Baschet » Ieri » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
EUROPA: Euroliga
21:30Maccabi Tel Aviv - Valencia 95:80SUA: NBA
01:30Miami Heat - Golden State Warriors 92:11301:30Milwaukee Bucks - Los Angeles Lakers 124:128ot
02:00New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder 112:119
04:00Sacramento Kings - Dallas Mavericks 96:132
ARGENTINA: Liga A
01:00AmânatFerro - Platense -:-01:10Argentino - Olimpico 78:83
02:00Comunicaciones Mercedes - San Martin 67:79
ARGENTINA: Liga Femenina Women - Clasura
02:00Rocamora F - Quimsa F 62:76ASIA: WASL - West Asia League - Play Offs
22:00Al-Riyadi - Sagesse Al Hekmeh Beirut 95:92ASIA: Asia Cup 3x3 - Calificare
05:00Coreea de Sud 3x3 - Insulele Mariana de Nord 3x3 21:805:25Indonesia 3x3 - Sri Lanka 3x3 14:21
06:45Malaezia 3x3 - Macau 3x3 21:15
07:10India 3x3 - Maldive 3x3 21:10
09:05Australia 3x3 - Tahiti 3x3 21:5
09:35Kazakhstan 3x3 - Kyrgyzstan 3x3 18:14
10:00India 3x3 - Macau 3x3 21:13
10:25Maldive 3x3 - Malaezia 3x3 6:21
12:30Insulele Mariana de Nord 3x3 - Sri Lanka 3x3 13:21
12:55Coreea de Sud 3x3 - Indonesia 3x3 11:13ot
13:20Kazakhstan 3x3 - Tahiti 3x3 17:11
13:45Kyrgyzstan 3x3 - Australia 3x3 6:21
ASIA: Asia Cup 3x3 Women - Calificare
05:50Filipine 3x3 W - Tahiti 3x3 W 21:306:20Kazakhstan 3x3 W - Maldive 3x3 W 17:11
08:15Kazakhstan 3x3 W - Tahiti 3x3 W 14:10
08:40Maldive 3x3 W - Filipine 3x3 W 11:19
14:10India 3x3 W - Insulele Mariana de Nord 3x3 W 21:1
14:35Indonesia 3x3 W - Hong Kong 3x3 W 10:14
AUSTRIA: Superliga Women - Play-off
21:15Duches Klosterneuburg F - UBI Graz F 63:72otBELARUS: Premier League
14:30Borisfen 2 - Rubon II 65:9815:00Minsk 3 - Gomel 2 87:42
BELARUS: Premier League Women
15:00Rguor Minsk F - Victoria Grodno F 63:70BOLIVIA: Libobasquet
02:30Leones de Potosi - Univ. Sucre 84:58BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH
21:00Siroki Brijeg - KK Bosna 82:71BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH Women
19:00Orlovi F - Celik Zenica F 92:77BRAZILIA: NBB
01:00Cerrado - Bauru 69:8601:00Flamengo - Paulistano 81:68
00:00Minas - Pinheiros 81:51
00:30Uniao Corinthians - Cearense 85:93
BRAZILIA: LBF Women
23:30Ponta Grossa F - Ituano F 63:8601:00Corinthians F - Sodie Mesquita F 75:61
00:30Sampaio F - Sao Jose F 82:42
BULGARIA: NBL - Turul învinșilor
18:00Yambol - Shumen 86:105CHINA: CBA
13:35Beijing - Guangdong 92:11013:35Jilin - Nanjing Tongxi 113:110
CROAŢIA: Prva Liga
18:45Kastela - Marsonia 85:7920:00Omis - Samobor 90:101
22:00Mladost - KK Zagreb 60:88
ELVEŢIA: SB League - Play-off
20:30Fribourg Olympic - Sdent BBC Nyon 87:6820:30Geneva Lions - BBC Monthey 78:61
20:30SAM Massagno - Lausanne Basket 96:77
ELVEŢIA: SB League Women - Play-off
21:30Nyon F - BBC Troistorrents F 69:81EUROPA: FIBA Europe Cup - Play-off
21:00Bilbao - Chemnitz 73:9821:30Varese - Bahcesehir Kol. 81:80
EUROPA: BNXT League - Turul învinșilor
21:30Belfius Mons - Den Helder 83:7721:30Circus Brussels - Yoast Utd 62:71
21:30Kortrijk - LWD Basket 85:92
21:30Mechelen - Feyenoord 74:80
21:30Spotter Leuven - Okapi Aalst 71:63
EUROPA: Latvia-Estonian League
