REFRESH

Baschet » Azi » Toate meciurile

ARGENTINA: Torneo Super 20

03:00Argentino - Ferro 91:89
03:00Penarol - San Lorenzo 89:90
03:00Platense - Hispano Americano 77:86

AUSTRALIA: NBL

09:30Adelaide 36ers - Brisbane Bullets 104:98
PauzăSouth East Melbourne - Illawarra Hawks 53:46

AUSTRALIA: WNBL Women

09:00Sydney F - Southside F 72:85
Sfert 4Melbourne Boomers F - Bendigo F 64:57

AUSTRIA: Superliga

18:30Kapfenberg - Traiskirchen -:-
18:30Vienna Timberwolves - Oberwart -:-
21:00Wels - St. Polten -:-

AUSTRIA: Zweite Liga

19:00Celovec - BBC Nord -:-
19:00Jennersdorf - Mattersburg -:-
20:00Dornbirn Lions - Mistelbach -:-
20:00Furstenfeld - Salzburg -:-

AUSTRIA: Superliga Women

20:00Linz-Enns F - Vienna United F -:-
20:30Vienna Timberwolves F - Basket Flames F -:-

BELARUS: Premier League

13:00Prinemanye - Grodno -:-
15:00Gomel - Borisfen -:-
15:00Impuls - Rubon -:-

BELGIA: Belgian Cup

21:15Gent Hawks - Spirou Charleroi -:-
21:30Croonen Lommel - Oostende -:-
22:00Kontich - Antwerp Giants -:-

BELGIA: Top Division Women

19:00Liege F - Braine F -:-
21:30Antwerp F - Charleroi F -:-
21:30Laarne F - Mechelen F -:-
21:30Namur F - Lummen F -:-
22:00Phantoms F - Pepinster F -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

19:00Bratunac - Vogosca Sarajevo -:-
19:00Capljina Lasta - Mrkonjic Grad -:-
19:00Siroki Brijeg - Spars Sarajevo -:-
20:00Sloboda - Promo -:-
20:30Zrinjski Mostar - Kakanj -:-

BRAZILIA: NBB

01:30Cearense - Pato 78:58
02:00Sao Paulo - Sao Jose 73:67
03:10Brasilia - Flamengo 81:86
18:50Corinthians Paulista - Franca -:-

BULGARIA: NBL

18:00Academic Bultex - Chernomorets -:-
18:00Beroe - Spartak Pleven -:-
18:00Rilski Sportist - Academic -:-
18:30Balkan - Cherno More -:-

CIPRU: Division A

16:00Apollon - Paralimni -:-
19:00Keravnos S. - Apop Paphou -:-

COREEA DE SUD: KBL

09:00Incheon - KCC Egis 86:90
Sfert 4Goyang - Seoul Knights 76:85
Sfert 4LG Sakers - Sonic Boom 76:74

COREEA DE SUD: WKBL Women

11:00KEB Hanabank F - Busan BNK Sum F 82:78

CROAŢIA: Premijer liga

18:00Cibona - Split -:-
18:00Osijek - Sonik Puntamika -:-
19:00Gorica - Hermes -:-
20:00Skrljevo - Alkar -:-
20:00Zabok - GKK Sibenka -:-

ELVEŢIA: SB League

18:30BBC Monthey - Regio Basel -:-
18:30BC Boncourt - SAM Massagno -:-
18:30Vevey Riviera - Swiss Central Basket -:-
19:00Neuchatel - Lausanne Basket -:-

ELVEŢIA: SB League Women

15:30Alte Kantu Aarau F - Pully F -:-
17:00Geneve F - Riva Basket F -:-
18:30Fribourg F - Winterthur F -:-
18:30Helios VS F - BBC Troistorrents F -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

14:00BK Liepaja - BK Ogre -:-
17:00Jurmala - Latvijas Universitate -:-
17:00Rapla - TAL TECH -:-
17:00VEF Riga - Rakvere Tarvas -:-
17:00Ventspils - Tallinna Kalev -:-

