REFRESH

Baschet » Azi » Toate meciurile

AMERICA DE SUD: Liga Sud-American

00:10Botafogo RJ - Salta 62:61
02:30Olimpico - Nacional 81:68
00:00Nacional - Botafogo RJ -:-
00:00Olimpico - Salta -:-

ARGENTINA: Liga A

01:30Weber Bahia - Argentino 88:63
02:00San Lorenzo - Platense 90:81
02:30Gimnasia - Comunicaciones Mercedes 84:75

AUSTRIA: Cupa

20:00BBC Nord - Worthersee Piraten -:-
20:30Jennersdorf - Mattersburg -:-
20:30Mistelbach - Furstenfeld -:-
20:30Salzburg - Dornbirn Lions -:-

BRAZILIA: NBB

01:00Corinthians Paulista - Paulistano 78:64
01:00Minas - Bauru 87:68

CHILE: LNB

22:00Puente Alto - Catolica -:-

CHINA: CBA

13:35Beijing - Beijing Royal Fighters -:-
13:35Guangzhou - Shenzhen -:-
13:35Shanxi Zhongyu - Jilin -:-

COREEA DE SUD: KBL

12:00Incheon - Anyang -:-
12:00Seoul Thunders - Mobis Phoebus -:-

DANEMARCA: Basketligaen

19:30Randers - Svendborg -:-

DANEMARCA: Dameligaen - Primul tur

19:30Lemvig F - Aabyhoj F -:-

EUROPA: Euroliga

22:00Barcelona - Fenerbahce -:-
22:00Baskonia - CSKA Moscova -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

19:00BC Kalev/Cramo - BK Ogre -:-
19:00Tallinna Kalev - Jurmala -:-

EUROPA: Eurocup

18:30Unics Kazan - Nanterre -:-
19:00Tofas - Venezia -:-
19:15Darussafaka - Joventut -:-
19:30Promitheas - Ulm -:-
19:45Monaco - Maccabi Rishon -:-
21:00Gdynia - Buducnost -:-
21:00MoraBanc Andorra - Virtus Bologna -:-
21:00Oldenburg - Trento -:-
21:00Partizan - Rytas -:-
21:45Limoges - Lokomotiv Kuban -:-

EUROPA: Champions League

19:00Gaziantep - Nizhny Novgorod -:-
19:00Neptunas - Besiktas -:-
19:00PAOK - Zaragoza -:-
19:30Nymburk - Mornar Bar -:-
21:00Bamberg - Peristeri -:-
21:30Brindisi - Szombathely -:-
21:30San Pablo Burgos - Hapoel Jerusalem -:-
21:30Strasbourg - Lietkabelis -:-

EUROPA: FIBA Europe Cup - Primul tur

23:00Benfica - Pecsi VSK 85:66
18:30Kataja - Bakken Bears -:-
19:00Balkan - CS Universitatea Cluj -:-
19:00CSM Oradea - Bahcesehir Kol. -:-
19:00Dnipro - Tsmoki Minsk -:-
19:00Inter Bratislava - Leiden -:-
19:00Keravnos S. - Nes Ziona -:-
19:00Kyiv Basket - Lukoil Levski -:-
19:00Ventspils - Apoel -:-
20:00Kapfenberg - Zwolle -:-
20:00Sodertalje - Enisey -:-
20:00Z-Mobile Prishtina - Bayreuth -:-
20:30Groningen - Pinar Karsiyaka -:-
21:00Fribourg Olympic - CSU Sibiu -:-
21:00Legia - Kormend -:-

EUROPA: ABA League 2

18:00Borac - Helios Domzale -:-
19:00Rogaska - Lovcen Cetinje -:-
19:00Spars Sarajevo - KK Dynamic -:-
20:00Sloboda - OKK Novi Pazar -:-

EUROPA: BIBL

20:00Vllaznia - Rahoveci -:-

EUROPA: Alpe Adria Cup

19:00Pardubice - Klosterneuburg -:-

FILIPINE: Governors Cup

10:30NLEX Road Warriors - Alaska Aces -:-
13:00San Miguel Beermen - TNT KaTropa -:-

FINLANDA: Korisliiga

18:30Kobrat - UU-Korihait -:-
18:30Pyrinto Tampere - Ura Basket -:-

FINLANDA: Korisliiga Women

18:30Kouvottaret F - Tapiolan Honka F -:-

FRANŢA: LNB

21:00Chalons-Reims - Orleans -:-

GRECIA: A2

17:00AO Triton - AS Karditsas -:-
17:00Dafni Dafniou - Anatolia -:-
17:00Harilaos Trikoupis - Agriniou -:-
18:00Amyntas - Eleftheroupoli -:-

ISLANDA: Premier league

20:30Thor AK Akureyri - Stjarnan -:-

ISLANDA: Premier League Women

21:15Keflavik F - Snaefell F -:-

ISRAEL: Liga Leumit

19:00Elitzur Yavne - Elitzur Ashkelon -:-
20:00H. Haifa - Bnei Herzliya -:-

ITALIA: A2 East

21:30Caserta - San Severo -:-
21:30Mantova - Orzinuovi -:-
21:30Ravenna - Roseto -:-
21:30Udine - Imola -:-
21:45Verona - Ferrara -:-
22:00Poderosa Montegranaro - Forli -:-

