Baschet » Mâine » Cote
Pariază de pe mobil la Unibet!
Cote oferite de Unibet - Pariază acum!
FRANŢA: LNB
17:00Limoges - Chalon/Saone -:- [ 1.40 | 2.95 ]19:30Ada Blois - Le Mans -:- [ 2.02 | 1.80 ]
19:30Nancy - Cholet -:-
19:30Roanne - Boulogne-Levallois -:-
19:30Strasbourg - Lyon-Villeurbanne -:- [ 2.80 | 1.44 ]
22:00Saint Quentin - Monaco -:- [ 4.50 | 1.20 ]
ITALIA: Liga A
18:00Treviso - Pesaro -:-19:00Tortona - Cremona -:-
20:00Basket Napoli - Venezia -:-
20:30Trento - Scafati -:-
21:00Brindisi - Sassari -:-
21:30Reggiana - Milano -:-
22:00Varese - Brescia -:-
SPANIA: ACB
19:00Breogan - Bilbao -:-19:00Palencia - Tenerife -:-
21:45Baskonia - Zaragoza -:-
21:45Unicaja - Basquet Girona -:-
SUA: NBA
01:00Charlotte Hornets - Golden State Warriors -:- [ 6.10 | 1.14 ]01:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers -:- [ 1.63 | 2.35 ]
01:00Orlando Magic - Los Angeles Clippers -:- [ 1.98 | 1.86 ]
01:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:- [ 1.53 | 2.55 ]
01:30Brooklyn Nets - Chicago Bulls -:- [ 2.48 | 1.57 ]
01:30Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:- [ 1.30 | 3.70 ]
02:00Miami Heat - Portland Trail Blazers -:- [ 1.08 | 8.50 ]
02:00Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns -:- [ 2.12 | 1.76 ]
02:00San Antonio Spurs - New York Knicks -:- [ 4.35 | 1.23 ]
03:00Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves -:- [ 1.38 | 3.15 ]
03:30Utah Jazz - Houston Rockets -:- [ 3.20 | 1.37 ]
04:00Sacramento Kings - Dallas Mavericks -:- [ 1.88 | 1.96 ]
23:00New Orleans Pelicans - Boston Celtics -:-
TURCIA: Super Lig
12:00Turk Telekom - Manisa -:- [ 1.42 | 2.80 ]14:30Darussafaka - Merkezefendi -:- [ 1.28 | 3.50 ]
17:00Pinar Karsiyaka - Bahcesehir Kol. -:- [ 1.28 | 3.50 ]
ALBANIA: Superliga
19:00Elbasani - Beselidhja -:-19:00Kamza Basket - Teuta Durres -:-
19:00Partizani Tirana - Apolonia Fier -:-
19:00PBC Flamurtari - Skenderbeu -:-
19:00Vllaznia - Fieri -:-
ARGENTINA: Liga A
03:00Zarate - Union De Santa Fe -:-16:00San Martin - Quimsa -:-
ARGENTINA: Liga Femenina Women - Clasura
22:00Ferro F - Obras F -:-ASIA: Asia Cup 3x3
09:05China 3x3 - Iran 3x3 -:-09:35Japonia 3x3 - Australia 3x3 -:-
10:25Singapore 3x3 - Iran 3x3 -:-
12:30Filipine 3x3 - Australia 3x3 -:-
12:55China 3x3 - Singapore 3x3 -:-
14:10Japonia 3x3 - Filipine 3x3 -:-
ASIA: Asia Cup 3x3 Women
08:15Japonia 3x3 W - Iran 3x3 W -:-08:40Noua Zeelandă 3x3 W - India 3x3 W -:-
10:00Thailanda 3x3 W - Iran 3x3 W -:-
13:20Noua Zeelandă 3x3 W - Australia 3x3 W -:-
13:45Japonia 3x3 W - Thailanda 3x3 W -:-
14:35Australia 3x3 W - India 3x3 W -:-
AUSTRALIA: NBL1 Central
11:45North Adelaide Rockets - Sturt Sabres -:-AUSTRALIA: NBL1 Central Women
10:00North Adelaide Rockets F - Sturt Sabres F -:-AUSTRIA: Superliga - Turul câștigătorilor
