REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

ALGERIA: Divizia 1

18:00Medea - Magra -:-
19:00AmânatConstantine - Belouizdad -:-
19:00Skikda - Tlemcen -:-
19:30JS Kabylie - Biskra -:-
19:45MC Alger - Saoura -:-

ALGERIA: U21 League

12:00AmânatConstantine U21 - Belouizdad U21 -:-
12:00Kabylie U21 - Biskra U21 -:-
12:00MC Alger U21 - Saoura U21 -:-
12:00Medea U21 - Magra U21 -:-
12:00Skikda U21 - Tlemcen U21 -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Cupa Mondială - Calificări - Al doilea tur

23:00Santa Kitts și Nevis - El Salvador 0:4
00:00Haiti - Canada 0:1
02:05Panama - Curacao 2:1

AMERICA DE SUD: Copa America

00:00Brazilia - Venezuela -:-

ANGLIA: National League - Play-off

14:00Stockport - Hartlepool -:-

ANGOLA: Girabola League

17:00Santa Rita - Desportivo Huila -:-
18:00Wiliet - Ferroviario do Huambo -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

23:00AmânatCamioneros Buenos Aires - Sportivo Estudiantes -:-
23:00AmânatCrucero del Norte - Chaco For Ever -:-
23:00AmânatDefensores Belgrano VR - Gimnasia E.R. -:-
23:00AmânatDef. Pronunciamiento - Douglas Haig -:-
23:00AmânatDeportivo Madryn - Ciudad Bolivar -:-
23:00AmânatDesamparados - Circulo Deportivo -:-
23:00AmânatGimnasia y Tiro - CDJU Gualeguaychu -:-
23:00AmânatHuracan Las Heras - Club Sportivo Penarol -:-
23:00AmânatJuventud Unida Universitario - Independiente Chivilcoy -:-
23:00AmânatSansinena - Cipolletti -:-
23:00AmânatSarmiento Resistencia - Boca Unidos -:-
23:00AmânatSol de Mayo - Olimpo -:-
23:00AmânatSportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas -:-
23:00AmânatUnion Sunchales - Racing Cordoba -:-
23:00AmânatVilla Mitre - Ferro Gen. Pico -:-

ARUBA: Division di Honor

01:00La Fama - Racing Club Aruba 1:3
03:00Dakota - Caravel 5:1

ASIA: Cupa Mondială - Calificări - Al doilea tur

09:00Coreea de Sud - Liban 2:1

AUSTRALIA: A-League - Play-off

08:05Brisbane Roar - Adelaide United 1:2

AUSTRALIA: NPL ACT

08:00AmânatTigers FC - Gungahlin -:-
08:00Tuggeranong Utd - Canberra Croatia 0:1

AUSTRALIA: NPL NSW

08:00Rockdale - Blacktown 2:4
08:00Sydney Utd - Marconi 1:0

AUSTRALIA: NPL Queensland

09:00Gold Coast Knights - Sunshine Coast Wanderers 4:2
09:00Logan Lightning - Moreton Bay Utd 2:2
PauzăBrisbane Strikers - Queensland Lions 0:5

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

10:00St. George Willawong - Bayside 3:2

BELARUS: Vysshaya Liga

17:00Isloch - Dynamo Brest -:-
19:00Rukh Brest - Zhodino -:-

BELARUS: Pershaya Liga

15:00Krumkachy - Volna Pinsk -:-
17:00Lida - Baranovici -:-
19:00Arsenal Dzyarzhynsk - FC Slonim -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat

18:00Damissa - Buffles du Borgou -:-
18:00Eternel - Dragons -:-
18:00FC Loto - Bembereke -:-
18:00Requins - Ayema -:-

BRAZILIA: Serie A

01:00Palmeiras - Corinthians 1:1
01:00Santos - Juventude 0:0
22:00Atletico-MG - Sao Paulo -:-
22:00Flamengo - America MG -:-
22:00Gremio - Athletico-PR -:-