ITALIA: A2 West

21:00Latina - Leonis Roma -:-
21:30Tortona - Trapani -:-
21:45Bergamo - Agrigento -:-
21:45Scafati - NPC Rieti -:-
22:00Capo d'Orlando - Junior Casale -:-

KAZAKHSTAN: National League

15:00Tobol Kostanay - Aktobe -:-
15:30Astana - Atyrau -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

07:00Pavlodar - BC Almaty 2 -:-
09:00Atyrau 2 - Kazygurt -:-
11:00Bars Petropavlovsk - BC Almaty -:-

LITUANIA: LKL

18:30Alytaus Dzukija - Juventus -:-
19:00Siauliai - Nevezis -:-

LITUANIA: NKL

18:00Telsiai - Taurages Krepsinio -:-

MEXIC: LNBP

Sfert 2Abejas - Astros 28:24
Sfert 1Mineros - Plateros 21:13
05:00Capitanes - San Luis -:-

POLONIA: 1. Liga

19:00Krosno - Lancut -:-

REGATUL UNIT: BBL Cup

21:30London Lions - Bristol Flyers -:-

REPUBLICA CEHĂ: NBL

19:00Usti n. Labem - Ostrava -:-

REPUBLICA CEHĂ: ZBL Women

18:30Ostrava F - Chance U19 F -:-

SLOVACIA: Extraliga

19:00Handlova - Svit -:-
19:00Prievidza - BKM Lucenec -:-
20:00Spisska Nova Ves - Komarno -:-

SLOVACIA: Extraliga Women

19:00Young Angels Kosice F - Piestanske Cajky F -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM

20:00Krka - Tajfun Sentjur -:-

SLOVENIA: 1. SKL Women

18:45Maribor F - Ledita F -:-
21:00ZKK Domzale F - Konjice F -:-

SUA: NBA

Sfert 3Memphis Grizzlies - Golden State Warriors 63:77
Sfert 3New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers 85:79
05:00Sacramento Kings - Phoenix Suns -:-
05:30Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder -:-

SUA: NBA G League

02:00Delaware Blue Coats - Capital City Go-Go 105:125
Sfert 4Oklahoma City Blue - Rio Grande Valley Vipers 105:83
18:00Raptors 905 - Maine Red Claws -:-

SUA: NCAA

00:30Chicago St - Purdue Northwest 89:77
01:00Morgan State - Regent University 88:52
01:30Penn State - Bucknell 98:70
02:00Albany - SUNY Potsdam -:-
02:00Bradley - Norfolk State -:-
02:00Central Conn. St. - New Hampshire -:-
02:00Cleveland State - Florida Intl -:-
02:00Dartmouth - Thomas College -:-
02:00Davidson - Nevada 91:71
02:00Dayton - Nebraska O. 93:68
02:00Eastern Kentucky - Alice Loyd -:-
02:00George Mason - Loyola MD 65:61
02:00Georgia Southern - Mercer -:-
02:00Kent State - IPFW -:-
02:00Lafayette - Pennsylvania -:-
02:00Liberty - Navy 55:48
02:00LSU - UMBC Retrievers -:-
02:00Marshall - Coll Of Charltn -:-
02:00N.C. State - Alcorn State 87:64
02:00NC Wilmington - N.C. Wesleyan -:-
02:00Providence - Merrimack Warriors -:-
02:00Rhode Island - Nicholls State -:-
02:00Sacred Heart - Brown -:-
02:00South Carolina - Boston University 70:78
02:00St. Francis (PA) - Delaware -:-
02:00Virginia - Vermont 61:55
02:00Western Michigan - Alma Scots -:-
02:00Youngstown State - N.Carolina Central -:-
02:05Holy Cross - Northeastern -:-
02:30Louisiana Tech - Miss. Valley St. -:-
02:30Northwestern St. - Louisiana College -:-
02:30Ole Miss - Seattle -:-
02:30Samford - Manhattan -:-
02:30SE Missouri State - Citadel -:-
03:00Alabama - Furman -:-
03:00Arkansas - Texas Southern -:-
03:00Iowa State - Southern Miss -:-
03:00Kansas - East Tennessee St -:-
03:00Kansas State - Arkansas-Pine Bluff -:-
03:00Murray State - Southern Illinois -:-
03:00Northern Iowa - Tenn. Martin -:-
03:00North Texas - N. Carolina A&T -:-
03:00Northwestern - Radford -:-
03:00Oral Roberts - Rogers State Hillcats -:-
03:00Rice - Houston -:-
03:00South Alabama - Spring Hill -:-
03:00South Dakota St. - North Alabama -:-
03:00Wichita State - Gardner Webb -:-
03:00Wisc. Milwaukee - North Dakota -:-
03:30Maryland - Fairfield -:-
04:00Gonzaga - Texas Arlington -:-
04:00Grand Canyon - Montana State -:-
04:00USC - Pepperdine -:-
04:00UTEP - New Mexico -:-
04:00Weber State - West Coast Baptist -:-
04:00Wyoming - Detroit -:-
05:00Pacific - Coppin State -:-
05:00San Francisco - Cal St. Bakersfield -:-
05:00Santa Clara - Notre Dame Argonauts -:-
05:00Stanford - Md.-East. Shore -:-
06:00Washington - Maine -:-
19:00Miami (Ohio) - Central State (OH) -:-

UCRAINA: Ukrainian Cup

18:00BC Kyiv 2 - BK Zaporozhye -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

PrelungiriAguada - Goes 97:93

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.