REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

ROMÂNIA: Cupa - Calificare

PauzăForesta Suceava - UTA Arad 0:1
PauzăJiul Petrosani - Oţelul Galaţi 0:0
23'CSM Reșița - CS Mioveni 0:0
23'Gloria 2018 Bistrita - Unirea Slobozia 0:0
23'Ocna Mures - CSM Slatina 1:0
18:45CSC 1599 Șelimbăr - Petrolul Ploiești -:-
21:30CS Afumaţi - Rapid București -:-

ALBANIA: Cupa Albaniei

14:00Butrinti Sarande - Din. Tirana 0:1
PauzăBurreli - Tomori Berat 1:0
PauzăKoplik - Tirana 0:2
PauzăLushnja - Terbuni 2:0
PauzăPartizani - Oriku 0:0
45+'Shkumbini Peqin - Egnatia 0:1

ANGLIA: Southern League South Division

21:45Gosport - Poole -:-

ANGLIA: Premier League International Cup

21:00Crystal Palace U21 - Paris SG II -:-

ANGLIA: Women’s Super League

21:05Chelsea F - West Ham F -:-

ANGOLA: Girabola League

18:30Primeiro de Agosto - Cuando Cubango -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

01:00Atletico Atlanta - Chaco For Ever 3:1

ARGENTINA: Primera C - Clasura

21:00Club Lujan - Leandro N. Alem 0:0

ARGENTINA: Copa Argentina

22:00Independiente - Talleres Cordoba -:-

ARGENTINA: Reserve League - Al doilea tur

PauzăHuracan 2 - San Lorenzo 2 2:0
17:00Gimnasia L.P. 2 - Barracas Central 2 -:-
17:00Rosario Central 2 - Racing Club 2 -:-

AZERBAIJAN: First Division

14:30Araz - SumQayit 2 4:0
14:30Energetik Mingechevir - Shamakhi 2 2:4
Se asteaptă
datele
Gabala 2 - Zira 2 0:1
Se asteaptă
datele
Moik Baku - Kapaz 2 2:1

BELGIA: National Division 1

21:00Antwerp B - RAAL La Louviere -:-
21:00Ninove - URSL Vise -:-
21:00OC Charleroi - Knokke -:-
21:00RFC Liege - Dessel -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

21:00Aalst - Zelzate -:-
21:00Dikkelvenne - KRC Gent -:-
21:00Lokeren-Temse - Oudenaarde -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

21:00KRC Mechelen - Cappellen -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

22:00Royal Pari - Always Ready -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

23'Slavija - Radnik Bijeljina 0:0

BRAZILIA: Serie A

03:00Santos - Athletico-PR 2:0

BRAZILIA: Copa do Brasil U20

PauzăFluminense U20 - Mixto U20 1:0
21:00ABC U20 - Lagarto U20 -:-
21:00Avai U20 - Brasil de Pelotas U20 -:-
21:00Bahia U20 - Fluminense Piaui U20 -:-
21:00Ceara U20 - Confianca U20 -:-
21:00Flamengo U20 - Aster Brasil U20 -:-
21:00Internacional U20 - Mirassol U20 -:-
21:00Nautico U20 - CSE U20 -:-
21:00Palmeiras U20 - Uniao ABC U20 -:-
21:00Remo U20 - Capital U20 -:-
22:00America Mineiro U20 - Goias U20 -:-
22:00Fast Clube U20 - Iape U20 -:-
22:30Real Ariquemes U20 - Santana EC U20 -:-
23:00Sao Raimundo RR U20 - Andira U20 -:-

BULGARIA: Third League - South-East

17:00Atletik Kuklen - Dimitrovgrad -:-
17:00Borislav Parvomay - Levski Karlovo -:-
17:00Karnobat - Haskovo -:-
17:00Lok. Plovdiv II - Beroe II -:-
17:00Rodopa Smolyan - Asenovets -:-
17:00Rozova Dolina - Chernomorets 1919 -:-
17:00Sliven - Sokol Markovo -:-
17:00Spartak Plovdiv - Yambol 1915 -:-
17:00Vereya - Gigant Saedinenie -:-
17:00Zagorets - Nesebar -:-