18:30Swans Gmunden - Traiskirchen -:-18:30UBSC Graz - St. Polten -:-
AUSTRIA: Superliga - Turul învinșilor
19:00BBC Nord - Kapfenberg -:-20:00Furstenfeld - Vienna -:-
20:00Vienna Timberwolves - Oberwart -:-
AUSTRIA: Zweite Liga - Play-off
18:30Kufstein - Mistelbach -:-19:00Wagram - Worthersee Piraten -:-
AUSTRIA: Superliga Women - Play-off
21:15St. Polten F - UBI Graz F -:-BELARUS: Premier League
12:00Rubon - Grodno -:-14:00Gomel - Impuls -:-
14:00Minsk 2 - Borisfen -:-
BELARUS: Premier League Women
12:00Horizont Minsk F - Rguor Minsk F -:-12:00Minsk F - Victoria Grodno F -:-
12:00Olimpia Grodno F - Brest F -:-
BELGIA: Top Division Women
19:15Liege F - Phantoms F -:-21:30Laarne F - Kortrijk F -:-
21:30Namur F - Lummen F -:-
BOLIVIA: Libobasquet
01:00Kinwa - La Salle Tarija -:-02:30Saracho - Leones de Potosi -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Turul câștigătorilor
21:00Sloboda - Siroki Brijeg -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Turul învinșilor
18:00Posusje - Prijedor -:-20:30Promo - Slavija -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH Women
19:00Mladi Krajisnik F - Banovici F -:-21:00Celik Zenica F - Igman F -:-
BRAZILIA: NBB
00:30Uniao Corinthians - Franca -:- [ 5.20 | 1.13 ]22:10Minas - Corinthians Paulista -:-
23:00Pato - Pinheiros -:-
23:00Vasco - Sao Paulo -:-
BRAZILIA: LBF Women
02:00Corinthians F - Campinas F -:-22:30Sampaio F - Santo Andre F -:-
BULGARIA: NBL - Turul învinșilor
19:00Beroe - Academic Plovdiv -:-CANADA: Super League
01:30Montreal Toundra - Windsor -:-23:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-
CHILE: LNB
00:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-01:15Espanol de Talca - Catolica -:-
01:30U. De Concepcion - Leones Quilpue -:-
00:15Las Animas - Puerto Montt -:-
00:30Puente Alto - Sportiva Italiana -:-
00:45Ancud - Valdivia -:-
CHILE: LNB 2
20:30Quilpue Basquetbol - Brisas -:-23:30Colo Colo - Truenos De Talca -:-
00:00Arabe Valparaiso - Arturo Prat San Felipe -:-
00:15Stadio Italiano - Municipal Chillan -:-
CHINA: CBA
13:35Fujian - Shanghai -:-13:35Jiangsu Dragons - Beijing Royal Fighters -:-
13:35Shenzhen - Shandong -:-
13:35Sichuan - Zhejiang Chouzhou -:-
COREEA DE SUD: WKBL Women - Play-off
11:00Woori WON F - KB Stars F -:- [ 2.06 | 1.68 ]CROAŢIA: Premijer liga
18:30Alkar - Dubrava -:-19:00GKK Sibenka - Zadar -:-
DANEMARCA: Basketligaen - Turul câștigătorilor
18:30Bakken Bears - Horsens -:- [ 1.19 | 4.10 ]ELVEŢIA: SB League - Play-off
18:30Fribourg Olympic - Sdent BBC Nyon -:-18:30SAM Massagno - Lausanne Basket -:-
19:00Geneva Lions - BBC Monthey -:-
EUROPA: ABA League
18:00Krka - Cedevita Olimpija -:-20:00Mornar Bar - Borac -:-
22:00Cibona - Igokea -:-
EUROPA: BNXT League - Turul învinșilor