BRAZILIA: Serie B

01:00Brasil de Pelotas - Vasco 1:2
01:00Vila Nova - CSA 1:0
03:00Cruzeiro - Goias 1:1
22:00Avai - Brusque -:-
22:00Botafogo RJ - Remo -:-

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

23:00Botafogo SP - Mirassol 1:3
23:00Manaus - Floresta EC 2:1
01:00Jacuipense - Paysandu 0:2
17:00Criciuma - Ypiranga FC -:-
17:00Tombense - AE Altos -:-
22:00Botafogo PB - Volta Redonda -:-
22:00Parana - Figueirense -:-

BRAZILIA: Serie D

23:00Sao Raimundo RR - Fast Clube 1:1
01:00Esportivo - Gremio Juventus 2:1
01:00Julho Esporte - Imperatriz 2:0
21:00Campinense - America-RN -:-
21:00Central SC - Caucaia -:-
21:00Madureira - Portuguesa -:-
21:00Marcilio Dias - Cascavel -:-
21:00Rio Branco-VN - Boa -:-
21:00Santo Andre - Boavista -:-
21:00Sergipe - Retro -:-
22:00ABC - Sousa -:-
22:00Caldense - Ferroviaria -:-
22:00Cianorte - Inter de Limeira -:-
22:00Goianesia - Uniao Rondonopolis -:-
22:00Juazeirense - ASA -:-
22:00Nova Mutum - Jaragua -:-
22:00Paragominas - Tocantinopolis -:-
22:00Penarol - Castanhal -:-
22:00Porto Velho - Brasiliense -:-
22:00SER Caxias - Rio Branco PR -:-
22:00Ypiranga AP - Acreano -:-

BRAZILIA: Campeonato Carioca 2 - Primul tur

21:00Artsul - Duque De Caxias -:-

BRAZILIA: Copa do Brasil U20

20:00Coritiba U20 - Botafogo U20 -:-

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1 - Turul câștigătorilor

18:30Academie de FAD - SO Armee -:-
21:00San Pedro - ASEC Mimosas -:-

COLUMBIA: Primera A - Apertura - Play off-uri

21:30Millonarios - Junior -:-

CONGO DR: Ligue 1

17:30Dauphins Noirs - AC Rangers -:-
17:30Maniema - RCK -:-
17:30Maniema - Motema Pembe -:-

COREEA DE SUD: K League 2

07:00Jeonnam - Bucheon 0:2
10:00Ansan Greeners - Busan 2:3
12:30Gyeongnam - Gimcheon Sangmu -:-

COREEA DE SUD: K3 League

10:00Gyeongju KHNP - Cheongju Jikji 1:2
PauzăBusan Kyotong - Cheonan City 1:1
PauzăGimhae - Pyeongtaek Citizen 2:0
13:00Daejeon Korail - Gangneung -:-

ECUADOR: Serie B

23:30Chacaritas - America de Quito 1:0
02:00Cumbaya - LDU Portoviejo 1:1
23:00Gualaceo - Santo Domingo -:-
23:30Guayaquil SC - Atl. Porteno -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

15:30Oberwallis Naters - Olympique de Geneve -:-
16:30Azzurri Lausanne - Vevey -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

16:00Delemont - Baden -:-
16:00Langenthal - Wohlen -:-
16:00Zug - Grasshopper II -:-

ESTONIA: Meistriliiga

13:00Flora - Parnu JK Vaprus -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

13:30Denver - Tinyosi -:-
13:30Mbabane Highlanders - Tambankulu -:-
16:00Green Mamba - Royal Leopards -:-
16:00Mhlume - Manzini Sea Birds -:-
16:00Moneni Pirates - Milling Hotspurs -:-
16:00Tambuti - Young Buffaloes -:-

EUROPA: Euro

16:00Anglia - Croaţia -:-
19:00Austria - Macedonia de Nord -:-
22:00Olanda - Ucraina -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

18:00Gvardeyets - Ocean Kerch -:-
18:00Kafa - TSK Simferopol -:-
18:00Krymteplytsia - Yevpatoriya -:-
18:00SKCHF Sevastopol - Kyzyltash -:-

