REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

publicitate

AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana

01:30Deportes Temuco (Chi) - San Lorenzo (Arg) 1:0
03:45Millonarios (Col) - Diaz (Par) 4:0

ANGLIA: Carabao Cup

21:45Sunderland - Sheffield Wed -:-

ASIA: Asian Games Women

41'Coreea de Sud F - Taiwan F 1:0
14:30Indonesia F - Maldive F -:-
14:30Thailanda F - Japonia F -:-

ASIA: Jocurile Asiei

12:00Bangladesh U23 - Thailanda U23 -:-
12:00Pakistan U23 - Japonia U23 -:-
12:00Timor de Est U23 - Emiratele Arabe Unite U23 -:-
15:00Nepal U23 - Vietnam U23 -:-
15:00Qatar U23 - Uzbekistan U23 -:-
15:00Syria U23 - China U23 -:-

AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Championship U19 - Play-off

04:00Noua Zeelandă U19 - Noua Caledonie U19 2:1
07:30Insulele Solomon U19 - Tahiti U19 1:3
publicitate

BRAZILIA: Copa do Brasil

01:30Cruzeiro - Santos 2:2pen
03:45Chapecoense-SC - Corinthians 0:1
03:45Flamengo - Gremio 1:0

BRAZILIA: Brasileiro U20 - Al doilea tur

23:00Vasco U20 - Fluminense U20 0:0
21:45Palmeiras U20 - Corinthians U20 -:-

CANADA: Championship

02:30Toronto FC - Vancouver Whitecaps 5:2

COLUMBIA: Copa Aguila

03:00Jaguares de Cordoba - Bucaramanga 2:1
03:30America De Cali - Leones 2:0
03:30Atl. Nacional - Patriotas 1:0
03:30Junior - Quindio 1:0

EGIPT: Premier League

22:00Misr Elmaqasah - Zamalek -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:30Municipal Limeno - Pasaquina 1:1
01:00Audaz - Metapan 0:0
03:00Jocoro - Alianza FC 1:1
04:00Sonsonate - Luis Angel Firpo 0:1
04:15FAS - Chalatenango 4:1
04:15Santa Tecla - Aguila 2:1

ELVEŢIA: Nationalliga A Women

20:00Young Boys F - Yverdon F -:-

ESTONIA: Esiliiga

19:00Nomme Kalju U21 - Tallinna Kalev U21 -:-
19:00Santos Tartu - Tartu Welco -:-

ESTONIA: Cupa

19:00Flora - Valga Warrior -:-
19:00Laanemaa Haapsalu - Teleios -:-
19:00Legion - Parnu JK Vaprus -:-

EUROPA: Europa League - Calificare

17:00K. Almaty (Kaz) - Sigma Olomouc (Cze) -:-
18:00Niedercorn (Lux) - Ufa (Rus) -:-
18:30AEK Larnaca (Cyp) - Sturm Graz (Aut) -:-
19:00HJK (Fin) - O. Ljubljana (Slo) -:-
19:30FC Copenhaga (Den) - CSKA Sofia (Bul) -:-
19:30U Craiova 1948 CS (Rou) - RB Leipzig (Ger) -:-
20:00APOEL (Cyp) - H. Beer Sheva (Isr) -:-
20:00CFR Cluj (Rou) - Alashkert (Arm) -:-
20:00Kukesi (Alb) - Torpedo Kutaisi (Geo) -:-
20:00Midtjylland (Den) - TNS (Wal) -:-
20:00Molde (Nor) - Hibernian (Sco) -:-
20:00Suduva (Ltu) - Spartaks (Lat) -:-
20:00Zalgiris (Ltu) - Sevilla (Esp) -:-
20:00Zenit Petersburg (Rus) - Din. Minsk (Blr) -:-
20:30Luzern (Sui) - Olympiakos (Gre) -:-
20:30M. Tel Aviv (Isr) - Pyunik (Arm) -:-
20:45Brest (Blr) - Apollon (Cyp) -:-
20:45LASK Linz (Aut) - Besiktas (Tur) -:-
21:00Atalanta (Ita) - H. Haifa (Isr) -:-
21:00Brondby (Den) - Sp. Subotica (Srb) -:-
21:00Dudelange (Lux) - Legia (Pol) -:-
21:00FC Basel (Sui) - Vitesse (Ned) -:-
21:00Zrinjski (Bih) - Ludogorets (Bul) -:-
21:15Lech (Pol) - Genk (Bel) -:-
21:15Maribor (Slo) - Rangers (Sco) -:-
21:30FCSB (Rou) - Hajduk Split (Cro) -:-
21:30Feyenoord (Ned) - Trencin (Svk) -:-
21:30Gent (Bel) - Jagiellonia (Pol) -:-
21:30Partizan (Srb) - Nordsjaelland (Den) -:-
21:30Rapid Viena (Aut) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
21:45Bordeaux (Fra) - Mariupol (Ukr) -:-
21:45Burnley (Eng) - Basaksehir (Tur) -:-
21:45Rijeka (Cro) - Sarpsborg 08 (Nor) -:-
21:45Rosenborg (Nor) - Cork City (Irl) -:-
22:00Valur (Ice) - S. Tiraspol (Mda) -:-
22:30Braga (Por) - Zorya (Ukr) -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

