m.FlashScore.ro

REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

publicitate

AFRICA DE SUD: Premier League

PauzăChippa United - Golden Arrows 0:1

AFRICA DE SUD: First Division

15:30Cape Umoya United - Tshakhuma 1:1

ALBANIA: Super Liga

90+'Skenderbeu - Tirana 1:2

ALGERIA: Divizia 1

90+'Bordj Bou Arreridj - Saoura 2:0

ALGERIA: Ligue 2

16:00Magra - USM Blida 1:0
16:00Saida - Biskra 2:0
16:00Skikda - Amal Bou Saada 1:1
18:00Eulma - ASM Oran 0:0
publicitate

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Liga Campionilor

03:00Sporting Kansas City - Toluca 3:0
05:00Herediano - Atlanta United 3:1

AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Calificare

02:30Libertad (Par) - Atl. Nacional (Col) 1:0

AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana

00:15Liverpool M. (Uru) - Bahia (Bra) 0:0
02:30Once Caldas (Col) - Deportivo Santani (Par) 0:2

ANGLIA: Premier League

21:45Cardiff - Watford -:-
21:45West Ham - Fulham -:-

ANGLIA: Professional Development League

21:00Nottingham U23 - Leeds U23 -:-

ANGLIA: Premier League Cup

14:00Birmingham U23 - Colchester U23 2:1
16:00Fulham U23 - Reading U23 2:0
21:00Hull U23 - Swansea U23 -:-
21:00Southampton U23 - Notts County U23 -:-
21:00Wolves U23 - Oxford Utd U23 -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

14:55Al-Taawon - Al Batin 4:1
17:15Al Qadisiya - Al Shabab 0:1
69'Al Wehda - Ohod 3:1

ARGENTINA: Superliga

00:00Tigre - Patronato -:-

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

22:00San Miguel - Dep. Riestra -:-
22:05Barracas Central - Comunicaciones -:-
23:45CA Estudiantes - Talleres (R.E) -:-

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

23:00Argentino de Quilmes - Sportivo Barracas 4:0
23:00Dock Sud - Club Lujan 1:1
01:00Sportivo Italiano - Victoriano A. 2:2

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

22:00Claypole - Atlas -:-
22:00Deportivo Paraguayo - Real Pilar -:-

AUSTRALIA: A-League

10:50Central Coast Mariners - Brisbane Roar 3:5

AUSTRALIA: NPL Victoria

10:45Hume City - Oakleigh 1:0
10:45Melbourne Knights - Altona Magic 4:3
10:45Pascoe Vale - Bentleigh 2:4
11:30South Melbourne - Dandenong City 1:0

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

12:30AmânatCentenary Stormers - Toowong -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian

11:00Campbelltown City - Blue Eagles 2:3

AUSTRALIA: NPL Queensland

11:00Redlands - Gold Coast Knights 0:8

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

22'LASK Linz - Austria Viena 1:0

AUSTRIA: 2. Liga

42'Austria (Am) - Kapfenberg 1:0
42'BW Linz - Neustadt 0:1
42'Floridsdorfer AC - Amstetten 0:0
20:10AmânatLafnitz - Wattens -:-
42'Liefering - Horn 2:0

BANGLADESH: Premier League

12:00Mohammedan - Sheikh Jamal 1:1
14:30Sheikh Russel - Abahani Limited 2:0

BELGIA: Jupiler League

21:30Gent - St. Liege -:-

BELGIA: Proximus League

21:30Westerlo - Lommel SK -:-

BELGIA: Super League Women

21:00Genk F - Heist F -:-
21:30Gent F - RSC Anderlecht F -:-
21:30Leuven F - St. Liege F -:-

BENIN: Championnat National

17:00Upi Onm - ASOS -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

00:30The Strongest - Destroyers 3:0
02:45Oriente Petrolero - San Jose 4:3

BOTSWANA: Premier League

19:00Centre Chiefs - Miscellaneous -:-
19:00Extension Gunners - Security Systems -:-

