REFRESH

Baschet » Azi » Toate meciurile

BELARUS: Premier League Women

14:30Horizont Minsk F - BDU-Tsmoki F -:-
17:00Tsmoki Minsk F - Victoria Grodno F -:-
17:30Horizont Minsk 2 F - Olimpia Grodno F -:-

CHINA: CBA

07:00Guangzhou - Jiangsu Dragons 92:73
07:30Zhejiang Chouzhou - Shanxi Zhongyu 105:93
14:35Shanghai - Sichuan -:-
15:00Beijing - Shenzhen -:-

CHINA: WCBA Women

08:30Shandong F - Zhejiang Golden Bulls F 84:96
11:30Jiangsu Phoenix F - Hebei F -:-
14:30Henan F - Heilongjiang F -:-

COLUMBIA: LBP

04:00Sabios de Manizales - Titanes de Barranquilla 75:88
21:40Condores de Cundinamarca - Cimarrones del Choco -:-

COREEA DE SUD: KBL

13:00Sonic Boom - Anyang -:-

COREEA DE SUD: WKBL Women

13:00KB Stars F - Hana 1Q F -:-

ELVEŢIA: SB League Women

21:15Geneve F - BBC Troistorrents F -:-

EUROPA: Euroliga

20:00Zalgiris Kaunas - Valencia -:-
20:00AmânatZenit Petersburg - Milano -:-
21:00AmânatAlba Berlin - Baskonia -:-
21:00Panathinaikos - Fenerbahce -:-
21:45Crvena zvezda - CSKA Moscova -:-

EUROPA: ABA League

18:00Primorska - Cedevita Olimpija -:-

EUROPA: BIBL - Calificări - primul tur

20:30Hapoel Tel-Aviv - H. Haifa -:-
20:45Ironi Nahariya - Gilboa Galil -:-
21:00Hapoel Jerusalem - Hapoel Beer Sheva -:-

EUROPA: Euroleague Women

20:00AnulatGalatasaray F - UMMC Ekaterinburg F -:-
21:30AnulatSchio F - Landes F -:-

EUROPA: WBBL Women

18:30AmânatBJBS Riga 2 F - Kolibri F -:-

FILIPINE: Cupa Filipine

Sfert 4TNT KaTropa - Blackwater Elite 104:87
13:45Alaska Aces - Rain Or Shine Paint. -:-

FINLANDA: I Divisioona A

20:00HBA-Marsky Helsinki - Helsingin NMKY -:-

FINLANDA: Korisliiga Women

17:30HBA F - Pyrinto F -:-

GERMANIA: Pro A

20:30Phoenix Hagen - Tubingen -:-

ISLANDA: Premier league

21:30AmânatIR - Thor AK Akureyri -:-
22:15AmânatKR Basket - Hottur -:-
22:15AmânatTindastoll - Valur -:-
23:15AmânatGrindavik - Haukar -:-

LITUANIA: NKL

18:00Ezerunas - Silute -:-
18:00Mazeikiai - Gargzdu -:-
18:00Perlas - Sakiai Vytis -:-
18:00Silales Lusis - Suduva-Mantinga -:-
18:00Telsiai - Delikatesas Joniskis -:-
18:00Vilkaviskis - Jonava -:-
18:30Palanga - Zalgiris Kaunas 2 -:-

NORVEGIA: BLNO

21:15Asker - Ammerud -:-

NORVEGIA: Kvinneliga Feminin

19:00Asker/Bærums Verk F - Hoybraten F -:-

OLANDA: DBL

20:30AmânatAlmere - Amsterdam -:-
21:00AmânatDen Bosch - Hague -:-

POLONIA: Energa Basket Liga

18:35Gdynia - Polpharma Starogard -:-

PORTUGALIA: LPB

23:00Vitoria - Barreirense 84:63

RUSIA: VTB Cupa Promo

18:00Saratov - Astana -:-

SLOVENIA: 1. SKL Women

18:30Ilirija F - Cinkarna Celje F -:-

UCRAINA: FBU Superleague

19:00Odessa - Budivelnik -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.