20:30Den Helder - Mechelen -:-21:00LWD Basket - Spotter Leuven -:-
21:30Okapi Aalst - Kortrijk -:-
EUROPA: BNXT League - Turul câștigătorilor
21:00BAL Weert - Antwerp Giants -:-21:00Leiden - Liege -:-
EUROPA: Latvia-Estonian League - Play-off
17:00Prometey - BK Ogre -:-FINLANDA: Korisliiga - Turul câștigătorilor
17:00Helsinki Seagulls - BC Nokia -:-17:00Kataja - Salon Vilpas -:-
17:00UU-Korihait - Karhu Basket -:-
FINLANDA: Korisliiga - Turul învinșilor
17:00Bisons Loimaa - Lahti Basketball -:-17:00Kouvot - Kobrat -:-
17:00KTP Basket - Pyrinto Tampere -:-
FINLANDA: Korisliiga Women - Play-off
17:00Forssan Alku F - Pyrinto F -:-FRANŢA: Pro B
21:00Boulazac - Poitiers -:- [ 1.33 | 3.00 ]FRANŢA: Espoirs U21
15:30Nancy U21 - Cholet U21 -:-16:00Ada Blois U21 - Le Mans U21 -:-
16:00Saint Quentin U21 - Monaco U21 -:-
16:00Strasbourg U21 - Lyon-Villeurbanne U21 -:-
20:30Limoges U21 - Chalon/Saone U21 -:-
FRANŢA: LFB Women
21:30Charnay Bourgogne Sud F - Union Hainaut F -:-21:30ESB Villeneuve F - Landes F -:-
21:30Flammes Carolo F - Angers F -:-
21:30La Roche F - Lattes Montpellier F -:-
21:30Lyon F - Landerneau Bretagne F -:-
21:30Tarbes GB F - Bourges F -:-
FRANŢA: Ligue 2 Women
21:00Aulnoye AS F - Avenir Chartres F -:-21:00Champagne F - Centre Federal BB F -:-
21:00Montbrison F - Tronche Meylan F -:-
21:00Nice F - Feytiat F -:-
21:00Pays Voironnais F - Graffenstaden F -:-
21:00Toulouse F - Mondeville F -:-
GEORGIA: Superleague
12:00Mega Tbilisi - Gurjaani Delta -:-17:00Kutaisi - Orbi -:-
GERMANIA: BBL
17:00Syntainics MBC - Chemnitz -:-19:30Heidelberg - Crailsheim Merlins -:-
21:00Bonn - Vechta -:-
21:00Wurzburg - Tubingen -:-
GERMANIA: Pro A
20:00G. Dusseldorf - Bochum -:-20:00Kirchheim - Bayreuth -:-
20:00Phoenix Hagen - PS Karlsruhe -:-
20:30Artland - Giessen -:-
20:30Trier - Nurnberger -:-
GERMANIA: Pro B
16:00Berlin Braves - Wedel -:-16:30Ludwigsburg 2 - Frankfurt 2 -:-
18:30Fellbach - Lowen -:-
20:00Bernau - Iserlohn -:-
20:00Ibbenburen - Wolmirstedt -:-
20:00Panthers Schwenningen - Breitenguessbach -:-
20:30BIS Baskets Speyer - Rhondorf -:-
20:30Herford - Rostock 2 -:-
20:30Itzehoe - Leverkusen -:-
20:30Leitershofen/Stadtbergen - Coburg -:-
20:30Schwelm - RSV Eintracht -:-
GERMANIA: DBBL Women - Play-off
17:00Osnabruck F - TK Hannover F -:-19:30Eigner Angels Nordlingen F - Halle F -:-
GRECIA: Basket League - Turul câștigătorilor
17:15Peristeri - Kolossos Rhodes -:- [ 1.20 | 4.50 ]GRECIA: Basket League - Turul învinșilor
18:00PAOK - Apollon Patron -:- [ 1.10 | 5.40 ]GRECIA: Elite League
16:00Aias Evosmou - Lefkadas -:-16:00Eleftheroupoli - Psychikou -:-
16:00Ermis Schimatari - NE Megaridas -:-
16:00Esperos - Amyntas -:-
16:00Harilaos Trikoupis - Mykonos -:-
16:00Iraklis - Panionios -:-
16:00Koroivos - Panerythraikos -:-
