REFRESH

Tenis » Azi » Cote

ATP - SIMPLU: Antwerp (Belgia), suprafață dură (sală)

16:00Fucsovics M. (Hun) - Harris L. (Rsa) -:- [ 2.30 | 1.62 ]
17:30Sinner J. (Ita) - Rinderknech A. (Fra) -:- [ 1.23 | 4.25 ]
19:30Nakashima B. (Usa) - Schwartzman D. (Arg) -:- [ 2.18 | 1.68 ]
21:00Brooksby J. (Usa) - Davidovich Fokina A. (Esp) -:- [ 1.30 | 3.50 ]

ATP - SIMPLU: Davis Cup - Group IV (Lume)

Setul 2Camacho C. (Gua) - Abdulnabi A. (Bhr) 0:1 (2:6,2:0)
Setul 2Al-Saedi A. M. (Irq) - Batbayar K. (Mon) 1:0 (6:0,5:0)
Setul 1Mirdzhaliev M. (Kgz) - Hussein N. (Yem) 0:0 (6:5)
10:30Abuzed Saber M. (Irq) - Puntsag S. (Mon) -:-
10:30Caldwell M. (Gua) - Abdulnabi E. (Bhr) -:-
10:30Kistanov K. (Kgz) - Sallam H. (Yem) -:-

ATP - SIMPLU: Moscova (Rusia), suprafață dură (sală)

11:00Mannarino A. (Fra) - Berankis R. (Ltu) -:- [ 1.66 | 2.23 ]
14:30Martinez P. (Esp) - Cilic M. (Cro) -:- [ 2.95 | 1.41 ]
18:30Millman J. (Aus) - Khachanov K. (Rus) -:- [ 4.35 | 1.22 ]
20:00Simon G. (Fra) - Karatsev A. (Rus) -:- [ 3.85 | 1.26 ]

WTA - SIMPLU: Moscova (Rusia), suprafață dură (sală)

11:00Vondrousova M. (Cze) - Pavlyuchenkova A. (Rus) -:- [ 1.71 | 2.14 ]
12:30Sabalenka A. (Blr) - Alexandrova E. (Rus) -:- [ 1.30 | 3.55 ]
15:00Kontaveit A. (Est) - Muguruza G. (Esp) -:- [ 1.65 | 2.23 ]
16:00Sakkari M. (Gre) - Halep S. (Rou) -:- [ 1.90 | 1.90 ]

WTA - SIMPLU: Tenerife (Spania), suprafață dură

12:30Cornet A. (Fra) - Schmiedlova A. K. (Svk) -:- [ 1.41 | 2.90 ]
14:00Begu I. (Rou) - Li A. (Usa) -:- [ 1.71 | 2.14 ]
15:30Giorgi C. (Ita) - Rus A. (Ned) -:- [ 1.50 | 2.55 ]
19:00Osorio Serrano M. C. (Col) - Zheng S. (Chn) -:- [ 2.12 | 1.73 ]

ATP - DUBLU: Antwerp (Belgia), suprafață dură (sală)

12:00Koolhof W./Rojer J-J. WO - Musetti L./Paire B. -:-
14:00Molchanov D./Nedovyesov A. - Mahut N./Martin F. -:-

ATP - DUBLU: Davis Cup - Group IV (Lume)

12:00Al-Shammari M./Hatem A. A. - Baatar O./Batbayar K. -:-
12:00Diushembiev N./Mirdzhaliev M. - Hussein N./Sallam H. -:-
12:00Okuhama D./Sachdev A. - Abdulnabi H./Qaed Y. -:-

ATP - DUBLU: Moscova (Rusia), suprafață dură (sală)

12:30Behar A./Escobar G. - Gonzalez S./Molteni A. -:- [ 1.90 | 1.86 ]
18:00Ivashka I./Martinez P. - Brkic T./Cacic N. -:- [ 2.80 | 1.42 ]

WTA - DUBLU: Moscova (Rusia), suprafață dură (sală)