FINLANDA: Ykkonen

15:00PK-35 - KPV -:-
18:00Rovaniemi - TPS Turku -:-
18:30Gnistan - Mikkeli -:-
18:30JIPPO - Jaro -:-
18:30MuSa - VPS -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

17:00Keski-Uusimaa - PEPO -:-
18:30Atlantis - PeKa -:-
18:30KaPa - JaPS -:-
18:30NJS - Lahden Reipas -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B

18:30GrIFK - Ilves-Kissat -:-
18:30Honka Akatemia - Jazz Pori -:-
18:30Ilves 2 - SalPa -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

13:00OLS Oulu - Kemi City -:-
18:30GBK Kokkola - VIFK -:-
18:30OTP - SJK Akatemia -:-

GAMBIA: GFA League

23:00Hawks - WAA Banjul 1:0
01:00Tallinding United - Real Banjul -:-
22:00Banjul Utd - BK Milan -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

16:30Samtredia - Din. Tbilisi -:-
16:30Shukura - Saburtalo Tbilisi -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

16:00Chikhura - Bolnisi -:-
16:00Georgia - Rustavi -:-
16:00Merani Martvili - FC Gareji Sagarejo -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga Women

15:00Turbine Potsdam 2 F - Bielefeld F -:-

GHANA: Premier League

18:00Aduana Stars - Liberty -:-
18:00Ashanti Gold - Ebusua Dwarfs -:-
18:00Bechem United - Berekum Chelsea -:-
18:00Karela - Legon Cities -:-
18:00King Faisal - Great Olympics -:-
18:00WAFA - Dreams -:-
21:00Hearts Of Oak - Medeama -:-

GRECIA: Football League

17:00Almopos - Panserraikos -:-
17:00AmânatApollon Pontou - PO Triglia -:-
17:00Asteras Vlachioti - PAE Egaleo -:-
17:00Kalamata - Kallithea -:-
17:00Niki Volos - Aspropyrgos Enosis -:-
17:00Pierikos - Kozani -:-
17:00Rodos - Ialisos -:-
17:00Santorini - Episkopi -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 7

17:00Agios Ierotheos - Pangytheatikos -:-
17:00Aris Skalas - Ermis Meligous -:-
17:00Ermionidas-Ermis - Panarkadikos -:-
17:00Foinikas N. Epidavrou - Kifisias -:-
17:00Molaikos - Koronida Koiladas -:-
17:00Rouf Pao - Atromitos Chiliomodi -:-

GRECIA: Gamma Ethniki - Promotion Play-offs

17:00Acheron Kanalaki - Poseidonas Michanionas -:-
17:00Karditsa - Orfeas Xanthi -:-

GUINEA: Ligue 1

17:30Santoba - Horoya -:-
19:00Loubha - Elephant Coleah -:-

INSULELE FEROE: Premier League

17:00HB Torshavn - Vikingur -:-
17:00Klaksvik - TB Tvoroyri -:-
17:00Streymur - Runavik -:-
18:00Toftir - B36 Torshavn -:-

ITALIA: Serie C - Promotion - Play Offs

19:00Padova - Alessandria -:-

ITALIA: Serie D - Group A

17:00Caronnese - Castellanzese -:-
17:00Casale - Sanremese -:-
17:00Citta di Varese - Bra -:-
17:00Folgore Caratese - Lavagnese -:-
17:00Fossano - Arconatese -:-
17:00Imperia - Gozzano -:-
17:00PDHA - Borgosesia -:-
17:00Sestri Levante - Saluzzo -:-
17:00Vado - Legnano -:-

ITALIA: Serie D - Group B

17:00Breno - Ciserano-Bergamo -:-
17:00Caravaggio - Scanzorosciate -:-
17:00Crema - Sona -:-
17:00Desenzano Calvina - NibionnOggiono -:-
17:00Real Calepina - USD Casatese -:-
17:00Seregno - Franciacorta -:-
17:00Tritium - Fanfulla -:-
17:00Villa Valle - Brusaporto -:-
17:00Vis Nova Giussano - Ponte San Pietro -:-