BURKINA FASO: Premier League

19:00AS Douanes - Vitesse -:-
21:15Sonabel Ouagadougou - Kadiogo -:-

CANADA: Canadian Premier League

01:00HFX Wanderers - Pacific FC 0:2

CHILE: Cupa

00:00U. Espanola - Antofagasta 4:1
02:30Nublense - Huachipato 2:2pen
23:30U. Catolica - U. De Chile -:-

CHINA: Liga Jia

10:00Kunshan - Heilongjiang Ice City 4:1
10:30Qingdao Hainiu - Beijing Sport University 3:0
10:30Zibo Cuju - Shaanxi Changan 1:3

COLUMBIA: Primera A - Clasura

03:00Pasto - Cortulua 1:0

COLUMBIA: Primera B - Clasura

23:00Boca Juniors - Atletico F.C. 0:0
23:00Quindio - Huila -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

23:00Grecia - Herediano 1:2

CUBA: Liga Nacional - Clasura

23:00AmânatArtemisa - FC Guantanamo -:-
23:00FC Cienfuegos - Las Tunas -:-
23:00FC La Habana - FC Villa Clara -:-
23:00FC Santiago de Cuba - FC Camaguey -:-

DANEMARCA: Cupa

19:00Naestved - Silkeborg -:-

ECUADOR: Serie B

03:00Olmedo - Chacaritas 1:0
23:00Buhos ULVR - Libertad -:-
23:00Santo Domingo - El Nacional -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Jocoro - Luis Angel Firpo -:-
00:15Platense Municipal - Dragon -:-
00:30Aguila - Chalatenango -:-

ELVEŢIA: Promotion League

20:30Breitenrain - YF Juventus -:-
20:30Kriens - Zurich II -:-
21:00Bulle - Etoile-Carouge -:-
21:00St. Gallen II - Rapperswil -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

21:00Terre Sainte - La Chaux-De-Fonds -:-
21:15Sarraz-Ecleplens - Portalban -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

19:00Parnu JK Vaprus F - Tammeka Tartu F -:-
19:00Saku Sporting F - Polva Lootos F -:-

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Calificări

17:30Belgrade (Am) - Ivano-Frankivsk Oblast (Am) -:-
17:30Split Region (Am) - Malta (Am) -:-

EUROPA: UEFA Youth League - Play Off-uri învingători

21:30Coleraine U19 - Pobeda U19 -:-

EUROPA: Liga Campionilor Feminin - Calificare

PauzăSlavia Praga F (Cze) - Valur F (Ice) 0:0
17:00Vllaznia F (Alb) - Vorskla Poltava F (Ukr) -:-
19:00Rosengard F (Swe) - Brann F (Nor) -:-
19:45Hacken F (Swe) - Paris SG F (Fra) -:-
20:00Ajax F (Ned) - Arsenal F (Eng) -:-
20:15St. Polten F (Aut) - KuPS F (Fin) -:-
20:30Zurich F (Sui) - Sarajevo F (Bih) -:-
21:00Real Madrid F (Esp) - Rosenborg F (Nor) -:-
21:30Benfica F (Por) - Rangers F (Sco) -:-
21:30Juventus F (Ita) - Koge F (Den) -:-

EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin - Calificări - Round 1 - League A

