REFRESH

Baschet » Mâine » Toate meciurile

FRANŢA: LNB

18:00Limoges - Dijon -:-
18:00Paris - Le Portel -:-
20:00Lyon-Villeurbanne - Pau-Orthez -:-

ITALIA: Liga A

17:00Tortona - Basket Napoli -:-
18:00Treviso - Milano -:-
19:10Virtus Bologna - Brindisi -:-
19:30Pesaro - Sassari -:-
20:00Scafati - Reggiana -:-
21:00Verona - Varese -:-

ROMÂNIA: Divizia A - Primul tur

20:00Rapid Bucureşti - U-BT Cluj-Napoca -:-

SPANIA: ACB

13:30Murcia - Obradoiro CAB -:-
13:30Real Betis - Real Madrid -:-
18:00Barcelona - Granada -:-
18:00Baskonia - Basquet Girona -:-
18:00Valencia - Unicaja -:-

SUA: NBA

00:00Toronto Raptors - Dallas Mavericks -:-
03:00Houston Rockets - Oklahoma City Thunder -:-
03:00San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers -:-
04:00Phoenix Suns - Utah Jazz -:-
22:00Brooklyn Nets - Portland Trail Blazers -:-
22:30Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors -:-
23:00Los Angeles Clippers - Indiana Pacers -:-
00:00Atlanta Hawks - Miami Heat -:-

TURCIA: Super Lig

12:00Konyaspor - Petkim Spor -:-
14:30Manisa - Anadolu Efes -:-
17:00Tofas - Gaziantep -:-
19:30Galatasaray - Fenerbahce -:-

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: Centrobasket Championship Women - Play-off

01:00Puerto Rico F - Cuba F -:-
04:00Mexic F - Republica Dominicană F -:-

ARGENTINA: Liga A

01:00Penarol - Ferro -:-
03:00Riachuelo - Gimnasia -:-
03:00San Martin - Union De Santa Fe -:-

AUSTRALIA: NBL

05:00NZ Breakers - Brisbane Bullets -:-
07:00South East Melbourne - Illawarra Hawks -:-

AUSTRIA: Superliga

18:30Furstenfeld - Kapfenberg -:-
18:30St. Polten - Klosterneuburg -:-
18:30Traiskirchen - Oberwart -:-
20:00UBSC Graz - Wels -:-

AUSTRIA: Zweite Liga

15:30Upper Austrian Ballers - Jennersdorf -:-
18:00Mattersburg - Kufstein -:-

BELARUS: Premier League

12:00Minsk 3 - Brest -:-
14:30SDUSHOR Minsk - Mogilev -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

19:00Mrkonjic Grad - Promo -:-

BRAZILIA: NBB

00:00Cerrado - Brasilia -:-
23:00Uniao Corinthians - Paulistano -:-

BULGARIA: NBL

18:00Cherno More - Levski -:-

CANADA: U Sports

23:00Algoma - Guelph -:-
23:00McGill - Laval -:-
23:00University of Ottawa - Windsor -:-
01:00Concordia - UQAM -:-
01:00MacEwan - Winnipeg -:-
01:00Waterloo - Queens -:-
02:00Dalhousie - UPEI -:-
02:00StFX - UNB -:-
03:00Carleton - West. Ontario Univ. -:-
03:00Lakehead - McMaster -:-
03:00Laurentian - Toronto -:-
03:00Laurier - Ontario Univ. -:-
03:00Nipissing - TMU -:-
03:00Saskatchewan - Brandon -:-
03:00UBC Okanagan - UFV -:-
04:00Lethbridge - Thompson Rivers -:-
04:00Mount Royal - UBC -:-
04:00Regina - Manitoba -:-
04:00UNBC - Calgary -:-
05:00Victoria - Trinity Western -:-

CHILE: Copa Chile

00:30Puerto Montt - CD Puerto Varas -:-
01:00Aleman - U. De Concepcion -:-
01:30Sergio Ceppi - Catolica -:-
02:30Municipal Chillan - Truenos De Talca -:-
20:30Sportiva Italiana - Luis Matte Larrain -:-
22:00Boston C. C. - Leones Quilpue -:-
23:00Temuco - Valdivia -:-
00:00Quilicura - Tomas Lawrence -:-
00:30CDSC Osorno - Deportes Castro -:-