ITALIA: Serie D - Group C

17:00Adriese - Mestre -:-
17:00Ambrosiana - ArzignanoChiampo -:-
17:00Bolzano - San Giorgio-Sedico -:-
17:00Caldiero Terme - Montebelluna -:-
17:00Campodarsego - Feltre -:-
17:00Cartigliano - Union Clodiense -:-
17:00Chions - Trento -:-
17:00Delta Porto Tolle - Este -:-
17:00Manzanese - Luparense -:-

ITALIA: Serie D - Group D

17:00Ghivizzano Borgo - SCD Progresso -:-
17:00G.S. Bagnolese - Marignanese -:-
17:00Lentigione - Fiorenzuola -:-
17:00Mezzolara - Aglianese Calcio -:-
17:00Prato - Forli -:-
17:00Pro Livorno - Seravezza Pozzi -:-
17:00Real Forte Querceta - Sammaurese -:-
17:00Rimini - Correggese -:-
17:00Sasso Marconi - Corticella -:-

ITALIA: Serie D - Group E

17:00ACN Siena - UC Sinalunghese -:-
17:00Cannara - San Donato -:-
17:00Flaminia - Foligno -:-
17:00Grassina - Trestina -:-
17:00Montespaccato - Follonica Gavorrano -:-
17:00Ostia Mare - Pianese -:-
17:00Sangiovannese - Montevarchi Calcio -:-
17:00Scandicci - Lornano Badesse -:-
17:00Tiferno Lerchi - Trastevere Calcio -:-

ITALIA: Serie D - Group F

17:00Agnonese - Aprilia -:-
17:00ASD Pineto Calcio - Castelfidardo -:-
17:00Cynthialbalonga - Vastogirardi -:-
17:00Fiuggi - Montegiorgio -:-
17:00Giulianova - Matese -:-
17:00Porto Sant'Elpidio - Castelnuovo Vomano -:-
17:00Recanatese - S. N. Notaresco -:-
17:00Rieti - Campobasso -:-
17:00US Tolentino - Vastese -:-

ITALIA: Serie D - Group G

17:00Afragolese - Arzachena -:-
17:00Cassino - Gladiator -:-
17:00Lanusei Calcio - SS Nola 1925 -:-
17:00Latina - Insieme Formia -:-
17:00Muravera - Torres -:-
17:00Savoia - Nuova Florida -:-
17:00Vis Artena - Nocerina -:-

ITALIA: Serie D - Group H

17:00Audace Cerignola - A.C.D. Nardo -:-
17:00Bitonto - Citta di Fasano -:-
17:00Brindisi - Portici 1906 -:-
17:00Francavilla - Fidelis Andria -:-
17:00Lavello - Taranto -:-
17:00Molfetta Calcio - Altamura -:-
17:00Picerno - Gravina -:-
17:00Puteolana - Casarano -:-
17:00Sorrento - Real Aversa -:-

ITALIA: Serie D - Group I

17:00AS Acireale - Dattilo -:-
17:00Biancavilla - Santa Maria Cilento -:-
17:00Cittanovese - San Luca -:-
17:00FC Messina - Castrovillari -:-
17:00Gelbison Cilento - Roccella -:-
17:00Licata - ACR Messina -:-
17:00Marina di Ragusa - Troina -:-
17:00Rotonda - Paterno -:-
17:00S. Agata - Rende -:-

ITALIA: Primavera 1

12:00Genoa U19 - Lazio U19 -:-
1'Torino U19 - Juventus U19 0:0
16:00AS Roma U19 - AC Milan U19 -:-
18:00Spal U19 - Sassuolo U19 -:-
20:00Inter U19 - Bologna U19 -:-

JAPONIA: J2 League

08:00Albirex Niigata - Okayama 0:1
08:00Chiba - Verdy 0:1
08:00Kyoto - Kusatsu 2:2
08:00Mito - Sagamihara 2:0
08:00V-Varen Nagasaki - Yamaga 1:0
08:00Yamagata - Renofa Yamaguchi 2:0
09:00Iwata - Kofu 1:0
09:00Machida - Blaublitz 0:2
12:00Ehime - Kanazawa -:-
13:00Omiya Ardija - Tochigi -:-
13:00Ryukyu - Kitakyushu -:-

