REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

publicitate

AFRICA: Africa Cupa Naţiunilor - Calificări

14:30Madagascar - Guineea Ecuatorială -:-
15:00Comoros - Maroc -:-
15:30Malawi - Camerun -:-
16:00Burundi - Mali -:-
16:00Eswatini - Egipt -:-
16:00South Sudan - Gabon -:-
16:30Rwanda - Guinea -:-
16:30Seychelles - Africa de Sud -:-
17:00Central African Rep. - Coasta de Fildeş -:-
17:00Tanzania - Capul Verde -:-
18:00Benin - Algeria -:-
18:00Niger - Tunisia -:-
19:00Lesotho - Uganda -:-
19:30Gambia - Togo -:-
20:00Botswana - Burkina Faso -:-
20:00Mauritania - Angola -:-
20:00Namibia - Mozambic -:-
20:00Zimbabwe - DR Congo -:-
20:30Sudan - Senegal -:-
21:00Liberia - Congo -:-
21:00Libia - Nigeria -:-

ANGLIA: Premier League Nord

21:45Farsley - Bamber Bridge -:-
21:45Grantham Town - Nantwich -:-
21:45Hednesford - Lancaster -:-
21:45Hyde - South Shields -:-
21:45AmânatMarine - Gainsborough -:-
21:45Mickleover - Matlock -:-
21:45Scarborough Athletic - Buxton -:-
21:45AmânatWarrington - Stafford -:-
21:45Workington - Whitby -:-

ANGLIA: Southern League South Division

21:45Beaconsfield - Chesham -:-
21:45Dorchester - Taunton -:-
21:45Gosport - Poole Town -:-
21:45Salisbury - Merthyr Town -:-
21:45Swindon Supermarine - Farnborough -:-
21:45Tiverton - Weymouth -:-
21:45Walton Casuals - Staines Town -:-
21:45Wimborne - Frome -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

21:45Barwell - Banbury -:-
21:45Leiston FC - Kings Lynn -:-
21:45Needham Market - Lowestoft -:-
21:45Redditch - Rushall -:-
21:45Royston - St. Neots -:-
21:45St Ives - Biggleswade Town -:-
21:45Tamworth - Kettering -:-

ANGLIA: Bostik League

21:30Burgess Hill - Wingate & Finchley -:-
21:45Bognor - Folkestone -:-
21:45Enfield Town - Brightlingsea -:-
21:45Hornchurch - Lewes -:-
publicitate

ANGLIA: FA Trophy - Calificare

21:30Westfield - Ashford Town -:-
21:45AFC Mansfield - Soham -:-
21:45Loughborough Dyn. - Leek -:-
21:45North Leigh - AFC Totton -:-
21:45Ramsgate - Phoenix -:-
21:45Stamford - Belper Town -:-
21:45Tadcaster - Droylsden -:-
21:45Thame - Larkhall -:-

ANGLIA: Checkatrade Trophy

21:45Bury - Leicester U21 -:-
21:45Port Vale - Middlesbrough U21 -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

17:55Al Adalh - Al Mojzel -:-
17:55Al Khaleej - Al-Nahda -:-
18:05Al-Kawkab - Al-Shoalah -:-
18:25Al Taee - Al Orubah -:-
18:25Dhamk - Jeddah -:-

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

03:35CA Estudiantes - Acassuso 2:1
19:00San Miguel - Justo Jose de Urquiza -:-

ARGENTINA: Torneo Federal A

23:00Crucero del Norte - AH Zapla 4:0
23:45Chaco For Ever - Sarmiento Resistencia 1:3

BOSNIA & HERZEGOVINA: RS

18:00Borac Banja Luka - Sutjeska Foca -:-

BRAZILIA: Serie A

02:00Ceara - Botafogo RJ 0:0

COLUMBIA: Liga Aguila - Clasura

02:00Pasto - Millonarios 0:1

COLUMBIA: Torneo Aguila

23:00Bogota - Tigres 1:0
23:00Cortulua - Valledupar 2:1
23:00Fortaleza - Barranquilla 3:3
23:00Llaneros - Quindio 1:2
23:00Pereira - Popayan 2:0
23:00Real Cartagena - Real Santander 2:1
23:00U. Magdalena - Orsomarso 1:0
01:00Cucuta - Atletico F.C. 3:1

DANEMARCA: 1st Division

19:30Roskilde - Naestved -:-

ECUADOR: Serie A - Al doilea tur

04:00AmânatInd. del Valle - Guayaquil City -:-

EGIPT: Egypt Cup

19:00AmânatEl Masry - Matroh -:-

EUROPA: UEFA Nations League - League A

21:45Franţa - Germania -:-

EUROPA: UEFA Nations League - League B

21:45Irlanda - Ţara Galilor -:-
21:45Ucraina - Cehia -:-

EUROPA: UEFA Nations League - League C

21:45Norvegia - Bulgaria -:-
21:45Slovenia - Cipru -:-

EUROPA: UEFA Nations League - League D

17:00Kazakhstan - Andorra -:-
19:00Armenia - Macedonia -:-
21:45Gibraltar - Liechtenstein -:-
21:45Letonia - Georgia -:-