CIPRU: Division A

16:00Achilleas K. - AEK -:-
18:00Apollon - Apop Paphou -:-

COREEA DE SUD: KBL

07:00Anyang - Seoul Knights -:-

COREEA DE SUD: WKBL Women

11:00S-Birds F - Woori WON F -:-

CROAŢIA: Premijer liga

20:30GKK Sibenka - Skrljevo -:-

CROAŢIA: Prva Liga

13:00Hermes - Jazine -:-

DANEMARCA: Basketligaen

14:30Bears Academy - Copenhaga -:-
15:00Horsens - Amager -:-
17:00Holbaek - Værløse -:-

EUROPA: ABA League

20:00FMP - Igokea -:-
22:00MZT Skopje - Mega Basket -:-

EUROPA: ABA League 2

13:00Gorica - Pelister -:-
16:00Osijek - Sutjeska -:-
19:00Siroki Brijeg - Zlatibor -:-

EUROPA: BNXT League

15:30Feyenoord - Den Helder -:-
17:00Yoast Utd - Groningen -:-
17:30Limburg - Spirou Charleroi -:-

EUROPA: ENBL

13:00Zielona Gora - Budivelnik -:-
16:00Sigal Prishtina - BC Kalev/Cramo -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

17:00Rakvere Tarvas - Viimsi -:-

EUROPA: Campionatul European - Feminin - Calificări - Calificare

15:00Finlanda F - Lituania F -:-
15:00Letonia F - Israel F -:-
17:00Turcia F - Slovenia F -:-
17:15Belgia F - Bosnia & Herzegovina F -:-
18:00Albania F - Polonia F -:-
18:00Elveţia F - Luxemburg F -:-
18:00Estonia F - Portugalia F -:-
18:00Franţa F - Ucraina F -:-
18:00Grecia F - Marea Britanie F -:-
18:00Spania F - Ungaria F -:-
18:30Islanda F - România F -:-
19:05Austria F - Danemarca F -:-
19:15Irlanda F - Olanda F -:-
20:00Croaţia F - Bulgaria F -:-
20:00Italia F - Slovacia F -:-
20:00Macedonia de Nord F - Germania F -:-

FILIPINE: Commissioners Cup

10:30Magnolia Hotshots - Meralco Bolts -:-
12:45NorthPort - Ginebra Kings -:-

FINLANDA: Korisliiga

17:00Lahti Basketball - Honka -:-

FINLANDA: I Divisioona A

17:00Kipina - Helsingin NMKY -:-
17:00Kouvot 2 - HBA-Marsky Helsinki -:-
18:30Kristika Turku - Jyvaskyla -:-

FINLANDA: I Divisioona Women

17:00Pyrinto II F - Puhuttaret F -:-

FRANŢA: Espoirs U21

14:00Limoges U21 - Dijon U21 -:-
14:30Paris U21 - Le Portel U21 -:-
15:00Lyon-Villeurbanne U21 - Pau-Orthez U21 -:-
16:30Fos-sur-Mer U21 - Roanne U21 -:-

GEORGIA: Superleague

12:00Titebi - Cactus Tbilisi -:-
16:00Rustavi - Kavkasia -:-

GERMANIA: BBL

16:00Bayern - s.Oliver Wurzburg -:-
16:00Frankfurt - Ulm -:-
16:00Gottingen - Alba Berlin -:-
16:00Rostock - Heidelberg -:-
19:00Chemnitz - Bamberg -:-

GERMANIA: Pro A

17:00Dresden - Nurnberger -:-
18:00Bochum - Giessen -:-

GERMANIA: Pro B

17:00Hanau - BIS Baskets Speyer -:-
17:00Lowen - Koblenz -:-
17:00Sandersdorf - Herford -:-

GRECIA: Basket League

15:45Panathinaikos - PAOK -:-
17:00Ionikos - Apollon Patron -:-
19:15Promitheas - Olympiakos -:-