JAPONIA: J3 League

07:00Azul Claro Numazu - Kagoshima Utd 0:2
07:00Fujieda MYFC - Imabari 1:1
07:00Tottori - Nagano 1:8
07:00Vanraure - YSCC 3:0
08:00Kamatamare - Fukushima Utd 1:2
08:00Toyama - Kumamoto 1:1

JAPONIA: YBC Levain Cup - Play-off

PauzăShonan - Tokyo 1:3
PauzăYokohama M. - Sapporo 0:1
12:00Urawa - Kobe -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

16:00FC Astana - Tobol -:-
16:00Taraz - K. Almaty -:-
18:00Kaisar - Turan -:-

KAZAKHSTAN: First Division

13:00Kyzylzhar Academy - Akademiya Ontustik -:-
14:00FK Kyran - Igilik -:-
15:00Kairat Academy - Okzhetpes -:-
15:00Shakhtar Bulat - Ekibastuz -:-
15:30Maqtaaral - Aksu -:-

LESOTHO: Premier League

12:00Liphakoe - LMPS -:-
15:00Bantu - LCS -:-
15:00CCX - Matlama -:-
15:00Lifofane - Linare -:-
15:00Lijabatho - Defence Force -:-
15:00Likhopo - Manonyane -:-
15:00Lioli - Kick4Life -:-
15:00Sefotha-Fotha - Mazenod -:-

LETONIA: Optibet Virsliga

14:00BFC Daugavpils - Valmiera -:-
16:00Riga FC - Noah -:-
16:30Spartaks - FK Liepaja -:-
19:00RFS - Metta/LU -:-

LIBIA: Premier League

17:30Al Hilal - Al Taawun -:-
17:30Ngom Ajdabiya - Al Sadaqa -:-
18:00Al-Athad - Al Madina -:-
18:00Al Ittihad - Rafeeq -:-

LITUANIA: I Lyga

13:00Kauno Zalgiris 2 - Suduva 2 -:-
13:00Silas - Riteriai 2 -:-
14:00Babrungas - FK Panevezys 2 -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

03:00Mexic - Honduras 0:0
16:00Tanzania - Malawi -:-
20:00Egipt U23 - Africa de Sud U23 -:-
20:00Sudan - Zambia -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

31'Union 60 Bremen (Ger) - Bremer (Ger) 0:3
15:00Baerum Sportsklubb (Nor) - Notodden (Nor) -:-
15:00Hodd (Nor) - Aalesund (Nor) -:-
15:00Norderstedt (Ger) - Heider SV (Ger) -:-
17:00Kongsvinger (Nor) - Kjelsås (Nor) -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

08:00Japonia F - Mexic F 5:1
12:00Letonia F - Estonia F -:-
14:00Lituania F - Insulele Feroe F -:-
18:00Iordania F - Tunisia F -:-
19:30Malta F - Muntenegru F -:-
20:00Costa Rica F - Guatemala F -:-
23:00Paraguay F - Columbia F -:-

MACAU: Elite League

14:00Monte Carlo - Cheng Fung -:-
16:00Policia - Tak Chun Ka I -:-

MALAWI: Super League

15:30Chitipa United - Karonga United -:-
15:30Ekwendeni Hammers - Mighty Tigers -:-
15:30Red Lions - Mighty Wanderers -:-

MAROC: Botola Pro

21:15Agadir - Wydad -:-
23:30Raja Casablanca - Berkane -:-

MAROC: Botola 2

19:00RAC Casablanca - Khemisset -:-
19:00Widad Temara - TAS Casablanca -:-
21:00Marrakech - Stade Marocain -:-