BRAZILIA: Campeonato Capixaba

01:15Estrela do Norte - Rio Branco-VN 1:2

BRAZILIA: Campeonato Carioca - Taca Rio

21:30Resende - Volta Redonda -:-

BRAZILIA: Campeonato Carioca - Grupă retrogradare

21:30Macae - Nova Iguacu -:-

BRAZILIA: Campeonato Cearense - Al doilea tur

01:00Fortaleza - Ferroviario 0:0

BRAZILIA: Campeonato Goiano

00:30Atletico GO - Aparecidense -:-

BRAZILIA: Campeonato Paraense

01:00Paragominas - Remo 1:1

BRAZILIA: Campeonato Paulista

23:45Mirassol - Sao Bento -:-

BRAZILIA: Campeonato Potiguar - Al doilea tur

PauzăCE Forca E Luz - Assu RN 0:0

BRAZILIA: Copa do Brasil

00:15Criciuma - Oeste 1:0pen
02:30Goias - CRB 1:2pen

BULGARIA: Vtora liga

16:30Montana - Chernomorets Balchik 1:0

CHILE: Primera División

23:00Antofagasta - U. Espanola -:-

CIPRU: Division 2

19:00Aris - Anagennisi -:-
19:00Thoi Lakatamias - Sotiras -:-

COLUMBIA: Torneo Aguila - Apertura

02:30Quindio - Leones 0:0

CROAŢIA: 1. HNL

19:00Rudes - Rijeka 2:4

DANEMARCA: Superliga

PauzăAalborg - Sonderjyske 2:0

DJIBOUTI: Division 1

14:00Gendarmerie - Jago -:-
16:00Hayabley - Dikhil -:-
18:00Port - Arta / SIHD -:-

EGIPT: Premier League

15:00Haras El Hodood - Misr Elmaqasah 0:0
18:00Nogoom FC - El Masry 0:1

ELVEŢIA: Challenge League

21:00Wil - Lausanne -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League

15:30Dibba Al Fujairah - Emirates Club 1:1
15:30Ittihad Kalba - Al Dhafra 0:3
18:15Al Sharjah - Al-Ahli Dubai 2:0

FINLANDA: Suomen Cup

90+'SJK - KPV 1:1

FRANŢA: Ligue 1

PauzăDijon - St. Etienne 0:0
21:45Strasbourg - Lille -:-

FRANŢA: Ligue 2

21:00AC Ajaccio - Auxerre -:-
21:00Beziers - Chateauroux -:-
21:00Brest - Grenoble -:-
21:00Clermont - Lorient -:-
21:00Metz - Paris FC -:-
21:00Nancy - GFC Ajaccio -:-
21:00Orleans - Sochaux -:-
21:00Red Star - Valenciennes -:-
21:00Troyes - Le Havre -:-

FRANŢA: National

21:00Bourg Peronnas - Marignane -:-
21:00Concarneau - Lyon Duchere -:-
21:00JA Drancy - Sannois -:-
21:00Laval - Cholet -:-
21:00Quevilly Rouen - Avranches -:-
21:00Rodez - Dunkerque -:-
21:00Tours - Le Mans -:-
21:00Villefranche - Pau -:-

FRANŢA: National 2 - Group A

21:00Toulon - Marseille II -:-

FRANŢA: National 2 - Group D

19:00Schiltigheim - Reims II -:-

GAMBIA: GFA League

18:00Fortune - Tallinding United -:-
18:00Hawks - Marimoo -:-
18:00Milan Bakau - Banjul Utd -:-
18:00Wallidan - Brikama U. -:-

GERMANIA: Bundesliga

21:30Bremen - Stuttgart -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

64'Furth - Heidenheim 0:0
64'Union Berlin - Bielefeld 1:1

GERMANIA: 3. Liga

PauzăAalen - Grossaspach 1:1

GERMANIA: Regionalliga Nordost

PauzăBabelsberg - Lokomotive Leipzig 2:0

GERMANIA: Regionalliga Vest

22'Bonner - RW Essen 0:0

GERMANIA: Oberliga NOFV- Süd

20:00Eilenburg - Hohenstein-Ernstthal -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

20:30Victoria Hamburg - TuS Osdorf -:-

GERMANIA: Oberliga Bremen

20:00Brinkumer - Oberneuland -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

21:00Westfalia Herne - Hammer SpVgg. -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:00Mechtersheim - Pfeddersheim -:-