GRECIA: Elite League

15:00Kavala - Eleftheroupoli -:-

GRECIA: A2 Women

13:00Anagennisi F - Hanth F -:-
13:00Aris F - Apollon Ptolemaidas F -:-
13:00Lasani Kozanis F - Ioannina F -:-
13:00Olympia Larisas F - Asteras Kavalas F -:-
14:00Neapoli F - Panorama F -:-
14:00Panionios F - Amyntas F -:-
14:00Pierias F - Pylaia F -:-
14:00Pierikos Arhelaos F - Aspis 2001 F -:-
15:00Aris Kalamatas F - Danaoi Argous F -:-
15:00Iraklis F - Panseraikos F -:-
17:00Amilla Peristeriou F - Atromitos Piraeus F -:-

ISRAEL: Super Liga

20:15Maccabi Tel Aviv - Hapoel Jerusalem -:-

ITALIA: Serie A2

18:00Mantova - Fortitudo Bologna -:-
18:00Pallacanestro Nardo - San Severo -:-
18:00Ravenna - Udine -:-
18:00Stella Azzurra - Urania Milano -:-
19:00Chieti Basket - Rimini -:-
19:00Cremona - Monferrato -:-
19:00Forli - Baltur Cento -:-
19:00NPC Rieti - Latina -:-
19:00Pistoia - Chiusi -:-
19:00Treviglio - Assigeco Piacenza -:-

ITALIA: Serie A2 Women - North

19:00Broni F - Verona F -:-

ITALIA: Serie A2 Women - South

16:30Umbertide F - San Salvatore Selargius F -:-
19:00AmânatRoseto F - Spezia F -:-
19:00Savona F - Vigarano F -:-

JAPONIA: B.League

06:05Toyama - Chiba -:-
07:00Hiroshima D. - SeaHorses Mikawa -:-
07:05Sendai - Brave Thunders -:-
07:05Shiga - Diamond Dolphins -:-
07:05Yokohama - Niigata -:-
08:05Alvark - Ibaraki Robots -:-
08:05Gunma - Osaka -:-
08:05NeoPhoenix - Nagoya Fighting Eagles -:-
08:05Shinshu - Akita -:-
08:05Sun Rockers Shibuya - Hokkaido -:-
08:05Utsunomiya Brex - Kyoto -:-
11:05Ryukyu - Shimane -:-

KOSOVO: Superliga

18:00Vellaznimi - Golden Eagle Ylli -:-
20:00Trepca - Peja -:-

KOSOVO: Superliga Women

12:30Trepca F - Prishtina F -:-

LITUANIA: LKL

17:20Juventus - Prienai -:-
19:30Siauliai - Rytas -:-

LUME: World Tour Hong Kong 3x3 - Play-off

08:50Ub 3x3 - Antwerp Giants 3x3 -:-
09:25Riga 3x3 - Sakiai 3x3 -:-
10:00Beijing Baxy 3x3 - Amsterdam 3x3 -:-
10:35Vienna 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 -:-

LUXEMBURG: Total League

19:00Soleuvre - Larochette -:-

MACEDONIA DE NORD: Prva Liga

19:00Kozuv - Feniks 2010 -:-
19:30Strumica - Rabotnicki -:-
20:00Kumanovo - Gostivar -:-

NORVEGIA: BLNO

17:00Oppsal - Froya -:-

NORVEGIA: Kvinneliga Feminin

16:00Bærum F - Midtbyen F -:-
17:00Ulriken F - Ullern F -:-

POLONIA: Energa Basket Liga

16:30Dabrowa Gornicza - Anwil Wloclawek -:-
18:30Lublin - Legia -:-

POLONIA: 1. Liga

16:00Starogard Gdanski - Bytom -:-
19:00Krosno - Dziki Warszawa -:-
19:00Slask Wroclaw II - Kotwica Kolobrzeg -:-

PORTUGALIA: LPB

17:00Sporting CP - Benfica -:-

PORTUGALIA: Proliga

23:00Academica - Maia -:-
23:30Vasco Da Gama - Electrico FC -:-
19:45Belenenses - Ginasio Olhanense -:-
20:45Benfica B - Galitos Barreiro -:-