EUROPA: ABA League

18:00Mornar Bar - Partizan -:-
21:00Igokea - Cedevita Olimpija -:-

EUROPA: WBBL Women

16:30Liepajas SSS F - Tallinn University F -:-
17:00Jelgava F - Daugavpils F -:-

FINLANDA: Korisliiga

17:00Kataja - Ura Basket -:-
17:00Lahti Basketball - UU-Korihait -:-

FINLANDA: Korisliiga Women

14:00Lappeenranta F - HyPo F -:-
15:00Vimpelin Veto F - HBA F -:-
17:00Espoo Team F - PeKa F -:-
17:00Kouvottaret F - Forssan Alku F -:-

FRANŢA: LNB

21:00Boulazac - Monaco -:-
21:00Le Mans - Limoges -:-
21:00Orleans - Dijon -:-
21:00Strasbourg - Cholet -:-
21:30Levallois - JL Bourg -:-

FRANŢA: Pro B

21:00Ada Blois - Fos-sur-Mer -:-
21:00Nancy - Evreux -:-
21:00Poitiers - Denain-Voltaire -:-
21:00Quimper - Paris -:-
21:00Souffelweyersheim - St. Chamond -:-

FRANŢA: LFB Women

21:00Charnay Bourgogne Sud F - Bourges F -:-
21:00ESB Lille F - Flammes Carolo F -:-
21:00Tarbes GB F - Nantes F -:-
21:00Union Hainaut F - Lattes Montpellier F -:-

GEORGIA: Superleague

12:45Dinamo Tbilisi - Batumi RSU -:-
15:00Tskhum-Apkhazeti - Cactus Tbilisi -:-
17:00Mgzavrebi Tbilisi - TSU Hyunda -:-

GERMANIA: BBL

19:00Bamberg - Giessen -:-
19:00Frankfurt - Hamburg -:-
21:30Crailsheim Merlins - Gottingen -:-

GERMANIA: Pro A

20:00Jena - Heidelberg -:-
20:00Phoenix Hagen - Ehingen -:-
20:30Leverkusen - Artland -:-
20:30Paderborn - Kirchheim -:-

GERMANIA: Pro B

19:00Dresden - Iserlohn -:-
19:00Lowen - Frankfurt 2 -:-
19:00Sandersdorf - Oldenburg Juniors -:-
20:00Bayern 2 - BIS Baskets Speyer -:-
20:00Elchingen - Baunach -:-
20:00G. Dusseldorf - Munster -:-
20:00OrangeAcademy - Coburg -:-

GERMANIA: DBBL Women

18:30Heidelberg F - Wasserburg F -:-

GRECIA: Basket League

15:45Aris - Ionikos -:-
15:45Larisa - Iraklis -:-
15:45Panionios - Rethymno -:-
15:45Promitheas - Kolossos Rhodes -:-
17:00AEK Athens - Peristeri -:-
17:30PAOK - Panathinaikos -:-

GRECIA: A2

17:00Agriniou - AO Triton -:-
17:00Anatolia - Psychikou -:-
17:00Apollon Patron - Amyntas -:-
17:00Koroivos - Pagrati -:-
17:00Olympiakos B - Filippos Veroi -:-

GRECIA: A1 Women

13:00Olympiakos F - PAOK F -:-

IRLANDA: SuperLeague

19:30Dublin - Killester -:-
20:30Belfast - Moycullen -:-
21:00DCU Saints - KCYMS -:-
21:30Maree - UCD Marian -:-
21:30Tralee Warriors - Templeogue -:-

ISLANDA: Premier league

23:15Keflavik - Njardvik 88:84

ISRAEL: Super Liga

19:30Maccabi Rishon - Maccabi Haifa -:-
20:00Gilboa Galil - Hapoel Holon -:-
20:25Hapoel Jerusalem - Ironi Nahariya -:-

