REFRESH

Baschet » Mâine » Toate meciurile

EUROPA: Euroliga

20:00Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes -:-
21:00Olympiakos - Virtus Bologna -:-
21:30Barcelona - Lyon-Villeurbanne -:-
21:30Baskonia - Bayern -:-

FRANŢA: LNB

21:00Fos-sur-Mer - Pau-Orthez -:-
21:00Gravelines-Dunkerque - Limoges -:-
21:00Le Portel - Cholet -:-
21:30Dijon - Roanne -:-

SUA: NBA

02:30Miami Heat - Los Angeles Clippers -:-
03:30San Antonio Spurs - Houston Rockets -:-
05:00Portland Trail Blazers - Denver Nuggets -:-

TURCIA: Super Lig

18:00Manisa - Darussafaka -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

15:00Al-Hilal - Al Adalh -:-
15:00Al Salam - Al Ahli -:-
15:00Al Taawon - Al Ansar -:-
16:00Dbae - Al Wehda -:-
17:00Al Ittihad - Al Nasr -:-

ARGENTINA: Liga A

00:30Ferro - Union De Santa Fe -:-
02:30Olimpico - Atenas -:-

AUSTRALIA: NBL

10:30Adelaide 36ers - Perth Wildcats -:-

BAHRAIN: Premier League

16:30Al Najma - ISSA Town -:-

BELARUS: Premier League

17:00Minsk 2 - Impuls -:-

BELGIA: Belgian Cup

21:30Liege - Circus Brussels -:-
21:30Limburg - Oostende -:-
21:30Mechelen - Spirou Charleroi -:-
21:30Spotter Leuven - Antwerp Giants -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

18:00Spars Ilidza - Slavija -:-

BRAZILIA: NBB

00:00Minas - Rio Claro -:-
00:15Caxias do Sul - Corinthians Paulista -:-
00:30Uniao Corinthians - Pato -:-
01:30Cearense - Sao Paulo -:-

CHILE: Copa Chile - Play-off

00:00Manquehue - Sportiva Italiana -:-

CHINA: CBA

05:00Beijing - Ningbo Rockets -:-
05:00Shanxi Zhongyu - Tianjin -:-
09:00Shenzhen - Liaoning -:-
09:30Qingdao - Beijing Royal Fighters -:-
13:35Shanghai - Sichuan -:-
14:00Jiangsu Dragons - Nanjing Tongxi -:-

CHINA: WCBA Women

04:00Fujian F - Tianjin F -:-
07:30Shaanxi Tianze F - Hebei F -:-
10:30Liaoning F - Beijing F -:-
13:30Wuhan F - Henan F -:-

CIPRU: Division A

19:00Apollon - Omonia -:-

COREEA DE SUD: KBL

12:00KoGas - Wonju DB -:-

COREEA DE SUD: WKBL Women

12:00KB Stars F - Samsung Blue Minx F -:-

CROAŢIA: Premijer liga

21:00Alkar - Cedevita -:-
21:00Cibona - Skrljevo -:-

DANEMARCA: Basketligaen

19:30Bakken Bears - Værløse -:-

ELVEŢIA: SB League

20:30SAM Massagno - Swiss Central Basket -:-

EUROPA: ABA League

19:00Igokea - Zadar -:-

EUROPA: BNXT League

21:00Leeuwarden - Den Bosch -:-

EUROPA: WBBL Women

17:00Aistes LSU Kaunas F - Tallinn University F -:-

FILIPINE: Commissioners Cup - Play-off

09:00Bay Area Dragons - Rain Or Shine Paint. -:-
11:45Magnolia Hotshots - Phoenix Fuelmasters -:-

FINLANDA: I Divisioona A

20:00ToPo - HBA-Marsky Helsinki -:-

FINLANDA: Suomen Cup

18:00Karhu Basket - Kouvot -:-
18:30Kobrat - BC Nokia -:-

FRANŢA: Pro B

21:00Aix-Maurienne - Antibes -:-
21:00Angers - Chalons-Reims -:-
21:00Denain-Voltaire - Evreux -:-
21:00La Rochelle - Lille -:-
21:00AmânatSaint Quentin - Nantes -:-
21:30St. Chamond - Chalon/Saone -:-
21:30Vichy-Clermont - Orleans -:-

FRANŢA: Espoirs U21

17:30Gravelines-Dunkerque U21 - Limoges U21 -:-
18:00Dijon U21 - Roanne U21 -:-
18:00Fos-sur-Mer U21 - Pau-Orthez U21 -:-
18:00Le Portel U21 - Cholet U21 -:-

GERMANIA: BBL

20:00s.Oliver Wurzburg - Frankfurt -:-

ISLANDA: Premier League

20:15Grindavik - Breidablik -:-
22:15Njardvik - KR Basket -:-

ISRAEL: Super Liga

13:30Nes Ziona - Hapoel Jerusalem -:-

ISRAEL: Liga Leumit

12:30Maccabi Maale Adumim - Maccabi Rishon -:-
13:00Maccabi Haifa - Maccabi Rehovot -:-

