REFRESH

Baschet » Azi » Toate meciurile

AFRICA: Finala Campionatului Mondial - Calificări - Prima rundă

12:00Coasta de Fildeş - Guinea 80:69
15:00Capul Verde - Mali -:-
18:00Republica Africană Centrală - Angola -:-
21:00Uganda - Nigeria -:-

AMERICA: Finala Campionatului Mondial - Calificări - Prima rundă

00:10Chile - Brazilia 55:81
03:10Paraguay - Argentina 43:82
23:00Canada - Bahamas -:-
00:30SUA - Cuba -:-

AUSTROASIA: Finala Campionatului Mondial - Calificări - Prima rundă

11:35Japonia - China 73:106

EUROPA: Eurobaschet - Calificări - Prima rundă

18:00Elveţia - Cipru -:-
18:00Luxemburg - România -:-
19:00Irlanda - Austria -:-
20:00Kosovo - Danemarca -:-

EUROPA: Finala Campionatului Mondial - Calificări - A doua rundă

16:30Belgia - Serbia -:-
17:00Grecia - Belarus -:-
18:00Turcia - Marea Britanie -:-
19:00Estonia - Israel -:-
19:00Finlanda - Croaţia -:-
21:00Polonia - Germania -:-
21:00Slovenia - Suedia -:-

SUA: NBA

01:00Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves 120:121ot
02:30Atlanta Hawks - New York Knicks 90:99
02:30Brooklyn Nets - Phoenix Suns 107:113
03:00Chicago Bulls - Miami Heat 104:107
03:00Cleveland Cavaliers - Orlando Magic 105:92
03:00Houston Rockets - Charlotte Hornets 146:143ot
03:30Dallas Mavericks - Washington Wizards 114:120
04:00Utah Jazz - New Orleans Pelicans 127:105
22:30Los Angeles Clippers - Golden State Warriors -:-
00:00Indiana Pacers - Milwaukee Bucks -:-

AUSTRIA: Zweite Liga

21:00Salzburg - Raiders Tirol -:-

BELARUS: Premier League Women

Sfert 2Brest F - Horizont Minsk 2 F 26:22
Sfert 2Horizont Minsk F - Olimpia Grodno F 13:29

BELGIA: Top Division Women

16:15Mechelen F - Laarne F -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH Women

17:30Igman F - Leotar Trebinje F -:-

CANADA: U Sports

00:00Queens - Laurentian 82:60
00:00Toronto - University of Ottawa 53:61
00:00York - Carleton 48:87
01:00Algoma - Waterloo 66:78
01:00Laurier - Windsor 84:90
01:00AmânatUBC Okanagan - UFV -:-
01:00UQAM - Concordia 44:62
02:00Dalhousie - Acadia 81:65
02:00StFX - UPEI 86:78
03:00Lakehead - West. Ontario Univ. 110:109ot
03:00Manitoba - Brandon 79:72
03:00Mount Royal - Lethbridge 82:67
03:00Ontario Univ. - Ryerson 76:111
03:00Thompson Rivers - UBC Okanagan 73:81
04:00Calgary - Alberta 67:96
04:00Regina - Saskatchewan 80:90
05:00UNBC - UBC 69:101
21:00Cape Breton - Saint Marys -:-

CHILE: LNB 2

00:30Stadio Italiano - Arturo Prat San Felipe 67:63
02:00Brisas - Sportiva Italiana 30:89
02:15Manquehue - Arabe Valparaiso 93:46
22:00Arabe Valparaiso - Liceo Curico -:-
23:00Truenos De Talca - Brisas -:-
00:00Arturo Prat San Felipe - Manquehue -:-
00:00Sportiva Italiana - Stadio Italiano -:-

CHINA: WCBA Women

06:30Zhejiang Golden Bulls F - Heilongjiang F 82:51
09:00Tianjin F - Beijing F 74:81
11:30Xinjiang F - Shanghai F 100:75
Sfert 2Sichuan F - Wuhan F 21:17

COREEA DE SUD: KBL

08:00Seoul Knights - KCC Egis 96:91
10:00Suwon KT - Anyang 96:80

COREEA DE SUD: WKBL Women

11:00Hana 1Q F - KB Stars F 85:93

CROAŢIA: Prva Liga

17:00AmânatDubrovnik - Jazine -:-
18:00Amfora - Medvescak -:-
19:00Hermes - Samobor -:-