18:30TAL TECH - Prometey 81:104EUROPA: Liga Unike
17:00Trepca - Kamza Basket 90:4620:00Tirana - Golden Eagle Ylli 56:92
EUROPA: Liga Unike Women
18:00Bashkimi F - Penza F 96:53FINLANDA: Korisliiga - Turul învinșilor
18:30Kobrat - Bisons Loimaa 83:8518:30Lahti Basketball - KTP Basket 115:102
18:30Pyrinto Tampere - Kouvot 71:73
FINLANDA: Korisliiga Women - Play-off
18:30PeKa F - Vimpelin Veto F 78:6318:30Tapiolan Honka F - Kouvottaret F 76:84
18:30Torpan Pojat Helsinki F - HBA-Marsky Helsinki F 90:46
FINLANDA: I Divisioona Women - Play out-uri
18:30LePy F - Korihait F 87:49FRANŢA: Espoirs U21
19:00Cholet U21 - Le Mans U21 80:7819:30JL Bourg U21 - Dijon U21 81:73
GEORGIA: Superleague
12:00Kavkasia - Gurjaani Delta 83:8714:30Rashi - Gau 86:73
17:00Iverioni - Batumi 66:73
GERMANIA: BBL
21:00Hamburg - Syntainics MBC 107:76ISLANDA: Premier League Women - Turul câștigătorilor
21:15Njardvik F - Haukar F 84:7122:15Grindavik F - Keflavik F 78:61
ISRAEL: Israel Cup
18:35Bnei Herzliya - Hapoel Beer Sheva 90:9418:40Ironi Kiryat Ata - Hapoel Eilat 80:61
18:45Nes Ziona - H. Afula 88:79
18:50Hapoel Holon - H. Haifa 90:73
19:00Hapoel Jerusalem - Galil Elyon 89:69
JAPONIA: B.League
12:05Chiba - Utsunomiya Brex 70:9312:05Gunma - Akita 68:85
12:05Hokkaido - Alvark 71:98
12:05Ibaraki Robots - Sendai 74:82
12:05Kyoto - Diamond Dolphins 83:90
12:05Nagasaki - Ryukyu 68:76
12:05Nagoya Fighting Eagles - Yokohama 80:64
12:05NeoPhoenix - SeaHorses Mikawa 102:83
12:05Osaka - Hiroshima D. 81:67
12:05Shimane - Saga 64:66
12:05Sun Rockers Shibuya - Shinshu 65:58
12:05Toyama - Brave Thunders 63:75
JAPONIA: B2.League
12:00Fukuoka - Nara 42:7112:00Kobe - Ehime Orange Vikings 93:80
12:00Koshigaya Alphas - Aomori 91:67
12:00Kumamoto - Shiga 89:93
12:00Shizuoka - Altiri Chiba 80:87
12:00Yamagata Wyverns - Iwate 87:85ot
12:10Niigata - Fukushima 75:93
KAZAHSTAN: National League - Play-off
15:00Pavlodar - Irbis Almaty 54:93LIBAN: Division 1
16:00Hoops - Antonine 66:77LITUANIA: LKL
19:00Mazeikiai - Pieno Zvaigzdes 79:73LUXEMBURG: LBBL - Play-off
21:00Bertrange - Amicale Steesel 91:8821:00Contern - Ettelbruck 83:100
21:15Larochette - Walferdange 88:75
21:30T71 Dudelange - Esch 65:83
MACEDONIA DE NORD: Prva Liga
20:00MZT Skopje - Vardar 86:7820:00Pelister - FMP Akademija 98:89
MEXIC: CIBACOPA
04:45Zonkeys de Tijuana - Ostioneros de Guaymas 96:9405:15Caballeros de Culiacan - Astros 73:93
05:15Pioneros de Los Mochis - Halcones de Obregon 75:86
05:15Rayos de Hermosillo - Angeles CDMX 80:84
05:15Venados de Mazatlan - Frayles de Guasave 97:92
MUNTENEGRU: Prva A Liga
17:00Decic - Ibar Rozaje 84:9217:00Milenijum - Danilovgrad 69:79
19:00Pljevlja - Sutjeska 87:82
19:00Podgorica - Tivat 81:69
19:00Studentski Centar - Primorje 73:55
NORVEGIA: BLNO - Play-off
21:00Fyllingen - Gimle 78:77NOUA ZEELANDĂ: NBL
08:30Canterbury Rams - Nelson Giants 79:69POLONIA: Basket Liga
21:00Slask Wroclaw - Anwil Wloclawek 82:96otPOLONIA: 1. Liga
20:00MKKS Koszalin - Gornik Walbrzych 80:8821:00HydroTruck Radom - WKK Wroclaw 78:63
21:00Poznań - Kotwica Kolobrzeg 93:98
PORTUGALIA: Taca da Liga - Grupe