15:00Bouzkova M./Hradecka L. - Ostapenko J./Siniakova K. -:- [ 2.60 | 1.47 ]
16:30Dzalamidze N./Rakhimova K. - Kichenok N./Olaru I.R. -:- [ 2.65 | 1.45 ]

WTA - DUBLU: Tenerife (Spania), suprafață dură

15:00Khromacheva I./Kovinic D. - Kichenok L./Kostyuk M. -:- [ 2.40 | 1.55 ]
16:30Eikeri U./Perez E. - Hozumi E./Zhang S. -:- [ 1.95 | 1.82 ]

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Bogota (Columbia), zgură

18:00Barrientos N. (Col) - Roca Batalla O. (Esp) -:- [ 2.35 | 1.57 ]
18:00Mena F. (Arg) - Galarneau A. (Can) -:-
20:00De Jong J. (Ned) - Pucinelli de Almeida M. (Bra) -:- [ 2.55 | 1.49 ]
21:30Melzer G. (Aut) - Mejia N. (Col) -:- [ 1.25 | 3.90 ]

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Buenos Aires (Argentina), zgură

00:05Cerundolo F. (Arg) - Ficovich J. P. (Arg) 2:0
02:00Baez S. (Arg) - Londero J. I. (Arg) 2:0 [ 1.30 | 3.40 ]
18:00Monteiro T. (Bra) - Etcheverry T. M. (Arg) -:- [ 1.68 | 2.14 ]
19:30Cerundolo F. (Arg) - Cuevas M. (Uru) -:- [ 1.17 | 5.10 ]
23:00Dellien H. (Bol) - Cerundolo J. M. (Arg) -:- [ 2.06 | 1.73 ]
00:30Baez S. (Arg) - Varillas J. P. (Per) -:- [ 1.61 | 2.25 ]

CHALLENGER MASCULIN - SIMPLU: Losinj (Croaţia), zgură

11:00Arnaboldi A. (Ita) - Taberner C. (Esp) -:- [ 5.00 | 1.17 ]
11:00Giannessi A. (Ita) - Brancaccio R. (Ita) -:- [ 1.74 | 2.04 ]
12:30Cecchinato M. (Ita) - Bourgue M. (Fra) -:- [ 1.42 | 2.80 ]
12:30Misolic F. (Aut) - Fatic N. (Bih) -:- [ 1.50 | 2.55 ]

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Bogota (Columbia), zgură

21:00IntreruptCastelnuovo L./Couacaud E. - Barrientos N./Gomez A. 0:0
21:00IntreruptGaldos S./Mena F. - Hidalgo D./Rodriguez C. 0:1

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Buenos Aires (Argentina), zgură

23:40Casanova H./Rodriguez Taverna S. - Duran G./Tirante T. A. 2:1
18:00Darderi L./Torres J. B. - Aboian L./Aboian V. -:-
19:30Casanova H./Rodriguez Taverna S. - Kicker N./Ugo Carabelli C. -:-

CHALLENGER MASCULIN - DUBLU: Losinj (Croaţia), zgură

14:00Cornea V. V./Kirkin E. - Sancic A./Sitak A. -:-
14:00Martin A./Weissborn T-S. - Cerretani J./Fallert F. -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Cancun 5 (Mexic), suprafață dură

18:00Descotte M. F. (Arg) - Spec M. (Slo) -:-
18:00Lilov V. (Usa) - Hussey G. (Gbr) -:-
18:00Mbithi M. (Usa) - Lopez Villasenor G. (Mex) -:-
18:00Panta J. (Per) - Strode I. (Usa) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Doha 3 (Qatar), suprafață dură

15:30Erel Y. (Tur) - Atmane T. (Fra) -:-
15:30Freund S. (Swe) - Cash J. (Gbr) -:-
15:30Li H. (Chn) - Kocevar-Desman T. (Slo) -:-
15:30Mu T. (Chn) - Bakshi A. (Geo) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Girona (Spania), zgură