13:00Belgia U17 F - Polonia U17 F 0:1
13:00Grecia U17 F - Spania U17 F 0:5

FILIPINE: PFL

11:00Azkals - Mendiola FC 1991 3:0

FINLANDA: Veikkausliiga - Grupă campionat

18:00Inter Turku - Haka -:-
18:00SJK - KuPS -:-

FINLANDA: Veikkausliiga - Grupă retrogradare

18:00HIFK - Ilves -:-
18:00Lahti - VPS -:-
18:30Mariehamn - Oulu -:-

GERMANIA: Regionalliga North

21:00Havelse - Lohne -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

20:00Jena - Cottbus -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen

20:00Hanau - Alzenau -:-
20:00Steinbach Haiger II - Waldgirmes -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

20:001. SC Feucht - Gebenbach -:-

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

20:00SU Neckarsulm - Offenburger FV 1:1

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

20:45MSV Dusseldorf - Hamborn -:-

GHANA: Premier League

18:00Asante Kotoko - Nsoatreman -:-

GRECIA: Cupa

PauzăAgios Nikolaos - Episkopi 0:0
16:00AmânatApollon Larissa - Ergotelis -:-
PauzăIlioupoli - Kallithea 1:1
PauzăIraklis 1908 - Niki Volos 0:0
PauzăKalamata - Proodeftiki 0:0
PauzăTilikratis L. - O.F. Ierapetra 0:0
PauzăVeria - PAE Chania 1:0

INDIA: Calcutta Premier Division A - Grupă campionat

12:00AmânatAryan - East Bengal -:-
12:15AmânatBhawanipore - Mohammedan -:-

IRAN: Division 1

23'Darya Babol - Chadormalu 0:0
23'Mes Shahr Babak - Saipa 0:0
16:45Fajr Sepasi - Shams Azar Qazvin -:-
8'Khooshe Talaee - Omid Vahdat 0:0
17:00Astara - Chooka Talesh -:-
17:00Kheybar Khorramabad - Esteghlal Khuzestan -:-
17:00Shahrdari Hamedan - Khalij Fars Mahshahr -:-
17:15Pars Janoobi Jam - Vanpars -:-
17:30Esteghlal Molasani - Arman Gohar -:-

IRLANDA DE NORD: Premiership Women

21:45Linfield F - Lisburn Ladies F -:-

ITALIA: Serie D - Group A

PauzăBra - Asti 0:0
PauzăCasale - Borgosesia 1:1
45+'Fezzanese - HSL Derthona 2:0
PauzăGozzano - Castellanzese 1:0
PauzăLegnano - Pinerolo 2:0
PauzăLigorna - Fossano 0:0
PauzăSestri Levante - Chisola 0:1
PauzăStresa Vergante - PDHA 0:1

ITALIA: Serie D - Group B

PauzăAlcione Milano - Caronnese 1:0
PauzăCiserano-Bergamo - Ponte San Pietro 1:1
PauzăDesenzano - Breno 1:0
PauzăFranciacorta - Folgore Caratese 2:1
45+'Real Calepina - Villa Valle 0:0
PauzăSona - Lumezzane 0:0
45+'USD Casatese - Citta di Varese 0:0
21:30Seregno - Brusaporto -:-

ITALIA: Serie D - Group C

PauzăBolzano - Dolomiti Bellunesi 2:1
PauzăCampodarsego - Mestre 1:0
PauzăCartigliano - Este 1:1
PauzăMontebelluna - Luparense 1:1
PauzăUnion Clodiense - Montecchio Maggiore 3:1

ITALIA: Serie D - Group D

PauzăAglianese Calcio - Crema 2:0
45+'Giana Erminio - Pistoiese 0:0
45+'G.S. Bagnolese - Salsomaggiore 0:0
PauzăLentigione - United Riccione 1:2
PauzăRavenna - Fanfulla 0:1
45+'Real Forte Querceta - Correggese 0:0
PauzăSammaurese - AC Carpi 1:0
PauzăSant'Angelo - Prato 1:1
PauzăScandicci - Forli 1:1