ITALIA: Liga A

20:00Virtus Bologna - Varese -:-
21:30Trieste - Brescia -:-
21:45Treviso - Venezia -:-

ITALIA: A2 East

21:30Urania Milano - Udine -:-
21:45Verona - Ravenna -:-

ITALIA: A2 West

18:00Bergamo - Leonis Roma -:-

ITALIA: Serie A1 Women

16:00Virtus Bologna F - Vigarano F -:-
22:00BK Costa F - Lucca F -:-

JAPONIA: B.League

09:05Alvark - Kyoto 93:100
09:05Utsunomiya Brex - SeaHorses Mikawa 92:86
09:05Yokohama - Shimane 64:74
10:05Chiba - Brave Thunders 73:83
PauzăNeoPhoenix - Sun Rockers 38:44
Sfert 2Niigata - Hokkaido 28:30
Sfert 2Shiga - Diamond Dolphins 31:31
PauzăToyama - Osaka 32:44
13:05Ryukyu - Akita -:-

KAZAKHSTAN: National League

14:00Aktobe - Atyrau -:-

KOSOVO: Superliga

18:00Lipjani - Z-Mobile Prishtina -:-
20:00Trepca - Peja -:-

LITUANIA: LKL

16:30Pieno Zvaigzdes - CBet -:-
17:00Nevezis - Neptunas -:-

LITUANIA: NKL

16:00Delikatesas Joniskis - Jonavos Sintek -:-
16:00Ezerunas - Sakiai Vytis -:-
16:00Gargzdu - Telsiai -:-
16:00Palanga - Silales Lusis -:-
16:00Perlas - Suduva-Mantinga -:-
16:00Silute - Klaipedos Neptunas -:-
16:00Taurages Krepsinio - Mazeikiai -:-

LUME: World Tour Jeddah 3x3

23:00Sakiai 3x3 - Taikhar 3x3 20:14
23:30Balanga 3x3 - Lyon 3x3 14:18
23:50Utsunomiya 3x3 - Cheon An 3x3 14:11
00:20Jeddah 3x3 - Tokyo 3x3 21:17
00:40Ulaanbaatar 3x3 - Taikhar 3x3 16:14ot

LUME: World Tour Jeddah 3x3 - Play-off

18:35Riga 3x3 - Jeddah 3x3 -:-
19:10Sakiai 3x3 - Utsunomiya 3x3 -:-
20:00Liman 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 -:-
20:35Piran 3x3 - Lyon 3x3 -:-

MACEDONIA DE NORD: Superleague

18:30Vardar - Kozuv -:-
19:00FMP Akademija - Kumanovo -:-
20:00Euro Nickel - Pelister -:-

MEXIC: LNBP

04:30Fuerza Regia - Capitanes 70:76
04:30Panteras - Soles 69:77
05:00Libertadores - Angeles 100:87ot

MUNTENEGRU: Prva A Liga

19:00Danilovgrad - Jedinstvo -:-
19:00Lovcen Cetinje - Zeta -:-
20:00Sutjeska - All Stars -:-
20:06Tivat - Ibar Rozaje -:-

NORVEGIA: BLNO

18:00Asker - Gimle -:-
19:00Bærum - Froya -:-

OLANDA: DBL

20:30Den Helder - Groningen -:-
20:45Rotterdam - Leeuwarden -:-
21:00Den Bosch - Amsterdam -:-
21:00Leiden - BAL Weert -:-

POLONIA: Energa Basket Liga

13:30Slask Wroclaw - Gdynia -:-
18:00Dabrowa Gornicza - Ostrow Wielkopolski -:-

POLONIA: 1. Liga

18:30Kutno - Nysa Klodzko -:-
18:30Lancut - Poli. Opolska -:-
19:00Czarni Slupsk - Pogon Prudnik -:-
19:00GKS Tychy - Krosno -:-
19:00Leszno - Ksiezak Lowicz -:-