CROAŢIA: Premijer Liga Women

18:30Brod na Savi F - Mursa Osijek F -:-

DANEMARCA: Dameligaen

17:00Sisu F - BMS Herlev F -:-

ELVEŢIA: SB League Women

17:00Nyon F - Fribourg F -:-

EUROPA: Alpe Adria Cup

19:00Usti n. Labem - Skrljevo -:-

EUROPA: WBBL Women

15:00BJBS Riga F - LCC F -:-
16:00RSU Merks F - Tallinn University F -:-
16:00Siauliai-Universitetas F - TalTech F -:-
16:30Aistes LSU Kaunas F - Kibirkstis Vilnius F -:-
18:00Letonia U16 F - BJBS Riga 2 F -:-

FINLANDA: I Divisioona A

15:00Munk. Kisapojat - Oulu -:-

FRANŢA: LFB Women

17:00Angers F - Flammes Carolo F -:-
17:00Tarbes GB F - Bourges F -:-
18:00ESB Villeneuve F - Landerneau Bretagne F -:-

GERMANIA: DBBL Women

16:00Saarlouis F - Rheinland Lions F -:-
17:00Gottingen F - Marburg F -:-
17:00Osnabruck F - Keltern F -:-
17:00TK Hannover F - Heidelberg F -:-

GRECIA: A2

15:00AO Triton - AS Karditsas -:-

GRECIA: A1 Women

12:00Giannina F - Chania F 72:65
12:30Esperides Kalliotheas F - PAOK F 67:60
15:00Lefkadas F - Eleftheria F -:-
17:45Olympiakos F - Panathinaikos F -:-

GRECIA: A2 Women

12:00Aris Kalamatas F - Aegeas Chios F -:-
13:00Amilla 2000 F - Phoenix Piraeus F -:-
13:00Apollon Ptolemaidas F - Agrinio Argonauts F -:-
13:00Atromitos Piraeus F - Danaoi Argous F -:-
13:00Ilioupoli F - GAS Evnikos F -:-
13:00Ippokratis F - Athinaikos F -:-
13:00Olympia Larisas F - Lasani Kozanis F -:-
13:00Panseraikos F - Aspis 2001 F -:-
13:30Panionios F - Thiseas Panagioudas F -:-
14:00Ierissos 99 F - Kavala F -:-
14:00Melission F - Kronos F -:-
14:30Ment F - Pylaia F -:-
14:45Panorama F - Iraklis F -:-
16:00Fryganiotis F - Pierias F -:-
17:00Agia Paraskevis F - Proteas Voulas F -:-
17:00EFAO Zografou F - AEK Peristeriou F -:-
18:00Amyntas F - Terpsithea Glyfadas F -:-

ISLANDA: Premier League Women

18:00Haukar F - Fjolnir F -:-

ISRAEL: WBL Women

18:00Maccabi Haifa F - Elitzur Ramla F -:-

ITALIA: Serie A2

18:00Cantu - Udine -:-
18:00Eurobasket Roma - Ferrara -:-
18:00Trapani - Urania Milano -:-
19:00Bakery Piacenza - Biella -:-
19:00Mantova - Basket Torino -:-
19:00Monferrato - Treviglio -:-
19:00Orzinuovi - Assigeco Piacenza -:-
19:00Pallacanestro Nardo - Chiusi -:-
19:00Ravenna - San Severo -:-
19:00Scafati - Fabriano -:-
19:00Verona - Stella Azzurra -:-

ITALIA: Serie A1 Women

16:00Ragusa F - Campobasso F -:-
19:00Libertas Moncalieri F - San Giovanni F -:-
19:00Lucca F - Costa Masnaga F -:-
19:00Schio F - San Martino F -:-
19:00Venezia F - Sassari F -:-
20:00Broni F - Empoli F -:-

ITALIA: Serie A2 Women - North

19:00Brixia F - Basket Crema F -:-

ITALIA: Serie A2 Women - South

19:00Civitanova Marche F - Matelica F -:-
19:00Firenze F - Capri F -:-
19:00Savona F - Battipaglia F -:-
19:00Spezia F - Vigarano F -:-