KAZAKHSTAN: Higher League

11:30GOTOBELES Astana - BC Almaty 2 -:-
13:30ChelSU Kostanay - Bars Petropavlovsk -:-
15:30Kaspiy Aktau - Atyrau 2 -:-

LUME: Champions League Americas

00:30U. De Concepcion - Franca -:-

NORVEGIA: BLNO

20:30Fyllingen - Kongsberg Miners -:-

PARAGUAY: LNB - Clasura - Play off-uri

00:30Olimpia - Dep. San Jose -:-

POLONIA: Energa Basket Liga

18:30Ostrow Wielkopolski - Zielona Gora -:-

POLONIA: 1. Liga

21:00Pelplin - Poznań -:-
21:00Polonia Warszawa - Gornik Walbrzych -:-

PORTUGALIA: Proliga

23:00Galitos Barreiro - Belenenses -:-

REGATUL UNIT: BBL

21:30Bristol Flyers - Surrey Scorchers -:-
21:45Leicester Riders - Caledonia Gladiators -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

20:00Chomutov - Lynx Liberec -:-
20:00Jihlava - Novy Jicin -:-
20:00Jindrichuv Hradec - SP Basket -:-
20:00Plzen - Polabi -:-
20:00Prostejov - Brno U23 -:-
20:30Opava 2 - Zlin -:-

REPUBLICA CEHĂ: ZBL Women

19:30Trutnov F - Slavia Prague F -:-

RUSIA: VTB Cupa Promo

17:00Samara - Lokomotiv Kuban -:-
19:00Minsk - CSKA Moscova -:-

RUSIA: Super League

15:00Temp Sumz Revda - Irkutsk -:-
16:00University-Ugra - Lokomotiv Kuban 2 -:-
16:00Uralmash Ekaterinburg - Dynamo Vladivostok -:-
17:00Khimki M. - Runa Basket Moscow -:-
18:00Zenit Petersburg 2 - Dome-Springs Izhevsk -:-

SERBIA: 1. ZLS Women

20:00Vrbas F - ZKK Kraljevo F -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM

21:00Rogaska - Krka -:-

SUA: NBA G League - Preliminar

03:00Birmingham Squadron - Memphis Hustle -:-
04:00Salt Lake City Stars - Agua Caliente Clippers -:-

SUA: NCAA

23:30Maine - Maine-Augusta -:-
02:00Duquesne - Marshall -:-
02:00Ohio State - Rutgers -:-
02:00UMass - UMass Lowell -:-
02:00Youngstown State - Westminster Titans -:-
02:30St. Francis (PA) - St. Vincent -:-
03:00Iowa - Iowa State -:-
04:00Colorado - Colorado State -:-
04:00Minnesota - Michigan -:-
04:00Montana State - St. Thomas (Minn.) -:-
05:00Utah Utes - Jacksonville St. -:-
23:00Alabama A&M - Lipscomb -:-
23:00Bryant University - Stony Brook -:-
23:00Utah Tech - Chapman Panthers -:-
23:00Vanderbilt - Grambling St. -:-

SUEDIA: Basketligan

20:04Norrkoping - KFUM Kalmar -:-

SUEDIA: Basketligan Women

19:30Visby F - Sodertalje F -:-

TURCIA: TBL

17:00OGM Ormanspor - Ankara Kolejliler -:-

TURCIA: TB2L - Primul tur

14:00Esenler Erokspor - Bursa -:-
14:00Gaziantep GG - Cozum Ankara -:-
15:00Buyuk Anadolu Spor - Cayirova -:-
17:00High Touch - Aykanat Spor -:-
17:00Karsiyaka Belediyespor - Saray -:-
17:30Ilkadim - Degerleme -:-
18:00Gecit Spor - Yalova Acarspor -:-
18:00Rino Seramik Porselen - Lima Spor -:-

TURCIA: TKBL Women

13:00Karsiyaka F - Turgutlu F -:-
16:30Botas 2 F - Elazig Il Ozel Idare F -:-
16:45Antalya Gunesi F - Kirklareli F -:-
17:00Emlak Konut Gelisim 2 F - Bogazici F -:-
17:00Urla Bld F - Fenerbahce 2 F -:-

UCRAINA: FBU Superleague

18:00Stariy Lutsk - BC Halychyna -:-

UCRAINA: Superleague Women

12:30Cherkasy F - Kyiv Basket F -:-
13:00BK Poltava F - Dynamo Kyiv F -:-
13:00Khmelnitsky F - Kyiv Basket F -:-

UNGARIA: NB I. A

19:00Alba Fehervar - DEAC -:-
19:00KTE-Duna - OSE Lions -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

01:15Hebraica y Macabi - Defensor Sporting -:-
01:30Malvin - Penarol -:-
01:30Trouville - Bigua -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.