16:00Milon Aons - Papagou -:-
GRECIA: A1 Women
16:30Panathinaikos F - Giannina F -:-IRLANDA: SuperLeague - Play-off
21:00Maree - Eanna -:-21:15Killester - UCC Demons -:-
ISRAEL: Super Liga
21:10Galil Elyon - Maccabi Tel Aviv -:-ISRAEL: Liga Leumit
19:00Maccabi Haifa - Maccabi Rehovot -:-19:45Elitzur Shomron - Elitzor Netania -:-
20:00Maccabi Raanana - Maccabi Maale Adumim -:-
20:00Safed - Maccabi Rishon -:-
ISRAEL: Israel Cup
18:50Hapoel Holon - Hapoel Beer Sheva -:-ITALIA: Serie A2
20:00Cento - Latina -:- [ 1.19 | 4.20 ]21:00Cividale - Cantu -:- [ 2.48 | 1.48 ]
21:00Forli - JuVi Cremona -:- [ 1.19 | 4.20 ]
21:30Fortitudo Bologna - Urania Milano -:- [ 1.28 | 3.35 ]
21:30Pallacanestro Nardo - Trapani -:- [ 5.25 | 1.12 ]
21:30Trieste - Vigevano -:- [ 1.23 | 3.70 ]
21:30Verona - Luiss Roma -:- [ 1.15 | 4.70 ]
21:45Assigeco Piacenza - Agrigento -:- [ 1.15 | 4.70 ]
ITALIA: Serie A1 Women
17:00Sassari F - Brixia F -:-20:00Schio F - Ragusa F -:-
20:30Venezia F - Virtus Bologna F -:-
21:30Campobasso F - Battipaglia F -:-
21:30Oxygen Roma F - San Martino F -:-
21:30San Giovanni F - Faenza F -:-
JAPONIA: B.League
07:05Akita - Sun Rockers Shibuya -:-07:05Hiroshima D. - Gunma -:-
07:05Osaka - Hokkaido -:-
07:05Shinshu - Nagoya Fighting Eagles -:-
08:05Chiba - Brave Thunders -:-
08:05Diamond Dolphins - Toyama -:-
08:05SeaHorses Mikawa - Utsunomiya Brex -:-
08:05Yokohama - Alvark -:-
09:05Nagasaki - Shimane -:-
09:05Saga - Kyoto -:-
09:05Sendai - NeoPhoenix -:-
11:05Ryukyu - Ibaraki Robots -:-
JAPONIA: B2.League
07:00Shiga - Nara -:-08:00Altiri Chiba - Fukushima -:-
08:00Aomori - Kumamoto -:-
08:00Ehime Orange Vikings - Fukuoka -:-
08:00Koshigaya Alphas - Yamagata Wyverns -:-
09:00Kobe - Shizuoka -:-
10:00Iwate - Niigata -:-
JAPONIA: W League Women - Play-off
06:00Chanson V-Magic F - Aisin Wings F -:-08:00Sunshine Rabbits F - Hitachi Cougars F -:-
KAZAHSTAN: National League - Play-off
15:00Tobol Kostanay - Almaty -:-LIBAN: Division 1
21:00Al-Riyadi - Sagesse Al Hekmeh Beirut -:-LITUANIA: LKL
16:00Nevezis - Rytas -:-17:20BC Wolves - Juventus -:-
LUXEMBURG: LBBL - Grupă retrogradare
20:00Kordall Steelers - Musel Pikes -:-21:30Grengewald Hueschtert - Mambra Mamer -:-
LUXEMBURG: LBBL - Play-off
21:00Walferdange - Larochette -:-21:30Amicale Steesel - Bertrange -:-
LUXEMBURG: LBBL Women - Retrogradare
18:00Schieren F - Esch F -:-19:00Musel Pikes F - Soleuvre F -:-
LUXEMBURG: LBBL Women - Turul câștigătorilor
19:30Contern F - Amicale Steesel F -:-19:30Grengewald Hueschtert F - Bertrange F -:-
20:00Les Sangliers Wooltz F - Dudelange F -:-
MACEDONIA DE NORD: Prva Liga
19:00Rabotnicki - Gostivar -:-19:30FMP Akademija - MZT Skopje -:-
20:00Kozuv - Pelister -:-
21:30TFT Skopje - Feniks 2010 -:-
22:00Cair 2030 - Ohrid -:-