18:30Mikkeli - Mikkelin Kissat -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa C

18:30Tampere Utd - TPV -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

20:30Union Nettetal - SW Essen -:-

GIBRALTAR: Premier Division

19:15Lincoln - Glacis United -:-
21:30Europa FC - Mons Calpe -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

05:00Xelaju - Antigua 0:0

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

04:00Juticalpa - Marathon 1:1
04:00Olimpia - UPNFM 1:0
04:00Real Espana - CD Honduras 3:2
04:15Platense - Real de Minas 4:1
04:30Vida - Motagua 1:2

INDIA: Calcutta Premier Division A

14:00Mohun Bagan - Peerless -:-

INSULELE FEROE: Premier League

20:00B36 Torshavn - Klaksvik -:-
21:0007 Vestur Sorvagur - HB Torshavn -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

17:00Sepidrood Rasht - Padideh Khorasan -:-
19:00Foolad - Nassaji Mazandaran -:-
19:00Pars Janoobi Jam - Esteghlal F.C. -:-
19:00Peykan - Gostaresh -:-

ISLANDA: Cupa

21:00Breidablik - Olafsvik -:-

KENYA: Premier League

14:00Gor Mahia - Chemelil -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

03:00Guatemala - Cuba 3:0

LUME: Meciuri amicale între cluburi

16:00Arsenal Sarandi (Arg) - Deportivo Moron (Arg) -:-

LUME: Cupa Mondială Feminin U20 - Play-off

17:00Spania U20 F - Nigeria U20 F -:-
20:30Franţa U20 F - Coreea de Nord U20 F -:-

MEXIC: Copa Mexico - Apertura

03:00Celaya - Santos Laguna 2:0
03:00Cruz Azul - Zacatepec 2:0
05:00Tigres - Atl. San Luis 5:1
05:00Tijuana - Juarez 3:1

NORVEGIA: Division 3 - Group 1

18:00Rilindja - Herd -:-

PERU: Primera División - Apertura

23:30Comerciantes Unidos - AD Cantolao 0:4
01:45Garcilaso - U. San Martin 3:3
04:00Dep. Municipal - U. de Deportes 0:2

REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF

23:30Atletico San Francisco - Barcelona Atletico 2:0
23:30Inter - Vega Real 1:1
01:00Universidad O&M - San Cristobal 2:1
23:30Moca - Delfines Del Este -:-

ROMÂNIA: Cupa

17:30Tunari - Popesti Leordeni -:-

RUSIA: PFL - Center

18:30Kaluga - Krasnogorsk -:-

RUSIA: Youth League

16:00Anzhi U21 - FK Orenburg U21 -:-

SLOVENIA: Cupa

17:00Rogaska - Mura -:-

SUA: MLS

03:00DC United - Portland Timbers 4:1
05:00Los Angeles FC - Real Salt Lake 2:0

SUA: USL

02:00Indy Eleven - North Carolina 3:2
02:00Ottawa Fury - Richmond Kickers 2:0
03:30Saint Louis FC - Sacramento Republic 2:1
05:00Orange County SC - Las Vegas Lights 3:1
05:30Portland 2 - San Antonio 2:1

SUA: NWSL Women

05:30Seattle Reign F - Chicago F 0:0

TRINIDAD TOBAGO: Pro League

01:00Sando - Central FC 1:1
02:00Defence Force - S.A. Rangers -:-
03:00W Connection - Police 4:0

UCRAINA: Druha Liga

18:00Mykolaiv 2 - Tavriya -:-

UCRAINA: Youth League

41'A. Kiev U21 - Ch. Odessa U21 1:0

VENEZUELA: Copa Venezuela - Play-off

23:00Aragua - Libertador FC 1:2
23:00Caracas - Dep. Petare 3:0
23:00Lara - Yaracuy FC 1:2
23:00Portuguesa - Llaneros de Guanare 1:3
23:00Trujillanos - JBL Zulia 1:2
23:00Zulia - Titanes 0:0
00:00Anzoategui - Margarita 3:1
00:00Dep. Tachira - Real Frontera 1:0
01:00Estudiantes M. - Urena 4:1
01:00Monagas - AC Lala FC 5:1
02:00Zamora - Los Andes 2:1
16:00Mineros - Angostura -:-
22:30La Guaira - Furrial -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.

Încarcă versiunea touch