MAURITANIA: Ligue 1 - Grupă retrogradare

19:00Armee - Inter Nouakchott -:-
21:25JAHE - SNIM -:-

MOZAMBIC: Mocambola

16:00Desportivo Maputo - Ferroviario Lichinga -:-
16:00Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane -:-
16:00Ferroviario Nacala - Costa do Sol -:-
16:00LD Maputo - ENH Vilankulo -:-
16:00Matchedje Mocuba - Ferroviario Nampula -:-
16:00UD Songo - Ferroviario Beira -:-

NIGERIA: NPFL

18:00Abia Warriors - Lobi Stars -:-
18:00Adamawa Utd - Rivers United -:-
18:00Enugu - Sunshine Stars -:-
18:00Heartland - Jigawa Golden Stars -:-
18:00Kano - Akwa United -:-
18:00Katsina Utd - Enyimba -:-
18:00Kwara - MFM FC -:-
18:00Nasarawa - Plateau -:-
18:00Warri Wolves - Dakkada FC -:-
18:00Wikki Tourist - Ifeanyi Ubah -:-

NIGERIA: NNL

18:00AmânatApex Krane - Abia Comets -:-
18:00AmânatDynamite Force - Calabar Rovers -:-
18:00AmânatNilayo - Vandrezzer -:-
18:00AmânatRemo Stars - Bayelsa -:-
18:00AmânatShooting Stars - Giant Brillars -:-

NORVEGIA: Eliteserien

19:00Bodo/Glimt - Mjondalen -:-
19:00Lilleström - Haugesund -:-
19:00Sarpsborg 08 - Brann -:-
19:00Strömsgodset - Rosenborg -:-
21:00Viking - Vålerenga -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

17:002 de Mayo - Dep. Capiata -:-
17:00Fulgencio Yegros - Guarani de Trinidad -:-
17:00Sportivo Iteno - Rubio Nu -:-
17:00Sportivo Trinidense - Fernando de la Mora -:-
17:00Tacuary - Independiente F.B.C. -:-
22:00Atyra - Resistencia -:-

PERU: Copa Bicentenario

23:00Pirata - Cienciano 1:0pen
03:30Deportivo Coopsol - U. de Deportes 1:0
20:15Llacuabamba - U. San Martin -:-
23:00Melgar - Carlos Mannucci -:-

PERU: Liga Women

23:30Carlos Mannucci F - Dep. Municipal F 3:0
18:30Killas F - Ayacucho F -:-
21:00Sporting Cristal F - A. Lima F -:-
23:30Cesar Vallejo F - Sport Boys F -:-

POLONIA: Division 1

13:40Chrobry Glogow - Arka -:-
13:40GKS Jastrzebie - R. Rzeszow -:-
13:40Leczna - Sandecja -:-
13:40Legnica - Sosnowiec -:-
13:40Puszcza - Belchatow -:-
13:40Radomiak Radom - Korona -:-
13:40Termalica B-B. - Stomil Olsztyn -:-
13:40Tychy - LKS Lodz -:-
13:40Widzew Lodz - Odra Opole -:-

POLONIA: III Liga - Group II - Grupă campionat

16:00B. Gdynia - Przodkowo -:-

POLONIA: III Liga - Group II - Grupă retrogradare

1'Pomorzanin Torun - Jarocin 0:0

POLONIA: Central Youth League

13:00Korona U18 - Pogon Szczecin U18 -:-
13:00Zaglebie U18 - Escola Warszawa U18 -:-
16:00Arka U18 - Lechia U18 -:-
18:00Lech U18 - UKS SMS Lodz U18 -:-

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF

23:00Moca - Atletico Pantoja 0:0
18:00Universidad O&M - Atl. San Francisco -:-
22:00Vega Real - Jarabacoa -:-

RWANDA: Premier League - Grupă campionat

13:00Marines - Rayon Sport -:-
16:00APR - Police -:-
16:00AS Kigali - Espoir -:-
16:30Rutsiro - Bugesera FC -:-

RWANDA: Premier League - Grupă retrogradare

16:00Gorilla - Kiyovu -:-
16:00Musanze - Mukura Victory Sports -:-

SENEGAL: Ligue 1

20:00Casa - Dakar SC -:-
20:00Diambars - ASEC Ndiambour -:-
20:00Douanes - Teungueth -:-
20:00Excellence - Pikine -:-
20:00Jaraaf - US Goree -:-
20:00Mbour Petite Cote - Mbour -:-