GIBRALTAR: Premier Division

21:30Gibraltar United - Gibraltar Phoenix -:-

INDIA: ISL

16:00ATK - Mumbai City 1:3

INDIA: I-League

13:30Lajong - Gokulam 1:1

INDONESIA: Piala Indonesia

10:00Arema - Persib 2:2
14:00Bali United - Persela 2:0

IORDANIA: Premier League

16:00Al Sareeh - Al Wehdat 2:4
18:30Al Buqaa - Aqaba 1:1

IORDANIA: Jordan Cup

Se asteaptă
datele
Al Khaleej - Al Badeya 2:2
14:30Sama Al Sarhan - Karem 5:2

IRAK: Super League

13:30Al Hussein - Al Naft 2:2

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:30Esteghlal Khuzestan - Sanat-Naft 1:1
14:00Machine Sazi - Peykan 0:1
14:00Nassaji Mazandaran - Foolad 2:0
14:00Padideh Khorasan - Sepidrood Rasht 2:0

IRLANDA: Premier Division

21:45Cork City - Waterford -:-
21:45Sligo Rovers - St. Patricks -:-
21:45UC Dublin - Bohemians -:-
22:00Finn Harps - Dundalk -:-
22:00Shamrock Rovers - Derry City -:-

IRLANDA: Divizia 1

21:45Athlone - Wexford -:-
21:45Cabinteely - Bray -:-
21:45Drogheda - Cobh Ramblers -:-
21:45Galway - Shelbourne -:-
21:45Limerick - Longford -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

21:45Crusaders - Glenavon -:-

ISLANDA: League Cup

42'Kopavogur - Afturelding 0:0
21:00Fjolnir - Valur -:-
21:10Grotta - Haukar -:-

ISRAEL: Leumit League

15:00Ashkelon - H. Marmorek 4:2
15:00Beitar Shimshon - H. Kfar Saba 0:0
15:00Hapoel Iksal Imad - Hapoel Afula 2:0
15:00H. Ironi Rishon - H. Akko 3:1
15:00Ramat Hasharon - H. Bnei Lod 0:1

ITALIA: Serie A

21:30AC Milan - Empoli -:-

ITALIA: Serie B

22:00Verona - Salernitana -:-

ITALIA: Primavera 1

15:30Napoli U19 - Udinese U19 1:0

ITALIA: Primavera 2

17:30Cittadella U19 - Padova U19 -:-

JAPONIA: J-League

12:30C-Osaka - Kobe 1:0

KUVEIT: Premier League

17:15Al Shabab - Al Jahra 1:3

LUME: Meciuri amicale între cluburi

11:30S. Bratislava B (Svk) - Petrzalka (Svk) 0:2
11:30Trinec (Cze) - Frydek-Mistek (Cze) 1:0
13:00Rakow (Pol) - Puszcza (Pol) 2:0
14:00Ranheim (Nor) - Strömsgodset (Nor) 0:0
15:00Znojmo (Cze) - Hodonin (Cze) 5:0
16:00Akhmat Grozny (Rus) - Din. Minsk (Blr) 2:0
16:00Katowice (Pol) - Polkowice (Pol) 4:0
16:00Rakow (Pol) - Skra (Pol) 0:1
16:00Vitkovice (Cze) - Kromeriz (Cze) -:-
16:00Zenit 2 (Rus) - Thisted (Den) -:-
17:00AnulatKalju (Est) - Sarpsborg 08 (Nor) -:-
17:30Molde (Nor) - Kalju (Est) 3:1
17:30Sarpsborg 08 (Nor) - Ventspils (Lat) 3:2
19:00Notodden (Nor) - Pors Grenland (Nor) 6:0
90+'Raufoss (Nor) - Strømmen (Nor) 3:3
PauzăFredrikstad (Nor) - Halden (Nor) 0:0

MALAEZIA: Super League

15:00Kuala Lumpur - Terengganu 0:1
15:00Petaling Jaya CFC - Kedah 0:2

MAURITIUS: Mauritian League

15:30Quatre Bornes - La Cure Sylvester -:-
18:00AS Vacoas - Bolton City 0:0

MEXIC: Liga MX Women - Clasura

00:00Leon F - Monarcas Morelia F 2:2
00:00Queretaro F - Guadalajara F 0:1
03:00Pachuca F - Toluca F 3:0
05:00Santos Laguna F - Monterrey F 0:1

