REFRESH

Fotbal » Azi » Rez. finale

AFRICA DE SUD: Premier League

17:00Kaizer - Tshakhuma 3:0
17:00Mamelodi - Bloem Celtic 0:0

ANGLIA: Championship

21:00AmânatBlackburn - Swansea -:-

ANGLIA: League One

21:00AmânatLincoln - Gillingham FC -:-

ANGLIA: League Two

21:00AmânatCarlisle - Leyton Orient -:-
21:00AmânatCrawley - Stevenage -:-

ANGLIA: National League

21:00AmânatBromley - Sutton -:-
21:00AmânatHalifax - Hartlepool -:-
21:45AmânatBoreham Wood - Barnet -:-
21:45AmânatSolihull Moors - Weymouth -:-
21:45AmânatWealdstone - Dover -:-
21:45AmânatYeovil - Notts County -:-

ANGLIA: National League North

21:45AmânatBoston Utd - Spennymoor -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

21:45AmânatBognor Regis - Bowers & Pitsea -:-
21:45AmânatLewes - Carshalton -:-
21:45AmânatMerstham - Margate -:-
21:45AmânatWorthing - Bishop's Stortford -:-

ANGLIA: Professional Development League

15:00Cardiff U23 - Swansea U23 2:1
16:00Barnsley U23 - Nottingham U23 0:3
16:00QPR U23 - Charlton U23 1:2

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

14:40Al-Raed - Al-Ettifaq 2:3
15:00Al Ain - Al-Ittihad FC 1:2
16:50Al Qadisiya - Al-Fateh 1:1
17:10Al Shabab - Al-Faysaly 1:1

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

14:15Al Adalh - Arar 3:1
14:15Hajer - Najran 4:3
14:30Al-Kawkab - Al Taee 1:2
14:40Al Bukayriyah - Al-Hazem 0:1
16:45Al-Sahel - Al-Shoalah 0:0

ARGENTINA: Primera B - Calificare - Play off-uri

02:10Justo Jose de Urquiza - San Telmo 0:4

AUSTRALIA: A-League

10:05Central Coast Mariners - WS Wanderers 0:1

BANGLADESH: Premier League

11:30Bangladesh Police - Bashundara Kings 1:2
14:00Brothers U. - Abahani Limited 0:2

BRAZILIA: Serie A

00:00Palmeiras - Corinthians 4:0
01:00Goias - Flamengo 0:3

CHILE: Primera División

00:15A. Italiano - U. Calera 1:3
15:30Antofagasta - Deportes Iquique 3:1

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura

02:00Cariari Pococi - Municipal San Ramon 1:2

CROAŢIA: 1. HNL

17:00Istra 1961 - Gorica 1:1

CROAŢIA: Super Cupa

18:00AmânatDin. Zagreb - Rijeka -:-

EGIPT: Premier League

17:00Zamalek - El Gounah 1:0

ETIOPIA: Premier League

09:00Sebeta City - Bahir Dar Kenema 1:4
14:00St. George - Welayta Dicha 1:0

FRANŢA: Coupe de France

17:00Le Havre - Paris FC 0:1

INDIA: ISL

16:00Hyderabad - Odisha 1:1

INDIA: I-League

10:30Punjab - Churchill Brothers 0:1
12:30TRAU FC - Mohammedan 2:2
15:30Real Kashmir - Sudeva Delhi 1:1

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

21:45AmânatColeraine - Portadown -:-
21:45AmânatCrusaders - Linfield -:-
21:45AmânatDungannon - C. Rangers -:-
21:45AmânatLarne - Warrenpoint -:-

ITALIA: Coppa Italia Primavera

12:00Frosinone U19 - Spal U19 0:5

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

19:00AnulatMartinica - Panama -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

09:00Bunyodkor (Uzb) - Kokand 1912 (Uzb) 2:2
11:00Rochedale (Aus) - Surfers P. (Aus) 1:4
12:00Pirin Blagoevgrad (Bul) - Marek (Bul) 5:1
12:00Saburtalo Tbilisi (Geo) - Shevardeni Tbilisi (Geo) 3:0
12:30Teplice (Cze) - Plzen B (Cze) 2:0
13:00Senica (Svk) - Blansko (Cze) 2:1
13:20Gornik Z. (Pol) - Trencin (Svk) 4:1
13:30Lechia (Pol) - Ol. Grudziadz (Pol) 9:1
14:00Aarhus (Den) - Midtjylland (Den) 0:2
14:00AnulatCherno More (Bul) - Sozopol (Bul) -:-
14:00Plock (Pol) - Lublin (Pol) 2:1
14:00Ruzomberok (Svk) - Banska Bystrica (Svk) 2:4
14:00Varazdin (Cro) - Zapresic (Cro) 2:0
15:00AnulatCherno More (Bul) - Neftochimic Burgas (Bul) -:-
16:00Akhmat Grozny (Rus) - Arberia (Kos) 3:1
16:00O. Ljubljana (Slo) - Podbeskidzie (Pol) 0:2
16:00Zorya (Ukr) - Vojvodina (Srb) 2:2
16:30FK Chayka (Rus) - Samara (Rus) 3:4
16:30Slask (Pol) - Olimpik Donetsk (Ukr) 2:2
18:00AnulatLafnitz (Aut) - Allerheiligen (Aut) -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

02:00SUA F - Columbia F 4:0

MEXIC: Liga MX - Clasura

05:00Leon - Pachuca 0:0

MEXIC: Liga MX Women - Clasura

23:45Club America F - Juarez F 2:1
01:00Pachuca F - Santos Laguna F 1:2
03:00Monterrey F - Necaxa F 5:0
05:00Tijuana F - Toluca F 0:1

QATAR: QSL

15:30Al-Wakra - Al-Rayyan 0:3

REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup

16:30Slavia Praga - Dukla Praga 4:1

REPUBLICA CEHĂ: Tipsport liga

14:00Trnava - Skalica 2:2

ROMÂNIA: Liga 1

17:00FC Voluntari - UTA Arad 0:1

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Geeska Afrika - Jeenyo 0:0

TURCIA: Super Lig

15:00Goztepe - Genclerbirligi 4:0
15:00Kayserispor - Basaksehir 2:0

URUGUAY: Primera Division - Clasura

00:15Boston River - Maldonado 5:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.