MACEDONIA DE NORD: Prva Liga Women
14:00MZT Skopje F - Kriva Palanka F -:-14:30Struga F - Badel 1862 Skopje F -:-
19:30Vardar F - Kumanovo-Grizli F -:-
MUNTENEGRU: Prva A Liga
19:00Danilovgrad - Podgorica -:-19:00Lovcen Cetinje - Primorje -:-
20:00Jedinstvo - Kotor -:-
17:00Ibar Rozaje - Milenijum -:-
18:00Tivat - Pljevlja -:-
NOUA ZEELANDĂ: NBL
04:00Otago Nuggets - Southland Sharks -:-08:30Manawatu Jets - Taranaki Airs -:-
OLANDA: WBL Women - Turul câștigătorilor
19:30Jolly Jumpers F - Triple Threat F -:-20:30Landslake Lions F - Grasshoppers F -:-
OLANDA: WBL Women - Turul învinșilor
14:00Leiden F - Den Helder F -:-POLONIA: Basket Liga
16:30Lancut - Trefl Sopot -:- [ 3.50 | 1.28 ]18:30Lublin - Dziki Warszawa -:- [ 1.33 | 3.20 ]
PORTUGALIA: Proliga - Turul câștigătorilor
17:00Braga - Galitos Barreiro -:-17:00Sangalhos - CAB Madeira -:-
20:00Illiabum - CA Queluz -:-
PORTUGALIA: Proliga - Turul învinșilor
17:00Barreirense - Vasco Da Gama -:-17:00Benfica B - Academica -:-
18:30Sampaense - Imortal B -:-
PORTUGALIA: Taca da Liga - Grupe
17:00CD Povoa - Benfica -:-17:30Lusitania - Sporting CP -:-
23:30Esgueira - Ovarense -:-
PORTUGALIA: LFB Women - Play-off
17:00Natacao F - Uniao Sportiva F -:-18:00Imortal F - Gdessa Barreiro F -:-
20:30Barcelos F - Benfica F -:-
20:30Quinta Dos Lombos F - Esgueira F -:-
REGATUL UNIT: BBL
19:00Surrey Scorchers - Caledonia Gladiators -:-22:00Bristol Flyers - Plymouth City Patriots -:-
REGATUL UNIT: WBBL Women
15:00Durham Palatinates F - Newcastle Eagles F -:-20:00Oaklands Wolves F - Cardiff Met Archers F -:-
REPUBLICA CEHĂ: NBL - Turul câștigătorilor
18:30Decin - Nymburk -:-18:30Opava - Usti n. Labem -:-
18:30Pardubice - USK Praga -:-
18:45Kolin - Brno -:-
REPUBLICA CEHĂ: NBL - Turul învinșilor
18:30Ostrava - Slavia Prague -:-RUSIA: VTB Cupa Promo - Turul câștigătorilor
17:00Unics Kazan - Parma Perm -:-RUSIA: Premier League Women
12:30MBA Moscow F - UMMC Ekaterinburg F -:-15:00Dinamo Moscova F - Spartak Moscow F -:-
SERBIA: First League
17:00Vojvodina Novi Sad - OKK Beograd -:-18:00Subotica - Cacak 94 -:-
19:00Vrsac - Radnicki -:-
20:00Metalac - Sloboda -:-
20:00Tamis - Sloga -:-
SERBIA: 1. ZLS Women
19:00Sloga Pozega F - Mega MIS F -:-19:00Topolchanka F - Vojvodina 021 F -:-
19:00ZKK Kraljevo F - Crvena zvezda F -:-
SLOVACIA: Extraliga
16:30Nitra - Levice -:-19:00Iskra Svit - Prievidza -:-
19:00Spisski Rytieri - Handlova -:-
SLOVENIA: Liga Nova KBM
14:00Helios Domzale - Sencur -:-19:00KK Triglav Kranj - Hopsi Polzela -:-
20:00Tajfun Sentjur - Podcetrtek -:-
SLOVENIA: 1. SKL Women
16:00Domel Skofja Loka F - Jezica F -:-17:00Ilirija F - Maribor F -:-
19:00Cinkarna Celje F - Triglav F -:-
SPANIA: LEB Oro
20:00Real Valladolid - San Pablo Burgos -:- [ 2.75 | 1.40 ]SPANIA: LEB Plata