ITALIA: Serie D - Group E

PauzăMontespaccato - Citta di Castello 1:0
PauzăPianese - Sangiovannese 0:1
45+'Ponsacco - Grosseto 0:2
45+'Tau - Flaminia 0:1
45+'Trestina - Follonica Gavorrano 1:0
18:00Arezzo - Terranuova Traiana 0:0

ITALIA: Serie D - Group F

45+'Matese - US Tolentino 0:2
45+'Montegiorgio - Chieti 1:0
45+'Termoli - Porto D'Ascoli 1:0
45+'Vastese - Roma City 1:2
45+'Vastogirardi - ASD Pineto Calcio 0:0
45+'Vigor Senigallia - Nuova Florida 1:0
18:00Fano - Trastevere Calcio -:-
19:30Sambenedettese - S. N. Notaresco -:-

ITALIA: Serie D - Group G

62'Ilvamaddalena - Palmese 1914 0:0
45+'Cassino - Casertana 1:1
PauzăLupa Frascati - Vis Artena 0:0
45+'Paganese - Angri 1:1
45+'Tivoli Calcio - Pomezia 0:0

ITALIA: Serie D - Group H

65'Nocerina - Lavello 0:1
PauzăA.C.D. Nardo - Molfetta Calcio 0:0
45+'Afragolese - Martina Franca 1:0
PauzăCitta di Fasano - Gladiator 1:0
45+'Puteolana - Cavese 0:1
23'Barletta - Francavilla 1:0
23'Brindisi - Casarano 1:0

ITALIA: Serie D - Group I

45+'Canicatti - AS Acireale 1:0
PauzăCittanovese - Sancataldese 0:1
45+'Mariglianese - USD Ragusa 0:2
45+'Paterno - Santa Maria Cilento 1:0
PauzăS. Agata - Real Aversa 0:0
PauzăVibonese - Licata 0:0
17:00Castrovillari - Lamezia Terme -:-
21:30Catania - San Luca -:-

KOSOVO: Superliga

14:00Malisheva - FC Ballkani 2:3
20:00Prishtina - Drita -:-

LESOTHO: Premier League

16:00Matlama - Machokha -:-
16:00Naughty Boys - Lijabatho -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

02:00Mexic U20 - Peru U20 2:1
02:00Republica Dominicană U20 - Columbia U20 0:4
03:00Argentina - Jamaica 3:0
03:00El Salvador - Peru 1:4
04:15Honduras - Guatemala 2:1
05:00Columbia - Mexic 3:2
05:00SUA U20 - Paraguay U20 2:0
18:00Franţa U17 - Ţara Galilor U17 -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

17:00Irodotos (Gre) - Poros (Gre) -:-
17:00Makedonikos Foufas (Gre) - Thesprotos (Gre) -:-

MALAEZIA: Super League

45+'Kuala Lumpur City - Sarawak Utd. 3:0

MALAWI: Super League

58'Big Bullets - Red Lions 2:1

MEXIC: Liga de Expansion MX - Apertura

01:05Raya2 - Zacatecas Mineros 0:3
03:05Tlaxcala - Pumas Tabasco 1:0
20:00Cimarrones de Sonora - Correcaminos -:-

MEXIC: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00Deportiva Venados - Leviatan -:-
00:00Escorpiones - Canamy -:-
00:00Tritones Vallarta - Los Cabos -:-
00:00UA Zacatecas - Mineros de Fresnillo -:-
00:00Uruapan - Inter de Queretaro -:-

MEXIC: Liga Premier Serie B - Apertura

20:00Canoneros Marina - Chilpancingo -:-
00:00Ciervos - Atl. Angelopolis -:-
00:00Tho Mayas - Zitacuaro -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Apertura

17:00Guadalajara U20 - Monterrey U20 -:-
17:00Tigres U20 - Tijuana U20 -:-

MUNTENEGRU: Druga Liga

16:30Berane - Igalo -:-
23'Bokelj - FK Podgorica 1:1
23'Kom Podgorica - Zeta 0:0
23'Mladost DG - OFK Niksic 1:0
23'Otrant - Grbalj 0:0

