plaza Colonia 0:1
00:00Nacional - Boston River 3:2

UZBEKISTAN: Super League

14:15Pakhtakor - Qizilqum 4:2
15:00Turon - Termez Surkhon 1:1
16:30Sogdiana - Kokand 1912 1:1

VENEZUELA: Primera Division - Primul tur

23:00Zulia - Trujillanos 2:0
01:15Universidad Central - Metropolitanos 1:1
03:30Dep. Tachira - Zamora 1:2
23:00Aragua - Yaracuyanos 3:0

VENEZUELA: Segunda Division

22:30Academia Rey - JBL Zulia 6:0
22:30Angostura - Petare 0:1
22:30Dynamo Puerto - Bolivar 1:1
22:30El Vigia - Frontera 2:2
22:30Libertador - Fundacion AIFI 2:1
22:30Llaneros - Yaracuy 1:2
22:30Titanes - Local Andina 1:4
22:30Urena - Rayo Zuliano 4:0

ZAMBIA: Super League

16:00Buildcon - Nkwazi 0:0
16:00Green Eagles - Kabwe 1:2
16:00Kafue Celtic - Kansanshi 1:0
16:00Konkola - Chambishi 0:0
16:00Nkana - Zesco Utd 1:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.