REFRESH

Fotbal » 25.01.2022 » Toate meciurile

ALGERIA: Divizia 1

15:00Arba - Hussein Dey -:-
15:00Belouizdad - Relizane -:-
15:00Biskra - Medea -:-
15:00Chelghoum - Constantine -:-
15:00Chlef - Tlemcen -:-
15:00AmânatJS Kabylie - MC Alger -:-
15:00Oran - Magra -:-
15:00Saoura - Setif -:-
15:00USM Alger - Paradou -:-

ALGERIA: U21 League

15:00Arba U21 - Hussein Dey U21 -:-
15:00Belouizdad U21 - RC Relizane U21 -:-
15:00Biskra U21 - Medea U21 -:-
15:00Chelghoum U21 - Constantine U21 -:-
15:00Chlef U21 - Tlemcen U21 -:-
15:00Kabylie U21 - MC Alger U21 -:-
15:00Oran U21 - Magra U21 -:-
15:00Saoura U21 - Setif U21 -:-
15:00USM Alger U21 - Paradou U21 -:-

ANGLIA: Championship

21:45Birmingham - Peterborough -:-
21:45Coventry - Stoke -:-
21:45Luton - Bristol City -:-
21:45Nottingham - Barnsley -:-
21:45QPR - Swansea -:-

ANGLIA: League One

21:45Burton - Milton Keynes -:-
21:45Fleetwood - Plymouth -:-
21:45Gillingham FC - Shrewsbury -:-
21:45Wimbledon - Ipswich -:-

ANGLIA: League Two

21:45Barrow - Salford -:-
21:45Leyton Orient - Newport -:-
21:45Scunthorpe - Bristol Rovers -:-
21:45Walsall - Bradford City -:-

ANGLIA: National League

21:45Aldershot - Southend -:-
21:45Bromley - Woking -:-
21:45Dover - Eastleigh -:-
21:45Halifax - Boreham Wood -:-
21:45King’s Lynn - Altrincham -:-
21:45Stockport - Maidenhead -:-
21:45Torquay - Solihull Moors -:-
21:45Wealdstone - Notts County -:-
21:45Weymouth - Dagenham & Red. -:-
21:45Wrexham - Grimsby -:-

ANGLIA: National League North

21:45Boston Utd - Farsley -:-
21:45Guiseley - Alfreton -:-
21:45Hereford - Gloucester -:-
21:45Kettering - Kidderminster -:-
21:45York - Bradford PA -:-

ANGLIA: National League South

21:45Braintree - Welling -:-
21:45Chippenham - St. Albans -:-
21:45Dartford - Concord -:-
21:45Dulwich Hamlet - Eastbourne Boro -:-
21:45Hampton & Richmond - Bath -:-
21:45Hemel Hempstead - Hungerford -:-
21:45Maidstone - Ebbsfleet -:-
21:45Slough - Billericay -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

21:45FC United - Whitby -:-
21:45Morpeth - Stalybridge -:-
21:45Radcliffe - Stafford -:-
21:45South Shields - Witton -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

21:45Leiston - Biggleswade Town -:-

ANGLIA: Southern League South Division

21:30Hartley Wintney - Poole -:-
21:45Dorchester - Truro -:-
21:45Hayes & Yeading - Wimborne -:-
21:45Hendon - Swindon S -:-
21:45Weston-super-Mare - Farnborough -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

21:45Bishop's Stortford - Bognor Regis -:-
21:45Cheshunt - Bowers & Pitsea -:-
21:45Enfield Town - Carshalton -:-
21:45Haringey - Kingstonian -:-
21:45Hornchurch - Horsham FC -:-
21:45Lewes - Cray -:-
21:45Worthing - Folkestone -:-

ANGLIA: EFL Trophy - Play-off

21:00Hartlepool - Charlton -:-
21:00Rotherham - Cambridge Utd -:-
21:00Wigan - Arsenal U21 -:-
21:45Sutton - Harrogate -:-

ANGLIA: Professional Development League

15:00Barnsley U23 - Crewe U23 -:-
15:00Cardiff U23 - Swansea U23 -:-
15:00Colchester U23 - Ipswich U23 -:-
15:00Watford U23 - Millwall U23 -:-
16:00Bristol City U23 - Charlton U23 -:-

ANGLIA: Premier League Cup

21:00Southend U23 - Colchester U23 -:-

ANGLIA: Academii U18

15:00Aston Villa U18 - Chelsea U18 -:-
15:00Birmingham U18 - West Ham U18 -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

14:20Al Adalh - Al Kholood -:-
14:50Najran - Al-Kawkab -:-
16:55Al Qadisiya - Al Jeel -:-
17:45Al Wehda - Al-Sahel -:-