LUME: Club Friendly

04:00Brisbane Bullets (Aus) - Adelaide 36ers (Aus) 67:72
06:00South East Melbourne (Aus) - Melbourne United (Aus) 89:87

LUXEMBURG: Total League Women

16:30Les Sangliers Wooltz F - Ettelbruck F -:-

MACEDONIA DE NORD: Prva Liga Women

16:30MZT Skopje F - Probasket F -:-
17:30Struga F - Badel 1862 Skopje F -:-

OLANDA: WBL Women

15:00Den Helder F - Landslake Lions F -:-

POLONIA: Energa Basket Liga Women

18:00Arka Gdynia F - Lublin F -:-
18:00Polkowice F - Torun F -:-
19:00Gorzow F - AZS Poznan F -:-

PORTUGALIA: Proliga

23:30Esgueira - Sampaense 91:71
17:00Galomar - Sangalhos -:-
18:30Maia - Electrico FC -:-
20:30Portimonense - Barreirense -:-

PORTUGALIA: LFB Women

Sfert 4Benfica F - Uniao Sportiva F 60:61
Sfert 4CDEFF F - Guifoes F 81:48
18:45Quinta Dos Lombos F - Olivais F -:-
20:00Esgueira F - Gdessa Barreiro F -:-

QATAR: QBL

16:30Al Sadd - Al Ahli -:-
18:30Al Arabi - Al-Rayyan -:-

REGATUL UNIT: BBL

18:00Sheffield Sharks - Leicester Riders -:-

REGATUL UNIT: WBBL Women

19:00Essex Rebels F - Leicester Riders F -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

16:30SA Brno - Novy Jicin -:-
17:00Svitavy - Jihlava -:-
18:00Snakes Ostrava - Zlin -:-
19:00Sokol Pisek - Sokol Prazsky -:-

REPUBLICA CEHĂ: ZBL Women

17:00AmânatSlovanka F - Chomutov F -:-
17:30KP Brno F - Slavia Prague F -:-

RUSIA: Super League

17:00CSKA Moscova 2 - MBA Moscow -:-

RUSIA: Premier League Women

12:30Enisey Krasnoyarsk F - MBA Moscow F 57:82
Sfert 2Noginsk F - Samara F 29:22
Sfert 2Novosibirsk F - Nika Siktivkar F 19:14
Sfert 2UMMC Ekaterinburg F - Nadezhda F 26:13
15:00Spartak Moscow F - Dynamo Kursk F -:-

SERBIA: First League

16:00Slodes - OKK Novi Pazar -:-
20:00Metalac - Leskovac Zdravlje -:-

SERBIA: 1. ZLS Women

17:30Nis F - ZKK Kraljevo F -:-
19:30Vojvodina F - Duga F -:-

SPANIA: Liga Femenina Women

PauzăCadi La Seu F - Valencia F 33:31
19:50Zaragoza F - Ferrol F -:-
21:00Ciudad de La Laguna F - Campus Promete F -:-