REGATUL UNIT: BBL Cup

18:00Sheffield Sharks - Caledonia Gladiators -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

16:30Jihlava - Zlin -:-
18:00AmânatSnakes Ostrava - Pardubice 2 -:-
18:00Svitavy - Brno U23 -:-
19:00USK Praga B - SP Basket -:-
20:00Pelhrimov - Litomerice -:-

RUSIA: VTB Cupa Promo

10:00Enisey - Astana -:-
14:00Nizhny Novgorod - Zenit Petersburg -:-

SERBIA: First League

17:00OKK Beograd - Leskovac Zdravlje -:-
18:00Subotica - Vojvodina Novi Sad -:-
19:00Sloboda - Tamis -:-

SERBIA: 1. ZLS Women

17:30Novosadska Novi Sad F - Art Basket F -:-

SLOVACIA: Extraliga

19:00BC Komarno - Spisski Rytieri -:-

SPANIA: LEB Oro

13:30Oviedo - Leyma Coruna -:-
19:00Gipuzkoa - Iraurgi SB -:-

SPANIA: LEB Plata

13:45L'Hospitalet - Gran Canaria B -:-
18:00Fibwi Palma - Basquet L'Horta Godella -:-
19:00Benicarlo - Menorca -:-
19:15Salou - Sant Antoni -:-
20:00Clavijo - Tizona Burgos -:-
20:00Mollet - Huesca -:-

SUA: NBA G League - Preliminar

02:00Lakeland Magic - Mexico City Capitanes -:-
02:30Westchester - Long Island Nets -:-
03:00Windy City Bulls - Cleveland Charge -:-
03:00Wisconsin Herd - Sioux Falls Skyforce -:-
03:30Texas Legends - Rio Grande Valley Vipers -:-
05:00Santa Cruz Warriors - Stockton Kings -:-
22:00Capital City Go-Go - College Park Skyhawks -:-
22:00Delaware Blue Coats - Maine Celtics -:-
22:00Grand Rapids Gold - Iowa Wolves -:-
22:00Motor City Cruise - Fort Wayne Mad Ants -:-
23:00Birmingham Squadron - Austin Toros Spurs -:-

