REFRESH

Polo » Azi » Toate meciurile

ROMÂNIA: Superliga

18:00Cluj - Dinamo București -:-
18:00Hello Sports - CSU Oradea -:-
18:00Rapid București - CSM Oradea -:-
18:00Sportul Bucuresti - Steaua București -:-

CROAŢIA: Prva Liga

15:00Dubrovnik - Medvescak -:-
19:00Primorje - VK KPK -:-
19:30Mornar - Mladost -:-
21:00Zadar - POSK -:-

FINLANDA: SM-Liiga

19:45KuUS - Sentterit -:-

FRANŢA: Elite Championnat

20:00Marseille - Tourcoing -:-
20:00Pays d'Aix - Sete -:-
21:30Montpellier - Reims -:-

GERMANIA: Pro A

16:15Spandau - Esslingen -:-
17:00Ludwigsburg - Hannover -:-
19:00Neukolln Berlin - Potsdam -:-

GERMANIA: Pro B

17:30Hamburg - Wurzburg -:-
19:00Cannstatt - Uerdingen -:-
19:00Duisburg 98 - Krefeld -:-
19:00Weiden - Koln -:-

GRECIA: A1

14:00Chania - Peristerio -:-
14:30Olympiacos - Ydraikos -:-
16:00Glyfada - PAOK -:-
17:30Chios - Panathinaikos -:-
19:00Apollon Smirnis - Palaio Faliro -:-
19:00Panionios - Nireas Chalandriou -:-
20:00Ilisiakos - Vouliagmeni -:-
20:30AEK - Ethnikos -:-

ITALIA: A1

15:45Ortigia - Salerno -:-
16:00Bogliasco - Catania -:-
16:00Savona - AS Roma -:-
16:00Telimar - SC Quinto -:-
17:00Posillipo - Trieste -:-
17:30Anzio - Pro Recco -:-
19:00De Akker - Brescia -:-

ITALIA: A1 Women

17:00Brizz F - Roma F -:-
17:30Ekipe Orizzonte F - Como Nuoto F -:-
19:00Bogliasco F - Rapallo F -:-
19:00Plebiscito Padova F - Bologna F -:-
19:30Florentia F - Trieste F -:-

OLANDA: Eredivisie

17:50De Zaan - Alphen -:-
19:10Utrecht - Tetteroo -:-
20:00Amersfoort - De Ham -:-
21:00De Linge - Donk -:-
21:00Eindhoven - Het Ravijn -:-
21:15Polar Bears - Barendrecht -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

11:00Hradec Kralove - Brno -:-
13:15Strakonice - STEPP Praha -:-
19:00Prerov - Olomouc -:-
19:15Hradec Kralove - Olomouc -:-

SERBIA: Super liga

19:00Crvena zvezda - Proleter -:-
19:00Sabac - Novi Beograd -:-
19:00Valis Valjevo - Nais -:-
19:00Vojvodina - Partizan -:-
19:00Vukovi - Radnicki -:-

SPANIA: Liga Premaat

13:00Mediterrani - Sant Andreu -:-
13:45Barceloneta - Mataro -:-
13:45Sabadell - Caballa -:-
14:30Real Canoe - Rubi -:-
17:15Catalunya - Echeyde -:-
19:00Terrassa - Barcelona -:-

SPANIA: Primera Division

13:55Premia - Sevilla -:-
18:00Badia - Navarra -:-
18:00Helios - Sant Feliu -:-
18:00La Latina - Claret Askartza -:-
19:00Colegio Brains - Molins de Rei -:-

SPANIA: Segunda Division

16:00El Olivar - Boadilla -:-
18:00Dos Hermanas - Ciutat de Palma -:-
18:00Godella - Concepcion -:-
19:00Elx - Poble Nou -:-

SPANIA: Liga Premaat Women

12:00Sabadell F - Catalunya F -:-
13:45Mataro F - Mediterrani F -:-
16:30Boadilla F - Zaragoza F -:-
19:00Barceloneta F - Sant Feliu F -:-
19:15Sant Andreu F - Rubi F -:-

SPANIA: Primera Division Women

16:30Dos Hermanas F - Vallirana F -:-
17:00Colegio Brains F - Molins de Rei F -:-
17:00Santa Eulalia F - Pontevedra F -:-
17:30Marbella F - Real Canoe F -:-
18:00Mallorca F - Horta F -:-
19:30Cuatro Caminos F - Iruna F -:-
21:00Alcorcon F - Leioa F -:-

UNGARIA: OB I

13:30UVSE - Szolnoki -:-
17:00Ferencvarosi - Miskolci -:-
18:30Eger - KSI SE -:-
19:00Vasas - BVSC-Zuglo -:-
20:00Kaposvari - Honved SE -:-

UNGARIA: OB I Women

13:30Szegedi F - Keruleti TVE F -:-
16:30Eger F - UVSE F -:-
18:00BVSC-Zuglo F - Dunaujvaros F -:-
18:00TVSE F - Ferencvarosi F -:-
19:00Szentesi F - Győr F -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din polo - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.