Handbal » Mâine » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
FRANŢA: Starligue
21:00Cesson - St. Raphael -:-21:00Montpellier - Chartres -:-
GERMANIA: Bundesliga
20:00Balingen-W. - Leipzig -:-21:30Flensburg-H. - Hannover-Burgdorf -:-
ROMÂNIA: Liga națională
18:00CSM Constanța - Știința Bacău -:-18:00Vaslui - 'U' Cluj -:-
ROMÂNIA: Liga națională Feminin
13:00Știința București F - Rapid București F -:-17:30Râmnicu Vâlcea F - Baia Mare F -:-
18:00Gloria Buzău F - Zalău F -:-
18:00SCM Craiova F - Corona Brașov F -:-
18:00Targu Jiu F - Magura Cisnadiei F -:-
SPANIA: Liga ASOBAL
18:00Atl. Valladolid - Puente Genil -:-19:30Huesca - BM Sinfin -:-
21:00Morrazo Cangas - Ademar -:-
AUSTRIA: HLA
20:00Fuchse - Hollabrunn -:-20:30Aon Fivers - Linz -:-
20:30SC Ferlach/T. - Barnbach/K. -:-
21:20Krems - Handball Tirol -:-
AUSTRIA: OHB Cup Women
18:00Atzgersdorf F - Hypo NÖ F -:-20:00Stockerau F - Tulln F -:-
BELARUS: Division 1 - Play-off
12:00BGUFK-SKA - Masheka -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer Liga
19:00Hercegovina - Konjuh -:-19:00Krivaja - Capljina -:-
19:00Leotar - Gorazde -:-
19:00Vogosca - Maglaj -:-
20:00Gracanica - Izvidac -:-
21:00Borac - Sloga Doboj -:-
BULGARIA: A RHG
16:00Chardafon Gabrovo - Osam Lovech -:-16:00Dobrudja - Lokomotiv Gorna -:-
16:00HK Levski - Spartak Varna -:-
16:00NSA Sofia - Fregata Burgas -:-
COREEA DE SUD: H League
13:00SK Hawks - Sangmu -:-COREEA DE SUD: H League Women
09:10Busan F - Incheon City F -:-11:00Seoul City F - Samcheok City F -:-
DANEMARCA: Herre Handbold Ligaen - Grupă retrogradare
20:00Nordsjælland - Holstebro -:-DANEMARCA: Kvindeligaen Women - Turul câștigătorilor
17:00Esbjerg F - Silkeborg-Voel F -:-18:45NFH F - Sønderjyske F -:-
ELVEŢIA: NLA - Play-off
19:45Kadetten - Thun -:-ELVEŢIA: SPL Feminin - Retrogradare
15:00Aargau Ost F - Stans F -:-19:00Herzogenbuchsee F - Thun F -:-
ELVEŢIA: SPL Feminin - Turul câștigătorilor
17:00Amicitia Zurich F - Bruhl F -:-17:00Kreuzlingen F - Nottwil F -:-
EUROPA: European Cup
18:00Krka (Slo) - Olympiacos SFP (Gre) -:-19:00Bregenz (Aut) - Minaur Baia Mare (Rou) -:-
19:00Presov (Svk) - Ferencvaros (Hun) -:-
20:00Valur (Ice) - Steaua București (Rou) -:-
EUROPA: Baltic League - Play-off
14:00Raasiku/Mistra - Dragunas Klaipeda -:-16:00Dobeles Tenax - Granitas Kaunas -:-
EUROPA: MOL Liga Women
18:00Slavia Praga F - HK Hodonin F -:-19:00Dunajska Streda F - Most F -:-
19:00Pisek F - Michalovce F -:-
19:00Zlin F - Lazne Kynzvart F -:-
FRANŢA: Proligue
21:30Sarrebourg - Nancy -:-FRANŢA: Cupa Franței Feminin - Play-off
18:05Brest Bretagne F - Metz F -:-19:00Nantes F - Dijon F -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga
19:00Ludwigshafen - Potsdam -:-20:30Aue - Minden -:-
GERMANIA: 1. Bundesliga Women
19:00Bensheim-Auerbach F - Blomberg-Lippe F -:-19:00Neckarsulmer F - Halle-Neustadt F -:-
19:30Solingen F - Bad Wildungen F -:-
20:00Bietigheim F - Zwickau F -:-
20:30Metzingen F - Oldenburg F -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga Women
18:30TuS Lintfort F - Göppingen F -:-19:00Grobenzell F - Regensburg F -:-