12:00Bouquet L. (Fra) - Toledo B. P. (Esp) -:-
12:00Egea F. E. (Arg) - Sanchez Jover C. (Esp) -:-
12:00Weis A. (Ita) - Bondarevskiy Y. (Rus) -:-
13:30Gakhov I. (Rus) - Kasnikowski M. (Pol) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Monastir 40 (Tunisia), suprafață dură

11:30Martinez M. N. (Arg) - Gueymard Wayenburg S. (Fra) -:-
11:30Vacherot V. (Mon) - Cuenin S. (Fra) -:-
12:30Brymer G. (Usa) - Bouzige M. (Aus) -:-
12:30Villoslada E. (Fra) - Tessa L. (Fra) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Sharm El Sheikh 13 (Egipt), suprafață dură

11:00Deviatiarov M. (Ukr) - Krainer L. (Aut) -:-
11:00Gengel M. (Cze) - Habib H. (Leb) -:-
11:00Huang H. (Chn) - Fajta P. (Hun) -:-
11:00Maggioli E. (Ita) - Roncalli S. (Ita) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M15 Vero Beach, FL (SUA), zgură

23:25Bushamuka W. (Usa) - Shang J. (Chn) 0:2
01:30Young D. (Usa) RETRAS - Segura M. (Usa) 0:1 [ 1.30 | 3.30 ]
19:00Draxl L. (Can) - Shelton B. (Usa) -:-
20:00Vale D. (Por) - Shang J. (Chn) -:-
21:00Segura M. (Usa) - Clark E. (Usa) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Hamburg (Germania), suprafață dură (sală)

13:00Paul J. (Sui) - Riedi L. (Sui) -:-
13:00Wessels L. (Ger) - Krumich M. (Cze) -:-
14:30Haerteis J. (Ger) - Little D. (Gbr) -:-
14:30Squire H. (Ger) - Hampel L. (Aut) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Nur-Sultan 2 (Kazakhstan), suprafață dură (sală)

08:30Kuznetsov An. (Rus) - Fayziev S. (Uzb) -:-
08:30Lomakin G. (Kaz) - Kravchuk K. (Rus) -:-
08:30Peliwo F. (Can) - Liutarevich I. (Blr) 2:0
08:30Vanshelboim E. (Ukr) RETRAS - Yevseyev D. (Kaz) 0:0

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Quinta Do Lago (Portugalia), suprafață dură

12:30Ortega-Olmedo R. (Esp) - Nakagawa N. (Jpn) -:-
12:30Uchida K. (Jpn) - Matusevich A. (Gbr) -:-
14:00Wendelken H. (Gbr) - Cazaux A. (Fra) -:-
15:30Neuchrist M. (Aut) - Jubb P. (Gbr) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Rio do Sul (Brazilia), zgură

00:00Carou I. (Uru) - Schiessl J. E. (Bra) 2:0
16:00Boscardin Dias P. (Bra) - Zormann Da Silva M. (Bra) -:-
16:00Heide G. (Bra) - Zanellato N. (Bra) -:-
16:00Juarez F. (Arg) - Pereira J. (Bra) -:-
16:00Leite W. (Bra) - Carou I. (Uru) -:-

ITF MASCULIN - SIMPLU: M25 Toulouse (Franţa), suprafață dură (sală)

13:00Sels J. (Ned) - Garcian A. (Fra) -:-
13:00Tu L. (Aus) - Bellucci M. (Ita) -:-
15:00De Loore J. (Bel) - Neumayer L. (Aut) -:-
19:00van Assche L. (Fra) - Mayot H. (Fra) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Monastir 42 (Tunisia), suprafață dură

11:30Keller N. (Sui) - Catini C. (Ita) -:- [ 2.08 | 1.68 ]
11:30Kumkhum L. (Tha) - Zucchini A. (Ita) -:- [ 1.06 | 8.00 ]
12:30Bechri C. (Tun) - Guth M. (Ger) -:- [ 3.60 | 1.26 ]
12:30Luikham J. (Ind) - Milovanovic E. (Srb) -:- [ 3.00 | 1.35 ]