AUSTRALIA: A-League

10:45Melbourne Victory - Sydney FC -:-

AUSTRALIA: A-League Women

08:05Melbourne Victory F - Sydney F -:-

BELGIA: Jupiler Pro League

19:45Antwerp - St. Truiden -:-
22:00Charleroi - Kortrijk -:-
22:00Gent - Oostende -:-

BELGIA: 1B Pro League

21:00RWDM - Westerlo -:-

BRAZILIA: Campeonato Cearense

00:00Iguatu - Caucaia -:-

BRAZILIA: Campeonato Paulista

00:00Botafogo SP - Santo Andre -:-

COLUMBIA: Primera A - Apertura

23:00Envigado - Pasto -:-

COLUMBIA: Primera B - Apertura

02:40Quindio - Bogota -:-

FRANŢA: National

20:00Orleans - Sedan -:-
21:00Le Mans - Cholet -:-

GERMANIA: 3. Liga

20:00Freiburg II - Turkgucu Munchen -:-
20:00Hallescher - Viktoria Berlin -:-
20:00Mannheim - Viktoria Koln -:-
20:00Munchen 1860 - Kaiserslautern -:-
20:00Osnabruck - Wurzburger Kickers -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

20:00VfL Lohbrugge - Bramfelder SV -:-

GRECIA: Cupa

17:00AEK - PAOK -:-
17:00Karditsa - Panathinaikos -:-
17:00Lamia - Aris -:-
17:00Olympiakos - Panetolikos -:-

INDIA: ISL

16:00Mumbai City - North East Utd -:-

INDIA: I-League

10:30AmânatRajasthan - Kenkre -:-
13:00AmânatPunjab - Real Kashmir -:-
16:00AmânatMohammedan - Gokulam -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

21:45Cliftonville - Linfield -:-
21:45C. Rangers - Ballymena -:-
21:45Glenavon - Dungannon -:-
21:45Glentoran - Coleraine -:-
21:45Portadown - Crusaders -:-
21:45Warrenpoint - Larne -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

21:45Annagh - Loughgall -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

09:00Zenit (Rus) - Zilina (Svk) -:-
13:30L. Mikulas (Svk) - Qarabag (Aze) -:-
15:00Beroe (Bul) - Orenburg (Rus) -:-
15:00Celje (Slo) - Kuban (Rus) -:-
15:00Dundalk (Irl) - Bohemians (Irl) -:-
15:00Johor DT (Mys) - Zilina (Svk) -:-
15:00Odra Opole (Pol) - Chojniczanka (Pol) -:-
15:00Randers (Den) - Raufoss (Nor) -:-
15:00Riga FC (Lat) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
15:00Slavia Sofia (Bul) - Teplice (Cze) -:-
15:30Hajduk Split (Cro) - Varazdin (Cro) -:-
16:00Maribor (Slo) - Steaua Roșie B. (Srb) -:-
16:00O. Ljubljana (Slo) - Slovacko (Cze) -:-
16:30Akron Togliatti (Rus) - Proleter (Srb) -:-
16:30CSKA Sofia (Bul) - Hartberg (Aut) -:-
17:00Sp. Subotica (Srb) - Karvina (Cze) -:-
18:00Austria II (Aut) - Rapid (Am) (Aut) -:-
19:00Kapfenberg (Aut) - Leoben (Aut) -:-
19:30Amstetten (Aut) - Ardagger (Aut) -:-
19:30Lyseng (Den) - Aarhus Fremad (Den) -:-
19:30Wiener (Aut) - Horn (Aut) -:-
20:00Lauterach (Aut) - A. Lustenau (Aut) -:-
20:30Garching (Ger) - Buchbach (Ger) -:-
20:30Kriens (Sui) - Schotz (Sui) -:-

MEXIC: Liga MX Women - Clasura

01:00Necaxa F - U.N.A.M. F -:-
03:00Club America F - Monterrey F -:-
03:00Pachuca F - Leon F -:-
05:00Guadalajara F - Toluca F -:-
05:00Juarez F - Tigres F -:-
05:00Tijuana F - Atl. San Luis F -:-

OLANDA: Eerste Divisie

21:00Excelsior - Den Haag -:-

PORTUGALIA: League Cup - Play-off

21:45Benfica - Boavista -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă campionat

16:00Portimonense U23 - Rio Ave U23 -:-

SCOŢIA: Premiership

21:45St. Mirren - Aberdeen -:-

SCOŢIA: League One

21:45Clyde - Airdrieonians -:-

SCOŢIA: League Two

21:45Elgin - Kelty Hearts -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 1

17:00Tudelano - SD Logrones -:-
20:00Ath. Bilbao B - Leonesa -:-

SPANIA: Primera RFEF - Group 2

20:00Real Madrid B - Albacete -:-
21:00Costa Brava - Barcelona B -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

21:45Cardiff Metropolitan - Barry -:-
21:45Flint - Connah's Q. -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.