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

20:30Eik-Tonsberg - Follo -:-

NORVEGIA: Division 3 - Group 6

15:00Mjondalen 2 - Tromsø 2 1:2

NORVEGIA: NM Cup

19:00Tromsdalen - Bryne -:-

PANAMA: LPF - Clasura

00:00Herrera - Chiriqui 0:0
02:15Alianza - Miguelito 1:0
04:30San Francisco - Deportivo Universitario 1:1
00:00Veraguas - Independiente -:-

PARAGUAY: Copa Paraguay

23:30Guairena FC - Ameliano 0:2
02:0012 de Octubre - Atl. Tembetary 1:2
23:30Nacional Asuncion - Tacuary -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

21:15AD Cantolao - Carlos Stein -:-
23:30Huancayo - Dep. Municipal -:-

POLONIA: Division 2

20:11Polonia W. - KKS Kalisz -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B

11:15Benesov - Zizkov 2:1
17:30Zapy - Jablonec B -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division A

15:00Tochovice - Pribram B 1:5
17:30Rokycany - Aritma Prague -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division D

23'Jihlava B - Tasovice 1:0

REPUBLICA CEHĂ: Division E

23'Batov - HFK Olomouc 1:0

REPUBLICA CEHĂ: Division F

11:00Hlubina - Valasske Mezirici 2:1

REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP

11:15Taborsko B - Hluboka nad Vltavou 1:1
11:30Trebon - Tyn nad Vltavou 1:2
Se asteaptă
datele
Protivin - Trhove Sviny 0:0
17:30Drazice - FC Semice -:-
17:30Jankov - Strakonice -:-
17:30Milevsko - TJ Osek -:-
17:30Olesnik - Jindrichuv Hradec -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

11:15Kurim - Bystrc 1:1
11:30Boskovice - Lisen B 4:0
17:00Bosonohy - Moravska Slavia -:-
17:00Kunstat - Ivancice -:-
17:00Mutenice - Svratka Brno -:-
17:00Rajecko - SK Krumvir -:-
17:00Ratiskovice - Sparta Brno -:-
17:00Rousinov - Lednice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

17:30Loko K. Vary - Touzim -:-

REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP

17:00Dolany - Bohunovice -:-
17:00Kostelec na Hane - Konice -:-
17:00Litovel - Jesenik -:-
17:00Lutin - Medlov -:-
17:00Rapotin - Mohelnice -:-
17:00SK Lipova - Zelatovice -:-
17:00Velke Losiny - Brodek u Prerova -:-
17:00Zabreh - Cechovice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP

23'Ceska Trebova - Lazne Bohdanec 0:0
Se asteaptă
datele
Chocen - SK Pardubicky 0:0
23'Hermanuv Mestec - Moravany 1:1
23'Horni Redice - Lanskroun 1:0
23'Libisany - Moravska Trebova 2:0
Se asteaptă
datele
Litomysl - Tremosnice 0:0
23'Prelouc - Vysoke Myto B 1:0
18:00Holice - Svitavy -:-

REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP

17:00Rapid Plzen - Sokol Radnice -:-
17:00Vejprnice - Stankov -:-

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

11:30Hrebec - Velim 2:1
11:30Nespeky - Horky nad Jizerou 1:0
11:30Povltavska FA B - Poricany 2:0
17:30Dobris - Kutna Hora -:-
17:30Pruhonice - SK Doksy -:-
17:30Sedlcany - Mnichovohradistsky SK -:-
17:30Tuchlovice - Spartak Pribram -:-
17:30Union Beroun - Sokolec -:-

REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP

11:15Srbice - Perstejn 1:3
11:30Banik Most - Sous B - Krupka 2:0
11:30Litomericko - Nestemice 7:0
11:30Lovosice - Kadan 0:5
17:30FK Jilove - Horni Jiretin -:-
17:30Modlany - Cernovice -:-
17:30Oldrichov - Zatec -:-

REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP

45+'Nedasov - Stitna nad Vlari 1:1
45+'Slusovice - Napajedla 2:2

REPUBLICA CEHĂ: Czech Cup Women

12:00SK Lodenice F - Uhersky B. F 3:2
14:30Banik Most - Sous F - Prague Raptors F 0:4
14:30Okrisky F - Prostejov F 5:3
14:30Vedomice F - Zlichov F 0:7
16:00Hradiste F - Ceske Budejovice F -:-
16:00Mlada Boleslav F - Bohemians 1905 F -:-

ROMÂNIA: Cupa Feminin

15:00Rapid București F - Dunarea Giurgiu F -:-
16:30FC Argeș F - CS Mioveni F -:-
16:30FC Botoșani F - CSM Pascani F -:-
16:30FC Voluntari F - Activ Slobozia F -:-
16:30Petrolul Ploiești F - Sepsi Sf. Gheorghe F -:-
16:30Poli Iași F - Estera Tifesti F -:-
16:30UTA Arad F - U Craiova 1948 F -:-

RUSIA: Cupa - Grupe

90+'Ural - Torpedo Moscow 1:0
17:30Khimki - Lok. Moscova -:-
17:30Orenburg - Din. Moscova -:-
20:00Krasnodar - Nizhny Novgorod -:-
20:00TSKA Moscova - Sochi -:-

SCOŢIA: Lowland League

21:45Bo'ness United - Civil Service Strollers -:-
21:45Dalbeattie Star - East Kilbride -:-
21:45East Stirlingshire - Spartans -:-
21:45Edinburgh University - Berwick -:-
21:45Gretna 2008 - Gala Fairydean -:-
21:45Stirling University - Cowdenbeath -:-
21:45Tranent Juniors - Caledonian Braves -:-

SERBIA: Prva Liga

PauzăIMT Novi Beograd - Loznica 0:0
PauzăJedinstvo U. - Radnicki Beograd 1:0
PauzăRad - Vrsac 0:0
PauzăRFK Novi Sad - Metalac 0:0
18:00Trayal Krusevac - Indjija -:-
18:00AmânatZeleznicar Pancevo - Macva -:-
18:00AmânatZlatibor Cajetina - Sremska Mitrovica -:-

SERBIA: Cupa

PauzăSremska Mitrovica - Partizan 0:1

SLOVACIA: 3. Liga - West

16:30Podkonice - Velke Ludince -:-

SLOVACIA: Cupa

23'Galanta - Puchov 0:1
23'Mala Maca - Slovan Bratislava 0:0
23'Stankovce - Trnava 0:3

SLOVACIA: 1. Liga Women

23'B. Bystrica F - Topolcany GFC F 0:0
23'Ruzomberok F - Nove Zamky F 0:1
23'Trencin F - Myjava F 0:0
23'Trnava F - Zilina F 0:0

SLOVENIA: 2. SNL

23'Fuzinar - Aluminij 0:0

SLOVENIA: 3. SNL - East

17:00Posavje Krsko - Ljutomer -:-
17:00Smartno - Cirkulane -:-

SLOVENIA: Cupa

19:00Celje - Dravinja -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Elman - Mogadishu City -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

21:00La Coruna - CF Talavera -:-

SPANIA: Copa Federacion

18:00Marbella - Betis de Hadu -:-
20:00Huarte - Terrassa -:-
20:00Poblense - Mar Menor -:-
20:30R. Union - Naxara -:-
20:45Izarra - Atletico Monzon -:-
21:00Alzira - Formentera -:-
21:00Anguiano - CF Illueca -:-
21:00Bergantinos - Zamora -:-
21:00Panaderia - Somozas -:-
21:00Platges de Calvia - Lorca Deportiva -:-
21:00Real Aviles - RSD Alcala -:-
21:30Arenteiro - Naval Reinosa -:-
21:30Puente Genil - San Roque -:-
21:30Trujillo - Melilla -:-
21:30Villarrubia - Illescas -:-
21:30Xerez CD - Moralo -:-