ITF FEMININ - SIMPLU: W15 Sharm El Sheikh 13 (Egipt), suprafață dură

11:00Ambrosio S. (Ger) - Li Z. (Chn) -:- [ 1.34 | 3.05 ]
11:00Samir S. (Egy) - Lindh E. (Gbr) -:- [ 1.90 | 1.82 ]
11:00Wu Ho C. (Hkg) - Kovapitukted P. (Tha) -:- [ 1.73 | 2.00 ]
12:00Bai Z. (Chn) - Cadar E.-T. (Rou) -:- [ 1.23 | 3.85 ]

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Hamburg 2 (Germania), suprafață dură (sală)

13:00Noel M. (Fra) - Rouvroy M. (Fra) -:- [ 1.73 | 2.02 ]
14:30Bandecchi S. (Sui) - Ponchet J. (Fra) -:- [ 2.10 | 1.68 ]
16:30Deichmann K. (Lie) - Babos T. (Hun) -:- [ 2.18 | 1.63 ]
18:00Dodin O. (Fra) - Ruzic A. (Cro) -:- [ 1.32 | 3.20 ]

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Karaganda (Kazakhstan), suprafață dură (sală)

09:00Abduraimova N. (Uzb) - Hatouka Y. (Blr) 0:2
09:00Kazionova E. (Rus) - Maklakova E. (Rus) -:-
09:00Malygina E. (Est) - Ryser V. (Sui) -:-
09:00Reyngold E. (Rus) - Makarova E. (Rus) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Netanya (Israel), suprafață dură

10:00Glushko L. (Isr) - Ostlund F. (Swe) -:- [ 1.28 | 3.40 ]
10:00Kimchi S. (Isr) - Mutavdzic M. (Gbr) -:- [ 2.70 | 1.42 ]
10:00Monnet C. (Fra) - Sanchez A. S. (Mex) -:- [ 1.73 | 2.00 ]
10:30Lemoine Q. (Ned) - Paquet C. (Fra) -:- [ 1.94 | 1.79 ]

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Rio do Sul (Brazilia), zgură

15:00Carle M. L. (Arg) - Pigossi L. (Bra) -:- [ 1.67 | 2.10 ]
15:00Gerlach K. (Ger) - Alves C. (Bra) -:- [ 1.65 | 2.13 ]
15:00Ortenzi J. (Arg) - Seguel D. (Chi) -:- [ 4.20 | 1.20 ]
15:00Udvardy P. (Hun) - Gatica B. (Chi) -:-

ITF FEMININ - SIMPLU: W25 Seville (Spania), zgură

14:00Gjorcheska L. (Mkd) - Avanesyan E. (Rus) -:- [ 1.86 | 1.86 ]
15:30Parry D. (Fra) - Rosca A. (Rou) -:- [ 1.53 | 2.38 ]

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Cancun 5 (Mexic), suprafață dură

21:00Bertran P./Panta J. - Bybel N./Flores J. -:-
21:00Mbithi M./Peck J. - Mendoza A./Urrea A. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Doha 3 (Qatar), suprafață dură

16:30Li H./Mu T. - Erel Y./Tkemaladze Z. -:-
16:30Freund S./Schell N. - Macherla T. S./Madan T. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Girona (Spania), zgură

17:30Barrena A./Lopez Montagud C. - Metreveli A./Toledo B. P. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Monastir 40 (Tunisia), suprafață dură

16:00Jovic V./Ouakaa A. - Kaliyanda Poonacha N./Rawat S. -:-
16:00Glinka D./Saar K. K. - Beaupain S./Sakharov G. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Sharm El Sheikh 13 (Egipt), suprafață dură

12:00Nijboer R./Poljak D. - Vaitiekunas P./Zukauskas S. -:-
12:30Deviatiarov M./Uzhylovskyi V. - Gengel M./Maggioli E. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M15 Vero Beach, FL (SUA), zgură