SIERRA LEONE: Premier League

21:45Kallon - East End Lions -:-

SLOVACIA: Divizia C-Vest

18:00Malzenice - Velke Ludince -:-
18:00Z. Moravce-Vrable B - Imel -:-

SLOVACIA: Divizia C-East

16:00Spisske Podhradie - Mladost Kalsa -:-
18:001.FK Svidnik - Slavia TU Kosice -:-
18:00B. Nova Ves - Spisska Nova Ves -:-
18:00Krompachy - FK Humenne -:-
18:00Sobrance-Sobranecko - Stropkov -:-

SLOVACIA: Divison C Central

18:30Filakovo - Jednota Banova -:-
18:30Krasno - Namestovo -:-
18:30L. Hradok - Zarnovica -:-
18:30Oravske Vesele - Zvolen -:-

SLOVACIA: Divison C Bratislava

18:00Tomasov - D. Luzna -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Elman - Horseed -:-

SPANIA: LaLiga2 - Play Off-uri promovare

22:00Vallecano - Girona -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 1 - Grupă retrogradare

13:00Pontellas - Agrupacion Estudiantil -:-
19:00Atios - Pontes -:-
19:00Barco - Viveiro -:-
19:00Ribadumia - Paiosaco -:-
19:00UD Ourense - Fisterra -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 3 - Grupă retrogradare

18:00Bezana - Barreda Balompie -:-
18:00CD Barquereno - Guarnizo -:-
18:00Revilla - Solares -:-
18:00Ribamontan al Mar - Torina -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 5 - Grupă retrogradare

19:00Banyoles - Santfeliuenc -:-
19:00Horta - Valls -:-
19:00UE Figueres - Igualada -:-
19:00UE Sants - Montanesa -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 7 - Grupă retrogradare

12:30Atletico Pinto - RSD Alcala -:-
12:30El Alamo - Santa Ana -:-
12:30Real Aranjuez - Villanueva -:-
12:30Villaverde San Andres - Complutense -:-
13:00Mostoles - San Fernando -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 8 - Grupă retrogradare

13:00Real Burgos CF - Becerril -:-
19:30Cebrerena - Penaranda -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 11 - Grupă retrogradare

20:00Cardassar - Llosetense -:-
20:30Soller - Alcudia -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 12 - Grupă retrogradare

14:00Tacoronte - UD Guia -:-
14:00Vera - Villa Santa Brigida -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 13 - Grupă retrogradare

19:00CAP Ciudad de Murcia - EDMF Churra -:-
19:00Deportiva Minera - Olimpico de Totana -:-
19:00Huercal-Overa - Plus Ultra -:-
19:00Lorca FC - EG El Palmar CF -:-
19:00Muleno - Minerva -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 15 - Grupă retrogradare

18:00Pena Azagresa - Txantrea -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 17 - Grupă retrogradare

13:00Fraga - Villanueva CF -:-
13:20Valdefierro - Sabinanigo -:-
18:30Carinena - Epila -:-
18:30Tamarite - Sarinena -:-
19:00Atletico Monzon - Robres -:-
19:00San Juan Zaragoza - Almudevar 0:3

SPANIA: Tercera Division - Promotion Play Offs

14:00CD Buzanada - Tenerife B -:-
18:00Polvorin - Somozas -:-
19:30Tropezon - Siete Villas -:-

SUA: USL Championship

02:00AmânatCharleston - New York Red Bulls 2 -:-
02:00Pittsburgh - Miami FC 1:1
02:30Louisville City - Memphis 3:0
03:00Rio Grande - Real Monarchs 1:0
03:30Oklahoma City Energy - Birmingham 1:2
04:30El Paso - Colorado Springs 1:1
04:30New Mexico - Austin Bold 0:0
05:00Orange County SC - Oakland Roots 1:0
05:30Phoenix Rising - Tacoma Defiance 3:0
05:30San Diego Loyal - LA Galaxy 2 2:1

