REFRESH

Handbal » Azi » Toate meciurile

ELVEŢIA: NLA

20:30Pfadi Winterthur - Basel -:-
20:30Thun - St. Gallen -:-
20:45Bern - Kriens -:-
21:00Kadetten - Zürich -:-
21:15TV Endingen - Suhr -:-

ESTONIA: Meistriliiga

19:00HC Tallinn - Kehra -:-
19:00Polva Serviti - Viljandi -:-

EUROPA: SEHA Liga

18:00Veszprem (Hun) - Eurofarm Pelister (Mkd) -:-
19:45Beijing Univ. (Chn) - Nexe (Cro) -:-
21:55PPD Zagreb (Cro) - Sp. Moscova (Rus) -:-

EUROPA: MOL Liga Women

18:30HK Hodonin F - Michalovce F -:-

FINLANDA: SM Liiga

19:40HIFK - Riihimäen Cocks -:-

FINLANDA: SM liiga Feminin

19:00SIF F - KyIF F -:-

FRANŢA: Lidl Starligue

21:30Dunkerque - Chambery Savoie -:-
21:30Ivry - Chartres -:-
21:30Nimes - Istres -:-
21:30St. Raphael - Creteil -:-
21:30Tremblay - PSG -:-
21:45Toulouse - Montpellier -:-

LETONIA: SynotTip Virsliga

19:30Letonia U20 - Dobeles Tenax -:-

LITUANIA: Lietuvos Lyga

19:00Sviesa - Dragunas Klaipeda -:-

LUME: Finala Campionatului Mondial - Feminin

08:00Coreea de Sud F - Olanda F -:-
08:00Spania F - Rusia F -:-
11:00România F - Japonia F -:-
11:00Serbia F - Danemarca F -:-
13:30Montenegro F - Suedia F -:-
13:30Norvegia F - Germania F -:-

NORVEGIA: REMA 1000-ligaen

19:00Kolstad - St. Hallvard -:-
19:30Elverum - Halden -:-
20:00Follo - Runar -:-

NORVEGIA: 1. Division

18:00Bodo - LFH09 Lillehammer -:-

POLONIA: Superliga

19:00Azoty-Pulawy - MMTS Kwidzyn -:-
19:00Chrobry Glogow - Zaglebie Lubin -:-
19:00Szczecin - Kalisz -:-
19:30Piotrkowianin Piotrków - Wybrzeze Gdansk -:-
19:30Stal Mielec - Wisla Plock -:-
20:15Tarnow - Gwardia Opole -:-

POLONIA: I Liga

21:00Zielona Gora - Legnica -:-

POLONIA: Polish Cup

20:30Wejherowo - Ostrowiec -:-

PORTUGALIA: Andebol 1

21:00Maia-Ismai - Madeira -:-
21:30Benfica - Avanca -:-
22:00Boa Hora - Aguas Santas -:-
22:00Boavista - Vitoria -:-
22:30Porto - Belenenses -:-
23:00ABC Braga - Sporting -:-
00:00SC Horta - Gaia -:-

REPUBLICA CEHĂ: Czech Cup

20:00Nove Veseli - Plzen -:-

SLOVENIA: 1. NLB Liga

21:00Maribor - Loka -:-

SPANIA: Liga ASOBAL

20:30Puente Genil - Barcelona -:-
21:15CD Bidasoa Irun - BM Sinfin -:-
21:30Atl. Valladolid - Morrazo Cangas -:-
21:30Guadalajara - Puerto Sagunto -:-
21:30Huesca - Nava -:-
21:45Benidorm - Cuenca -:-
22:00Anaitasuna - Ademar -:-

UNGARIA: Hungarian Cup

19:00Gyongyosi - Mezokovesdi -:-
19:00Komloi - Budakalasz -:-
19:00PLER - Csurgoi -:-
21:00Budai Farkasok - Ferencvaros -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din handbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.