18:45Mataro - Fibwi Palma -:-19:00Cartagena - Basquet L'Horta Godella -:-
19:00Gran Canaria B - Salou -:-
19:30Zornotza ST - Enrique Soler -:-
20:00Algeciras - Huelva -:-
20:00Juventud Alcala - Zamora -:-
20:00La Roda - Huesca -:-
20:00Tarragona - Benicarlo -:-
20:30Albacete - Iraurgi SB -:-
20:30Ciudad de Huelva - Ponferrada -:-
20:30Sant Antoni - Alginet -:-
SUA: NBA G League
01:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-01:00Westchester - Memphis Hustle -:-
01:30Raptors 905 - Motor City Cruise -:-
02:00Iowa Wolves - Austin Toros Spurs -:-
02:00Sioux Falls Skyforce - Stockton Kings -:-
02:00Windy City Bulls - Wisconsin Herd -:-
02:30Rio Grande Valley Vipers - Salt Lake City Stars -:-
03:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
04:00South Bay Lakers - Mexico City Capitanes -:-
00:00Delaware Blue Coats - Oklahoma City Blue -:-
00:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
00:30College Park Skyhawks - Long Island Nets -:-
SUA: NCAA - Play-off
01:09Marquette - N.C. State -:- [ 1.33 | 3.25 ]01:39Purdue - Gonzaga -:- [ 1.40 | 3.00 ]
03:39Houston - Duke -:- [ 1.47 | 2.55 ]
04:09Tennessee - Creighton -:- [ 1.65 | 2.23 ]
00:09UConn - Illinois -:- [ 1.26 | 3.70 ]
TAIWAN: SBL
11:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos -:-13:00Changhua - Taiwan Beer -:-
TAIWAN: P. League+
08:30Taoyuan Pauian Pilots - Hsinchu Jko Lioneers -:-11:00New Taipei Kings - Fubon Braves -:-
TAIWAN: T1 League
08:00Tainan TSG GhostHawks - New Taipei CTBC DEA -:-TAIWAN: WSBL Women
07:00Chunghua Telecom F - Cathay Life F -:-09:00Taipower F - Taiyuan F -:-
TURCIA: TBL
12:00Sigortam.net ITU - Konyaspor -:-13:00Kocaeli BŞB Kağıtspor - Esenler Erokspor -:-
13:00OGM Ormanspor - Fenerbahce 2 -:-
14:00Ankara Kolejliler - Kapakli Spor -:-
15:00Gaziantep - Mersin BŞB -:-
16:00Harem Spor - MKE Ankaragucu -:-
19:00Yalovaspor - Alagoz -:-
TURCIA: TKBL Women - Play-off
13:00Adana BK F - Botas 2 F -:-14:00Bodrum F - Emlak Konut Gelisim 2 F -:-
14:30Ferhatoglu F - Yalova F -:-
15:00Bursa Antspor F - Turgutlu F -:-
UCRAINA: FBU Superleague - Play-off
19:00Goverla - Kyiv Basket -:-UCRAINA: Superleague Women - Play-off
13:00Kyiv Basket F - Odessa F -:-16:00Frankivsk Halichina F - BC Rivne F -:-
UNGARIA: NB I. A
19:00Alba Fehervar - Szombathely -:-19:00Atomeromu Paks - KTE-Duna -:-
19:00Budapesti Honved Se - Zalakeramia -:-
19:00Kaposvari - Szolnoki Olaj -:-
19:00NKA Pecs - Kormend -:-
19:00OSE Lions - Soproni KC -:-
19:00Szedeak - DEAC -:-
UNGARIA: NB I. A Women - Play-off
15:30PEAC-Pecs F - Sopron F -:-19:00Vasas Csata F - UNI Gyor F -:-
20:00TFSE-MTK F - Szekszard F -:-
20:00Ujbuda BEAC F - DVTK F -:-
UNGARIA: NB I. A Women - Play out-uri
19:00Cegledi F - Szigetszentmiklos F -:-Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.