REFRESH

Fotbal » Azi » Rez. finale

publicitate

ANGLIA: Premier League

22:00Everton - Watford 2:2

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

21:45Haringey - Bishop's Stortford 3:1

ANGLIA: Professional Development League

15:00Charlton U23 - Cardiff U23 1:0
15:00Crewe U23 - Sheffield Wed U23 2:2
15:00Crystal Palace U23 - Bristol City U23 1:1
15:00Ipswich U23 - QPR U23 3:3
21:00Colchester U23 - Coventry U23 1:1
21:00Hull U23 - Bolton U23 2:0

ANGLIA: Premier League 2

14:00Blackburn U23 - Swansea U23 3:1
21:00Brighton U23 - Leicester U23 0:1
21:00Newcastle U23 - Norwich U23 2:1

ARGENTINA: Superliga

00:20Argentinos Jrs - Aldosivi 1:2
00:20AmânatBoca Juniors - Atl. Tucuman -:-
00:20Gimnasia L.P. - Huracan 2:2
02:30Racing Club - San Martin S.J. 1:0
02:30AmânatRosario - River Plate -:-
publicitate

ARGENTINA: Primera B Nacional

23:00Gimnasia Mendoza - Atl. Rafaela 2:1
01:00Instituto - Quilmes 1:1
22:00Almagro - Central Cordoba 1:3

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

22:00Comunicaciones - Deportivo Espanol 2:1
22:00Justo Jose de Urquiza - Acassuso 0:1

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

22:00Argentino de Quilmes - Berazategui 2:0
22:00Club Lujan - El Porvenir 1:0

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

22:00Def. de Cambaceres - Lugano 1:0

ARGENTINA: Torneo Federal A

01:30San Lorenzo Alem - Racing Cordoba 2:0

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

23:15San Jose - Oriente Petrolero 5:0
01:30Destroyers - Bolivar 0:2
01:30Guabira - Aurora 3:0

BULGARIA: Parva Liga

17:30Botev Plovdiv - Bistritsa 3:0

BULGARIA: Vtora liga

14:00Lok. Gorna - Ludogorets II 1:0

CIPRU: First Division

19:00AEL Limassol - Ermis 3:2

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

17:30Bouake - ASEC Mimosas 1:2
17:30San-Pedro - Sporting Gagnoa 2:0

CROAŢIA: 1. HNL

19:00Rudes - Slaven Belupo 1:1

DANEMARCA: Superliga

20:00Nordsjaelland - Aarhus 1:0

EGIPT: Premier League

14:45Arab Contractors - Petrojet 3:0
17:00El Masry - El Daklyeh 1:1
19:30Pyramids - Haras El Hodood 3:1

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura - Play off-uri

00:30Santa Tecla - Aguila 2:0

ETIOPIA: Premier League

16:00Defence Force - Welwalo Adigrat 0:1

GERMANIA: 2. Bundesliga

21:30Bochum - St. Pauli 1:3

GERMANIA: 3. Liga

20:00Zwickau - Grossaspach 3:0

GRECIA: Super League

19:00Panetolikos - Smyrnis 2:1
19:30Panionios - Levadiakos 1:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play off-uri

02:00Xelaju - Comunicaciones 2:0

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture - Play Offs

00:00Don Bosco - Baltimore 2:1pen
00:00Fica - Real du Cap 1:2d.p.

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Play off-uri

00:00Olimpia - Motagua 0:2

ISRAEL: Ligat ha'Al

21:00H. Tel Aviv - B. Jerusalem 0:3

ISRAEL: Leumit League

19:00Hapoel Afula - H. Petah Tikva 1:2
19:00Hapoel Katamon - Hapoel Iksal Imad 1:3
19:00Nes Tziona - H. Akko 6:0
19:00Ramat Hasharon - Ashkelon 0:0

ITALIA: Serie B

22:00Salernitana - Brescia 1:3

ITALIA: Serie C - Group A

21:45Pro Vercelli - Cuneo 0:1

ITALIA: Primavera 1

20:00AC Milan U19 - Cagliari U19 1:2

JAMAICA: Premier League

00:00Cavalier - Reno 0:0
02:00Waterhouse - Dunbeholden 2:1

LIBAN: Premier League

16:00Nejmeh SC - Al Ahed 0:3

LUME: Arab Club Champions Cup

20:00USM Alger - Al-Merreikh 2:0

MAROC: Botola Pro

16:00Mouloudia Oujda - Chabab Rif Hoceima 1:0
19:00Moghreb Tetouan - Difaa El Jadidi 0:0

MEXIC: Primera División - Apertura - Play off-uri

02:45Club America - U.N.A.M. 6:1

OLANDA: Eerste Divisie

21:00Jong AZ - Telstar 0:2
21:00Jong PSV - Cambuur 1:2

OLANDA: Reserve League

16:00Jong Roda - Jong Feyenoord 1:4
19:30AmânatJong Excelsior - Jong Helmond -:-
19:30Jong FC Eindhoven - Jong Waalwijk 3:2
19:30Jong FC Twente - Jong Zwolle 1:0
19:30Jong Heerenveen - Jong FC Emmen 0:2
19:30Jong Nijmegen - Jong G.A. Eagles 4:3
19:30Jong Willem II - Jong Dordrecht 4:0
20:45Jong Heracles - Jong Achilles 29 20:0

PAKISTAN: Premier League

12:00Baloch Nushki - KRL FC 0:2
12:00KESC FC - Pakistan Navy 4:1

POLONIA: Ekstraklasa

19:00Arka - Cracovia 0:3

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

19:00Liberec - Opava 1:2

ROMÂNIA: Liga 1

17:30Sepsi - FC Botoșani 0:1
20:00FCSB - FC Viitorul 2:0
20:00U Craiova 1948 CS - FC Voluntari 3:1

RUSIA: Premier League

18:30Akhmat Grozny - Arsenal Tula 2:0

RUSIA: Youth League

12:00Akhmat Grozny U21 - Arsenal Tula U21 3:0

SENEGAL: Ligue 1

18:30Sonacos - Jaraaf 0:2

SERBIA: Prva Liga

14:00Becej - Backa Topola 0:0
19:00Sloboda - Javor 0:1

SPANIA: LaLiga

22:00Ath. Bilbao - Girona 1:0

SPANIA: Tercera Division - Group 11

21:00Murense - Formentera 1:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Kinondoni MC - Azam 2:2
15:00Lipuli - Ruvu Shooting 2:1

TURCIA: Super Lig

19:00Ankaragucu - Basaksehir 0:1
19:00Kasimpasa - Kayserispor 0:3

TURCIA: 1. Lig

18:00Adana Demirspor - Giresunspor 1:1
18:00Gaziantep - Balikesirspor 0:2

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.

Încarcă versiunea touch