SUA: USL League One

03:00Forward Madison - Richmond Kickers 0:0
03:00Union Omaha - New England II 4:2
05:00Tucson - Chattanooga Red Wolves 2:3

SUA: USL League Two

00:00Miami City - FC Florida U23 0:2
00:00New Jersey Copa - New York Red Bulls U23 0:2
00:00South Bend Lions - Oakland County 0:1
02:00Florida Elite - The Villages 0:1
02:00Reading - West Chester Utd 0:2
02:00St. Louis Scott Gallagher - Chicago United 1:1
02:00West Virginia - North Carolina FC U23 4:1
02:30AmânatAsheville City - Dalton -:-
02:30Flint City - Kings Hammer 1:2
02:30North Carolina Fusion U23 - Virginia Beach 2:0
02:30Southern Soccer Academy - East Atlanta 0:2
03:00Corpus Christi FC - Houston FC 3:0
03:00Green Bay Voyageurs - Wichita -:-
03:00Little Rock Rangers - Round Rock 3:0
03:00Menace - Kaw Valley 2:0
03:30Brazos Valley Cavalry - AHFC Royals 1:1
04:00Ogden City - Park City 4:2
23:00Euro New York - Cedar -:-
23:00Weston - Tampa Bay U23 -:-
00:00OVF Alliance - Portland U23 -:-
00:00PDX FC - Lane United -:-

SUA: NISA - Spring Season

03:00San Diego 1904 - Chattanooga 1:1

SUEDIA: Superettan

14:00Värnamo - Trelleborgs -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

14:00Brommapojkarna - Pitea -:-
14:00Hammarby TFF - Sandvikens -:-
17:00IFK Lulea - Sylvia -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

20:30Qviding - Trollhättan -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

13:00Ytterhogdals - Storfors AIK -:-
16:00Gottne IF - Bergnasets AIK -:-
16:00IFK Ostersund - Sandviks -:-
17:00Team TG FF - Skelleftea -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

14:00Gute - Sandvikens -:-
15:00Kvarnsvedens - Skiljebo -:-
16:00IFK Stocksund - Stockholm Internazionale -:-
16:00Jarfalla - Lidingo IFK -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

14:00Eskilsminne - Ullareds IK -:-
14:00Onsala BK - Frölunda -:-
15:00Tord - Savedalens -:-
15:00Varbergs GIF - Husqvarna -:-
15:00Vinbergs - Hoganas -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland

15:00Olympic - Rappe GOIF -:-
16:00Karlskrona - Balkan -:-
17:00IFK Berga - Eslovs -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

13:00United Nordic - Eskilstuna City -:-
15:00Nykopings - Varmbols -:-
17:00Arameisk-Syrianska - Motala -:-
17:00Karlslunds - Huddinge -:-
19:00IFK Eskilstuna - Smedby -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Stenungsunds - Forward -:-
16:00IFK Skovde FK - Nordvarmland -:-
16:00Karlstad II - Yxhults IK -:-
16:00Vanersborgs FK - Angered -:-

SUEDIA: Elitettan Women

16:00Norrkoping F - Kalmar F -:-

TOGO: Championnat National

18:00ASC Kara - Kara -:-
18:00Dynamic Togol. - Gbohloe-Su -:-
18:00Entente II - AS Togo-Port -:-
18:00Gomido - OTR -:-
18:00Ifodje - Binah -:-
18:00Koroki Metete - Semassi -:-
18:00Maranatha - Anges de Notse -:-
18:00Sara Sport - Unisport -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

23:15Cerrito - Plaza Colonia 1:2
02:15Penarol - Rentistas 1:1
18:30Maldonado - Cerro Largo -:-
21:30Nacional - Fenix -:-

VENEZUELA: Primera Division - Primul tur

00:00La Guaira - Puerto Cabello 0:1
02:15Dep. Tachira - Zulia 4:1
22:00Estudiantes M. - Hermanos Colmenares -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Forest Rangers - Indeni -:-
16:00Zesco Utd - NAPSA Stars -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.