SUA: MLS

05:00Seattle Sounders - Cincinnati 1:1

SUA: USL Championship

05:00Las Vegas Lights - Monterey Bay 4:0

TAILANDA: Thai League 1

14:30Police Tero - Port MTI FC 2:2

TAIWAN: Mulan Football League Women

11:00Taichung Blue F - Hang Yuan F 3:1

TURCIA: Cupa

13:00Kastamonuspor - Nevsehirspor 1:0pen
14:00Adiyaman FK - Bartinspor 1:0d.p.
14:00Pazarspor - Mazidagi 1:0
14:301922 Konyaspor - Karakopru 1:2
14:30Ankara Demirspor - Karaman 0:2
14:30Etimesgut - Yalovaspor 3:1
PrelungiriKirsehir Belediyespor - Kilis Bld. 2:1
14:30Nigde Anadolu - Yomraspor 2:1
14:30Serik Belediyespor - Kelkit 1:0
90+'Afjet Afyonspor - Eynesil 2:4
90+'Catalca - Sapanca Genclikspor 1:1
90+'Ergene Velimese - Elazig Karakocan 0:1
90+'Kirklarelispor - Siirt Ozel 5:0
90+'Kusadasispor - Bulvarspor 0:1
90+'Nazillispor - Sile Yildizspor 2:1
89'Sariyer - Tepecik 2:0
90+'Usakspor - Arguvan 2:1
17:30Sanliurfaspor - Karsiyaka -:-
20:00Bursaspor - Boyabat -:-

UNGARIA: NB III - East

17:00Bekescsaba II - Debrecen II -:-
17:00BVSC-Zuglo - Jaszberenyi -:-
17:00Debreceni EAC - Korosladany MSK -:-
17:00Eger SE - Karcagi -:-
17:00Fuzesgyarmati SK - Putnok VSE -:-
17:00Hajduszoboszloi SE - Elore -:-
17:00Hatvan - Vasas II -:-
17:00Kisvarda II - DVTK II -:-
17:00Penzugyor - Senyo Carnifex -:-
17:00Tiszaujvaros - Tiszafuredi -:-

UNGARIA: NB III - Centre

17:00Cegledi - Ujpest II -:-
17:00Dunaujvaros PASE - Szekszardi -:-
17:00Ferencvaros II - ESMTK Budapest -:-
17:00Honved II - FC Dabas -:-
17:00Kecskemeti II - Szolnoki -:-
17:00Majosi - Hodmezovasarhely FC -:-
17:00Monori - Ivancsa -:-
17:00AnulatMTK II - Makoi -:-
17:00Paks II - Bank -:-

UNGARIA: NB III - West

17:00Balatonfuredi - Győr II -:-
17:00Erdi - Kelen -:-
17:00Gyirmot II - Puskas Academy II -:-
17:00Komaromi VSE - Zalaegerszegi II -:-
17:00MOL Fehervar II - Budaorsi -:-
17:00Mori SE - III. Keruleti TVE -:-
17:00Tatabanya - Kaposvar -:-
17:00Teskand - Zsambek -:-
17:00VLS Veszprem - Nagykanizsa -:-
19:00Bicskei - Csornai -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Play-off

22:00Petare - Academia Anzoategui -:-
00:30Atletico La Cruz - Angostura -:-

VIETNAM: V.League 2

12:30Cong An - TTBD Phu Dong 1:3
13:00AmânatBHTS Quang Nam - Khanh Hoa -:-
13:00Binh Phuoc - Dak Lak 1:0
14:00Can Tho - Pho Hien 1:4

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.