OLANDA: Eredivisie

21:00Venlo - Heracles -:-

OLANDA: Eerste Divisie

21:00Cambuur - Dordrecht -:-
21:00Den Bosch - Maastricht -:-
21:00Helmond - Jong AZ -:-
21:00Jong PSV - Roda -:-
21:00Nijmegen - Almere -:-
21:00Telstar - Jong Ajax -:-
21:00Twente - Eindhoven -:-
21:00Waalwijk - FC Volendam -:-

OLANDA: Eredivisie - Feminin - Grupă campionat

22'Ajax F - PSV F 0:0
22'Den Haag F - PEC Zwolle F 0:0

OLANDA: Eredivisie - Feminin - Grupă retrogradare

22'Excelsior/Barendrecht F - Achilles 29 F 1:0
22'VV Alkmaar F - Heerenveen F 0:0

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:45Sol De America - San Lorenzo -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

22:30Cajamarca - Carlos Mannucci -:-

POLONIA: Ekstraklasa

90+'Arka - Piast 1:2
21:30Korona - Pogon Szczecin -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

21:00Braga - Belenenses -:-
23:15Tondela - FC Porto -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă campionat

13:00Sporting U23 - Rio Ave U23 2:2
17:00Braga U23 - Estoril U23 1:1

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă retrogradare

17:00Feirense U23 - Belenenses U23 2:1

QATAR: Premier League

15:50Al Khor - Qatar SC 3:1
18:10Umm-Salal - Al-Kharitiyath 0:1

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

19:00Liberec - Dukla Praga 2:0

REPUBLICA CEHĂ: Czech Cup Women

19:15Sparta Praga F - Plzen F -:-

ROMÂNIA: Liga 1

PauzăSepsi - FC Viitorul 0:0

ROMÂNIA: Liga 2

14:00Chindia Târgoviște - Aerostar Bacau 3:2

RWANDA: National Football league

15:30Espoir - Police 0:0
15:30Etincelles - Bugesera FC 3:2
15:30Muhanga - Amagaju 5:2
15:30Mukura Victory Sports - Rayon Sport 0:3

SCOŢIA: Premiership

21:45Dundee FC - Hibernian -:-

SCOŢIA: Lowland League

21:45Spartans - Gala Fairydean -:-

SERBIA: Super Liga

90'Vojvodina - Radnicki Nis 0:1

SIERRA LEONE: Premier League

18:30Bo Rangers - East End Tigers -:-
18:30Kamboi Eagles - East End Lions -:-

SPANIA: LaLiga

22:00Espanyol - Huesca -:-

SPANIA: LaLiga2

22:00Tenerife - Mallorca -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 6

19:30Villarreal C - Novelda CF -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 10

21:00Cabecense - Ciudad de Lucena -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 12

23:00Villa Santa Brigida - Panaderia Pulido San Mateo -:-

SUEDIA: Svenska Cupen

PauzăAssyriska IK - Norrkoping 0:1

TAILANDA: Thai Premier League

15:00Ratchaburi - Trat FC 3:2

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Azam - Simba 1:3

TURCIA: Super Lig

62'Goztepe - Trabzonspor 0:1
60'Rizespor - Yeni Malatyaspor 1:0

TURCIA: 1. Lig

18:00Balikesirspor - Afjet Afyonspor 2:1
18:00Istanbulspor - Hatayspor 0:3

ŢARA GALILOR: Premier League - Grupă campionat

21:45Bala Town - Newtown -:-

ŢARA GALILOR: Division 1

21:30Cambrian & Clydach - Cwmamman United -:-
21:30Penybont - Goytre United -:-
21:30Taffs Well - Afan Lido -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Alliance

21:30Holywell - Buckley -:-
22:00Bangor City - Ruthin -:-

UCRAINA: Youth League

12:00Lviv U21 - Ch. Odessa U21 1:2
17:00Mariupol U21 - Olimpik Donetsk U21 3:0

UGANDA: Premier League

15:00Vipers - Bright Stars 3:0

VENEZUELA: Primera Division - Apertura

21:00Dep. Tachira - Monagas -:-

ZAMBIA: Super League

15:00Forest Rangers - Lumwana Radiants 1:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.

Încarcă versiunea touch