POLONIA: Energa Basket Liga Women

19:00Uniw. Gdanski F - Arka Gdynia F -:-
20:00Polkowice F - Lublin F -:-

PORTUGALIA: LPB

17:00Benfica - Oliveirense -:-
18:00CAB Madeira - Terceira -:-
18:00Ovarense - Sporting CP -:-
18:30Maia - FC Porto -:-
20:00Galitos - Illiabum -:-
20:00Lusitania - Barreirense -:-
23:30Esgueira - Vitoria -:-

REGATUL UNIT: BBL Cup

21:00Surrey Scorchers - London City Royals -:-
21:30Bristol Flyers - London Lions -:-

REGATUL UNIT: WBBL Women

15:00Durham Palatinates F - BA London Lions F -:-
16:30Cardiff Met Archers F - Caledonia Pride F -:-
18:15Leicester Riders F - Essex Rebels F -:-
19:45Oaklands Wolves F - Manchester Mystics F -:-
20:30Nottingham Wildcats F - Sheffield Hatters F -:-

REPUBLICA CEHĂ: NBL

18:00Svitavy - Brno -:-
18:30Pardubice - Olomoucko -:-
18:30USK Praga - Hradec Kralove -:-
18:45Kolin - Ostrava -:-
19:00Decin - Nymburk -:-
19:00Opava - Usti n. Labem -:-

REPUBLICA CEHĂ: ZBL Women

17:00Hradec Kralove F - Chance U19 F -:-
18:00USK Prague F - Trutnov F -:-
20:00Slavia Prague F - Slovanka F -:-

ROMÂNIA: Divizia A - Primul tur

17:00Athletic Constanta - Miercurea Ciuc -:-
18:30Municipal Galati - Voluntari -:-

ROMÂNIA: Liga National Women - Primul tur

17:00Cluj Napoca F - FCM Târgu Mureş F -:-
18:00CSM Oradea F - FCC ICIM Arad F -:-
18:00Satu Mare F - Targu Secuiesc F -:-

RUSIA: VTB Cupa Promo

14:00Enisey - Saratov -:-
17:00Lokomotiv Kuban - Unics Kazan -:-
17:00Nizhny Novgorod - Tsmoki Minsk -:-

RUSIA: Cupa - Play-off

15:15Ufimets Ufa - Spartak Primorie -:-
18:00Rodniki Izhevsk - University-Ugra -:-

SERBIA: First League

19:00Vrsac - OKK Novi Pazar -:-
19:00Zlatibor Cajetina - Metalac -:-
20:00Borac - Sloboda -:-
20:00Napredak Aleksinac - Vojvodina Novi Sad -:-
21:00KK Dunav - KK Dynamic -:-

SLOVACIA: Extraliga

19:00BKM Lucenec - Handlova -:-
19:00Levice - Zilina -:-
19:00Prievidza - Inter Bratislava -:-
19:00Svit - Spisska Nova Ves -:-

SLOVACIA: Extraliga Women

18:00Ruzomberok F - Dubcek Bratislava F -:-
19:00Banska Bystrica F - Young Angels Kosice F -:-
19:00Samorin F - Piestanske Cajky F -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM

20:00Helios Domzale - Rogaska -:-
20:00Hopsi Polzela - Podcetrtek -:-
20:00Sencur - Tajfun Sentjur -:-

SLOVENIA: 1. SKL Women

18:00Jezica F - ZKK Domzale F -:-
18:00Triglav F - Maribor F -:-
21:00Ilirija F - Grosuplje F -:-

SPANIA: ACB

19:00MoraBanc Andorra - San Pablo Burgos -:-
19:00Zaragoza - Bilbao -:-
21:30Joventut - Estudiantes -:-
21:30Obradoiro CAB - Real Madrid -:-