19:30Bremen F - Waiblingen F -:-
19:30Nord Harrislee F - Rodertal F -:-
20:00Kurpfalz Baren Ketsch F - Kirchhof F -:-
20:00Rosengarten F - Nurtingen F -:-
20:30Fuchse Berlin F - HSG Freiburg F -:-
20:30Mainz F - Leipzig F -:-
GRECIA: A1
16:00Diomidis Argous - PAOK -:-16:00Ionikos - Zafeirakis -:-
18:00Aeropos Edessas - Kilkis -:-
18:00Pylaias - Drama -:-
19:30Panellinios - AEK Atena -:-
JAPONIA: JHL
07:00Fukuoka - Earth Friends BM -:-07:00Toyota Motor East Japan - Osaki Osol -:-
08:00Daido - Zeekstar Tokyo -:-
09:00Hokuriku Electric Power Blue Thunder - Toyama Dreams -:-
MACEDONIA DE NORD: Superleague - Turul câștigătorilor
19:00Eurofarm Pelister - Struga -:-19:00Tinex Prolet Skopje - Tikvesh -:-
MACEDONIA DE NORD: Superleague - Turul învinșilor
17:00Golden Art - Eurofarm Pelister 2 -:-19:30Prilep - Vardar Negotino -:-
MACEDONIA DE NORD: Superleague Women
15:00ZRK Skopje F - Metalurg Avtokomanda F -:-16:00Cair F - Spartak F -:-
19:30Gjorche Petrov F - Despina F -:-
20:30Shampion F - Vardar SCJS F -:-
MUNTENEGRU: Prva liga
19:00AmânatBrskovo - HC Rudar -:-20:00Buducnost - Berane -:-
20:30Sutjeska Niksic - Lovcen -:-
OLANDA: Eredivisie
21:00Emmen - EHC -:-POLONIA: Superliga
16:00Azoty-Pulawy - Zabrze -:-17:00Kielce - Zaglebie Lubin -:-
17:00MMTS Kwidzyn - Chrobry Glogow -:-
19:00Gwardia Opole - Wybrzeze Gdansk -:-
19:00Piotrkowianin Piotrków - Unia Tarnow -:-
19:00Wisla Plock - Legionowo -:-
POLONIA: Central League
16:00Biala Podlaska - Wielun -:-16:00Zamosc - Legnica -:-
18:00Szczecin - Ciechanow -:-
19:30Stal Gorzow - Nielba Wagrowiec -:-
POLONIA: I Liga
13:00UMCS Lublin - Wisla Sandomierz -:-14:00Ol.Grodkow - Grunwald Poznan -:-
14:00Real Astromal Leszno - Swiebodzin -:-
16:00Jeziorak - Grudziadz -:-
17:00Morag - Oborniki -:-
17:00Orlik Brzeg - Nowa Sol -:-
19:00Szczypiorniak Olsztyn - USAR Kwidzyn -:-
19:00Trojka Ostroleka - Mazur Sierpc -:-
20:00UW Warszawa - Warszawianka -:-
POLONIA: Polish Cup Women
15:00Gniezno F - Kobierzyce F -:-PORTUGALIA: Taca de Portugal
20:30Vitoria SC - Boavista -:-PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Turul câștigătorilor
20:30ABC Braga F - CJ Almeida Garrett F -:-21:00Colegio de Gaia F - Benfica F -:-
REPUBLICA CEHĂ: Extraliga - Play-off
20:30Dukla Prague - Koprivnice -:-RUSIA: Superleague Women - Turul câștigătorilor
15:00Krasnodar F - Rostov-Don F -:-SERBIA: Superliga
17:00Vranje - Vojvodina -:-19:00Obilic Beograd - Pancevo -:-
19:30Metaloplastika - RK Ub -:-
20:00Jugovic - Crvena zvezda -:-
SERBIA: Superliga Women - Play out-uri
20:00Mladost NP F - Radnicki F -:-SLOVENIA: 1. NLB Liga
19:30Jeruzalem Ormoz - Trebnje -:-20:00Gradec - Celje -:-
20:00Loka - Ljubljana -:-
20:00Slovan - Ivancna Gorica -:-
SLOVENIA: 1.Liga Feminin - Turul câștigătorilor
19:00Celje F - Ajdovscina F -:-UNGARIA: NB I
19:00Balatonfuredi - Komloi -:-19:00Eger - Dabas -:-
19:00Telekom Veszprem - NEKA -:-
19:00Veszpremi KKFT - Gyongyosi -:-
20:00Tatabanya - Szeged -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din handbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.