SUA: NCAA

23:00Air Force - Idaho State 59:48
23:00Chattanooga Mocs - Coll Of Charltn 66:68
23:00East Tennessee St - Lees-McRae 92:74
23:00Oregon State - Penn State 45:60
23:00Rhode Island - Georgia State 94:59
23:00St. Johns - NJIT 77:68ot
23:00Texas Tech - Lamar 89:57
23:00USC Upstate - Furman 77:87
23:00William & Mary - Mary Baldwin 87:50
23:30Western Michigan - IPFW 93:85ot
00:00Harvard - Northeastern 77:57
00:00Holy Cross - New Hampshire 55:70
00:00Liberty - Md.-East. Shore 73:61
00:00NC Greensboro - Vermont 54:51
00:00UNLV - UCLA 51:73
00:00Utah Valley - Denver 77:68ot
01:00Creighton - Siu Edwardsville 70:65
01:00Jacksonville - Coastal Georgia 83:54
01:00Pepperdine - Grand Canyon 56:59
02:00Abilene Christian - McMurry 89:54
02:00Florida Gulf Coast - SE Louisiana 90:71
02:00Indiana - Marshall 90:79
02:00Morehead State - UMKC 70:62
02:00Temple - Delaware 75:74
02:00Valparaiso - Trinity (IL) 106:69
02:00Wake Forest - LSU 61:75
02:00Wisc. Green Bay - Wisconsin-Superior 77:48
02:30Arizona - Sacramento State 105:59
02:30Santa Clara - UC Irvine 64:69
02:30Washington State - East. Washington 71:76
03:00Marquette - Northern Illinois 80:66
03:00North Dakota St. - Idaho 90:73
04:00Dixie State - Weber State 70:87
04:00Illinois State - Purdue Northwest 81:71
04:00Utah State - Texas Arlington 80:61
04:30Utah Utes - Brigham Young 64:75
05:00California Baptist - San Diego Christian 85:38
05:00Loyola Marymount - Prairie View A&M 83:80
05:00Seattle - St. Thomas (Minn.) 81:64
05:00Washington - Winthrop 74:82
17:30Drake - North Texas -:-
19:00Florida - Troy -:-
19:00Florida Intl - North Florida -:-
19:00Seton Hall - Bethune Cookman -:-
20:00Boston University - Merrimack Warriors -:-
20:00Central Conn. St. - Fordham -:-
20:00Iona - Kansas -:-
20:00Montana State - SE Missouri State -:-
20:00Yale - Stony Brook -:-
20:30SE Louisiana - Western Michigan -:-
21:00Binghamton - Hartwick Hawks -:-
21:00Bowling Green - Chicago St -:-
21:00Bucknell - Siena -:-
21:00Depaul - Eastern Michigan -:-
21:00Duquesne - American -:-
21:00Eastern Illinois - Evansville -:-
21:00Fairfield - Loyola MD -:-
21:00Florida Atlantic - James Madison -:-
21:00South Carolina - Rider -:-
21:00South Carolina St - Citadel -:-
21:00Wisc. Milwaukee - Alcorn State -:-
22:00Bellarmine - Franklin -:-
22:00Incarnate Word - Portland -:-
22:00SMU Mustangs - Louisiana Monroe -:-
22:00Tennessee State - Southern -:-
22:30Alabama State - North Alabama -:-
23:00Arkansas - Pennsylvania -:-
23:00Arkansas State - UMKC -:-
23:00Belmont - Dayton -:-
23:00Bryant University - Dartmouth -:-
23:00Georgia - Wofford -:-
23:00Kennesaw State - Charleston Southern -:-
23:00Northwestern St. - Stephen F. Austin -:-
23:00Princeton - Fairleigh Dickinson -:-
23:00Quinnipiac - Brown -:-
23:30NC Asheville - St. Andrews -:-
23:30Radford - Eastern Kentucky -:-
00:00Kansas State - North Dakota -:-
00:00Lipscomb - Kentucky Christian -:-
00:00UC Davis - Academy of Art -:-

SUEDIA: Basketligan Women

16:00Helsingborg F - Lulea F -:-

SUEDIA: Basketettan Women

14:00Norrkoping 2 F - Huddinge F -:-
15:00Umeå IK F - Lulea Stars F -:-
16:00KFUM Uppsala F - Blackeberg F -:-
17:00Malbas Malmo F - Lobas F -:-
17:00SBBK Utveckling F - IK Eos Utveckling F -:-
19:00Norrort F - Fryshuset Basket F -:-

TURCIA: TBL

Sfert 4Final Spor - Mersin BSB 63:61
14:45Mamak Bld. - Kocaeli -:-
16:30Sigortam.net ITU - Gemlik -:-

TURCIA: TB2L - Primul tur

Sfert 1Ilkler Sehri Usak - Istanbul Efendileri 8:0

TURCIA: KBSL Women

12:00Elazig Il Ozel Idare F - Fenerbahce F 46:105
12:30Hatay F - Galatasaray F 76:81
Sfert 3Antalya 07 F - CBK Mersin F 46:64
Sfert 2Ormanspor F - Bellona Kayseri F 39:19

TURCIA: TKBL Women

Sfert 4Canik Belediye F - Emlak Konut F 42:80
17:00Karsiyaka F - Tarsus F -:-

UCRAINA: Superleague Women

Sfert 4Odessa F - Frankivsk Halichina F 52:43
Sfert 1Berdyansk F - Rivne F 18:29
Sfert 2Kyiv Basket F - Prometey F 19:18

UNGARIA: NB I. A Women

18:00UNI Gyor F - PEAC-Pecs F -:-
18:30FCSM Csata F - Cegledi F -:-
20:00Szekszard F - Miskolc F -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.