SPANIA: LEB Oro

19:00Almansa - Castello -:-
21:00Breogan - Alicante -:-
21:00Peixegalego - Gipuzkoa -:-

SPANIA: LEB Plata

18:00Zamora - Marbella -:-
19:00Moron - Iraurgi SB -:-
19:15Prat Joventut - La Roda -:-
19:30Ponferrada - Clavijo -:-
20:00Real Murcia - Barcelona B -:-
20:30Gran Canaria B - L'Hospitalet -:-
20:30Villarrobledo - Basquet Girona -:-
21:00Algeciras - Tizona Burgos -:-
21:00Menorca - Albacete -:-

SPANIA: Liga Femenina Women

19:30Gernika Bizkaia F - Cadi La Seu F -:-
19:30RPK Araski F - Uni Girona F -:-
21:00IDK Gipuzkoa F - Ensino F -:-

SUA: NBA - Pre-sezon

02:00Philadelphia 76ers - Washington Wizards 93:112
02:30Brooklyn Nets - Toronto Raptors 107:123
03:00Miami Heat - Houston Rockets 133:144
03:00New York Knicks - New Orleans Pelicans 116:117
03:30San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies 104:91
05:30Golden State Warriors - Los Angeles Lakers 124:103

SUEDIA: Basketligan

21:04Jamtland - Sodertalje -:-

SUEDIA: Superettan

15:30IK Eos - Helsingborg -:-
16:30Hogsbo - AIK Basket -:-
17:00Norrort - Trelleborg -:-

SUEDIA: Basketligan Women

16:00Uppsala F - Sodertalje F -:-

SUEDIA: Basketettan Women

14:30Norrort F - Västerås F -:-
16:00Haga F - IK Eos Utveckling F -:-
16:00Lidingö F - Ostersund F -:-
16:30Lobas F - RIG Mark F -:-
17:00Lulea Stars F - Blackeberg F -:-
17:00Oskarshamn F - Borås F -:-
18:15Huddinge F - Helsingborg F -:-

TURCIA: Super Ligi

13:00Afyon Belediye - Galatasaray -:-
15:15Pinar Karsiyaka - Sigortam.net ITU -:-
17:30Tofas - Turk Telekom -:-
20:00Besiktas - Bandirma -:-

TURCIA: TBL

16:00Mamak Bld. - Manisa -:-
17:00Akhisar Belediye - Konyaspor -:-
17:00Fethiye Bld. - Socar Spor -:-
17:00Gemlik - Balikesir -:-
17:00Yalova Bld. - Anadolu Basket -:-

TURCIA: TB2L - Primul tur

14:30Baskent Yenisehir - Murat Pasaoglu -:-
16:00Izmir BSB - Ege Universitesi -:-
17:30UPS Spor - Ankara Kolejliler -:-
18:00Nazilli - Corlu -:-

TURCIA: KBSL Women

13:30Elazig Il Ozel Idare F - Bellona Kayseri F -:-
15:15Adana BK F - Fenerbahce F -:-

UCRAINA: FBU Superleague

16:00Mykolaiv - Dnipro -:-

UCRAINA: Superleague Women

14:00Dynamo Kyiv F - Frankivsk Halichina F -:-

UNGARIA: NB I. A

19:00Jaszberenyi - Pecsi VSK -:-
19:00OSE Lions - Kaposvari -:-
19:00Soproni KC - Zalakeramia -:-

UNGARIA: NB I. A Women

18:00ZTE NKK F - Miskolc F -:-
19:00Atomeromu Szekszard F - PINKK-Pecsi F -:-
19:00Vasas Csata F - PEAC-Pecs F -:-
19:30NKE-Csata F - Ujbuda BEAC F -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

02:00Atenas - Aguada 86:110
02:15Goes - Hebraica y Macabi 69:77
02:15Sportivo Capitol - Olimpia 73:87
02:15Trouville - Bigua 80:73
04:15Defensor Sporting - Nacional 79:68

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.