23:10Bicknell B./Scott F. - Baker B./Clark E. 1:2
23:15Bertuccioli F./De Rossi M. - Draxl L./Shelton B. 0:2
00:50Galarza J. I./Rodriguez R. - Ingildsen J./Vale D. 0:2
22:30Kittay B./Ore J. A. - Draxl L./Shelton B. -:-
00:00Ingildsen J./Vale D. - Baker B./Clark E. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Hamburg (Germania), suprafață dură (sală)

18:00Moeller M./Sandkaulen T. - Riedi L./Steinegger Y. -:-
18:00Squire H./Wessels L. - Durasovic V./Orlov V. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Nur-Sultan 2 (Kazakhstan), suprafață dură (sală)

06:00Bobrov B./Manafov V. - Kravchuk K./Liutarevich I. -:-
06:00Kuznetsov An./Zhukayev B. - Beale J./Vanshelboim E. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Quinta Do Lago (Portugalia), suprafață dură

14:00Hoyt E./Mansouri S. - Fanselow S./Gerch L. -:-
15:30Cias P./Falcao G. - Barroso Campos A./Ortega-Olmedo R. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Rio do Sul (Brazilia), zgură

23:00Leite W./Oliveira C. - Pereira J./Roveri Sidney G. 0:2
20:00Boscardin Dias P./Heide G. - Hinsching J./Ribeiro E. -:-
20:00Pereira J./Roveri Sidney G. - Dutra Da Silva D./Marcondes I. -:-

ITF MASCULIN - DUBLU: M25 Toulouse (Franţa), suprafață dură (sală)

14:30Damm M./Schoolkate T. - Arribage T./Reymond A. -:-
17:00Garcian A./Gaston H. - Fils A./Mpetshi Perricard G. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Monastir 42 (Tunisia), suprafață dură

16:00Ceschi G./Crescenzi G. - Arakawa N./Kumkhum L. -:-
16:00Ayukawa M./Paszek T. - Catini C./Simone A. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W15 Sharm El Sheikh 13 (Egipt), suprafață dură

12:30Lindh E./Wang J. - Chong E. W./Wong H. Y. C. -:-
12:30Shimizu E./Wu Ho C. - Kaul M. L./Welker E. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Hamburg 2 (Germania), suprafață dură (sală)

16:30Drazic M./Klasen A. - Gadecki O./Nahimana S. -:-
16:30Barnett A./Murray S. - Bartone K./In-Albon Y. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Karaganda (Kazakhstan), suprafață dură (sală)

07:30Kubka M./Kulambayeva Z. - Koval V./Morvayova V. -:-
12:00Curovic T./Malygina E. - Lamens S./Melnikova M. -:-
12:00Ryser V./Vlasselaer C. - Baidaulet D./Maklakova E. -:-
12:00Mikulskyte J./Yashina E. - Kudermetova P./Reyngold E. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Netanya (Israel), suprafață dură

12:30Glushko L./Kimchi S. - Radisic N./Topalova G. -:-
12:30Noskova L./Ostlund F. - Bondarenko M./Monnet C. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Rio do Sul (Brazilia), zgură

17:30Kurata N./Ortenzi J. - Gatica B./Pereira R. -:-
17:30Alves C./Pigossi L. - Gerlach K./Seguel D. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W25 Seville (Spania), zgură

18:30Hennemann C. W./Ku Y. - Gjorcheska L./Lukas T. -:-

ITF FEMININ - DUBLU: W80 Macon, GA (SUA)

23:05Appleton E./Contreras Gomez F. - Parks A./Smith A. 1:2
01:10Hanatani N./Uchijima M. - Gleason Q./Harrison C. 0:2

ECHIPE - MASCULIN: Davis Cup - Group IV (Lume)

In directGuam - Bahrain -:-
In directIrak - Mongolia -:-
In directKyrgyzstan - Yemen -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din tenis - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.