EUROPA: Campionatul European U21 - Calificări

15:30Macedonia U21 - Gibraltar U21 -:-
17:00Montenegro U21 - Kazakhstan U21 -:-
18:00Israel U21 - Kosovo U21 -:-
18:00Malta U21 - Cipru U21 -:-
19:00Austria U21 - Rusia U21 -:-
19:00Danemarca U21 - Insulele Feroe U21 -:-
19:00Estonia U21 - Albania U21 -:-
19:00Finlanda U21 - Lituania U21 -:-
19:00Polonia U21 - Georgia U21 -:-
19:00Serbia U21 - Armenia U21 -:-
19:15Germania U21 - Irlanda U21 -:-
19:15Norvegia U21 - Azerbaijan U21 -:-
19:30Andorra U21 - Letonia U21 -:-
19:30Olanda U21 - Ucraina U21 -:-
19:30Scoţia U21 - Anglia U21 -:-
19:30Suedia U21 - Belgia U21 -:-
19:30Ungaria U21 - Turcia U21 -:-
19:45Franţa U21 - Slovenia U21 -:-
19:45Islanda U21 - Spania U21 -:-
20:00Luxemburg U21 - Bulgaria U21 -:-
20:00Ţara Galilor U21 - Elveţia U21 -:-
21:00Portugalia U21 - Bosnia și Herțegovina U21 -:-
21:00România U21 - Liechtenstein U21 -:-
21:30Irlanda de Nord U21 - Slovacia U21 -:-

EUROPA: Campionatul European U19 - Primul tur

15:00Albania U19 - Norvegia U19 -:-
15:00Danemarca U19 - Italia U19 -:-
15:00Estonia U19 - Finlanda U19 -:-
15:00Insulele Feroe U19 - Bosnia și Herțegovina U19 -:-
15:00Irlanda U19 - Olanda U19 -:-
15:00Slovacia U19 - Ucraina U19 -:-
16:30Kosovo U19 - Slovenia U19 -:-
16:30Ungaria U19 - Austria U19 -:-
19:00Andorra U19 - Belarus U19 -:-
19:00Elveţia U19 - Spania U19 -:-

EUROPA: Campionatul European U17 - Primul tur

16:00Gibraltar U17 - Islanda U17 -:-
16:00Ucraina U17 - Bosnia și Herțegovina U17 -:-
18:45Kazakhstan U17 - Belarus U17 -:-
18:45Ţara Galilor U17 - Portugal U17 -:-

EUROPA: Elite League U20

17:00Germania U20 - Elveţia U20 -:-
19:00Italia U20 - Portugalia U20 -:-
20:00Olanda U20 - Polonia U20 -:-

GERMANIA: 3. Liga

20:00Hallescher - Rostock -:-

GERMANIA: Oberliga Bremen

20:30Bremen III - Borgfeld -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Racing Haitien - Petit-Goave -:-

INDONESIA: Liga 2

89'PSIM Yogyakarta - Madura FC 3:2

IRAN: Division 1

14:45Aluminium Arak - Shahin Bushehr -:-
14:45Shahrdari Tabriz - Arvand Khorramshahr -:-
16:45Shahrdari Mahshahr - Malavan -:-

ITALIA: Serie C - Group C

15:30Rieti - Vibonese -:-
17:30AmânatVirtus Francavilla - Viterbese -:-
19:30Catanzaro - Juve Stabia -:-
21:30Bisceglie - Sicula Leonzio -:-
21:30Catania - Trapani -:-
21:30Cavese - Matera -:-
21:30Monopoli - Paganese -:-

JAMAICA: Premier League

04:35Waterhouse - Cavalier 2:2

JAPONIA: J-League Division 2

20'Tokushima - Kofu 0:0

KOSOVO: Superliga

15:45Flamurtari - Drenica -:-
15:45Liria - Trepca 89 -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

13:00AnulatAfghanistan - Myanmar -:-
13:00AnulatBahrain - Palestina -:-
13:35Japonia - Uruguay -:-
14:00Coreea de Sud - Panama -:-
14:30Cambodgia - Singapore -:-
14:30Indonesia - Hong Kong -:-
15:00China - Syria -:-
15:45Malaezia - Kyrgyzstan -:-
17:00Uzbekistan - Qatar -:-
18:00Cehia U19 - Portugalia U19 -:-
18:00Emiratele Arabe Unite - Venezuela -:-
18:30Oman - Ecuador -:-
19:00Iran - Bolivia -:-
19:15Bahrain - Myanmar -:-
20:45Brazilia - Argentina -:-
21:45Belgia - Olanda -:-
21:45Danemarca - Austria -:-
21:45Suedia - Slovacia -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

20'Alashkert (Arm) - Ararat (Arm) 0:0
18:30NK Posavac Ruscica (Cro) - Cibalia (Cro) -:-
20:00Burghausen (Ger) - Kirchanschoring (Ger) -:-
20:00Kapellen-Erft (Ger) - Monchengladbach II (Ger) -:-
20:30Koln II (Ger) - Hurth (Ger) -:-

MALDIVE: Dhivehi Premier League

14:00Maziya - Fehendhoo -:-

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

00:00Monarcas Morelia F - Necaxa F 1:2
03:00Guadalajara F - Monterrey F 1:3
05:00Tijuana F - Lobos BUAP F 0:2

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

01:00Deportivo Santani - Olimpia Asuncion 0:5

POLONIA: III Liga - Group II

16:00KP Starogard Gdanski - Wda Swiecie -:-

REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP

20:30Porici n. S. - Hrebec -:-

SLOVACIA: Cupa

19:00Pohronie - Sered -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 10

18:30Betis B - CD Utrera -:-

SPANIA: Copa del Rey

21:00Elche - Cordoba -:-

ŢARA GALILOR: Premier League

21:45Connah's Q. - Druids -:-

UGANDA: Premier League

16:00Police - Express FC -:-
16:30BUL - Paidha Black Angels -:-
16:30Tooro United - Jinja -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.

Încarcă versiunea touch