23:00Imortal - Portimonense 88:66REPUBLICA CEHĂ: NBL - Turul câștigătorilor
18:00Brno - Nymburk 74:7918:45Kolin - Opava 79:100
19:00USK Praga - Decin 70:75
19:00Usti n. Labem - Pardubice 99:83
REPUBLICA CEHĂ: NBL - Turul învinșilor
18:30Ostrava - Srsni Pisek 81:6419:30Slavia Prague - Olomoucko 85:82
REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga - Play-off
20:00Jindrichuv Hradec - Pardubice 2 102:54REPUBLICA CEHĂ: ZBL Women - Play-off
19:00Slavia Prague F - Hradec Kralove F 79:6419:00Zabiny Brno F - Ostrava F 71:41
21:00KP Brno F - Chomutov F 71:57
RUSIA: VTB Cupa Promo - Turul învinșilor
17:15Minsk - Astana 60:58RUSIA: Premier League Women
15:00Neftyanik Omsk F - Samara F 67:7616:00Nadezhda F - Dinamo Moscova F 76:55
16:00UMMC Ekaterinburg F - Dynamo Kursk F 62:71
17:00Spartak Moscow F - Novosibirsk F 76:53
17:30Nika Siktivkar F - Enisey Krasnoyarsk F 68:62
SERBIA: First League
19:00Tamis - Zlatibor 78:8820:00Cacak 94 - Vojvodina Novi Sad 72:73
SERBIA: 1. ZLS Women
19:30Vojvodina 021 F - Sloga Pozega F 69:6419:30AmânatVrbas F - Topolchanka F -:-
SLOVACIA: Extraliga Women - Play-off
20:00Samorin F - CBK Kosice F 72:59SLOVENIA: Liga Nova KBM
19:00LTH Castings - Krka 63:78SLOVENIA: 1. SKL Women
21:45Maribor F - Cinkarna Celje F 52:127SPANIA: LEB Plata
22:00Almansa - Enrique Soler 57:78SUA: NBA G League
01:00College Park Skyhawks - Maine Celtics 112:12701:00Long Island Nets - Grand Rapids Gold 127:94
02:00Memphis Hustle - Stockton Kings 118:117
03:00Salt Lake City Stars - Austin Toros Spurs 113:108
17:00Delaware Blue Coats - Capital City Go-Go 116:122
17:00Raptors 905 - Motor City Cruise 116:102
17:00Westchester - Greensboro Swarm 110:92
19:00Oklahoma City Blue - Birmingham Squadron 115:99
SUA: NIT
01:00Ohio State - Georgia 77:7903:00Indiana State - Cincinnati 85:81
SUA: CBI
01:00Arkansas State - High Point 80:8103:00Fairfield - Seattle 58:75
23:00Seattle - High Point 77:67
SUEDIA: Superettan
20:00Eskilstuna - Ockelbo 76:8820:00Malbas - IK Eos 85:72
20:00Tureberg - Huddinge 57:69
21:00Sloga Uppsala - AIK Basket 102:82
SUEDIA: Basketettan Women
21:00Alvik 2 F - Norrort F 102:67TURCIA: TB2L - Play-off
12:00Istanbul Efendileri - Nazilli 67:9014:00Uskudar - CO Basket 55:73
16:00Cozum Ankara - Corlu 61:79
17:00Tesvikiye - Sakarya BB 55:67
TURCIA: KBSL Women - Play-off
15:00Besiktas F - CBK Mersin F 67:7717:00Izmit Bld. F - Galatasaray F 75:78
UCRAINA: FBU Superleague - Play-off
17:00Dnipro - BC Halychyna 97:5318:00Cherkaski Mavpy - BK Zaporozhye 82:67
19:00Rivne - Stariy Lutsk 92:68
UNGARIA: NB I. A Women - Play-off
19:00DVTK F - Ujbuda BEAC F 86:5219:00Sopron F - PEAC-Pecs F 77:54
19:00Szekszard F - TFSE-MTK F 88:82
19:00UNI Gyor F - Vasas Csata F 94:53
UNGARIA: NB I. A Women - Play out-uri
19:00Szigetszentmiklos F - Cegledi F 77:45URUGUAY: Liga Uruguaya - Turul câștigătorilor
02:00Aguada - Cordon 82:8802:00Defensor Sporting - Nacional 58:95
02:15Penarol - Hebraica y Macabi 99:74
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din baschet - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.