SUA: NCAA

23:00Boise State - Utah Valley -:-
23:00Bowling Green - Southern Indiana -:-
23:00Bradley - Merrimack Warriors -:-
23:00California - Clemson -:-
23:00Charlotte - Presbyterian -:-
23:00Colorado State - Miss. Valley St. -:-
23:00Georgia Tech - North Alabama -:-
23:00Idaho State - Bethune Cookman -:-
23:00Louisiana Tech - UT Southern -:-
23:00Providence - Columbia -:-
23:00Syracuse - Bryant University -:-
23:00Texas - UTRGV -:-
23:00VCU Rams - Kennesaw State -:-
23:00Western Kentucky - South Carolina St -:-
23:00Wichita State - Tarleton -:-
23:30Middle Tenn. St. - Stephen F. Austin -:-
23:30Pennsylvania - Colgate -:-
00:00Evansville - Robert Morris -:-
00:00Liberty - Delaware State -:-
00:00Wisc. Milwaukee - UC Davis -:-
00:30NC Wilmington - Vermont -:-
01:00Drake - La Lafayette -:-
01:30Central Arkansas - Northwestern St. -:-
02:00Chattanooga Mocs - Murray State -:-
02:00Marshall - Morehead State -:-
02:00New Mexico - North Dakota St. -:-
02:00Old Dominion - East Carolina -:-
02:00Quinnipiac - Montana State -:-
02:00San Diego Toreros - Nicholls State -:-
02:00St. Francis (PA) - American -:-
02:00TCU - Iowa -:-
02:00Wisc. Green Bay - Illinois (Chi.) -:-
02:30Mercer - Fairfield -:-
03:00California Baptist - Central Michigan -:-
03:00Grand Canyon - Pepperdine -:-
03:00Long Beach State - North Texas -:-
03:00UMKC - Siu Edwardsville -:-
03:00Utah Utes - St. Thomas (Minn.) -:-
03:30Marquette - Chicago St -:-
04:30New Mexico State - UC Irvine -:-
04:30Northern Colorado - Jacksonville St. -:-
04:30Sacramento State - Southern Utah -:-
05:30UNLV - Life Pacific -:-
06:59Hawaii - Texas State -:-
06:59Santa Clara - Iona -:-
18:00Memphis - Stanford -:-
18:00NC Greensboro - Stephen F. Austin -:-
19:00Boston College - Rhode Island -:-
19:00Valparaiso - James Madison -:-
20:00Campbell - Stetson -:-
20:00Georgia - East Tennessee St -:-
20:00Holy Cross - Colby-Sawyer -:-
20:00UC Davis - SE Missouri State -:-
20:00UMass Lowell - Stonehill -:-
20:30Fordham - Harvard -:-
20:30Middle Tenn. St. - Montana State -:-
20:30Oklahoma - Ole Miss -:-
21:00Brown - Maine -:-
21:00Eastern Michigan - UC San Diego -:-
21:00Elon - Radford -:-
21:00Georgia State - Belmont -:-
21:00Hartford - Colgate -:-
21:00Indiana State - Trinity (IL) -:-
21:00IPFW - Bluffton -:-
21:00NJIT - Wagner -:-
21:00North Dakota - CS Fullerton -:-
21:00Northern Kentucky - Tennessee Tech -:-
21:00Northwestern St. - Bethune Cookman -:-
21:00Ohio - Alabama State -:-
21:00St. Peters - Fairleigh Dickinson -:-
21:00Temple - Drexel -:-
21:30Buffalo - Canisius -:-
21:30Robert Morris - South Alabama -:-
22:00Air Force - Montana -:-
22:00Arkansas State - Bethel (TN) -:-
22:00Auburn - St. Louis -:-
22:00Colorado - Yale -:-
22:00LSU - Wofford -:-
22:00Northern Arizona - Abilene Christian -:-
22:00Oklahoma State - Prairie View A&M -:-
22:00Oregon - Villanova -:-
22:00Samford - UT Southern -:-
22:00SMU Mustangs - Lamar -:-
22:00Southern Miss - Mobile -:-
22:30Alabama - North Carolina -:-
22:30Purdue - Duke -:-
23:00Grambling St. - Incarnate Word -:-
23:00Portland State - Oregon State -:-
23:00Quinnipiac - Hofstra -:-
23:00West Virginia - Florida -:-
23:00Wisc. Milwaukee - Boston University -:-
23:30Central Arkansas - Idaho State -:-
23:30Pennsylvania - Delaware -:-
00:00Arizona State - Alcorn State -:-
00:00North Dakota St. - Jacksonville St. -:-
00:00Oral Roberts - Rogers State Hillcats -:-
00:00Seton Hall - Siena -:-
00:00Towson - Mercer -:-
00:00UCF Knights - Miami -:-
00:30Michigan State - Portland -:-

SUEDIA: Superettan

14:00Wetterbygden Stars - Sloga Uppsala -:-
19:00Norrort - IK Eos -:-

SUEDIA: Basketettan Women

17:00KFUM Uppsala F - AIK Basket F -:-
18:00Huddinge F - RIG Mark F -:-

TAIWAN: P. League+

08:30New Taipei Kings - Formosa Dreamers -:-
11:00Kaohsiung Steelers - Taoyuan Pauian Pilots -:-

TAIWAN: T1 League

08:00Taichung Suns - Taoyuan Leopards -:-
10:30Kaohsiung Aquas - TaiwanBeer HeroBears -:-

TURCIA: TBL

13:00OGM Ormanspor - Bornova -:-
14:45Samsunspor - Harem Spor -:-
16:30Antalya Gunesi - Fenerbahce 2 -:-

TURCIA: TB2L - Primul tur

13:00Istanbul Basket - Saray -:-
14:00Ilkler Sehri Usak - Aykanat Spor -:-

TURCIA: TKBL Women

13:30Turgutlu F - Tarsus F -:-

UNGARIA: NB I. A

19:00Kormend - Nyiregyhazi -:-
19:00KTE-Duna - Atomeromu Paks -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.